Lijn-Zijlstra moeten we nu doortrekken Geen subsidie voor Wij zetten breekijzer in Gods woord vuilschrijverij Hotelier ontdekt zeldzaam tientje r Op de Opel- en Chevrolet-stand V.A.B.- KIRPESTEIN N.V. A.R.-Kamerlid Schakel in het O.C.B.-gebouw Allerhande in Ouwehand Waag weer Glansrol in oefenmatch Mist u uw dagblad DE VALLEI Ds. Dorsman in tijdrede MARKTEN Onó la in lou wli och VEEMARKT DOETINCHEM AGENDA Nico Diepeveen BEL tot I 7.30 uur 3550 na 17.30 uur tot 19.30 uur 4163 VEENENDAAL 's Zaterdags 16.30-17.30 uur Telefoon 4163. Praatavond over kalvermesterij 55 55 Vertrouwen Vuilschrijverij Bejaarden genoten van fraaie dia's Plafond Onbehoorlijk Berepoes geopend 5 op de R.A.I. zullen dagelijks twee van onze verkopers aan wezig zijn om u alle gewenste inlichtingen te verschaffen. Vraag naar hen VEENENDAAL INDUSTRIELAAN 12 TELEF. 08385-2450 BURGERLIJKE STAND WOENSDAG 15 FEBRUARI 1967 RENSWOUDE In café-restaurant „De Hof" word vrijdagavond een „praatavond" gehouden over de moge lijkheden rondom de opfok en meste- rij van kalveren. Gardenbroek's Veevoederfabriek „Na- vobi" te Staverden organiseert deze avond in samenwerkng met de fa. J. Linde uit Lunteren. Omdat Renswoude nog steeds een agrarisch dorp is, mag wel worden verwacht dat er veel belangstelling be staat om aan deze avond deel te ne men. Er is ook gelegenheid tot het stel len van vragen. VEENENDAAL Op de valreep hield de Anti-Revo lutionaire Partij gisteravond een verkiezingsbijeenkomst in het OCB-gebouw. De voorzitter van de plaatselijke kiesvereniging, drs. H. Hiensch, schetste in zijn openings woord als doel van deze vergadering „het in alle rust doorpraten van wat er in de laatste weken naar ons toe is gekomen". Als spreker voor deze avond trad op de heer M. W. Schakel* lid van de Tweede-Kamerfractie van de AR. Tijdens de discussie, die na afloop van zijn betoog volgde liet de heer Schakel er geen twijfel aan, of er zou een slechts geringe kans zijn, dat de AR in de morgen be ginnende formatieperiode met de PvdA in zee zal gaan. Volgens hem willen de AR, CHU en KVP vasthouden aan „de lijn Zijlstra". Hij zag weinig mogelijkheden met de PvdA een regering te vormen. Wel was hij er van over tuigd, dat als dit niet het geval is, de PvdA eerst duidelijk zal moeten uitspreken of men het met het beleid zoals dat door het kabinet-Zijlstra gevoerd wordt eens in. Hij liet de deur naar de PvdA open, door te zeggen: „Alleen als de PvdA tijdens de formatie-onderhandelingen de lijn van Zijlstra duidelijk onderschrijft en het gehele regeringspro gramma aanvaardbaar wordt, dan zijn we bereid met de PvdA in zee te gaan". De heer Schakel begon zijn betoog met de volgende woorden: „Morgen (dat ia dus heden) wordt er afgere kend en in die afrekening zal tellen, het beeld, dat de kiezer zich gevormd heeft van de politiek van het verleden en wat hy verwacht van morgen." Eerst ging hij in op de politiek van het verleden. Hij stelde ondermeer, dat het kabinet Marijnen gevormd was vol gens de wil van het Nederlandse volk in 1963. „Dat kabinet was voor 4 jaar ingehuurd," aldus de spreker. Maar na 2 jaar kreeg men onenigheid binnen het kabinet over het omroepvraagstuk en dus moest er een kabinet gevormd wor den, dat een nieuwe omroepwet kon in dienen - en er dus vrijwel gelijk over dacht. In de Nederlandse politieke constella tie betekende dit een samengaan met de PvdA. Dit samengaan bracht vol gens de heer Schakel allerlei andere dingen met zich mee. Ondermeer be hoorde hiertoe het „progressieve' be leid, dat door het kabinet-Cals gevoerd werd. De financiële situatie van Neder land werd echter in die tijd verschillend bezien. Er waren optimisten, waartoe ondermeer de heren Vondeling en Den Uyl behoorden en er waren pessimisten, waaronder het toenmalige lid van de Eerste Kamer, de heer J. Zijlstra. Ach teraf is gebleken, dat de heer Zijlstra juist gezien heeft. Ondanks de vooruitstrevende politiek van het kabinet-Cals gispte de heer Schakel de houding van de PvdA, die wel vroeg om betere sociale voorzienin gen, maar niet bereid was aan de be lastingvoorstellen van de heer Zijlstra mee te werken. De AR had volgens de heer Schakel beslist niet staan dringen om met deze regering mee te doen, omdat er impopu laire maatregelen genomen moesten wor den, als ondermeer het uitstel van de verlaging van de inkomstenbelasting. Toen men echter zag, dat er behalve de heer Zijlstra waarschijnlijk niemand was, die voldoende vertrouwen ook bij de overige partijen bezat om noodzake lijk voorstellen door de kamer te krij gen, heeft men erin toegestemd een re gering met de KVP te vormen. „Dat we mee gedaan hebben duidt toch op verantwoordelijkheidsgevoel, dat we hebben voor 's lands zaken", aldus spre ker. De heer Schakel lichtte enkele pun ten uit het verkiezingsprogramma van zijn partij. Ondermeer sprak hij over de openbare zede. Hiervan zei hij: „Er zijn toneel- en cabaretvoorstellingen geweest, die het christelijke deel van de natie geschokt hebben. Met name denk ik hierbij ook aan een tv-uitzen- ding waarin het „Onze Vader" op gru welijke wijze werd misbruikt. De heer Schakel was ook tegen de overheidssubsidie op boeken, die hij be- VEENENDAAL. De Veenendaalse bejaarden hebben dinsdagmiddag kun nen genieten van prachtige dia's, waar op zeldzaam mooie momenten waren vastgelegd door de heer Kalsbeek uit Amerongen. De heer Kalsbeek maakt kleurendia's van al het mooie, dat hij ziet, terwijl hij er smakelijk bij kan vertellen. Met veel kennis van belich ting enz. heeft deze natuurliefhebber prachtige dia's gemaakt van Zwitser land, tijdens een zomervakantie. Verder van de Keukenhof en tot slot Ameron gen in lente, zomer en herfsttooi, bij zonsondergang en zonsopkomst. Volgende week dinsdagmiddag komt een diëtiste spreken over de voeding van bejaarden. Ter illustratie wordt de film „Bondgenoot door het leven" ver toond. titelde als „vuilschrijverij'. Hoewel hij be3list niet de regering zo ver wilde laten gaan, dat zij een censuur in zou stellen, was hij wel tegen het verstrek ken van subsidie aan schrijvers van dergelijke lectuur. Een interruptie van uit de zaal om namen van schrijvers te noemen werd door de heer Schakel óf niet verstaan, óf genegeerd. Over het punt ontwikkelingshulp merkte de heer Schakel op, dat men ondanks de gebrekkige controle op de besteding van de gelden „de plicht, die men als christen hiervoor heeft, niet mag ver zaken." De heer Schakel was bijzonder fel te gen de Vakbewegingen en de partijen, die wel een vergroting van de uitgaven wensen, maar niet een daarmee sa menhangende belastingverzwaring. Hij merkte in dit verband op, dat hij nu drie jaar in de Kamer zit en regel matig voor verhoging van de belastin gen had moeten stemmen, „omdat de AR altijd bereid is ook de rekening van haar eisen te betalen." Wel waarschuw de hij er voor, dat we onderhand aan de top van de mogelijkheden voor belas tingverhoging zijn. Indien het plafond hiervan bereikt is, zal men volgens de heer Schakel ook de roep om meer voorzieningen moeten sta ken. In een verhoging van de vermo gens- en successiebelasting zag hij niet veel: „In Nederland bedraagt het par ticuliere vermogen ongeveer f 60,- mil jard. Indien we dit zouden confisqueren dan zouden we na drie jaar, met de huidige begrotingen van f 20 miljard het gehele vermogen opgesoupeerd heb ben." De roep van de niet-confessionele par tijen, dat de confessionele nog voor de verkiezingen een keus moesten maken voor de PvdA of de WD noemde hy VEENENDAAL. Dat een tijdrede In SGP-kringen nog altijd actueel is be wees de grote belangstelling, die er dinsdagavond bestond voor de bijeen komst van de SGP-kiesvereniging, afde- In een dierenpark zitten ook poesen. Wij zijn gewend aan ons huisdier te den ken. Maar tot de katachtigen behoren ook bijvoorbeeld leeuwen Ouwehands Dierenpark bericht deze week over een poesengeschiedenis, waarbij in hoofdzaak die katachtigen zijn betrokken, die wij zelf ook wel vertroetelen. Een uitzonde ring daarop maken de panters. De twee jonge pantertjes hebben namelijk de kat- teziekte gekregen. Zondagochtend moest dr. Gouda Quint er nog aan te pas ko men om de diertjes in te spuiten. Regel matig zijn ze vanaf de geboorte tegen deze gevreesde ziekte ingespoten, maar het mocht ditmaal niet baten. Vermoe delijk hebben pas aangevoerde katachti gen de ziekte overgebracht. Het is nu maar afwachten of de jonge pantertjes er weer bovenop komen. De heer Ouwe hand vertelde ons, dat het een dubbeltje op z'n kant is. ling Veenendaal, waarvoor ds. Dorsman was uitgenodigd. Dat een tijdrede niet tijdloos behoeft te zijn liet ds. Dorsman bovendien horen. De lijnen vanuit de Bijbel doortrek kend naar deze tijd besprak ds. Dors man de „God-is-dood-theorie". Hij stel de, dat als dit in de kerken gaat door klinken dit ook doorwerkt op alle terrei nen van het maatschappelijk leven. „Het breekijzer wordt in Gods Woord gezet", aldus ds. Dorsman, „en kijk maar eens wat wij geboden krijgen aan literatuur en cultuur. Het staat niet al leen los van Gods Woord, maar het is er ook mee in strijd. Alles roept om vrijheid, maar het is niet de ware vrij heid waarvan de Heilige Schrift spreekt, het is losbandigheid: geen God, geen meester. Er wordt geen rekening meer met God gehouden nu wij in een econo mische crisis zijn geraakt maar men zoekt het in het falen van de weten schap". Ds. Dorsman eindigde zijn betoog met een oproep om terug te keren tot Gods Woord, want „in het houden van Zijn geboden is alleen zegen te verwachten", aldus spreker. Op deze foto is te zien, dat het boven ste tientje verschilt van het andere. Bij de misdruk ontbreekt de kleur rood. DRS. HIENSCH voorz. A.R.-kiesvereniging „onbehoorlijk ten opzichte v^n de kie zers." Hij motiveerde dit ondermeer door te stellen, dat de partij waarop de keus gevallen zou zijn in dat geval een zeer sterke onderhandelingspositie zou hebben tijdens de formatie, omdat in dien men toch met de andere partij in zee zou gaan gesproken zou kunnen worden over „kiezersbedrog." De heer Schakel toonde zich tijdens de discussie ondermeer een voorstander van een eigen risico in de sociale verze kering, al achtte hij het „tientje van Veldkamp" geen eglukkige greep. Hij zei, dat er op mogelijkheden gestudeerd wordt, omdat een dergelijk eigen risico de eigen verantwoordelijkheid van de verzekerde groter maakt en ook de pre mie een stuk kan verlagen. Hierbij wees hij op de schadeverzekeringen, die een eigen risico kennen. Een geheel ander verhaal is dat van de poes, die de Maleise beren heeft op gezocht en er niet meer bij weg te slaan is. Een typisch gezicht zo'n volwassen kat - er lopen er talrijke los in Ouwe hands Dierenpark - tussen de beren te zien verkeren. Eén klap van zo'n bere- klauw en de poes is niet meer. Maar het wonderlijke is, dat de beren voor deze poes respect hebben. Misschien is het vriendschap, misschien is de poes voor de beren een vreemd wezen. Daarop zul len we het maar houden. Gooit er iemand wat lekkers op de rots, dan is de poes er het eerst bij. De beren kijken angst vallig of de poes het lekkere hapje soms niet lust. Pas dan stappen ze er zelf op af. Maakt de poes rare sprongen, dan blijven de beren wel op een afstand. Een echtpaar heeft gevraagd deze poes mee naar huis te nemen. Bij Ouwehand vindt men het veel te leuk deze bijzondere combinatie te hebben en men laat de kat voorlopig maar rustig bij de beren. Iedereen heeft het al over de „berepoes". (Op de foto: de bewuste poes op de berenrots). VEENENDAAL Aangezien het ver- voerverbod voor varkens in Veenen daal en omgeving is opgeheven is de waag in de eierhal weer geopend. VEENENDAAL De eigenaar van hotel De Gouden Leeuw aan de Nieuweweg is van plan zo veel mogelijk munt te slaan uit een bankbiljet van tien, dat hij gisteren in zijn zaak ontving en dat aanmer kelijke kleurverschillen vertoont met de normale biljetten. Direct toen ik het tientje in handen kreeg, zag ik dat er iets'mee aan de hand was"zo vertelde de hotelier giste renmiddag. Aan een kant van het biljet is de kleur rood weggevallen en in plaats daarvan is groen aan gebracht. Het verschil met een „ge woon" tientje valt direct op. Een bank in Veenendaal verze kerde de hotel-eigenaar dat er sprake was van een misdruk. Vandaar dat de bank er een bod op deed van honderd gulden. Later op de middag hoorden verschillende verzamelaars van de bijzondere ontdekking en een van hen wilde driehonderd gulden voor het tientje neertellen. De hotelier is overigens niet van plan zyn zo plotseling kostbaar ge worden bezit op stel en sprong van de hand te doen. „Voor mg is het briefje een curiositeit, ik wil het dus wel verkopen, maar ik wacht op de hoogste bieder", gaf hij laconiek als commentaar. Het serienummer van het zeldza me tientje is 3 JG 068322. Aanvoer: slachtvee 469 stuks; ge- bruiksvee 940; vette kalveren 59; vaars kalveren 1741; schapen 23; geiten 4; paarden 10. Totaal 3246. Prijzen (in guldens): melk- en kalf- koeien per stuk f 880 - f 1455; mest- en weidevee 830 - 1150; drachtige vaar zen 890 - 1440; guste vaarzen 860 f 1165; pinken f 430 - f 700; graskalveren f 420 - f 620; vaarskalveren f 110 - f 225; stierkalveren f 50 - f 90; schapen f 95 - f 115. Vette kalveren le kwaliteit per kg le vend gewicht f 3,80 - f 4,10; 2e kwaliteit f 3,40 - f 3,70; 3e kwaliteit f 3.00 - f 3,25. Slachtvee le kwaliteit per kg geslacht gewicht f 3,90 - f 4,20; 2e kwaliteit f 3,55 - f 3,80; 3e kwaliteit f 3,10 - f 3,40. Worst koeien per kg geslacht gewicht f 2,70 - f 3,10. Slachtpaarden per kg geslacht ge wicht f 2,90 - f 3,25. Handel: slachtvee redelijk; weidevee matig; vaars- en stierkalveren kalm; vette kalveren kalm; schapen en lamme ren kalm; paarden kalm. SCHERPENZEEL, 15 febr. 1967 Eiermarkt. Aanvoer ca. 900.000 stuks. Pryzen: kippeëieren f 13,00f 13,75; henneëieren f 10,00f 12,75, alles per 100 stuks. Handel: vlug. Van abonnee mevr. J. v. S.-de L. mochten wij een schrijven ontvangen, dat door ons zeer gewaardeerd wordt. In bedoeld schrijven vraagt zij raad voor het peperboompje (Daphne Meze- reum). In haa~ tuin heeft zij reeds drie maal zo'n exemplaar geplant, schter zonder succes. Gevraagd wordt: „Hoe moet er gehandeld worden om een pe perboompje tot goede ontwikkeling te krijgen Wy willen deze vraag uit voerig beantwoorden, omdat nog meer mensen met deze naaktbloeister pech op pech hebben. Ik hoop dat velen na lezing van dit antwoord er toe over zul len gaan om het peperboompje, aan trekkelijk voor grote of kleine tuinen, vroeg bloeiend, heerlijk geurend en bes- dragend, aan te planten. In maart-april, vóór de bladontwikkeling, staat het pe perboompje al in bloei. Het behoort dus tot de zogenaamde naaktbloeiers. Juist om deze tijd valt een peperboompje zo op en geniet men er het meest van. Het peperboompje houdt van kalkhou- dende grond, waar men dus bij de aan plant rekening mee moet houden. Is de grond kalkarm dan strooit men kalk over de grond en werkt deze licht on der. Ook kan men bij de plant heel goed wat kalkpuin door de grond spit. ten. Ze heeft een hekel aan felle mid dagzon en houdt van een koele wortel kluit, dus plant men er andere laag- groeiende planten omheen. De grond moet luchtig zijn, dus gebruik bij het planten flink wat vochtig turfmolm ver mengd met verteerde koemest of com post. Ook bosgrond vermengd met compost of turfmolm kan zeer goed voldoen. Geeft men bovendien daarbij een beschut plekje dan kan men tenvol- le op succes rekenen. We gaan even repeteren: het peper boompje behoeft een humusrijke, luch tige grond (bosgrond, turfmolm, com post, oude mest, is prima!), grond moet kalk bevatten, tegen zonbestra- ling er lage planten omheen, hetgeen toch alles met wat goede wil in elke tuin kan bereikt worden, 't Zijn voor waarden waar heel goed aan kan wor den voldaan. Het meeste effect wordt verkregen als een om- IIBIBIBiaiBIBIBIBIBiBIBIJiaiBIBIBIBIBiaiBIBIfllBiaiBIBiHlBlBIBIBIBIBIBIBIBIBII I 1BIBIBIBIBI IIBIBIBIBIBIBIBIBIBIBIBIBipiBIBIBIBIBIBIBIBIBIBIBIBIBIBIBIBIBIBI^li er een aantal peperboompjes in groepje bijeen geplant worden. Er heen is dan één of andere combinatie te maken met andere planten, die in dezelfde tijd (maart-april) bloeien. Ik denk bijvoorbeeld aan de voorjaarssleu telbloem (Primula Veris), voorjaars margriet, violen, narcissen, enz. enz. Een goede raad? Stop de planten niet in een nauw gaatje, doch maak een goed verzorgd bed van de juiste grond, hierboven beschreven, voor hen klaar. Ze zullen dan hun leven lang er dank baar voor zijn en dat tonen door rijke bloei gevolgd door fraaie bessen. Daphne Mezereum bloeit langs de boveneinden van de vóórjarige twijgen, dus niet snoeien, de bloemen zijn violet kleurig en worden gevolgd door rode bessen of besvruchten geheten. Een wit bloeiende is de Daphne Mezereum Al bum en geeft na de bloei lichtgele bes vruchten. Wenst men een heel vroeg bloeiend peperboompje, bloeiend in fe bruarimaart, dan schaft men zich Daphne Burkwoodii aan. Deze bloeit met roomwitte bloemen, die van buiten in rose overgaan, de bloei wordt gevolgd door rode vruchten. Daphne Mezereum (peperboompjes) worden ongeveer één meter hoog, dus geen bezwaar om de ze ook in een kleinere tuin aan te plan ten. Hiermede hoop ik op uitvoerige en begrgpelijke wijze vragenstelsters be antwoord te hebben. Ongetwijfeld zul len nu ook meer mensen weten wat de oorzaak is van de minder goede erva ringen met de Daphne Mezereum ofte wel het peperboompje. Neem het bo venstaande ten harte en u zult dan met veel genoegen de peperboompje in bloei zien staan en zeer lange tijd ge nieten van de hieropvolgende besvruch ten. Wenst men deze nu te planten, ga uw gang, 't is er nu de beste tijd voor. Het peperboompje doet ons vroeg de Lente beleven! De overgehouden geraniums en Fuchsia's kunnen we thans insnoeien. Bij het insnoeien gaat het er om, het hart van de plant luchtig te houden. Te lange takken worden tot op een lager zittend zijtakje, vlak boven een naar buiten gericht oog of takje, ingesneden. De krachtige toppen, ter lengte van 8 k 10 cm., kunnen nu meteen gestrekt worden in bladgrond met scherp zand. Laat de stekken van de Geranium eni ge uren liggen, alvorens deze de stek ken. De wond kan dan wat Indrogen en voorkomt rotting. Vele overwinterde Caleussen (Sierne- tel) staan thans met kaal geworden stengels, waarop een topje met enkele blaadjes. Zet deze topjes, tei* lengte van 6 tot 10 cm in een flesje water. Voor een zonnig raam zullen ze spoedig wortelen. Oude planten kan men op ruimen. Geef uw bloeiende Azalea eens per week een bad met lauw water, tot even boven de potrand. De uitgebloeide bloe men direct met vruchtbeginsel wegne men. Na de bloei de plant koeler zetten en minder water geven, echter let op dat de potkluit niet uitdroogt. Geen be mesting geven! De uitgebloeide kleinbloemige Bego nia's kunnen nu tot op een paar centi meters boven de grond (potaarde) wor den ingesneden. Geef dan gedurende een maand minder water en geen be mesting. Zij moet rusten. Hierna geeft men weer wat meer water en geeft eveneens weer kamerplantenmest. Neem van uw uitgebloeide Amaryllis (Hypeastrum) de bloemstengel zo diep mogelijk weg, blijf haar tijdig water en bemesting geven. De bol moet vanaf heden weer reservevoedsel kunnen fa briceren. De volgende bloei zal dan on getwijfeld weer bewondering afdwin gen. E. J. GRIJSENRH ENEN. Heden woensdag VEENENDAAL De Soos, Vaartbrug, 19.30 uur: Napra ten over de verkiezingen, georgani seerd door de A.R. AMERONGEN Dorpshuis 20 uur: Ledenvergadering N.V.v.H. BIOSCOOP Luxortheater Veenendaal 19.30 uur: „Rififi onder de vrouwen". Morgen, donderdag AMERONGEN Dorpshuis 19.45 uur: Uitvoering Muziek vereniging „Ons Genoegen". LEERSUM Het Centrum 20 uur: Uitvoering gym nastiekvereniging H.D.S. RHENEN Cunerakerk 20 uur: C.O.V. Euphonia met „Johannes Passion". BIOSCOOP Luxortheater Veenendaal 19.30 uur: „De man van Istanboel". VEENENDAAL. De DOVO-speler Nico Diepeveen heeft gisteravond tij dens een oefenwedstrijd van het Neder lands zaterdagelftal tegen de tweede klasser SVV uit Schiedam een glansrol gespeeld. De zaterdagspelers zegevier den met 5-1. De Veenendaler maakte zelf een doelpunt, maar had een groot aantal in twee andere goals. Het eerste doelpunt van het zaterdag elftal volgde reeds na tien minuten spe len. Uit een hoekschop van Nico Diepe veen schoot de spil van SW na een korte doelworsteling in eigen doel. Tien minuten later volgde het tweede doel punt. Diepeveen passeerde de Schie- damse rechtsback, speelde goed door naar Pluingraaf die geen moeite had de voorsprong te verhogen. Nog voor de rust gaf Schinkel van Go Ahead de beste verdediger van deze avond de bal naar Diepeveen, waarop hij Van de Beek van het Barneveldse SDVB een niet te missen kans bood. Na de rust schoot de Veenendaler eerst twee maal tegen de lat, maar slaagde er in na een massale aanval het vierde doelpunt aan te laten teke nen. SVV kwam door een tegengoal nog wel even terug (4-1) maar kon toch niet verhinderen dat Van de Beek de eind stand op 5-1 bepaalde. Meer nieuws over deze wedstrijd op de sportpagina van dit nummer. LEERSUM Geboren: Tjerk Jan en Willem Fredeiik, zonen van P. Luitse en T. A. Wolf, Leersum; Trijntje Mari na, dochter van J. Verbeek en J. H. M. van den Berge, Leersum. Vestigingen: Dhr. W. S. H. Lennarts, Majoorsweg 1 gekomen uit Enschede; Fam. D. van der Wal, Middelweg 14a gekomen uit Hennaarderadeel; Mej. M. Hessling, Engelberg 26 gekomen uit Cu rasao; Mw. W. van de Grift-Van den Broek, Middelweg 43a gekomen uit Doorn; Mej. J. W. Frederiks, M. C. Verloopweg 78 gekomen uit Oss. Vertrokken: Fa. B. Boer, Schermlaan 33 vertrokken naar Curasao; Mej. M. A. J. Sweers, Hoogstr. 8 naar Enge land; Mej. H. C. de Caluwe, B. v. d. Boschln 6 naar Australië; Dhr. F. N. van Eijk, Hoogstr. 8 naar Zwolle, van Ostadestr. 14; Dhr. T. J. Kamerbeek, Hoogstr. 8 naar Woerden, Meeuwenlaan 1; Mej. J. C. Maes, Lommerlaan 3 naar Haarlem, van 't Hoffstr. 32.

De Vallei | 1967 | | pagina 3