Donkere (Waterstaats)wolken pakken zich samen boven Constructiebedrijf G. Drost te Kesteren breidt drastisch uit Veiling Septer Tie? Rhenense jachthavenplannen Grote bezwaren tegen nieuwe uitmondingen Jaj ik heb het beste brood ontdekt., zuiver JUWEEL brood Rhenens jeugd gaat weer eieren zoeken Brand bij Recticel Nieuwe fabriekshal van 50 x 25 meter Uitbreiding is noodzakelijk en óók voordelig: Juweel cake 98 Veel attracties beschikbaar Eierzegels bij RMC- winkeliers DINSDAG 28 FEBRUARI 1967 Geslaagd Boekhoudbureau in Renswoude Verloren en gevonden W eer kerkdienst voor gehandicapten Ds. M. van Beek werd voorzitter van school ve reniging Veenendaal Officiële Bekendmakingen Droevig Zorg Wa tersportveren iging U kent mij van de TV? Lange baan Denkt u ook: „Brood is brood", net als ik vroeger? Ontdek dan óók Juweel brood. Brood op z'n broodst zó lekker dat je 't haast zónder beleg zoudt eten (maar alle beleg smaakt er dubbel zo lekker op!) Dat brood is een belévenis. Vraag gauw naar dat lekkere hap- smul brood en merk hoe mals, hoe ovenvers het blijft van het eerste hapje tot het laatste kapje! Kind raakte onder tractor Veel belangstelling voor Sleutelcursus H.Ü.S. I „eersum vergatlert in hotel Gentrum Aanbesteding van Margrietlaan OPTOCHT KESTEREN Na slechts één jaar op het industrieterrein in Kesteren te zyn gevestigd, staat het machine- en constructiebedrijf G. Drost nu reeds voor een aanzienlijke uitbreiding. Zodra de benodigde vergunningen zullen zyn verkregen, wordt begonnen met de bouw van een nieuwe bedrijfshal van 50 meter lang en 25 meter breed. De opzet van de nieuwe hal ls volledig aan de toekomstplannen van het bedrijf aangepast. Na realisering van de bestaande plannen behoort de firma Drost de grootste industrieën, die momenteel in Kesteren zyn ge vestigd. De nieuwbouwplannen zijn het gevolg van het feit, dat het bedrijf zijn ma chinepark en de export drastisch wil gaan uitbreiden. Bovendien vindt na de voltooiing een algehele modernisering en reorganisatie plaats, die een meer effi ciënte werkwijze tot gevolg zal hebben. De directeur van deze staal verwer kende industrie, de heer G. Drost, noem de de uitbreiding een noodzakelijk iets. „Na een inwerkperiode", zo zei hij, „moet je een positie in gaan nemen, die gunstig ligt om te kunnen gaan con curreren. Dit is alleen mogelijk door zo economisch mogelijk te werk te gaan. De uitbreiding van machines en de ver vanging van enkele door modernere is hierbij onontbeerlijk." De heer Drost is ongeveer 4 jaar ge leden in een houten schuur aan de Franseweg te Eist (Utr.) met zijn be drijf begonnen. Van oude autokisten bouwde hij er na enkele maanden een tweede schuur aan, maar in verband met de bijzonder grote vlucht, die het bedrijf binnen korte tijd nam, moest wor den uitgezien naar nieuwe fabrieksruim- te. Het machine- en constructiebedrijf ves tigde zich toen in december 1965 op het industrieterrein te Kesteren, waar nu reeds na een inwerkperiode van slechts één jaar een uitbreiding nood zakelijk blijkt te zijn. De 1250 vierkante meter nieuwe bedrijfsruimte zal voor de gemeente Kesteren ook het nodige ef fect sorteren. VEENENDAAL Voor het diploma kinderverpleging slaagde in Utrecht mej. G. E. van Overhagen uit Veenen- daal. LEERSUM De heer Adriaan Bos slaagde dezer dagen te Utrecht voor het Praktijkexamen Handelscorrespondentie. tie. RENSWOUDE Vanaf 1 maart a.s. heeft Renswoude een boekhoudkantoor. De heer G. v. Raay aan de Van Reede- weg heeft het initiatief genomen een eigen kantoor te openen. Tot nu toe was hij werkzaam bij een firma in D« Klomp. OPHEUSDEN Gevonden: Gr. wol len herenhandschoen; gedeelte van ge hoorapparaat; muntbiljet; bruine heren handschoen; damesrijwiel (Phoenix); stoffen dameshandschoen (zwart); zwar te regenbroek; bromfietstas met inhoud; rood wollen kindertruitje; lap stof (ge knopt); wollen meisjessjaal; paraplu; handschoen groen met rood, wollen; kinderlaarsjerode kinderhandschoe nen; zak cement; regencape; ree-pin cher; contactsleutel; 3 sleutels aan ket tinkje; bromfiets (Sparta); herenhorlo ge met rekbandje; kindermutsje (wit); enige damessjaaltjes; damesrijwiel (Ga zelle). Verloren: Gouden herenpolshorloge; gouden kettinkje met hangertje; bril m. donker montuur; kinderhorlogeporte monnee inh. f 100; bruine portemonnee inh. f 3.70; zwarte damesportemon nee, inh. plm. 12,50; chroom polshorlo ge, merk Pontiac; Groene boodschappen tas, inh. portemonnee, sokken en sleu tel; bruin led. tasje met flitsapparaat; gouden zegelring met initialen ,,JH'; aluminium waterpas; huissleutel aan plankje; portemonnee, inh. plm. f 80.-; bruine jongensschoen; bedrag van f 60,- in loonzakje; chroom blokkraan (nieuw) Opgave na klasse mm maat. Appelen 75/opw 70/75 65/70 60/65 55/60 1 2 Cox Orange 7585 4249 x Golden Delicious k.l 72—79 70—78 68—71 55—63 x Golden Delicous k.2 66—76 62—75 60—70 52—56 x Goudreinet k.l 4756 4547 4042 x Goudreinet k.2 43—52 42—45 37—41 Goudreinet rode k.l 5257 4245 x Jonathan k.l 4749 x Jonathan k.2 4749 4348 4147 3641 x Laxton superbe k.l 7477 x Laxton superbe k.2 7075 6974 5664 4351 x Lombarts calville k.l 6466 6264 x Lombarts calville k.2 4453 4850 4347 Pomme rose k.2 5052 4447 3841 Fabrieksfruit blank per 100 kg 27,60; rood 20,45; zoet 8,20. Winston k.2 74—76 59—62 43—45 41—70 Peren x Brederode 3959 3646 Conference k.2 9799 8890 Giezewildeman 4449 St. Remy 38—41 28—32 Winterjannen 3344 3135 Usbouten 30—40 22—27 Perenkroet per 100 kg 3,10. Groenten Bloemkool, 17—19; Koolraap, 10—14; Prei, 30—56, 21—31; Witlof. 82—85, 71—74; Wortelen, 1012; Aardappelen middel, 911. x Is hoofdaanvoer. Alles in centen per kg tenzij anders vermeld. VEENENDAAL Zondagmorgen 5 maart wordt in de gereformeerde kerk aan de Vaartbrug waar een kerkdienst voor geestelijk gehandicapten georgani seerd. In deze dienst, die om 11.15 be gint, zal ds. G. C. Vijzelaar voorgaan. OPHEUSDEN Dezer dagen werd in de aula van de school in de Linde laan te Opheusden de jaarlijkse algeme ne ledenvergadering gehouden van de vereniging tot verstrekking van onder wijs op gereformeerde grondslag. Ds. M. van Beek, die speciaal voor deze vergadering was uitgenodigd, opende met een korte schriftlezing. Uit 't jaar verslag van de secretaris, de heer I. van Dam, bleek, dat er het afgelopen jaar veel moeilijkheden waren gewees^ om on derwijzend personeel te krijgen. De uit breiding van het ledental met 14 was echter een gunstig geluid in zijn betoog. Het totaal aantal leden beek-aagt mo menteel 213. Het financieel jaarverslag van pen ningmeester A. Schalk was aanleiding tot het voorstel om de contributie der leden te verhogen van f 0,65 tot f 2,50 per jaar. Het voorstel werd met alge mene stemmen aanvaard. Na het ver slag van de kascontrolecommissie kon de penningmeester eervol décharge wor den verleend. De bestuursverkiezing leverde een nieuwe voorzitter op in de persoon van ds. M. van Beek, die de plaats van de heer J. van Eek zal gaan innemen. De aftredende bestuursleden I. van Dam en G. J. van de Pol werden met grote meerderheid van stemmen herkozen. Burgemeester en wethouders van Vee nendaal maken bekend: dat vanaf he den gedurende drie maanden ter secre tarie, 2e afdeling, Hoofdstraat 92, voor een ieder ter lezing ligt en tegen beta ling der kosten algemeen verkrijgbaar is de door de raad bij zijn besluiten dd. 29 augustus 1966, respectievelijk nr. 31.957 A en nr. 31.957 B, vastgestelde Bouwverordening en le wijziging van die verordening, alsmede de krachtens voormelde verordening vastgestelde na- dere regelen. De verordening treedt in werking met ingang van 1 maart 1967. Veenendaal, 28 februari 1967. B. en W. voornoemd: de burgemeester J. Hazenberg de secretaris Van Manen, L Burgemeester en wethouders van Vee- j nendaal maken bekend: dat zij bij hun besluiten van 9 januari 1967: I. tot uiterlijk 1 januari 1,970 hebben verlengd de vergunningen voor vervoer van personen met één of meer huurau to's, verleend aan: N.V. v/h Fa. Wed. A. W. de Haas, Kerkewijk 87-93 alh.; G. Leewis, Nieuweweg 223-225 alhier; R. Vonk, Parallelweg 3-4-5 alhier; G. Leppers, Valleistraat 69, alhier; C. Bolderman, Jan Steenlaan 65 alhier; G. van Wakeren, Jan van Goyenstraat 27 alhier; II. niet hebben verlengd de vergun ning voor vervoer van personen met één huurauto, verleend aan R. Veenen daal, Gortstraat 1 alhier. Veenendaal, 28 februari 1967. B. en W. voornoemd: De burgemeester, J. Hazenberg. De secretaris, Van Manen. m^ar ik vrees wel, dat het op de lange baan komt. Ongetwijfeld zullen we al les in het werk stellen om nog te red den wat te redden valt. Onze verstand houding met de Rijkswaterstaat is al tijd uitstekend geweest. Het is in elk ge val op het ogenblik een enorme tegen slag. Hoe het zal uitpakken weet ik echt niet. Ik kan er nu nog geen zinnig woord over zeggen. Ook niet hoe de zaak zich in de naaste toekomst zal ontwikkelen. Het beroepsgoederenvervoer via de Rijn speelt een grote rol. Men is bang dat het in gevaar komt wanneer overal jachthavens uit de grond worden ge stampt." Wij stelden ons ook in verbinding met de voorzitter van de plaatselijke RMC en VW. „Ik weet van niks", zei de heer A. J. Bovenschen. „Helemaal waar is dat natuurlijk ook weer niet In elk geval is mij er uit hoofde van het voor zitterschap van WV niets van bekend. Maar ik zit op zoveel stoelen, dat ik uit andere bronnen uiteraard wel ben in gelicht. Die bronnen liggen meer op het ambtelijk vlak, zodat ik me feitelijk be perken moet tot de opmerking: géén commentaar, zolang ik nog geen ge meenteraadsvergadering heb bijge woond." Maar als het waar is wat de Rijks waterstaat schrijft, hoe is dan uw reac tie „Tja, ik heb geen enkele reden te wantrouwen wat de burgemeester heeft meegedeeld. Dan ziet het er droevig uit. Het is een hele klap. We zijn met het VW-bestuur begonnen aan deze voor Rhenen zo belangrijke zaak in 1963 en het zou wel verschrik kelijk teleurstellend zijn, wanneer na alle moeite binnenkamers de zaak nu plotseling op de lange baan zou wor den geschoven. Ik ben destijds qualitate qua benoemd in de commissie ad hoc met verte genwoordigers van Gedeputeerde Sta ten, de Provinciale en Rijkswaterstaat en de ANWB en ik kan zeggen dat al les al lekker begon te lopen. Ik heb zelfs al een kant-en-klare tekening van het project in mijn vingers ge had." Heeft het VW-bestuur al die jaren onbezorgd doorgeleefd toen het plan aan het gemeentebestuur werd overge daan? „Neen, dan niet", is het commentaar van de heer Bovenschen. „In december 1963 hebben wij het plan ter tafel ge bracht. In december 1964 bespraken we de plannen met burgemeester en wet houders, die het initiatief overnamen, omdat er zo'n groot gemeente-eigendom mee gemoeid is. Het gemeentebestuur ging voortvarend van start en vroeg on middellijk een ontgrondingsvergunning aan bij Gedeputeerde Staten. Omstreeks augustus 1965 heeft het VW-bestuur zich schriftelijk tot het ge meentebestuur gewend, in welke brief grote bezorgdheid werd uitgesproken over het zo lang wegblijven van een reactie van Gedeputeerde Staten en over de ontwikkeling van de plannen in het algemeen. Het resultaat was de commissie ad hoe." VVV heeft al enkele jaren geleden een openbare vergadering belegd in hotel „De Koerheuvel", waar zeer veel lief hebbers uit Rhenen en wijde omgeving aanwezig waren om de plannen aan te horen. Tijdens deze bijeenkomst werd ook het besluit genomen, dat het VW- bestuur zou optreden als voorlopig be stuur van een in oprichting zijnde wa tersportvereniging. Zodra de plannen rond waren kon het VW-bestuur de stoot geven tot de oprichting van een definitieve vereniging met een defini tief bestuur. Inmiddels bleek uit inlichtingen van deskundigen dat de haven niet zou kun nen worden bekostigd uit de opbrengst van de grond. Van waterstaatszijde was namelijk al te kennen gegeven dat maar tot een bepaalde diepte zou mo gen worden gegaan en die was net niet voldoende om het aanvankelijke plan te doen slagen. Maar daar allerwegen werd verzekerd dat men sympathiek tegen over de Rhenense plannen stond, is het gemeentebestuur doorgegaan. Dat de Rijkswaterstaat nu plotseling met bo vengeschetst bezwaar uit de lucht komt vallen had waarschijnlijk de grootste pessimist niet verwacht. We zijn met héél Rhenen en de óm- geving bijzonder benieuwd hoe deze zaak zich zal ontwikkelen. De eierzoekwedstrijd van de R.M.C. ondervond niet alleen belangstelling van de zijde van de televisie. Boven staande plaat geeft een beeld van ra dioreporter Joop van Zij'U, die voor het A.V.R.O.-Radio journaal de voor zitter vande R.M.C. interviewt. Geheel links oud-secretaris M. G. v. d. Pijl. RHENEN In de gemeenteraads vergadering van hedenavond komt bij de ingekomen stukken een schrijven op tafel van de Rijkswaterstaat, afde ling Bovenrivieren te Arnhem, over de jachthavenplannen die men mo menteel in Rhenen ontwikkelt. Daar uit de aanvullende agenda niet bleek wat er eigenlijk aan de hand is, stelden wij ons telefonisch in verbin ding met Rhenens burgemeester jhr. mr. L. H. N. F. M. Bosch, ridder van Rosenthal. De burgemeester was be reid, vooruitlopende op de raadsverga dering van vanavond, al wat commen taar te leveren. „De rijkswaterstaat heeft ons doen weten," aldus de burgemeester, „dat er bezwaren zijn gerezen tegen de plan nen om in Rhenen een jachthaven aan te leggen. Deze bezwaren gelden niet alleen voor onze gemeente, maar voor de gehele rivier. Er zullen in het ver volg alleen nog maar zogenaamde dode armen mogen worden gebruikt voor watersport. Wanneer men al over een uitmonding op de Rijn beschikt is er geen kou aan de lucht. De rijkswater staat heeft liever geen nieuwe uitmon dingen op de Rijn. Wanneer straks de rivier is gekanaliseerd, is men bang, dat de scheepvaart, die dan aanzienlij^ drukker wordt, hinder zal ondervinden van hen die watersport bedrijven. Ook voor de watersportliefhebbers zelf ziet men grote gevaren door de drukker wordende scheepvaart. We hebben hier te doen met een algemene richtlijn. Dat wil niet zeggen, dat het project voor Rhenen definitief van de baan is, KESTEREN Gisteren omstreeks het middaguur brak brand uit bij Rec ticel NV te Kesteren. De brand ont stond in een van de nieuwe kantoor ruimten, waaraan momenteel de laatste hand wordt gelegd. Na snel ingrijpen van de bedrijfsbrandweer en doordat de vrijwillige brandweer van Kesteren spoedig ter plaatse was, kon de schade worden beperkt tot ongeveer f 2500,-. Op het moment, dat de brand uitbrak, werd in de nieuwe kantoren gewerkt. Van de zijde der brandweer vernamen wij, dat de vermoedelijke oorzaak ge zocht moet worden in het onvoorzichtig omspringen met vuur. KESTEREN Op de Oude Rhenen- seweg raakte gisterenmiddag het 6-jari- ge zoontje van de familie V. te Keste ren onder de tractor van de heer W. uit Lienden. Het knaapje stak plotseling de weg over, zodat de bestuurder van de tractor het kind niet meer kon ontwij ken. Hij raakte onder een der wielen van het voertuig en liep hierbij waar schijnlijk inwendige kneuzingen op. Dok ter Budding verleende eerste hulp. KESTEREN In café „De Kuip" te Kesteren is gisteravond de eerste van een serie cursusavonden gehouden, die onder auspiciën staan van het Ver bond voor Veilig Verkeer, afdeling Kes teren. Deze zogenaamde sleutelcursussen hebben tot doel de weggebruiker regel matig te onderrichten in de verkeersre gels. Het accent van de cursusavonden, ligt voornamelijk op de nieuwe wegen verkeerswet, die in januari van kracht is geworden en waarbij verschillende nieu we verkeersborden hun intrede hebben gedaan. De opkomst voor de eerste avond was bijzonder bevredigend. Ruim 25 inwo ners van Kesteren volgden de les, die werd gegeven door opper-wachtmeester Bronk. Na een zestal lessen vindt een examen plaats. Geslaagden ontvangen een speldje, dat een sleutel uitbeeldt. LEERSUM Vanavond wordt in ho tel „Het Centrum" een algemene leden vergadering gehouden van de SV „HDS". Op de agenda staat o.a. de be stuursverkiezing. Aftredend zijn de voorzitter, de heer R. Wagensveld, en de penningmeester, A. Wagemakers. Beide bestuursleden stellen zich herkies baar. Het bestuur moet door het bedan ken van de heer Vonk worden aange vuld met een zevende lid. Men stelt C. van de Berg voor als kandidaat. Tegen kandidaten kunnen zich tot voor de ver gadering opgeven bij de secretaris. Het bestuur zal met het voorstel komen om de contributie van de actieve leden bo ven de 16 jaar te verhogen met f 0,25 per maand. SCHERPENZEEL Op de begroting van de gemeente Scherpenzeel was voor het doortrekken van de Prinses Mar grietlaan een bedrag groot f 73.300,- ge raamd. Ingeschreven werd door de fa. Rose- boom te Ede voor f 62.870,- en door de fa. Schueler uit Soest voor f 74.450,-. Het werk werd gegund aan de laagste inschrijver. RHENEN Tijdens een maandagavond in hotel „De Grebbe" gehouden pers conferentie door het dagelijks bestuur van de Rhenense Middenstands Centrale, deelde voorzitter A. J. Bovenschen mee, dat aan de grote eierzoekwedstrijd van de RMC, die dit jaar op zaterdag 18 maart wordt gehouden, ditmaal een bijzon dere attractie voor de jeugd wordt verbonden. Het bestuur van de middenstands centrale heeft namelijk besloten tien grote chocolade Paashazen beschikbaar te stellen aan de meisjes en jongens, die de meeste opplakvellen aan het VW-kan- toor hebben bezorgd. In het tijdvak van 4 tot en met 17 maart gaat aan de eigenlijke zoekwed- strijd, die opnieuw wordt gehouden op de drie weilanden ten westen van de Veerweg, een actie vooraf. De actie houdt in, dat iedere RMC-winkelier tij dens deze veertien dagen bij aankoop tot een bedrag van één gulden een eier- zegel beschikbaar stelt. Wie 25 van de ze zegels heeft gespaard, moet ze op plakken op een bij de winkelier te verkrij gen opplakvel Op dat opplakvel moet naam en adres worden ingevuld. Is dat allemaal gebeurd, dan kan op dit vel aan het VW-informatiekantoor een la bel worden afgehaald, die recht geeft voor één kind om aan de zoekwedstrijd deel te nemen. De opplakvellen worden bewaard en later wordt bepaald wie de meeste vellen heeft ingeleverd. Op de ze manier kunnen tien kinderen extra gelukkig worden gemaakt met 'n prach tige chocolade paashaas. De eierzegels krijgen op deze manier dubbele waar de en de organisatoren verwachten dat het een enorme „strijd" zal worden on der de jeugd van Rhenen om deze ze gels te bemachtigen. Aan de eierzoekwedstrijd op zaterdag 18 maart gaat een optocht vooraf. Die optocht wordt geformeerd in het K. E. Plantsoen achter het gemeentehuis. Er staan daar vier borden opgesteld, één voor kinderen van 4 en 5 jaar, één voor kinderen in de leeftijd van 6, 7 en 8 jaar, één voor de kinderen van 9 en 10 jaar en één voor de 11- en 12-jari- gen. Een van de plaatselijke muziekvereni gingen zal de optocht, die door de bin nenstad voert, muzikaal opluisteren. Het was nog niet bekend welke vereniging dat zal zijn. Het RMC-bestuur heeft zo wel aan „Ons Genoegen" als aan ,,OBK' de condities voor deelneming gevraagd. Deze week zal de beslissing vallen. Bij aankomst in de weilanden zal blij ken dat daar opnieuw leeftijdsborden ge plaatst zijn, waar de kinderen zich moe ten opstellen. Zodra een sein wordt ge geven kunnen de kinderen met het zoe ken van de in de weilanden verstopte eie ren beginnen. Dat zijn echter geen ech te eieren. Het zijn stenen eieren in ver schillende kleuren. Met alle gevonden eieren gaan de kinderen naar de uitgang van het weiland, waar de RMC echte eieren gaat uitdelen. De toekenning van echte eieren is niet mis. De RMC heeft er weer 7000 in voor raad. Ze worden als volgt verdeeld: Voor ieder gevonden groen ei krijgen de kinderen 10 echte eieren; voor ieder gevonden geel ei krijgen de kinderen 5 echte eieren; voor ieder gevonden bruin ei krijgen de kinderen 3 echte eieren; voor ieder gevonden wit ei krijgen de kinderen 2 echte eieren. En de pechvogels, die niets hebben ge vonden, krijgen tegen inlevering van hun deelnemingslabel één echt kippenei ver «trekt. De optocht in het K. E. Plantsoen toordt daar geformeerd tussen twee en half drie. Om half drie wordt gestart. Vermoedelijk zal tegen drie uur op de gemeenteweide het startsein voor het zoeken worden gegeven. De RMC-voorzitter deelde voorts nog mede, dat de kinderen in de gemeente Rhenen, die qua leeftijd kunnen deelne men, per circulaire op de scholen wor den benaderd. Aan de hoofden is ver zocht hieraan hun medewerking te ver lenen. Ook het hoofd van de BLO-school te Wageningen, waar Rhenense kinde ren schoolgaan is benaderd. Alle kinde ren in de leeftijd van 4 tot 12 jaar krij gen op deze wijze het spélreglement mee naar huis. De gehele actie gaat de RMC plm. f 2000,- kosten. Het is elk jaar een bij zonder leuk evenement, vooral wanneer na het startsein de duizenden kinderen over de uitgestrekte weiden „uitzwer men", al of niet met mandjes of em mertjes in hun handen. Er zal weer na drukkelijk op worden toegezien, dat er géén volwassenen tussen de kinderen lo pen. Het moet een écht kinderfestijn blijven. Rhenen heeft met deze eierzoek wedstrijd vóór Pasen enkele jaren ge leden een primeur gehad. Talrijke an dere plaatsen in Nederland hebben het idee al overgenomen. Toen de RMC er de eerste keer mee kwam, was er be langstelling van de zijde van het TV- journaal, zodat men overal in Neder land heeft kunnen zien en horen hoe al les in Rhenen was geregeld. Evenals andere jaren zullen de Palm- paasstokken met de Haantjes-Pik ook in de komende optocht wel niej: ontbre ken. Deze Paasactie besluit voorlopig weer de activiteiten van de RMC, daar het bestuur nu gaat werken aan de VW- plannen voor het zomerseizoen, die we derom in een handig boekje zullen wor den verzameld. Eén van de hoofdmoten van dit programma zal zijn een luna park in de eerste bouwvakvakantieweek, waaraan twee grote vuurwerken zullen worden verbonden. Over de rest van het program hoopt het RMC-VVV bestuur spoedig nadere mededelingen te kunnen doen.

De Vallei | 1967 | | pagina 5