Belastingverhoging zal onvermijdelijk zijn Contactavond stond in teken van hedendaagse voetbaljeugd ongelooflijk f wat een OPRUIMING! wat een PRIJZEN wat een KWALITEIT! REBERGEN Burgemeester in nieuwjaarsrede: Verenigingsbesturen en bestuur afd. Utrecht bijeen Komt ziet pasten overtuigt U KOSTUUMS vanaf89.50 Nog enkele WINTERJASSEN en COATS vanaf59.00 OVERHEMDEN Bel-O-Fast vanaf 7.90 Nu weer een serie prachtige PANTALONS rood etiket Terlenka Hoofdstraat 100 - Telef. 3205 Patrimoniumlaan 65 - Telef 3261 - Veenendaal SERVICE DOOR EIGEN ATELIER ZONDAGSDIENSTEN Vier auto's met elkaar in botsing Diploma D Naamsverandering bij Willem Smit Arnhemmers „bezochten" het Marnix College Twee personenauto's zwaar beschadigd en toch onze bekende kwaliteiten WITTE OVERHEMDENf 10.90 in drie kleuren 29.75 Nog enkele SPORT-JACKS 29.75 enz. enz. Onze etalage is te klein, maar onze collectie is groot. Loop daarom even binnen bij Pagina 4 VRIJDAG 20 JANUARI 1967 AMERONGEN Tijdens de eerste raadsvergadering in 1967 sprak de burgemeester van Amerongen jhr. mr. O. R. van den Bosch gisteravond een nieuwjaarsrede uit. Hij zei daarbij on der meer: Wij treden het nieuwe jaar tegemoet met velerlei gedachten. De welvaart, de steeds doorgaande hausse, de idee dat expansie een normale situatie zou zijn dan stabiliteit of teruggang, dit alles lijkt thans in het licht van recen te ontwikkelingen om ons heen in een ander licht te worden geplaatst. Daarnaast moeten wij helaas constate ren dat de politieke verhoudingen in ons land zich lijken te verscherpen. Het afgelopen jaar 1966 was voor ons overigens zo rustige land vol spannin gen, waar ook wij in ons dorp ons sterk bij betrokken voelden. Met dankbaarheid kan evenwel wor den geconstateerd dat de spanningen op het landelijke politieke toneel geen on middellijke doorwerkingen vonden in onze plaatselijke verhoudingen. Mijn voornaamste wens voor het ko mende jaar is dan ook dat bij alle ver andering en ontwikkeling die wij kun nen constateren de voornaamste winst van de na-oorlogse periode, die door 'n nieuwe eigen periode thans wordt op gevolgd, behouden zal blijven, een winst die ik altijd heb gezien in het grotere onderlinge begrip dat na de oorlog kon groeien tussen de verschil lende groepen en stromingen van ons volk. Mag ik dan mijn overzicht van de voornaamste gebeurtenissen van het afgelopen jaar beginnen met een woord van dank tot allen die in dienst van de gemeente Amerongen in grote toewij ding hebben gewerkt. De taak van onze ambtenaren lijkt steeds zwaarder te worden, steeds meer taken worden aan de gemeente toebedeeld, des te meer zijn wij er kentelijk voor de prestaties die worden verricht. Het afscheid van de heer Magen dans als gemeentesecretaris was daar bij een gebeurtenis die niemand van ons onberoerd liet. Ik gevoel behoefte mijn waardering te uiten over de wijze waarop deze be langrijke gebeurtenis alsmede het op treden van onze nieuwe secretaris, de heer Korten, door een ieder werd te gemoet getreden. Het inwonertal blijft groeien in de zelfde mate als de afgelopen jaren. Op 1 januari jl. telden wij 5355 inwoners, een vooruitgang van 111. Het zal in de komende periode zaak zijn dat wij trachten in een zo harmonisch moge lijk tempo onze ontwikkeling te stimu leren. Daarbij zal nu de woningnood straks door het gereedkomen in dit jaar van de le bouwstroom-huizen, naar wij hopen, een flink stuk kan wor den teruggedrongen langzamerhand het aspect van sanering van de oude kern steeds meer aandacht moeten gaan opeisen. Desalniettemin het aan tal personen nl. 132 dat thans nog op de woninglijst voorkomt leert ons, dat wij er nog niet zijn. Het gemeentebestuur hoopt dat de investeringen die in verband hiermee gemoeid zullen zijn ondanks de lande lijke financiële problematiek kunnen worden gedaan. Stagnatie in deze ma terie, die bij het gemeentebestuur prio riteit no. 1 heeft, zou rampzalig zijn. Wij zien de ontwikkeling in de sec tor van de particuliere bouw en met name bij de premierwoningen met zor gen tegemoet. De voor Nederland wel zeer hoog geworden rentevoet maakt het realiseren van een eigen woning voor de meeste mensen tot een illusie. Het probleem van de toerekening van kosten in het kader van de grond exploitatie der gemeente, hangt hier ten nauwste mee samen. Met instem ming namen wij kennis van het stand punt van de gemeente Rotterdam dat onlangs bleek, nl. dat ook bij woning- wetbouw de werkelijke grondkosten door het Rijk zullen moeten worden aanvaard. In welke mate wij ook bij ons een dergelijk standpunt met succes zullen kunnen verdedigen hangt samen met de mate van samenwerking op het ge bied van het bouwbeleid tussen de ge meenten in onze streek Een samen werking welke wij het afgelopen jaar in ons werk bij de Stichtiung Bouwstroom Z.O. Utrecht zeer hebben leren waar deren. Onze technische dienst, die in een or ganisatorisch verband moet werken dat te enenmale verouderd is, zal organi satorisch moeten toegroeien naar een veel groter gebied dan dat van de ei gen kring van 3 gemeenten. Het is echter bijzonder moeilijk een organisatorische vorm te vinden die enerzijds een technisch effeciënt wer ken waarborgt en anderzijds de aan passing te vinden aan de autonome verantwoordelijkheid waar ieder ge meentebestuur terecht prijs op blijft stellen. Met grote dankbaarheid denken wij terug aan de dag in augustus dat ons zwembad geopend door de commissa ris der Koningin in deze provincie, in gebruik kon worden genomen. Ondanks een helaas zeer natte zomer, bleek overduidelijk welk een enorme behoefte aan een dergelijke voorziening bestond Naast erkentelijkheid voor de hier bij betoonde grote mate van burgerzin door onze bewoners, past een zucht van verlichting dat wij net op het droge waren to ende bestedingsbeperking nieu we stijl zich aandiende Wederom konden enkele belangrijke ontwikkelingen op het gebied van het onderwijs worden genoteerd. In september konden 2 nieuwe loka len in gebruik worden gesteld van de openbare Prinses Ireneschool welke uit breiding een belangrijke verlichting be tekent. Overberg kon dezelfde maand de zo lang verbeide eigen kleuterschool in ge bruik nemen. De school is reeds thans niet meer uit de Overbergse gemeen schap weg te denken. De vestiging van een bescheiden verenigingsgebouw is hier tevens mede een feit geworden. De opening van de bijzondere U.L.O. kon helaas niet op het geplande tijdstip in september doorgaan. Ambtelijke ver traging ontstaan bij de beoordeling van de plannen in Den Haag was er oor zaak van dat de bouw eerst in het voor jaar kan worden verwacht. Plannen zijn in voorbereiding bij het bestuur van de Christelijke School voor de vestiging van een 2e lagere school benoorden de Kon. Wilhelminaweg. Wij ~.ji«ti ripzp plannen krnrhtie steunen. want het isolement van de nieuwe wij ken op onderwijsgebied heeft reeds veel te lang geduurd. Het Dorpshuis is het afgelopen jaar echt ingeburgerd en wordt steeds meer gebruikt, hetgeen de exploitatie ten goe de komt. Toch spreek ik de hoop uit dat nog meer dan thans het geval is ook de niet op lichamelijke oefeningen gerichte activiteiten, in het dorpshuis meer tot ontplooiing zullen kunnen ko men. Zo is het bepaald teleurstellend dat in de bijna 2 jaar dat wij deze prachti ge accommodatie bezitten, met het unie ke beweegbare toneel, nog geen enkele toneelvoorstelling door eigen inwoners kon worden bijgewoond. Als straks de ULO haar eigen behui zing zal bezitten ontstaat een pracht kans op een ruimere ontplooiing. De woningbouwvereniging kon een 6- tal premie A-woningen in Overberg in gebruik nemen. Het is zeer verheugend dat op deze wijze ook in Overberg weer woningen tot stand konden komen. Wil een kern heden ten dage „leefbaar" blij ven dan is daarvocr een steeds groter wordend minimum-aantal inwoners ver eist. Helaas was het nog niet mogelijk een nieuw uitbreidingsplan „Dorp" aan de raad voor te leggen. Het gemeentebe stuur tracht zo spoedig mogelijk met het plan gereed te komen. Het socio grafisch rapport, dat ingevolge de wet op de Ruimtelijke Ordening, een be stemmingsplan 1 ehoort te vergezellen, kwam intussen gereed. Wij hopen dit rapport, dat werd samengesteld door drs. Peet te 's-Gravenhage te publice ren bij het gereedkomen van het be stemmingsplan. In het komende jaar zal het Stuw- complex officieel in gebruik worden ge steld. Een prachtig kunstwerk komt hiermede gereed dat ook recreatief be langwekkende mogelijkheden biedt. Mede tengevolge van deze ontwikke ling zal de aandacht van de raad wor den gevraagd voor de voorbereiding van een rioolwaterzuiveringsinstallatie. De hiermede gemoeide kosten bezorgen ons nu al grijze haren. Het blijkt teleurstel lend dat in een periode dat grote ge meenten nog straffeloos op de rivier kunnen lozen, zoveel kleinere gemeen ten als Amerongen en Leersum gedwon gen worden tot kostbare voorzieningen. Het beleid van het gemeentebestuur is er op gericht om in het komende jaar zo mogelijk rust te betrachten op heet stuk der belastingen. Helaas dient hieraan te worden toe gevoegd dat verdere belasting-verho gingen in de komende jaren naar mijn inzicht onvermijdelijk zullen zijn. Een zojuist door de Minister van Binnen landse Zaken bekend gestelde norme ring van gemeentelijke belastingen heeft ons weer eens doen beseffen dat wil men het verzorgingsniveau op peil houden en verbeteren, ook door ons zelf offers zullen moeten worden ge bracht. Van het Rijk kunnen wij dan met des te meer klem vragen er voor te zorgen dat voor de gemeenten die een belang rijke recreatieve functie vervullen, een z.g. verfijning wordt ingevoerd, waar door uit het gemeentefonds extra midde len naar deze gemeenten kunnen toe vloeien. Met deze financiële zaken zijn wij in het heden teruggekeerd. Er zal van ons allen veel worden gevraagd in het ko mende jaar. Mag ik in dit verband een woord aanhalen van de Engelse predi kant Wesley: „Doe al het goede, met alle middelen langs alle wegen, op alle plaatsen te al len tijde voor alle mensen, zolang als gij het kunt". Met deze wensen krijgen wij een gro tere opdracht dan ons menselijk vermo gen aan kan. Laten wij allen trachten toch iets van deze hoge taakstelling te verwezenlijken. VKENENDAAL Zondagsdiensten artsen Zaterdag 21 januari: H. E. G. Pilon, Kerkewijk 82, tel. 2481. Zondag 22 januari: W. Remme, Markt 10, tel. 2061. Apotheek: Zuiderapotheek, Dr. Slotema- ker de Bruïnestraat 7, tel. 3714. Groene Kruis: Zuster Hajer, Juliana- straat 71, tel. 2655. AMERONGEN De praktijken van de doktoren Kars en Ossendorp uit Amerongen, Bakker en Van de Burg uit Leersum en Van Ommeren uit Eist worden het a.s. weekend waargenomen door dr. A. W. C. Kars, Amerongen, tel. 1273. RHENEN Dr. Wychers, Achterbergsestraatweg, tel. 2328. Apotheek: Apotheek Deys, alleen voor spoedgevallen. EDERVEEN, RENSWOUDE EN DE KLOMP Dr. Rademaker, Ederveen, tel. 201. Dierenarts: T. Nutma, Hoofdweg 49A, Ederveen, tel. 457. MEDISCHE DIENST Scherpenzeel/Wouden berg Zaterdag 21 en zondag 22 jan. a.s. Arts W. van Vulpen, Dorpsstraat 192, Scherpenzeel, tel. 03497-1220. De dienst geldt van zaterdagmorgen 9 uur tot maandagmorgen 8 uur. RENSWOUDE Ned. Herv. Kerk: 9.30 u. en 6.30 u. ds. L. v. d. Peut. Geref. Kerk: 10 u. en 6.30 u. ds. Meima uit Bunschoten. LUNTEREN Vier auto's werden vrij zwaar beschadigd toen gisterochtend op de Barneveldseweg de heer B. uit Groesbeek met zijn personenauto achter afslaand verkeer stopte en de van ach ter hem naderende wagen van de heer B. uit Ede niet bijtijds kon afremmen en tegen de stilstaande auto botste. Mevr. K. uit Lunteren die achter de Edese auto reed, passeerde op de linkerrijbaan de stilstaande auto's, maar kwam in bot sing met een tegenligger, de heer V. uit Utrecht die met zijn bestelauto slipte en tegen de wagen van mevrouw K„ die zich inmiddels tussen de auto's van de heren B. had gevoegd, aanreed. Persoon lijke ongelukken deden zich niet voor. VEENENDAAL Gisteravond heeft in Veenendaal het bestuur van de afde ling Utrecht van de K.N.V.B. voor het eerst een contactavond met verenigings besturen belegd. De heer Van der Kaa, voorzitter van de U.P.V.B., opende deze bijeenkomst, die bedoeld was als een tot elkaar komen van club- en afdelings bestuur. Voorzitter Van der Kaa bleek al gauw een man met redenaarskwali teiten te zijn, die de vragen van verschillende clubbestuurders helder en open hartig van repliek voorzag. Zonder overdrijving kan gezegd worden, dat deze avond in het teken van de jeugd stond. Onder meer in verband met de spelver- ruwing werd de jongere garde aan de kaak gesteld. Voorzitter Van der Kaa wil de de problemen, die er de laatste tyd gerezen zijn, niet schoolmeesterachtig be handelen. „Er openhartig en eerlyk tegenover staan", was zijn mening. Ook zei hij: „Doen praten over speiverruwing suggereert reeds het absoluut zyn ervan". Van kritiek achterwege laten was de heer Van der Kaa geen voorstander, waarna de voorzitter van GVVV, de heer Hertogh een vraag stelde betref fende de scheidsrechterscursussen. Hij zou graag willen, dat in Veenendaal deze cursussen gegeven zouden worden. Voorzitter Van der Kaa stemde daar mee in, maar dan moeten er in Vee nendaal eerst minstens vijftien gegadig den komen. Het punt jeugleiding bleek elk clubbestuur veel belang in te boe zemen. Telkens werd dit onderwerp aan de orde gesteld. De heer Van der Kaa vond, dat er teveel voetballers waren, die enkel en alleen op het voet bal gericht waren en nauwelijks op de jeugdleider. Hij haalde verder de cur susavonden voor jeugdleiders aan: „Er wordt in een aantal avonden behandeld, wat nu eigenlijk de jeugd is en wij vermijden geen enkele zijstraat, die eventueel zou opduiken. Lichamelijke en geestelijke facetten worden onder de loep genomen. De EHBO-beginselen zijn ook nog zo'n punt, dat de jeugd leiders bijgebracht wordt". te begrijpen toch op zijn minst een ULO-diploma moet hebben. Inderdaad zie ik hier iets, dat volgens mij beslist wel ten goede veranderd zou kunnen worden". Voorzitter Van der Kaa heeft lange tijd stilgestaan bij de speiverruwing. „De afdeling Utrecht telt momenteel 40.000 voetballers. De tijd is veranderd, men wil niet meer zo de strakke ban den voelen. Excessen komen voor, ook in onze voetbalgemeenschap. Volgens mij is die speiverruwing te veel aan gedikt. Natuurlijk is het aantal straf zaken omhoog gegaan, maar dat schuilt ook in de aanwas van het aantal voet- balliefhebers- Mijn ogen dichtknijpen voor die speiverruwing wil ik geenszins. Maar er komen zoveel facetten bij, dat wij over dit onderwerp beter een ande- Over 't diploma-D, het laatste trainers diploma, werden vele meningen naar voren gebracht. Voorz. v. d. Kaa zei, dat in overleg met bondstrainer Georg Kessler aan dat diploma meer inhoud is gegeven en dat het een meer serieu ze zaak dan vroeger is geworden. Voor zitter Van der Haar van Kulan zei: „Wij zijn maar een kleine club, maar we zijn er- Mijn vraag is, of dat exa men voor het trainersdiploma-D niet wat gemakkelijker kan worden. Soms gaan er jongens naar toe, die zakken op een halve of hele punt." De heer Van der Kaa zei: „Dat examen wordt afgenomen door vakmensen en daarom moet je de beoordeling ook aan deze vakkundige en objectieve mensen over laten. Ikzelf zou het wel iets makke lijker willen zien, omdat ik wel inzie, dat het examen moeilijk is. Vroeger was men al lang blij als iemand het diploma-D wilde behalen, tegenwoordig is het moeilijk ervoor te slagen. Ik krijg vaak de indruk, dat het tè tech- nisch-theoretlsch is en dat men om het BARNEVELD, 18 jan. '67. Aanvoer ca. 17.000 stuks, handel traag. Prijzen (in f per kg): slachtkippen lichte f 0,851,10; zware f 1,201,50; slacht- kuikens f 1,40—1,55. BARNEVELD, 19 jan. '67. Coöpera tieve Veluwse Eierveiling Ede. Aanvoer 788.006 stuks, handel vlot. Prijzen (in f per 100 stuks): eieren van 53/54 gram 9,74—10,12; 56/57 gram f 10,67—10,41; 60/61 gram f 11,05—11,51; 62/63 gram 11,20—11,78; 64/65 gram 11.52—12.06. BARNEVELD, 19 jan. '67. Eierveiling. Aanvoer 350.590 stuks. Handel vlot. Eieren van 42/48 gram f 7,809,61; 52/58 gram 10,0611,38; 59/65 gram 11,25—12,40; 66/72 gram 12,24—13,45. BARNEVELD, 19 jan. '67. Eiermarkt. Aanvoer ca. 2.050.000 stuks. Handel vlot. Eieren van 51/58 gram 10,00 11,40; kg-prijs 1,96—1,97; 59/65 gram 11,55—12,35; kg-prijs 1,96—1,90. EDERVEEN, 20 jan. 1967 Eier markt. Aanvoer ca. 1.000.000 stuks. Prij zen kippeëieren f 12,00f 12,75; henne- eieren f 10,00—f 12,00, alles per 100 st. Handel vlug. re avond kunnen praten. Het medium TV is een grote boosdoener in deze zaak. Ik kan u daarvan een voorbeeld geven. Enkele jaren geleden werd de wedstrijd Feyenoord - Benfica gespeeld in Rotterdam. Een beroemde Neder landse linksbuiten werd enkele malen „genomen" en op een gegeven moment trapte deze linksbuiten na. Daarvoor kreeg hij straf, hoewel heel Nederland het heeft kunnen zien. Het daarop vol gende weekend voerde een jonge spe ler van een amateurclubje ook zoiets uit en weet u wat hij zei: Ik speel in dezelfde bond als die speler, ik ben toch benieuwd wat voor straf ik krijg." Het strafbankje heeft volgens het af delingsbestuur voor- en tegenstanders. Maar, zo is de mening, als er ook maar iets is om speiverruwing tegen te gaan, dan zal dat niet nagelaten wor den. Tenslotte belichtte de afdelingsvoor zitter de verschillende facetten van de hedendaagse voetbaljeugd. Hij besloot met: „Laat jongens naar de jeugd leiderscursussen komen en kom als be stuurslid desnoods zelf mee". ede Door een statutenwijziging is de naam van de vennootschap Willem Smit Co.'s Transformatorenfabriek N.V. gewijzigd in Smit Nijmegen Elec- trotechnische Fabrieken N.V. EDE De Edese politie heeft een viertal Arnhemmers verhoord als ver dachten van de inbraak ruim een week geleden in het Marnix College, waar zij een bedrag van ongeveer 175 gulden buit maakten. De Arnhemmers, de ge broeders M., K., en Van E., allen om streeks 20 jaar oud, hebben meer op hun kerfstok. BENNEKOM Op de kruising Krul- weg-Molenstraat in Bennekom verleende gistermiddag de heer H. uit Rhenen met zijn personenauto geen voorrang aan de personenwagen van de Bennekommer de V. Beide auto's werden zwaar bescha digd. Persoonlijke ongelukken deden zich niet voor, VEENENDAAL Ned. Herv. Kerk: Oude kerk 9.30 u. ds. Langerak; 17.00 u. de. Wisgerhof. Julianakerk: 9.30 u. ds. Graafland; 17.00 u. ds. v.d. Krift, Ermelo. Vredeskerk: 9.00 en 10.30 u. ds. v. As- senbergh; 17.00 u. ds. Cazander, Scherpenzeel. Sionskerk: 9.30 u. ds. Monster, Bar- neveld; 17.00 u. ds. Graafland. Bejaardencentrum: 9.30 u. ds. Wisger hof. Veeneind: 15.00 u. ds. Terlouw, woensdag 7.30 u. ds. Middelkoop van Zwolle. Dijkstraat 14.45 u. de. v.d. Haar, Ach terberg. Herv. gemeente „Sola Fide": 10.00 u. ds. Vijzelaar (bed. H.A.); 10.00 u. jeugddienst in jeugdgebouw waarin voorgaat ds. Westra van Rhe nen; 17.30 u. ds. Vijzelaar (bed. H.A. en dankzegging). Geref. Kerk: Oude kerk: 9.30 u. ds. IJtsma en 17.00 u. ds. Overduin. Petrakerk: 9.30 u. ds. Overduin en 17.00 u. ds. IJtsma. Geref. kerk (OCB): 9.30 en 17.00 u. ds. Pool. Chr. Geref. kerk: Bethelkerk: 9.30 en 17.00 u. ds. Lang broek; Pniëlkerk: 9.30 u. en 17.00 u. ds. Tanis van Barendrecht. Geref. Gemeenten (Ned): 9.30 en 18.30 u. ds. Mallan. Geref. Gemeente (syn) 9.30 en 17.00 u. leesdienst. donderdag 7.30 u. ds. Van Dam van Werkendam. Ned. Prot. Bond: 10.30 u. ds. Dufour uit Wageningen. R.K. Kerk: Salvatorkerk: 8.00 en 10.00 u. H. Mis en 19.00 u. Lof. Willibrorduskerk: 9.00 en 11.00 u. H. Mis. Leger des Heils: 10.00 u. Heiligingssamenkomst en 19.30 u. Verlossingssamenkomst, dien sten geleid door Majoor Krommen hoek. Jehovogetuigen (N.V.V.-gebouw) 14.30 u. openbare vergadering en 15.30 u. bijbelbespreking Wachttoren. RHENEN R.K. Kerk: Gedachteniskerk: 8 u. Vroegmis; 10.15 u. Hoogmis; 7 u. Lof. Geref. Gem. (syn.): 10 en 17 u. ds. C. v. Dam van Werkendam. N.H. (Geref.) Evang.: 10 u. ds. Den Boer van Zeist, 5 u. ds. Brasser van Voorthuizen. Geref. Gem. Plantsoen: woensdag 25 jan. 7.30 u. ds. Panne- koek van Terneuzen. Geref. Kerk: 10 en 5 u. ds. J. Kuiper van Doorn. OVERBERG N.H. Kerk: 10.00 en 18.30 u. ds. C. van Viegen. Oud Geref. Gem.: 10.00 en 18.30 u. leesdienst. EDERVEEN Geref. Gem.: 9.30 en 3 u. ds. Aangeenbrug. Oud-Geref. Gem.: 9.30 en 3 u. leesdienst; dinsdag 24 jan. ds. J. v.d. Poel van Ede. N.H. Kerk: 9.30 en 2.30 u. ds. De Bie. EDE Oud. Geref. Gem.: Woensdag a.s. 7.30 u. ds. G. van der Poel. AMERONGEN N.H. Kerk: 10.00 u. ds. G. Kaastra; 18.30 u. ds. G. Kaastra. Geref. Kerk: 10.00 en 17.00 u. ds. Houtzager uit Soestdijk. Ned. Prot. Bond: 10.30 u. ds. R. de Zeeuw uit Utrecht (Doopsgez). Dorpshuls: 10.00 u. Jeugdkapel. LEERSUM Ned. Prot. Bond: Dr. R. de Zeeuw van Utrecht. ELST N.H. Kerk: 9.30 u. ds. Van Viegen; 18 uur ds. A. Vroegindewey van Veenendaal. SCHERPENZEEL Ned. Herv. Kerk: 9.30 u. ds. J. T. Ca zander, 18.30 u. ds. T. Langerak van Veenendaal. Geref. Kerk: 10.00 u.: ds. P. W. van der Veen, 18.30 u. ds. K. A. Schippers van Amersfoort. Geref. Gem.: 10.00 en 18.30 u. dhr. B. Roest. Vrije Evang. Gem.: 15.00 u. ds. W. E. van Petegem, maandag 23 jan. 20.00 u. ds. W. E. van Petegem, Bidstond. (De diensten worden gehouden in het Verenigingsgebouw aan de Molen weg). R.K. Kerk: 8.30 u.: H. Mis, paters van Don Bosco. (De dienst wordt gehou den in het Verenigingsgebouw aan de Molenweg). Vrijz. Herv.: 19.15 u. ds. W. F. Monné van IJsselstein. (De dienst wordt ge houden in het Verenigingsgebouw te Woudenberg). LIENDEN Ned. Herv. Kerk: 10 en 18.30 u. ds. E. S. de Lint.

De Vallei | 1967 | | pagina 4