waarom heeft eea modieuze vrouw, die niet uerkouden is, Kleenex Tissues op haar toilettafel Zo zet u lekkere koffie met 'n A Fijn dat lekker zo gezond kan zijn lekkere koffie De KRANT kunt u niet missen - geen dag Q snelfilter Bocal 115: warmte voor 70 tot 110 m3 Bocal 130: warmte voor 50 tot 85 m3 Bocal 120: warmte voor 35 tot 65 m3 wat u hier ziet is de Bocal 115. heeft u 'm al? (dan is het goed), heeft u 'm nog niet? kijkt u maar vast hoe mooi of-ie is. de Bocal 115: een mooie gasconvector met een open gezicht; een brede ruit toont zijn warm karakter. op een ijzige wintermiddag. op een kille zomeravond. hoe mooi-ie wel is? gaat u eens kijken, maar past u op, want kijken is kopen als een warmtebron zo mooi en zo goed is als de Bocal 115. het is voorjaar en bedenk: advertentie gezien over Bocal 115, gasconvector. mooi, nu rustig kijken, is nu kopen, is eerder genieten van behaaglijkheid in een handomdraai, Bocal 115. Om make-up te verwijderen. Oogschaduw weg te wrijven. Lipstick 'af te happen'. Nagellak af te vegen. Crème-vingers te reinigen. Pincetjes schoon te maken. Kapspiegel te 'cleanen'. Ook om baby-knoeierijtjes op te nemen. Kindersnoetjes toonbaar te maken. Morsvlekjes weg te vegen. En nog veel meer... 616 en noO*®1 van Pagina 10 WOENSDAG 8 MAART 1967 dat voor Venz-kwaliteltl Kwaliteit die u kent, kwaliteit die u proeft. Haal direct zo'n grootpak, waarVenz op staat. N. ummuwiimuuHUWWiuui Refld. Trademark Kimborly-aark Corp. i Het zetten van koffie met snelfilter en filterzakje is een goede methode, mits u op de volgende punten Iet: de koffie fijn malen. in het midden van de filter opschenken. Op die manier komen de bijzondere kwaliteit, de fijne geur en pittige smaak van Douwe Egberts koffie volledig tot hun recht Vraag bij uw winkelier naar Douwe Egberts snelfilterzakjes. Middel formaat 75 ct. Groot formaat 95 ct. Ook bij de D.E. snelfilterzakjes steeds waardepunten voor fraaie D.E.-toegift artikelen!

De Vallei | 1967 | | pagina 10