Veenendaals dagblad Den Haag verwacht9 nu formateur Biesheuvel doorwerkt „Tussentijds rapport nieum m0ed bezield grote verrassing Buiten Clay Shaw moet terechtstaan Gelders-Utrechtse streekcourant voor Rijn- en Gelderse Vallei In volle lengte gevloerd Opnieuw een tegenvaller voor Wilson POLEN WIL STANGL OOK BERECHTEN Hagenbeek wil niet, dat Klant die naam gebruikt Opklaringen Voldoende bewijsmateriaal voor verdere vervolging Twee dagen na trouwdag dood door kolendamp „Alcoholische bedwelming gevaar in verkeer" KIESINGER NAAR V.S. Apart verzoek om uitlevering VERKIEZINGEN IN ENGELAND „Je mist ze wel, maar ja..." Hegpalm ZELFDE OPZET OMMEKEER Doetinchemse arts: Regeringspartijen winnen Surinaamse verkiezingen SLANGEN GESTOLEN Negerin kandidaat voor Republikeinen Vertaling Thant naar België „Canada controleert zeehonden j acht" Rus overboord op Westerschelde Jurist geschorst voor meineed VERRASSINGEN ONVOLTOOID Ruzie in de circuswereld Première Bur. voor redactie en administratie: Prins Bernhardlaarr 28, Veenendaai, Teief. 08385-3550 (adm.), 3757 ön 3955 (red.), Giro 1321600. Rhenen: Boekhandel C. Waiboer en RecL- bureau J. Baars. VAL Voortzetting van het nieuwsblad „De Vallei", opge richt In 1926. Uitg.: Wegener's Couranten Concern n.v. Advert losse mm-prijs 17 cent. Kleine -annonces „Vraag en Aanbod" op di., do. en za. 1-10 woorden '1,50, ieder woord meer 15 cent. ZATERDAG 18 MAART I967 4le JAARGANG VOLGENDE WEEK EEN KABINET (Van onze parlementaire redactie) DEN HAAG Tegen de stellige verwachting na de bange „nacht van Bies heuvel" in, is de kabinetsformateur gisteren, na zijn bezoek aan de Koningin, toch doorgegaan met zijn werk. Zoals wij gisteren in een groot deel van onze oplage nog konden melden, heeft hij Hare Majesteit namelijk geen eindrap port uitgebracht, zoals na het mislukte overleg met de vier fractieleiders te ver wachten was, maar een tussentijds rapport. Daarvan deed het kabinet der Ko ningin gistermiddag, tot grote verrassing van politiek Den Haag, mededeling. Dit houdt in, dat de formatiepoging van mr. Biesheuvel niet gestrand is, al zag dat er na de moeilijkheden van gisternacht wel naar uit. Thans verwacht men in Den Haag, dat er wellich begin volgende week een kabinet zal zijn. Optimisten houden het op woensdag. LONDEN Opnieuw heeft een tus sentijdse verkiezing in Engeland een onaangename verrassing opgeleverd voor premier Wilson. De conservatieven hebben niet alleen het oer-conservatieve Lagerhuisdistrict in Devon behouden maar hun meerderheid is met ruim tweeduizend stemmen gestegen. De so cialisten kwamen nu op de derde plaats, de liberalen op de tweede. Bij de algemene verkiezingen van vorig jaar wist Labour tot de tweede plaats door te dringen. Zoals gemeld heeft Labour vorige week zelfs eer. kiesdistrict verloren aan de conservatieven; de meerderheid van de regeringspartij in twee andere kies districten daalde toen aanzienlijk. Bij de vier tussentijdse verkiezingen voor het Lagerhuis die er dit jaar zijn gehouden is het aandeel van de stem men dat Labour kreeg met 15,8 pet gedaald. Men is teleurgesteld over de presta ties van de regering Wilson; vooral de diepingrijpende deflatiepolitiek die sinds vorig jaar zomer zoveel werk loosheid heeft veroorzaakt is voor veel kiezers op dit moment moeilijk te slik ken. Van onze correspondent UTRECHT Drie broertjes zeven, negen en elf jaar zyn gisterennacht opgepikt, toen zjj in de Utrechtse Voor straat zwierven. Ze waren van huis weggelopen. De ouders werden gewaarschuwd maar de vader had er weinig zin in zijn kroost op het politiebureau af te halen. Op de vraag, waarom hjj de politie niet van de vermissing van zyn drie kinderen in kennis had gesteld, was zjjn antwoord: „Ach, ik miste ze wel, maar wat doe je eraan HDegen Pasen begint onze buxus, de I rand- of tuinpalm, meer dan ge- woonlijk in de belangstelling te staan, vooral in de oudere dorpen, waar je nauwelijks een hof vindt zonder de geliefde palmpaasjes, soms maar zelden meer tot allerlei wonder lijke dieren, vazen, hagen en onher kenbare knipsels versneden, gelijk hiervoor ook de taxus werd misbruikt. Dit snoeien raakte allengs uit de mode, maar als laag-gehouden natuur lijke omlijsting van bloembedden in ouderwetse boerentuintjes zien wij dit heestertje nog vaak genoeg. Het doet het er altoos, in zomer en winter, goed met de donkergroene, leerachtige, glimmende blaadjes, die een lichter onderzijde bezitten. Wanneer Pasen wat laat valt, zijn de geelgroene kleine trosjesbloemen in de oksels van het lover, zichtbaar, ze behoren (maart- april) tot de eerste honingleveranciers en worden druk door de bijen om vlogen. Of mijn grootvader, die als vakman imkerde, daarom veel buxus in de tuin had, weet ik niet. Ook is het mij onbekend, dat de honing door ver menging met deze nektar bitter zou worden, zoals de oude bijenvaders wel beweerden. Overigens geniet ons palm boompje meer bekendheid in religieuze zin, bijv. als onmisbaar attribuut bij paasprocessies, wanneer kinderen met palmpaasjes haantjes en zonnerade- ren) uit brooddeeg, fraai versierd, onder het zingen van oude liederen rondtrekken. Men vindt er een her innering in aan de intocht van Jezus op de zondag vóór Pasen (Palm-. zondag). Palmpasen 1967 A. B. WIGMAN De meningsverschillen over de verde ling van de zetels en de bezetting ervan waren gisternacht zo hoog opgelopen, dat mr. Biesheuvel het bjjltje er bij neer wilde leggen. Drs. Schmelzer, de fractie leider van de K.V.P., had toen al laten weten, dat het onmogelijk was gebleken tot resultaten te komen. Met de kennelijke bedoeling zijn op dracht terug te geven, ging de forma teur gistermorgen naar Soestdijk. Na zijn gesprek met de Koningin deelde hij echter het volgende mee: „Hare Majesteit de Koningin heeft mij gevraagd om, nu uit myn mededelingen haar onder meer is gebleken dat het rapport-Zijlstra nog steeds de grondslag vormt, waarop de vier staatkundige groeperingen gezamenlijk een nieuw ka binet voorstaan in het kader van de my gegeven formatie-opdracht Haar alsnog te rapporteren over nog aanwe zige mogelijkheden om daartoe te gera ken. In verband hiermee heb ik Hare Majesteit verzocht m|jn vandaag uitge bracht rapport als interimrapport te willen aanmerken." De formateur is berei -revrm^fen om zijn oorspronkelijke opzet, waarin zijn partijgenoot dr. Bakker Economische Zaken zou beheren, te laten vallen. De K.V.P. krijgt dan toch de post, die zij van het begin af aan heeft geëist, maar waarvoor de kandidaten, die zij lever den, niet aanvaardbaar waren. Er zal nu ook geen wijziging hoeven te komen in de zetelverdeling. Deze was door prof Zijlstra vastgesteld op zes portefeuilles voor de K.V.P., voor de V.V.D. en de A.R.P. elk drie en tenslotte twee voor de C.H.U. Hoewel drs. Schmelzer, mr. Toxopeus, de heer Rool- vink en mr. Beernink daarmee volledig akkoord waren gegaan, had mr. Bies heuvel genoegen willen nemen met twee zetels voor de A.R.P. als drs. Bakker op Economische Zaken zou kunnen blijven. De K.V.P. zou tevreden worden gesteld met een zevende portefeuille als zij Eco nomische Zaken zou opgeven. In deze opzet lag het tenslotte voor de hand dat de anti-revolutionair Roolvink niet in aanmerking kon komen voor Sociale Zaken. Hiermee leed mr. Biesheuvel schip breuk in de ruim zes uur durende be sprekingen met de vier fractievoorzit ters. Na de aanvankelijke mislukking bleek gisteren toch weer een ommekeer in de situatie te zijn gekomen. Mr. Biesheuvel liet drs. Bakker val len, keerde terug tot de oorspronkelijke zetelverdeling zes, drie, drie, twee en verklaarde zich bereid een K.V.P.-er voor Economische Zaken te aanvaarden. De K.V.P. zou hiervoor zelfs v|jf gega digden hebben. Deze en de andere „nog aanwezige mogelijkheden", zoals die in de officiële mededeling na het bezoek aan Soestdijk werden aangeduid, zal de formateur nu alsnog onderzoeken. Gistermiddag liet hij weten dat hij daarmee „op zeer korte termijn" gereed zou zijn. De fractievoorzitter van de A.R.P. de enige fractie die gisteren bijeenkwam zei, dat hij de formatie op dit mo ment niet meer zag mislukken. Er bestond meer onzekerheid over de plannen van de formateur voor de ko mende dagen. Gisteravond had mr. Biesheuvel nog geen afspraken ge maakt. De heer Roolvink verwachtte dat er spoedig weer een gesprek tussen de formateur en de vier fractie-voorzit ters zou volgen. Zijn collega drs. Schmelzer van de K.V.P. geloofde daar vooralsnog niet in. CASTRICUM Twee dagen nadat zjj was getrouwd, is gisternacht de 25- jarige mevrouw A. M. Schats-Koeslag in haar huis aan de Brederostraat in Castricum aan kolendampvergiftiging overleden. Haar man is met ernstige vergiftigingsverschijnselen in een zie kenhuis opgenomen. Om ongeveer drie uur 's nachts was het echtpaar, dat woonde in een soort zomerhuisje, wakker geworden. De vrouw voelde zich niet goed. De heer Schats ging zijn bed uit om een dokter te waarschuwen. Hij werd echter plot seling duizelig en viel bewusteloos op de grond. Het ongeluk werd gistermorgen om tien uur ontdekt, toen de moeder van de heer Schats het echtpaar kwam wekken. AMSTERDAM Alcoholische bedwel ming kan worden beschouwd als een abstract, latent en potentieel gevaar voor de verkeersveiligheid. Op grond daarvan kan men verdedigen, dat ieder die een auto bestuurt b|j een bloed- alcoholgehalte van één promille als zo danig al strafbaar is, ook al veroor zaakt hij geen ongelukken. Dr. C. Steffen, klinisch psycholoog in Doetinchem, trekt deze conclusies in Medisch Contact. Daarin doet hij ver slag van een onderzoek naar de uit werking van alcohol op deelnemers aan het verkeer. Het lijkt dr. Steffen gewenst, dat juris ten zich eens beraden over de wense lijkheid en de mogelijkheid het rijden na gebruik van alcohol bij een bepaald promillage strafbaar te stellen. „Ik denk aan één promille of lager". Aan het onderzoek van dr. Steffen na men negentig mensen deel, die allerlei proeven moesten uitvoeren. Bij de mensen die zoveel dronken dat het al coholgehalte een maximum van één promille kon bereiken werd in het al gemeen eerst een toegenomen vrolijk heid en zelfbewustheid geconstateerd. Daarna werden de waarnemingen va ger en oppervlakkiger. BONN President Johnson heeft de Westduitse bondskanselier Kiesinger, uitgenodigd voor een bezoek aan Vi'ash- hington. Kiesinger heeft in een televi siegesprek gezegd, dat Johnson in zyn brief aan hem geen bepaald tijdstip heeft genoemd. Wel had Johnson gezegd dat het hem zou verheugen, als Kiesinger z|jn bezoek niet al te lang zou uitstellen. Met nieuwe moed bezield, verliet formateur Biesheuvel gisteren pa leis Soestdijk, nadat in een gesprek met koningin Juliana was gebleken, dat zijn formatiepoging niet zo hope loos was als ze er gisterenmorgen uit zag. Mr. Biesheuvel hoopt nu zeer binnenkort een positief eindrapport te kunnen uitbrengen. PARAMARIBO De Nationale Par tij Suriname (de party van premier J. A. Pengel) krjjgt zeventien van de 89 zetels in de nieuw gekozen Staten. De Vatan Hitkarie Partij (voorheen de Verenigde Hindostaanse Partij) en de Serikat Rakjat Indonesia, die gezamen lijk de verkiezingen ingingen, krygen dertien zetels. De overige negen zetels zijn naar de oppositie gegaan: Actiegroep vier, Surinaamse Democratische Partij twee en Progressieve Nationale Partij drie. De P.N.P. werd aangevoerd door oud minister J. Rens, die met de N.P.S. heeft gebroken. De heer Rens krijgt ge zelschap van dr. J. Sedney, eveneens oud-minister van de N.P.S., en van mr. dr. A. J. A. Quintus Bosz, de eerste Europeaan in de Staten sinds de auto nomie van Suriname. De Kaum Tani Persetuan Indonesia, die vijf zetels had, keert niet in de Sta ten terug. Deze regeringspartij had voor de verkiezingen de samenwerking met de V.H.P. opgezegd en een stembusaf spraak gemaakt met de oppositionele Actiegroep, die met twee man in de Staten was vertegenwoordigd. Het re sultaat is, dat de Actiegroep nu met vier man in de Staten komt. De afbrokkeling van de Kaum Tani Persetuan Indonesia is vooral veroor zaakt door het optreden van de Serikat Rakjat Indonesia, een groepering van jonge kiezers die zich niet langer met de leiding van de K.T.P.I. kon verenigen. Zij legde beslag op twee zetels. Haar bondgenoot, de V.H.P., kwam van zeven op elf zetels, waarmee de combinatie dertien van de 39 zetels verwierf. LONDEN Uit de Londense dieren tuin zijn gisteren zesentwintig slangen gestolen, waarvan er acht bijzonder gif tig zijn. Een van die giftslangen is een adder uit Gabon van een meter twintig. NEW YORK De Republikeinse par tij heeft de vijftigjarige negerin Lucille Pickett Williams aangewezen als kandi date voor de Congreszetel in de New- Yorkse negerwijk Harlem, die op 11 april zal worden betwist. Zij moet het opne men tegen Adam Clayton Powell, die door het Congres, o.a. wegens misbruik van staatsgelden, werd uitgestoten. WARSCHAU Polen wil de oorlogsmisdadiger Franz Stangl voor een eigen rechtbank brengen. Het zal daartoe binnenkort apart aan Brazilië om zijn uitlevering vragen. Dat deelde de Poolse minister van Justitie, Stanislav Walczak, gisteren mee. Zoals bekend is, werd het eerste ver zoek om uitlevering van Stangl ge daan door de Oostenrijkse justitie. Ook West-Duitsland zoekt z|jn be- rechtiging, maar het heeft geen ver zoek om uitlevering ingediend. Polen baseert zijn vordering om Stangl voor een Poolse rechtbank te brengen op een wet die in 1945 werd uitgevaardigd door de geallieerde con trolecommissie in Duitsland. In deze wet werd vastgelegd dat de vervolging en de berechting van oorlogsmisdadi gers bij voorkeur moet geschieden in het land waar ze hun misdaden hadden gedaan. In het geval van Stangl is dat Po len. Hij is commandant geweest van de concentratiekampen Sobibor en Treblinka in Oost-Polen, waar hij een belangrijk aandeel had in het ter dood brengen van 700.000 mensen. Van de uitlevering door Brazilië van Franz Stangl is nog geen sprake. Zo als gemeld is, is het mogelijk dat hH de dans zal ontspringen door vertraging in de behandeling van de juridische documenten. Deze vertraging is ver oorzaakt door een fout in de vertaling in het Portugees van het Oostenrijkse verzoek. Bovendien zullen Stangls advocaten ongetwijfeld naar voren brengen, als het tot een aanklacht mocht komen, dat de Braziliaanse wet in artikelen over oorlogsmisdaden nergens spreekt over genocide, de uitroeiing van een groep mensen. Deze tegenslag heeft niet alleen de Oostenrijkse justitie verontrust. Giste ren heeft het Nederlandse comité Wle- senthalfonds in een telegram aan de Braziliaanse ambassade eveneens z|jn verontrusting uitgesproken over het feit, dat Stangl mogelijk straks weer een vrij man is. NEW YORK De secretaris-generaal van de Verenigde Naties, Oe Thant zal op uitnodiging van de regering een be zoek aan België brengen, vermoedelijk om en nab|j 22, 23 en 24 mei, aldus heeft een woordvoerder van de Belgische dele gatie meegedeeld. Van onze Haagse redactie DEN HAAG De Canadese regering heeft voorgeschreven, dat een zeehond pas mag worden gevild, wanneer abso lute zekerheid bestaat over de dood van het dier. Op overtreding zijn strenge straffen gesteld. Dit antwoordt minister Luns (buiten landse zaken) op vragen van het Tweede Kamerlid ir. Van Dis (sgp). Met behulp van schepen, vliegtuigen en helikopters wordt de jacht op zeehonden door 28 in specteurs nauwlettend gevolgd. Ook wordt een aantal inspecteurs gestatio neerd op de vaste waL Zij zullen het aan tal aangevoerde pelzen tellen. Vier vertegenwoordigers van Canadese verenigingen voor dierenbescherming gaan de ijsvelden op. De regering zal hun transport verzorgen. Gezien al deze maatregelen, acht mi nister Luns geen termen aanwezig om stappen te doen bij de Canadese rege ring. VLISSINGEN Bij de Middensteen- bankboei op de Westerschelde is gister avond een opvarende van de vierhonderd ton metende Russische kustvaarder Vos- tok overboord geslagen. Gisteravond laat was de man nog niet gevonden; aangenomen werd toen dat hij is ver dronken. Er stond een zuidwesterstorm met uitschieters tot kracht negen, toen het scheepje de Schelde opvoer. (Van onze weerk. medewerker) Een diepe depressie bij IJsland, die op de Noordzee windkracht 9-10 ver oorzaakt, brengt dit weekeinde in on ze omgeving aanvankelijk hier en daar een bui, bij krachtige of harde westelijke winden. Maar er zullen ook opklaringen zijn die bevorderd worden door een rug van hoge druk uit het westen. Ook zondag zal de zon eerst van de partij zijn. Later op de dag neemt de bewolking vermoe delijk toe als de zoveelste oceaande pressie het heft in handen neemt en de bestendigheid van de atmosfeer op de proef stelt. De temperatuur overdag verandert niet veel. Door de sterke wind is gisteren in de Rotterdamse wijk Ommoord een toren kraan omgewaaid. Bij dit ongeluk werd niemand gewond. Op de foto de torenkraan in volle lengte uitgestrekt voor het dertien verdiepingen tellende flatgebouw voor de bouw waarvan hij gebruikt werd. NEW ORLEANS Drie rechters in New Orleans hebben gisteren bepaald, dat de zakenman Clay Shaw terecht zal moeten staan in verband met de be schuldiging van de officier van justitie Jim Garrison, dat hij heeft deelgeno men aan een samenzwering om president Kennedy te vermoorden. 0 De 54-jarige Shaw heeft verklaard dat hij Lee Harvey Oswald, de vermoedelijke moordenaar van Kenne dy, nooit heeft gekend Rechter Bernard Bagert zei, dat Garrison voldoende bewijsmateriaal had voorgelegd om tot verdere vervol ging van Clay over te gaan. Clay toonde geen emotie toen Ba gert het besluit bekendmaakte. Hij heeft de beschuldigingen van Garrison altijd als fantasie bestempeld. 0 Het nieuwe onderzoek naar de moord op president Kennedy had gis teren eerder op de dag enige nieuwe verrassingen opgeleverd: Perry Russo, de voornaamste getui ge in het openbare vooronderzoek in New Orleans, heeft aan het slot van het verhoor tot een van de verdedi gers van Clay Shaw gezegd dat vol gens hem Lee 'Harvey Oswald, David Ferrie en Clay Shaw niet voornemens waren zelf actief aan de moord op Kennedy deel te nemen. 9 Dean Andrews, de jurist die inder tijd de naam Clay Betrand (vol gens de openbare aanklager van New Orleans eeh schuilnaam van Clay Shaw) noemde toen hij na de moord op Kennedy werd ondervraagd in New Orleans, is geschorst als substituut-of ficier van justitie van het district Jef ferson omdat hij een meinedige verkla ring zou hebben afgelegd tegenover een jury in verband met het nieuwe onderzoek naar de moord op Kennedy. 0 Kardinaal Cushing, jarenlang de geestelijke raadsman van de familie Kennedy, heeft in Boston in een pers conferentie verklaard dat volgens hem het werk van de commissie-Warren onvoltooid is gebleven. De kardinaal zei dat hij nimmer had geloofd "dat president Kennedy door één man was vermoord. „De commissie-Warren moet het onderzoek voortzetten", zei de kar dinaal. Hij merkte verder op dat zeer veel van het bewijsmateriaal dat de commissie-Warren had verzameld nooit was gepubliceerd. De verklaring van Russo dat vol gens hem Oswald, Ferrie en Shaw niet zelf aan de moord op Kennedy hadden willen deelnemen kwam aan het slot van het verhoor waaraan de verdediger van Shaw, Dymond, hem bijna drie dagen had onderworpen. Dymond vroeg Russo ook of hij zich had beschouwd als een van de samen zweerders. Russo antwoordde ontken nend. Dymond wilde ook weten of Os wald, Ferrie en Shaw over Dallas hadden gesproken. Neen, antwoordde Russo. Gisteren heeft opnieuw een getuige verband gelegd tussen de zakenman Shaw en Lee Harvey Oswald, volgens de commissie-Warren de enige moor denaar van president Kennedy. De ge tuige, de 29-jarige aan narcotica ver slaafde Vernon Bundy, verklaarde in de zomer van 1963 Shaw en Oswald samen te hebben gezien bij het meer van Pontchartrain bij New Orleans. De bewoners van de Buurtlaan-west moeten nog even geduld hebben maar dan wonen zij ook aan een straat die er zijn mag. De riolering ligt er gro tendeels en personeel van de wegen bouwonderneming die de reconstructie uitgevoerd is momenteel bezig de laatste hand te leggen aan het aan brengen van een slijtlaag. Voor het Wageningse kantongerecht verklaarde een verdachte die het gas pedaal van zijn auto wat te uitbundig had bespeeld dat zijn overtreding was ontstaan doordat hij onder het rijden zijn broek had opgehesen. De rechter gaf hem het advies voortaan voor deze bezigheid zijn wagen even aan de kant van de weg te zetten. Veenendaai zette de bloemetjes buiten en hoopt er met Pasen ook nog wat aan te hebben. Onze kunstrecensent bracht een bezoek aan het Streekmuseum te Rhenen waar de schilderes Els Amman haar werken exposeert. VALKENBURG Carl Heinrich Ha genbeek, directeur van Stellinger Tier- park in Hamburg, wil gerechtelijke stappen ondernemen tegen Erie Hagen beek, in ons land beter bekend als Erie Klant, die in Valkenburg woont en over al in de circuswereld een naam heeft als dresseur en dierenhandelaar. De Duitser Hagenbeek heeft er bezwaar tegen dat de Nederlander onder de naam Erie Ha genbeek in Duitsland op reis wil gaan met een circus. Erie (54) zegt, dat hij door zijn stief vader Willy Hagenbeek is geadopteerd kort voor diens overlijden in 1965. Willy was een kinderloze neef van Carl Ha genbeek, die in 1887 een circus stichtte. Erie vertelt verder: „Willy Hagenbeek was sinds 1919 mijn stiefvader. Hij gaf mij in 1940 voor een Nederlandse nota ris het recht zijn naam te dragen. Daar heb ik akte van. Enkele jaren voor zijn dood, op ruim tachtigjarige leeftijd, stel de hij voor mij te adopteren. Dit accep teerde ik graag. Sinsdien heet ik Erie Hagenbeek. Voor de Nederlandse wet kon dit niet van kracht zijn, omdat hier adoptie van meerderjarigen niet moge lijk is. Daartoe had ik de Duitse natio naliteit moeten aannemen. Dit wilde ik niet. Anderhalf jaar geleden heb ik toen aan de Koningin naamsverandering aan gevraagd en gekregen". Het is de bedoeling dat het circus Erie Hagenbeek met Pasen zijn première geeft te Gross Gerau bij Frankfurt. Het bestaat uit meer dan vijftig wa gens, en een nieuwe tent voor driedui zend toeschouwers, die eigendom zijn van het Amerikaanse circus Rudy Bros. Erie zei gisteravond vastberaden: „Ik heb net met m|jn advocaat in Hamburg gesproken, maar ik wil de zaak niet op de spits drijven. Als ik voor het gerecht wordt gedaagd, kom ik als de Nederlan der Erie Hagenbeek",

De Vallei | 1967 | | pagina 1