KERKDIENSTEN Myxomatose-epidemie heerst weer volop Noodwachters waren deze week in training 50 jaar Raiffeisenbank Ontwikkeling eist extra voorzieningen voor indivu lifcTelle prinses Slachting onder konijnenstand Boswachter Haalhoom: „Er is niets aan te doen 99 VAN DER KOLK VEENENDAAL N.V. Modern jeugdbeleid Geslaagd DOY O-feest Gardisette P E L CHEVROLET Het Beste AGENDA MARKTEN Pils van de burgemeester Drs. P. Vis op verkiezingsbijeenkomst PvdA: Deze week in: beatrijs 'i ZONDAGSDIENSTEN V.A.B. VEENENDAAL Zielig Immuun Spreekuur van burgemeester OPHEUSDEN RHENEN LEERSUM AMERONGEN OVERBERG ELST SCHERPENZEEL LIENDEN EDERVEEN RENSWOUDE EDE KESTEREN de advertentie van Heden, vrijdag RHENEN De Stichtse Oever 20 uur: Jaarvergade ring MACRO-Rhenen. WERELDVROUWENGEBEDSDAG Veenendaal 20 uur: kerkgeb. Sola Fide. Sohrpenzeel 19.30 uur: gebouw „Phila- letes". Rhenen 20 uur: Gereformeerde Kerk, Nieuwe Veenendaalseweg. BIOSCOOP Luxortheater Veenendaal 19.30 uur: ,,Zo was het Wilde Westen". Morgen, zaterdag VEENENDAAL Verenigingsgebouw 20 uur: Tableau de la troupe van Bep Visser-Hendriks met „De knecht van Don Juan". RHENEN Panoramamolen 20 uur: Mallemolenclub m.m.v. The Gang uit Nijmegen. AMERONGEN Dorpshuis 14.30-16.30 uur: Ruilbeurs. Dorpshuis 20 uur: dansavond Beatclub „The Key". RENSWOUDE Gebouw Rehoboth 19.30 uur: Jaarverga dering C.P.J. SCHERPENZEEL Gebouw Philaletes 19.30 uur: Toneeluit voering A.T.S. BIOSCOOP Luxortheater Veenendaal 19.30 uur: „Zo was het Wilde Westen". VEENENDAAL Zaterdag. 11 februari: J. H. Kets, Hoofd straat 26, tel. 3056. Zondag. 12 februari: H. E. G. Pilon, Kerkewyk 82, tel 2481. Apotheek: Zuidersma, Hoofdstraat 53, tel. 2123. Groene Kruis: Zuster Gerrits, Schrij verspark 76 in, tel. 2230. AMERONGEN De praktijken van de doktoren Kars en Óssendorp uit Amerongen, Bakker en van de Burg uit Leersum en van Van Ommeren uit Eist worden het a.s. week end waargenomen door dr. W. Ossen- dorp. WIJKZUSTER Zr. Mostert, Mr. Bosweg 9, Leersum, telef. 0 3434-1423. RHENEN Dr. Stegeman, Herenstraat 69, tel. 2315. Apotheek: Apotheek Deijs gesloten. Re cepten kunnen worden aangeboden in dienstdoende apotheek te Wageningen. EDERVEEN—RENSWOUDE DE KLOMP Dr. Rademaker, Ederveen, tel. 201 Dierenarts: T. Nutma, Hoofdweg 49A, Ederveen, tel. 457. Arts: Voor de gemeenten Ommeren, Lienden en Kesteren neemt waar: Dr. Quèpin te Ommeren, tel. 03443250. Wijkverpleging: Voor de gemeenten Ommeren. Lienden en Kesteren neemt waar zuster Wes terhof te Kesteren, tel. 08886210. Wijkverpleging: Voor de gemeenten Opheusden, Ochten en Dodewaard neemt waar: Zuster Budding te Dodewaard, telefoon 08885-210. ADVERTENTIE KIRPESTEIN VEENENDAAL CITY - MOTORS - EDE Veemarkt Utrecht, 9 februari 1967. Totale aanvoer 2994 stuks. Runderen 1418 et., vette kalveren 141 st., graskai- veren 75 st., nuchtere kalveren 1274 st., schapen 69 st., bokken en geiten 17 st. Pryzen (in guldens) Melk- en kalf koeien f 1010,f 1425,-; kalfvaarzen f 1000,f 1350,-; vare koeien f 850,f 1025,-; pinken f 630, f 800,-; stieren, f 830,f 1040,-; gras kalveren f 360,"f 510,-; nuchtere kal veren f 40,f 85,-; fokkalveren f 125,- f 325,-; schapen f 90,f 120,-; lam meren f 95,f 135,-; bokken en geiten f 12,-f 70,-. Alles per stuk. Vette koeien le kwal. f 3,90f 4,15; vette koeien 2e kwal. f 3,65f 3,75; vette koeien 3e kwal. f 3,50f 3,70. Ai- les per kg gesl. gew. Vette kalveren le kwal. f 3,85f 4,15; vette kalveren 2e kwal. f 3,75f 3,85; vette kalveren 3e kwal. f 3,20f 3,70; nuchtere kalveren f 1,40f 1.85. Alles per kg. levend gew. Overzicht (rcsp. handel en pryzen): Melk- en kalfkoeien redelijk, prijshou dend; vette koeien, matig, prijshoudend; vare koeien matig, prijshoudend; vette kalveren, vlot, even hoger; graskalveren rustig, niet geheel prijshoudend; nuch tere kalveren rustig, prijshoudend, fok kalveren kalm, prijshoudend; schapen rustig, prijshoudend; lammeren rustig, even hoger. RHENEN Ruim 80 procent van de konijnenstand in de Rhenense bos sen is in enkele maanden uitgestorven, tengevolge van een epidemie, de myxo- matose. De dieren sterven op een vre selijke wijze en er is praktisch niets tegen te doen. Dit vertelde de heer F. H. Haalboon», boswachter van het landgoed „Remmerstein" te Rhenen. De ziekte heerst niet alleen in Rhenen, maar in geheel Europa. Zij heeft reeds in 1954 in vreselijke mate toegeslagen. Daarna is het geruime tijd goedge- gaan, maar op het ogenblik is de epi demie weer bijzonder verontrustend. „In september van het vorig jaar heb ik de eerste verschijnselen in onze bos sen waar genomen. De ziekte breidt zich enorm snel uit en het is nu al zo erg, dat je bijna geen konijn meer ziet. Af en toe vind ik in een minimum van tijd ruim tien kadavers. Die begraaf ik direct om verdere uitbreiding zoveel mo gelijk tegen te gaan. Men is bezig de konijnen te vaccineren, maar het resul taat ervan betwijfel ik. De snelheid, waarmee de ziekte zich voortzet onder de konijnen zou je kunnen vergelijken met de A-griep, die enkele jaren gele den zo erg in ons land heerste". worden aangetast immuun zijn, gewoon weg een fabeltje. „Ieder konijn kan het krijgen", zegt hij. „Voorlopig zal ik nog wel kadavers kunnen blijven ruimen. Dat is heus geen lolletje, want het is een smerig gezicht, waarbij het gevoel van medelijden niet uitblijft. VEENENDAAL «Iedere drie jaar zo luidt het voorschrift moet de plaatse lijke BB tweemaal een dag oefenen in een speciaal daarvoor ingericht oefen kamp. Ook deze week heeft de BB dergelijke oefenavonden gehad. Verdeeld in twee groepen van elk ongeveer 25 man brachten zij een nacht en een dag door in het „oefenkamp-Noord" gelegen in de nabijheid van Steenwijkerwold. Maan dagavond vertrok de eerste ploeg, dinsdagavond de tweede. Beide ploegen moesten een gelijk programma afwerken, waarin veel van hun uithoudingsvermogen en vaardigheid gevraagd werd. maar ook is er tussen de programmaonderdelen door, heel wat gelachen. Niet zo verwonderlijk, als men bedenkt, dat het meren deels gehuwde mannen zijn. die voor een nacht en dag van huis weg zijn en aan gewezen op een leven van ..kerels onder elkaar", be „goede" dingen van de dienst tijd komen dan weer boven. „Het programma", zo vertelt de heer J. H. Wilmink districtshoofd van de B.B., „was zwaar, maar iedereen heeft met enthousiasme meegedaan om de „beproevingen" tot een goed einde te brengen. Natuurlijk werd er wel wat gemopperd, maar dat is een teken, dat - de stemming goed is." De oefeningen bestonden uit twee hoofddelen, waartussen les gegeven werd in verschillende „knopen" touwknopen wel te verstaan. Als er al eens een knoop viel, was dat in ieder *v geval niet de opzet van de les. 7?' De groepen werden in twee ploegen verdeeld. In de ochtenduren moest de eerste ploeg zich een weg banen over een „stormbaan" die een nachtmerrie is voor de gemiddelde militair. Niet al leen de gewone obstakels als muurtjes w en dergelijke zijn hierin verwerkt, Een gewonde wordt door middel van maar ook ligt de grond onder en tus sen de baan vol met puin. waar men overheen moet. Zo natuurgetrouw mo gelijk heeft men geprobeerd een „stads wijk" na te maken, die getroffen is door een bombardement. Nadat men het eind van de baan bereikt heeft, moet men een „slachtof fer" in omgekeerde richting over de baan brengen. Hiervoor moet men ge bruik maken behalve van touw van de hulpmiddelen, die de baan voor handen heeft. Een van de opdrachten op c' heen weg" was namelijk het verv. digen van een tweepoot, die men als stelling voor het ophijsen van slachtoffers kan gebruiken. Alleen op die manier bij voorbeeld is het mogelijk een geredde over een (stuk) muur heen te krijgen, wat in werkelijkheid zou dit ooit voorkomen zeker geen uitzondering zal zijn. In de middaguren kreeg de eerste groep een andere opdracht, die door de tweede groep reeds in de ochtend uren was uitgevoerd. Men moest zich nu toegang verschaffen tot een huis. Nadat men binnen was moest er een gat in een wand gehakt worden, daarna een drietal tralies doorgezaagd, moest men een klapdeur omhoogwer- ken en stutten, zich door allerlei puin en rommel een weg banen in een ka mer om tenslotte de achterdeur van het gebouw te bereiken. Op kloppen werd deze geopend en dan zag men 'n grote hoeveelheid puin, waarin of waaronder 'n slachtoffer. Dit slachtoffer moest door 'de „gebaan-. een tweepoot over een hindernis ge haald. Zondag 12 rebruari 1967. Ned. Herv. Kerk: Oude Kerk 9.30 uur: Ds. Jongerden; 17.00 uur: Ds. Graafland. Julianakerk 9.30 uur: Ds. Lam van Putten; 17.?- uur: Ds. v. Assenbergh. Vredeskerk 9.00 en 10.30 uur: Ds. Vroegindewey; 17.00 uur: Ds. Jonger den. Sionskerk 9.30 uur: Ds. Van Assen bergh; 17.00 uur: Ds. Vroegindeweij. Bejaardencentrum 9.30 uur: Ds. Graaf land. Veeneind 15.00 uur: Ds. Van Assen bergh. Veenelnd: donderdag 16 febr. 7.30 u. Ds. Vosman van Reysen. Dijkstraat 14.45 uur: dhr. Meyer. Hervormde genvente „Sola Fide": 10.00 uur: Ds. Westra van Rhenen; 17.30 uur: Ds. Alers van Rotterdam (jeugddienst). Geref. Kerk: Oude Kerk 9.30 uur: Ds. Van Enk; 17.00 uur: Ds. IJtsma. Petrakerk 9.30 uur: Ds. IJtsma-, 17.00 uur: Ds. Van Enk. Geref. K°rk (OCB): 9.30 en 17.00 uur: Ds. Pool. Chr. Geref. Kerk: Bethelkerk 9.30 en 17.00 uur: Ds. Langbroek. Pniëlkerk 9.30 en 17.00 uur: Ds. Keu- ning. Geref. Gemeenten (Ned.): 9.30 en 18.30 uur: Ds. Mallan. Geref. Gemeenten (Syn.): 9.30 en 17.00 uur: leesdienst. Ned. Prot. Bond: 10.30 uur: Ds. Brakman van Naarden. Veenendaalse noodwachters voor een der oefentoestellen in het BB-oefen- kamp-Noord. de" weg weer naar buiten gebracht worden. De burgemeester, mr. dr. J. Hazen berg, heeft de reis van meer dan 130 ADVERTENTIE lllllllllllllll Boswachter Haalboom vindt het een uitermate zielige zaak, temeer omdat de ziekte door mensen in het leven is geroepen om een einde te maken aan een konijnenplaag. „Een konijn is inderdaad een schade lijk dier, zegt hij, maar dit was beslist niet de weg om de dieren af te maken. Het is tegennatuurlijk en bovendien een marteling. Er waren heus wel andere manieren om het aantal konijnen te ver minderen. Deze wijze druist tegen alle menselijke begrippen in". Men staat echter machteloos. De ziek te is er nu eenmaal en er valt weinig meer aan te doen dan afwachten. Een geluk bij een ongeluk is, dat er geen besmettingsgevaar bestaat voor ander wild. Herten en hazen lopen bij voorbeeld geen gevaar. Wel kan de epi demie overslaan op tamme konijnen, die bijvoorbeeld worden gehouden in de buurt van de bossen. „Af en toe hoor je de zieke konijnen gewoon gillen van de pijn. Het is ge woon vreselijk om dit aan te horen. Op het laatst kunnen de dieren niets meer .zien Hun hersenen en geslachtsdelen rotten eenvoudig weg en een besmet ko nijn heeft geen kans meer op genezing", aldus de heer Haalboom. Volgens de boswachter is de gedachte, dat de konijnen die niet door de ziekte De burgemeester van Rhenen brengt ter openbare kennis, dat hij op vrijdag 17 februari 1967 verhinderd is spreek uur te houden. Rhenen, 7 februari 1967. De burgemeester voornoemd, L. Bosch van Rosenthal. ADVERTENTIE Kerkewijk 128 Veenendaal Telefoon (08385) 2244 Permanent FORD-show in showroom S in Ter gelegenheid van het 50-jarig Jubileum van de Coöp. Raiffeisenbank „LUNTEREN" zal door het Bestuur en de Raad van Toezicht, voor leden, spaarders en relaties, een receptie worden ge houden op 16 februari a.s. van 14.30 tot 17.00 uur in het conferentie-oord „De Blije Werelt" te Lunteren. Coöp. Raiffeisenbank „Lunteren" lllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll In verband met de te houden receptie zal ons kantoor op 16 februari na 12 uur gesloten zijn. iiiiinnl RHENEN „Het kabinet-Cals heeft een beleid gevoerd, dat vooruitzag. Dit blijkt heel duidelijk uit de nota voor de ruimtelijke ordening". Dit zei gisteravond het Tweede-Kamerlid drs. P. Vis op een verkiezingsbijeenkomst van de Party van de Arbeid te Rhenen, die in het „Eigen Gebouw" werd gehouden. „De ontwikkeling van de techniek en toeneming van de welvaart maken meer voorzieningen .voor het individu noodzakelijk. Als we, wat dit betreft, Iets willen bereiken, is liet noodzakelijk, dat er ingrijpende maatregelen worden genomen", aldus het Tweede- Kamerlid. Drs. Vis merkte op, dat er bij de vijf grote partijen niet zo'n groot menings verschil rond deze kwestie bestaat. Men acht het allemaal noodzakelijk. Het enige verschil is echter telkens weer hoeveel geld men hiervoor be schikbaar wil stellen. „Als we een be leid willen, dat er op is gericht, om de maatschappelijke structuur te hervor men en om Nederland leefbaar te ma ken en te houden, moet men ons de Kans geven om dit waar te maken". Dr. P. Vis zag de structuurverande ring van onze maatschappij als een nij pende noodzaak. Een en ander staat in nauw verband met het moderne jeugd beleid, dat de P.v.d.A. volgens haar verkiezingsprogram wil gaan voe ren. „We bouwen tegenwoordig steden met enorme flatgebouwen. Hier is de ontplooiing van de persoonlijkheid der kinderen geen eenvoudige zaak. Inder daad, er moet voldoende ruimte zijn voor sport en spel, maar dat is niet vol doende. Er is een minstens zo grote behoefte aan ontmoetingsmogelijkhe den. Hierbij denk ik aan clubhuizen, etc. Als we hier van uitgaan bestaat er inderdaad een jeugdvraagstuk", aldus spreker. „Men moet de jeugd de mogelijkheid bieden om een eigen verantwoordelijk heidsgevoel te kweken. Dat kan ook in beatkelders, mits er goede .leiding aan wezig is. Drs. Vis drong aan om de jeugd meer eigen initiatief te laten tonen. Het Tweede-Kamerlid was eveneens van mening, dat om dit te bereiken. de aanpak op de scholen ook heel vaak moderner dient te zijn. „De mammoetwet brengt hiervoor vele mogelijkheden. Als we deze snel willen doorvoeren kost dit geld. Hope lijk zal deze zaak in 1973 helemaal rond zijn. Als het langer duurt is dit ten nadele van onze eigen kinderen", aldus drs. Vis. De heer Vis was veertien dagen mee gereisd met de verkiezingskaravaan van de P.v.d.A., die momenteel nog door Nederland trekt. „Ik ben tot de conclusie gekomen, dat de belangstel ling voor de verkiezingen bijzonder groot is. Het is me vooral opgevallen, dat de belangstelling van de jeugd zo enorm is toegenomen. Een nieuwe ge neratie is zich met de politiek bezig gaan houden. Een en ander heeft ver sneld plaatsgevonden door de kiesge rechtigde leeftijd te verlagen tot 21 jaar." De verkiezingsbijeenkomst werd ge opend door de heer Feenstra, voorzitter der plaatselijke afdeling van de PvdA in Rhenen. Aangezien de heer Egas die oorspronkelijk in Rhenen zou spre ken, op het laatste ogenblik verhinderd bleek te zijn, werd de voormalige staatssecretaris vervangen door drs. P. Vis. De heer Feenstra was van mening, dat de openbare vergaderingen tegen woordig minder nuttig waren dan vroe ger. „In onze tijd krijgt de partij de grootste bekendheid via radio en TV. De belangrijkheid van de verkiezings bijeenkomsten dient echter niet te wor den onderschat. Zij hebben tot doel de kandidaten in een nauwer contact te brengen met de kiezer", aldus de heer Feenstra. km gemaakt om zijn belangstelling voor het B.B.-werk te tonen. Dinsdag morgen was hij aanwezig bij de oefe ningen en heeft zich van alles op de hoogte laten stellen. Voor de aanwezi ge Veenendalers bracht dit nog een extraatje mee: een pilsje bij het ej,en. Het voorschrift, dat deze oefeningen tweemaal in de drie jaar gehouden worden betekent niet, dat men regel matig iedere anderhalf jaar naar Steen wijkerwold gaat. De eerstvolgende oe- fendagen voor de Veenendaalse nood wachters vinden al weer plaats op 12 en 13 september a.s. VEENENDAAL De traditionele DOVO-avond bracht gisteravond weer een groot aantal bekende artiesten naar het Verenigingsgebouw aan de Eiken laan. Voor een volle zaal werd dan ook een goed programma gebracht, ver zorgd door het cabaret-variété van Ed dy de Valk. In een kort openingswoord memo reerde DOVOs voorzitter, de heer P. Hiensch de goede prestaties van zijn club, waarbij hij opmerkte vast te re kenen op een kampioenschap van het eerste elftal en de daarop volgende wedstrijden om het landskampioen schap. ,Jk ban hoopvol gestemd en wat mij betreft mag het daarom een blijde avond worden. Mocht er aan het einde van dit seizoen nog een feest volgen dan kunt u er op rekenen dat deze feestavond nog maar een voorproefje is", aldus de heer Hiensch. Daarna was het de shoio die de aan dacht vroeg. In een vlot tempo bracht conferencier Peter Piekos de artiesten voor het voetlicht. Veel succes boekte Imca Marina met haar internationale repertoire, uitstekend begeleid door pia nist Cor van Veen. Geweldige mensen hier", verzucht te Imca na haar eerste optreden. Een der hoogtepunten van de avond was wel het optreden van André van Duyn, die nog voor de pauze moest opkomen en daardoor niet kon inimllen voor Johnnie Kraaikamp in de Snip en Snap- revue van René Sleeswijk, die momen teel in Rotterdam draait. Daarvoor had Peter Oran zijn goo cheltrucs laten zien en als een beroeps- zakkenroller een aantal heren uit de- zaal te pakken genomen. Ook het op treden van de Rif as met hun parter- reacrobatiek oogste veel beivondering evenals de muzikale shotv van Diana en Doranti. Voor een daverend slot zorgden Rita en Coen Corita. Met verbluffend gemak wist Rita het publiek voor zich te win- j nen en natuurlijk moest het lied van het kopje koffie gezongen worden. In de finale werd het artiestengezel schap een taart aangeboden, een over gebleven prijs van de in de pauze ge houden verloting, welke gretig werd ge accepteerd door Eddy de Valk R.-K. Kerk: Salvatorkerk 8.00 en 10.00 uur: H. Mis en 19.00 uur Lof. Willibroduskerk 9.00 en 11.00 uur: H. Mis. Leger de» Heils: 10.00 u.: Heiligingssamenkomst: 19.30 uur: Verlossingssamenkomst. Jehova's Getuigen NV V-gebouw 14.30 uur: openbare vergadering; 15.30 uur: bijbelbespreking Wachttoren. Ner. Herv. Kerk 10 en 18.30 uur ds. J. Catsburg. Geref. Gem. Synodaal 10 en 18.30 uur Leesdienst. Geref. Gem. in Nederland 10 en 18.30 uur ds. M. van Beek. R.-K. Kerk: Gedachteniskerk 8 uur: Vroegmis; 10.15 uur: Hoogmis; 7 uur Lof. Ger. Gem. Synodaal: 10 en 5.30 uur: leesdienst; donderdag 16 februari 7.30 uur: Ds. Chr. van Dam van Werkendam. Oud. Geref. Gein.: donderdag 16 februari 7 uur: Ds. Mie nas van Krimpen a.d. Ussel. N.H. Geref. Evang. 10 en 5 uur: Ds. Van Estrik van Gene- muiden. Geref. Kerk: 10 uur: Ds. Nijenhuis; 7 uur: Ds. LJt- sma van Veenendaal. Ned. Herv. Kerk: 10.00 uur: Ds. G. F. Overgaauw; 18.30 uur: Drs. F. H. Kuiper, pred. Rohoboth 10.00 uur: Jeugdkapeldienst. R.-K. Kerk: 8.15 en 10.15 uur: H. Mis. Oud-Gereformeerde Gemeente: 10 en 18 uur: leesdienst. Ned. Herv. Kerk: 10.00 en 18.30 uur: Ds G. Kaastra. Geref. Kerk: 10.00 en 17.00 uur: Ds. L. Zwaan. Ned. Prot. Bond: 10.30 uur: Mej. Ds. S. A. J. F. Doets uit Leersum (N.H.) Dorpshuis: 10.00 uur: Jeugdkapel. Oud Geref. Gemeente: 10.00 en 18.30 uur: leesdienst. R.-K. Kerk Leersum: 8.15 en 10.15 uur: H. Mis. Ned. Herv. Kerk: 10.00 en 18.30 uur: Ds. C. van Viegen. Oud Geref. Gemeente: 10.00 en 18.30 uur: leesdienst. 9.30 uur: Ds. G. C. Vijzelaar uit Veen endaal; 18.00 uur: Ds. J. Enkelaar. Ned. Herv. Kerk: 9.30 en 18.30 uur: Ds. J. T. Cadzandef. Geref. Kerk: 10.00 uur: Ds. K. A. Schippers uit Amersfoort; 18.30 uur: Ds. P. W. vaji der Veen. Geref. Gemeente: 10.00 en 18-30 uur: dhr. B. Roest. Vrije Evang. Gemeente: 15.00 uur: Ds. W. E. van Petegem. R.-K. Kerk: 8.30 uur: H. Mis. De dienst wordt ge houden in het verenigingsgebouw aan de Molenweg. Ned. Herv. Kerk: 10.00 uur: Hr. W. J. Sijthof. Ommeren; 18.30 uur: Ds. E. S. de Lint. Geref. Gem.: 9.30 en 3 uur: ds. Aangeenbrug. Oud Geref. Gem.: 9.30 en 3 u. leesdienst. Ned. Herv. Kerk: 9.30 en 2.30 u. ds. De Bie. Ned. Herv. Kerk: 9.30 en 6.30 uur: Ds. L. van de Peut. Geref. Kerk: 10 en 6.30 uur: Ds. E. Brunsting uit Baarn. Oud Geref. Gemeente: Na 8 februari geen diensten op woens dagen meer. Hervormde Kerk: 10 uur ds. G. F. Overgauw; 18.30 u. dr. F. H. Kuiper, Leusden, Jeugddienst. De Hoogstraat 18.30 u. dienst. Ned. Prot. Rond, Imminkstr. Ameron gen. 10.30 uur mej. ds. S. A. J. F. Doets. Geref. Kerk Amerongen (Imminkstr.): 10 en 17 u. ds. L. Zwaan. Oud Geref. Gem.: 10 en 18 u. ds. E. du Marchie van Voorthuysen. R.K.-Kerk: 8.15 en 10.15 uur. Mis. \DVERTENTIE Uit voorraad leverbaar bij: Rhenen: L Edel Zn. Veenendaal: E. Hootscn. .AL3

De Vallei | 1967 | | pagina 5