Veenendaals dagblad Geheim plan tot FFT T F MAfHTSSTRTTD TN TTRFT vrede in Vietnam Buiten Maasdriel stemt nu onder hoogspanning FLEXA Gelders-Utrechtse streekcourant voor Rijn- en Gelderse Vallei BLOEDIGE GEVECHTEN EN STAAT VAN BELEG KiESn<£ VOOR ALLE KAMERS Kustvaarder „drijvende bom zee i Snerpende I koude AANWINST VOOR DE MARINE Aanhangers van Mao werden teruggeslagen Wilson verklaart A „Mao terrorist" zegt Izwestia Soekarno voor keuzeproces of ontslag Hoger subsidie particuliere bouw blijft Bio-satelliet geland Spaans kabinet tegen vrijheid van godsdienst B 1 -i 1 A I A m A 1 f m B B B L, B B B B B W B I B B B W B A B LONDEN Dé Britse premier, Wilson, heeft gisteren in het Lagerhuis ge- Verijdeld Kapel in Limburg geschonden Vroege vrijage Aller ogen gericht op stemmachines Staatsloterij kan worden uitgebreid NA STRANDING WEER LOSGESLAGEN op Koninklijk bezoek uit Nepal Schaapskudde op Lemelerberg was zwaar ziek Margriet en Pie ter in New York Bur voor redactie en administratie Prins Bernhardlaan 28. Veenendaal. Telet. 06385-3650 (adm 3757 en 3955 (redGiro 1321600 Rhenen: Boekhandel C Waiboer en Recl.- bureau J. Baars VALLE i Voortzetting van het nieuwsblad „De Varrel". opge richt in 1926 Uitg Wegener's Couranten Concern n.v. Advert losse mm-prijs 17 cent Kleine annonces „Vraag en Aanbod' op dl. do en za 1-10 woorden 1,50, ieder woord meer 15 cent WOENSDAG 15 FEBRUARI I967 4le JAARGANG enrol/ an Atrav <knn irftknim nlnn I r* 4- ta irnlAirannn tii/1 tmil n In t'iiitnnm vnl I niinon TOKIO In Tibet worden bloedige gevechten gemeld en in de Tibetaanse stad Lhasa hebben Mao's tegenstanders de staat van beleg afgekondigd. Vol gens muurkranten in Peking hebben troepen onder leiding van generaal Tsjang Koeo-hoea en zijn plaatsvervanger Tsjang Tsai-wang, gewapende aanhangers van Mao teruggeslagen en de macht gegrepen in het bureau voor veiligheid, het politiebureau, de plaatselijke partij en het volkscomité. De wegen naar Lhasa zouden zijn afgezet met versperringen, waar militai ren controle op in- en uitgaande reizigers uitvoeren. Nadat op 3 februari een pro-Maoïstische reorganisatie van het partycomité van Tibet had plaatsgevonden, kwamen op 10 februari de troepen van generaal Tsjang In botsing met Maoïsten, onder wie tientallen gewonden vielen en meer dan 10 mensen krijgsgevangen werden gemaakt. 400 aanhangers van Mao zouden zijn ingesloten in de kazerne van de revolutionaire rebellen. Volgens deze muurkranten zjjn generaal Tsjang en zjjn plaatsvervanger tegen standers van Mao die partysecretaris Teng Hslao-ping volgen. Teng is, met pre sident Lloe Sjao-tsji, Mao's aartsvyand. Tsjang is bevelhebber van het mili taire cfiuiTict. Tibet sinds 1952, toen de Chinezen Tibet onder de voet liepen en de Dalai Lama dwongen in India poli tiek asiel te vragen. De Dalai Lama, die in Nw.-Delhi in ballingschap leeft, heeft uit Tibet een brief ontvangen waarin de ontwijding van drie grote kloosters door Chinese rode gardisten wordt beschreven. De Pansjen Lama werd geboeid rondgeleid om door het volk te worden beschimpt. Ook werden monniken en oud-functiona rissen met papieren hoeden op door de straten van Lhasa gesleept. Tibet is de derde grensprovincie waar gevochten wordt. Behalve uit Sinkiang wordt ook strijd tussen leger en rode garde gemeld uit Binnen-Mongolië. De invoering van de culturele revolutie in het Chinese leger stuit alom op sterk verzet. Chinese troepen hebben een poging van tegenstanders van Mao verijdeld om in de zuidoostelijke provincie Kiang- sl de macht te heroveren. In die provincie zou een scheuring zijn ontstaan onder Mao-gezinde rebel len. Er Is gevochten en men betitelt el kaar wederzijds als verraders. De toe stand in de hoofdstad Nansjang is nog ernstig en verward. Revolutionaire rebellen van Mao heb ben zaterdag in Peking het ministerie van Landbouw bezet en daar minister Liao Loe-yen afgezet, alsmede zes vice- ministers en directeuren. Allen zijn uit de communistische partij gestoten. Premier Tsjoe En-lai heeft dinsdag de rode garde en revolutionaire rebellen verboden zonder toestemming het Chi nese ministerie van Binnenlandse Za ken te betreden. Objectieve waarne mers hebben er nooit aan getwijfeld dat Tsjoe En-lai en Tsjen Ji de buiten landse politiek bepalen en dat rode gar disten en anderen daar geen invloed op hebben. (Van onze correspondent) VENLO Onbekend gebleven vanda len hebben ergerlijke vernielingen aan gericht in een kapel te Belfeld (Lim burg). Opschriften als „Satan is onze god" en „Satan is onze koning" werden op de zitbanken aangebracht. Het Maria beeld is omver geworpen en ernstig be schadigd. Enkele bloempotten, die er door pelgrims waren geplaatst, zijn op de grond stuk gesmeten. Ook op het kerkhof van het rectoraat Mariaveld te Susteren zijn op een veer tigtal grafzerken overeenkomstige op schriften aangebracht. De politie neemt aan dat in beide gevallen dezelfde dader aan het werk is geweest, die al eerder dergelijk vandalisme op de kerkhoven in Limburg en Oost-Brabant heeft gepleegd. In de eerste twee maanden van het jaar heeft Reintje de vos andere dingen aan het hoofddan die hem gewoonlijk bezwaren. Er sliert soms een door de vergroofde menselijke reukzenuwen nauwelijks te bemerken parfumvleugje van een rossige dul cinea door de heidestengels en pijpe- strootjeshalmen, verwaait op de bries, blijft langer hangen in de grijze damp van de veldkolk en verdwijnt aan de zoom van het stuifzand, waar de wind het spoedig vervluchtigt. Met grote vasthoudendheid volgt de rekel bij licht en donker het draaddunne geur- spoor, moet niet zelden wijde kringen trekken, om het prikkelend aroom weer op te vangen, geeft jankend en keffend uiting aan drang en drift, raakt slaags met concurrenten, die soms van ver komen en niets in zijn territorium te maken hebben, werft ten slotte heftig om de uitverkorene en vergeet daarbij voedsel en voorzichtigheid. Dit voert menige roodrok ten verderve, doch altoos schijnen er genoeg van zijn geslacht over te blijven. Ook ander roofwild gaat op vrijersvoeten; bunzingvangers zijn op hun quivive en volgen spoor en prent vol jachtijver met hun scherpe hondjes; hun fel-begeerde prooien ondernemen verre trips door het boerenland op zoek naar een gezellin. Deze dieren zijn minder luidruchtig dan de vos en daarom ver nemen we zelden wat van hun escapa des. 15 febr. *67 A. B. WIGMAN MOSKOU Het Russische regerings blad Izwestia heeft dinsdag de Chi nes e communistenleider Mao Tse toen g en de andere Chinese leiders van het invoeren van terreur en een militaire dictatuur beschuldigd. Als voorbeeld werd de instelling van een militair bewind in Peking genoemd. Hoewel het al twee dagen lang rustig is rond de Russische ambassade in Peking na een belegering van 19 da gen door rode gardisten, beweerde de Izwestia dat dit niet het gevolg was van een afzwakking van de anti-Rus- sische campagne maar van de reso lute houding van de Russische rege ring, die tweemaal met klem tegen de betogingen voor de ambassade heeft geprotesteerd. Volgens het blad blijven „openlijke vij- j andschap tegen ons land en opwek king van gevoelens die aan hysterie doen denken het belangrijkste ele ment van het beleid der Chinese lei ders". Ook werden Mao en zijn ^aanhang be- j schuldigd van schending van de Chi nese grondwet door de benoeming van Mao's vrouw Tsjang Tsjing tot lid van het comité voor de culturele revolutie, hoewel zij nooit in de Chi nese volksvertegenwoordiging of een plaatselijke raad is gekozen. Het persbureau Nieuw-China heeft ge meld dat meer dan 200.000 volgelin gen van Mao en militairen vandaag in de provincie Heilongkiang een be toging en mars tegen de Sowjet-Unie hebben gehouden. Voor het eerst heeft radio-Peking dins dag geen aandacht besteed aan het feit, dat 17 jaar geleden het Chinees- Russische bondgenootschap werd ge sloten. Tot dusver wisselden de twee landen ter gelegenheid van de jaar dag van dit verdrag boodschappen uit, terwijl het feit ook werd her dacht op recepties in de hoofdsteden. DJAKARTA President Soekarno heeft vandaag met dertig politieke me destanders vergaderd, na zijn weige ring tegemoet te komen aan de jongste eisen van de militaire machthebbers dat hij moet aftreden. Het ultimatum was getekend door generaal Suharto en is omschreven als de laatste eis aan de president. De volgende stap is een on derzoek en een proces. Dit trachten de militairen echter nog steeds te voorkomen en het moet dan ook niet uitgesloten worden geacht, dat er nogmaals een poging zal worden ge daan om de president met een zacht lijntje van zijn post te krijgen. Soekarno heeft meer dan een uur vergaderd met de vertegenwoordigers van zijn nationalistische partij PNI. Er zijn geen aanwijzingen, dat de PNI- vertegenwoordigers hem hebben laten vallen. Suharto en zijn generaals willen dat Soekarno zijn bevoegdheden aan Suhar to overdraagt. De president heeft een tegenvoorstel gedaan. Dit komt neer op een tijdelijke overdracht van bevoegd heden. De militairen hebben dit ver worpen. Suharto werkt al bijna een jaar aan de val van Soekarno, maar omdat de president nog altijd veel steun van de bevolking heeft, heeft de generaal nooit drastisch kunnen ingrijpen. Waarnemers zijn echter van mening dat Suharto nu eindelijk de volksgunst heeft weten te winnen en daardoor in staat kan zijn harder op te treden. In ieder geval zal het Volkscongres door gaan met het onderzoek tegen Soekar no. Een proces'tegen Soekarno zou te vens een proces tegen Indonesië en het falen van het land worden, aldus de mening van militairen. Soekarno heeft heden tegenover jour nalisten verklaard, dat hij de zitting van het volkscongres van volgende maand zal verbieden. Het congres zal in deze zitting waarschijnlijk de president zijn bevoegdheden ontnemen. Het parlement heeft aan het volks congres reeds een resolutie voorgelegd, waarin het ontslag van Soekarno wordt geëist. Men houdt rekening met de mogelijk heid, dat Soekarno zal trachten het Volkscongres bij presidentieel decreet te ontbinden. sproken over een geheim plan, dat te gelegener tyd vrede In Vietnam zal kunnen bewerkstelligen. „Er is sprake van een initiatief een plan dat morgen vrede zou kunnen brengen, dat maar heel weinig nodig heeft om het hele gecompli ceerde mechanisme dat ons naar vrede zal leiden, op gang te brengen", zo ver klaarde hy, het parlement voor de tweede maal in een etmaal inlichtend over zyn besprekingen van de afgelopen dagen met de Russische premier Kosygin. Bijzon derheden over het plan wilde hy niet meedelen. ADVERTENTIE (Van onze Haagse redactie DEN HAAG Alle belangstelling con centreerde zich op de morgen van de verkiezingsdag op het kleine Maas driel, in de Bommelerwaard, waar letterlijk, maar ook een beetje figuur- ADEN. Tijdens de anti-Britse de monstraties in Aden zijn gedurende de laatste vier dagen minstens zestien Brit se militairen en tientallen Arabieren ge wond. De rust is er nog steeds niet weer gekeerd. Gewapende militairen en pant servoertuigen patrouilleren nog voort durend in de stad. DEN HAAG De Eerste Kamer heeft dinsdag, zonder discussie of hoof delijke stemming, het wetsontwerp aan vaard tot wijziging van de Wet op Kans spelen. Deze wetswijziging opent de mo gelijkheid tot vergroting van het aantal per loterij uit te geven staatsloten, door wegneming van de bepaling, dat het lijk. onder hoogspanning" werd ge- aantal series wordt bepakt tot ten hoog- stemd. De automatische stemmachi- MILFORD HAVEN (WALES) De 600 ton metende nNederlandse kust vaarder ,Lucy" uit Delfzijl, die dinsdag vier myi ten westen van Milfordhaven in het Kanaal van Bristol op de rotsen liep en later bij vloed vlot kwam, na dat hy door de bemanning was verla ten, dobberde vanmorgen rond als een dryvende bom en de Britse kustwacht overwoog het schip met raketten in de grond te boren, als het de drukke scheepvaartroute te dicht zou naderen. Vanochtend vroeg zei de Britse kust wacht, dat de met carMd geladen „Lu cy" met zoeklichten en door vliegtui gen in de gaten werd gehouden en nog dicht b(j de kust ronddreef. De dekken waren overspoeld en de kustvaarder voerde geen navigatielichten. De „lucy" was met een lading carbid in vaten op weg van Odda in Noorwe gen naar Barry, toen hij bij Milford haven aan de grond liep. De beman ning, die door de tanker „Frank M" werd gered en nu veilig aan land is zei, dat men slechts enkele vuurpijlen had durven afschieten, omdat men vreesde, dat een vonk het schip in de lucht zou doen vliegen. Toen het schip op de rotsen sloeg, zyn de vaten nameiyk gaan lekken. De giftige dampen dwongen de zeven be manningsleden en de scheepshond in de sloepen te gaan. De Nederlandse kustvaarder „Con Brio" uit Groningen bevond zich van nacht ongeveer 80 mijl ten noorden van de Doggersbank in moeilykheden. Om streeks vier uur seinde hot schip, dat het motorstoring had en zware slagzij maakte. De stuurman zou overboord zijn geslagen. Enige schepen in de om geving zetten koers naar de „Con Brio", die om directe hulp vroeg. Later meldde de „Con Brio" dat de motorstoring was verholpen en dat men het schip weer in de hand had. De kustvaarder was jlinsdag uit Middles- borough vertrokken naar Noorwegen. DEN HAAG De koning en de JiO- ningin van Nepal zijn voornemens, op uitnodiging van koningin Juliana en prins Berhard van 25 tot 28 april een bezoek aan Nederland te brengen, zo deelde het ministerie van Buitenlandse Zaken vanochtend mee. nes, uniek voor ons land, verwerkten, althans vanmorgen vroeg, de stem men feilloos. Bij de Statenverkiezin gen van vorig jaar maart had een soortgelijk experiment in Maasdriel een teleurstellend resultaat. De belang stelling van „buitenstaanders" voor het automatisch stemmen was zo groot, dat een van de plaatselijke ca fés fungeerde als officieel perscen trum. „In een uur ruim zestig mensen en geen centje pijn", constateerde de de heer L. Kruitwagen (42), voorzitter van het stembureau „De Kroon", waar de elektronische apparatuur staat opgesteld, zowel opgelucht als trots. „Vroeger zouden ze in de rij hebben moeten staan. Nu kon ieder een in alle rust zijn gang gaan", al dus de heer Kruitwagen, die negen jaar gemeenteraadslid is en even lang werkzaam op stembureaus. De ruim zestig stemmers, van wie de meesten de afgelopen week al met de gloednieuwe apparatuur hadden ge manipuleerd, namen ook vanmorgen het zekere voor het onzekere en oefen den eerst nog even met het proefap- paraat. „Onze stemmers zijn niet over een nacht ijs gegaan", aldus de heer Kruitwagen, die met een gerust hart de overige ruim 550 stemgerechtigden in zijn stembureau tegemoet zag. Gerust ter stembus kon vanochtend ook Tilburg gaan, nadat gisteren in aller ijl een oplossing was gevonden voor het feit, dat op een (klein) aantal kandidatenlijsten, die vorige week met de oproepingskaarten naar de stemgerechtigden waren gestuurd, slechts de acht grootste partijen voor kwamen en alle kleinere niet. „Een kwestie van misdrukken", con stateerde men op het stadhuis, nadat een aantal lijsttrekkers van deze klei nere partijen was komen protesteren. Bij onderzoek bleek, dat van de kan didatenlijsten wel alle voorzijden wa ren bedrukt, doch niet alle achterzij den, omdat het aantal lijsten in totaal 20 bedroeg, had men ditmaal beide kanten van het papier moeten gebrui ken. Snel werd een oplossing gezocht en ge vonden. In het „Nieuwsblad van het Zuiden" werden met een verklaring rap de hier en daar ontbrekende lijs ten opgenomen. Tilburg wist vanmor gen precies waar het aan toe was. ste vijf. Eveneens zonder discussie of hoofde lijke stemming, werd het wetsontwerp goedgekeurd voor een nieuwe Spoorweg pensioenwet. Daardoor wordt de pen- pensioenregeling voor het NS-personeel aangepast aan de nieuwe Algemene Burgerlijke Pensioenwet voor het over heidspersoneel. DEN HAAG De regering heeft be sloten het tijdelijk verhoogd rijkssubsi die van de bouw van particuliere huur woningen en eigen woningen in ieder geval tot 1 juli a.s. te handhaven. De tijdelijke verhoging werd 1 oktober 1966 van kracht, met het oog op de hoge rentestand, en zou voorlopig tot 1 april a.s. gelden. X>e rente vertoont thans een neiging tot dalen. Op zichzelf zou dit aanlei ding kunnen zijn het subsidie eniger mate te verlagen. In verband met de huidige werkloos heid in de bouwvakken is het echter juist nu wenselijk de continuïteit in de bouw zoveel mogelijk te bevorderen. Sinds de invoering van de subsidie- verhoging is de belangstelling voor de particuliere bouw met rijkssteun duide lijk toegenomen. KAAP KENNEDY De Amerikaanse „bio"-satelUet die twee maanden ge leden werd gelanceerd en na drie da gen naar de aarde terug had moeten komen, is vanochtend tegen half vijf „ergens by Australië" geland. Vliegtuigen speuren in de Indische en Stille Oceaan langs de baan van het met insecten, zaden*en bacteriën ge laden ruimtevoertuig in de hoop het te kunnen bergen. De „bio" zou aanvankelijk drie dagen om de aarde blijven cirkelen maar tengevolge van technische manke menten reageerde hij niet op beve len om terug te keren. Met behulp ,van rekenmachines is men de baan blijven volgen in de hoop de lading alsnog te kunnen redden, hoewel men vreest geen leven meer te zullen aan treffen. Men wilde de invloed van straling en gewichtloosheid op de in secten, bacteriën en zaden nagaan. OMMEN. De Rijkspolitie te Om men heeft gisteren ongeveer honderd door schurft, leverbot en rotkreupel aangetaste schapen van een landbouwer te Damsholte in twee vrachtwagen* naar Utrecht vervoerd en daar ter be schikking van de veeartsenijkundige in spectie gesteld. Tegen de betrokken landbouwer is proces-verbaal opge maakt. De dieren graasden dagelijks op de Lemelerberg, hoewel al geruime tijd ge leden geconstateerd was, dat zij ziek waren. De eigenaar van de kudde tilde daar niet zo zwaar aan. De Veeartsenijkundige Dienst zal be zien of het vlees van de dieren na de slacht voor menselijke consumptie ge schikt is. Zou dat niet het geval blijken, dan worden de kadavers vernietigd. AMSTERDAM. Op de werf van de NDSM te Amsterdam is gisteren fregat „Van Speyk" te De „Van Speyk" is het water eerste het gelaten, van een serie van zes voor de Koninklijke Ma rine in aanbouw zynde onderzeebootbe- Er werd een drie- strydingsfregatten. werf „hoezee" op de bracht. koningin uitge- NEW YORK Prinses Margriet en haar echtgenoot mr. Pieter van Vollen hoven, hebben dinsdag in de Metropo litan Opera te New York een uitvoering van La Bohème van Puccini bijge woond. Zij hebben maandag St. Maar ten verlaten en maken de thuisreis ver moedelijk via Canada. Wel zei hij, dat het voldoende zal zijn, wanneer de bij het conflict betrok ken partijen de wens te kennen geven met elkaar te praten. „Wij weten dat Gromyko in dat geval met onze minis ter van Buitenlandse Zaken zal samen werken om die wil in daden om te zet ten", aldus Wilson. Bijeenroeping van de conferentie van Genève, waarvan Gromyko en Brown de voorzitters zijn, achtte de premier op dit ogenblik niet mogelijk. Waarnemers merken op dat een der gelijke conferentie, zelfs wanneer de rechtstreeks belanghebbenden ermee in stemmen, toch weinig kans van slagen zou hebben wegens de hoogstwaar schijnlijke boycot ervan door China. Zij vermoeden dan ook, dat Wilson en Ko sygin er iets anders op hebben gevon den en op een geschikt moment rondom Noord-Viëtnam en de Amerikanen uit sluitend gesprekspartners zullen ver enigen, die oprecht vrede wensen in Viëtnam. Dit zou onder auspiciën van de twee voorzitters van de Geneefse conferentie kunnen gebeuren. Wilson verklaarde ook, dat er tijdens zijn besprekingen met Kosygin ogen blikken waren dat vredesbesprekingen heel dichtbij waren. Noord-Viëtnam heeft nog eens ver zekerd dat er geen einde zal komen aan de Viëtnamese oorlog, tenzij de voorwaarden van Hanoi voor vrede worden ingewilligd. De V.S. hebben de ze voorwaarden al van de hand gewe zen. De Amerikaanse luchtmacht heeft gisteren, de eerste dag van de hervat ting der bombardementen, 45 vluchten boven Noord-Viëtnam uitgevoerd. Al» gevolg van slechte weersomstandighe den bleef deze activiteit beperkt tot 't zuidelijke deel van het land. De Viët-Cong opende de afgelopen nacht, enkele uren voor het verstrijken van haar eigen „Tet"-bestand de aan val op twee Amerikaanse stellingen, al dus een Amerikaanse woordvoerder. Vanochtend heeft de Viët-Cong ook nog drie Amerikaanse mijnenvegers vernield, die op de rivier de Long Tau, tussen Saigon en de zee, lagen. Dertien opvarenden werden gewond en één wordt vermist. Heden is op het Witte Huis een peti tie aangeboden waarin 5000 Amerikaan se wetenschapsmensen president Johnson verzoeken een eind te maken aan het grootscheepse gebruik van chemische wapens tegen oogst en men sen in Viëtnam. MADRID Het Spaanse kabinet heeft het wetsontwerp inzake de vrij heid van godsdienst verworpen, zo is dinsdag uit betrouwbare bron verno men. Het is terugverwezen naar een commissie die de religieuze vrijheid voor niet-katholieke kerken, waarin het voorstel voorzag, drastisch zal moeten beperken. Het ontwerp van wet, opgesteld door de ministers van Buitenlandse Zaken en van Justitie, had reeds de goedkeu ring gekregen van het Spaanse episco paat en het Vaticaan. Het voorzag in toestemming om niet-rooms-katholieke kerken te openen en niet-katholieke ere diensten te houden. O BRISTOL (Virginia) Martin Card- well is in Bristol dinsdag veroordeeld tot zeven jaar gevangenisstraf. Hij had ingebroken in een Baptistenkerk en daar offerblokken geleegd enkele uren nadat hij in dezelfde kerk was gedoopt. PRAAG Meer dan de helft van de vrouwen in Praag zijn te dik. Dit zegt het Tsjechische Instituut voor de Volks voeding. Ze eten te veel aardappels en meelprodukten. (Van onze weerkundige medewerker) Op verschillende plaatsen in onze omgeving heeft het vannacht 6 gra- j den gevroren, nadat hier en daar gis- termiddag nog een maximum van 3 graden boven nul was bereikt. De temperatuur zal in de komende nacht iets minder ver beneden het J vriespunt komen, in verband met de aanwakkerende oostelijke tot zuid- oostelijke wind en we verwachten dan ook minima tussen 3 en 5. Een krachtige stormdepressie van j 966 mb, die met regen en een zach- tere luchtstroming in oostnoordooste- lijke richting naar Ierland trekt, doet de luchtdrukverschillen toenemen. In verband hiermee wakkert de ooste lijke tot zuidoostelijke wind in de ko mende 24 uur aan tot krachtig, waardoor de kou een onaangenaam karakter krijgt. Het Oostzee-hoge- drukgebied van 1038 mb verzwakte vanmorgen, maar we geloven niet, dat het dadelijk krimp zal geven. Hoewel morgen overdag enige neer- slag kan vallen, leek het vanochtend niet waarschijnlijk, dat dat van veel betekenis zal zijn. Er zal morgen meer bewolking zijn en daarom zullen de maximumtemperaturen lager blij- ven dan vandaag.

De Vallei | 1967 | | pagina 1