Kapper Van Hall legt - na 55 jaar knippen en scheren - de schaar erbij neer De verdiensten zijn niet beter geworden Halter won verrassend van Valkenburg Veiling Septer Tiel Liendens loco-burgemeester lijsttrekker „Landsbelang" Noodwoning door ziek kind van slopers gered Veenendaalse lagere scholen geven 10 januari vrij Damstanden district West Botsing na slippartij Drie auto's in de kreukels Ik ben neutraal, ik wil geen partij in Vroeger draaide ik op mijn scheerklanten nu is er geen droog brood mee te verdienen Harde woorden in Ederveen maar klappen bleven uit Am. ENKA en G.E. samen Liberaal AGENDA Negen bazen Schoon Met de hand Rijkspostspaarbank C.P.B. maakt „smakelijke omzwervingen Minister Biesheuvel op streekvergadering ,WE KOMEN MET ZEVEN MAN IN DE KAMER'' JAN HENDRIK HARDEMAN GERRIT VAN KRUISTUM DONDERDAG 5 JANUARI 1967 I VEENENDAAL Oudejaars- dag heeft de heer N. van Hall voor het laatst de kappersjas aangehad. Gedurende bijna 46 jaar heeft hij I in het pand aan de Zandstraat de gezichten glad en de haren kort ge- houden. Kilo's haar moeten er in de loop van de jaren onder z'n han- den gevallen zijn. Waarschijnlijk 5 heeft hij in de loop van die tijd I meer scheerzeep verbruikt, dan er nodig is om iedereen in Veenendaal de wekelijkse wasbeurt te laten on- I der gaan. De voddenman zou nog heel wat geven, als hij al de door hem gebruikte scheermessen als J oud roest" zóu kunnen verkopen, I om van de witte handdoeken vroeger onmisbaar bij een scheer- J beurt maar niet te spreken. „Het werd tijd, dat ik er mee op- hield," zegt de heer Van Hall. Ik ben nu nog goed gezond en ik kan me nog uitleven in mijn hobby's. Bo- vendien moet je niet tè oud zijn als je in een kapperszaak staat, want dan denken de klanten vaak, dat je de nieuwe haarstijlen niet meer kunt knippen. Dat viel nog wel mee, want ik ben altijd op drie vaktijdschriften geabonneerd geweest: een Franse, een Duitse en een Nederlandse uit- gave. Ik heb elke nieuwe haarstijl altijd goed bekeken en geprobeerd. Niemand heeft ooit gemerkt als er I gevraagd werd naar een bepaalde stijl dat ik moest nadenken, hoe dat nu ook weer moest. Enkele jaren ge- I leden had ik de ene dag een be- schrijving van de „Cesar-stijl" gele- zen en de volgende dag vroeg een I klant er naar!" „Vijfenvijftig jaar geleden begon ik als jochie van 14 jaar bij m'n eer ste baas. In 9 jaar tijd heb ik negen bazen gehad, tot in Zeist en Hilver sum toe. De enige manier om dit vak goed te leren is om bij veel ba zen in de leer te gaan. In februari 1921 nu dus bijna 47 jaar geleden begon ik in de Zand straat. Ik had toen een pijpelaatje als salon, van 2% bij 6 meter. Aan weerszijden waren twee winkels van mijn huisbaas. Toch was dat eigen lijk veel gezelliger in die kleine zaak. Ook de mensenwaren toen gezelliger. Het gebeurde dat er iemand bin nenkwam en dan alle stoelen vol zag met wachtenden. Als hij dan weer wilde vertrekken omdat er naar zijn zin teveel klanten zaten, dan werd er meestal (naar waar heid) gezegd: „Kom maar man, drie zijn er al klaar." Men bleef gewoon nog een poosje zitten praten. Nie mand vond het erg het grootste deel van zijn zaterdagmiddag in de „scheersalon" te zitten. Allerlei ver halen werden er verteld en iedereen ging er over de tong. Aan een lees- I tafel was toen waarlijk geen behoef- te: men vermaakte zich toch wel. Vroeger had je veel meer scheer- I klanten, dan tegenwoordig. Het was zelfs zo, dat ik op mijn scheerklan- i ten kon draaien. En toch had ik in I die tijd zes kinderen. Langza- merhand zijn echter alle scheerklan- S ten verdwenen. De laatste die zich regelmatig kwam laten scheren een oude man is vorige week 5 naar een bejaardencentrum in een andere plaats gegaan." De heer Van Hall heeft in de loop van de tijd het vak wel zien veran deren. Toen hij begon werd alles met de hand gedaan. Het grootste deel van het knippen deed men met een scheermes, de rest met een handtondeuse. Een föhnbehandeling was onbekend in die tijd. Nu wordt het scheermes voor het (letterlijke) „haarsnijden" alleen nog maar op de zogenaamde technische clubs ge daan oefenavonden voor kappers, die „bij" willen blijven. had echt de grootste moeite goed te knippen, eigenlijk moest ik het vak weer leren. Nu zou ik de tondeuse niet meer willen missen. nu „Ik ben eens met mijn zoon mee geweest," vertelt de heer Van Hall, „toen hij niet zo snel een model had. Teus vertelde, dat ik ook kapper was en dus kreeg ik de speciale aandacht van de instructeur. Ik merkte, dat ze bij het snijden het mes achter de kam hielden. Toen vertelde ik, dat wij dat vroeger anders deden: wij namen het mes voor de kam, dat was gemakkelijker, want dan kun je de haren nooit korter maken, dan tot op die kam. De instructeur was er echter van overtuigd, dat als ik de methode met het mes achter de kam even zou oefenen er veel handi ger in kon zijn, dan de meeste kap pers van nu, omdat ik veel meer er varing in die techniek had. Toen ik de eerste elektrische ton deuse kocht (een apparaat, dat toen f 270,- kostte, tegen een goede ton deuse nu ongeveer f 120,-) dacht ik er nooit aan te zullen wennen. Dat ding trilde vreselijk in de hand en ik „Het liefste heb ik altijd gescho ren", vertelt de heer Van Hall. „Ik vond het altijd leuk, als die mannen met een stoppelbaard van een paar dagen de meesten lieten zich maar twee keer in de week scheren zo heerlijk schoon en fris onder mijn handen vandaan kwamen. Te genwoordig is het scheren echter veel moeilijker. Er zijn klanten, die zich slechts een enkele keer laten scheren, meestal bij speciale gele genheden. Deze mensen en hun huid zijn gewend aan elektrisch scheren. Dan moet je heel goed op letten, hoe de baard is ingeplant om het goed glad te maken. Bovendien moet je veel meer water gebruiken goed nat inzepen dus. Ik vroeg het de laatste jaren altijd maar." Het elektrisch scheren heeft tame lijk plotseling het „nat scheren" ver drongen, weet de heer Van Hall. Overigens is hij er niet rouwig om, want aan het scheren is „geen droog brood meer te verdienen". Overi gens zijn de verdiensten in het kap persvak toch niet beter geworden, vindt de heer Van Hall. „Ver voor de oorlog verdiende ik netto f 40,- in de week dat zou nu ongeveer f 400,- moeten zijn, maar welke kap per verdient dat?" ARNHEM - In juli 1966 hebben AKU, American ENKA Corporation en Gene ral Electric Company in de VS een nieuwe onderneming opgericht. Voor de ontwikkeling en commerciële produktie van synthetische garens en vezels op basis van polymeren, die door zoge naamde oxydatieve koppeling worden bereid. Deze onderneming heeft thans de naam gekregen General Electric ENKA Fibers Corporation. Een proeffabriek te Enka (North Carolina) is gereed en be vindt zich nu in de aanloopperiode. VEENENDAAL Voor de onderlinge competitie van de Veenendaalse damclub, die langzamerhand weer op volle toeren gaat draaien, werden maandagavond de navolgende partijen beslist: KalterValkenburg sr., 20; v.d. Horv.d. Bovenkamp, 11; Verhoef Keijman, 0—2; Vermeer—v.d. Brandhof, 11W. de Kleuver—N. Valkenburg, 2—0. Kalter behaalde dus een verrassen de overwinning op de geroutineerde Val kenburg, terwijl v.d. Bovenkamp in een sterk gespeelde partij een remise van v.d. Hor afdwong. W. de Kleuver zette zijn opmars voort en gaat nog prachtig aan kop met 12 punten uit 7 partijen! De feestelijke jaarvergadering, waar in ook weer een gongwedstrijd georga niseerd zal worden, is door het bestuur wasteesteld op maandag 23 januari. Appelen 75/opw Cox Orange k.2 6972 x Golden Delicious k.l 6068 x Golden Delicious k.2 4760 x Goudreinet k.l 2933 x Goudreinet k.2 2136 Jonathan k.l Jonathan k.2 Laxton Superbe k.2 Lombarts Calville k.2 3339 55/60 28—32 Veilbericht van de Tielse Veiling Septer van woensdag 4 januari 1967. Opgave na klasse mm maat. 70/75 66—67 55—58 40—58 27—32 24—27 25—31 26—28 65/70 55—60 50—45 40—52 60/65 35—39 34—44 21—28 22—28 22—26 34—44 21—26 20—22 30—33 17—23 20—30 21—34 32—34 Fabrieksfruit per 100 kg: blank 17,5017,60; rood 13,80; zoet 11,00. Peren: Brederode 5460 Conference Legiponts 3145 Provisieperen Winterjannen 2647 IJsbouten - - 3446 Perenkroet per 100 kg 3,30. Groenten Andijvie 5860; Boerenkool 16—18; Prei 2249, 1132; Savooiekool Spruiten 55—67; Rodekool 14—18; Witlof 100—105, 80—85; Wortelen Uien 14—17. x Is hoofdaanvoer. Alles in centen per kg tenzij anders vermeld. 36—41 36—47 17—20 22—33 10—12; 13—15; VEENENDAAL. Woensdagmor gen slipte op de Zandstraat een Opel Combiwagen en reed daardoor tegen een Rendult aan. Het ongeluk ontstond, toen een Dafje rijdend over de Zandstraat linksaf de Beatrixstraat in wilde. Achter deze wagen reed de Opel, bestuurd door de heer W. J. A. uit Ede, die Om de Daf te ontwijken afremde. Door dit remmen raakte hij in een slip en schoot naar links waar juist een Re nault aankwam, bestuurd door de heer J. M. uit Eist. De automobilisten kon den elkaar niet ontwijken zodat er een botsing ontstond, waarbij beide auto's flink beschadigd werden. De bestuur ders bleven ongedeerd. VEENENDAAL. Drie auto's wer den woensdag in de loop van de mor gen in één klap slachtoffer van de gladheid. De plaats van handeling was de Emmalaan, de „veroorzaker", een personenauto, bestuurd door de heer M. B. D. uit Veenendaal. Het gebeurde, doordat de heer D. van de Nieuweweg de Emmalaan in wilde rijden. Doordat de weg door op vriezing spiegelglad geworden was raakte hij in de bocht in een slip. Hij reed tegen twee geparkeerd staande auto's aan, resp. toebehorend aan de heer C. K. uit Eist en A. D. uit Rhe- nen. De drie auto's werden zo zwaar beschadigd, dat de politie de kentekens innam om te voorkomen, dat ze zonder gerepareerd te zijn, op eigen kracht zouden gaan rijden. Niemand werd ge wond. VEENENDAAL. Gedurende de maand december werd op de Rijkspost spaarbank te Veenendaal ingelegd een bedrag van f 208.000,en terugbetaald f 194.000,In het P.T.T.-kantoor in Veenendaal-Zuid werd f 80.000,inge legd en uitbetaald een bedrag van f 24.000,—. 12 VEENENDAAL Op donderdag januari komt de Christelijke Platte landsvrouwenbond (C.P.B.) bijeen in hotel „De Korenbeurs". Op de agenda staat een lezing met de titel: „Smake lijke Omzwervingen", die verzorgd zal worden door een fabriek op het gebied van koffie en grutterswaren. RENSWOUDE. Op vrijdag 6 ja nuari zal minister B. W. Biesheuvel spreken in het Ned. Herv. VJerenigings- gebouw „Philalethes" in Scherpenzeel voor de Anti-Revolutionaire Partij. Dit is ook bedoeld voor de mensen in Rens- woude die hiervoor belangstelling heb ben. De plaats Scherpenzeel is echter gekozen, omdat deze centraal ligt en de minister alleen voor streekverga- deringen komt spreken. LIEN DEN Wethouder en lo- co-burgemeester E. van Blijder- veen steekt in een van de vertrek ken van het Liendense gemeente huis bedaard een sigaret op en zegt dan; „Twintig jaar geleden zeiden de mensen tegen me: de gemeente raad, dat zou wel iets voor jou wezen. Nu ben ik kandidaat voor de Tweede Kamer en als ik de reac ties zo hoor zijn er veel mensen die me straks zullen gaan stemmen...." Loco-burgemeester Van Blijder- veen, die in het dagelijks leven een groothandel in fruit drijft, is lijst aanvoerder in het district Nijme gen voor de nieuwe partij, die zich onder de naam „Landsbelang" heeft laten registreren. Partij; dat woord noemt hij zelf liever niet, want hij zegt: „Mijn leven lang heb ik niets voor een politieke partij ge voeld. Ik ben neutraalik wil in geen partij. Kijk eens, een politie ke partij bekijkt de zaken meestal maar van één kant. Een medaille heeft twee kanten, zeggen wij. We willen in alles het goede. Waar we iets goeds in zien, nou, daar doen we aan mee De heer Van Blijderveen, inwo ner van Ingen en sinds 1946 lid van de gemeenteraad, is een optimist. „We komen met een zetel of zes, zeven in de Kamer. Vooral de Be- tuwenaren hier hebben enthousiast gereageerdzegt hij vastbera den tussen een paar rookwolkjes door. Waar komen al die stemmen die daar voor nodig- zijn dan vandaan? Hij is wat voorzichtig met het for muleren van het antwoord. „Van de Partij van de Arbeid, dacht ik en ook van de Boerenpartij. Koekoek is op zijn retour. Neem het voorbeeld van Breda, daar zijn vier raadsleden uit de Koekoekspartij gestapt en hebben zich bij ons aangesloten. Zo zie je..." Samenvattend denkt de Liendense loco-burgemeester dat, althans wat zijn district betreft de stemmen van de kleine boer en de fruitkweker zul len komen. En hij gelooft ook, dat hij het haalt, dat hij zich straks lid van de Tweede Kamer zal kunnen noemen. Of hij er tegen op ziet om dan daar het spreekgestoelte te be klimmen Weer een koel en vastberaden ant woord: „Nee, daar klim ik heel rus tig op. Ik heb mijn hele leven al in het organisatie-leven gezeten. Ik ben er geen moment bang voor dat ik de problemen niet aan zal kunnen..." „Landsbelang" wil de overkoepe ling zijn van alle raadsfracties in den lande, die zich „gemeentebe lang" noemen. Het idee voor deze coördinatie is afkomstig van de Heerlense leraar drs. Nijsen. „Een knappe kop", oordeelt de heer Van Blijderveen. De nieuwe partij (dus toch een partij?) heeft zich in alle achttien Nederlandse kiesdistricten laten in schrijven. In het district Arnhem voert de Edenaar J. Klok, die daar „Gemeentebelangen" op zijn eentje in de raad vertegenwoordigt, de lijst aan. Heeft zo'n man als Klok nu pre cies dezelfde politieke denkbeelden als Van Blijderveen? „We hebben elkaar pas een keer gesproken, maar in onze ideeën ko men we heel dicht bij elkaar. Zon der het wellicht van elkaar te we ten..." Welke richtjng moet „Landsbe lang" worden uitgeschoven, libe raal? „Inderdaad hangen we tegen de VVD aan, maar wij voelen ons wat neutraler. De VVD is een partij en dan krijg je het alweer; men komt te veel en te vaak op voor het par tij-belang. Daarom zal de VVD zich EDERVEEN Vandaag zal het Edese college van Burgemeester en Wethouders zich gaan beraden over de vraag wat er met de noodwoning van de heer J. van Donkelaar aan de Schras te Ederveen zal gaan gebeuren. Zoals bekend is, is het houten huisje destijds zonder vergunning gebouwd en gistermorgen rukten een zeventien-tal agenten onder leiding van hoofdcom missaris H. C. P. van de Werff op naar Ederveen om een begin te maken met de ontruiming van het huisje. Een aan tal personeelsleden van de dienst ge meentewerken gaf eveneens acte de présence. Ondanks het gereedschap waarmee de gemeentewerkmannen wa ren uitgerust en ondanks de grimmige politiehonden, die werden meegevoerd, is het niet tot acties gekomen. Er vie len harde woorden, maar geen klap pen. De enkele maanden oude baby van het gezin Donkelaar wist dit alles onbewust te voorkomen Aanvankelijk leefde bij velen de ver onderstelling, dat de noodwoning maandag gesloopt zou worden. De Edese politie en de dienst gemeente werken lieten het toen echter afweten en sindsdien hulden de instanties zich in geheimzinnigheid over de datum, mouwen zou gaan steken. Ondanks deze „geheimhouding" wis ten een aantal inwoners van Ederveen, van wie veel Boerenpartij-leden, er tochter te komen, dat de daad woens dagmorgen bij het woord zou worden gevoegd. Toen de politie gistermorgen arri- den bekijken en die er ook niet voor zouden terugdeinzen eigenhandig op te treden. Bij de woning van de heer Donke laar waren ook enkele leden van de Edese raadfractie van de Boerenpartij aanwezig. Zij vestigden er de aandacht op, dat het gezin een zieke baby in huis had. In overleg met de hoofdcom missaris werd toen dokter L. D. van de Kulk, directeur van de G.G.D. te Ede, ontboden. Na zijn advies gehoord te hebben werd besloten het gezin Van Donkelaar (voorlopig met rust te la ten. Slechts één incident deed zich voor. Een van de mannen van gemeentewer ken begon met zijn schop al met de „graafwerkzaamheden". Het zand dat hij in zijn ijver verplaatste, werd door een van de aanwezige boeren met evenveel enthousiasme geretourneerd... Een deputatie van gemeenteraadsle den van de Boerenpartij is later op de morgen naar het gemeentehuis gegaan met de bedoeling burgemeester Plat- teel te spreken. Deze was niet aanwe zig. De heren werden toen ontvangen door de wethouders Hoolboom, Wiege- raadt en Rooseboom. Zij zeiden het verzoek van .de heer A an Donkelaar om de voorgenomen sloop een half jaar uit te stellen in overweging te nemen. Vandaag zullen zij zich over de kwestie beraden. veerde aan de Schars hadden zich daar al vele boeren verzameld, die het schouwspel graag met eigen ogen wil- RENSWOUDE Gedurende de maand december werd op de Rijkspost spaarbank te Renswoude ingelegd een bedrag van f 11.000,- en terugbetaald f 5.400,-. Heden, donderdag VEENENDAAL Verenigingsgebouw Eikenlaan 19.30 uur: Uitvoering Scheepjeswolharmonie. BIOSCOOP Luxortheater Veenendaal, „Frankie en Johnny". 19.30 uur: Morgen, vrijdag SCHERPENZEEL Gebouw Philaletes, 20 uur: Openbare vergadering A.R.P., spreker: min. Biesheuvel. BIOSCOOP Luxortheater Veenendaal, „Frankie en Johnny". 19.30 uur: VEENENDAAL De lagere scholen in Veenendaal zullen hun leerlingen op dinsdag, 10 januari een dag vrijaf geven ter gelegenheid van het huwe lijk van prinses Margriet met de heer mr. P. van Vollenhoven. Reeds voor de kerstvakantie is hierover in prin cipe door het convent van schoolhoof den in een vergadering een beslissing genomen. Nadat men contact had opgenomen met de wethouder van onderwijs werd het duidelijk, dat er van de zijde van het gemeentestuur geen bezwaren be- lessen op de tiende januari 's mor gens omstreeks half elf onderbroken stonden tegen de vrije dag. Ook de onderwijsinspectie had een eenslui dend standpunt ingenomen. Het ge meentebestuur heeft dezer dagen een brief aan de besturen van de christe lijke scholen geschreven met het ver zoek in het wel of niet vrijaf-geven dezelfde lijn te volgen. Dit is ook in derdaad gebeurd. Alle schoolbesturen gaan akkoord met het gemeentelijke schrijven. Aanvankelijk was er sprake van dat de zouden worden om de kinderen de ge legenheid te geven de televisie-uitzen ding van het huwelijk te volgen. La ter heeft men toch de voorkeur gege ven aan een hele dag vrij. Zoals bekend is, zullen de leerlingen een beker met soep ontvangen, die door het gemeentebestuur en de ver eniging „Oranjedag" beschikbaar is gesteld. Van de zijde van de vereniging „Oran jedag" vernamen we nog dat er geen verdere festiviteiten zullen worden ge organiseerd. EERSTE KLAS: OOBC, Dodewaard 8 8 0 0 16 EDV, Ede 8 6 1 1 13 DVV, Voorthuizen 9 4 3 2 11 VTD, Tiel 8 3 4 1 10 DEZ, Ochten 10 4 2 4 10 SDV, Scherpenzeel 8 3 3 2 9 RDV, Rhenen 8 2 2 4 6 Slagvaardig, Wamel 8 2 2 4 6 DES, Lunteren 7 2 1 4 5 VRD, Renkum 5 0 0 5 0 BDV 2, Bennekom 7 0 0 7 0 TWEEDE KLAS: DLC, Druten 7 6 1 0 13 DWS 2, Ede 7 5 1 1 11 GSZ, Kesteren 8 5 0 8 10 WSDV 2, Wageningen 6 3 1 2 7 DEZ 2, Ochten 6 2 1 3 5 WSDV 3, Wageningen 7 1 3 3 5 EDV 2, Ede 4 2 0 2 4 BDSV, Barneveld 7 2 0 5 4 DJZ. Siyk-Ewyk 5 1 1 3 3 DVV 2, Voorthuizen 5 0 0 5 0 KOMENDE WEDSTRIJDEN: Eerste klasse: Heden: RDV— -DES; 9 januari: OODBCVTD. Tweede klasse: 9 jan.: DEZ 2EDV 2; DWS 2—DJZ; 5 jan.: WSDV 3—DLC; 12 januari: WSDV 3-DW 2; DLC— DJZ. tegen ons kanten. Wij doen dat an dersom niet..." Overigens heeft hij met de VVD een ervaring opgedaan, nu vijf jaar geleden, die hem een bittere smaak in de mond heeft be zorgd. Afgezien van politieke ver schillen is er dus ook nog een per soonlijke reden, waarom hij zich van die partij afzijdig houdt... „De VVD heeft me belazerd. Des tijds met de wethoudersverkiezin gen gooiden ze plotseling het roer om en toen hebben ze mij eruit ge knikkerd. Daar waren de mensen hier in de omgeving nogal over ge belgd. Nu is de VVD-fractie inmid dels naar onze partij overgegaan. Wij hebben nu twee vertegenwoordi gers van Gemeentebelangen Ingen en twee van Gemeentebelangen Lienden in de raad. In Ingen waren het er op drie stemmen na drie geweest. Een paar mensen van wie ik wist dat ze op ons zouden stemmen wer den ziek, anders waren we nog ster ker voor de dag gekomen..." Maar even terug naar Landsbe lang. Is de partij kritisch ingesteld ten aanzien van het maatschappelijk bestel Liendens loco-burgemeester, die de gepensioneerde burgemeester mr. Vos nu al geruime tijd vervangt („de mensen hier zeggen tegen me; wat ons betreft mag je het altijd blijven doen") neemt even bedenk tijd. Dan komt het antwoord: „Kri tiek, er is altijd maar kritiek. Neem Koekoek, da's een dictator. Maar hij stelt niets concreets tegenover zijn kritiek. Een bijzonder gemakke lijke manier van doen, niet? Ik geef het toe, het is niet makkelijk om vandaag aan de dag te regeren, wij zijn het ook niet altijd met de rege ring eens. In het algemeen kan ik zeggen, dat wij opkomen voor eer lijke zaken, zaken waar wat in zit. We willen nergens omheen draaien Recht op het doel af... Vervolg A, de Graaf Zaterdag zullen de landelijke kop stukken van Landsbelang in een vergadering de koppen bij elkaar steken om de koers uit te stippelen, die zij in hun verkiezingsstrijd zul len gaan varen. „Dan kan ik u meer vertellen", zegt de heer Van Blijderveen dan ook. We hebben nu alles in korte tijd op touw moeten zetten. Maar dat we alles op alles zullen zetten, dat is zeker. Er zullen ook in onze omgeving nog wel een paar bijeenkomsten worden gehou den, waarop ik het woord zal voe ren..." En tenslotte: „Dat zullen rustige vergaderingen worden, want bij ons is er geen reden tot tumult..." Tot onze diepe droefheid heeft de Heere heden na een kortstondige ziekte nog vrij onverwacht van onze zijde weggenomen, mijn innig geliefde man en onze zorgzame vader, behuwd-, groot- en overgrootvader in de ouderdom van 76 jaar. W. Hardeman-Versteeg D. G. Hardeman R. Hardeman-Dijkhuizen W. C. Hardeman C. Hardeman-Heikamp Klein- en achterkleinkinderen Rhenen (Post Veenendaal), 3 januari 1967 Spoorlaan 5 De teraardebestelling zal D.V. plaats vinden zaterdag 7 januari 1967 om 12.30 uur op de Algemene Begraafplaats te Veenendaal. Geen bloemen. Voor de vele bewijzen van medeleven en deelneming die wij mochten ontvangen tijdens de ziekte en na het over lijden van onze geliefde man, vader, behuwd- en groot vader betuigen wij U onze oprechte dank. H. van Kruistum-Blitterswijk Kinderen, behuwd- en kleinkinderen. Ede (Post Veenendaal), januari 1967 Geld. Benedeneind 2

De Vallei | 1967 | | pagina 3