van buiten en van binnen Nu met HELIOFOOR Sunil-wit is schitterend wit dank zij Heliofoor# Camping „Lede en Oudewaard" kreeg hoog cijfer van A.N.W.B. door progressieve resorptie Caravans nu al verhuurd voor het komende seizoen NIEUW! Nu in handige doordruk-strip Alstublieft: Nieuwe Sunil met Helio- Dank zij Heliofoor wast Nieuwe Sunil foorf Een nieuw wasmiddel in een nieuw niet alleen volmaakt schoon, volmaakt pak. Een wasmiddel voor ieder die méér wit, het geeft zelfs aan zuiver wit een wil dan een was-als-die-van-de-buren. ongekende schittering. X Eiermarkt Putten Op de televisie kunt u zien hoe Sunil wasteams overal vra gen of ze een schone was, (die nota bene net aan de lijn hangt!) mogen overwassen met Nieuwe Sunil. Zij laten het zien: Dagbladen zijn „hoogfrequent"fe verschijnen elke dag. U kunt er elke dag in adverteren. Elke dag. Hoogfrequent. Laag frequent natuurlijk ook. Dat hangt af van het reclameprobleem en uw oplossing. Doch in iedere oplossing past de krant. Om de frequentie-mogelijkheden. Om de reactie-snelheid. Om de actualiteit. Om het formaat. Om alles wat het dagblad onmisbaar maakt als drager van goede reclame. Uw reclame hoort erin. Nu. Morgen. En frequent. geeft zelfs aan zuiver wit een ongekende SCHITTERING Strand Schroom Pagina 8 DONDERDAG 26 JANUARI 1967 TOTAAL VERNIEUW ...prachtig schoon, ja zeker... ...nu toch overwassen met Nieuwe Sunil Heliofoor is een exclusieve combinatie van de meest moderne witwassende bestanddelen. ...resultaat: schitterend wit. Sunil wonnen. Men is dit gedeelte van de Betuwe gaan leren kennen als een der mooiste en minst aangetaste gebieden van Nederland. Gezien de toeristische aantrekkelijkheid en de vele recreatieve mogelijkheden van deze streek staat hier een ingrijpende ontsluiting te wachten als recreatiegebied. De heer H. J. van Dongen, eigenaar van de camping en tevens directeur van de steenfabriek „De Tollewaard" en vele anderen beseffen dit volkomen. Zij zijn er als het ware tegen gewapend en houden reke ning met een steeds toenemend toeristisch verkeer. KESTEREN. Tussen de twee mooiste rivieren van Nederland, niet ver van de bosrijke Veluwezoom en de Utrechtse Heuvelrug, ligt de nog betrekkelijk jonge cam ping „Lede en Oudewaard" in de gemeente Kesteren. Temidden van het fraai genuanceerde Betuwse landschap met de schilderachtige boerderijtjes, de dijken en de vele boomgaarden, vindt men er een oase van rust, die zelfs in het hoogseizoen kenmerkend is voor deze kampeer plaats. Sinds de opening in 1964 heeft de camping en de streek, waarin zij is gevestigd, snel aan populariteit ge- „Men leert het gebied kennen", zegt de heer Van Dongen. „Dat kan ik jaar lijks weer merken aan het bezettings percentage. Het eerste jaar bedroeg de bezetting op mijn camping 15 pet., en 1965 25 pet. en het afgelopen jaar was dit maar liefst 50 pet. Dit jaar ver wacht ik dat het nog drukker zal gaan worden. De huidige economische toe stand speelt hierin een grote rol. De mensen kunnen financieel gezien al niet zo gemakkelijk meer naar het buiten land gaan en blijven dan in eigen land". Trouwens, dat het drukker zal worden blijkt op dit moment eigenlijk al wel. De huur-caravans op „Lede en Oude waard" zijn voor het komende seizoen al voor een groot gedeelte bezet. On danks deze stijging van de belangstel ling vindt de heer Van Dongen, dat de bekendheid van de streek nog te gering is. Voor de streek VVV „Het Gelders Rivierengebied" is in dit gedeelte van de Betuwe een grote taak weggelegd. „Als de mensen eenmaal op mijn cam ping zijn geweest, zegt hij, komen ze al tijd weer terug. Men zegt het hier uniek te vinden en bovendien ligt het kam peerterrein, geografisch gezien, cen traal". Een kijkje op de camping zelf beves tigt het woordje „uniek" van de heer Van Dongen, die zelf in Rhenen woont. Een grote grasmat omringd door be schuttende beplanting, biedt ruim plaats aan tenten en caravans. Bij het terrein hoort een breed strand en een tien me ter diepe plas, die voor de kinderen langs de oevers op veilige diepte is ge bracht. In de uitstekend geoutilleerde kamp winkel vindt de kampeerder alles wat hij voor zijn levensonderhoud nodig heeft. Op het gezellige terras voor de winkel worden de gehele dag frisdran ken geserveerd. Op verschillende plaat sen op de camping zijn kranen met stro mend water aangebracht, terwijl aan het sanitair de grootst mogelijke zorg is besteed. Kortom bij de aanleg van de cam ping is men er van uit gegaan om het de kampeerder zo comfortabel moge lijk te maken. Wanneer men bovendien prijs stelt op een rustige omgeving, waar men als toerist niet een van de duizenden is, dan is deze streek de aan gewezen plaats. De groene heuvels van Rhenen en Wageningen vormen de ach tergrond van het oer-Hollandse Betuwse landschap, dat een ieder zal bekoren. Watersportliefhebbers zullen zich in de ze streek ook zeer thuisvoelen. De gun stige ligging tussen Rijn en Waal biedt hun vele mogelijkheden. „Het is echt een gebied in opkomst. Je kunt nog aan alle kanten merken dat de mensen een bepaalde schroom hebben om er hun vakantie door te brengen. Zodra het toerisme nog meer toe gaat nemen, gaat de plaatselijke be volking ook meer openstaan voor de recreatie", aldus de heer Van Dongen. In het afgelopen seizoen is op de camping „Lede en Oudewaard" een en quête gehouden onder de bezoekers. Eén van de vragen luidde: „Hoe kwam u op onze camping"? Veertig procent van de gasten kwam op aanraden, 22 procent kwam naar aanleiding van een advertentie en dertien procent kwam bij toeval. De vraag: welk cijfer zoudt u onze camping geven, werd door geen der gasten beantwoord met «en cijfer bene den de negen. Deze uitslag komt dan ook geheel overeen met een kwalifica tie van de ANWB, waarin „Lede en Oudewaard" wordt aanbevolen als één der vier best geoutilleerde kampeerter reinen van Nederland. Een waardering die geen verdere omschrijving behoeft. De heer Van Dongen vertelde ons nog dat gezien de stijging der belangstel ling voor zijn camping een uitbreiding ervan binnen afzienbare tijd niet on waarschijnlijk geacht moet worden. „Onze voornaamste taak, zegt hij, is het opvangen van de toeristische over loop uit de provincie Utrecht. Ik ben ervan overtuigd, dat de Betuwe een steeds belangrijker functie op recreatie- terrrein zal gaan krijgen. We moet hier op voorbereid zijn en zorgen dat we iets te bieden hebben". PUTTEN. Eiermarkt. Aanvoei 139.000 eieren. Prijs kippeëieren f 12- f 13,- kg. prijs f 2,op basis van 63 gram; jongehenneëieren f 8,f 12,- eendeëieren f 12,f 13,-, alles per 10' stuks. Handel redelijk. Bayer, symbool van progressiviteit. Bayer Aspiri ne, sedert tientallen jaren als de eerste betrouw bare pijnstiller over de gehele wereld erkend, wordt nu verpakt in de moderne doordruk-strip. Snel. Doordat de microscopisch kleine deeltjes onmiddellijk door het lichaam worden opgeno men voor een directe bestrijding van pijn. Uren lange werking. Door progressieve resorptie (geleidelijke opname) van de overige fijne delen wordt een uren lange en versterkte werking be reikt. Waartegen helpt Aspirine? Door zijn snelle en uren lange werking is Aspirine het middel bij uit stek tegen hoofdpijn, verkoudheid, griep, kies pijn, migraine, koorts, menstruatie pijnen, reu matische en zenuwpijnen. Modern, praktisch, hygiënisch. In de nieuwe door druk-strip is ieder tablet individueel verpakt. Zo wordt nu elk tablet Aspirine volledig beschermd en een optimale hygiëne gegarandeerd. Met een eenvoudige duimdruk op het doorzichtige kapje, drukt u het tablet door de groene strip. ASPIRINE 20 tabletten, ideaal om mee te nemen 1.20 40 tabletten, voor uw huisapotheek 2. 100 tabletten,voordelige gezinsverpakking 3.90 ASPIRINE - Junior BESPARING: 2.10 (Kinder-Aspirine) 20 tabletten, aangename vruchtensmaak 0.95 De gehele wereld weet: Aspirine helpt! ASPIRINE werkt snel en uren lang

De Vallei | 1967 | | pagina 8