Pril is streng voor vuil mild voor uw handen Hoofdstraat - Veenendaal Kerstboomstandaards GeHa van Leeuwen Jeugdige vrouwelijke kracht Drogisterij Rein Kok JONGEMAN HOEDEN De week voor Kerstmis zijn wij geopend 6 uur 6 uur 6 uur 9 uur 9 uur qeopend M Deze week ontvangen wij nog zendingen voor onze succesvolle verkoop 2 halen, I betalen in Dameswintermantels met en zonder bont, Damesjaponnen en -pakjes in wol, wevenit, terlenka en trevira. Niet alléén in de maten 34 tot 42, maar ook in de maten 43 - 44 - 45 - 46 tot 55 toe. Ruime voorraad in alle maten en prijzen: H0LLANBIA Borsalino Stetson Fléchet 14,90 49,50 deü J&e beschermt Wmm Pagina 6 DONDERDAG 15 DECEMBER 1966 EEN GOEDE GEWOONTE 2 halen 1 betalen maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag zaterdag 19 december 20 december 21 december 22 december 23 december 24 december geopend tot geopend tot geopend tot geopend tot geopend tot UUT in gietijzer en in plastic. 5,95 - 6,50 - 7,50 - f 7,95 - 12,50 - 13,50 - f 17,50. Hoogstraat 7, Veenendaal Streekwerkplaats „Zuid-Oost Utrecht" Zuivelstraat 11 - Veenendaal Wij zoeken voor de administratie een die in het bezit is van een type-diploma. Haar taak zal, behalve typen, ook bestaan uit het be dienen van de telefoon en het verrichten van lichte administratieve werkzaamheden. Het salaris is afhankelijk van leeftijd, opleiding en er varing. De rechtspositie is gelijk aan die van het per soneel der gemeente Veenendaal. Sollicitaties te richten aan de directeur. U vindt een grote collectie Altijd groene kerstbomen (zowel met als zonder verlich ting) Kerstglas Kaarsen Adventsterren Kerstboomverlichting Kerstklokken Kerst- en Nieuwjaars kaarten Gelderland/hoek Hoogstraat Veenendaal - Telef. 2656 Hollandia Tricotagefabriek N.V. Kerkewijk 57 Veenendaal Voor onze afdeling knipperij zoeken wij een Deze afdeling werkt alleen in dag dienst. Wij bieden prettig en afwisselend werk tegen een goede beloning en uitsteken de sociale voorzieningen. Sollicitaties dagelijks aan bovenstaand adres, afd. Personeelszaken. voor elke leeftijd in licht en donker in ruig en glad in kleine en grote maten met smalle en brede rand in de beste merken reeds voor maar ook voor Voor hoeden de speciaalzaak Hoofdstraat 75 - Veenendaal

De Vallei | 1966 | | pagina 6