VIJFDUIZEND GULDEN AAN DDI l7EM(te besteden eerste prijs f 1000.- tweede prijs f 750.- derde prijs f 500.- en verder 3 prijzen van f 250. 10 prijzen van f 100. 20 prijzen van f 50. Wijn, gedistilleerd, bier of frisdranken... Dit is de prijsvraag: m e I niüLLllbij uw slijter) DEZE STROOK INVULLEN EN INZENDEN B Op de vraag „waarom ik bij de slijter koop" is mijn antwoord CT77 de kenner koopt ze natuurlijk bij de slijter. Waarom is dat eigenlijk zo natuurlijk? Wat is uw mening hierover? Voor de goede antwoorden liggen f 5.000.- aan prijzen gereed! Benut deze kans. Want ook u kunt één van de winnaars zijn! Hieronder zijn 9 redenen afgedrukt om bij de slijter te kopen. Maar de volgorde waarin ze staan is toevallig. Het gaat erom in welke volgorde u ze zou zetten. Daarvoor zijn de hokjes bij vraag A. Zet in het eerste hokje dus het nummer van de reden die u het belangrijkste vindt, enzovoort. Beantwoord daarna ook vraag B. Dat wil zeggen: schrijf kort en in uw eigen woorden op waarom uzélf bij de slijter koopt. De beste en origineelste antwoorden worden bekroond door een deskundige jury. De winnaars ontvangen thuis bericht (uw slijter heeft na 28 februari 1967 een uitslaglijst). Oplossingen vóór 15 januari 1967 aan Slijters Publiciteits Bureau, Postbus 1580, Amsterdam. 9 REDENEN om bij de slijter kopen: VÓÓr 15 januari 1967 in gesloten envelop (20 ets postzegel!) aan: mDe slijter is vakman. Wéét wat hij koopt. Wéét wat hij verkoopt. En keurt alles zelf. HDe slijter kent de goede merken, hun herkomst, hun waarde. Zijn vakkennis is uw garantie. SDe slijter verkoopt en adviseert u. Wéét voor elke gelegen heid en voor elke maaltijd wat u het beste kunt schenken. EElke drank is een kwestie van smaak. De slijter wéét dat en geeft u een persoonlijk advies. HDe slijter geeft u de beste wenken voor de heerlijkste geschenken. HDe slijter biedt u de grootst mogelijke variatie. Hij is niet aan enkele merken gebonden. SDe slijter is méér dan winkelier - hij is deskundige: kent elk goed jaar van elke goede wijn. HDe slijter verzorgt elke drank naar zijn eigen eisen geeft elke drank de zorg die hij behoeft - bewaart hem op de juiste temperatuur - behoedt de smaak. HDe slijter staat garant voor elke fles wijn of drank die hij verkoopt. Bij de slijter géén risico. (dit is dus een toevallige volgorde. U kunt uw volgorde invullen in de vakjes in onderstaande bon) Slijters Publiciteits Bureau, Postbus 1580, Amsterdam. (in deze 9 vakjes de nummers van de „9 redenen" in de volgorde die u ze zou geven) Ik koop bij de slijter omdat Ingezonden door: Straat Mijn slijter is: Plaats:. Straat: Plaats:. waarom koopt bij de slijter

De Vallei | 1966 | | pagina 10