Deel produktie wellicht voor zomervakantie in nieuwbouw Meer mechanisatie in de toekomst Graaf-start in „Molenbrug"' Scherpenzeel verloor groot ingezetene Weer inbreker aangehouden atMs VAN DER KOLK VEENENDAAL N.V. Röntgenauto trekt verder Vrouwenwereldgebedsdag wordt in Veenendaal doorgaans matig bezocht De heer H. Verkerk overleden HORLOGERIE VAN MANEN Huize SCHUURING ASSEMBLAGE FACILITEITEN Permanent FORD-show in showroom Gestolen auto stond gehavend langs Rijksweg 12 AAN HET WOORD Bijbels voor België Minder leden Niet dansen .dag Spaar (met) de vogels Tekort Trouwkerk Bejaanlenavoiid Kerkeraad compleet Benoemingen Nieuwe voorzitter Notabelen gekozen Beroep aangenomen Jeugd predikant af Vasten I VRIJDAG 20 JANUARI 1967 J. OOSTERHOORN ADVERTENTIE IR. G. GULÏNK FABRIEK BIJNA KLAAR Voor jubilea, verjaardag of parfijt je: Fijn gebak Heerlijke croquetten Bitterballen Saucijzebroodjes Het fijne komt van: Tel. 2961, Hoofdstraat 87, Veenendaal. VEENENDAAL De nieuwe fa briek van Aug. Stennian Holland N.V. zal waarschijnlijk nog voor de zomer vakantie een deel van de produktie van het oude bedrijf aan de School straat hebben overgenomen. De nieuw bouw, waarmee in september 1965 werd begonnen, heeft nu een dusdanig stadium bereikt, dat er al voorberei dingen worden getroffen om over en kele maanden te kunnen verhuizen. Op het terrein dat begrensd wordt door de Laan der Techniek en de Energielaan en dat een oppervlakte heeft van 23.000 vierkante meter, legt het bouwbedrijf Boers momenteel de laatste hand aan het gigantische fa brieksgebouw, dat volgens een mede deling van de directie „ettelijke mil joenen" heeft gekost. Die investering heeft slechts voor de helft betrekking op de bouwkosten, want een aanzien lijk deel van het geïnvesteerde bedrag wordt aangewend om er de moderne machines en andere technische instal laties van te bekostigen. Directeur ir. G. Gulink, de belast is met de alge mene leiding van het bedrijf zei giste ren in een vraaggesprek, dat het niet in de bedoeling ligt om het oude pand aan de Schoolstraat binnen afzienba re tijd van de hand te doen. Het ge bouw zal ook in de toekomst gehand haafd blijven als hoofdkantoor. Daar naast zullen er nog enkele afdelingen van geringere omvang in onder wor den gebracht, zodat Aug. Stenman binnenkort de beschikking heeft over twee fabrieksgebouwen in Veenen daal. De plannen voor de bouw van een nieuw bedrijf dateren in feite al van het moment dat Aug. Stenman de Veenen- daaise Ijzerindustrie overnam. Deze transactie werd in 1962 een feit. De heer J. Oosterhoorn, technisch di recteur van het bedrijf merkte in dit verband op, dat eventuele uitbreiding, van het gebouw aan de Schoolstraat op vele bezwaren stuitte. „Al vanaf het eerste moment dat we ons in Vee nendaal vestigden zijn onze gedachten maar nieuwbouw uitgegaan. In de eer ste plaats bood ons huidige bedrijf ons te weinig mogelijkheden tot uitbreiding en bovendien zouden we te maken krij gen met de bestemmingsplannen van de gemeente. In de tussentijd zijn we aan de Schoolstraat wel aan het mo derniseren gegaan..." Van de gemeente werd destijds een terrein ten oosten van de Laan der Techniek gekocht, dat groot genoeg was om de nieuwbouw-plannen te realiseren en dat bovendien voor de toekomst de mogelijkheid tot verdere uitbreidin gen openliet. De bodemgesteldheid van het aange kochte terrein vormde aanvankelijk een probleem. De heer Oosterhoorn: „We hoorden van andere bedrijven dat het heien van de betonnen palen nogal wat moeilijkheden opleverde. Dat weer hield ons er evenwel niet van om daar te gaan bouwen. Dan doen we het zon der heien, hebben we eenvoudig gere deneerd. Nadat we een rapport over de hoedanigheden van de bodem hadden laten uitbrengen, zijn we op het idee ge komen het bedrijf op een groot beton nen caisson te grondvesten." De ondergrondse ruimte werd dusda nig geconstrueerd, dat er een zeer ruim souterrain ontstond. Deze kelder („ik zou er liever souterrain tegen zeggen, ,want in een kelder mag niet geprodu ceerd worden", zegt de heer Gulink) zal voornamelijk worden gebruikt als opslagruimte, in hoofdzaak voor half fabrikaten. De nieuwe fabriek zal geheel door aardgas worden verwarmd, een ge dachte waarbij men aanvankelijk nog al „gehuiverd" heeft, volgens de heer Oosterhoorn. „Het verwarmingssys teem zal op bijzondere wijze worden beveiligd, zodat er geen enkel risico aan verbonden is" verzekert hij. In de toekomst zal de directie een verdere automatisering in het produk- tieproces nastreven, wat niet inhoudt dat er daardoor ontslagen zullen vallen, omdat mensen door machines vervan gen zullen worden. Integendeel, er zal in de personeelssector van enige uitbrei ding sprake zjin. „En uitbreiding in de indirecte sector, technici, personeel voor de tekenkamer en dergelijke. De totale uitbreiding van het personeel zal naar schatting ruim 10 procent be dragen." De heer Gulik zegt dat de achter gronden van de voorgenomen automati sering in de concurentie moet worden gezocht. „Wat de produktie betreft zit ten we moeilijk, omdat er van een scherpe concurrentie sprake is vooral van de Oosteuropese landen en Ja pan. Om onze positie te kunnen hand haven en verstevigen zal het noodzake lijk zijn het handwerk te vervangen door machinale arbeid." De Veenendaalse vestiging van Aug. Stenman maakt deel uit van de Zweed se vestiging van het wereldomvattende Guest, Keen en Nettlefolds concern, dat rond 150.000 personeelsleden in dienst heeft. Bij Stenman in Veenendaal werken ruim tweehonderd mensen. De produk tie omvat in hoofdzaak hang- en sluit werk voor deuren en ramen. De verschillende afdelingen in de nieuwe fabriek zullen voorzien worden van een modern machine-arsenaal. En kele Zweedse vindingen, waaronder een vernuftige verzink- automaat zul len in Veenendaal hun toepassing vin den. Door deze uitbreiding en modernise ring van de technische instalaties wordt het mogelijk om ook het produktie-pak- ket te vergroten. Voor een deel was Stenman assemblagebedrijf van onder delen die uit Zweden kwamen. Deze werden in Veenendaal getransformeerd tot eindprodukt. Deze methode zal straks minder in de praktijk worden ge bracht, de assemblage zal in de nieuwe fabriek voor een aanzienlijk deel worden vervangen door produktie „van begin tot eind." Het pre-fab systeem dat bij de nieuw bouw is toegepast biedt enkele voorde len waarvan de snelle arbeidsbesparen de wijze van bouwen direct in het oog springt. Overigens heeft de weersge steldheid de bouwers nogal parten ge speeld, waardoor men op het oorspron kelijk schema is achtergeraakt. Een strenge winter en een regenachtige herfst zijn sterk van invloed geweest op het tempo, Waarin kon worden ge werkt. Een ander voordeel is dat de fabriek als het ware demontabel is. Over enkele maanden zal er een be gin worden gemaakt met het overbren gen van de inventaris naar het moder ne bedrijf. Deze verhuizing zal 'n etap pes verlopen, om de produktie niet te stagneren. Volgens de heer Oosterhoorn worden er nu al voldoende voorraden van de verschillende produkten aange legd, zodat de machines kunnen worden overgeplaatst zonder dat er van enig produktie-verlies sprake zal zijn. Als vestigingsplaats voldoet Veenendaal naar het oordeel van de beide directeuren wel aan de eisen, die een middelgroot bedrijf als Stenman aan de plaats mag stellen. Met name de geografisch centrale ligging is in dit opzicht een winstpunt. Er zijn ook nadelen, die de heer Gu link eerlijkheidshalve niet verheelt „Het grote stootblok vormt de huisves ting van het personeel dat van elders komt. We hebben stafmensen moeten aantrekken en de dure flats waren ADVERTENTIE Kerkewijk 128 Veenendaal Telefoon (08385) 2244 P "m VEENENDAAL De eerste voor bereidingen voor de bouw van de flats in het plan „De Molenbrug" zijn getroffen. De heer Van Eist, die de bouw van deze woningen zal uit voeren, kon nog niet zeggen wanneer de eerste paal in de grond zou gaan. Deze (beperkte) grondwerkzaamheden zijn slechts uitgevoerd, omdat daar voor toevallig wat materieel beschik baar was. Het werkelijke begin van het werk hangt nog van enkele fac toren af. Het nieuwe bedrijf van Aug. Stenman N.V. Links de voorzijde waar zich het kantoorgedeelte bevindt. daarbij nogal eens een bezwaar. Bo vendien heeft Veenendaal als plaats weinig te bieden. Er zouden wat meer faciliteiten voor de bevolking moeten komen. Er is geen zwembad en geen sporthal, al weten we natuurlijk dat er aan gedokterd wordt..." Belangrijk is tenslotte de mededeling van de heer Oosterhoorn over een heel ander onderwerp. Hij zegt: „Het is pret tig dat wij een optimistisch geluid kun nen laten horen wat de werkgelegen heid betreft. We hebben geen mensen ontslag aan hoeven te zeggen. Dat mag in deze tijd toch wel eens gezegd worden, dacht ik VEENENDAAL De afdeling bevol king verzoekt ons mede te delen, dat de wagen voor het röntgenologisch borston derzoek tot en met maandagmiddag 23 januari standplaats zal kiezen bij de Vredeskerk. De gehele verdere week, dus van dins dag 24 tot vrijdag 27 januari zal de wa gen een standplaats bij de Sionskerk in nemen. Zij, die door wat voor omstan digheden dan ook, geen gevolg aan de oproep hebben gegeven, kunnen op bo vengenoemde standplaatsen nog terecht. VEENENDAAL Woensdagmorgen leverde een dealer een splinternieuwe Studebaker af aan de heer E. uit Ven- lo. Van zijn nieuwe wagen heeft de heer E. niet langer dan een dag ge bruik kunnen maken want 's avonds werd deze gestolen. Donderdagmorgen werd de auto aan getroffen op de parkeerstrook bij het Shellstation langs de Rijksweg 12. Het cdntactslot was er uitgehaald en de kofferbak was opengebroken. Van de daders geen spoor De Veenendaalse politie nam contact op met de recherche in Venlo die zich voor deze zaak uitermate interesseert want niet alleen werd daar de auto ge stolen maar vlakbij de plek van de autodiefstal werd ook een inbraak ge pleegd. De Venlose recherche vermoedt dat beide vergrijpen gepleegd zijn door twee jongens die ze spoedig hoopt te vinden. De heer E. heeft in de loop van don derdag zijn enigermate gehavende auto in Veenendaal afgehaald SCHERPENZEEL Na een kort stondig ziekbed is in de nacht van 17 op 18 januari op 71 -jarige leeftijd in 't ziekenhuis „De lichtenberg" te Amersfoort overleden de heer H Ver kerk gepensioneerd hoofd van de Ho- ievoetscliool in Scherpenzeel Zijn heengaan is voor de Seherpen- zeelse gemeenschap een zo groot ver lies dat misschien slechts weinigen dit in zijn volle omvang zullen weten te realiseren Een groot deel van zijn leven heeft hij niet inzet van al zijn krachten zich op velerlei wijzen in dienst gesteld van de Scherpenzeelse gemeenschap Als diepvoelend gelovig mens heeft hij zich daarbij in hoofdzaak gericht tot de mens zelf zich niet afvragende wat en hoe deze mens geloofde Zijn liefde ging daarbij speciaal uit naar de jeugd en de bejaarden Het dienen van de jeugd was zijn taak maar hij deed dit nooit alleen omdat het zijn taak was- Hij wijdde zich geheel aan haar zich nooit afvragend hoeveel tijd dit van hem vergde Zo was hij steeds in de Oranjever eniging de werkelijk stuwende kracht en alles wat hij ondernam was tot in de finesses geregeld Hetzelfde kan ge zegd worden van de wijze waarop hij de organiserende werkzaamheden voor ADVERTENTIE de tochten voor de ouden van dagen op zich nam Nooit liet hij iets aan het toeval over zodat steeds alles klopte. Dit waren wel de dingen welke zijn grootste liefde hadden maar hiermee is nog niet alles gezegd Vele jaren was hij feitelijk de man van de Ver eniging voor Vreemdelingenverkeer Ook het werk voor de Koningin Wil- helminavereniging tot steun van de kankerbestrijding was bij hem in goe de handen Volledigheidshalve moet nog vermeld worden dat de heer Verkerk actief bestuurslid was van de vereni ging Volksonderwijs bejaardencomité van de Ned Hervormde kerk Veilig Verkeer, Nederlandsche Onderwijzers- Vereniging afd. Woudenberg - Scher penzeel en de rijwielpadvereniging West-Veluwe. Scherpenzeel heeft met dit verschei den een van zijn allerbeste burgers verloren! Plaatsing geschiedt i buiten verantwoordelijkheid van de redactie KELTUM SOLA elite HOOGSTRAAT 28 VEENENDAAL VEENENDAAL In Arnhem heeft de recherche de 20-jarige inwoner van die plaats L. K. gearresteerd, verdacht van medeplichtigheid aan de inbraak in het afgelopen weekend in de Talma- school. Het nu tot een vijftal personen uitge- gegroeide inbrekersteam heeft behalve de inbraak in de Talmaschool ook in braken in Ede en Nijmegen bekend. De verhoren zijn nog niet afgesloten. Graag wil ik uw aandacht vestigen op de actie „Bijbels voor België"- Het is ons in deze actie in principe te doen om gebruikte, thans ongebruikt in de kast liggende Bijbels! Hierbij denk !k aan die gezinnen, die meer Bijbels in huis hebben, waardoor er wellicht één of meer niet meer uit de boeken kast komen. Ook zullen er velen zijn, waar de Statenvertaling plaats moest maken voor de Nieuwe Vertaling van het N.B.G. Bedenk dan, dat óók in deze tijd de Statenvertaling nog de gids kan zijn tot Jezus! Als christenen hebben wij de opdracht het evangelie uit te dragen tot aan de einden der wereld, dat is dus zéker bij onze zuiderburen. Zullen wij onze taak zien en aanvaarden Voor elk huis in Nederland waar meer dan 1 Bijbel is, staat in België een huis, waar- Gods Woord nog niet is binnengebracht! Wilt u zo'n Vlaams gezin voor uw reke ning nemen door een Bijbel te schenken, èn door te bidden om moed en wijsheid voor hen, die deze zomer in kracht van gebed en geloof, door Vlaanderen trek ken, om Gods Woord de huizen binnen te brengen U kunt uw Bijbel voor uw Belgisch gezin afgeven in Veenen daal op Mulderslaan 53 en Dijkstraat 125; in Bennekom op Prinsenlaan 10; in Ede op Van Irhovenlaan 11 en in Rhenen op de Bruine Engseweg 37. Werkt u mee in Zijn dienst tot heil van uw naaste? Gerrit Hardeman, Dijkstraat 125. nendaal verzorgt een avond voor de bejaarden op 1 februari a s. Het ledental var de chr. geref. Pniëlkerk (Hoofdstraat) te Veenen daal is in 1966 met 20 gedaald. Op 1 januari 1966 werden 1446 doop- en belijdende leden geteld en op 1 janu ari van dit jaar 1426. Er kwamen in het vorige jaar 61 le den bij; de vermindering was 81. Naar andere kerkformaties gingen 28 zielen; uit andere kerkformaties kwamen over: 5 personen. meenteleden, die zich door de actie bezwaard voelen en het vasten als onprotestants zien zullen worden be naderd op een tweetal gemeente avonden, waarop door middel van een inleiding over het bijbelse be grip vasten, de soberheidsactie zal worden besproken. De gereformeerde kerkeraad van Leeuwarden-west is tegen dansen op „soos-avonden" van de jeugdvereni gingen. Als reden tot dit besluit wer den aangevoerd, dat ouders zich 1 straks wel eens afzijdig kunnen hou den van het jeugdwerk en dat som mige jongens en meisjes die niet dansen zich minder op de avonden zouden thuisvoelen. Het zwaarst woog voor de kerke raad dat hij bij inwilliging van het verzoek van de jeugdcommissie zou zijn getreden in de verantwoordelijk heid van de ouders op dit punt. Het kwam de kerkeraad tenslotte ook nog voor, dat enige matiging in al lerlei verlangens naar ontspanning geboden is. Een boerenarbeider in het oosten van het land profiteerde van de vrije biddag voor het gewas om zich te bedrinken, waarna de café-inboedel het moest ontgelden. Hij stond te recht voor de politierechter. Deze liet duidelijk uitkomen, dat hij de ver dachte kwalijk nam, dat hij juist de ze dag zo misbruikt had- De raads man van verdachte reageerde ech ter prompt: „Mijnheer de politierech ter, u moet het mijn cliënt niet al te zeer euvel duiden. Hij heeft de dingen wat door elkaar gehaald en er een wasdag voor het gebit van gemaakt (uit „Just") Met belangstelling lezen wij, zo als velen, elke week de financiële rubriek van ds. A. Vroegindeweij in het (hervormde) „Veens kerkblad". Hierin legt de predikant verantwoor ding af van de door hem ontvangen giften. Hij noemt de gevers niet met naam en toenaam, maar toch wordt altijd een kleine aanwijzing gegeven I uit welke richting het geld is geko men. Het uitbreidingsfonds van de hervormde gemeente vaart er wel bij, want in elke editie staat een he le waslijst- Een opvallende post is wel die „van de vogelvereniging die vijftig gulden geeft". Men is geneigd in dit ver band te denken aan een organisatie van vogelliefhebbers op kerkelijke grondslag, maar iets dergelijks is nimmer in het leven geroepen. Zoals bij vele posten wordt gedaan, hebben ook wij getracht de identi teit van de gever te achterhalen. Hij lijkt ons de vereniging die rond de kerstdagen zijn gevederde goed heeft tentoongesteld in de Patrimo- niumschool. Een hervormde school, uiteraard. De hervormde gemeente te Eder- veen heeft over 1966 een tekort ge boekt van ruim 4600 gulden Om de uitgaven te dekken werd aan ont vangsten begroot 3700 gulden. De vrijwillige bijdragen beliepen een bedrag van 14.300 gulden en uit de collecten kwam binnen 18.000 gulden De Oude Kerk op de Markt is het meest in trek bij bruidsparen die in de hervormde kerk trouwen. In 1966 werden hier 44 huwelijken bevestigd, bijna de helft van het totale aantal. Op de Oude Kerk volgde de Sions- kerk met 20 trouwpartijen. Het tota le aantal bedroeg 93. In 1965 waren het er 84 en het jaar daarvoor 79. De chr. geref. Bethel-kerk te Vee- De heer D. van Zuilekom werd gekozen tot ouderling der hervormde gemeente te Rhenen en de heer H. B. Geesink tot diaken. Het college van notabelen werd aan gevuld met de heren ir. C. Bijkerk en G. van Ommeren. Tot voorzitter van het college van notabelen der hervormde gemeente te Scherpenzeel werd benoemd de heer J. J. de Heer. Als kerkvoogd werd gekozen de heer M. H. van Donkelaar. Ds. K. van de Pol, emeritus-predi kant te Ede en daarvoor hervormd predikant te Veenendaal, is benoemd tot voorzitter van de hervormd-gere- formeerde zendingsbond. Tot notabel der hervormde ge meente te Veenendaal (wijkgemeen- te noord) werd herkozen de heer J. C. Alberti. In de vacature J. Budding werd tot notabel der wijkgemeente Oost be noemd de heer L. van Baaren. Ds. J. Verburg te Didam heeft het beroep van de hervormde gemeente te Wageningen, ter voorziening in de vacature ds. R. C. G. Troelstra, aan genomen. Ds. A. J. Jorissen, hervormd pre dikant te Utrecht, heeft het beroep naar Amersfoort aangenomen. Ds. Jorissen is thans als jeugdpredikant belast met de leiding van de jeugd beweging van de gereformeerde bond in de hervormde kerk. VEENENDAAL De eerste vrijdag" in de lijdensweek is reeds jaren bekend als „Vrouwenwereldgebedsdag". In ongeveer 160 landen, verspreid over alle we relddelen verenigen vrouwen zich in gebed en meditatie, alles volgens dezelf de liturgie, die jaarlijks opnieuw wordt vastgesteld. De liturgie van dit jaar is geschreven door koningin Salote van de Tonga-eilenden, enkele maanden voor haar dood. Het geheel van de liturgie staat in het teken van de uitbrei ding van het Koninkrijk van de Heer. Een groot deel van de gebeden en de te lezen schriftgedeelten is daarop gericht. Het begint met een dankzegging aan God voor de schoonheid van de wereld, de kunstenaars, artsen en geeste lijke leidslieden. In Veenendaal wordt Vrouwenwereldgebedsdag gevierd met een bijeenkomst in het verenigingsgebouw „Sola Fide" aan de Eikenlaan. Ter voorbereiding werkt een comité, bestaande uit een tiental dames van alle richtingen. In Noordwijkse kerkelijke kringen is men van plan om in de komende lijdensweken een soberheidsactie te voeren. Zowel hervormden als gere formeerden zullen hieraan deelnemen. Het vasten wil men doen in de vorm van het laten staan van een maal tijd, vermindering van roken, kalm aan doen met broodbeleg en snoep. Er zijn ook protesten tegen 't vasten binnengekomen. Van gereformeer de zijde heeft men naar aanleiding hiervan vei-wezen naar duidelijke uit spraken van Calvijn en Kuyper. Ge- Een der leden van het voorberei dende comité is luitenante mevr. Van der Harst van het Leger des Heils. In Veenendaal heeft zij derge lijke bijeenkomsten nog niet meege maakt, maar zij wist ons toch te ver tellen, dat er eigenlijk slechts een ge ringe belangstelling bestond voor dit gezamenlijk bidden. Voor een deel schoof zij de oorzaak hiervan op en kele kerkeraden, die alle medewer king aan deze diensten weigeren. „Er leeft bij veel vrouwen de ge dachte dat ze thuis ook wel kunnen bidden. En natuurlijk is dat wel zo, maar van een gezamenlijk gebed gaat vaak een grote kracht uit. Het zich verbonden weten met miljoenen vrouwen over de gehele wereld heeft een grote bekoring en doet iets ge voelen van de gemeenschap, die al le Christenen verbindt." Mevrouw Van der Harst wist te vertellen, dat er in het verleden nooit meer dan tweehonderd vrouwen aan deze diensten hebben deelgeno men. Vorig jaar zijn er ook ongeveer zoveel liturgieboekjes verkocht, maar slechts 12S vrouwen kwamen naar de samenkomst. Zij vond dit voor een plaats als Veenendaal zeer laag, omdat er zeker enige duizenden vrouwen zijn, die voor deelneming in aanmerking komen. Men hoeft geen lid van een vrouwenvereniging te zijn, noch lid van een kerkgenoot schap om dit uur mee te maken. Mis schien is een misverstand op dit ter rein een der oorzaken van de gerin ge belangstelling. Overal in den lan de namelijk heeft Vrouwenwereldge- bedsdag ook relatief gezien een gro te belangstelling Niet voldoende opkomst zou op den duur als bijverschijnsel kunnen heb ben, dat het comité het risico van organisatie niet meer aandurft. De zaal moet betaald worden en het be drag dat hiervoor nodig is moet ei genlijk gedekt kunnen worden uit de opbrengst van een collecte- Ieder jaar blijkt echter, dat er in Veenen daal geld bij moet. Het comité is van mening, dat Vrouwenwereldge bedsdag ook in Veenendaal werkelijk heid moet blijven en rekent dan ook op een goede opkomst van de Vee nendaalse Vrouwen, van elke leeftijd ,van hoog tot laag. Waar vrouwen uit- een greep - Beetsjoeanaland, Ka meroen, Afghanistan, Formosa, Hon- kong, India. Israël, Griekenland, de Verenigde Staten van Amerika, Ne derlandse Antillen, Suriname en de Fidzji en Tonga-eilanden, meedoen, vindt het comité dat op alle Neder landse vrouwen gerekend mag wor den, ook de Veenendaalse. De liturgie wordt dit jaar om beur ten gelezen door twee dames, te we ten luitenante Van der Harst en mevr. Van Hal, een der comitéleden. Behalve een aantal vaste gebeden, waaronder uit de oudste tijden van het Christendom zijn in de liturgie een aantal bijbelgedeelten opgeno men, zowel uit het Oude, als uit het Nieuwe Testament. Daarnaast is veel ruimte gelaten voor stil gebed. De samenkomst wordt gehouden op vrijdag 10 februari 1967 om acht uur 's avonds in het Verenigingsge bouw.

De Vallei | 1967 | | pagina 3