Veenendaals dagblad Belastingopbrengst '66 valt half miljard tegen Boter 10 ct. duurder Buiten BONN IS BANG OM ACHTER A-NET TE VISSEN Algemene wens: zo spoedig mogelijk nieuw overleg Verwachting: Zijlstra of Biesheuvel krijgt (in)formatie-opdracht Gelders-Utrechtse streekcourant voor Rijn- en Gelderse Vallei Harde striid in China Bereidheid tot overleg met D'66 Margriet en Pieter maandag thuis Tegen drs. F. eis 2Va jaar Fractieleiders naar koningin Veerboot zonk; 250 doden Dodelijke passage r\ntstellend is ook onder het wild 't aantal slachtoffers van het snel verkeer, maar zij staan zelden in de krant; er zullen weinig automobilisten zijn, die nooit zo'n zielig, platgereden lijfje van viervoeter of vogel in 't voor bijrijden opmerkten, of zelf een on voorzichtige passant onder de wielen kregen. Bij grofwild-aanrijdingen is dit lang niet zonder gevaar. Echte tel lingen van slachtoffers onder de dieren zijn bij mijn weten nooit verricht, maar een interessante poging daartoe in Groningen, Drente en Overijssel over een jaar-traject van 2300 km (in 1966) deed een publicist in „De Ned. Jager", die elke vondst meteen noteerde. Hij kwam in 't l.l. jaar op 542 doden onder 32 diersoorten en zijn lijst bevat nog niet eens minder fatale aanrijdingen, noch botsingen met grof wild, dat uitgezonderd het ree in genoemd rayon ontbreekt. Ik zie in deze necrologie de egel het vaakst ge noteerd (187 x buiten de eigenlijke wintermaanden) en dit demonstreert de traagheid en de nachtelijke levens wijs. Katten zijn 70 x de dupe, mus sen 51 x, meeuwen 40 x, ratten 37 x, konijnen 16 x, merels 30 x en spreeu wen 24 x. De overige vondsten liggen meest onder de 10 en betreffen veelal kleingoed. Toch deert mij de velduil van nov. en het 16-tal hazen. De meeste slachtoffers vielen in juli (99) en augustus (192). Andere landsge deelten zullen, al naar hun samenstel ling, een van deze vondsten afwijkend beeld vertonen. Drie 1 ancien zoeken samen dader van grafschennerijen Garuda-Lockheed in brand; 22 doden Conclusie PvdA AR wil spoed Onduidelijkheid METEEN NA\R iri VVDtevreden Suharto verwerpt aanbod ballingschap van Soekarno WEERS VERWACHTING Bur. voor redactie en administratie Prins Bernhardlaan 28. Veenendaal. Telef. 08385-3550 (adm.). 3757 en 3955 (red.) Giro 1321600 Rhenen: Boekhandel C Waiboer en Recl.- bureau J. Baars VALLEI Voortzetting van het nieuwsblad ..De Vallei" opge richt in 1926 UitQ Wegener s Couranten Concern n.v Advert losse mm-prijs 17 cent Kleine annonces „Vraag en Aanbod" op dl. do en za 1-10 woorder 1.5C. ieder woord meer 15 cent VRIJDAG 17 FEBRUARI I967 4le JAARGANG De fractie van de A.R.P. had gisteren tijdens de eerste bijeenkomst na de stem busuitslag alle reden om opgewekt te zijn. V.l.n.r. de heren I. A. Diepenhorst, B. Biesheuvel, G. Goudzwaard en J. Zijlstra. De heren P. J. S. de Jong, N. Schmeizer en J. M. A. H. Luns keken niet opgewekt tijdens de eerste bijeenkomst van de K.V.P.-Tweede-Kamerfractie na de verkie zingen. DEN HAAG De opbrengst van de rijksbelastingen over I966 is, in vergelijking met de ramingen in de jongste miljoenennota, bijna een halt miljard gulden tegengevallen, zo blijkt uit een gisteren gepubliceerd over zicht van het Ministerie van Financiën. De niet-kohierbelastingen bleven 245 miljoen gulden achter bij deze ramingen en de opbrengst van kohier belastingen zal, naar het ministerie verwacht, ongeveer 200 miljoen gulden lager blijken te zijn dan in de jongste miljoenennota werd geraamd. De opbrengst van de niet-kohierbelas tingen was in 1966 f 11.044 min. Dit is f 245 min. of 2,1 pet. minder dan in de jongste miljoenennota werd geraamd. De loonbelasting viel f 107 miljoen of 2,8 procent tegen, de omzetbelasting f 100 miljoen (2,9 procent), de olie-ac cijns f44 miljoen (16,9 procent) en de tabaksaccijns f 18 miljoen (2,5 pet.). De benzine-accijns bracht f 81 mil joen (16,9 pet.) meer op dan was ge raamd. De overige belastingen bleven DEN HAAG De boter wordt een dubbeltje per pakje duurder. Zowel de coöperatieve als de particuliere boler- handel heeft de prijs van boter, die tot nu toe f 5,15 per kilo af fabriek was, verhoogd met veertig cent per kilo. Per 1 april gaat deze prijs nogmaals met 20 cent omhoog. De handel heeft tot de prijsverhoging besloten, vooruitlopend op de nieuwe richtprijs voor melk die op 1 april van kracht gaat worden, in verband met de optrekking van het prijspeil voor Ne derlandse zuivel naar EEG-niveau. 17-2-'67 A. B. WIGMAN per saldo f 7 miljoen onder de raming, of 0,3 pet. Ter gedeeltelijke verklaring van het achterblijven van de opbrengst van de loonbelasting deelt het ministerie me de, dat een groot deel der contractuele loonsverhogingen in 1966 veel later dan anders in werking trad. Het negatieve effect hiervan op de groei van de op brengst is bij het opstellen van de ra mingen waarschijnlijk onderschat. Een belangrijke oorzaak van de over schatting van de opbrengst van de om zetbelasting is dat de ongunstige in vloed van de door velen in 1965 voor uit gedane aankopen op de ontvangsten in 1966 langer doorwerkte dan bij het opstellen van de miljoenennota was aangenomen. De relatief grootste tegenvaller geeft de olie-accijns te zien. Dit is voor een deel een gevolg van het door het zachte weer veroorzaakte geringe verbruik van minerale olie voor niet- particuliere verwarmingsdoeleinden in het laatste kwartaal van 1966. Boven dien blijkt er in de eerste helft van het jaar bij de handel een vrij sterke voor- raadvorming te hebben plaatsgevonden. Het zachte weer heeft echter het ver bruik van benzine in het najaar van 1964 gunstig beïnvloed. GELEEN Politiefunctionarissen in Nederland, België en West-Duitsland stellen een gecordiöneerd onderzoek in naar de grote serie grafschenderijen, die sinds juni 1966 op 36 plaatsen in het gebied tussen Arnhem, Tilburg, Hasselt en Aken zijn gepleegd. In gezamenlijk communiqué delen de politie-instanties mede, dat men er nage noeg zeker van is, dat de vernielingen op begraafplaatsen en in kerken 't werk zijn van één en dezelfde dader. Vaak werden op grafstenen, heiligen beelden en altaren kwetsende opschrif ten aangebracht. Meestal schreef de da der er de woorden „Satan heil" en „Satan is onze god" op. DJAKARTA Bij een brand in een vliegtuig op het vliegveld van Menado op Noord-Celebes zijn 22 personen om 't leven gekomen. Het toestel, een Lock- heed-Electra van de Garuda, vloog in brand enkele minuten nadat het was ge land. De oorzaak van de brand is nog niet vastgesteld. 35 personen hebben het toestel kunnen verlaten. Onder hen was de gehele be manning. Het toestel was uit Djakarta vertrok ken en had in Surabaja een tussenlan ding gemaakt wegens slecht weer. Alle personen aan boord waren Indonesiërs. ADVERTENTIE ln een na afloop van de vergade ring van de V.V.D.-fractie uitgegeven verklaring, die was opgesteld door mr. E. H. Toxopeus, die werd herko zen als fractievoorzitter met als plaatsvervanger mr. W. J. Geertse- ma, wordt gezegd, dat de fractie „zeer tevreden" is met het behaalde resultaat, ook al had zij op enkele ze tels meer gehoopt. Uiteraard blijft de V.V.D. bij haar standpunt, aldus de verklaring, dat zij thans geen mogelijkheid tot samen gaan met de P.v.d.A. in een kabinet ziet. De uitslag wijst op het verlangen naar een kabinet, dat tot belangrijkste taak zal hebben het herstel en het be houd van het economisch evenwicht. „Dit kan naar onze visie niet zijn 'n kabinet, waarin de P.v.d.A. verte genwoordigd is. Evenmin wijst de uit slag op een verlangen naar hervat ting van het beleid van het kabinet- Cals. De uitslag wijst duidelijk in een richting van een voortzetting van het beleid-Zijlstra", zo besluit de verkla ring van de V.V.D.-fractie. De fractie van de P.v.d.A., die drs. J. M. den Uyl tot baar voorzitter koos zegt. in een door haar uitgegeven ver klaring, dat zij tot de slotsom is ge komen, dat het uit de verkiezingsuit slag gebleken verzet tegen de ondoor zichtigheid van ons politieke bestel aanleiding dient te z(jn tot een spoe dige herziening van dat bestel. Mede als bydrage tot een grote openheid en controleerbaarheid van het optreden der politieke partijen, ook tijdens de kabinetsformatie, meent de fractie de volgende conclusie uit de verkiezings uitslag te moeten maken en bekend te maken. Ten eerste is de fractie van mening, dat zij bij deze verkiezingsuitslag ui teraard niet de eerst geroepene is om initiatieven te ontplooien voor de samenstelling van een regeringscom binatie. Ten tweede dient de te benoe men formateur e^rst ■- 1 doen ten aanzien van dé paFvijéti, waarmee hij een kabinet wil vormen. Pas na deze keuze kunnen besprekin gen over een regeringsprogram zinvol zijn. Verder acht de fractie het van groot belang, dat het nieuwe kabinet snel tot stand komt, gezien ook de nood zaak van een slagvaardig werkgele genheidsbeleid. In de vierde plaats is de fractie niet bereid tot deelneming aan be sprekingen over een regeringspro gram als de V.V.D. bij die besprekin gen betrokken is. En ten vijfde dient naar het oordeel van de fractie elk te vormen kabinet maatregelen voor te bereiden en uit te voeren, die kunnen leiden tot een zodanige verbetering van ons politie ke stelsel, dat de invloed van de kie zer op de kabinetsvorming wordt ver groot en de openheid en controleer baarheid van het landsbestuur wordt bevorderd. De fractie van de P.v.d.A. heeft, zo besluit de verklaring, de fractie van D'66 voorgesteld contact op te nemen over de verbetering van ons politieke stelsel, waarover op grond van de programma's van beide par tijen overeenstemming mogelijk is. Mr. B. W. Biesheuvel, die tot voor zitter van de A.R.-fractie werd geko zen met als plaatsvervanger de heer B. Roolvink, zei, dat zijn fractie alles in het werk zal stellen om zo snel mogelijk de kabinetsformatie tot een einde te brengen. De situatie, die door de verkie zingsuitslag is ontstaan, noemde mr. Biesheuvel gecompliceerd. De uitslag geeft niet duidelijk aan wat voor ka binet er tot stand moet komen. De Boerenpartij vertolkt het onbehagen, terwijl D'66 de vernieuwingsdrang, die onder het volk leeft, tot uiting brengt. Het is een verontrustend ver schijnsel, dat na al wat er gedaan is, nog zoveel stemmen op de Boeren partij zijn uitgebracht. Hoewel we nog niet weten hoe D*66 zich zal op stellen. was mr. Biesheuvel van me ning, dat dit geen partij is, waarvan je van tevoren zegt, dat je die moet uitsluiten. Er leeft kennelijk een ster ke vernieuwingsdrang onder het Ne derlandse volk en mr. Biesheuvel vroeg zich af of de vijf grote partijen daar aan voorbij kunnen gaan. De A.R.-fractie heeft er geen be hoefte aan om eerst tot een akkoord te komen met de twee overige con fessionele fracties en daarna een vier de partner te zoeken. Ten aanzien van de regeringscombinatie staan wij nog open, zei mr. Biesheuvel. Naar zijn mening is de winst van de A.R.P. een gevolg van de magnetische aan trekkingskracht van de A.R.-minister- president alsmede van het A.R.-ver- kiezingsprogram, dat van een moder ne aanpak van de problemen uitgaat en dat „duidelijk" mag worden ge noemd. De vraag of het huidige kies stelsel goed werkt zou bij de forma tie in de discussie kunnen worden be trokken. Mr. H. K. J. Beemink, als voorzit ter van de C.H.U.-fractie herkozen, verklaarde, dat zijn fractie tot de con clusie was gekomen, dat door de uit slag van de verkiezingen de politieke onduidelijkheid meer is toe- dan afge nomen. De winst van de A.R.P beschouw de mr. Beernink als het „Jelle-ef- .tücC'. Két .-KleVtotsei, karq, zo meende hij, bekeken worden, maar mr. Beer nink verklaarde een tegestander te zijn van het districtenstelsel. Over de vraag of de C.H.U. met de V.V.D. en de P.v.d.A. in een kabinet zitting wil nemen, wilde hij zich niet uitlaten. Mr. Beernink stond echter nog steeds op het standpunt, dat de drie Chris telijke partijen aan het nieuw te vor men kabinet moeten deelnemen. DEN HAAG Het kabinet der ko ningin deelt mee: H. M. de Ko ningin zal heden en zaterdag 18 fe bruari op het Huis Ten Bosch achter eenvolgens ontvangen de heren prof. dr. ir. J. P. Mazure, voorzitter van de Eerste Kamer der Staten-Gene- raal, mr. F. J. F. M. van Thiel, voorzitter van de Tweede Kamer der Staten-Generaal en dr. L. J. M. Beel, vice-president van de Raad van State, en de voorzitters van de frac ties van de nieuwgekozen Tweede Kamer, nl. van de KVP, de PvdA, de VD, de ARP, de CHU, de BP, d partij D'66, de CPN, de PSP, de SGP en het GPV, de heren drs. W. K. N- Schmelzer, drs. J. M. den Uyl, mr. E. H. Toxopeus, mr. B. W. Biesheu vel, mr. H. K. J. Beernink, H. Koe koek, mr. H. A. F. M. O. van Mier- lo, M. Bakker, H. J. Lankhorst, ir. C. N. van Dis en P. Jongeling. TEHERAN Het Perzische blad Kayhan, deelde donderdag mee, dat ge vreesd wordt dat 250 mensen verdronken zijn toen een veerboot in de Perzische Golf in een zware storm kapseisde. BONN De parlementaire leiders van de drie Westduitse politieke partyen in de Duitse Bondsdag hebben de vrees uitgesproken, dat het verdrag voor de be ëindiging van de verspreiding van atoomwapens, een belemmering zal vormen voor de industriële en economische ontwikkeling van de Bondsrepubliek. Bondskanselier Kurt Georg Iviesinger's christen-democratische fractie heeft een speciale bijeenkomst gehouden om het verdrag te bespreken, dat de Verenigde Staten en de Sovjet-Unie zullen voorleggen aan de ontwapeningsconferentie van de zeventien landen die op 21 februari in Genève begint. Rainer Barzel, de christen-democra tische fractieleider, zei dat minister van Buitenlandse Zaken verslag bij de CDU-fractie zal uitbrengen. Ook de be kende Duitse fysicus professor Carl von Weiszacker zal de delegatie van de CDU verslag uitbrengen. Toen hem werd gevraagd of zijn par tij zal vragen om een volledig debat in de Bondsdag over het verdrag, zei Barzel: „Dat kan ik nog niet zeggen. Wij zijn bezorgd en proberen een juist beeld van de situatie te krijgen." Eerder op de dag hebben Barzel, Brandt en de socialistische fractielei der Helmut Schmidt een gesprek met Kiesinger gehad over het verdrag. Het is ook bekend geworden dat mi nister van Financiën Franz Josef Strauss, Kiesinger een brief heeft ge schreven, waarin hij uiting heeft gege ven aan zijn bezorgdheid over de moge lijke gevolgen van het verdrag voor West-Duitsland. Schmidt juichte het verdrag in een verklaring toe maar zei dat niet-kern- mogendheden de garantie moeten krij gen dat zij niet in een nadelige positie komen doordat hun de nucleaire re search wordt ontzegd. De vrije democratische (liberale) partij, de oppositiepartij, verwelkomde ook de mogelijkheid van een niet-ver- spreidings verdrag, maar verklaarde dat de regering de Duitse belangen moet beschermen. Ondanks alles nemen waarnemers aan dat West-Duitsland het verdrag zal tekenen als de tijd daarvoor aanbreekt. Zij achten het onwaarschijnlijk dat de Bondsrepubliek de wereldopinie zal uit dagen door de ondertekening te weige- Prinses Christina viert zaterdag haar 20ste verjaardag. Foto Max Koot. De anti-revolutionaire minister president prof. dr. J. Zijlstra of diens geestverwant, minister mr. B. Bies heuvel, zal - naar in Den Haag wordt verwacht - in de komende da gen door de koningin met de (in)- formatie van een nieuw kabinet wor den belast. De aanwijzing van een anti-revolutionair ligt geheel in de lijn van de verkiezingsuitslag, daar van de vijf grootste partijen de ARP de meeste winst heeft behaald. Hoe wel men kennis heeft genomen van de verklaring van prof. Zijlstra het hoopt men dat de demissionaire premierschap niet meer te ambiëren, mi nister-president zal zwichten voor de aandrang die op hem zal worden uitgeoefend. Donderdag werd verwacht, dat de koningin vandaag zou beginnen met het ontvangen van haar adviseurs, de vice-president van de Raad van Sta te, dr. L. J. M. Beel en de voorzit ters van de Eerste en Tweede Ka mer, respectievelijk prof. dr. ir. J. P. Mazure en mr. F. J. F. M. v. Thiel, alsmede de voorzitters van de frac ties uit de Tweede Kamer. De P.v.d.A. zou er het meest voor voe len, dat mr. Biesheuvel de formatie opdracht kreeg. Ook in A.R.-krin- gen zou men daarnaar willen streven, maar K.V.P.C.H.U. en V.V.D. zouden liever zien, dat een formatieopdracht direct werd ge geven aan prof. Zijlstra. In politieke kringen is de wens al gemeen, dat deze keer niet wordt overgegaan tot de benoeming van een informateur, die de weg zou moeten banen voor de daarna te benoemen formateur, die als minister-president aan het hoofd van het nieuwe kabinet zou staan. Om tijd te winnen wordt er de voorkeur aan gegeven een informatie-fase over te slaan en direct een formateur aan te wijzen. Donderdagmiddag zijn de nieuwe fracties van de vijf grootste partijen in vergadering bijeen geweest ter be spreking van de verkiezingsuitslag en van de komende kabinetsformatie. De met acht man geslonken K.V.P.-frac- tie herkoos drs. W. K. N. Schmeizer tot fractievoorzitter en tot diens plaatsvervanger de heer C. J. van der Ploeg. De K.V.P.-fractie is tot de conclu sie gekomen, dat de uitslag van de verkiezingen teleurstellend is. Even wel is niet gebleken „dat het fractie- beleid in het jongste verleden of het K.V.P.-verkiezingsprogram oorzaak van het zetelverlies is geweest. Een veelheid van factoren heeft bij deze verkiezingen een rol gespeeld, waar toe onder meer behoren de vernieu wingsdrang bij de jongeren en het de- confessionaliseringsproces". De fractie is van oordeel, dat de partij aan deze aspecten snel en grondig aandacht moet besteden en reeds genomen initiatieven zal moe ten voortzetten, respectievelijk nieu we initiatieven zal moeten ontwikke len ook ten aanzien van de partij structuur. Wat dit laatste betreft is de bereidheid daartoe al geruime tijd ge bleken, aldus een uitgegeven verkla ring. Drs. Schmeizer was van mening, dat de verkiezingsuitslag minstens ge nomen geen veroordeling inhoudt van de politiek van het kabinet-Zijlstra. Hij wilde niet ingaan op de vraag of de K.V.P., nu de verkiezingen achter de rug zijn, al een partner gekozen heeft met wie zij wil regeren. De verkiezingsuitslag is naar zijn me ning een factor voor de vorming van een kabinet, maar doorslaggevend daarbij is de vraag „hoeveel wij van ons eigen programma kunnen verwe zenlijken". De K.V.P. streeft er naar, dat de drie Christelijke partijen, K.V.P.,A.R.P. en C.H.U., gezamen lijk in een regeringscombinatie zullen optreden. Hoe dat zal moeten gebeu ren, is een kwestie van praktische aanpak, zei drs. Schmeizer, die op merkte zelf geen functie in het nieuwe kabinet te ambiëren. Het succes van D'66 beschouwde drs. Schmeizer als een belangrijk symptoom van het bij de jongeren, ook Katholieke jonge ren, bestaande verlangen tot herzie ning van het kiesstelsel en partijwe zen. TAIPEI Het officiële persbureau van nationalistisch China meldt dat de gevechten tussen strijdkrachten die Mao Tse-toeng steunen en strijdkrachten die hem bestrijden zich van Tibet hebben uitgebreid tot de aangrenzende provincie Szechwan. Door de gevechten zou de weg tussen Szechwan en Tibet afgesneden zijn. De Mao-aanhangers zouden hierdoor ver stoken blijven van de aanvoer van voor raden vanuit Tsjengtoe, de hoofstad «van de provincie Szechwan. De volgelingen van Mao hebben ver klaard tegenstanders van Mao te heb ben „verpletterd" in een gewapend ge vecht om de macht in de provincie Foek- jen en gemeld dat zij de provincie thans onder controle hebben. Contrarevolutionaire strijdkrachten, gesteund door plaatselijke militairen, hebben de zuidelijke punt van Mantsjoe- rije veroverd en meer dan 400 volgelin gen van Mao gevangen genomen. Op vijftien februari is het spoorweg verkeer in dit gebied stilgelegd nadat contra-revolutionaire strijdkrachten Wa Fang Tjen hadden veroverd, de vroege re grenslijn tussen Mantsjoerije en Kwantoeng. De grenslijn ligt enkele ki lometers ten noorden van Poelantjen in zuidelijke Mantsjoerije. Op een muurkrant in Peking is ge meld, dat in noordelijk Mantsjoerije meer dan honderd revolutionaire studen ten en arbeiders, aanhangers van voor zitter Mao, door de militairen in Taitsi- har zijn gearresteerd. Deze revolutionairen hadden op 10 fe bruari het radiostation in de stad en het politiebureau veroverd, maar zijn door de militairen verjaagd. De juistheid van dit bericht kon niet worden nagegaan. Het Spaanse staatshoofd, generaal Franco, Ixeeft in het El Pardo-paleis de oud-bondskanselier van Westduits- land, dr. Konrad Adenauer ontvan gen. Hij schonk de Duitse staatsman een hoge Spaanse onderscheiding. BET LOO" (Van een onzer redacteuren) DEN HAAG Prinses Margriet en mr. P. van Vollenhoven zullen len maandagmorgen met het K.L.M.- lijntoestel uit New York op Schiphol aankomen. Daarmee is hun huwelijks reis ten einde. Zij vestigen zich dan onmiddellijk in oe voor hen gereedgemaakte vertrekken m paleis „Het Loo" te Apeldoorn, zo wordt officieel medegedeeld. Op 1 maart moet de heer Van Vollenhoven weer in dienst bij het commando luchtverdediging, juridische sectie, te Zeist. (Van onze Amsterdamse redacteur) „Wie hoog staat, valt diep. I)rs. F. beeft met de door hem veroorzaakte in eenstorting van het bankiershuis Teixei- ra de Mattos niet alleen zijn aureool verloren maar ook zijn privé-vermogen. l)e gevolgen voor de maatschappij we gen het zwaarst. Ik moet daarom een ernstige straf eisen: twee jaar en zes maanden met aftrek van voorarrest". Zo besloot de officier van justitie mr. H. E. van Renesse voor de Amsterdam se rechtbank vanmorgen zijn requisitoir. Deze milde strafvordering was een anti climax in de overvolle zaal, waar vooral veel advocaten waren komen luisteren. Mr. Van Renesse zei, dat de houding en het standpunt van de verdachte ln deze zaak hem verwonderlijk voorkwa men, maar vaak ook verbazingwekkend en soms zelfs beangstigend. DJAKARTA I)e militaire leiders van Indonesië hebben het aanbod van Soekarno verworpen om in ballingschap te gaan als hij zijn titel van president mag behouden. Soekarno negeerde kort daarop de eis van Suharto om af te treden en zijn steun te betuigen aan het nieuwe be wind. Meegedeeld door het K.N.M.I., geldig van vrijdagavond tot zaterdagavond. Opgemaakt te 11.15 uur. J DEZELFDE TEMPER ATI KEN Veranderlijke bewolking met plaat- selijk een bui. Weinig verandering in temperatuur.

De Vallei | 1967 | | pagina 1