Bedrijfszelfbescherming is voor industrieën verplicht maar leden zijn vrijwilligers I \eel belangstelling voor EHBO-receptie Vorming Bedrijfsjeugd hield kijkmiddag SKF-directeur Jonkers: sfeer binnen de ploegen moet goed zijn mm Meeste ploegen kampen met tekort aan leden C. G. van Hall nam afscheid van A.N.G.B. Politie meldt reeks kleine diefstallen VERZEKERINGEN 1ÜT HYPOTHEKEN FINANCIERINGEN Geslaagd AGENDA Mist u uw dagblad DE VALLEI fjj VAN WOUT BLAUWKOUS Raadsvergadering Oefenen Praktijk Zijn SKF Padvindersgroep nam afscheid van akela Bakkenes tot I 7.30 uur 3550 na 17.30 uur tot 19.30 uur 4163 VEENENDAAL 's Zaterdags 16.30-17.30 uur Telefoon 4163. Zilveren secretaris werd onderscheiden Afgelast concert nu 28 januari ASSURANTIEKANTOOR MULDER ZATERDAG 21 JANUARI I96T - VEENENDAAL Alle grotere bedrijven hebben vol gens de wet Bescherming Bevolking de verplichting een Bedrijfs Zelfbeschermingsorganisatie (BZB) in het leven te roepen. De BZB bestaat uit drie onderdelen, nl. brand weer, EHBO en reddingsploegen. Door de wet zijn hier voor getalsminima gesteld, die weer afhangen van de grootte van het bedrijf. Het werven van de verschillende ploegen is een zaak voor de directie van de bedrijven, waarbij in het oog dient te worden gehouden, dat de di rectie verplicht is een BZB-dienst in het leven te roepen, terwijl de leden van deze ploegen echter op vrijwillige basis moeten dienstnemen. Dwingen op welke manier dan ook is niet toegestaan. Een andere wettelijke bepaling, die voor de bedrijven moeilijkheden kan veroorzaken is het feit, dat alleen personen, die geen mobilisatiebestem ming hebben in een der ploegen ingedeeld kunnen wor den. Hoofd van de Bescherming Bevolking in een ge meente is de burgemeester, de verantwoordelijkheid voor de BZB ligt in Veenendaal in handen van de inspecteur korpschef van de gemeentepolitie, de heer W. C. H. Dek ker.'. Een piepklein baasje vertrouwde ine van de week toe, dat het nog niet eens zo gek is wat er op het ogen blik aan de gang is. Hij doelde daar mee op de schrikbeelden van de ja ren-dertig, die aan het eind van de vorige week ook in onze contreien weer tot leven zijn gekomen. Roos kleurig vond hij de toestand ook niet, maar aan de andere kant kon het toch geen kwaad volgens hem dan dat de mensheid er op deze ma nier aan herinnerd wordt, dat men in het zweet zijns aanschijns het brood in de trommel moet zien te krijgen. Volgens het werkgevertje was er de laatste jaren te veel „afgelapzwanst". Hij had er persoonlijk geen last van. Omdat ie de hele zaak had kunnen overzien. Hij stond er de hele dag tussen. En met z'n neus op de pro- dukten die onder de knuisten van de arbeiders vandaan kwamen. Als ze om half acht moeten beginnen, is hij om kwart over zeven al pre sent. En als dat bij wijze van spre ken vijf uur zou worden dan nog is ie in de werkplaats aanwezig, voor dat de eerste ondergeschikte zijn be nen over de drempel steekt, zo bleek uit zijn woorden. Je zou er niet één zijn voor het groot bedrijf. Het ploegenstelsel zou je je le ven kosten, dacht ik bij mezelf. Hij bleef me nog even de waardevolle factor in de economische kentering aanpraten. Iedereen moest er naar zijn mening nu wel van doordrongen zijn, dat er aangepoot moet worden. Hard gewerkt. Om de kop boven wa ter te houden. „Ik laat me door geen mens een oor meer aannaaien", besloot ie, „wie er niet uithaalt wat er in zit, zwiep ik er op staande voet uit". Ja, ja, daar sta je dan met z'n vier honderdvierenzeventig van de „Schup". Gedeeltelijk of helemaal op de keien. En je kijkt met een scheef oog naar de topfiguur die in een wa gen van een vers bouwjaar wat on georganiseerd rondryt. Dat zit je niet lekker en je smijt het in de vergade ring met de topfiguren van de plaat selijke vakorganisatie. De vakbonds bons stelt je ten dele gerust met de mededeling, dat deze zaak inmiddels aan de directie is voorgelegd. Wie weet, denk je dan, komen ze op de loonlijst iemand tegen die al jaren thuis achter de kachel zit. Intussen rijden in de „top"-auto de ze nuwen mee. Ze kunnen hem niet op het oog hebben, denkt de man mis schien wel. Hij heeft er altijd behoor lijk aan getrokken. Maar nou zit de klad er in. Hij kan de orders bergen op een stuk je papier, zo groot als een doktersre ceptje. Hij kan zich de benen onder z'n topfiguur vandaan lopen, het wil niet. De manufacturier in de buurtwinkel schrijft het toe aan de lauwe winter. Het warme goed is aan de straat stenen niet te slijten. In het begin van het seizoen had ie nog gedacht: „Nou dat gaat de goeie kant op. Lek ker stukkie vriesweer en het wollen goed jankt de deur uit". Maar het duurde te kort. De gang kwam er niet in. Volgens hem moest er nog een elfstedentocht aan te pas komen, wilde er nog wat van terecht komen. De grossier zoekt het verder van huis af. Hij ziet de boosdoeners in Italië, in Hong-Kong en nog een paar van die buitenplaatsen. Ze dumpen het goed hier neer voor een prijs, waar hij het nog niet voor in kan kopen. Maar wat kopen ze ervoor? De top- en de flopfiguur. De één werkt mis schien harder dan anders, maar ziet geen resultaat. De ander zit plotse ling dik in de vrije tijd, maar hij heeft er geen plezier in die te beste den. En allebei kunnen ze hohderd procent in hun zak steken. Waar schijnlijk niet -.o achteloos als an ders... Werken kan een noodzakelijk kwaad zijn, maar geen werk op de ze manier is een kwade noodzakelijk heid. Maar meer dan anders hebben ze toch het vertrouwen in elkaar nodig. En samen in de toekomst. WOUT BLAUWKOUS OPHEUSDEN. De eerstvolgende vergadering van de gemeenteraad in Opheusden wordt gehouden op vrijdag 27 januari. De heer Dekker betreurt het, dat waar de BZB goed functioneert, de BB als zodanig minder soepel loopt. Hij be schouwt de bescherming van vrou wen en kinderen als even belangrijk als de bescherming van de bedrijven. Maar niemand kan jn oorlogstijd vol doende hulp bieden, als er in vredes tijd niet voor geoefend is. Als voor beeld haalt hij aan, dat in de meida gen van 1940 plotseling veel vrijwilli gers voor het leger beschikbaar waren. Deze mensen waren echter ongeoefend en dus niet bruikbaar: „Het zou moord geweest zijn deze mensen aan vuur van een goed geoefende vijand bloot te stellen", Zo zou het ook zijn, indien in een dergelijk geval een BB uit de grond gestampt moest worden. Het aantal slachtoffers zou niet te over zien zijn. Zonder de kreet te slaken: „Meldt u voor de BB", wil de heer Dekker deze feiten echter wel graag even overdacht zien. Over de wettelijke achtergronden van het BZB-werk hadden we een gesprek met de heer Dekker. Een van de be langrijkste uitspraken van de heer Dek ker tijdens dit gesprek was de volgen de: „De werknemers beseffen nog niet voldoende, dat BZB vooral hun belang is, niet direct het belang van de direc tie. Indien in oorlogsomstandigheden een bedrijf niet over een goede BZB- ploeg beschikt, dan zal een eventueel toe te brengen schade veel groter wor den, dan in het geval, dat men wel zo'n ploeg heeft, terwijl er ook veel meer gewonden en doden zullen vallen. Het staat vast, dat de industrie in oorlogstijd zo lang mogelijk zal moeten doordraaien, zodat er onder grote risi co's gewerkt moet worden. Indien er deskundigen in de behandeling en het vervoer van gewonden aanwezig zijn, beperkt dit uiteraard het aantal doden. De brandweer zal moeten zorgen, dat bij een mogelijke bomaanval een zo groot mogelijk deel van het gebouwen complex intact blijft, waarbij niet gere kend kan worden op steun van de ge meentelijke brandweer, omdat die al leen voor de brandbestrijding van de woonhuizen ingezet zal worden. Boven dien, Indien de gebouwen vernield wor den komt de arbeider zonder werk en zal dat biyven, zolang er geen mogeiyk- heden van herbouw zijn. De directie en vooral de kapitaalver schaffers hebben daarvan over het alge meen minder te lijden, omdat na een eventuele oorlog, of misschien ook nog wel tijdens die oorlog, de regering kre dieten voor herbouw zal geven. Hun be langen worden dus veel minder snel aangetast. Werklozen kunnen echter onder heel wat minder prettige om standigheden ingezet worden, dan in hun oude en vertrouwde bedrijf, vaak zelfs ver van huis!" „De leiding van de BZB in een be drijf berust bij de directie. Deze kan een hoofd van de bescherming aanwij zen. De directie is verplicht een be schermingsplan op te stellen, waaraan door het plaatselijk hoofd van de BZB goedkeuring gegeven moet worden. De directie is tevens verplicht er voor te zorgen dat de diverse ploegen in het be drijf goed geoefend worden." aldus de wet. De wet geeft ook voorschriften voor het totale aantal ploegen, dat er be schikbaar moet zijn, almede het aantal mensen, waaruit zo'n ploeg moet be staan. Zo moeten bedrijven met tussen de 100 en 500 werknemers per 250 man 1 EHBO-ploeg, per 50 man 1 transport- ploeg tot een maximum van 3 ploegen, per 100 man 1 reddingsploeg met ook weer een maximum van 3. Enigzins daarnaast werkend staat de brandbaar heid en de grootte van het object. Bij bedrijven, waar meer dan 1500 man werken behoort een gediplomeerd ver pleger in de EHBO-ploeg opgenomen te zijn. EHBO-ploegen bestaan uit 6 perso nen. onder leiding van een „welerva ren" EHBO'er. Een reddingsploeg be staat, behalve de ploegleider en een EHBO'er uit 6 man, waaronder een plv. ploegleider. Een gewondentransport- ploeg bestaat uit 2 man. In Veenendaal zijn 17 bedrijven ver plicht een BZB-ploeg in stand te hou den. In totaal is er bij die bedrijven een tekort van ongeveer 170 man, eigenlijk verdeeld over enkele grotere bedrijven. Zo zijn er tekorten van 39, 30, 26 en 18 man. Plaatselijk wordt de belangstelling le vendig gehouden, door de organisatie van wedstrijden, waarbij de drie hoofd vormen: redden, brandbestrijding en EHBO aan bod komen. De meeste be drijven nemen aan deze wedstrijden deel indien mogelijk aan alle drie de onder delen, vaak ook slechts aan 1 of 2. Er ls een wisselbeker voor de bedrijven beschikbaar die aan alle onderdelen deelnemen. Jaarlijks worden drie van deze wedstrijden gehouden, waarbij het totaal dan voor de beker geldt. Een ge meentelijke beschermingsploeg is gefor meerd uit het gemeentepersoneel, met het doel de burgerij bijstand te bieden. De opbouw van deze ploegen is gelijk aan die van de bedrijfsploegen. Over de „praktijk" van het werk had den we een gesprek met de heren Jon kers en Borg, respectievelijk directeur en hoofd van de BZB bij de SKF. Zij vertelden, dat het altijd moeilijk is om het enthousiasme er bij de ploegen in te houden. Op dit moment beleeft men bij de SKF een „hausse" in de belang stelling, so vertelde men, maar men heeft ook tijden gekend, dat men onder het voorgeschreven minimum bleef. Het oefenen van de ploegen lx per week gebeurt gedeeltelijk in eigen tijd, gedeeltelijk in werktijd. De oefen- tyden vallen aityd in de avonduren, zo dat degenen, die in de avondploeg wer ken hiervoor vrij krijgen. Voor het bij wonen van een oefening wordt een klei ne vergoeding verstrekt. De paraatheid wordt op peil gehou den door het deelnemen aan wedstrij den. Voor brandweer en redding voor namelijk bij de plaatselijke BZB-wed- strijden, voor de EHBO daarnaast ook bij de wedstrijden om de SKF-beker, die langzamerhand traditie beginnen te worden en bij de bedrijfswedstrijden o.l.v. de Bedrijfs Geneeskundige Dienst. Voor de reddingsploeg is het deelnemen aan wedstrijden eigenlijk de enige mo gelijkheid om het geleerde in de prak tijk te beoefenen. Voor de EHBO en de brandweer is er ook een duidelijke vredestaak. De brandweer bestond al, voordat de BZB opgericht werd en heeft reeds diverse malen een begin van brand geblust. De routine bij brand is zo, dat eerst de be drijfsbrandweer in het geweer wordt ge roepen, terwijl daarna pas de gemeen telijke brandweer gewaarschuwd wordt. Voor de brandbestrijding is het van groot belang, dat de bedrijfsbrandweer goed van de aanwezige blusmiddelen op de hoogte is en bovendien nauwkeurig de weg in het bedrijf weet. Indien de gemeentelijke brandweer hulp gaat bie den zal de commandant hiervan de lei ding hebben, altijd bijgestaan door de commandant van de bedrijfsbrandweer. De EHBO helpt bij kleine en grotere ongelukjes in het bedrijf. In de loop van de tijd zijn ernstige ongevallen niet veel voorgekomen, maar wel wordt re gelmatig de hulp van EHBO of ver- bandkamer ingeroepen voor de behan deling van klejne verwondingen. „Het is een regel in ons bedrijf, dat iedere schaafwond behandeld wordt," zegt de heer Jonkers. Tijdens de vroege en late dienst zijn altijd twee EHBO'ers aan wezig, terwijl overdag altijd de ver- bandkamer bezet is. De ploegen oefenen in bedrijfverband in principe onder leiding van eigen in structeurs. De EHBO oefent daarenbo ven ook nog in plaatselijk verband, tij dens de acht avonden die reglementair bijgewoond moeten worden om het di ploma geldig te laten blijven. De brand weer bij de SKF wordt momenteel door een instructeur van de gemeente brand weer praktisch geoefend. „Het enthousiasme van een ploeg hangt veelal van kleinigheden af. In dien er iemand inzit, waarmee de ande ren niet kunnen opschieten, gaan de re sultaten en daarmee ook het enthousias me achteruit. Daarom moet goed op ge let worden bij de samenstelling van de ploegen. Het is niet zo, dat iemand die bij ons komt werken direct gevraagd wordt of hij eventueel aan een der BZB-werkzaamheden wil deelnemen. Eerst wordt de man op zijn algemene capaciteiten bezien en wordt nagegaan of hij een „blijvertje" ia. Aan mensen die alleen bij ons komen werken omdat ze iets meer in het loonzakje vinden hebben we voor de BZB niets. Een goed lid van deze ploegen moet de SKF een beetje als „zijn SKF" beschouwen," zo meent de heer Jonkers, „en als hij dan voor de ploeg geschikt is en bovendien niet dienstplichtig is, vragen we hem of hij aan een der activiteiten wil deel nemen. Dit moet altijd zo gebeuren, dat de persoon het niet als een (more le) verplichting voelt, want we willen en mogen dat ook niet geen dwang uitoefenen." BARNEVELD Donderdagavond heeft de padvindersgroep „De Schaffe- laar" afscheid genomen van akela mej. J. R. Bakkenes en van de groepsleider hopman K. v. d. Heuvel. Hun plaatsen worden ingenomen door resp. mej. G. v. Scherpenzeel en de heer A. Snee vliet. Vooraf werden enige spelletjes ge daan door de groep, daarna dankte hop man v.d. Heuvel voor de kameraad schap die er steeds was. Namens de welpen dankte mevr. J. G. Herbert- Groeneveld. BEL OPHEUSDEN De Koninklijke Nederlandse Vereniging E.H.B.O. afdeling Op heusden recipieerde gisteren in hotel De Zwaan te Opheusden ter gelegenheid van haar 25-jarig bestaan. Vele belangstellenden waaronder het voltallige ge meentebestuur van Kesteren en afgevaardigden van plaatselijke verenigingen maakten van de gelegenheid gebruik om de jubilerende vereniging hun gelukwen sen aan te bieden. Het bestuur mocht vele stoffelijke blijken van waardering in ontvangst nemen en toonde hiervoor zijn erkentelijkheid. De heer G. J. H. van Rijswijk de Leeuw die 25 jaar secretaris is van de Opheusdense E.H.B.O. ontving uit handen van de districtsvoorzitter de heer C. Grondelle namens het hoofdbe stuur van de E.H.B.O. de zilveren ere-medaille. Burgemeester D. J. Potte opende de rij van sprekers die de Opheusdense E.H.B.O. hun gelukwensen kwamen aan bieden. Als we terug gaan tellen, aldus de burgemeester, dan blijkt dat de E.H.B.O. tot stand is gekomen in een tijd dat er een enorme behoefte aan be stond. De meeste mensen hebben de tweede wereldoorlog van zeer nabij mee gemaakt. De E.H.B.O. heeft tijdens deze periode veel hulp kunnen bieden. Geluk kig is deze tijd voorbq. De vereniging treedt tegenwoordig meer naar buiten door deel te nemen aan wedstrijden, maar in het bijzonder als er hulp gebo den moet worden. De burgemeester bood namens het ge meentebestuur van Kesteren een en veloppe met inhoud aan en zei „U hebt nog verschillende plannen en dan is het erg gemakkelqk als er geld in de ver enigingskas aanwezig is. Het is voor het gemeentebestuur een geruststelling, zo vervolgde burgemees ter Potte dat de E.H.B.O. er is. Boven dien is het bijzonder verheugend, dat wij kunnen constateren, dat er in de loop der jaren een groeiende belang stelling voor de E.H.B.O. mag worden waargenomen. Burgemeester Pott richtte zijn spe ciale gelukwensen tot de heer G. J. H. van Rijswijk de Leeuw, ter gelegenheid van diens 25-jarig jubileum als secre taris van de E.H.B.O. De voorzitter van het district Gelder land de heer C. Grondelle, wenste de E.H.B.O. in Opheusden van harte geluk met dit prachtige jubileum. Bij dit jubi leum is het dubbel en dwars waard om terug te kijken wat er in die jaren alle maal is geschied. Op wedstrijden vrees de men de ploeg van Opheusden om haar capaciteiten. De heer Grondelle bracht zijn erkentelijkheid over namens het hoofdbestuur. Vervolgens reikte hij de heer Rijswijk de Leeuw de zilveren ere medaille uit. Dokter Jonker, voorzitter van de E.H.B.O. Kesteren, dankte alle aanwezigen voor de bewezen belangstel ling. in het bijzonder het gemeentebe stuur van Kesteren. De echtgenote van de voorzitter bood VEENENDAAL In het N.V.V.-ge- bouw werd vrqdagavond de jaarvergade ring gehouden. Op deze vergadering wa ren behalve ongeveer vyftig procent van de leden ook enkele afgevaardigden van de N.V.V. bestuurdersbond aanwezig. De laatstgenoemden waren er om de schei dende voorzitter van de A.N.G.B. de heer C. G. van Hall namens de bestuurders- bond uitgeleide te doen. Voor de heer Van Hall drie jaar gele den de afdeling van de Grafische Bond oprichtte was hij acht jaar voorzitter van de A.N.M.B. De afdeling van de A.N.G.B. groeide in die drie jaar van vijf tot zestig leden. Tijdens de vergadering werd langdurig van gedachten gewisseld over de rechten van de werknemers bij massa-ontslagen. Het bestuur gaf de aanwezige leden dui delijke instructies hoe men moet hande len bij een eventueel ontslag. Na de ge houden bestuursverkiezing ziet het be stuur er als volgt uit: J. de Vries, voor zitter; A. Wals, .secretaris, C. Visser, penningmeester en J. Sukkel en H. van den Berg, leden. Op de /ofo, die tijdens de receptie werd genomen, van links naar rechts: H- J WiÜemsen, mevr. K. C. van Zuilichem-Baars, mevr. D. Capel- Roest, dr. G. J. Jonker, dr. G. Bud ding, G. J. H. van Rijswijk de Leeuw en D. van Schaik. het jubilerende bestuur namens het vrouwencomité een spaarbankboekje aan met een bedrag dat bestemd was voor de aanschaf van een zeventiental E.H.B.O.-koffers. Het bestuur was hier mee zeer ingenomen en bracht bij mon de van de voorzitter zijn oprechte dank. De üeer Rijswijk de Leeuw dankte tenslotte de aanwezigen voor de vele fe licitaties die b.y in verband met zyn 25- jarig jubileum als secretaris in ont vangst had mogen nemen en merkte op „ik heb het gedaan met veel liefde en toewijding. Ik heb het eigenlijk gedaan voor mijn E.H.B.O." VEENENDAAL. Ondanks de arres tatie van een bende uit Arnhem is de golf van inbraakjes en diefstallen nog niet uitgerold. In de nacht van donder dag op vrijdag is er op drie plaatsen in Veenendaal een diefstal gepleegd, waar van twee met braak. Ingebroken werd in de kantine van bouwbedrijf Van E., in de Engelenburg, waar vijftig pakjes shag, enkele pakjes sigaretten en wat pasmunt verdween. Ook ingebroken werd in het kantoor van firma De R. in de Molenstraat. Hier verdween een geldkist met een inhoud van bijna veertig gulden. Beide vertrek ken werden doorzocht, waarbij enige ver nielingen werden aangericht. De heer V. aan de Vijgendam ten slotte, mist uit zijn kippenhok zeven kippen. MAARSBERGEN Bij de op 13 en 16 januari gehouden examens in het lassen, slaagden onderstaanden kandi daten aan de Technische School te Maarsbergen. Booglassen beginners: G. Bruggink, Maarsbergen; A. Wolfs winkel, R. Freeling, J. de Lange, D. Robbertsen, A. Kluiter, B. v Dijk, A. Nap, A. P. Manni en H. van Ginkel, Woudenberg: H. C. J. Kievith, J. van Doorn, J. v. Veenendaal, Leersum; G. J. Brouwer, Wijk bij Duurstede; D. J. Vahlkamp, Amerongen; H. J. v. Ginkel, Overberg; H v. Wijk, D. Schreuders en L. Schreuders, Veenendaal; P.Schuur man en C. J. Lagemaat, Doorn; A. G. Reynders, Langbroek; W. Becker, Scher penzeel. 3 kandidaten werden afgewe zen. Booglassen gevorderden: A. J. Verkuyl, Maurik Autogeen lassen beginners: M. v. Bijsteren en J. C. Visee, Ame rongen; W. H. J. v.d. Brug, Austerlitz; R. Boshuizen en C. Lagerwey, Leer sum; M. A. Houtzager, A. v. Kolfscho ten, A. Nap en C. Veldhuizen, W. Bec ker, Woudenberg; H. v. Wijk, Veenen daal. kandidaten werden afgewezen. VEENENDAAL Vrijdagmiddag gaf de Stichting Vorming Bedryfsjeugd gelegenheid tot bezichtiging van 't nieu we onderkomen, dat men gevonden heeft Heden, zaterdag Eigen gebouw 14 uur: Overdracht nieu we instrumenten aan O.B.K. AMERONGEN Dorpshuis 19.30 en 21 uur: Kleurenfilm van het huwelijk van Prinses Margriet. SCHERPENZEEL Hotel Boszicht 20 uur: Oskadi-dans- avond m.m.v. The Sharks. BIOSCOOP Luxortheater Veenendaal 19.30 uur: „Kortsluiting op de 27e etage". Morgen, zondag BIOSCOOP Luxortheater Veenendaal 15 uur: „Kort sluiting op de 27e etage" en 19.30 uur „Binnen zonder kloppen". TENTOONSTELLING Streekmuseum Rhenen tot 4 februari: Expositie van olieverf en gouaches van Elly Booy. Openingstijden van 1112 en 1417 uur, dinsdag ook 1921 uur. Zondag en woensdag ge sloten. in het voormalige Instuif-gebouw aan de Industrielaan. Tevens bestond de mo gelijkheid van het doel en streven van de Stichting kennis te nemen. Van deze uitnodiging hebben velen gebruik gemaakt. Onder hen waren de personeelschefs en directeuren van de meeste bedryven terwql het gemeente bestuur vertegenwoordigd werd door de wethouders de heren M. Bastmeyer, C. N. van Kuyk en Lut de Ruiter. Ge durende de bijeenkomst werd door mid del van een kleine enquête de opinie die de bezoekers over dit werk hebben ge peild. Met de gegeven antwoorden die op de band opgenomen werden hoopt het bestuur van de Stichting zijn voordeel te kunnen doen. VEENENDAAL De in november van het vorig jaar wegens een noodlot tig ongeval afgelaste uitvoering van het Kamper Mannekoor in de Pniëlkerk aan de Hoofdstraat wordt nu gehouden op zaterdag 28 januari. Voor deze uit voering van het Kamper Mannenkoor kunnen geen kaarten meer besteld wor den, maar men heeft alleen toegang op de kaarten, die voor het concert in no vember verkocht waren. ADVERTENTIE Eigenaar R. R. Mulder Makelaar in Assurantiën sinds nov. 1922 Kerkewqk 167 Veenendaal Telefoon 083853000 Vertegenwoordiger H. Logtenberg, Larikslaan 4, Veenendaal. t

De Vallei | 1967 | | pagina 3