S.D.V. loopt niet meer Nieuw initiatief kan nog veel doen RTTV slaagde er niet in de kampioensgroep te bereiken bladzijde uit een politierapport... (.0111 DAT ER P0MTIE IS! De heer Budding heeft nog voor een kapitaal aan truien en uniformenmaar... FINANCIEN en ECONOMIE Allerhande in Ouwehand Lunch met doe-het-zelf gerechten Arbeiderspers samen in en Volkskrant Lumax Scherpenzeler Van Velzen tweede bij nieuwelingen Geslaagd RTTV-SHOT4-6 Opgewassen Denk overal en altijd weer aan het kind in 't verkeer Bensdorp weer 16 Bols: lagere exploitatiewinst Naar circus Zebra 's c Twee beroepen op cis. Catsburg Wildprijzen voor winnaars van Kerstrit OMAC Raad vergadert RHENEN De Wandelsportvereniging „Sterk Door Vriendschap" is ter ziele. De Grebbestad heeft er nu nog maar één en dat is „De Vrolijke Jantjes". Tijdens een gesprek met de heer Budding, de man die belast is met de afwik keling, hoewel naar hij zei niets officieel is afgesproken, deelde deze ons mede, dat liefhebbers, die „SDV" nieuw leven willen inblazen bij hem van harte wel kom zijn en.zelfs met open armen zullen worden ontvangen. AMSTERDAM. In tegenstelling tot de eerste helft van 1966, toen de re sultaten bij Bensdorp Internationaal N.V. beter waren dan in de overeen komstige periode van 1965, hebben de resultaten in de tweede helft van 1966 niet geheel aan de verwachtingen be antwoord, zo deelde het bestuur ten aanzien van de gang van zaken in het bijna verstreken boekjaar in een bui tengewone vergadering mee. Niette min is het bestuur over 1966 in zijn ge heel tevreden en kan derhalve op een onveranderd dividend van zestien pet. worden gerekend. Wat de toekomst be treft wordt verwacht, dat de hogere kosten en de hogere cacaobonenprijzen de winstcapaciteit nadelig zullen beïn vloeden. „Sterk Door Vrienschap" werd opge richt in september 1959. Al in februari 1960 kon de jonge spruit-aan-het-wandel- firmament nieuwe uniformen tonen. In deze koude maand maakte de nieuwe vereniging een keurige mars door Rhe- nen. Nu, ruim zeven jaar later, is er plotseling een kink in de kabel geko men. „We hadden een buitengewoon actieve bestuurder in de persoon van de heer Heijkamp. Hij moest verstek laten gaan wegens rugklachten. Sinds die tijd is het bergafwaarts gegaan. Dat is heel jam mer. Momenteel is er niets meer van UTRECHT Besprekingen tussen de directies van drukkerij en uitgeverij De Arbeiderspers N.V. in Amsterdam en „De Volkskrant" over deelneming van het socialistische bedrijf in drukke rij en uitgeverij Luraax N.V. in Utrecht, een dochteronderneming van de Volks krant, bevinden zich in een vergevor derd stadium, zo heeft het A.N.P. uit welingelichte bron vernomen. De beleidsinstanties van beide onder nemingen moeten hun fiat nog geven aan de nieuwe samenwerkingsvorm, waardoor de N.V. Lumax in naam zou blijven bestaan, maar dan gemeenschap pelijk dochterbedrijf zou worden van de Volkskrant en de Arbeiderspers. Zo als bekend is de Arbeiderspers gemeen schappelijk eigendom van het N.V.V. en de Partij van de Arbeid, de Volks krant heeft het N.K.V. als enige aan deelhouder. De N. V. Lumax, die thans onder meer de uitgaven van het N.K.V. en en kele damesbladen (Marion en Ariadne) drukt, heeft reeds enige tijd uitbrei- dings- en concentratieplannen. Daarvoor is aan de Hudsondreef in de Utrechtse buitenwijk Overvecht reeds een terrein van 8600 vierkante meter aangekocht. De Utrechtse drukkerij is thans ver deeld over vier panden in de domstad. De behoefte aan expansie van Lumax en de wens van de Arbeiderspers om zijn klanten ook met diepdruk te kun nen bedienen (het Amsterdamse bedrijf beschikt thans alleen over een boekdruk- en offsetbedrijf) bracht beide drukkerij en bij elkaar. De eerste contanten da teren van een half jaar geleden, maar de eerste technische besprekingen be gonnen eerst in september. In technisch opzicht is men /het met elkaar reeds eens geworden. Als de beleidsinstanties zich akkoord hebben verklaard met de nieuwe samenwerking kan spoedig met het bouwen van de nieuwe drukkerij in Utrecht worden begonnen. Er is onge veer anderhalf' jaar en tien miljoen gul den mee gemoeid. In de nieuwe drukkerij zal een hyper moderne diepdrukinstallatie worden ge plaatst, die in staat is tot meervoudi ge produktie en tweezijdige kleuren druk. De vraag naar diepdruk in ons land neemt nog steeds toe. Er zijn thans 8 grafische bedrijven in ons land die periodieken in diepdruk verzorgen. De N.V. Lumax is er één van. Op haar persen worden onder meer de bladen van het N.K.V. (oplage 430.000), het hobbyblad „Na Vijven" (120.000), Ma rion (400.000) en Ariadne (140.000) ge drukt. De Arbeiderspers heeft thans op haar offsetrotatiepersen als belangrijke klant onder meer de VARA- Radio- en Televisiegids (oplage ruim 500.000). Dit contract loopt medio 1968 evenwel af en de VARA heeft de wens te ken nen gegeven van offset op diepdruk te willen overstappen. De kans wordt groot geacht dat de V.A.R.A.-gids in het nieu we gecombineerde Utrechtse bedrijf zal worden gedrukt. De Arbeiderspers heeft in het huidi ge gebouw aan het Hekelveld in Am sterdam geen mogelijkheid tot uitbrei ding met een diepdrukafdeling, die er voor de oorlog wel korte tijd was, maar na de oorlog door een offset-rotatie-af deling werd vervangen. Beide bedrijven hopen door de nieuwe samenwerkings- AMSTERDAM De raad van be stuur van de N.V. Erven Lucas Bols deelt in een tussentijds bericht mede, dat overeenkomstig de verwachting, de kwantitatieve omzetten in de eerste ne gen maanden van 1966 in Nederland, Duitsland, België en Argentinië zijn ge daald door de voorraadvorming bij han del en consument in deze landen in de laatste maanden van 1965, die het ge volg was van aangekondigde verho ging van indirecte belastingen. De om zetten in de meeste andere landen zijn wederom gestegen. De export heeft zich kunnen handhaven. De kostenstijgingen konden door margeverbetering worder) opgevangen. Als resultaat van deze factoren zal de exploitatiewinst over 1966 lager zijn dan die van 1965. Bij een verdere voort zetting van de bevredigende omzetont wikkeling in het laatste kwartaal van dit jaar mag echter bijzondere om standigheden voorbehouden worden verwacht, dat het voor uitkering be schikbare winstsaldo, met inbegrip van de naar 1966 overgebrachte onverdeelde winst, niet bij dat van 1965 zal achter blijven. vorm tevens te kunnen meespelen op de E.E.G.-markt. Hoewel daarover nog geen beleidsbe slissingen zijn genomen, wordt de kans niet uitgesloten geacht, dat de bladen van het N.V.V. en het N.K.V. (gezamen lijke oplage bijna een miljoen) eens in het Utrechtse bedrijf zullen worden ge drukt. De N.V.V.-bladen zijn kortgele den dp de korrel genomen. In N.V.V.- kring wordt thans een plan uitgewerkt om tot kwaliteitsverbetering te komen. Diepdruk schijnt daarbij veel aanhan gers te vinden. Bij de N.V. Lumax werken thans 220 grafici. De diepdrukcilinders worden in het eigen bedrijf gemaakt. Als de nieu we samenwerking een feit wordt, zal het personeelsbestand moeten worden uitgebreid. „SDV" te bespeuren", zegt de heer Budding. „Ik heb hier in huis voor een kapitaal aan sportkleding liggen, zoals truien en uniformen. Wie komt om „SDV" nieuw leven in te blazen zal ik met open armen ontvangen. Alleen kan ik niets beginnen." Waarom de vereniging ter ziele is kon ook de heer Budding niet verklaren. Er waren altijd nog wel een vijftig le den, dus „wegens gebrek aan belang stelling" kan geen oorzaak worden ge noemd. „Ik heb wel geprobeerd de zaak weer nieuw leven in te blazen", zegt de heer Budding, „maar ik zie er alleen geen kans voor." De heer Budding heeft op zich geno men voorlopig nog te blijven fungeren als laatste adres van „SDV". Ergens hoopt hij dat er een initiatief zal komen om de mooie vereniging weer nieuw le ven in te blazen. SOETSTDUINEN. In Soestduinen werd de jaarlijks weerkerende Kerstwie- Iercross verreden. Bij de nieuwelingen kwamen de Scherpenzeelse renners op 't 19 km lange parcours wederom sterk naar voren. H. van Velzen (Scherpen- zeel) eindigde als tweede achter D. Pos uit Vreeland. Derde werd H. van Zand beek uit Vught, op de vierde plaats ein digde M. de Koning Scherpenzeel) en als zevende bereikte A. Voogd uit Scher penzeel de eindstreep. Adspiranten (parcours ong. 10 km): 1. J. Smit; 2. D. de Vries; 3. A. Hassink. De rendierbokken in Ouwehands Die renpark leveren elk jaar grote strijd om de hegemonie over de kudde. Eén van de bokken was zo verschrikkelijk agressief, dat hij apart gezet moest worden. Hij loopt nu tussen ezels, po ny's, kraanvogels en nog wat kleinere vogelsoorten. Maar ook hier ontpopte de rendierbok zich als de grote leider. Zodra hij ergens op af stoof, bleven alle andere dieren op een respectabele afstand. Plotseling gebeurde er iets waardoor het gezag van de bok als sneeuw voor de zon wegsmolt. Hij verloor zijn gewei en was op hetzelfde moment nergens meer. Alle andere dieren trokken zich subiet niks meer van baas-bok aan. En de geweiloze geweldenaar besefte met een dat hij uitgeschakeld was. Hij leeft nu teruggetrokken in een hoekje, totdat zijn kracht zal zijn terug gekeerd in de vorm van een nóg groter en 'nóg mooier gewei, toonbeeld van kracht, macht en gezag. In vrijwel alle dierentuinen van de wereld heeft men jarenlang een enorm overschot gehad aan bruine beren. De ze dieren voelen zich in hun bescher mende omgeving wel zo op hun gemak, dat ze jaarlijks aanzienlijk in aantal toe nemen. De laatste tijd is er ingegrepen en hebben de dierentuindirecties ge boortebeperking toegepast. Niet door middel van de (beren)pil, maar gewoon weg door de dieren radicaal apart te zetten. Zo heeft men het probleem althans in Ouwehands Dierenpark opgelost. Men had daar nog een beer van onge veer een jaar oud overcompleet. Deze werd verkocht aan het circus Boltini. Daar zal bruintje nu opgeleid worden tot artiest. Twee overcomplete zebra-hengste uit Ouwehands Dierenpark zijn overge bracht naar de dierentuin van Hannover. RENSWOUDE Met 17 leden hield de Gereformeerde Jeugdvereniging 2e Kerstdag de gezamenlijke broodmaaltijd in het gebouw achter de gereformeerde kerk. De broodjes en ook de slaatjes wa ren tevoren door de leden zelf klaarge maakt. Met de chocolademelk erbij was het een heerlijke lunch. VEENENDAAL Talrijke Veenendaalse dames hebben gisteren een voorproefje genomen van de weer ophanden zijnde seizoenopruiming. De firma Van Enge lenburg aan de Prins Bernhardlaan startte namelijk met een verbouwings opruiming en dat betekende koopjes halen. Men was er als de kippen bij om een goede slag te slaan. De belang stelling was zelfs zo groot, dat de dames in kleine groepjes toegang tot de winkel kregen teneinde een veld slag te voorkomen. VEENENDAAL. Aan de Rijksuni versiteit te Groningen slaagde voor het kandidaatsexamen geneeskunde de heer G. J. Koomen te Veenendaal. RHENEN Het Is RTTV niet gelukt zich in de promotiegroep te plaatsen. Doordat Tios won van Velp, moest RTTV op 23 december in Arnhem de be slissingswedstrijd spelen tegen Shot uit Wageningen. Deze belangrijke wedstrijd ADVERTENTIE (om begrijpelijke redenen zijn persoonlijke gegevens onherkenbaar gemaakt TIJDSTIP 20.40 20.50 21. 0Q 21.20 O 21.35 2150 21.55 ONDERWERP vechtpartij slecht onderhouden auto burenruzie rijden onder invloed aanrijding met letsel taaiperikelen automaat gekraakt MUTATIES De hoofdagenten v. d. Belt, Zweers, de Zwart en Bakker melden door de alarmcentrale gezonden te zijn naar Kjoetraat 47 (café 't Vmw - eigenaar Ja SMV), waar bezoekers de boel kort en klein zouden slaan. Bij aankomst was er in het café een enorme ravage, maar de daders waren reeds verdwenen. SaariBB kende geen namen. Extract-rapport voor bijzondere wetten (drankwet) opgemaakt. De hoofdagent Verzijl brengt vanaf de Lodewijkstraat aan het bureau ter zake van het besturen van een auto die rij-technisch in onvoldoende staat van onderhoud leek te verkeren, terwyi de bestuurder geen geldige papieren kon tonen* Teodorus NMpF. geboren te Warmond op 8 april 1940 en wonende alhier, 275. Hem voor onderzoek aan het bureau gehouden. De auto wordt voor technisch onderzoek naar de politiegarage gesleept. Technische Dienst VP en wachtcommandant VP kennisgegeven. De wijkagent Jaarsma deelt mede bemiddeld te hebben in een ruzie tussen de families U^ptS en de GmpM? beide wonende in de RWMitf op resp. no. 6 en no. 17. De 16-jarige Rosalie UW" en de 17-jarige Peter de GMM hebben verkering wat door de wederzijdse ouders wordt-afgekeurd. ©p het moment dat Jaarsma zich in de RSMMI bevond, zou een en ander op straat geregeld'' worden. Jaarsma heeft d« gemoederen gekalmeerd. De agenten Ridder en Bloms brengen vanaf de Middenweg aan het bureau terzake van het besturen van een personenauto terwijl hij onder invloed van alcoholhoudende drank bleek te verkeren; Gustaaf geboren te Oegstgeest op 21 september 1937 en wonende alhier, VagflHBBstraat 93. Hij wenst geen bloedproef. Hem na fouillering (bezit f 88,43) ter ontnuchte ring in cel 1 geplaatst. Zyn auto MMi is naar de politiegarage gebracht. Alarmcentrale en wachtcommandant VP kennis gegeven. De agent Bodewes deelt mede dat in de Gelderlandstraat t.h.T. no. 108 twee bromfietsers frontaal op elkaar zQn gebotst, doordat een van hen in verboden rijrichting had gereden. Bodewes heeft eerste hulp verleend, vervolgens zijn de slachtoffers in bewusteloze toestand per GGD naar het gemeente-ziekenhuis gebracht. Situatieschets vervaardigd. Persoonsgegevens volgen nog. Komt aan het bureau: een Turk of een Marokkaan die niet in Het bezit blijkt van enig bewijs waaruit z(jn identiteit kan blijken en die gebaart niet te kunnen schrijven. Hem voor de vreemdelingendienst in de wachtkamer gezet. Vreemdelingen dienst (rech. Sybertsma) kennisgegeven. Komt aan het bureau: Jan wipkelier, wonende Hij deelt mede dat zojuist zijn sigaretten automaat is verbroken door twee mannen die by zyn komst wegliepen. Alarmcentrale verzocht de - autosurveillance - Grote en kleine inbreuken op de spelregels van de samenleving, groot en klein menselijk verdriet - de politieman wordt er geregeld mee geconfronteerd. Hij is ervoor opgeleid na zorgvuldige selectie. Selectie op intelligentie, sociale belangstelling, lichamelijke conditie - en niet in de laatste plaats Pnblik&tle van het Ministerie van Binnenlandse Zaken op karaktereigenschappen. Zijn op leiding is vooral gericht op" zelfstan dige besluitvorming. Want hij staat er vaak alléén voor en moet dikwijls snel belangrijke beslissingen nemen. Om de misdaad te bestrijden, om de orde te handhaven, terwille van onze rust, onze veiligheid. ging met 6-4 verloren voor de RTTV- ers. Van Breenen won driemaal en samen met Engelaar ook nog het dubbelspel, doch v. d. Brink en Engelaar konden geen enkele partij in winst omzetten, waarbij vooral bij v. d. Brink beek, dat hij mentaal nog niet opgewassen is te gen de spanning, die zo'n belangrijke wedstrijd met zich meebrengt, waar bij men altijd onder druk speelt. Engelaar begon teleurstellend door in twee games van v. Son te verliezen met 21-17 en 21-18. Van Breenen bracht de stand weer in evenwicht door ook in 2 games te winnen van Jansen en wel met 21-12 en 21-16. v. d. Brink speelde tegen de sterke Kim een goede partij hoewel hij de eer ste game verloor met 21-10. Hij kwam in de 2e game goed terug en wist deze met miniem verschil (22-20) te winnen. De derde game ging echter voor v. d. Brink verloren met 21-17, zodat RTTV weer achterstond met 2-1. Hierna speel den Engelaar en v. Breenen in een fraai dubbelspel Kim en Jansen naar een ne derlaag, hiermee de stand op 2-2 bren gend. Vex-volgens was J. Engelaar niet op gewassen tegen Jansen en verloor met 2x 21-15, v. d. Brink verging het al niet beter tegen Van Son; hij verloor name lijk met 21-12 en 21-15. Zo was het dus 4-2 geworden voor Shot en het zag er voor RTTV nog weinig rooskleurig uit. De partij tussen Van Breenen en de sterkste speler van Shot, Kim, bracht wel behoorlijk spel, maar niet zoveel spanning als verwacht was. De eerste game had Kim geen kans en verloor met 21-18, maar in de 2e game waren de spelers beter tegen elkaar opgewas sen en wist v. Breenen pas in de ver lenging met 23-21 te winnen en bracht de stand daarna op 4-3. v. d. Brink had echter helemaal geen kaas gegeten van het spel van Jansen en verloor dan ook kansloos met 21-5 en 21-8 van deze spe ler; 'n beetje teleurstellend. Nu was het inmiddels wel duidelijk geworden, dat RTTV het niet zou klaarspelen tegen de Wageningers. Dat bleek ook in de vol gende partij tussen Engelaar en Kim. Ondanks veel spanning en ook veel kan sen voor Engelaar, kon hij het niet red den en verloor met 21-17 en 23-21 na nog voorgestaan te hebben met 20-18 in de tweede game. Hierna had v. Breenen weinig moeite om v. Son naar een nederlaag te spelen met 21-11 en 21-14, waardoor v. Breenen ongeslagen bleef en de eindstand 6-4 werd in het voordeel van Shot. RTTV zal nu samen met Velp, Oldra, Kr. en Vr. en het tweede team van RTTV moeten uitvechten, wie er op de fatale twee laatste plaatsen terecht zul len komen. De competitie ligt nu stil tot half januari, waarna aan de tweede helft begonnen zal worden. 2e klasse: Het derde team heeft kans gezien om als tweede te eindigen in zijn afdeling. Dit team gaat nu over naar de promotiegroep. 3e klasse: Het vierde team is zelfs als eerste geëindigd in de derde klasse. Voor dit team geldt hetzelfde als voor team. 3. Team 5 moet nog afwachten, terwijl team 6 in de degradatiegroep is terechtgekomen. 4e klasse: Team 7 is als tweede ge ëindigd en gaat ook naar de kampioens groep, terwijl team 8 in de zwakke helft mag proberen enkele punten te behalen. De junioren tenslotte zijn ook als twee de geëindigd en gaan ook in de kampi oensgroep hun krachten meten. De verdere uitslagen van vorige week zijn: Stv. Climax 4 - RTTV 6: 10-0; Ritac 3 - RTTV 8: 9-1. OPHEUSDEN De kerkeraden van de Hervormde gemeenten te Gameren en Sint-Maartensdijk, hebben een toe zegging van beroep uitgebracht op ds. J. Catsburg-, OTTERLO De Otterlose Motor en Autoclub heeft op Tweede Kerstdag een Kerstrit gehouden, met wildprijzen voor de winnaars. Er verschenen bijna tach tig deelnemers aan de start. De heren J. Speelziek sr. en D. Jansen hadden een mooi parcours uitgezet, dat aan de hand van een routebeschrijving in dichtvorm moest worden gereden. Het OMAC-be- stuur had reeds lang van tevoren met de Kerstman afgesproken dat deze in eigen persoon de prijzen zou komen uitreiken. Juist op tijd arriveerde de oude baas in Otterlo om de volgende winnaars be kend te maken: 1. D. Kampert, Harskamp, 3 strafp.; 2. W. v. As, Ede, 7 strafp.; 3. M. de Pee, Harskamp, 8 strafp.; 4. J. Wisger- hof, Otterlo, 9 strafp.; 5. W. Donker- steeg, Lunteren, 11 strafp.; 6. B. Minnen Otterlo, 12 strafp.; 7. H. v.d. Brink, Harskamp, 13 strafp.; 8. H. Vlok, Ede, 13 strafp.; 9. D. Koops, Wekerom, 13 strafp.; 10. A. v. Kruistum, Wekerom, 14 strafp.; 11. C. Willems, Ede 14 strafp. 12. C. v. Hasselaar, Ede, 14 strafp.; 13. H. Brunekreef, Kootwijkerbroek, 15 strafp. De poedelprijs werd gewonnen door hr. Snippenberg te Veenendaal met 129 strafpunten. OPHEUSDEN De gemeenteraad van Kesteren zal morgen donderdag avond voor de laatste maal dit jaar bijeen komen. VEENENDAAL Het gereedkomen van de betonnen voetbrug over de Grift bij het Panhuis begint in zicht te komen. Vorige week zijn de pijlers voor de ver vanging van het langzamerhand toch wel zeer gammel wordende houten bruggetje gereedgekomen. De brug wordt uitgevoerd in voorge spannen beton en krijgt een breedte van 1.96 meter. Het gereedkomen van de brug zal nog enkele weken op zich laten wach ten, omdat eerst de pijlers voor een twee tal gelijke bruggetjes in het Stadspark gemaakt moeten worden. Wanneer de drie bruggetjes gereed zullen zijn hangt voor een groot deel van het weer af. In dien de vorst van de afgelopen nachten niet doorzet kan dat binnen zeer korte tijd het geval zijn, anders moet het einde van de vorstperiode afgewacht worden. Omdat het bruggetje bij het Panhuis breed genoeg zal zijn om er met een per sonenauto overheen te rijden, terwijl dat verboden is, overweegt men bij gemeente werken een paaltje voor de brug te zet ten, om dit onmogelijk te maken. De ver binding Ruisseveen-Veenendaal blijft zo officiéél èn in de praktijk voor alle be zitters van auto's over Renswoude lopen. DOETINCHEM, 7 december Vee markt. Aanvoer: slachtvee 261 ge- bruiksvee 524; vette kalveren 19; vaars kalveren 902; schapen 37; lammeren 13; geiten 4; paarden 8; biggen 331; beren 2; totaal 2101 stuks. Prijzen (in f per stuk) Melk- en kalf koeien 8901450; mest en weidevee 8301150; drachtige vaar zen 9001430; guste vaarzen 8601160; pinken 440710; graskalveren 420—620; vaarskalveren 140270; sierkalveren 60110; schapen 95130; lammeren 90115; biggen 6878; vette kalveren, le kwal. 4,20—4,45 per kg lev. gew.; 2e kwal. 3,75—4,10 per kg. lev. gew.; 3e kwal. 3,403,65 per kg lev. gew.; slacht vee, le kwal. 3,95—4,30 per kg gesl. gew.; 2e kwal. 3,60—3,85 per kg gesl. gew.; 3e kwal. 3,10—3.50 per kg gesl. gew.; worstkoeien 2,60—3,10 per kg gesl. gew.; slachtpaarden 2.903,30 per kg gesl. gew. Handel: rustig. SCHERPENZEEL, 28 dec. 1966 Eiermarkt. Aanvoer ca. 900.000 stuks. Prijzen: kippeëieren f 12,50f 13,50; henneëieren f 11,25— f 12,25 per 100 stuks. Handel: redelijk. SCHERPENZEEL, 28 dec. 1966 Varkensmarkt. Aanvoer 91 biggen. Prijzen f 78,00—f 89,00 per stuk. Handel: matig. Utrecht, 27 dec. Paardenmarkt. Aan gevoerd 174 dieren. De prijzen waren voor: luxe paarden f 1250 tot f 1575; werkpaarden f 1025 tot f 1500; oude paarden f 850 tot f 1300; 3 - jarige paar den f 850 tot 1250; 2-jarige paarden f 710 tot f 925; veulens f 315 tot f 650; hitten f 720 tot f 840; slachtpaarden per kg geslacht gewicht van f 2,80 tot f 3,20; jonge slachtpaarden per kg geslacht ge wicht f 3,20 tot f 3,80. Handel: vlot.

De Vallei | 1966 | | pagina 5