Intensieve samenwerking van Rusland en W.-Europa Etalage leeggeroofd bij Amsterdamse juwelier NONSTOP MOSKOU- NEW YORK Belgische regering zet parlement mes op keel Immigratiebende opgerold in Zuid-Afrika Er zit een knettergek balletje bij verpakt. Toch is Felix-Quick geen gek produkt. I 'i J7. Textiel in schip voor lompen verwisseld? VOOR VORSTENHUIS EN VADERLAND P.JONGEUNG Kosygin bepleitte in Londen Bfoitchileffen VAN ONZE LEESTAFEL Integendeel. Felix-Quick is samengesteld door dood-serieuze, wit- gejaste mannen. Met wetenschappelijke precisie hebben zij er alle vlees, vis, vitaminen, mineralen en graansoorten ingestopt die van uw poes zo'n lekker glanzend, speels beestje maken. En vervolgens hebben zij het zó bereid, dat u er alleen nog maar warm water of melk aan hoeft toe te voegen, ('n Kolossaal lekker poezenprakje wordt 't dan.) Maar waarom dan dat malle balletje? (Dat balletje dat de gekste kanten oprolt, een dwaas tinkelachtig geluidje geeft en dat poes als een vodje de lucht in kan slingeren?) Och, eigenlijk hierom: U en wij vatten het leven wel serieus op. Maar dacht u dat uw poes dat ook deed? En geef hem eens ongelijk Sneeuw verlamt New York Bisschop onder vuur Burgemeester en politiek WOENSDAG 8 FEBRUARI l9o* Nog drie baby's van Newyorkse vijfling zijn in leven Ruimtevaart verdrag Bij strijd in Soedan wellicht 400 doden Strop voor KLM Akkoord Pan AM-Aeroflot BELAS TING VERHOGING Italianen vragen om minder invoer van Nederlands vlees GEREFORMEERD POLITIEK VERBOND Het gekke balletje. Geen gek produkt. (10 complete poezen maaltijden voor nog geen 9 cent per stuk) Hij is er gek op. Senator Fulbright V.S. zouden moeten erkennen dat het in iëtnam een vergissing begaat Miljoenendiefstal in volle zee Een solide en sociaal verantwoorde politiek 'agma ADVERTENTIE Hoestdrank in tabletvorm.95ct LONDEN Sovjet-premier Kosygin zichtbaar bezorgd over een onrustig China aan ztyn oostfront heeft gisteren aangedrongen op een combinatie zon der weerga van de grote hulpbronnen van de Sovjet-IJnie met de industriële macht van de continentale geallieerden. zyn oproep wekte de levendige belangstelling van premier Wilson, met wie de Sovjetleider in Londen besprekingen voert. Onmiddellijk werd er op gezinspeeld dat Kosygin het sein gaf voor het begin van een radicale verandering in de opstelling tussen Oost en West. Kosygin liet op zijn voorstel een hernieuwd voorstel volgen voor een conferentie over de Europese veiligheid. Kosygin heeft gesproken op een lunch, die te zijner ere aangeboden werd door de Confederation of British Industry (CBI). Kosygin's punten waren: 1. Alle buitenlandse economische be trekkingen van de Sovjet-Unie fnoeten gekoppeld zijn aan de beraamde ont wikkeling van haar industrieën en han del en vereisen speciale contractuele overeenkomsten. 2. Rusland wil het huidige handels volume met Engeland (dat op het ogen blik 500 miljoen dollar per jaar is) uit breiden,' maar het stelt „een gezamen lijke planning voor de komende drie jaar... en dan tot 1975". Hierdoor zou den beide partijen in staat gesteld wor den de produktie te ontwikkelen van ge wenste goederen over een periode van acht jaar. 8. In de sector van wetenschappelij- AMSTERDAM Twee of drie Jon gemannen van naar schatting tussen 25 en 32 jaar hebben dinsdagavond op de hoek van de Kaiverstraat en de Taksteeg in Amsterdam een grote par tij sieraden uit de etalage geroofd. De waarde wordt voorlopig geschat op 60.000 100.000 gulden. Volgens getuigen, die zich in een na bijgelegen café bevonden, kwam om streeks tien uur een grijze Citroen ID met een blauw schuifdak vanuit de de richting Rokin achteruit de Tak steeg in rijden. De wagen stopte bij een van de etalages in de steeg, waar na twee mannen uitstapten. Een van hen gooide met twee straatstenen een gat van ongeveer twee meter bij een meter vijftig in een etalageruit, graai de de sieraden bij elkaar en stopte de buit in een kartonnen doos. De ander had zich inmiddels op de hoek bij de Kaiverstraat geposteerd, waar hij zwaaiend met een stuk ijzer mogelijk een stengun nieuwsgieri gen op een afstand hield. Na de roof reden zij met grote snel heid dezelfde weg terug en verdwenen over het Rokin in zuidelijke richting. De auto die even tevoren was gesto len op het 's-Gravenlandse Veer bij de Amstel, werd omstreeks half een terug gevonden voor het Amstel-Hotel op het Prof. Tulpplein. Van de daders ont breekt nog elk spoor. In de haast moesten de rovers een deel van 105 ringen, die zich in de eta lage bevonden, achterlaten. Zij werden buiten en in winkel teruggevonden. Volgens een voorlopige opgave, be stond de buit uit 69 merendeels wit gouden ringen, wit en geel gouden col liers, broches, corsages en armbanden. Met uitzondering van de armbanden, waren alle sieraden bezet met briljan ten. Een van de getuigen meende, dat de daders met hun drieën waren, omdat de twee rovers achter in de wagen sprongen en er dus nog een bestuurder geweest moest zijn. De mogelijkheid bestaat, dat de mannen Duitsers wa ren, omdat een van hen met een sterk Duits accent tegen enkele nieuwsgieri gen „Ga weg!" had geroepen. Naar de getuigen verklaarden, was een van de mannen ca. 1.80 m lang, had donker haar, een hoog voorhoofd en droeg hij een donker pak met wit overhemd. De tweede, die met het wapen had gezwaaid, was een kleine donkere man en vermoedelijk linkshan dig. Het was de 26ste maal na de oorlog, dat op een van de filialen van Siebel een overval werd gepleegd. Een pikante bijzonderheid is, dat een patrouille-auto van de politie, op weg naar de Kaiverstraat de wagen met de rovers passeerde, maar op dat mo ment het signalement nog niet kende. Toen dat een minuut later bekend werd gemaakt, is de patrouillewagen onmid dellijk gekeerd, maar toen was de Ci troen in zuidelijke richting verdwenen en niet meer achterhaalbaar. NEW YORK Het kleinste kind van de woensdag in New York geboren vyf- ling, Taiitha Harris, is gisteren aan een door longontsteking veroorzaakte hart aanval overleden in het Joodse zieken huis in Brooklyn, waar de baby's zijn opgenomen. Taiitha woog bij de geboorte slechts 1,19 kilo en was daarmee de kleinste van de vier levend geboren kinderen. De vyfde baby werd dood geboren. De drie andere baby's twee meisjes en een jongen maken het goed. ke en technologische ontwikkeling „steunen wij verdere samenwerking binnen grenzen die voor u aanvaard baar zijn". Dit werd reeds gedaan tus sen Rusland en Frankrijk en hiermee werd veel bespaard, aldus Kosygin. Daarna kwam hij met zijn grote voorstel: een overeenkomst geheel Europa betreffend op industrieel, we tenschappelijk en technologisch gebied. Zoals Kosygin het ziet kan de omstre den toekomst van verdeeld Duitsland als kruitvat van Europa onschadelijk gemaakt worden als alle landen een aantal voorstellen aanvaarden: dat er in de nabije toekomst geen kans bestaat voor hereniging van Oost en West-Duitsland; dat de bestaande grenzen van Duits land, in hoofdzaak de Oder-Neisse linie, onveranderbaar zijn; dat de strijdkrachten aan beide zij den van het afbrokkelende ijzeren gor dijn verminderd worden. Maar in het voorstel van Kosygin zat een valstrik hij wilde het uitsluitend beperken tot Europese landen, waarbij de Amerikanen en Canadezen alleen de status van waarnemers krijgen. Het antwoord van Wilson was kort en scherp: een Europese veiHgheidsconferentie, ja, mits zij zorgvuldig voorbereid wordt. uitsluiting van Amerikanen en Cana dezen, beslist niet. WASHINGTON President Johnson heeft dinsdag zijn verzoek om ratifica tie van het verdrag op het vreedzaam gebruik van de ruimte naar de senaat gestuurd. De Verenigde Staten, de Sovjet-Unie en Groot-Brittannië hebben samen met zestig andere landen het verdrag al on dertekend. De overeenkomst is bedoeld om de ruimte uitsluitend voor vreedza me doeleinden te gebruiken. ADDIS ABEBA Soedanese troepen hebben by represailleaanvallen op zes dorpen in het zuiden van Soedan vier honderd personen gedood. Dit is meege deeld door de in Soedan verboden orga nisatie „Bevrijdingsfront van Azana". De organisatie streeft naar onafhan kelijkheid voor Zuid - Soedan. Een woordvoerder zei dat de repre saille-actie is gevolgd op een geslaagde aanval van een rebellenleger van het front op regeringstroepen. Het „Front" zegt een guerrilla-leger van vijfduizend man te hebben. Het leger beschikt over veel Chinese wapens die oorspronkelijk bestemd waren voor de Kongolese rebel len in de jaren 1964 en 1965. Het „Front" heeft verklaard dat alle mannen en jongens in de zes dorpen zijn vermoord door de troepen in de laatste week van januari. Eenheden va i het le ger van Oeganda zouden nu samen met de Soedanese troepen opereren tegen het rebellenleger. De Soedanese regering zou aldus, het „Front" hebben besloten vliegtuigen met gifgas uit te rusten voor acties tegen de rebellen. Het opvoeren van de activitei ten zou in verband staan met de verkie zingen van volgende maand. SCHIPHOL Russische reizigers, die in de komende zomer snel in New York zaken willen doen zullen, als ze 's ochtends om hijvoorbeeld 9 uur uit Moskou zouden vertrekken, na een non stop vlucht per straalvliegtuig, om 11 uur op de zelfde ochtend al in New Yrok arriveren, uiteraard dank zij een tijdsverschil van 8 uur, want de vlieg- tijd zelf bedraagt 9 uur en 55 minuten. De afstand onder de Noordpool langs bedraagt "500 km. In omgekeerde richting, tegen de wen teling van de aarde in vliegend, is het plaatselijke tijdverschil natuurlijk veel groter. Als men 's avonds om 21 uur uit New York vertrekt, arriveert men de volgende middag om 15 uur in Mos kou. Deze nieuwe verbinding ,die het voor het eerst in de geschiedenis van de bur gerluchtvaart mogelijk maakt zonder over te stappen de reis Moskou-New York en vice versa te maken, zal wor den uitgevoerd door Pan American World Airways en Aeroflot. Beide maat schappijen zullen in het zomerseizoen tweemaal per week een retourvlucht maken en gedurende de winter eenmaal. Eind vorig jaar is het verdrag daar toe getekend en thans zijn PanAm en Aeroflot het over alle details eens, zo dat de nieuwe lijn in mei kan worden geopend. De juiste datum is nog niet vast geste,d Voor schiphol en voor de KLM is dit nieuws niet prettig. Tot dusverre moes ten passagiers tussen New York en Moskou steeds ergens in Europa over stappen en velen deden dit op Schip hol. Uit New York komende, kon men de hele reis per KLM maken: eerst over de oceaan naar Schiphol en dan overstappen in het KLM-toestel naar Moskou. Ook kon men gebruik maken van de Aeroflot-machines op het traject Schiphol-Moskou. Passagiers uit Moskou kwamen tot dusverre vaak per KLM of Aeroflot uit Moskou op Schiphol aan en stapten hier over in een KLM-DC-8 voor New York. BRUSSEL De Belgische eerste minister Vandenboeynants, heeft dinsdag ver klaard, dat z(jn regering geen amendementen op het zeer omstreden ontwerp voor bezuinigingen en belastingverhogingen kan aanvaarden. Wel deelde hy in de parlementscommissie, die een eerste studie van de rege ringsplannen maakt mee, dat niet alle fiscale maatregelen in één keer zullen wor den ingevoerd. Een serie belastingmaatregelen zal worden getroffen zodra het parlement zijn goedkeuring aan het programma heeft gegeven. Andere maatregelen, zo als de verhoging van de accijns op si garetten en de verhoging van de directe belastingen op hogere inkomens, zullen pas later volgen als de economische ont wikkeling ze voor het verdere behoud van het begrotingsevenwicht nodig maakt. De minister van Financiën, Henrion, heeft in de parlementscommissie ge klaagd dat de regering van de belas tingverhogingen een inkomstenstijging voor de schatkist verwacht van 5,6 mil jard frank per jaar, dat is 400 miljoen gulden. De verhoging van de directe be lastingen vennootschapsbelasting, in komstenbelasting voor de hogere inko mens. belasting op kansspelen, zegel rechten en het opheffen van de aftrek van brandverzekeringspremies) zal on geveer 275 miljoen gulden opbrengen. ROME. De Italiaanse federatie van landbouwers heeft de regering gisteren verzocht een eind te maken aan de uit- zonderiyk grote vleesinvoer uit Neder land. In een verklaring aan de ministeries van Landbouw en Buitenlandse Handel betoogde de federatie dat de verhoogde vleesinvoer uit Nederland een gevolg was van het feit dat andere landen hun grenzen gesloten hadden voor het vlees uit angst voor het in Nederland heer sende mond- en klauwzeer. Aan de toevloed van Nederlands vlees is volgens de federatie een prijsdaling tot 900 lire per kilo tot 650 lire per kilo van het binnenlandse kalfsvlees van 800 tot 900 lire per kilo tot 650 lire per kilo te wijten. Ook de prijzen van rundvlees staan onder druk. Van de verhoging der indirecte belastin gen (weeldebelasting en accijns op si garetten en alcohol) wordt een hogere opbrengst van 125 miljoen gulden ver wacht. PRETORIA De Zuidafrlkaanse po litie heeft in een onderzoek naar de acti viteiten van een bende die illegale Chi nese emigranten het land heeft inge- smokkeld een aantal regeringsfunctio narissen en personen van Indiase en Chi nese nationaliteit aangehouden, zo Is dinsdag in Pretoria meegedeeld. Brigadegeneraal Gide Joubert, hoofd van de Zuidafrikaanse criminele recher che, wilde niet meedelen hoeveel ambte naren en immigranten zijn aangehouden, of van welk departement de ambtenaren waren. Volgens onbevestigde berichten ADVERTENTIE 10 complete maaltijden voor uw poea waren zy werkzaam op het ministerie van Binnenlandse Zaken. In december vorig jaar deelde de re cherche mee dat in verband met een onderzoek naar de vervalsing van pas poorten, geboortebewijzen en andere do cumenten 22 Chinezen en 18 Indiërs wa ren aangehouden. Op een vraag, of de Chinezen ook po litieke motieven hadden om naar Zuid- Afrika te emigreren, antwoordde Joubert dat dat mogeiyk was. Volgens berichten in de Zuidafrikaanse pees kwamen de meeste illegale Immi granten via Hongkong naar Zuid-Afri ka. Zy moesten ongeveer 5.000 gulden be talen voor de reis per vrachtschip en 10.000 gulden voor vervalste identiteits papieren. In de afgelopen twee maanden hebben twee Chinezen in de gevangenis zelf moord gepleegd. NEW YORK Alle scholen in New York moesten dinsdag gesloten blijven vanwege een sneeuwstorm die voor de Atlantische kust woedde. Het verkeer in de stad en de voorsteden van New York werd ontwricht. Het zicht was praktisch tot nul gere duceerd doordat de harde wind de sneeuw voortjoeg. De meteorologische dienst verwacht een pak sneeuw van ruim dertig centimeter. Ook in andere delen van de Verenig de Staten raakte het verkeer over land en door de lucht ernstig ontwricht. Het aantal slachtoffers van de sneeuw storm is al minstens twintig. COLUMBIA William Fulbright, voorzitter van de Amerikaanse, se naatscommissie voor buitenlandse be trekkingen, heeft op het Stephens Col lege in Columbia gezegd dat de Ver enigde Staten zouden moeten erken nen, dat ze in viëtnam een vergis sing begaan, en dat ze een grootmoe dige poging zouden moeten doen om de fouten te herstellen. In zijn kritische beschouwing over de Amerikaanse politiek zij hij dat het werkelijke doel in Viëtnam „niet de Amerikaanse veiligheid is maar de Amerikaanse trots en het prestige". „Steeds meer mensen in ons eigen land land krijgen de indruk dat de reden, waarom wif vechten, onze democra tische erfenis en beginselen onwaardig is". De democratische senator merkte op dat de Verenigde Staten dit jaar ruim 71 miljard gulden aan de Viëtnamese oor log zullen besteden. Dat is byna tien maal zoveel als voor de hulp aan on derontwikkelde landen is bestemd. Hij stelde zqn gehoor de vraag: „Geloven wij werkelijk dat door de heerschappij van de Viëtcong in Zuid-Viëtnam het lyden van de mensen tien maal erger zou zijn dan de natuurrampen, de hon ger en de nood in Azië, Afrika en Zuid- Amerika?" (Van onze Amsterdamse redacteur) AMSTERDAM Rechercheurs uit Dtisseldorf hebben vorige week in de Amsterdamse haven gezocht naar mo gelijke aanknopingspunten voor de op lossing van een unieke diefstal, verleden jaar augustus gepleegd waarschijn lijk in volle zee uit het ruim van het Argentijnse vrachtschip „Naviero". Tussen Hamburg en Bnenos Aires ver dwenen enkele tientallen kisten, waarin voor ongeveer l'/j miljoen gulden aan textiel en tapijten zat verpakt. Het schip deed op die reis ook Amsterdam aan vandaar, dat ook hier een onder zoek werd ingesteld. Voorlopig heeft men echter nog geen aanwijzingen ge vonden. Het betreft hier een zending, die was besteld bij de exportonderneming Ro senblatt uit Dtisseldorf. De order van in totaal 30 miljoen mark was afkomstig van een zakenman uit Paraguay. Deze was zelf naar Duitsland gekomen voor de onderhandelingen over deze zaak en liet zich daarbij steeds adviseren door een Duitse advocaat Vorig jaar augustös werd de eerste aflevering klaar gemaakt. Een Duits expeditiebedrijf zorgde voor verpakking en afvoer naar Hamburg. Daar werden de kisten in het ruim geladen van de „Naviero". Bij aankomst in Buenos Aires, viel een kist uit de takels, sprong open en er kwamen lompen uit Merkwaardig is, dat in Hamburg, be halve deze kisten, enkele zakken met lompen waren geladen. Wellicht zijn de kisten in volle zee geopend, waarna de textiel zou kunnen zijn verwisseld met de lompen. Toen de „Naviero" enkele maanden later weer in Hamburg kwam, werden vier opvarenden gearresteerd. Hun verhoor leverde niets op. De Duit se politie moest de mannen weer laten gaan. In Amsterdam hebben de recher cheurs uit Düsseldorf de hulp gevraagd van de rijkspolitie te water. Zij hoorden o.m. enkele havenarbeiders, die destijds in het ruim nieuwe lading stouwden voor de „Naviero". Zij herinnerden zich echter niets van de zakken met lompen. Zouden die al voor Amsterdam zijn verdwenen in de textielkisten De Duitse politie speurt voort. Intussen heeft de verzekeringsmaat schappij „Allianz' 100.000 mark uitge loofd voor tips, die tot opsporing van de verdwenen lading kunnen leiden. J^e jonge bisschop van Den Bosch mgr. Bluyssen, Is de laatste dagen onder zwaar KVP-vuur geraakt vanwe ge zijn uitspraak in een interview met het PSP-blad „Radicaal", dat niemand verplicht kan worden op een confessio nele party te stemmen, zo releveert de „Leeuwarder Courant". De gelovigen zijn, zo verklaarde hij, mondig genoeg om hun politieke keuze zelf te bepalen en de kerk heeft in beginsel zo weinig met de politiek te maken, dat zij er van af moet blijven ais zij er van af kan blijven. Verleden week verklaarde KVP- voorzitter Aalberse, dat de uitlating van mgr. Bluyssen een overbodige herhaling was van wat voor de KVP allang een uitgemaakte zaak is en dat de bisschoppelijke uitspraak betreu renswaardig was, omdat hierdoor ver warring was gesticht en het gevaar bestond, dat de woorden van mgr. Bluyssen verkeerd zouden worden uit gelegd. Zaterdag heeft de voorzitter van de KVP-jongerenorganisatie, mr. René Gerrits, het op een KVP-jongerenap- pèl wel heel bont gemaakt. Hij kwam daar met de ronduit kwaadaardige en perfide beschuldiging aan het adres van mgr. Bluyssen: „U hoeft uw be hoefte om populair te doen en mis schien om de populariteit van uw voorganger (mgr. Bekkers) te ver krijgen, toch niet zó uit te vieren." Het was bijzonder kwalijk, dat dit on gestraft kon gebeuren in het bijzijn van het hele KVP-episcopaat: de mi nisters Luns, Bot, en De Jong en de heren Schmelzer en Aalberse. Pas later kwam er een verklaring van het KVP-bestuur, dat het niet geluk kig was met de uitspraak van mgr. Bluyssen. maar de uitlatingen van mr. Gerrits betreurde. Mr. Gerrits heeft intussen van alles gedaan om zijn beschuldigingen te verzwakken. Het kwaad is intussen geschied. De aanval van mr. Gerrits op de bis schop kwam ook niet zomaar uit de lucht vallen: hy was een uitschieter van de paniek, die in KVP-kringen op de overigens uiterst voorzichtige uitspraak van mgr. Bluyssen schijnt te zijn ontstaan. In de KVP haast men zich nu te verklaren, dat de bis schop niets anders heeft gedaan dan herhalen wat de KVP zelf al uiten treuren heeft gezegd over politieke keuze en kerkelijke binding. Maar mgr. Bluyssen had dit niet zó dicht voor de verkiezingen mogen zeggen. Dergelijke dingen moet hij klaarblij kelijk overlaten aan mgr. Schmelzer en mgr. Aalberse. De paniekerige en hier en daar kwaadaardige reacties op de uitspraak van de bisschop doen er twijfel aan rijzen, of de uitspraken van de KVP, dat zij los staat van de Kerk van Rome, wel zo gemeend zijn. De RK Kerk in Nederland kan het zo langzamerhand stellen zonder de steun van de KVP-pilaar, maar kan de KVP het stellen zonder de steun van de Kerk? De conclusie, die men uit deze Roomse rel kan trekken is: de uitspraak van mgr. Bluyssen is geenszins overbodig geweest; zij had alleen nóg duidelijker moet zijn en zij kan kennelijk niet vaak genoeg herhaald worden." r>urgemeester Hoebens van Deurne heeft zich in opspraak gebracht door bekend te maken, dat hij gebro ken had met de KVP en zich nu bij de Partij van de Arbeid had aangemeld. In de raad van zyn gemeente is hem die verklaring kwalijk genomen; naar de mening van het „Brabants Nieuwsblad" tr.k.) terecht. „Het is nu eenmaal een door alle partijen aanvaarde regel, dat bij een burgemeestersbenoeming wordt gelet op de godsdienstige en partijpolitieke verhoudingen in de betrokken gemeen te. Vandaar dat er noch in Brabant noch in Limburg ook maar één PvdA- burgemeester te vinden is. Vandaar ook, dat gemeenten als Rotterdam en Amsterdam, om er maar twee te noe men, vanzelfsprekend socialistische burgemeesters hebben. De regel houdt niet in, dat de bur gemeester van een overwegend katho lieke gemeente lid van de KVP dient te zijn. In zoverre stelt deze partij zich heel wat ruimer op dan de ande re partijen. De heer Hoebens zou dan ook zeker niet in het nieuws zijn ge komen, wanneer hij had volstaan met de mededeling dat hij voor het lid maatschap van de KVP had bedankt. Het is alleen gebeurd omdat er zo nodig aan moest worden toegevoegd, dat hij zich bij de Partij van de Ar beid had aangemeld. Wat dacht men, zou er gebeuren, wanneer burgemeester Thomassen of zijn collega Van Hall nu eens kwa men verklaren, dat zij schoon genoeg hadden van de Partij van de Arbeid en naar de KVP waren overge- zwaaid? Gelooft iemand, dat dit zon der gevolgen zou blijven? In ieder geval staat het vast, dat de heer Hoebens niet in Deurne zou zijn terechtgekomen, wanneer hij zijn partijpolitieke draai had genomen voor hij benoemd werd. Dan zat hij ongetwijfeld nog in Wouw. En dan was niet in Deurne maar in Wouw de vraag gerezen of een burgemeester van een nagenoeg geheel katholieke gemeente zich de politieke vrijheid kan veroorloven welke iedere staats burger geniet, alleen niet een burge meester, of een Commissaris der Ko ningin, of een lid van Gedeputeerde Staten, tenzij hij daaruit de voor de hand liggende consequentie trekt." Vraag aan het Brabants Nieuwsblad: Wat moeten grote steden als Den Haag, Haarlem en Arnhem, die toch geen overwegend r.k. bevolking hebben, ei genlijk sinds jaar en dag met een KVP- burgemeester(-Red.). ADVERTENTIE

De Vallei | 1967 | | pagina 6