Benoem verkeerscommissie APOTHEKER DEYS WEES OP GEVAAR Zr. Ruttenberg: „Op 1 april gaat 'ie open PAAS VEE OP KONINGSHOF KERKDIENSTEN In Opheusden actie voor bouw openbare scholen Veilig Verkeer Rhenen wil betere relatie tussen overheid en politie Zeer druk bezochte vergadering Initiatiefnemer Van de Berg: Gang van zaken is ondemocratisch99 CHEVROLET VERGADERING OVER MISBRUIK VAN GENEESMIDDELEN Camping De Kajuit; iets nieuws voor Ederveen Geen bier, wel lastig Tentoonstelling tot bijzonder veel publiek HORLOGERIE y VAN MANEN ACTIEF Trekker botst tegen auto WMF f A SOLA elite KELTUM Autopech VEENENDAAL Geslaagd voor machineschriij ven IMPORT VEENENDAAL RHENEN SCHERPENZEEL AMERONGEN OVERBERG LEERSUM ACHTERBERG EDERVEEN OPHEUSDEN KESTEREN V.A.B. KIRPESTEIN 0 P E L SCHERPENZEEL VRIJDAG 3 MAART 1967 RHENEN Tijdens de jaarlijkse al gemene ledenvergadering van de afde ling Rhenen van de Nederlandse Ver eniging voor Huisvrouwen, gehouden In Hotel-paviljoen „De Grebbe berg", heeft drs. Deys, apotheker in Rhenen, gespro ken over „Gebruik en misbruik van ge neesmiddelen." „Wanneer een kind jenever wil kopen in een drankwinkel, mag de slijter dat niet afgeven. Maar een kleuter, die maar nauwelijks kan lopen, mag alles in de apotheek halen." Die conclusie van drs. Deys verklaart al veel. En wanneer hij dan nog zegt: „Voor de te levisie wordt reclame gemaakt voor ge neesmiddelen en ik mag nog niet eens een aardige etalage maken," dan is het duidelijk, dat er in Nederland nog wel iets veranderd en verbeterd kan worden, wanneer het gaat om het gebruik en vooral het misbruik van geneesmidde len. Drs. Deys legde in zijn causerie het accent op het misbruik van genees middelen en de gevaren die eraan kle ven, wanneer er nonchalant mee wordt omgesprongen, of wanneer ze in ver keerde handen komen. De kleurrijke verpakkingen van tegenwoordig kunnen een enorme aantrekkingskracht uitoefe nen op kinderen. De dames werd op hun hart gedrukt er vooral voor te zor gen dat poeders en pillen achter slot en grendel worden bewaard. Velen maak ten van de gelegenheid gebruik vragen te stellen, die alle naar tevredenheid werden beantwoord door de inleider. Drs. Deys kreeg voor alle moeite een boekenbon aangeboden. Mevrouw Heyn. presidente van de ver eniging, was uiterst tevreden over het afgelopen jaar, dat uitmuntte in activi teiten. De vereniging telt momenteel 143 leden. Oud en jong is lid. De excur sies stonden in een grote belangstelling en sommige cursussen moesten verdub beld worden vanwege het grote animo. Hartelijk dank bracht zij aan de direc trice van de huishoudschool, mej. G. E. Regtering, die alles zo snel en goed had geregeld. Ook een woord van dank ging naar de dames van het „Potje voor lief en leed." Hun activiteiten, on der leiding van mevrouw Mulder, wa ren bijzonder groot. Mevrouw Heyn stel de vast, dat de leden veel voor elkaar over hebben, hetgeen de activiteit ten goede komt. Ook het werkzame aandeel dat alle overige bestuursleden aan de dag hadden gelegd vond grote waardering bij de presidente. Daar de vereniging nog maar kort bestaat waren er geen bestuursleden periodiek aftredend. Dit zal dus pas het komende jaar het ge val zijn. zodat het voltallig bestuur bleef zitten. Mevrouw Deys werd afge vaardigd naar de algemene vergadering. Zij kreeg een blanco volmacht mee. RHENEN Op het Fred. v. d. Paltshof vond donderdagmiddag 'n aan rijding plaats tussen een trekker en 'n personenauto. De vrouwelijke chauf feur van de personenauto, de Luva-kor- poraal A. H. L. uit Zeist, stopte op het Hof om de Torenstraat in te slaan en werd van achteren aangereden door 'n trekker met oplegger, bestuurd door A. H. uit Blijswijk. Laatstgenoemde chauf feur kon niet tijdig meer stoppen en botste achter op de personenauto, waar van de achterzijde ernstig werd tyïscha- digd. EDERVEEN Zuster Ruttenberg opent op 1 april haar camping De Kajuit en volgens haar is dat beslist geen aprilmop.. „We hebben ontzettend veel medewer king gehad van de gemeente Ede", vertelde mevrouw Ruttenberg, „5 december kregen we onze vergunning om dertig caravans te plaatsen. Als we die deze zo mer krijgen gaan we uitbreiden. Maar het zal dit jaar nog wel moeilijk gaan, want we zijn nog geen lid van de ANWB. Dat kan pas als je een jaar gedraaid hebt". Mevrouw Ruttenberg heeft het liefst gezinnen met veel kleine kinderen op haar camping. „Caravans en bungalow-tenten", voegt haar dochter er aan toe, „dan krijg je niet zoveel van die kleine tentjes". El Waarom mevrouw Ruttenberg geen zuster Ruttenberg is gebleven? „Ik was liever zuster gebleven", zegt ze lachend, „maar ze willen me niet meer hebben, ik ben te oud! En om met de boerderij door te gaan is ook niet alles. De kleine bedrijven gaan eruit. We kunnen hier honderd varkens hebben maar als ze al lemaal mond- en klauwzeer krijgen ben je je tachtig gulden per big kwijt. Als je naar zo'n EEG kijkt is er geen plaats meer voor het kleinbedrijf. Toen kwa men we op het idee van de camping. Het lijkt me erg leuk. Het is levendig en je krijgt veel kennissen". Het bleef niet bij praten over dit idee. Toen de vergunning er was is mevrouw Ruttenberg gaan bouwen. Van bestaan de kippenhokken heeft ze ideale was gelegenheid gemaakt met warme en koude douches, toiletten, gelegenheid voor elektrisch scheren, verder is er een speeltuin voor de kinderen aange legd en komen er nog een zandbak en een winkeltje. „Dat winkeltje wordt echt een kampwinkeltje", volgens mevrouw Ruttenberg, „het is alleen bedoeld om de gasten aan koffie, thee e.d. te helpen en om de kinderen ijs te verkopen, ik wil de gasten niet weghouden van de winkels in het centrum van Veenendaal, als u dat soms dacht!" Voorlopig blijft de camping alleen een gelegenheid om in de vakantie een tent op te zetten. „Als 't goed gaat beginnen we volgend jaar ook de gasten 's avonds te vermaken met kampamusement, Zuster Ruttenberg bij haar camping in aanbouw. maar je kunt niet alles tegelijk. Het gaat mij er maar om werk te hebben. Ik kan toch moeilijk hier voor het raam gaan zitten en zoals ik al zei: als ver pleegster willen ze mij niet meer heb ben. Ze hebben tegenwoordig liever een goedkoop onervaren meisje, maar die kunnen ze weer niet krijgen en dan gaan ze klagen over een verpleegsters tekort, leuk hè; als je zelf zo graag het werk doet?" De gasten van mevrouw Ruttenberg krijgen wel de vrijheid: „Ik wil geen slagboom of iets dergelijks. De gasten moeten vrij in en uit kunnen lo pen en vanuit mijn winkeltje kan ik toe zicht houden op de ingang zodat er geen rare snuiters op ons terrein komen. Ver der mogen mijn gasten vrij rondlopen in de boomgaard en over het hele ter rein. Ik wil geen auto's op het kampeer terrein. Er wordt een grote parkeer plaats aangelegd zodat de mensen we ten waar ze terecht kunnen. Dan hou den we een prachtige speelweide over waarbij de caravans en tenten staan". Of de camping schoon zal blijven „Reken maar", zegt mevrouw Rutten berg vastberaden, „we houden hem zelf helemaal schoon". Mevrouw Ruttenberg wacht op haar gasten, met het dorp Ederveen want die gaat er met de camping ook onge twijfeld op vooruit. ADVERTENTIE pleet f en staal p|eet en staal CJ HOOGSTRAAT 28 VEENENDAAL RHENEN Voorzitter Wijnands van de afdeling Rhenen van Veilig Ver keer heeft tijdens de gisteravond gehouden jaarlijkse algemene ledenvergade ring in hotel „Het Wapen van Rhenen", waar geen stoel meer was te krijgen, een warm pleidooi gehouden voor betere samenwerking met de plaatselijke po litie en de plaatselijke overheid over het nemen van maatregelen in het belang van een veilig verkeer. „Wij stelden destijds voor", aldus de heer Wijnands, „de Nieuwe Veenen- daalseweg en de Achterbergsestraatweg aan te wijzen als voorrangswegen. Bur gemeester en wethouders deden het wel voor de Nieuwe Veenendaalseweg, maar niet voor de Achterbergsestraatweg. Het hoe en het waarom is ons nim mer meegedeeld. Voor beide wegen gelden praktisch dezelfde gevaren: name lijk veel zijstraten. Er moet een beter samenspel komen met de politie en de plaatselijke bestuurders. Daarom heeft de afdeling Rhenen aan burgemeester en wethouders voorgesteld een verkeerscommissie samen te stellen. Alle par tijen kunnen dan om de tafel gaan zitten. Er kan slechts een betere verstand houding uit voortkomen en de motieven kunnen wederzijds een beter begrip wekken". De heer Wijnands was zeer verheugd over de grote opkomst. „De reden er van zal wel niet zijn, dat de bestuursle den zulke mooie ogen hebben", zei hij. De afdelingsvoorzitter zocht het meer in het feit, dat de heer Van Ommen uit Zeist, districtsconsulent van Veilig Ver keer, na de pauze aan de hand van dia's de nieuwe verkeerscode ging behande len. De heer Hörst, secretaris van de af deling. bracht uitvoerig jaarverslag uit van de activiteiten in 1966. De vereni ging telt 548 leden, drie meer dan vo rig jaar. Op het Hof trok de mobieltest- wagen zeer veel belangstelling. Het be tekende een positieve bijdrage tot een veiliger verkeer. Er werden autokeurin gen gehouden en verlichtingscontrole. In beide gevallen bleek het weer nodig te zijn. Spreker was verheugd, dat de heer Rombouts van de wegenwacht zijn me dewerking had verleend. Aan de ver keersschool namen 16 scholen deel uit Rhenen, Kesteren en Opheusden. De school was ingericht in de garage van de NBM. De directie van deze vervoer- onderneming werd dank gebracht voor deze geste. Negen scholen met 315 leerlingen uit de hoogste klassen namen deel aan het door de afdeling georganiseerde ver- keersexamen. Twee kandidaten slaag den met lof, er behoefden maar twee leerlingen te worden afgewezen. De ge meente Rhenen verstrekte subsidie op de verkeerskrant. De heer Hörst vond de verkeerssitu atie nabij het „viaduct" nog steeds on duidelijk. Ook hij klaagde over een on voldoende samenspel met het politieap paraat inzake adviezen betreffende ver keersproblemen. Uit het jaarverslag bleek verder, dat 126 leerlingen de cursus voortgezet ver- keersonderwijs volgen. RHENEN In één van de horeca bedrijven verscheen tegen elf uur 's avonds een viertal bezoekers, dat enige tijd geleden in dezelfde zaak al eens moeilijkheden had veroorzaakt. De vier gasten, afkomstig uit de om geving van Rhenen, bestelden bier, doch de eigenaar van de zaak weiger de voor hen te tappen. Zij bleven ech ter zaniken om gerstenat en provo ceerden de overige lokaliteitsbezoe kers. De restaurateur werd het beu en verzocht de bezoekers zijn zaak te verlaten. Zij gaven aan dit verzoek geen gevolg. Daarop riep de eigenaar van de zaak telefonisch de hulp in van de rijkspolitie, die even later met drie man arriveerde. De gasten werden met zachte drang verwijderd, zo meldt het politierapport RHENEN De Paasveetentoonstel- ling is ook dit jaar in Rhenen weer een enorm succes geworden. De grote be langstelling, die iets minder was dan voorgaande jaren in verhand met het gure weer, gaf een gezellig karakter aan dit jaarlijkse gebeuren. Ruim hon derd stuks prima kwaliteitsvee afg- komstig uit geheel Nederland werd op de Rhenense paasveetentoonstelling aangevoerd. Het Koningshof, waar de tentoonstel ling werd gehouden was gisteren dan ook spoedig herschapen in een enorme openluchtstal, waar het geloei niet van de lucht was. De prachtige resultaten werden tenslotte vastgelegd in een groot aantal prijzen. De heer J. Vis uit Rhe nen was met het beste dier uit Rhenen op de paasveetentoonstelling waar schijnlijk de eerste in Nederland vertegenwoordigd, hetgeen hem een eer ste prijs in deze categorie opleverde. De verdere uitslag luidde tenslotte als- volgt: Kampioen Kalveren: G. Bronk- horst, Uddel; Res. Kampioen Kalveren: G. Bronkhorst, Uddel; Kampioen Dik- billen: G. Rademaker, Wieringenw.; Kampioen Ossen: Adr. Schrauwen, Ze- venb.h.; Kampioen KI 1 tm 6: Gebr. Spronk, Zoetermeer; Res kampioen KI. 1 t/m 6: Fa. G. Roos en zn Hazersw.; Kampioen Stieren: M. Vink, Emmel- oord; Beste dier uit Rhenen: J. Vis, Rhenen; Algemeen Kampioen: G. Rade maker, Wieringerw. Ned. Henr. Kerk Oude kerk: 9.30 uur ds. Langerak; 17 uur ds. Wisgerhof. Julianakerk: 9.30 uur ds. v. Assenbergh; 17 uur ds. Graafland. Vredeskerk: 9.30 ds. Jongerden; 17 uur ds. Langerak. Sionskerk: 9.30 uur ds. Terlouw; 17 uur ds. v. Assenbergh. Bejaardencentrum: 9.30 uur ds. Wisger hof. Veeneind: 15 uur de heer v. Beusekom. Dijkstraat: 14.45 uur de heer Meijer. Hervormde gemeente „Sola Fide": 10 uur ds. Vijzelaar; 17.30 uur ds. Glas houwer, van Driebergen. Geref. Kerk Oude kerk: 9.30 uur ds. Overduln; 11.15 uur ds. Vijzelaar. Petrakerk: 9.30 uur ds. Van der Meulen; 17 uur ds. Overduin. Geref. kerk (OCB): 9.30 en 17 uur ds. Pool. Chr. geref. kerk Bethelkerk: 9.30 en 17 uur ds. Lang broek. Pniëlkerk: 9.30 en 17 uur ds. Keuning. Geref. Gemeenten (Ned.): 9.30 en 18.30 uur ds. Mallan. Geref. Gemeente (syn.): 9.30 en 17 uur leesdienst. Ned. Prot. Bond: 10.30 uur da. mevr. Bongartz, te Zeist. Het deed wat wonderlijk aan, dat op deze veillk-verkeersvergadering de pen ningmeester niet aanwezig kon zijn om financieel verslag uit te brengen, omdat hij nog ergens in Zeeland stond met... autopech. De vergadering nam het ech ter bijzonder sportief op en de secreta ris las zo goed en zo kwaad als het ging het jaarverslag van de penningmeester voor. Hij kon er niet helemaal uitko men. „In elk geval is er een batig sal do", riep de heer Hörst enthousiast. Hij kreeg de lachers op zijn hand. Op voorstel van de kascontrdlecommissie kreeg de penningmeester volledige de charge voor het door hem gevoerde be leid. De bestuursleden J. Verwoert, Th. Vermeulen en H. Rijkse werden bij ac clamatie herkozen, omdat er geen tegen kandidaten waren gesteld door de ver gadering. Nadat in de pauze voor rekening van veilig verkeer een kopje koffie werd ge dronken, besloot de heer Van Ommen de bijeenkomst met een uiteenzetting over het nieuwe verkeersreglement met be hulp van de nieuw-uitgekomen dia-serie „Verkeerscode". Hij deed dit op een bui tengewoon deskundige en duidelijke wij ze. Na afloop kregen de aanwezigen de gelegenheid ruimschoots vragen te stel len. De boekjes met de nieuwe verkeers regels gingen vlot van de hand. VEENENDAAL Dezer dagen slaag den voor het praktijkdiploma Machine- schrijven van de Nederlandse Unie, de dames: Mies S. Brinkhuis te Veenen daal, Clara van Gesink te Achterberg, Mieke N. A. de Jong, Gerdien A. M. Slinkman en Gea E. van Zijtveld, al len te Veenendaal, en de heren: M. v. Barneveld te Rhenen, Wim Blijleven, Johan van de Garde en H. van Leeu wen, allen te Veenendaal. Voor het praktijkdiploma Nederlandse handels correspondentie van de Ned. Ass. de dames: Koos je van de Waal te Rhenen en Rie van Spanje te Veenendaal. Voor het praktijkdiploma Duitse Stenografie, systeem „Groote", de dames. Corrie Beekhuis te Leersum, Thea van Brug gen te Veenendaal, Sina van Dam te Eist (U)., Jannie van Dijk te Veenen daal, Tinie van Ewijk te Eist (U)., Mettie Hardeman te Rhenen en Bets M. van de Vooren te Kesteren. Voor het praktijkdiploma Engelse Stenogra fie, systeem „Groote", de dames: Ine ke H. Beumer te Amerongen, Connie M. Grandia te Veenendaal, Erna C. Martina te Wageningen, Riek G. J. Nellestijn te Eist (U)., Ellie Pater te Veenendaal en Loes A. Verdoorn te Kesteren. Voor het diploma Engels slaagden: mevr. H. van Essen-Looyen en mevr. J. ter Haar, beiden te Vee nendaal en de heren A. van Beek, J. van de Kuit en G. J. Meurs, allen uit Veenendaal. Voor Duitse conversatie slaagde te Den Haag: dhr. Piet van Voorst te Veenendaal. Voor Engelse handelscorrespondentie van de Ned. Ass. slaagden: mej. J. Schoeman, Bgr- tha van Engelenburg en de heren JP. v. Kesteren, Arie Meyer en Jaap Sep- ter, allen te Veenendaal. De gediplomeerden werden opgeleid door het Handelsinstituut Van Rijswijk te Veenendaal. fTAoff olio oHi»io7on on xrnra OPHEUSDEN „Het dorp Opheusden heeft sterke behoefte aan openbaar onderwijs. De noodzaak hiervan blijkt dagelijks en het is daarom van het grootste belang dat het er zo spoedig mogelijk komt". Dit zegt de heer D. van de Berg, initiatiefnemer van een actie, die vorige week is begonnen met het doel binnen de kortst mogelijke tijd een openbare lagere en kleuterschool in Opheusden te realiseren. De afdeling Volksonderwijs te Kesteren staat geheel achter het plan van de heer Van de Berg en heeft hem de volledige medewer king toegezegd. Om tot de realisering van de beide scholen te komen zijn voor de lagere school 51 handtekeningen en voor de kleuterschool 31 handtekenin gen nodig van ouders, die hun kinderen openbaar onderwijs willen laten ge nieten. geeft alle nodige adviezen en verschil lende personen helpen bij het verkrij gen van de handtekeningen, dat echter geen enkele moeilijkheid oplevert. De heer Van den Berg merkte verder op: „Vooral met het oog op de „import" in onze gemeente is het van belang, dat het plan zo snel mogelijk wordt uitge voerd. Men moet er namelijk niet van worden weerhouden om in Opheusden te komen wonen, omdat wij niet aan de eisen op het gebied van het onder wijs kunnen voldoen. De ouders moeten hun kinderen direct op de school kun nen laten gaan, die hun het beete ligt." Over de plaats waar de school zou dienen te komen, heeft de heer Van den Berg ook al ideeën. „Scholen horen bij voorbaat thuis in de kern van de gemeente. Het lijkt mij dan ook het beste, dat de school bijvoorbeeld in de nieuwe woonwijken zou worden ge bouwd. Het is de bedoeling er bij het gemeentebestuur op aan te dringen de kleuterschool bij de lagere school te bouwen. Dat heeft verschillende voor delen. De oudere kinderen kunnen dan onder andere de kleuters mee naar school nemen." De initiatiefnemer, die de laatste dagen ieder uurtje van zijn vrije tijd heeft benut om de plannen zo spoedig mogelijk rond te krijgen, heeft goede hoop op het slagen der actie. „Als we beginnen hebben we direct al zes klassen nodig", zegt hij. „In het gemeentebestuur heb ik het volste ver trouwen. Het is een eerlijke zaak en de behoefte is er ruimschoots, zodat men mijns inziens de medewerking beslist wel zal geven", aldus de heer Van den Berg. De heer v. d. Berg wil via een hand tekeningenactie zijn doel bereiken. „Ongeveer een week geleden ben ik begonnen met het inzamelen van hand tekeningen", zegt de heer Van den Berg. „Momenteel hebben wij het be nodigde aantal voor de lagere school al ruimschoots overschreden. Wat de kleu terschool betreft, ook dat hopen we deze week nog rond te krijgen. Waar schijnlijk zullen wij begin volgende week het verzoek met het benodigde materiaal aan het gemeentebestuur zenden. Ons streven is er op gericht om per 1 september 1968 met het open baar onderwijs in Opheusden te kun nen starten." Opheusden is ruim twintig jaar ver stoken geweest van openbaar onder wijs. In de jaren veertig is de status van openbare school veranderd in die van de school met de Bijbel en sinds dien is er niets ondernomen om hier verandering in te brengen. Plotseling schijnt hier echter verandering in te komen. De jonge inwoner van Op heusden wil het onderwijs, zoals hij zelf zegt, democratiseren. „Ik vond 't altijd al een hiaat in onze gemeente, vertelt hij. Iedere ouder was verplicht zijn kinderen christelijk onderwijs te laten genieten. Nu ben ik helemaal niet tegen christelijk onderwijs, maar uit eindelijk is deze gang van zaken niet democratisch. Het onderwijs moet vrij zijn en vandaar onze actie." De heer Van den Berg is van mening, dat de kcmst van het openbaar onderwijs in Opheusden het gehele onderwijs in het dorp ten goede komt. „Het is ons beslist niet te doen om het christelijke onder wijs te gaan benadelen, maar tijdens 't verzamelen van de handtekeningen is gebleken dat verschillende kinderen de christelijke school bezoeken, waarvan de ouders het openbaar onderwijs pre fereren. Aangezien een der christelijke scholen in Opheusden beslist overbe volkt is, geloof ik dat ons initiatief in het belang is van het totale onderwijs", aldus de initiatiefnemer. De heer Van den Berg heeft bij het uitvoeren van zijn plannen een enorme steun van personen en instanties. De afdeling Volksonderwijs in Kesteren Geboren: Everijntje Petronella d.v. D. Wisselo en H. M. H. J. Hutink; Geertruida Debora d.v. A. Budding ei J. Turkesteen; Arie Otto z.v. H. Ver kerk en C. Vermeulen; Jolanda d.v. A. van den Berg en M. Schultz; Tanja d. v. G. van Rotterdam en M. E. van den Dikkenberg; Antoon z.v. A. van Ginkel en P. Anbeek; Michaël Maria z.v. J. W. Wielick en W. J. M. M. Derkzen; Gerard z.v. G. Veldhuizen en G. Mete ring; Miep d.v. G. C. van Drunen en I. M. I. Aangeenbrug; Annemieke d.v. J. van der Schaft en H. Kooistra (geb. te Rhenen); Jacoba d.v. A. van Kooten en A. van de Pol (geb. te Ede); Wil lem Jacob z.v. G. van Roekei en E. Evers (geb te Ede). Ondertrouwd: C. Bouwmeester en J. H. Hage; H. A. Budding en H. Bekker; B. Slump en G. Scheper; H. Kramer en J. Hardeman; M. van Beek en J. J. van de Scheur; P. Vonk en H. Sleij- fer; W. A. van de Wetering en C. van Voorst. Overleden: Peter Koen, 72 jaar, we- duwn. van: C. H. van Hardeveld. R -K. Kerk Salvatorkerk: 8 en 10 uur H. Mis en 19 uur Lof. Willibrorduskerk9 en 11 uur H. Mis en 17 uur Lof. Leger des Heils: 10 uur Heiligings samenkomst en 19.30 uur Verlossings samenkomst. Jehovagetuigen (N.V.V.-gebouw 14.30 uur openbare vergadering en 15.30 uur bijbelbespreking Wachttoren. Ned. Herv. (Ger.) Evang.: 10 uur ds. Monster, Barneveld; 5 uur ds. Jonger den, Veenendaal. Geref. Gem. Synodaal: 10 en 5.30 uur: leesdienst. a R.-K. Kerk: Gedachteniskerk 8 uur: Vroegmis; 10.15 uur: Hoogmis- 7 uur: Lof. Geref. Geni. Plantsoen: 10 en 6.30 uur: leesdienst. Oud Gevet. Gem.: 9 maart, dhr. Van de Meer van 's-Gra- venzande. N.H. Geref. Evang.: 10 uur ds. Monster van Barneveld; I uur ds. Jongerden van Veenen,daal. Geref. Kerk: 10 uur, ds. Nijenhuis; 5 uur drs. H. Steendam van Wageningen. Ned. Herv. Kerk: 9.30 u. en 18.30 u. ds. J. T. Cazander (H.D.). Geref. Kerk: 10 u. ds. P. W. v.d. Veen; 18.30 u. ds. D. van Enk, Veenendaal. Vr(jz. Hen-.: 19.15 uur: ds. E. v. Loenen, Amers foort (nieuwe verenigingsgebouw tt Woudenberg). Vry Ev. Gem.: 15 uur: Evang. J. W. Delwig, Rhenen. RENSWOUDE Ned. Herv. Kerk: 9.30 en 6.30 u. ds. L. van de Peut. Geref. Kerk: 10 u. ds. De Jong van Soestdyk; 6.45 u. ds. Van de Peppel uit Utrecht. N.H. Kerk: 10.00 uur ds. G. Kaastra. 18.30 uur ds. G. Kaastra. Dorpshuis. 10.00 uur Jeugdkapel. Geref. Kerk 10.00 uur ds. L. Zwaan. 17.00 uur ds. Hoorweg uit Leersum. Ned. Prot. Bond: Nedé Prot. Bond 10.30 uur ds. W. Knoppers uit Utrecht, Rem. Ned. Herv. Kerk 10.00 uur ds. C. van Viegen 18.30 uur ds. C. van Viegen. Oud-Geref. Gem. 10.00 en 18.30 uur Leesdienst. R.-K. Kerk 8.15 en 10.15 uur H. Mis. N.H. Kerk: 10.00 en 6.30 uur, ds. J. v.d. Haar. Oud Geref. Gem: Vrijdag 24 febr. 7.30 uur: ds. J. v.d. Poel van Ede. N.H. Kerk: 9.30 en 6.30 uur. ds. De Ble. Ned. Hen'. Kerk 10 en 18.30 uur ds. J. Catsburg Geref. Gem. in Nederland 10 en 18.30 uur ds. M. van Beek Geref. Gem. Synodaal 10 en 18.30 uur Leesdienst Ned. Hen'. Kerk 10 en 18.30 uur ds. C. Van de Berg ADVERTENTIE VEENENDAAL CITY-MOTORS - EDE Geboren: Melis, z. v. P. v. d. Brand- hof en J. G. van den Berg; Hendrika P.. d. v. M. de Bruin en G. van Deu- veren; Karin Margriet, d. v. C. Bak ker en A. Mooibroek; Mathilde A., d. v. M. de Koning en A. H. v. Storm- broek; Jacoba J. H. d. v. J. de Greef en J. H. van Loozenoord; Dérirée Chris tine, d. v. W. Langenbach en G. H. Vel- sink; Marco A., z. v. M. W. Oosterling en E. C. Eijgendaal. Gehuwd: E. Klarenbeek en A. C. Mandersloot. Overleden: J. M. Klaasse e. v. L. Nymeyer, 63 jr.

De Vallei | 1967 | | pagina 5