Zang en show in kamp Overberg In Rhenen werd al druk geschaatst PUEM krijgt straks een nieuw kantoor Wageningen zag 2-0 voorsprong veranderen in Rhenen in wintertooi aan de Kerkewijk 5-2 nederlaag Oud bankgebouw wordt nu service - centrum aftocht zwer, Schade door de gladheid Bekendmaking Waarschuwing „Doorrijder" gepakt AGENDA Drie auto's liepen zware schade op Schaatsen op ijsbaan in Veenendaal Gemeentekantoren morgen langer dieht Onraad" op de Rijksweg Botsing op de Li n den laan Na botsing in sloot Gekostumeerd schaatsfeest PROCEDURE Officiële Bekendmakingen WflsbcëT 00 Judoschool Budding l>ocklc ruime zege „De Seh af fel aart jes*' vergaderen „De Snel pust" hield tentoonstelling MAANDAG 9 JANUARI 1967 VEENENDAAL De directie van de P.U.E.M. venvacht dat er nog deze maand een begin zal kunnen worden gemaakt met de verbouwing van het voormalige kantoor van de Nederlandse Handelmaatschappij aan de Ker- kewijk tot een modern service-station. Het pand zal aan de voorkant geheel van gezicht veranderen doordat er een nieuwe, aan de tijd aangepaste pui zal worden aangebracht. Achter het gebouw komt een grote magazijnruimte. Twee jaar geleden nam de P.U.E.M. het kantoorgebouw van de Ned. Han delsmij over. Deze bank fuseerde toen met De Twentsche Bank. Hoewel de vereiste goedkeuring voor de verbouwing, die door Gedeputeerde Staten zal worden afgegeven, nog niet is afgekomen, zit er nu perspectief in de plannen, omdat er nu van gemeentewegen geen bezwaren meer tegen de bouw bestaan. Het huidige districtskantoor van de PUEM is aan de Kanaalweg gevestigd. Omdat daar geen mogelijkheden tot ver dere uitbreiding aanwezig waren, be sloot men destijds het bankgebouw aan te kopen. Alle afdelingen van de PUEM zullen straks naar de Kerkewijk verhui zen. Bovendien zal de voorkant van het pand aldaar worden verbouwd tot een showroom, waar elektrische huishoude lijke apparaten zullen worden uitgestald Verder komt er een speciale informa tie-afdeling, waar inlichtingen omtrent de activiteiten van de PUEM zullen wor den gegeven. „Speciaal ten gerieve van de huisvrouw" zo werd ons van uit het hoofdkantoor in Utrecht meegedeeld. De PUEM heeft al in vele plaatsen in de omgeving een dergelijk service centrum. „In Veenendaal gaat het iets moois worden," wrist men van PUEM- zijde te verzekeren. Het kantoor aan de Kanaalweg zal worden ingericht als schakelstation, zo gauw de verhuizing een feit is gewor den, zullen er verschillende technische installaties in worden aangebracht. Tussen de datum van aankoop en de verbouwing is nu al ruim anderhalf jaar verlopen. Reden hiervoor is een pro cedure, die ontstond toen de PUEM de aanvraag voor de bouw bij het Veenen- daalse gemeentebestuur indiende. Om dat de aanvraag niet in overeenstem ming was met de geldende bouwvoor schriften en omdat er in een bestem mingsplan zou moeten worden gebouwd, moest volgens de wet een procedure af gehandeld worden, die uiteindelijk moet resulteren in een goedkeuring van Ge deputeerde Staten. Op gemeentelijk ni- DUPWrV A GEMEENTE RHENEN Burgemeester en wethouders van Rhe- nen maken bekend, dat de gemeente raad in zijn vergadering van 29 decem ber 1966 aan de Vereniging tot stichting en instandhouding van Scholen met de Bijbel te Rhenen medewerking, als be doeld in artikel 72 der Lager-onder- wdjswet 1920, heeft verleend voor het treffen van na te noemen voorzienin gen, in verband met de ingebruikne ming van het gebouw der voormalige Chr. school voor vglo ten behoeve van de Chr. school voor gewoon lager on derwijs aan de Achterbergsestraatweg, te weten: a het vervangen van de beide oude kolenkachels door olie- of gaskachels en het plaatsen van een derde kachel in de gang ter voorkoming van bevrie zing der toiletten; b het aanbrengen van publikatiebor- den in beide lokalen; c het aanschaffen van 'n kaartenhan- ger en -standaard ten behoeve van het onderwijs in het vak aardrijkskunde; d het aanbrengen van een geschikte wandversiering; e het aanbrengen van een deugdelijke zonwering ter vervanging van de oude. Binnen 30 dagen na heden kan ieder ingezetene van dit besluit in beroep ko men bij gedeputeerde staten der provin ce. Rhenen, 5 januari 1967. Burgemeester en wethouders voornoemd, De burgemeester L. Bosch v. Rosenthal. De secretaris W. C. Pieters. GEMEENTE RHENEN Burgemeester en wethouders van Rhe nen maken bekend dat de gemeenteraad in zijn vergadering van 29 december 1966 aan het R.K. Kerk- en Schoolbe stuur van de parochie van de H. Willi- brordus te Veenendaal op grond van het Besluit stichtingskosten buitenge woon lager onderwijs medewerking ver leend heeft voor de stichting van een tweeklassige school voor leerplichtige en zeer jeugdige woonwagenkampkin deren op een terrein aan de Middel- buurtseweg te Rhenen. Binnen dertig dagen na heden kan ie der ingezetene van dit besluit in be roep komen bij gedeputeerde staten der provincie. Rhenen, 5 januari 1967. Burgemeester en wethouders voornoemd, De burgemeester L. Bosch v. Rosenthal. De secretaris W. C. Pieters. VOORTHUIZEN. Ergens op de Veluwe zwerft momenteel in de sneeuw een wasbeer rond die om streeks de kerstdagen is ontsnapt bij de familie Uytenbogaert, een impor teur van IJslandpony's in Voort huizen. Het diertje, dat heeft kans gezien door het gaas van de honden kennel, waarin het leefde, weg te komen, is tot op heden nog spoorloos. Een boswachter in Kootwijkerbroek heeft het dier eenmaal gezien en het zelfs nog te eten gegeven en onder dak verschaft in de schuur. Jammer, dat deze boswachter in gebreke is gebleven van deze visite aangifte te doen bij de politie. Het was toch een ongewenste vreemdeling. De wasbeer is erg mak en ongevaar lijk. Voordat hij bij de familie in Voorthuizen kwam waar hij maar twee dagen is geweest, woonde hij in Utrecht op kamers hij een vrouwelijke studente. De eigenares mevr. Uytenbogaert, is al erg gehecht aan de wasbeer. Zij vindt het dan ook heel erg, dat de boswachter het dier weer heeft laten lopen. „Het heeft mijn hart gestolen", zegt zij. De wasbeer, die afkomstig is uit Suri name, is geheel zindelijk. Hij lust alles maar is bijzonder gesteld op eieren, bruinbrood, melk, pap en bananen. Alle pogingen worden gedaan om het dier zo snel mogelijk terug te krijgen. Zelfs radio en televisie zijn deze week ingeschakeld om haar te helpen bij het opsporingswerk. In Voorthuizen hoopt men, dat deze wasbeer weer spoedig bij de overige dieren: de herten, eenden, pony's, konijnen en vogels kan worden ge voegd. Mocht men het dier ontmoeten, vergeet dan niet de politie te waar schuwen. De eigenares zal u dank baar zijn. 9 Het oude bankgebouw van de Ned. Handelmaatschappij aan de Kerkewijk zal binnenkort een metamorfose on dergaan, als de P.U.E.M. het gaat verbouwen tot districtskantoor. veau is de zaak inmiddels rond, zo wist men bij de dienst gemeentewerken te vertellen. In het nieuwe districtskantoor is op de bovenverdieping een woning inge richt voor een van de ambtenaren van de PUEM. Deze woning zal straks ook bij de verbouwing worden gehandhaafd. Het aantal bezoekers dat de ontmoe ting tussen PEC en Wageningen bij woonde was dan de magere kant: niet meer dan achthonderd supporters had den de moeite genomen een kaartje te kopen. Het begon allemaal nogal hoop vol voor Wageningen, want de ploeg ont wikkelde een veldmeerderheid die in de twintigste minuut een goal van Hennie Roelofs opleverde: 'n hooggericht schot van de nieuweling in de groenwitte voorhoede verdween onhoudbaar in het Zwolse doel. Piet Dielissen bracht num mer twee op zijn naam door uit een vrije schop deskundig raak te schieten <2 0). Wageningen ging, gesteund door deze voorsprong steeds beter voetbal len, Henk Janssen had even voor rust nog een keer pech toen hij een schot van zijn voet tegen de paal af zag stui ten. Na rust waren de rollen volkomen omgekeerd, al gauw verkleinde PEC de achterstand tot 21. Het eerste Zwolse doelpunt ontstond nadat de ar biter PEC een penalty had toegewezen wegens hands van Eddie Tanis. De PEC-er Schuman maakte geen fouten bij het nemen van de penalty: 21. Schuman begon er zin in te krijgen want binnen niet al te lange tijd schoot hij zijn club opgewekt naar 42. Wa geningen raakte door die onverwachte tegenslag helemaal uit vorm en daar wist de Zwolse aanvalslinie handig van te profiteren door vlak voor het eind signaal nog een vijfde treffer in de kooi van Quint te werken. De neder laag was hoewel niet onverdiend, toch wel wat erg geflatteerd, maar dat zet op het gebied van punten zo akelig weinig zoden aan de dijk... RHENEN In de krant van zaterdag hadden we het er al even over. !)e omgeving van Rhenen is in deze winterse dagen omgetoverd tot een sprookjeslandschap. Veel mensen maakten gisteren een uit stapje naar de besneeuwde bossen om zichzelf van al het schoons dat de natuur nu biedt, te overtuigen. Onze fotograaf maakte deze op name langs de Defensieweg, Maar zo een tafereeltje, dat duidelijk laat Zien. dat Rhenen s natuur in de win ter ongelofelijk mooi is.' Heden, maandag BIOSCOOP Luxor-theater Veenendaal, 19.30 uur: „De val slaat dicht". Morgen, dinsdag VEENENDAAL Hotel de Korenbeurs, 09.15 uur: Cursus „gasten-ontvangen" N.V.V.H. Ritmeesterkantine, 19.30 uur: Oefen avond E.H.B.O. BIOSCOOP Luxor-theater Veenendaal: stelling. geen voor- OVERBERG Voor de eerste maal in dit jaar heeft de Club 500 zaterdag middag (voormalige Stichting voor Ge handicapten) voor een goed gevulde zaal weer acte de présence gegeven in kamp Overberg. Na het afsluiten van het oude jaar door deze Stichting door een disco-avond op Oudejaarsavond in het Huis van bewaring te Utrecht, met medewerking van de vocaliste Jany Bron, (nog welbekend van The Ram bles) en Charley Nederpelt, kon de club terugzien op een reeks van 157 uitvoeringen in 1966. Na een kort overzicht van de pro grammapunten door de leider van het geheel traden De Scavelli's als eersten en laatsten voor het voetlicht, een groep bestaande uit 2 accordeonisten, drum- mer en gitarist. Zij kwamen diverse malen op en speelden zeer in de smaak van het publiek, er werd uit volle borst meegezongen. Vooral het op één na laatste nummer, waar verschillende so lo's in voorkwamen, was van goed ge halte. Twee van deze artiesten speel den onder de naam The Black Devils nog een experimenteel beatnummer. Jammer genoeg kwam dit niet geheel uit de grondverf. Hadden De Scavelli's hun vingervlugheid op het muziekinstru ment getoond, de bij het gezelschap be horende goochelaar Peter Presti uit Bloemendaal deed daar niet voor on der. Met dit verschil, dat hij goochel- inplaats van muziekinstrumenten ge- j bruikte. Hij toonde verbluffende staal tjes. meerdere malen samen met en kele heren uit de zaal, waarbij nie mand er achter kon komen, hoe hij voor de gek werd gehouden. Verder liet een zangtrio als The West End Sisters, drie lieftallige schonen uit Noordwijkerhout, van zich horen. Zij brachten een internationaal repertoire. Leuke frisse stemmen, die duidelijk naar voren kwamen, omdat de bege leidende gitaarmuziek op de achter grond bleef. Behalve een gitaar, bleken zij ook de sambaballen meer vastge houden te hebben. Op heel charmante wijze werd een soort van muzikale pa rodie op Adam en Eva in het paradijs gebracht. Al met al kon van een vrij goede tonatie gesproken worden, alleen de voordracht verdient wat meer aan dacht. Niet alleen aan zang en spel was de ze middag gedacht, maar ook aan hi lariteit. Daar zorgde het duo De Zon- Zij-Zoekers wel voor, die hun naam al le eer aandeden. Deze twee komieken met hun gitaar deden de zaal onophou delijk schateren door de imitatie van verschillende in hun liedjes bezongen personen. 0 De West End Sisters uit Noordwijker hout traden zaterdagmiddag op in kamp Overberg en oogstten daarbij hoe kan het ook anders!) veel succes. O Vooral hun laatste show-nummer, waarbij zij een meesterlijke vertolking gaven van de Kozakken met hun lied, stak zonder meer boven het gemiddel de uit. De verschillende programma-on derdelen werden door Marga de Ruiter aaneengepraat op de door haar geëei- gende wijze. Het rustige en beschaaf de optreden van de diverse artiesten hield een goede representatie in. Na sluiting door de organisator, de heer Lohuizen en de directie van het tehuis onder aanbieding van een kleine versnapering, kon op een welbesteedde middag terug worden gezien. VEENENDAAL Een gecompliceerd verkeersongeval deed zich zaterdagmid dag op de Rembrandtlaan voor. Auto mobilist A. A. uit Best stopte rechts van de weg. Toen hij het portier opende, werd zijn auto aangereden door de Vee- nendaler J. B., die met zijn wagen na de botsing de weg over schoot. Door deze manoeuvre kwam E. <J. v. d. F. uit Vee nendaal die een auto met aanhanger be stuurder in botsing met de wagen van B. De schade was aanzienlijk, aan alle drie de auto's. Er deden zich wonder bo ven wonder geen persoonlijke ongeluk ken voor. VEENENDAAL De ijsbaan van de Gebr. van Appeldoorn aan de Dijk- straat zal vanavond worden geopend. Het was in verband met enkele kleine werkzaamheden aan de baan, die nog moesten worden uitgevoerd, «Ie schaat sers al eerder de gelegenheid te bie den de gladde ijzers onder te binden. De baan gaat oin zeven uur open. VEENENDAAL De burgemeester der gemeente Veenendaal maakt bekend dat op het gemeentehuis voor een ieder ter inzage ligt de beschikking van de Minister van Landbouw, Visserij en Voedselvoorziening van 29 oktober 1955, no. L/PA 670, zoals deze gewijzigd is bij de beschikkingen van 24 novem ber 1956. no, L/PA 3001 en van 15 de cember 1961, no. L PD 921, alsmede de bij eerstgenoemde beschikking beho rende op deze gemeente betrekking heb bende kaarten en lijsten, waarop zijn aangegeven de gebieden en/of terrei nen waar het krachtens artikel 3, twee de lid, van het Besluit bestrijding aard appelmoeheid verboden is te telen: 1. aardappelen en tomaten; 2. bloem bollen en -knollen, boomkwekerrjproduk- ten, koolraapplanten, koolplanten. stek- bieten en andere planten, die met de ondergrondse delen worden gerooid, een en ander voor zover zij kennelijk bestemd zijn om te worden uitgeplant. In de aanwijzing is sinds de vorige bekendmaking op 8 januari 1965 geen wijziging gekomen. Bij eerdergenoemde beschikking L/ PD 921 is bepaald dat in tuinen, gele gen binnnen als besmet aangewezen ge bieden en/of terreinen, de teelt van aardappelen van „A.M.-resistente ras sen' 'is toegestaan, mits daarbij onder staande bepalingen in acht worden ge nomen le. de in enig jaar in de tuin met A.M.-resistente aardappelrassen beteel- de oppervlakte mag niet meer bedragen dan 1/3 gedeelte van de totale beteel- bare oppervlakte van de tuin; 2e indien 1/3 gedeelte van de totale beteelbare oppervlakte van de tuin gro ter zou zijn dan 3 are, mag de in enig jaar met A.M.-resistente aardappelras sen beteelde oppervlakte niet meer be dragen dan 3 are; 3e op dat gedeelte van de tuin, waar op in enig jaar A.M.-resistente aardap pelrassen worden geteeld, mogen eerst in het derde daaropvolgende jaar op nieuw aardappelen van A.M.-resistente rassen worden gedeeld. Onder "A.M.-resistente rassen" wor den verstaan: de aardappelrassen, wel ke voor het betreffende teeltjaar door de Rijkscommissie voor de samenstel ling van de Rassenlijst voor landbouw gewassen zijn aangemerkt als met re sistentie tegen het aardappelcystenaal- tje. De desbetreffende lijsten liggen voor belanghebbenden ter inzage op het gemeentehuis, alsmede op de districts kantoren van de Plantenziektekundige Dienst. RHENEN De burgemeester van Rhenen vestigt er de aandacht op. dat het nog steeds voorkomt dat giftige be strijdingsmiddelen die worden gebruikt in de land- en tuinbouw, alsmede bij de fruitteelt, na gebruik vaak niet op behoorlijke en verantwoorde wijze war den opgeborgen. Wanneer dientengevolge deze bestrij dingsmiddelen in verkeerde handen te recht komen, kan dit door onwetend heid of onbekendheid de dood tengevol ge hebben. Hij waarschuwt ernstig in dit opzicht alle nodige voorzorgsmaatregelen te nemen, met bedoelde giftige middelen vooral de grootste voorzichtigheid te be trachten en de vergiften na gebruik in afgesloten ruimten te bewaren, Rhenen, 4 januari 1967. De burgemeester van Rhenen, L. Bosch v. Rosenthal. EDE Morgen van 11.45 uur tot 14.15 uur zullen in verband met het hu- j welijk van prinses Margriet de secreta- j rie en de kantoren der diensten en be drijven gesloten zijn. RHENEN De liefhebbers in de Grebbestad hebben gisteren voor het eerst in deze winter de (jzers onder kunnen binden. Vooral de jeugd heeft in grote mate kunnen profiteren, dank zij het feit, dat de uiterwaarden al enkele weken geleden ondergelopen waren door de hoge waterstand in de Rijn. Toen de vorst inviel kon men na twee nachten naar hartelust genieten. Zover het oog reikte, van verkeersbrug tot aan palmerswaard, krioelde het van schaatsers. Op vele plaatsen stond er niet veel water meer onder het ijs, maar dat mocht de pret niet drukken. Ook op het zogenaamde „bomijs" werd menig baantje getrokken. Er waren zelfs enkele prominenten naar Rhenen gekomen. Zo zagen wij Van Swaay uit Wageningen, die al eens deel heeft uitgemaakt van de kernploeg van de KNSB. De officiële ijsbaan „De Blauwe Kamer" lag gisteren nog leeg en verlaten en vertoonde op verschillende plaatsen nog grote wakken, waarin de vele vogels het evengoed naar hun zin hadden als de schaatsers op het ijs van de uiterwaarden. VEENENDAAL Door de politie werd de Veenendaler F. H. aangehouden. Donderdag had hij een aanrijding ver oorzaakt op de Prins Bernhardlaan en was toen doorgereden. Hij was boven dien niet in het bezit van geldige auto papieren. VEENENDAAL Op Rijksweg 12 botste een grote Amerikaanse wagen zondagmiddag tegen een paal langs de weg. Toen de politie arriveerde was de bestuurder verdwenen. Hij had ook de kentekenborden van de auto meegeno men, voor de politie een reden te meer om „onraad" te vermoeden. Later op de dag werd een zekere Van R. uit Veenen daal aangehouden die de bestuurder bleek te zijn. Hij had zonder rijbewijs gereden en de auto vertoonde diverse mankementen. De wagen was het eigen dom van J. S. uit Veenendaal. De „slee" kreeg voorlopig een plaatsje achter het politiebureau. VEENENDAAL Op de Lindenlaan ontstond een aanrijding toen automobi list F. H. S. uit Veenendaal de uitrit bij Sola Fide kwam uitrijden en daarbij in botsing kwam met H. J. S. die ook een auto bestuurde. Lichte materiële schade was het gevolg. EDERVEEN Mevr. H. uit De Klomp was vrijdagavond in Ederveen niet erg fortuinlijk. Door mist en be vroren ruiten van haar auto zag zij te laat een geparkeerde auto aan de hoofd weg. Remmen lukte niet en er volgde een botsing. De geparkeerde wagen van G. S. uit Garderen had lichte schade, erger was de wagen van mevr. H. er aan toe. Aan de rechterkant werd de auto ernstig beschadigd. OPHEUSDEN De wedstrijdploeg van de Judoschool Opheusden onder lei ding van de heer E. Budding heeft in een competitiewedstrijd tegen Novio- magum te Nijmegen opnieuw een over winning in de wacht gesleept. De Op- heusdenaren zegevierden met 50 dank zij de voortreffelijke partij van H. Heun, die ook dit keer in topconditie bleek te zijn. De Rhenense judoka Van Beijnhem wist in een bijzonder zware wedstrijd de winst voor Opheusden te handhaven. Door deze overwinning heeft de ploeg van de heer Budding, die bovenaan de ranglijst staat, een nog grotere voor sprong op nummer twee genomen. Vanavond treedt Opheusden tegen Veenendaal 2 in de arena. Ook voor deze wedstrijd gaan de Betuwenaren alz favorieten van start. BARNEVELD Onder leiding van de heer H. den Hartog hield de pony vereniging „De Schaffelaartjes" te Barneveld haar jaarvergadering in de kleine zaal van het Concertgebouw. In zijn openingswoord releveerde de heer Den Hartog de in het afgelopen jaar behaalde successen. Wegens de afwe zigheid van de secretaris, de heer H. den Uijl bracht de penningmeester, de heer A. Kamphuis het jaarverslag uit. Hij sprak van een succesvol jaar met demonstraties en wedstrijden. Bij de streekwedstrijden konden de Schaffe laartjes promoveren naar een hogere klasse. Voor de tweede maal organi seerde de vereniging de provinciale kampioenschappen in Barneveld. Op de landelijke wedstrijden in Apeldoorn be haalde de ponyvereniging de tweede plaats. Het ledental bedraagt momen teel 51. Twaalf leden verlieten de ver eniging en een deel hiervan ging over naar de Landelijke Rijvereniging „De Schaffelaar". In de hal van het Concertgebouw ont hulde de heer H. Tijsseling een prijzen- kast, die hij de vereniging gratis aan bood. De heer Van Rheenen. eigenaar van het Concertgebouw, had de plaats beschikbaar gesteld. De heer Tijsseling prees het actieve bestuur. De club bleek levensvatbaarheid te hebben en is als het ware een reserve van de L.R. „De Schaffelaar". Dankbaar aanvaardde de vereniging de prijzenkast, die al aardig vol is. BARNEVELD Onder grote be langstelling hield de postduivenvereni ging „De Snelpost" te Barneveld dezer dagen een tentoonstelling met prijzen in de zaal van café-restaurant Centraal aan de Lunterseweg. Niet minder dan 265 duiven werden door de vereniging tentoongesteld. Het materiaal was goed. De voornaamste prijswinnaars waren Oude doffers 1. A. Lagerwey, 2. H. Schoonderbeek, 3. G. Th. Herder, 4. H. Morren en 5. H. Schoonderbeek. Oude duiven: 1. G. Th. Herder, 2 H. v. d. Koekelt, 3. H. Schoonderbeek, 4. H. Morren en 5. A. Lagerwey. Jonge doffers: 1. J. Roozendaal, 2. T. Nijhof, 3. G. J. v. d. Kolk. 4. en 5. G. Th. Herder. Jonge duivinnen: 1. J. Roozendaal, 2. H. Morren, 3. A. Lagerwey, 4. J. v. d. Beek en 5 H. Morren. Late duiven 1. G. J. v. d. Kolk, 2. Fr. Kerkhof, 3. G. Th. Herder, 4. H. Morren en 5. Fr. Kerkhof. EDE Een personenauto werd licht be schadigd bij een verkeersongeluk op de Nieuwe Wageningseweg waar de heer N. uit Amsterdam met zijn auto linksaf de Krommesteeg in sloeg op het moment dat de personenwagen van S. uit Rhe nen inhaalde. De auto van S. werd aan de zijkant geraakt en schoot een sloot in. Een ta kelwagen hielp de licht beschadigde auto weer op het droge. EDE Het Comité Nationale Feest dagen (C.N.F.) wil morgen in verband met 't huwelijk van prinses Margriet op beide ijsbanen voor de Edese jeugd een geeostumeerd schaatsfeest houden. Er zal muziek op de banen zijn, wellicht zal ook een boerenkapel aanwezig zijn. Voor de origineelste costuums zijn prijzen beschikbaar gesteld. Wageningen heeft zondagmiddag In Zwolle van PEC echt wat je noemt ouderwet» klop gekregen. Toen de scheidsrechter voor de laatste maal floot keken de jongens van Bas Paauwe tegen een mistroostige 52 stand aan. En dan te bedenken dat de groenwitte met '11 2-0 voorsprong gingen rusten Het besneeuwde terrein van PEC bleek voor de voetballerij uitstekend ge schikt te zijn, al moesten de voetbal lers wel wat voorzichtiger heen en weer galopperen dan onder normale omstan digheden. t

De Vallei | 1967 | | pagina 3