Wijnen, Vultink en Roodenburg na tweede dag nog ongeslagen Candia '66 krijgt zondag goede kans op positieverbetering Biljartcompetitie Scherpenzeelse renners in cyclo-cross Benelux- affaire BOEKHOUDER Al het voetbal voor zaterdag afgelast Irina Kirszenstein opnieuw sportvrouw van het jaar Elftallen voor morgen HVC loopt kans op nog verdere terugval Glas ventilatoren BESCHAAFD MEISJE BIJRIJDER Nationaal kampioenschap 47/1 Eredivisie BURGERLIJKE STAND Chauffeur keek en reed door TE KOOP vanaf 49,50 MMERMAN PERSONEEL GEVRAAGD DIVERSEN BROEDERIJ SCHOONOORD HOTEL DE KOERHEUVEL een leerling-kok leerling-kelner en leerling-serveerster VAN HUNNIK VOS N.V. voor lichte kantoorwerkzaamheden niet ouder dan 17 jaar Pagina 7 ZATERDAG 3 DECEMBER 1966 APELDOORN W(jneo, Vultink en Roodenburg zijn op de tweede dag van het nationaal blljarttoernooi anker-kader 47/1 ongeslagen gebleven. Maar zowel voor Wijnen als voor Vultink is het een dubbeltje op zyn kant geweest. Tegen Flip Beekman heeft Wynen vele benauwde ogenblikken doorgemaakt en tegen Lambert van Leur moest Hans Vultink een ware lydensweg gaan. Voor het behoud van de spanning was de uiteindeiyke uitslag winst voor YVynen zowel als Vultink, natuuriyk uiterst belangryk. Janus Jacobs leed gistermiddag zijn eerste nederlaag in dit toernooi. De Os- se slager Lambert van Leur trok zich bitter weinig aan van het nogal trage spel van zijn tegenstander, nam direct een vrijruime voorsprong en stond die niet meer af. Van Leur demonstreerde in deze partij over grote capaciteiten te beschikken, maar miste ook nu weer enkele malen de voortzetting van een aanvankelijk goed opgebouwde serie, door te weinig concentratie en onnodige slordigheid. Zo bijvoorbeeld in zijn 12e beurt, toen hij na 63 caramboles strand de op een eenvoudig trekstootje. De re actie was een poedel in de volgende beurt, maar direct daarna vloeide een schitterende serie van 80 caramboles uit zijn keu, die zijn totaal op 286 bracht. Toen de intussen moedeloos geworden Jacobs de ballen in de volgende beurt in gunstige positie achterliet, scoorde Van Leur met grote zekerheid de 14 punten, die hem nog van de overwinning scheidden. Op het andere biljart verdedigde Joop Roodenburg zijn ongeslagen positie op degelijke wijze tegen Flip Beekman die vooral een strijd met zichzelf voerde. Beekman poedelde na een openingsserie van 9 caramboles viermaal achtereen en dat was bepaald niet bevorderlijk voor zijn zelfvertrouwen. Desondanks had hij na tien beurten een lichte voor sprong op Roodenburg, want laatstge noemde speelde aanvankelijk ook bij zonder nerveus en onzeker. Toen Roo denburg in de elfde beurt echter met een serie van 39 zijn totaal op 114 had gebracht en daarmee een voorsprong had verkregen, was het pleit beslecht. Roodenburg verzamelde in vijf beurten met series van 47, 4, 47, 67 en 21 de nog resterende 186 caramboles. Beek man kwam in de nastoot niet verder dan 6 caramboles en bleef op 139 staan. In een razend tempo voerde Tini Wy- nen vervolgens invaller Jan Jansen naar een kansloze nederlaag. De titel verdediger maakte binnen drie kwar tier de 300 caramboles vol en borg zijn keu al op, toen Vultink op het andere biljart tegen Sundquest nog niet eens de 100 had bereikt. Via een magistrale serie van 98, waarin geen moeilijkheid te groot leek en waarin hij de ballen, wanneer ze al eens uit positie geraakten, met enkele fantasievolle stoten in een oogwenk we derom langs de kaderlijn bracht, raas de hij tot op 48 punten van de finish. Jansen, volledig geïmponeerd door het artistieke, maar ook zo degelijke spel van Wijnen, had geen enkel verweer meer en poedelde, terwijl hij mistroos tig het hoofd schudde. Wijnen greep zijn kans en roffelde in record-tempo de laatste 48 punten uit zijn keu. In de na- stoot kwam Jansen met 4 caramboles tot een totaal van21 punten. Slow starter Hans Vultink moest debu tant Hans Sundquest aanvankeiyk een voorsprong toestaan, maar passeerde in de negende beurt zijn tegenstander met een bijzonder mooie serie van 78 caram boles, die jammerlijk op resté dedans werd afgebroken. Na enkele beurten van uiterst beschei den aard volgde opnieuw een prachtig DEN HAAG Naast alle voor zater dag op het programma staande voetbal wedstrijden van de amateurcompetitie heeft de KNVB ook alle zaterdag te spe len wedstrijden voor de betaalde jeugd- competitie alsmede de wedstrijden voor de betaalde reservedivisies afgelast. MOSKOU De Poolse atlete Irina Kirszenstein, studente aan de universi teit van Warschau, is voor de tweede maal in successie tot sportvrouw van het jaar gekozen na een verkiezing, die door het Russische persbureau Tass was geor ganiseerd en waaraan dertig pers bureaus uit Europa, Amerika en Azië deelnamen. Irina Kirszenstein won tydens de Eu ropese atletiekkampioenschappen, die dit jaar in Boedapest werden gehouden, drie gouden medailles, nl. op de 200 me ter (23,1 sec), het verspringen (6,35 meter) en als loopster van het kwartet op de 4x100 meter estafette. Zij is te vens houdster van het wereldrecord op de 200 meter in 22,7. Zij kreeg 106 punten. Tweede werd de Moskouse zwemster Galina Prozumenschikova met 83 punten en derde de Tsjechische turn ster Vera Caslavska met 72 punten. langs de kaderlijnen opgebouwde serie, die 79 caramboles opleverde enop nieuw een ongelukkig einde vond. Vul tink was inmiddels tot 260 caramboles opgeklommen, maar had nog vijf beur ten nodig om de partij uit te maken. Sundquest, die toch goede tegenstand had geboden, bleef 130 punten bij de Aaltenaar achter. Met goed uitgebalanceerd klein spel langs de lange kaderlijn, bouwde Joop Roodenburg in de twaalfde beurt van zijn partij tegen Jan Jansen een prach tige serie van 154 caramboles op. En kele malen kwam hij in moeilijkheden, doordat de ballen niet helemaal aan zijn wil beantwoordden, maar telkens vond hij snel een oplossing voor de proble men. Daarom was het bijzonder jam mer, dat die serie 19 punten voor de fi nish op een ongelukkige klots afbrak. Door die serie vijzelde hij in elk geval zijn algemeen moyenne aanzienlijk op, en dat was ook wel nodig want de vreemde situatie deed zich voor dat hij na drie partijen ongeslagen was, maar dat zijn algemeen gemiddelde van 10,71 beneden de degradatiegrens van 11 ca ramboles lag. Roodenburg beëindigde de partij in de 13e beurt. Hij bleef daar door ook na de tweede dag ongeslagen en bracht zijn algemeen gemiddelde op 12,37. Op de andere tafel ontspon zich tussen Janus Jacobs en Hans Sundquest een bijzonder slechte, maar ook bijzonder enerverende strijd. Het leek erop, dat de in de ereklasse debuterende Sund quest zijn tegenstander de tweede ne derlaag zou gaan bezorgen. Hij produ ceerde in de negende en veertiende beurt series van resp. 80 en 88 caram boles en zette Jacobs op een achterstand van 112 punten (220 - 108). Toen evenwel bleek het grote gebrek aan wedstrijlroutine bij Sundquest. De zenuwen namen bezit van de jeugdige Hagenaar, die een groot aantal poedels moest laten noteren. De onverstoorbare Jacobs liep langzaam maar zeker op zijn rivaal in. Na 23 beurten stond Sund quest nog slechts 2 caramboles voor: 254 - 252. De spanning was voor hem te groot geworden. Een eenvoudige trekbal werd gemist en prompt greep Jacobs zijn kans. Met een beheerste serie van 48 caramboles liet hij de teleurgestelde Sundquest zonder een enkel winstpunt. De partij had bijna drie uren gevergd en stuurde het tijdschema weer radicaal in de war. De 171 caramboles, die Hans Vultink in zijn partij tegen Lambert van Leur in de eerste twee beurten scoorde zou den bijna nog niet voldoende zijn ge weest om de Aaltenaar de zege te be zorgen. Lambert van Leur toonde zich een keihard vechter en slaagde erin, mede natuurlijk doordat Vultink plotse ling het ritme volledig kwijt was, zijn achterstand vrijwel geheel weg te wer ken. Na de elfde beurt van Van Leur, die van acquit was gegaan, was de stand 264274. Vultink strandde daarna op 295 en gaf Van Leur opnieuw een kans de partij in zijn voordeel te beslissen. De Ossenaar faalde evenwel en accep teerde sportief lachend de toen zekere nederlaag. Vultink nam in de laatste vijf caramboles geen enkel risico meer. Tini W(jnen had het bijzonder moeiiyk tegen Flip Beekman, die met degeiyk en constant spel een voorsprong op bouwde en na twaalf beurten met 239 tegen 185 caramboles leidde. Toen Beek man een mogelijkheid om zijn voor sprong nog te vergroten miste, greep Wynen zyn kans en begon aan een in drukwekkende serie, die echter na 111 caramboles, vier punten van de finish, afbrak. Beekman had toen evenwel de stryd al opgegeven. Hy kwam in zyn volgende beurt tot slechts één caram bole en poedelde van schrik, toen Wynen ook niet verder dan één kwam. De Os senaar maakte zonder moeilijkheden daarna de resterende drie punten. VEEN EN DAAL Het eerste exem plaar van Rik Valkenburgs nieuwste boek ,£ij zagen de dood in de ogen" werd gisteren door de schrijver aange boden aan burgemeester mr. dr. J. Hazenberg, die het boek van een voor woord heeft voorzien. Het gebeurde tij dens een korte samenkomst in de werkkamer van de burgemeester op het raadshuis. „Het is me een tvaar genoegen u dit eerste exemplaar van mijn boek te mo gen overhandigenaldus de heer Val kenburg, „Ik ben er zeer erkentelijk voor, dat u een voorwoord hebt willen schrijven." Bij het overhandigen wees de heer Valkenburg op de handtekening van de burgemeester, die voor in het boek voorkomt. „Als ze die maar niet voor andere doeleinden gaan gebruiken", verzuchtte de burgemeester. „Ik ben er erkentelijk voor, dit eer ste exemplaar te mogen ontvangen. Ik VEEN END A AL Voor het komende weekeinde staan er een aantal „zware wedstryden" op het voetbalprogramma. Veenendaal gaat naar Jutphaas om tegen J.S.V., waartegen 't op eigen terrein nog maar net tot een 32 overwinning kon komen, aan te treden. Candia '66 zal tegen Mldlandia op eigen veld uitkomen, D.V.S.A. zal naar het op de tweede plaats staande K.D.S. uit Utrecht reizen. Scherpenzeel zal tegen D.S.O. aantreden en hoewel de Utrechters beter ge klasseerd staan, zit er voor Scherpenzeel een reële kans op winst In. Oranje-Wit krijgt Maluku Muda op bezoek en Unitas Is gastheer van Spel. Domstad. Veenendaal bouwde op eigen veld te gen JSV een 30 voorsprong op. In de tweede helft kwam de ploeg uit Jutphaas echter energiek terug en het was ten slotte het eindsignaal dat voor de geel- blauwen de volle buit deed behouden. JSV heeft een goede ploeg en volgt de koplopers op de voet. Kortom Veenen daal is nog niet klaar in Jutphaas. Veenendaal 914 JSV 9—10 Candia '66 zal tegen Midlandia wel tot DVSA uit KDS: Doel: D. van Brenk; achter: J.D. Buis, G. Breescho- ten en J. van Esterik. Midden: C. van Dyk en E. v.d. Water. Voor: J.A.C. Veenhof, P. Buis, C. van Ommeren, B. van Ommeren en B.C. Drost. Candia '66 (thuis)Midlandia: Doel: M. Kok; achter: J. Nellesteyn, P. van Baal, J.P. van Beek en H. van Walsum. Midden: H. Evers en L. v.d. Berg. Voor: J. Eibers, J. ter Braak, G. v. Veenen daal en J. Mol. Veenendaal uit JSV: Doel: A. Blankespoor; achter: A. Muller, C. Ger ritsen en P. van Soest. Midden: G. Hey- kamp en H. Stuivenberg. Voor:W. Derk- sen, K. Henzen, H. Imbos, D. van Dyk en T. Heykamp. Oranje Wit uitMaluku Muda: Doel: C. van Rotterdam; achter: J. Hausch, S. Veenendaal en H. de Vries. Midden: J. van Rijn en K. van Burken. Voor: H. Slok, T. Drost, W. Bos, R. Lit en A. Takken. Scherpenzeel (thuis)DSO: Doel: C. van Geel; achter: H. Schipper, A. Veld huizen en C. Vonk. Midden: M. Lau- wes en H. Hoefakker. Voor: G. Tins, W.J. Vonk, F. Rebergen, G. v.d. Broek en G. Vermeulen. Unitas (thuis)Spel. Domstad: Uit de volgende spelers zal een opstelling gemaakt worden: H. v.d. Broek, C. Drost, Jac. van Kessel, W. v.d. Haar, A. v. Ojik, W. Romyn, J. Corjanus, R. Mering, H. Christiaans, H. Meulenbroek, D. van Diggelen. VEENENDAAL In het district Veenendaal van de KNBB werd de competitie voortgezet. In de C 3 klasse kwam Excelsior uit Leersum in eigen huis tot een zege van 9-0 op Morgen ster uit Eist. Eveneens in de C 3-klasse verloor Het Roode Hert uit Amerongen kansloos met 7-2 van Hamsche Brug 2. Van Hamsche Brug konden J. Merke- steyn, M. Dijkhuizen en A. Nout tot winst komen. Slechts Langviers moest de zege aan de Ameronger D. van Vul pen laten. In de C 4 (poule 1) klasse behaalde De Taveerne uit Veenendaal zowaar een overwinning op Morgenster 2. De punten van de Veenendalers werden door J. Hendrikse (winst), A. Heykamp (winst) en D. Wurster (remise) verza meld. Van Morgenster won F. Jan sen zijn partij, terwijl B. Soomer door een gelijk spel één puntje in de wacht kon slepen. Het tweede team van Sport- lust trok deze week naar de mariniers in Doorn, waar de oudere garde het van de jonge won. De landsverdedigers kregen namelijk klop met 5-4. Voor de Elsterse punten zorgden Bergeyk en B. van Engelenburg, terwijl een extra pun thet totaal op vijf bracht. Van SVMD waren het W. v.d. Kade en K. L. I. Kuepers, die tot een overwinning kwamen. Driehoek 3 ontving in Rhenen Excel sior 5 uit Leersum. Deze ontmoeting eindigde in een 5-4 de Rhenenaren. In deze poule zou LBV 2—Driehoek 2 maar wegens ziekte steld worden. Het derde team van BW speelde de ze week eveneens en wel tegen Kunst min 4 uit Leerdam. E. van Asselt speelde twee partijen. Hij won de par tij tegen J. den Hartog. P. de Jong kwam tbt winst tegen J. Vos. Een ex tra punt deed de uiteindelijke zege bij de Veenendalers belanden. Van Kunst min kwamen H. v. d. Berg (tegen E. van Asselt) en A. van Rijswijk (tegeh H. van de Kaa) tot winst. overwinning voor ook de wedstrijd gespeeld worden, moest deze uitge- winst kunnen komen. De uitwedstyd wonnen de Rhenenaren met grote cyfers en ook op eigen veld zullen zy wel tot een zege komen. Vergeten moet echter niet worden, dat het sterke Veenendaal vorige week slechts éénmaal met goed gevolg door de solide achterhoede kon breken en met een 10 zege huiswaarts keerde. Candia '66 11—9 Midlandia 105 DVSA kon ook vorige week tegen Zwaluwen Vooruit geen vuist maken, die voldoende was voor een zege. Ook de wedstrijd tegen KDS zullen de Ame- rongers met lede ogen aanzien. Ver klaarbaar is dat wel enigszins. In Vee nendaal werden de Utrechters echter door een volledige inzet en groot enthousias me van Veenendaal nagenoeg van het veld geveegd. Ook DVSA kan zo'n inzet aan de dag leggen en in dat geval hoeft het helemaal niet het hart in de schoe nen te laten zinken. KDS 9—13 DVSA 10— 5 Unitas zal op het Sportpark Spel. Domstad ontvangen, een ploeg die vry goed geklasseerd staat. De Veenendalers verkeren nog steeds in de onderste re gionen. Hoewel zy niet geheel kansloos zyn, zal er weinig positief resultaat uit de wedstrijd tegen Spel. Domstad zyn. Spel. Domstad 812 RK Unitas 94 Oranje Wit zal de reis naar Barneveld gaan ondernemen. De Elstenaren zullen tegen de mannen van Maluku Muda uit komen. Het zal een zware wedstryd worden die waarschyniyk in een kleine zege voor Maluku Muda zal resulteren. Maluku Muda 88 Oranje Wit 108 Scherpenzeel zou zijn positie in de ont moeting tegen DSO uit Utrecht wel eens danig kunnen versterken. De strijd om een eervolle tweede plaats in de tweede klasse is zo langzamerhand wel ont brand. Utrechtse Boys gaat op kop met zes punten voorsprong op de naaste be lagers en is nagenoeg niet meer in te halen. DSO (U) 8—12 Scherpenzeel 9li SCHERPENZEEL Vandaag zal door enkele Scherpenzeelse wielrenners, aan gesloten bij de Ren- en Tourclub Amers foort, deelgenomen worden aan de Sint Nicolaas-cyclo-cross. Het parcours van deze rit omvat de Nijverheidsweg te Amersfoort. Vorige week zaterdag werd op het parcours De Treek bij Amersfoort de eerste cyclo-cross van de onderlinge com petitie van de RTCA verreden. De uit slag bij de nieuwelingen was: 1. Teus Valkenburg, die voor tien ronden 41 min. 5 sec. nodig had; 2. Matti de Ko ning; 3. Jan Vlastuin; 4. Arnold de Voogt; deze renner lag lange tyd in tweede positie, maar door pech met met zijn fiets eindigde hij als vierde. Vermeldenswaardig is verder nog, dat de eerste bij de amateurs 5 seconden voor nieuweling Teus Valkenburg bin nenkwam. Morgen zal de onderlinge competitie van de RTCA voortgezet worden op het parcours de Treek, aanvang half elf. JAN TEN BRAAK van Candia samen met. G. Veenendaal gevaarlijk Onze sombere voorspellingen omtrent een verdere terugval van HVC werden zondag jl. bewaarheid door de neder laag van de Amersfoorters tegen Haar lem. Zondag moet HVC aantreden tegen Excelsior en het zou ons niet verwonde ren, wanneer er weer één of beide pun ten werden verspeeld. De stemming in de Amersfoortse ploeg schijnt zwaar te ïyden hebben gehad van de tegenslagen van de laatste tyd Haarlem gaat op bezoek by Fortuna VI. en we geloven, dat de roodbroeken ook deze wedstryd tot een goed einde zullen brengen. Roda JC zal zich door Tubantia niet van de goede weg laten werken en FC VVV geeft Hilversum in Venlo vermoedelijk geen kans. Wagenin- gen moet op bezoek bij SC Gooiland en krijgt het daar uiterst moeiiyk, evenals Limburgia bij De Baronie. ZFC heeft een vrije dag en zal daardoor kunnen worden gepasseerd door Veendam, dat thuis de baas moet kunnen blyven over Wilhelmina. Bij EDO—Hermes - DWS heeft de thuisclub de beste papieren, evenals bij HeerenveenZwolse Boys. Van Helmondia mag worden verwacht dat het twee punten voorsprong gaat nemen op het op bezoek komende NOAD. AGOVV tenslotte gaat op visite bij PEC in Zwolle en maakt daar niet zo heel veel kans om de strijd zonder kleer scheuren te beëindigen. In de eredivisie zullen Ajax en Feye- noord wel op het pad der overwinningen blijven doorgaan. Ajax speelt thuis tegen het dit seizoen zwakke Fortuna en Feye- noord krygt bezoek van ADO. Voor de Rotterdammers wordt het derhalve wel oppassenOverigens, de vraag is, of het woensdag jl. omgeploegde Rotter damse stadion zondag bespeelbaar is. Sparta kan een goede derde blyven door een overwinning op MW en Go Ahead slaagt er misschien in zich op de vierde plaats te nestelen door Xerxes aan de verkeerde kant van de score te houden. De uitslagen van de overige westrijden in toto - stijl: GVAV—Telstar 1; DOS— Elinkwijk 1; Willem II—NAC 3: PSV— FC Twente 1; Sittardia—DWS 3. hoop, dat u met de geestelijke ligging, waaruit u schrijft, voorlopig de pen nog niet neer zal leggen. U hebt een belangstelling voor de historie, die te genwoordig nog wel eens gemist wordt. Vaak blijkt een ontstellend gemis aan kennis van wat er in het verleden ge beurd is. Wij mogen echter als bewo ners van een klein land toch wel een gepaste trots hebben, over hetgeen er in het verleden gepresteerd is. Ik hoop dat dit boek zal bijdragen tot een betere kennis van de historje en zodoende de liefde voor het vader land zal helpen toenemen, want die wordt ook al weer door een gebrek aan kennis van de geschiedenis van daag vaak gemist", aldus de burge meester, bij het aanvaarden van het geschenkexemplaar. EDERVEEN. Geboren: Hendrik D., z.v. J. v. Schoonhoven en J. R. Jansen; Gijsbert A., z.v. H. Hardeman en M. v. Laar. Ondertrouwd: A. H. Rothuis en J. E. M. v.d. Meer; C. Nijburg en W. v Ga len; Joh. v. Galen en W. Bloemendal. Getrouwd: H. Looijen en B. v.d. Hul; I. v. Schoonhoven en M. Schreuder; G. v. Donkelaar en A. J. v.d. Kraats; A. Spies en A. C. Post. Overleden: Joh. C. v. Schoonhoven, 56 jaar. VEENENDAAL De gehele Benelux was gisternacht betrokken bij een affaire, waarmee de politie gecon fronteerd werd. In de „kleine uur tjes" werd namelijk door enkele (Ne derlandse) inwoners van Veenendaal een man aan het bureau gebracht, die geboren bleek te zijn in Luxem burg, en thans de Belgische nationa liteit bezit. De Belg, de heer F. E P., was aan getroffen voor de Julianakerk. Tegen behulpzame Veenendalers vertelde hij, dat hij de pastoor wilde spreken. Hiervoor kon hij echter niet op de Prins Bernhardlaan terecht. Op het bureau verklaarde hij ongeveer een week geleden bij een Veenendaals bedrijf gesolliciteerd te hebben. Waarom hij nu in het holst van de nacht een praatje met de pastoor wil de maken, werd niet duidelijk. Omdat de Belg niet in het bezit van geldmiddelen was, werd hij in de loop van de vrijdagmorgen door de Veenendaalse politie naar Arnhem gebracht, om door de marechaussee over de grens te worden gezet. "VEENENDAAL. Het expeditiebe drijf Van S. uit Veenendaal meldde, dat een van de chauffeurs, de heer G. v. W. uit Rhenen op de Brinkersteeg een aanrijding had gehad met een an dere vrachtwagen. Na de aanrijding was de tot nu toe onbekend gebleven bestuurder van de andere vrachtwagen uitgestapt om de schade aan zijn wagen op te ne men. Direct daarna was hij doorgere den. Aan de wagen van het Veenen daalse expeditiebedrijf was een schade van ongeveer f 200, -toegebracht. De politie stelt een onderzoek in. m0k(S. D0NKRDA6S EN ZATBMGS, TOT EN KW 1» WOONDEN 1J0. ELK WOORD MEER 15 CT Te koop: Batavus BROM FIETS met racekuip. Telefoon 08376—2709. TE KOOP div. inruilwas- machines v.a. 25 z.g.a.n. langzaamwascomb. m. ver warming, thermostaat en pomp, v. 800,- nu 375,-,- byna fonkelnieuwe lang- zaamwasser met wringer nu 175,-; Miele langzaam- wasser, grote emaille kuip met elektr. wringer nu 225,-; Miele langz.wasser m. verw. nu 145,-; z.g.a.n. Edy snel wasser 90,-; AEG snelw. 75,-; div. houten kuipwasmachines v.a. 50,-. Alles onder garantie. Wil- helminastraat 53, telefoon 08385—3573, Veenendaal. De Sint komt trouw om on ze MODELBOUW. Vlieg tuig- en scheepsmodellen, auto's. The Thunderbirds enz. Hij slaagt al vanaf 1,45 bij De Houtspecialist, Patrimoniumlaan 55, telef. 3520, Veenendaal. Te koop JONGE HENNEN. Rood en R x W en W.L. 11 weken oud. J. van Dyk, Maanderbroekweg 9, Ede. Telefoon 08385—2673. Mevrouw Kraal, Majoors- weg 2, Amerongen, telefoon 034341941 vraagt wegens huweiyk van het tegenw. meisje, vriendeiyke HULP in de huishouding voor hele of halve dagen. Te koop in Kesteren aan asfaltweg 1% ha WEI LAND. Momenteel nog ver huurd. Vraagprijs 11.500,- Br. lett. A 63 bur. v.d. blad. VERDIEN 15 tot 35% op de aankoop van uw wasmachi ne ook wasautomaten centrifuge, koelkast, diep- vrieskist, mits U geen be zwaar hebt tegen een haast onzichtbaar schoonheids foutje. Inlichtingen aan de fabriek Industrieweg-Zuid 24 te Amerongen, tel. 03434 —1944 - 1945. Wilt U een elektronisch of ander ORGEL, eventueel PIANO aanschaffen Orga nist der Julianakerk geeft U gaarne advies. Wester singel 35, Veenendaal. (excl. montagekosten) KERKEWUK19 VEENENDAAL M TEL2646 N GOLFPLATEN gegalvani seerd v.a. 4,20 p. st.; golf platen plastic v.a. 4,60 p. st. Plastic goten en pijpen. Heuvelman, Metaalhandel, Dykstraat 85, Veenendaal. TE KOOP: g.o.h. Kreidler Florett bromfiets en elektr. gitaar. W. C. Beeremansth 3, Veenendaal. Aangeboden: EENGEZINS WONING, Wilhelminastr. 5, Veenendaal. Te bevragen: Munnikenweg 60. Aangeboden DAF, b.j. 1962. Motorisch en uiteriyk gaaf. Garantie, 2.250,Gerard Doustraat 25. Te koop de nieuwste ZIG ZAG NAAIMACHINE. Knoopsgaten maken, naden afwerken enz. Met 3 jaar garantie 298,G. v. d. Garde, Naaimachinehuis, Cuneraweg 328. Bij 't Julia- naziekenhuis. Rhenen Veenendaal, Tel. 08385-3338 PLANT NU uw rozen, bloemheesters, coniferen, vaste planten, vrucht- en sierbomen enz. Boomkwe kerij H. Verwoert, Molen weg 16, Achterberg. Telefoon 2134 TE KOOP i.z.g.st. Trix- trein en een Nordmende trans.radio tegen zeer ver laagde prijs. Kappers, Berg weg 24, Veenendaal. TE KOOP: Austin Glider 1964; Ford Taunus 12 M 1964; Ford Taunus 12 M Combi 1964; Simca 1000 '62. Buurlaan Oost 81, Tel. 4500, Veenendaal. Te koop SAAB, bouwj. '61, 1.400,Nw. Veenendaal- seweg 234, Rhenen. Het cadeau voor St.-Nico- laas is alleen een verrassing als het bij HUIZE CHIC gekocht is. Wij hebben een enorme sortering in Par fums, byou's enz. enz. Huize Chic, Patr.laan 13, Telefoon 3891. Te koop FORD TAUNUS 17 M Super. Kleur: rood zwart. A. van Verseveld, Utr.straatweg 103, Rhenen. Te koop houten SCHUUR 10 x 5 m. Te bevr. Gaas beek, Boslaan 26, V'daal. Te koop z.g.a.n. houten KRUIWAGEN. A. van Ver seveld, Utr.straatweg 103, Rhenen. Te koop drachtige ZEUG, 14 dec. uitgeteld. M. Veld, Plantage 29, Eist (Utr.). Wegens overcompleet grote Interno kolenconvector te koop. Tevens nieuwe elektr. gitaar. „Hotel Boszicht", Elstersestraatweg 13, Eist, Tel. 08377—206. GARAGE te huur aan de Munnikenweg. Voor best. of luxe auto. Te bevr. Zand- heuvelweg 6A. Aangeb. KAMER, weekend afwezig. Br. letter A 69 bur. v. d. blad. BIJVERDIENSTE Welke serieuze vrouw zou met enkele uren per dag (werktijd naar eigen inde ling) 50,- per week willen verdienen Brieven letter A 67 bur. v. d. blad. Welke actieve, gepens. man, i.b.v. auto zou in zijn vrije tijd licht werk willen ver richten Verdienste tot 7,per uur. Brieven lett. A 66 bureau v. d. blad. Een WERKSTER gevraagd 1 morgen p. w. Mevr. Knuit, Slot. de Bruïneplein 7, Veenendaal. MEISJE gevraagd als hulp in de huishouding voor de morgenuren. Van Spanje, Veenendaalsestraatweg 11, Eist (Utr.). Tel. 08377-319. Gevraagd HULP in de huis houding (eventueel intern) door mevr. M. A. Plateel, Oude Arnhemseweg 19, Ede. Telef. 08380—3446. Voor beter SPUITWERK Fa. Jaap Admiraal, Middel- buurtseweg 34 a, Veenen daal. Tel. 2870. VoorTÈKENBE H O EFTEN en SCHILDER BENODIGDHEDEN naar E. A. v. d. Broek, Hoofdstr. 52, Veenendaal. Telef. 2017. SCHAATSEN SLIJ PEN by Slijperij Hado, Dijkstr. 178, Veenendaal. LIJSTEN voor tekeningen, diploma's, schilderstukken enz. E. A. v.d. Broek, Hoofdstr. 52, Veenendaal. Telefoon 2017. Voor AUTOPLAATWERK naar Jaap Admiraal, Mid- delbuurtseweg 34 a, Veenen daal. Tel. 2870. Verloren uit envelop: gou den hangertje met wit steentje (nagedachtenis). Br. lett. A 68 bur. v. d. bl. AUTOMOBILISTEN Volgt onze populaire cursus AUTOTECHNIEK. V.I.V.A., Westersingel 13-1. Tel. 2428, Veenendaal. Munnikenweg 42 Veenendaal Telefoon 08385 - 2823 Op ons kantoor is plaats voor een Geboden wordt Goede salariëring en sociale voorzieningen. Sollicitaties te richten aan bovenstaand adres. RHENEN vraagt Met de Kerstdagen gesloten. heeft plaats voor en een Sollicitaties te richten aan ons adres NIJVERHEIDSLAAN 95 - VEENENDAAL - TEL. 08385-4141

De Vallei | 1966 | | pagina 7