WARENHUIS D. QUINT Raadslid Verkuyl (BP) in de raad: Gemeente Lienden is een grote vuilnisbelt KERKDIENSTEN FACTURISTE DE VALLEI EEN NAAISTER H00TSEN ESDEUTEGROTE INRUIL-CAMPAGNE TIJDELIJK20%KORTING DE VALLEI ook Uw dagblad Twee maal per maand openstelling op zaterdag Lees het dagblad BUKGERLUKE STAIND b. GEREEDSCHAPSDRAAIER a. ELEKTRICIEN PANTER SIGARENFABRIEKEN H. J. VAN SCHUPPEN N.V. HORLOGERIE VAN MANEN ZANDSTRAAT 19 TELEFOON 08385 - 2489 VEENENDAAL Op ons gordijnenatelier hebben wij plaats voor Werktijden: voor hele of halve dagen (zaterdag vrij), gehuwd geen bezwaar. Aanmelden Hoofdstraat 77 of telefonisch onder no. 4247. WONINGINRICHTING Hoofdstraat 72 - Veenendaal VEENENDAAL N.V. Aluminium Emballage Fabriek Fribourg - Beaurepaire - Veenendaal - Bergheim ROZENSTRAAT 19 te VEENENDAAL Telefoon 08385 - 3844 Oude vorken Oude lepels Oude messen Ongelijksoortig Allegaartje van jaren terug Groot en klein Staal of ijzer Krom of roestig Ruilt U ze inU krijgt dan een korting van 20°lo op de allernieuwste, allermooiste zilverwitte, edelstalen Sola-Elite-couverts en cassettes Oude pannetjes en pannen? Niet meer zo „lekker" en niet meer zo goed? Niet meer zo handig en niet meer zo mooi? Ruilt U ze in! U krijgt dan een korting van 20°lo op de allernieuwste, door-en-door roestvrije, voor het leven gegarandeerde, edelstalen Sola-Ellte-pannen Wielrijder brak sleutelbeen bij verkeersongeval VEENENDAAL RHENEN AMERONGEN LEERSUM LIENDEN SCHERPENZEEL EDERVEEN OVERBERG RENSWOUDE OPHEUSDEN KESTEREN Rij kspostspaarbank hebben vacature voor HOOGSTRAAT 28 - hoek Zwaaiplein Telefoon 2521 EDE Spaarzin in Ederveen ZONDAGSDIENSTEN Nutsavond in hotel „Damlust" Fdgina 6 VRIJDAG 3 FEBRUARI 1967 model DÉSIRÉE Februari 1967 wordt de maand van de grote schoon maak in het tafelgerei. Moderniseer wat al zo oud is. Sola geeft U de kans van Uw leven. De kans om Uw lepels, vorken en messen of zelfs een komplete cassette aan te schaffen met een inruilkorting van 20%. Hebt U niet voldoende oude artikelen voor een komplete cassette, geen nood. U koopt dan de rest bij tegen de normale prijzen en U ontvangt dan toch de waardevolle mahoniehouten dressoir-cassette(6-, 9-of 12-persoons) geheel gratis. Maar dat is pas het begin. In de loop der jaren gaan de èndere voordelen spreken: Sola-Elite is zilverwit, bijzonder mooi en blijvend mooi, gegarandeerd vlekvrij en door-en-door roestvrij, gegarandeerd onverwoestbaar, gegarandeerd voor het leven. En die korting van 20% geldt niet alleen voor lepels, messen en vorken. Ruil ook Uw oude soeplepel in en lelijke theelepeltjes en wat U verder wilt moderniseren in Uw tafelgerei. Doenl Na 6 maart is het afgelopen met die hoge inruilkorting! vraagt voor haar bedrijf te Veenendaal Voor deze functie is het diploma L.T.S. elektrotechniek vereist, ter wijl het diploma V.E.V. hulpmonteur tot aanbeveling strekt. Voor deze functie is het diploma L.T.S. machinebankwerker vereist, terwijl een Smecoma-gezelopleiding tot aanbeveling strekt. Wij bieden U een prettige werkkring met goede beloning, winst- deling, reiskostenvergoeding en gratia werkkleding. Sollicitaties zowel mondeling als schriftelijk te richten aan ons adres f5.-, ƒ10.- of ƒ20.- is Uw oude pan, steelpan of melkkoker waard. Ook al is-ie glad versleten. Ook al zijn er stukken af. U krijgt die korting van 20% op elke Sola-Elite-pan. En U zult al gauw beseffen wat een geweldige „ruil" U deed. Want elke Sola-Elite-pan is van vlekvrij, door-en-door roestvrij, onverwoestbaar edelstaal, en heeft de be roemde Zweedse Contacto-bodem (ook voor aardgas en elektra; doorstaat elke vuurproef; brandt nooit aan). Natuurlijk blijven de oren koel. Een hypermoderne, hoogfunctionele pan met een garantie voor het leven. U kiest uit allerlei maten. Doen! Na 6 maart is het afgelopen met die hoge inruilkorting! RESTEREN In de Torenstraat te Resteren vond gisteravond een verkeers ongeval plaats, waarbij de 27-jarige wielrijder L Q. uit Resteren zijn sleutel been brak en enkele schaafwonden op liep. De 20-jarige T. v. G. reed met zijn personenwagen vanaf de Hoofdstraat de Torenstraat in en nam hierbij de bocht te ruim, zodat hij op de linker zijde van de weg kwam te rijden. Uit tegengestelde richting naderde de wiel rijder Q., die de auto niet tijdig meer kon ontwijken. De fietser werd geraakt en kwam hierdoor zo ongelukkig te val len, dat hij een sleutelbeen brak. De po litie maakte proces-verbaal op. LIENDEN Hoewel de agenda voor de op woensdagavond onder voorzitter schap van loco-burgemeester E. van Blijderveen gehouden raadsvergadering slechts enkele punten bevatte, had de raad toch meer dan twee en een half uur nodig, eer men er doorheen was. Zeker anderhalf uur werd er gesproken over het vuilnisprobleem in de gemeente. Aanleiding' hiertoe was een rekest van een tweetal inwoners van Lienden aan de raad, met betrekking tot het openstel len van de vuilnisstortplaats op zaterdagmorgen. De voorzitter stelde namens B. en W. voor dit rekest voor kennisgeving aan te nemen, omdat de raad uit besprekingen in vorige vergaderingen op de hoogte kon zijn van de getroffen maatregelen. Hiermee was de heer Verkuijl (BP) het beslist niet eens. Hij vroeg een behandeling van het gehele vuilnis probleem. Hij begon met op te merken, dat hij bij een tocht door de gemeente tussen de 70 en 90 vuilstortplaatsen had ontdekt en noemde de gemeente een „uitgebreide vuilnisbelt". De grief van adressanten, dat zij za terdags hun vuil niet kunnen wegbren gen, achtte de heer Verkuijl gegrond. Daarom stelde hij, koste wat het kost, dat ze zaterdags, zo nodig om de twee weken, gedurende enkele uren openge steld moet worden. Er moet toezicht zijn. Als de werklieden het niet willen uitoefenen, dan moeten B. en W. maar iemand anders aantrekken, aldus de heer Verkuyl. De voorzitter antwoordde hem, dat B. en W. getracht hebben toezicht te krijgen maar dat dit niet is gelukt. B. en W. willen de werklieden niet ver plichten op zaterdag arbeid te verrich ten. Dat de mensen zo smerig zijn overal vuil neer te gooien, noemde de voorzitter schandalig. De heer Verkuijl repliceerde, dat dit gebeurt, omdat men zaterdags niet op de belt terecht kan. De heer Van Sijll (Gem.bel.) onderschreef dit en met hem nog enkele leden. De voorzitter en wet houder Van Ewijk (PvdA) waren van oordeel, dat het vuil, dat de heer Ver kuijl op zovele plaatsen heeft gezien, er al eerder is gedeponeerd en dat dit heus niet van de laatste tijd is na dat de Liendense stortplaats is geslo ten. De heer Verkuijl vond het treurig, dat langs de dijk in Lienden de zaak nog niet opgeruimd is, hetgeen de voor zitter aanleiding gaf op te merken, dat de raad hiervoor een krediet van 4 mil le heeft verleend, maar dat de gemeen te eerst kan gaan opruimen, als het kre diet door Ged. Staten is goedgekeurd. Na een lang debat, hetgeen telkens neerkwam op een herhaling van wat reeds was gezegd, verklaarde de voor zitter, dat hij bereid is in B. en W. te overwegen toezicht van de werklieden te krijgen, maar dat hij per se tegen ander toezicht is. B. en W. zei het er mee eens te zijn, dat het wenselijk is zaterdags gelegen heid te geven vuil te storten. Als er geen deskundig toezicht is te krijgen, willen B. en W. de verantwoordelijkheid voor de zaterdagopenstelling niet dra gen. Tot slot besloot de raad de politiever ordening in die zin te wijzigen, dat 2 maal per maand op zaterdagmorgen van 10-12 uur de belt open zal zijn. B. en W. zegden toe te trachten gemeentelijk toezicht tegen extra betaling te trach ten aan te trekken. De heer Verkuijl brak ook een lans voor een opknapbeurt van het woonwa genkamp. Hij noemde de toestand on- menswaardig. De voorzitter zei dat men in Tiel bezig is te komen tot een regio naal kamp en dat de gemeente er daar om niet zoveel meer aan gedaan heeft. Toegezegd werd, dat op eenvoudige wij ze wat verharding zal worden aange bracht. Aan de heer M. Berends werd op ver zoek eervol ontslag verleend als ambte naar van de burgerlijke stand met in gang van 1 maart a.s. De woning Markt plein 1 te Lienden werd naar aanleiding van een voorstel van de directie van de volkshuisvesting in Gelderland onbe woonbaar verklaard. Hierbij kwam ook de verplaatsing van een in dit pand aan wezige wagenmakerij besproken. Ge tracht zal worden de woning zo snel mogelijk leeg te krijgen. Met de behandeling van de ideeën- schets voor het Gelders rivierengebied was de raad snel klaar. Men aanvaard de zonder meer de door B. en W. op gestelde nota. De heer Verkuijl maakte een compli ment over de inhoud van dit stuk. De heer Berends (Prot.Chr.) was van oor deel. dat de gemeente niet te fel kan protesteren tegen de afremmingsplan nen, die er ten aanzien van Lienden in voorkomen. Verscheideneleden onderschreven dit standpunt. Een voorstel van B. en W. om een krediet van ruim f 5000,- voor de her aankleding van raadzaal, trappenhuis en gang van het gemeentehuis ontmoet te bij de heer Verkuijl bezwaren, 't Is nu geen tijd om zich deze luxe te ver oorloven, zo meende hij.De heer Be rends zag bezwaren in verband met de kosten van de riolering. Als de gemeen te nu het geld opmaakt, is er straks geen geld voor dit zo noodzakelijke werk, zo redeneerde hij. De heren Van Baaren en Van Meer- ten (PvdA) waren er voor. De heer Van Baaren zou graag zien, dat er op de raadzaal nog wat stoelen bijkwamen voor gasten, die een huwelijk op de zaal meemaken. Na een degelijke verdedi ging door de voorzitter accepteerde de raad het voorstel met 9 tegen 2 stem men. Tegen waren de heer Verkuijl en Berends. Het krediet werd met nog f 500,- verhoogd voor de aanschaf van stoelen. De voorzitter deelde nog mede, dat B. en W. woensdag tot gemeentewerk man hebben benoemd de heer D. Brie- ne uit Ingen als opvolger van de heer J. H. v.cL WaaL Ned. Herv. Kerk: Oude Rerk 9.30 uur: ds. Wisgerhof; 17.00 uur: ds. v. As- senbergh. Julianakerk 9.30 uur: ds. Vroegindewey; 17.00 uur: ds. Graaf land. Vredeskerk 9.00 en 10.30 uur: ds. Langerak; 17.00 uur: ds. Wis gerhof; Sionskerk 9.30 uur: ds. Jon- gerden; 17.00 uur: ds. Vroegindewey; Bejaardencentrum 9.30 uur: ds. v. As- senbergh; Veeneind 15.00 uur: ds. Vroegindewey; Dijkstraat 14.45 uur: ds. v. Assenbergh. Veenendaal, Veeneind: 7.30 u. ds. Haring van Nieuwland. Herv. Gem. „Sola Fide": 10.00 uur: ds. Vijzelaar en 17.30 uur ds. Raastra van Amerongen. Geref. Kerk: Oude Kerk 9.30 uur: ds. IJtsma en 17.00 uur ds. Van der Wie len van Ede. Petrakerk 9.30 uur: ds. Van der Wielen van Ede en 17.00 uur: ds. LJtsma. Geref. Kerk (OCB) 9.30 uur en 17.00 uur ds. Pool. Chr. Geref. Kerk: Bethelkerk 9.30 en 17.00 uur: ds. Langbroek; Pniëlkerk 9.30 en 17.00 uur: ds. Keuning. Geref. Gemeenten (Ned.) 9.30 en 18.30 uur: ds. Mallan. Geref. Gemeente (Syn.) 9.30 en 17.00 uur: leesdienst. Ned. Prot. Bond: 10.30 uur: ds. Ter Braak te Epe. K.-K. Kerk: Salvatorkerk 8.00 en 10.00 uur H. Mis en 19.00 Lof; Willibror- duskerk 9.00 en 11.00 uur H. Mis en 17.00 uur: Lof. Leger des Heils 10.00 uur Heiligingssa menkomst en 19.30 uur: Verlossings samenkomst. Jehova Getuigen (NVV-gebouw) 14.30 uur: openbare vergadering en 15.30 uur bijbelbespreking Wachttoren. R.-K. Kerk: Gedachteniskerk 8 uur: Vroegmis; 10.15 uur: Hoogmis; 7 uur Lof. Ger. Gem. Synodaal: zondag 5 febr. 10 en 17.30 uur, lees dienst; dinsdag 7 febr. ds. A. Vergunst uit Rotterdam (zendingsavond). Oud. Geref. Gem.: Donderdag 9 februari ds. Wiltink van Doetinchem. Geref. Kerk: 10 en 5 u. ds. J. Overduin van Veenen daal. N.H. Geref. Evang. 10 en 5 uur ds. Bouw van Ede. Hal ULO 9.00 u. ds. N. Kooreman; Cunerakerk: 10.30 u. ds. N. Koore- Oud-Geref. Gem.: 10 en 18.30 uur lees dienst. Ned. Herv. Kerk Amerongen: 10.00 uur ds. G. Kaastra; 18.30 uur ds. G. Kaastra. Dorpshuis: 10.00 uur Jeugdkapel. ueref. Kerk: 10.00 uur ds. L. Zwaan; 17.00 uur: ds. L. Zwaan.- Ned. P,-ot. Bond: 10.30 uur mej. ds. A. G. Günther uit Oosterbeek, Rem. Ned. Herv. Kerk Overberg: 10.00 uur ds. C. van Viegen; 18.30 uur: ds. C. van Viegen. Oud-Ger. Gem.: 10.00 en 18.30 uur: Leesdienst. R.-K. Kerk Leersum: 8.15 en 10.15 uur H. Mis. Hervormde Kerk: 10 en 18.30 uur: ds. G. F. Overgauw. Rehoboth: 10 uur: Jeugdkapeldienst. Ned. Prot. Bond, Imminkstraat, Ame rongen: 10.30 uur: mej. ds. A. G. Gün ther, Oosterbeek. Geref. Kerk, Imminkstraat, Amerongen: 10 en 17 uur: ds. L. Zwaan. Oud-Gereformeerde Gemeente: 10 en 18 uur: Leesdienst. Ned. Herv. Kerk: 10.00 en 18.30 uur: ds. E. S. de Lint. Geref. Gem.: 9.30 en 3 uur: ds. Aangeenbrug. Oud Geref. Gem.: 9.30 en 3 u. leesdienst. Ned. Herv- Kerk: 9.30 en 2.30 u. ds. De Bie. EDE Oud Geref. Gemeente: woensdag 1 en 15 febr. gaat Avond- geref.-gem. Ede niet door. N.-H. kerk: 10 en 18.30 uur ds. C. van Viegen. Ned. Herv. kerk: 9.30 uur ds. P. Zijlstra; 18.30 uur ds. P. P. J. Monster, uit Barneveld. Geref. kerk: 10 en 18.30 uuri ds. P. W. v. d. Veen. Geref. Gem.: 10 en 18.30 uur dhr. B. Roest. Ver. van Vryz. Herv.: 19.15 uur ds. G. M. Spelberg, uit Utrecht.# De dienst wordt gehouden in het nieuwe ver enigingsgebouw te Woudenberg. Vrije Evang. Gem.: 15 uur ds. G. van Bruggen uit Wemeldinge (Zeeland). R.-K. Kerk: 8.30 uur H. Mis. De dienst wordt gehouden in het verenigings gebouw aan de Molenweg. Ned. Herv. Kerk: 9.30 u. ds. J. G. v.d. Vliet van Och- ten; 6.30 u. ds. L. van de Peut. Geref. Kerk: 10 en 6.30 u. ds. S. P. Dee van Ede. Ned. Herv. Kerk 10 en 18.30 uur ds. J. Catsburg. Geref. Gem. Synodaal, 10 en 18.30 uur: Leesdienst. Geref. Gem. in Ned., 10 en 18.30 uur: ds. M. van Beek. Ned. Herv. Kerk: 10 en 18.30 uur: ds. C. van de Berg. OVERBERG De Overbergers schij nen in de maand januari in geldnood verkeerd te hebben, want zes spaar ders haalden bij de Rijkspostspaarbank f 5212,- van hun boekje. In totaal 35 an deren brachten slechts £4.045,50 naar het postkantoor. PANTER SIGARENFABRIEKEN H. J. VAN SCHUPPEN N.V VEREISTEN ZIJN -&• Tenminste enige jaren Mulo of andere soortgelijke opleiding -jÜT Enige ervaring of opleiding machine- schrijven •fr Goede rekencapaciteiten ■fr Accuratesse en enthousiasme Minimum leeftijd 16 jaar. Mondelinge of schriftelijke sollicitaties te richten aan afdeling Personeelszaken, Kerke- w(jk 111, Veenendaal, telefoon 08385-4253. PRONTO VEENENDAAL Geboren: Pieter, z. v. P. van Dijk en G. A. Meijer; Pie ter Gerrit, z. v. T. van de Vliert en C. J. van Geenhuizen; Jeroen, z. v. J. T. Tollenaar en W. K. Kelderman; Rijk, z. v. G. van Wijk en A. Meijer; Gerrit- dina Jannetta Bernarda, d. v. A. van de Pol en G. G. van de Craats; Petra Ingeborg, d. v. J. J. van Schagen en W. A. Hijmans. Ondertrouwd: G. van de Kraats en J. Turkesteen; L. Rebergen en W. Hol; .G Voskuil en .J Verkuijl; A. B. F. v. Koo- ten en H. J. van Baren; T. Hoekstra en J. de Haas. Getrouwd: J. de Kruijff en C. v. Tuil. Geboren: Arthur C., z.v. C. A. van Vark en M. Meijering; Brand J., z.v. G. van den Brink en W. Soetendaal; Hendrika, d.v. J. van Voorst en G. Bos Hendrik, z.v. W. van Luttikhuizen en M. Beumer; Wilma, d.v. A. van Leu ven en M. van Ruiswijk; Hendrik, z.v. H. W. van Grootheest en M. W. Ver- weij; Jan, z.v. G. J. Boersma en F.T. Spoelman; Glenn Michel, z.v. S. A. Po- corni en M. Vlaardingerbroek; Teuntje J, d.v. H. G. J. Heij en J. Ditewig Wouter, z.v. H. Waaijenberg en M. C. Prinsen; Evelina, d.v. C. van Doorn en G. Vlastuin; Ingrid, d.v. G. van Mid dendorp en G. van Sas; Marie L., d.v. J. von Ziegenweidt en A. I. Suis; Pie ter W., z.v. P. van Weeter en Th.w.m. ter Horst; Willem, z.v. W. van Domp- seler en J. Rintjema; Hendrikus J., z.v. H. J. Westerveld en M. G. de Bree; Reijnanda G., d.v. D. Hol en H. van Veldhuizen; Diana M., d.v. H. M. Bosch en E. P. C. E. C. M. Germanus; Johannes, z.v. J. Lebbing en J. Vijver; Hendrika E., d.v. D. J. Bresser en J. van den Brink; Dirkje, d.v. A. Heiwe gen en G. van den Ham; Wijnanda, d.v. J. B. Florissen en A. van der Veer; Willem J. K., z.v. K. W. van der Rijst en M. Doornbos; Arend, z.v. G. J. Teunissen en G. van de Lage- maat; Patrick R., z.v. C. P. Verhel en E. A. Snoek. Ondertrouwd: Albertus .G W. Pothof en Rita J. Pfister; Nicoiaas W. van den Broek en Hendrika Stomphorst; Jacques A. Iglesias en Dirkje Vonk; Jan Maas en Frederika Vaarkamp; Hans Schüttelkorb en Maria Veldhuis; Ernst Chr. A. Runge en Maria R. Mol; Arie Tulp en Brandina R. Rustenho- ven. Getrouwd: H. G. Gilles en S. Wil- lems; N. van Zanten en G. H. van Meerendonk; T. M. Schalkx en J. Chr. van der Errelen; J. G. van Laar en R. den Ambtman; A. Teunissen en H. M. H. Bloemen; G. J. Lammers en G. Eijgenraam. Overleden: Franciscus E. Schutte, 53 jr.; Janna W. Elbertsen, 75 jr., geh gew. met A. Jong; Teunis Lieftink, 4 jr.; Gerardus F. Hazebroek, 73 jr.; Cornells J. Veldhuisen, 76 jr.; Willem van Esveld, 61 jr.; Elias D. J. van Bemmel, 2 mnd.; Nicoiaas Houweling, 78 jr.; Maria A. van de Steeg, 86 jr., geh. gew. met G. Hendriksen. EDERVEEN Ondertrouwd: J. Roelofs en S. Hardeman. Getrouwd: G. Thomassen en H. D. v. Schoonhoven. RHENEN Geboren: Santiago, z. v. S. Rivas Cano en D. C. Parra; Marco Marinus, z. v. C. van Remmerden en M. van Lent; Jannetje, d. v. E. G. Drost en E. van Vliet; Arthur Francis Augustinus, z. v. P. A. Ivens en .J J. de Heij; Sierk Bart, z. v. D. Ybema en H. C. van Schuppen; Antoinetta Hendri ka, d. v. R. van der Burg en A. H. Westerbeek; Johanna Hendrina Wille- mina, d. v. D. J. den Otter en N. H. Nieukerk. Elders geboren: te Wageningen: Aal tje, d. v. R. Baars en W. M. I. Brie nesse. Ondertrouwd: O. Norder, 23 j. en M. van de Sluis, 19 j. Getrouwd: J. Derks en A. J. Ver baas; W. J. J. de Haan en A. v. Voort- hulsen. Overleden: Klasina van Dee, 75 j., geh. gew. met R. v. Meerten (Reste ren). Elders overleden: te Wageningen: J. Ravestijn, 85 j., geh. gew. met G. Tui- loo. EDERVEEN 126 spaarders bij de Rijkspostspaarbank, hebben in de mnd. januari voor een inleg van f 35.859,61 gezorgd, terwijl 28 mensen samen £14.559,25 ophaalden. VEENENDAAL Zaterdag 4 februari: G. Annot, Ker- kewijk 56, telefoon 3198. Zondag 5 febru ari: G. J. Verschoor, J. G. Sandbrink- str. 2, telefoon 2529. Apotheek: Zuider apotheek, Dr. Slotemaker de Bruïne- straat 7, telefoon 3714. Groene Kruis: Zuster Vreeman, Ker- kewijk 28, tel. 2307. RHENEN Dr. Rienstra, Herenstraat 63, tel. 2577. Apotheek: Apotheek Deys, alleen voor spoedgevallen. Ederveen, De Klomp en Renswoude. Dr. Ter Velde, Renswoude, tel. 450. Dierenarts: H. A. Riessen, Dorpsstr. 18, Lunteren, tel. 2557. AMERONGEN De praktijken van de doktoren Kaïrs en Ossendorp uit Amerongen, Bakker en Van de Burg uit Leersum en van Van Ommeren uit Eist, worden het a.e. weekend waargenomen door dr. S. M. v. Ommeren Rijksstraatweg 158, Eist, telefoon 08377—217. Scherpenzeel-Woudenberg 4 en 5 februari 1967. Arts: Jhr. H. Bac ker, Stationsweg 6 te Woudenberg, tel. 034981330. De dienst geldt vanaf za terdag 9 uur 's morgens tot maandag morgen 8 uur. ZONDAGSDIENSTEN Doktersdienst voor Kesteren in samen werking met Lienden en Ommeren, arts Van de Veen te Lienden, tel. 03443-220. Wijkverpleging voor Kesteren, Ochten en Lienden, Groene-Kruisgebouw te Kesteren. Tel. 08886-210. ZONDAGSDIENSTEN Doktersdienst voor Opheusden in sa menwerking met Dodewaard en Ochten, arts Jonker te Opheusden, tel. 08887-393 Wijkverpleging voor Opheusden en Do- bewaard zuster E. de Winter te Opheus den. Tel. 08887-210. LEERSUM Op donderdag 9 februa ri is er in hotel „Damlust" een Nuts avond. Op deze avond zal een kleuren film worden vertoond over de zeesleep vaart. 's Middags is er een voorstelling over hetzéfTde onderwerp voor de Leer sum se schooljeugd uit de klassen 5 en 6.

De Vallei | 1967 | | pagina 6