Het bestaansrecht van confessionele partijen Monarchie kwam ook in discussie Eiermarkt Ederveen tussen twee vuren Worden als een man CHU-forum besprak in gebouw Eltheto WORDEN ALS EEN MAN Nieuw boek van ds. J. Overduin Oude politiewoning staat nog steeds in de weg Weekagenda Utrecht V Bekendmaking AGENDA Gestage groei en nijpend ruimtegebrek van Wijziging stemlokaal Vrouwen were gebedsdag Id- Amerongen Scherpenzeel JAC. VAN HARDEVELD Miljoen Geen resultaat Mist u uw dagblad DE VALLEI tot I 7.30 uur 3550 na 17.30 uur tot 19.30 uur 4163 VEENENDAAL 's Zaterdags 16.30-17.30 uur Telefoon 4163. Boerenpartij- ergadering VrouM en wereld gebedsdag ook in Scherpenzeel C.P.J. houdt jaarvergadering Oud papier-actie Oskati organiseert dansavond voor gehuwden Pagina 3 DONDERDAG 2 FEBRUARI 1967 VEENENDAAL De Christelijk-Hislorische Unie (C.H.U.) heeft in on- re omgeving reeds enkele forumavonden gehouden. Gisteravond was er ook in Veenendaal gelegenheid het C.H.-forum vragen te stellen, of in ieder geval kennis te nemen van het verkiezingsprogram van deze partij. Van deze gele genheid hebben ongeveer 30 personen gebruik gemaakt, in gebouw Eltheto. Het forum bestond op deze avond uit het lid van de Tweede Kamer, drs. A. D. W. Tilanus, het lid van de Veenendaalse gemeenteraad en van de Provin ciale Staten van Utrecht de heer C. van Genderen, het lid van Gedeputeerde Staten jhr. mr. De Geer van Oudengein. de voorzitter van de C.H.-Kiesvereni- ging in Veenendaal dr. M. J. D. van Dam, een bestuurslid van de C.H.-Vrou- wen, mevr. Crum uit Utrecht en de burgemeester van Renswoude en Wouden berg, tevens lid van de Provinciale Staten, de heer J. A. Hosang. Een korte inleiding werd gegeven door de hetfr Tilanus, die ondermeer wees op de spanningen die er in de an dere grote partijen zijn. Ondermeer zei hij: „De onrust komt in de ARP tot uiting in de opmerking van de heer Bruins Slot, dat de AR van beginsel partij toegroeit naar belangenpartij. Daarmee wordt de waarde van de con- fessionalitieit aangetast". Ook in de KVP zou het bestaansrecht in discus sie gesteld worden. Verder wees hij op het opzij schui ven van de heren Patijn (in de P. v. d. A.), Blaisse en Van Doorn (in de KVP) en Smallenbroek (in de AR). Ook zijn er volgens de heer Tilanus in verschillende partijen merkbare span ningen. zowel in organisatorisch als per soonlijk verband. Hierbij wees hii op de spanningen tussen Roolvink en Bies heuvel. De heer Tilanus vertelde, dat de CH-fractie in de Tweede Kamer «re- middeld de jongste fractie is. Hij hoopte dat dit zo zal blijven. Hiermee meende hij tevens het verwijt, dat de jongeren in de CH niet voldoende aan bod zouden komen. te hebben ontze nuwd. Tijdens de discussie werd een groot aantal onderwerpen aangesneden en door het forum behandeld. In ziin in leiding had de heer Tilanus het kabinet- Cals ervan beschuldigd de werkloosheid in de hand te hebben gewerkt. Vervolg Els. De heer P. G. van Ojik wees echter op de werkloosheid, die er heerst in Duitsland en de Verenigde Staten. Het antwoord hierop van het forum kwam er op neer. dat men in de werk loosheidsoorzaak in Duitsland een pa rallel zag met de Nederlandse, want ook daar zou het kabinet-Erhard te veel uit gegeven hebben, evenals het kabinet- Cals. De Amerikaanse hoge werkloosheids cijfers moeten vooral verklaard worden uit het feit, dat de negers in de noor delijke staten moeilijk aan de slag kun nen komen. Een werkloosheid van ten minste 4 pet. wordt daar als „normaal* AMERONGEN De burgemeester van Amerongen herinnert eraan, dat in verband met de a.s. verkiezing van de leden der Tweede Kamer voldaan dient te worden aan de bepaling, dat iedere werkgever verplicht is te zorgen, dat iedere werknemer, die btf hem in dienst betrekking is en bevoegd is aan de stemming deel te nemen, daartoe de ge legenheid krijgt, voor zover deze buiten de tijd van de werkgever niet aan de ■temming zou kunnen deelnemen. Deze verplichting geldt niet voor werknemers die uit hoofde van hun dienstbetrekking binnen de voor de stemming bepaalde tijd niet vertoeven in een gemeente, waar zij aan de stem ming kunnen deelnemen, of in een aan grenzende gemeente, tenzjj zij om aan de stemming deel te nemen niet meer dan twee uur verhinderd zullen zijn, hun arbeid te verrichten. Bij niet na koming van deze verplichting wordt de werkgever gestraft. AMERONGEN De burgemeester der gemeente Amerongen maakt be kend, dat het college van burgemeester en wethouders dezer gemeente op grond van artikel J 18 lid 1 der kieswet, een lokaal van de Openbare Lagere School heeft aangewezen als het stemlokaal, waar kiezers uit het centrale bevol kingsregister, die in het bezit zijn van een kiezerslegitimatiekaart, zich kunnen aanmelden om deel te nemen aan de stemming ter verkiezing van de leden van de Tweede Kamer der Staten- Generaal. AMERONGEN De inwoners van Amerongen, die woonachtig zijn ten noorden van de Kon. Wilhelminaweg en ten Westen van de Holleweg worden er op gewezen, dat voor de komende ver kiezingen op 15 februari voor de leden van de Tweede Kamer der Staten-Ge- neraal, een ander stembureau zal wor den gebruikt dan tot nu toe gebruikelijk is geweest. Het stembureau zal dan n.l. niet meer zitting hebben in het Groene- Kruisgebouw doch in een lokaal van de Openbare Kleuterschool Margriet aan de Pr. Margrietstraat alhier. RENSWOUDE De Vrouwenwe reldgebedsdag, die ditmaal op vrijdag avond 10 februari wordt gehouden, draagt als thema: „Zijn Koningschap zal geen einde nemen" en is samenge steld door koningin Salote van de Tonga eilanden, enige maanden vóór haar overlijden. Het bestuur van de Ned. Christen Vrouwenbond heeft echter besloten dit jaar geen avond hiervoor te beleggen, daar gebleken is, dat er te weinig be langstelling voor bestaat. Welwekt zij de leden op naar een plaats in de omgeving te gaan. Er gaan bijvoorbeeld enkele bestuursleden naar Scherpenzeel, waar men deze avond wél bij elkaar komt, n.l. in het bebouw achter de Ned. Herv. Kerk. beschouwd. De CHU zou de regering herhaaldelijk op de tekenen die op een toeneming van het aantal werklozen duidden hebben gewezen. De heer Van Ojik interpelleerde ook over het „doorstromingsbeleid" en de „huurbelasting". Hij vond het inder daad een onjuiste zaak, dat iemand met een inkomen van f 25.000 voor een lage re huur woonde dan iemand op een mi nimum-inkomen. Een belangrijke vraag kwam tegen het einde van de bijeenkomst ter spra ke: „Met welke partij denkt de CHU na de verkiezingen eventueel in zee te gaan, de PvdA. of de VVD." Het belangrijkste deel van het ant woord van het forum kwam van de heer Tilanus: „Na de verkiezingen wordt er door de Koningin een forma teur benoemd. Deze stelt aan de hand van de hem door dit kabinet verstrekte gegevens een programma op. Het hangt er helemaal vanaf welke politieke par tijen zich met dit programma kunnen verenigen, hoe de komende coalitie er uit zal gaan zien. Het is dus onmogelijk nu reeds te stellen met welke partij wij eventueel aan een regering zullen deel nemen. Dat hangt ook nog voor een groot deel van de verkiezingsuitslag af. Indien de PvdA zware verliezen zou lijden en er zou reeds nu aangekondigd worden, dat men met deze partij in de regering wil, dan zou dat tegen de wil van de kiezers zijn, en dus zou men in het moeilijke parket komen: óf men de wil van de kiezers moet handhaven, of de gemaakte afspraak." Uitvoerig werd er tijdens deze bijeen komst ook van gedachten gewisseld over het bestaansrecht van de confes sionele partijen. Uiteraard nam men het voor deze partijen op, maar een der argumenten, die aangevoerd werd klonk redelijk: „Nog steeds meer dan de helft van de Nederlandse kiezers brengt zijn stem uit op een confessionele partij, zo dat de hetze, die ertegen gevoerd wordt niet met de mening van de meerder heid van het volk strookt". Door een jongere werd de monarchie in discussie gesteld. Gevraagd werd of de CHU op christelijke, historische of praktische redenen voor de monar chale staatsvorm was. Mevr. Crum trachtte aan te tonen, dat alle drie factoren meespelen: een mening die door het forum als geheel gedeeld werd. Bewogen klonken in dit verband de woorden van de heer Ho sang: „Ik moet protesteren tegen de uitdrukking praktisch. In de laatste oor log hebben we de waarde van het ko ningshuis leren kennen en ik had vaak nog minder stem dan nu (zijn stem klonk ontroerd) als het Wilhelmus door de luidspreker klonk en wij dit staande probeerden mee te zingen, na een toe spraak van de Koningin". Eén der dames onder de aanwezigen vroeg of de Kamerfractie niet wat meer wilde ageren tegen alles wat in radio en televisie gezegd wordt over het koningshuis. „Indien men iets zegt van een bevriend staatshoofd, komt men met de rechter in aanraking, maar tegen het vorstenhuis mag blijkbaar vrij geageerd worden". De heer Tilanus kwam met het vol gende antwoord: „Een reactie op de vuilspuiterij zou juist in de hand wer ken, dat de groepen die een andere staatsvorm voorstaan hun zin kregen: de monarchie zou in discussie komen. Daarom wordt er slechts bij uitzonde ring iets van gezegd. Al heeft freule Uttewaall Van StoetwegeH er wel eens in de kamer op gereageerd en er is ook op de partijbijeenkomst in Vlissingen Geboren: Medardo Alejandro Vincente, z.v. V. N. Semeleer en P. J. D. de Smidt. Ingekomen personen: H. Jager van Doorn in Kon. Julianalaan 25; H. M. Wouters van Leersum in Bergweg 18, Overberg; A. van Neerboe van Drieber gen in Pr. Irenelaan 3. Geboren: Gerard Jan Willem, z.v. H. Hazeleger en S. H. van Pommeren; Reindina Jacoba, d.v. H. Verkerk en W. Ederveen. Ondertrouwd: G. Vermuelen en J. Pul (Scherpenzeel). Getrouwd: R. A. Jansen en A. van Westerneng (Amersfoort); J. van Set ten en G. van den Brink (Scherpen zeel Overleden: Alberta ten Broek. e.v. W. Westerhuis, 74 jr. Bestellingen op het nieuwe boek van Ds. J. OVERDUIN PRIJS 12,90 kunt U nu reeds opgeven bij N.V. Boekhandel en Drukkerij Hoofdstr. 60, Tel. 2025, Veenendaal Filialen te Leersen en Scherpenzeel door de heer Van Niftrik tegen ge ageerd." Hoewel jhr. De Geer aan het begin van de avond verklaard had, dat „ons streven niet zal zijn alle vragen uitput tend te behandelen", was het blijkbaar onvermijdelijk nu en dan in „langdra digheid" te vervallen. Te vaak kregen alle forumleden de gelegenheid „uit voerig" hun mening over een aan de orde zijnd onderwerp te geven. Heden, donderdag VEENENDAAL Brandweerkazerne 19.30 uur: Raadsver gadering. LEERSUM Motel „Het Centrum" 19.30 uur: Raads vergadering. Kerkgebouw Oud Geref. Gem.: 19 30 uur Vergadering S.G.P. Kiesvereniging. BIOSCOOP Luxortheater Veenendaal 19.30 uur: „Het huwelijk van Prinses Margriet". Morgen, vrijdag KHENEN Ons Genoegen 20 uur: Filmavond Macro Rhenen. RENSWOUDE Gemeentehuis 19 uur: Raadsvergade ring en causerie met dia's over de Gasmij. LEERSUM Vogelenzang 20 uur: Jaarvergadering E.M.M. BIOSCOOP Luxortheater Veenendaal 19.30 uur: „Gelieve niet te storen". VEENENDAAL Ds. J. Overduin is een van die predikanten, die regel matig van zich laten horen doordat er een publikatie van hun hand verschijnt. Niet alle boeken, die predikanten schrijven zijn de moeite waard om door het grote publiek gelezen te worden, maar meestentijds is dit bij de werken van de hand van ds. Overduin wel het geval. Het nieuwste werk dat van hem zal ver schijnen zo omstreeks Pasen heeft als titel „Worden als een man"*) en daar het uittreksel uit het voorwoord en de opsomming van de hoofdstuktitels een verdere beschouwing van het werk interessant maken, hebben wij de schrijvende predikant opgezocht om zijn bedoelingen met dit boek te ver nemen. Ds. Overduin vertelde, dat het zijn bedoeling was om de mondigheid van de mens, waar tegenwoordig veel over gesproken wordt ook eens te bezien van uit de geestelijke waarden. Er is vol gens hem een verschil tussen de psychi sche en de geestelijke volwassenheid. Het is niet direct noodzakelijk, zo maakte ds. Overduin duidelijk, dat iemand die psychisch volwassen ge noemd wordt, dit ook geestelijk is. Vaak zal men de volwassenheid moeten voe den met „kinderspijs", waarop Paulus doelt. In zijn werk neemt hij stelling tegen de moderne vrijzinnige richting, zoals die bijvoorbeeld door Ebeling, Brauns en Van Buren verkondigd wordt. Een opmerking van ds. Overduin „God werd mens, dat duidt niet op een luxe, maar op een faillissement". In zijn werk gaat hij dan ook uit van de stellingen van Karl Barth. „Ik vind het wel belangrijk, dat men werk maakt van de fundamentele grondslagen van het geloof", zo merkte ds. Overduin op, „maar ook het geheel moet bezien wor den. Zonder goed fundament komt men er niet en men moet natuurlijk ook de grondslagen niet loslaten, maar het is nuttig ook het geheel te laten zien. Ik heb getracht op een voor ieder duide lijke wijze het verschil tussen de psy chologie en de christologie aan te dui den". Ds. Overduin vertelt, dat hij zoveel mogelijk getracht heeft alle „vakter men" op het sociologische en psycholo gische terrein te „vertalen". Zo wordt zijn werk voor een breed publiek lees baar, al meent de uitgever erover te moeten opmerken: „Met name theolo gen, maar ook geïnteresseerde niet- theologen komen voor dit boek, dat van uitzonderlijk gehalte is in aanmerking". Op een vraag of er ergens een over eenkomst was tussen dit boek en de in de R.K. kerk verschenen Nieuwe Kate chismus, antwoordde de predikant, dat dit „ergens" wel het geval was. Hij be handelde 'n groot deel van het protes tantse denken, in een zoveel mogelijk verstaanbare taal. Nadruk wordt door ds. Overduin ge legd op het maximale christendom, te genover het minimale, zoals dat vaak beleefd wordt. „Men heeft voldoende aan schuld en vergeving en genade. Te weinig worden de consequenties van de genade, in een woord dus de Heiligma king, aanvaard. Het leven volgens de Bergrede is onmogelijk geworden." Met zijn boek hoopt de dominee on dermeer te bereiken, dat men de bele ving van het Christendom niet alleen met de ziel, maar ook in het sociale en economische leven betekenis krijgt. Hij omschrijft zijn boek zelf als „zware stof", maar ziet de beschrijving van de aangesneden onderwerpen toch als „za kelijk". Veel van de dingen die hij aansnijdt, zonder eigenlijk bronnen te noemen, of vaktermen te bezigen, hangen „in de lucht". Iedereen weet ervan en spreekt erover, zonder te weten, van wie de ge dachten afkomstig zijn." „Worden als een man" wordt uitge geven door de n.v. Gebr. Zomer en Keunings Uitgeversmij. te Wagenin- gen en zal in iedere boekhandel ver krijgbaar zijn. EDERVEEN De eiermarkt in Ederveen staal tussen twee vuren. Enerzijds valt er de laatste jaren een gestadige groei van de aanvoer te con stateren. anderzijds kan deze vooruit gang zich nauwelijks ontplooien om dat het gebrek aan ruimte het markt- bestuur parten speelt. Al geruime tijd is er sprake van dat de politiewoning aan de Hoofdweg op de hoek van de Schras zou gaan verdwijnen. Het huis en de bijbehorende grond is eigendom van de gemeente, die echter nog geen haast schijnt te maken met de afbraak. Voor de marktvereniging zou de sloop van de voormalige politiepost dé op lossing van het ruimteprobleem be tekenen. De huidige situatie op de Markt is dusdanig, dat er voor ver schillende kramen geen plaats meer is. De trottoirs aan de Schras worden tijdens de vrijdagse markt door de kooplui in beslag genomen, een toe stand die om een oplossing op korte termijn vraagt, vooral omdat er van de zijde van de middenstand steeds meer belangstelling blijkt te bestaan en er zich bovendien een nijpend par keerprobleem voordoet. Het Ederveense raadslid G. Harde man heeft in de raad van Ede al eens bezwaren aangevoerd tegen het op de lange baan schuiven van de voorgeno men afbraak van de politie-woning. Hij zag daardoor de realisering van het toe komstige dorpsplein dat ter plaatse is geprojecteerd in gevaar komen. Toen de woning vorig jaar aoor het vertrek van de hoofdagent Mulder leeg kwam, leefde de verwachting dat de sloop van het pand nog een kwestie van enkel weken zou zyn. De gemeente dacht er anders over en stelde de woning beschikbaar aan een gezin, dat moeilijkheden met de huisvesting had. Sindsdien is er weinig meer over de ruimtelijke problemen van de eiermarkt gesproken, wat overigens niet wil zeg gen dat het marktbestuur nu maar bij de pakken is gaan neerzitten. De nood zaak tot uitbreiding doet zich elke week weer voelen, maar het bestuur ziet geen kans om de situatie te verbeteren Wat gaat er met de oude politiewoning gebeuren. De man die het zou kunnen weten is de Edese wethouder A. Rose- boom. Hij zegt echter, dat „het geheel nog in een wijde zak zit" en dat hij er op dit moment nog weinig positiefs over kan meedelen. „De een wil het marktplein uitbreiden, de ander weer niet en bovendien is het een stedebouw- kundige zaak", zo deelde da wethouder mee. Dat stedebouwkundige aspect is vele Ederveners niet duidelijk, ook raadslid Hardeman niet. „Het marktterrein heeft de bestemming gekregen om straks dorpsplein te worden. Dat ligt vast: ste- debouwkundig geafen zijn er dus geen problemen Zoals gezegd gaal het de laatste jaren met de markt de goede kant op. Markt meester Gart Nijburg, al sinds jaren een trouwe verschijning in en rond het marktgebouw, kan dat aan de hand van enkele jaaroverzichten aantonen. „Vo rig jaar", zegt hij, „zijn er pieken ge weest dat we een aanvoer haalden van 1.500.000. De totale aanvoer in dat jaar bedroeg 57.650.000, een weekgemiddelde van meer dan een miljoen..." De aanvoerders komen uit de wijde omgeving van Ederveen en vinden op de markt voldoende groothandelaren, die interesse voor de eieren tonen. Vandaar dat zich elke vrijdag een levendig vraag en aanbod-spel tussen de eierkisten af speelt. In de wintermaanden daalt de aan voer, zo laten de statistieken van markt meester Nijburg, die zelf ook aanvoer der is, zien. De prijzen, die op de markt genoteerd worden steken vrij gunstig af bij de markten in de omgeving, vooral vanwege de concurrentiefactor. In Vee nendaal bijvoorbeeld gebeurt het wel, dat slechts een koper aanwezig is. Eder veen geeft een heel ander beeld te zien. De handelaren bieden tegen elkaar op en zo kan het gebeuren, zoals vorige week vrijdag, dat Gart Nijburg een prijs van f 12,25 uit het vuur wiste te sle pen. hoewel hij zelf een lager bedrag in zijn hoofd had. „Je moet voet bij stuk houden", vertel de hij na dit succes. De markt in Ederveen dateert van 1926. Aanvankelijk was de opzet ervan O Deze foto geeft een goed beeld van de drukte, die er op de vrijdagse eiermarkt heerst. erg bescheiden, in feite waren het, zo f weet de heer L. („Luuk") van de Lin den, die bestuurslid van de marktvereni ging is, te vertellen „een stuk of vijf boeren die hun eieren samen gingen Marktmeester Gart Nijburg houdt el ke week het schoolbord bij, waarop hij mededelingen als een tocm jonge big gen te koop" met sierlijke letters iri krijt vastlegd. HHHlHIWttWf verhandelen". Een paar jaar later werd de Vereniging tot Bevordering van het Marktwezen Ederveen opgericht, die nu ongeveer twee honderd zestig leden telt. Voorzitter is de heer D. Boon. „Onze vereniging is particulier. Voor vijf gul den per jaar kan iedereen die dat wil lid worden...' Natuurlijk wil hij ook het een en an der over het ruimte-gebrek vertellen: „We zijn als bestuur al verschillende keren bij de burgemeester geweest, maar tot op beden zonder resultaat. We weten eigenlijk niet goed meer waar we aan toe zijn. Er moet wat aan gedaan worden. Vooral het parkeerprobleem is BEL een ernstige zaak. We zitten geweldig om ruimte verlegen...." Het bestuur heeft destijds ook aan de mogelijkheid gedacht om een stukje grond dat achter het .Marktgebouw ligt en dat eigendom van de vereniging is hij de markt te voegen". Dat ging niet door omdat liet wat achteraf ligtdaar kun je nu eenmaal geen kramen neer gaan zetten", zegt de heer Boon ten slotte. SCHERPENZEEL. Vrijdag 10 fe bruari is het vrouwenwereldgebedsdag, de eerste vrijdag in de lijdensweek. Vrouwen van 160 landen, verspreid over de gehele wereld, houden deze gebeds dag. In Scherpenzeel wordt op deze dag een bijeenkomst gehouden voor vrouwen van alle gezindten en leeftijden in het gebouw „Philaletes". SCHERPENZEEL. De afdeling Scherpenzeel van de CPJ houdt zater dag 4 februari haar jaarvergadering in het Verenigingsgebouw in Woudenberg. Er zal een toneelstuk worden opgevoerd door de leden. Tevens kan men genie ten van zang en muziek. Hetzelfde pro gramma wordt op 11 februari in ge bouw „Rehoboth" in Renswoude ge bracht. SCHERPENZEEL. Maandag 6 fe bruari houdt de Boerenpartij kieskring Barneveld een openbare vergadering in zaal ..Boszicht" te Scherpenzeel. Na de pauze wordt er gelegenheid gegeven tot vrij debat.. De heer N. Verlaan, fractievoorzitter van de Boerenpartij in de Amsterdam se gemeenteraad en tevens Tweede-Ka merkandidaat van de BP is de spreker van deze avond. STADSSCHOL' WBl RG (Aanvang alle voorstellingen 20 uur) Zaterdag 4 februari: Nederlandse Come- die met „Wie is bang voor Virginia Woolf". Zondag' 5 februari: Nederlandse Come- die met „De vuurproef". Maandag 6 februari: Nederlandse Coma die met ..Een appel voor de dorst". Donderdag 9 februari: Nieuw Rotter dams Toneel met „Hamlet". Zaterdag 11 februari: Centrum met „Al leen op vrijdag". TIV'OLI Donderdag 9 februari 20.15 uur: Resi dentie-orkest o.l.v. Willem van Otter- loo, m.m.v. Ye-Kwei-Sze, bas. Wer ken van Strawinsky, Dvorak. R. Strauss. Vrijdag 10 februari 20 uur: Concert door het Don Kozakkenkoor. KUNSTEN EN WETENSCHAPPEN Dinsdag 7 februari 20.15 uur: Concert door Frans Brüggen, blokfluit, Anner Bijlsma cello en Gustav Leonhardt. clavecimbel. Donderdag 9 februari 20.15 u.: Toneel voorstelling door Studio. WERFKELDER, Oude Gracht 135 Vrijdag, zaterdag en zondag 20.30 uur (zaterdag ook 23.30 uur): Muzeval- cabaret met „Dat kan je in je zak ste ken". NICOLAIKERK Zaterdag 4 en 11 februari 19.30 uur: Or gelvesper. LA GROTTA W'erfkelder Oude Gracht 92 Zaterdag 4 en 11 februari 20.00 uur: A gogo. TENTOONSTELLING Streekmuseum Rhenen tot 4 februari: Expositie van olieverf en gouaches van Elly Booy. Openingstijden van 1112 en 1417 uur. RENSWOUDE Zaterdagmorgen wordt weer oud papier opgehaald door leden van de Gereformeerde Kerk. Ver schillende mensen stellen zich hiervoor beschikbaar en geven daarvoor hun vrije tijd. Men kan deze actie steunen door het oude papier niet in de vuilnis emmer te gooien, maar te brengen (vóór zaterdag) bij P. Vermeulen, Barneveldsestraat 6. Uiteraard gaarne gebundeld of in dozen of zakken. c? C7 SCHERPENZEEL. Vorig jaar trad de Beat- en R.- and B.-groep Next One uit Dordrecht op voor het Oskadi-pu- bliek. Deze groep had zoveel succes, dat men heeft besloten dit orkest nog maals uit te nodigen. Zaterdag 4 fe bruari zal het in „Boszicht" weer op het podium staan. Vrijdag 17 februari organiseert Oska- di weer een gezellige avond voor ge huwden. Dit wordt nu reeds bekend ge maakt, omdat dan de nodige maatrege len genomen kunnen worden voor even tuele kinderoppas.

De Vallei | 1967 | | pagina 3