C&A introduceert nieuwe dustermode voor alle dag maar niet alledaags Foto 2: Overall en mini links: Ochtend-mini met bijpas sende laarzen. Gewatteerde ka toen Bies langs hals.mouwen en bovenkant van de pussy-boots. Hoge, originele knoopsluiting. Prijs (met laarzen) 55,-. rechts: Lang doorknoopmodel van katoen met romantische ruches. Witte ondergrond met rose of blauwe bloemetjes. Prijs 45.- Foto 3: Ochtendset van fluweel en satijn Mouwloos fluwelen pak uit één stuk. Steekzakken zijn in de zij naden verwerkt. Satijnen jasje met bloemen bedrukt, sluit nauw aan. Prijs 79,-. Foto 5: Rechtstreeks uit Amerika Amerikaans model in de kleuren van ónze vaderlandse driekleur: rood (strik) wit (kraag) en blauw (jas). Materiaal: katoen. Iets verhoogde taille en mouwen, tot op de elleboog. Gewatteerd en rood gevoerd. Prijs f 55,-. Foto 6: Tricot-nylon dusters in pasteltinten links: Ruimvallend model met driekwart mouw en grote kraag. Nylongarnering met geborduur de bloemetjes. Prijs ƒ15. rechts: Kraagloos model met witte kantgarnering langs hals en korte mouw. Geborduurde bloemen bedekken de druk knoopsluiting. Prijs f 25. Foto 1: Lange katoenen dusters met polyester vulling links: Instapmodel met ritssluiting op de rug. Hoog aangerimpelde rok onder een bovenstuk met wijde, aan geknipte mouwen. Motief: boeren- bloemetjes. Katoenen bies met bol letjes langs mouwen en zoom. Prijs 35,-. midden: Zwart-wit pepita ruitje met broderie kantgarnering. De hoge taille wordt geaccentueerd door een rood fluwe len band. Knoopsluiting van top tot teen. Prijs f 35, rechts: Bloemetjes en vlinders op gestreepte ondergrond. Grote ronde kraag en diepe zakken op de heup. Biesgarnering rondom. Ritssluiting houdt op bij de knie. Prijs f 35,-. Foto 4: Bloemetjes voor moeder en dochters links: Jongste dochter in lange doorknoop duster zon der kraag. Hoge taille met fluwelen bandgarnering. Rok: rode bloemen op gele ondergrond. Bovenstukje: gele bloemetjes op rode ondergrond. Prijs f 18,75 tot f 22,75. midden: Moeder in hetzelfde bloemetjes model als dochter Prijs f 29,75. rechts: Oudste dochter in kort model van katoenen piqué. Roesjes van dezelfde stof langs pasje en mouwen. Prijs ƒ14,75. (ADVERTENTIE) J Er zijn verschillende K dusters met pussy-boots in 'f zelfde dessinom „nieuw" de dag in te stappen. hsssssssssssssssssssssssss» EEN NIEUWE DAGEEN NIEUWE DUSTER A154 Goede morgen. Een nieuwe dag begint. Misschien met regen, misschien wel met snéeuw. In ieder geval kou, want daaraan valt ook in dit seizoen niet te ontkomen. Het is niet eenvoudig zo'n lierfst/winter- dag opgewekt te beginnen. C&A wil U er graag een handje hij helpen. Hoe? Begin bij Uzelf: trek een vrolijke duster aan. Eén met bloemetjes bijvoorbeeld. Of één van een stralende effen tint, af gezet met een grappige bies. Misschien voelt U op de nuchtere maag meer voor een fluwelen hanssop met een gebloemd satijnen jasje erover. Andere wensen? Dan bent U vast en zeker te vinden voor zo'n lange doorknoop- duster met lioge taille en broderie langs de lials. Het is er allemaal. C&A beeft een kollektie bijeen gebracht, die toon aangevend en internationaal is. Vele modellen komen rechtstreeks uit Amerika en Canada. In een duster van C&A volgt U 's mor gens vroeg de mode al op de voet. Zelf» de in Frankrijk zo populaire „family-look*' (liet hele gezin betzelfde gekleed) gaat bier op voor moeders en dochters. oor meisjes van 6 tot 12 jaar zijn er dustertjes in dezelfde stijl en kleur als die van moeder. Bijna alle dusters op deze pagina zijn van katoen. Koud, denkt U nu. Mis! Want ze zijn helemaal doorgestikt (wat erg leuk staat) gevoerd en gewatteerd. Daarbij blijft U toch slank. U ziet bet op de foto's. Alle modellen zijn vrij sterk getailleerd, sommige zelfs ruim aangezet in granny- stijl met verhoogde taille, licht van ge wicht en toch warm. Fijn om in te be wegen. Zelfs de lengte \an de mouw (net over de elleboog) is berekend op beweging. C&A weet: de vrouw van nu zit niet stil. Zelfs niet in een duster. Wie zegt trouwens, dat al deze dusters alleen 's morgens gedragen kunnen wor den? Er zijn er bij, die heerlijk zijn voor een avondje tliuis bij de TV. U moet beslist eens zelf naar deze inter nationale kollektie modieuze dusters gaan kijken. Maar U moet wel snel zijn. Stap daarom binnen bij G&A.I

De Vallei | 1966 | | pagina 4