Reconstructie Buurtlaan nadert haar voltooiing Ederveense monteur half jaar achter H stuur vandaan Kantongerecht Wageningen Chauffeur hees broek op en reed daardoor te hard Elly Amman, jong begaafd en boeiend koelkasten Weer werkte ook mee Glaasje op... CHEVROLET VERZEKERINGEN HYPOTHEKEN FINANCIERINGEN 3550 4079 AGENDA 0 P E L Een maand geleden gaf u ons uw stem. Daar zijn wij u dankbaar voor. Zeven zetels is een prachtig resultaat. Maar wij rusten niet op onze lauweren. Onze fractie, onze afdelingen, al onze leden werken hard en serieus. Wilt u mèt ons verder bouwen aan een nieuwe, vitale democra tie? Geef ons nü uw steun door lid te worden van onze jonge partij. V.A.B. KIRPESTEIN Geen vuilnisophaal dienst Veenendaal zet de bloemetjes buiten Geslaagde operette van „De Krekeltjes'' ASSURANTIEKANTOOR MULDER MIST u uw Bel: Causerie over zuidvruchten Tennisclub „Rhenen*" opent banen „Eiercentrale" bij V.V.V.-kantoor Dertig Geen licht Ernstig Te zwaar Griezelig Brokken door geen voorrang te verlenen Gaaf Symboliek S. A. HEIJN Rheumafonds collecteert lekkerrrr koud t ZATERDAG 18 MAART 1967 VEENENDAAL Hoewel de offi ciële heropening nog wel enige tijd op zich zal laten wachten als datum is reeds genoemd 27 mei, gelijk met de speeltuin kunnen de bewoners van de Buurtlaan-west binnen enkele weken weer volop gebruik van hu straat ma ken. Het grootste deel van de vernieu wing van het wegdek is gereed: de eer ste helft is reeds lang weer geasfalteerd en ook met de tweede helft is men klaar. Men hoopt dit deel volgende week, waarschijnlijk woensdag, van een harde laag te voorzien. Nadat men (komend van de Nieuwe- weg) de rechterzijde van de weg ver hard heeft moet er nog wat graafwerk gedaan worden aan de linkerzijde om alle kabels en dergelijke weer op hun plaats te brengen en de zwarte grond, dlie hier overal vlak onder de opper vlakte lag, weg te graven en door witte te vervangen. Die zwarte laag was een van de oorzaken van het „schudden" in de huizen als er een bus of andere zware wagen voorbijkwam. Voor 1 april hoopt men echter het gehele tracé van de Buurtlaan-West weer dicht en hard te hebben. Overigens is het werk dan nog niet ge reed, maar de bewoners zullen dan toch van de overlast bevrijd zijn. Het leggen van de sljjtlaag, de laatste laag asfalt, gaat vrij snel en brengt zeker in ver gelijking met het graafwerk weinig overlast mee. Een opzichter van de firma Bruil ver telde, dat het werk voorspoedig verlopen is, al was men nu en dan wel op moei lijkheden gestuit, die niet te voorzien waren, maar „we rekenen bij dergelij ke werkzaamheden altijd op het ergste, dan valt het meestal nog wel mee. Ik maak echter liever een nieuwe weg ADVERTENTIE VEENENDAAL CITY-MOTOR8 - EDE EDERVEEN De Ederveense monteur J. J. van de B. had vorige maand op de buurtweg in Ederveen vreemde capriolen met zijn auto gemaakt. Hij was de bocht uit gevlogen en kwam uiteindelijk in een greppel terecht. Een proef had uitgewezen dat de monteur alcohol had gedronken; een promillage van 1,3 liet aan duidelijkheid niets te wensen over. Van de B. verdedigde zich dezer dagen voor de Arnhemse politierechter met het argument dat hij was uitgeweken voor een fietser en vervolgens de macht over het stuur was kwijtgeraakt. Wat de al cohol betreft zei hij onder meer: „Ik had de vorige dag een feestje gehad en ben toen zo dronken geweest dat ik niet meer op mijn benen kon staan. Ik was nog wel vermoeid en een beetje suf..." Verdachte gaf toe, dat hij op de be wuste avond ook nog twee glazen bier had gedronken, maar deze konden on mogelijk van invloed op zijn rijden zijn geweest, zo vond hij zelf. De officier van justitie mr. J. H. G. Boekraad twijfelde aan het bestaan van de ten tonele gevoerde fietser. Hij stelde, dat er allerlei verhalen worden opgedist die vaak niet met de werke lijkheid kloppen. Hij had de indruk dat het ook nu het geval was. Tenslotte eiste hij dan ook een onvoorwaardelij ke gevangenisstraf van veertien dagen. De raadsman mr. H. P. Jager uit Ede zei daarop dat het in feite niet was aangetoond dat zijn cliënt roeke loos had gereden. Van de B. had naar zijn zeggen juist zorgvuldig gehandeld. „Hij ontweek de fietser en dat pleit in zijn voordeel", voerde de verdediger aan, die al eerder had opgemerkt dat Van de B. als hij gedronken heeft zijn wagen laat staan. Bij de politie, waar verdachte na het ongeluk terecht was gekomen, waren evenmin sporen van dronkenschap ont- VEENENDAAL In verband met de aanstaande feestdagen wordt geen huisvuil afgehaald op: 24 maart (Goe de Vrijdag) en 27 maart (Tweede Paas dag). De overige diensten in die weken blij ven ongewijzigd. VEENENDAAL In de nacht van donderdag op vrijdag werd de heer J. W. uit Veenendaal door de politie aan getroffen in een toestand, die men offi- vieel aanduidt als „openbare dronken schap". Het kostte de heer W. een ritje naar het bureau, waar hij „ter ontnuchte ring" in een cel werd gestopt. dekt. Vandaar dat mr. Jager vrijspraak vroeg. De politierechter mr. C. H. de Kat vond het argument van de wielrijder maar vaag, maar ontdekte in het plei dooi van mr. Jager toch vele argumen ten die in het voordeel van de ver dachte waren. Hij veranderde de geëiste straf van veertien dagen in een voorwaardelijke. Verder kwam Van de B. er met een boete van 200 gulden en een ontzegging van de rijbevoegdheid voor de tijd van een half jaar af. VEENENDAAL Gisteren heeft Veenendaal de bloemetjes buiten gezet. Letterlijk dan, want op verschilende plaatsen, zoals in de Hoofdstraat, langs de Kerkewijk en de Patrimoniumlaan, zijn een aantal bloembakken neergezet, De bloembakken bevatten hoofdzake lijk narcissen. De bloemmen zitten alle maal nog in de knop, maar met een beetje zonneschijn zullen ze Veenendaal een kleurrijke Pasen bezorgen. KESTEREN Het kinderkoor „De Krekeltjes" te Kesteren heeft gister avond in de achterzaal van café „Het Ambtshuis" de operette „Goudmuiltje" opgevoerd. Een groot aantal belangstel lenden sloeg de verrichtingen van de kinderen gade. De aanwezigen konden duidelijk merken, dat de operette met veel overleg was ingestudeerd onder leiding van de heer Angevaere. Boven dien bleek veel aandacht te zijn besteed aan de kleding van de jeugdige acteurs. Een dergelijke uitvoering komt stellig voor herhaling in aanmerking. Dit bleek duidelijk uit het daverende applaus, dat medespelers en medewerkers achter de coulissen in ontvangst mochten nemen. Eigenaar R. R. Mulder Makelaar in Assurantiën sinds nov. 1922 dwars door een polder, dan kim je door werken". Bijzonder te spreken was men over het goede weer. Het werk is bijna niet gestoord geweest door vorst en der gelijke, zodat -men zonder veel moeite binnen de gestelde termijn gereed kan zijn. Overigens Is de genoemde openings datum nog erg prematuur. Van de zijde vun het gemeentehuis verzekerde men, dat er nog geen datum hiervoor vastge steld was, zelfs noemde men berichten over officiële ingebruikneming „voorba rig". Ook noemde men het twijfelach tig of de heer Van Baren werkelijk zijn speeltuin op zo korte termijn kan ver wezenlijken. dagblad DE VALLEI? tot 17.30 u. van 17.30 tot 19.30 u Zaterdags 16.30—17.30 uur RHENEN Donderdagmiddag hield mevrouw De Buizer van de Nederland se Vereniging voor handel in gedroogde zuidvruchten een boeiende lezing voor de afdeling Rhenen van de Nederlandse vereniging voor Huisvrouwen. Reeds 2600 jaar geleden droogde men in Grie kenland druiven tot rozijnen. In vroeger eeuwen werd dan ook veel meer met gedroogde zuidvruchten gewerkt. De krenten, of zoals deze vroeger heetten „de corinthen", zo genoemd naar het land van herkomst, zijn de kleinste ge droogde vruchten. Mevrouw Buizer wees vooral op het behoud van de vitaminen A en B die zich in deze vruchten bevinden. In het Hymalaja-gebergte is het geen uitzonde ring dat de mensen honderd jaar wor den. Men zegt dat dit komt door het so bere eten dat de mensen daar doen. Ze gebruiken namelijk in hoofdzaak groen te en fruit. Als in een bepaalde streek geen abrikozen groeien wil geen enkele huisvrouw daar wonen. Heel lange berg tochten worden gemaakt, waarbij men leeft op enkele handjes vol gedroogde abrikozen. Verder wees mevrouw De Buizer de dames op het gemak van het gebruik van de gedroogde zuidvruchten. Ze kun nen immers worden verwerkt, zonder dat ze behoeven te worden schoonge maakt. - Nadat zij nog enkele vrij onbekende recepten had gegeven ontving iedere be zoekster twee zakjes zuidvruchten en een aardig receptenboekje. Tenslotte bedankte de presidente, me vrouw Heyn, de spreekster voor de leer zame middag en bood haar op haar beurt een boekenbon aan. Heden, zaterdag SCHERPENZEEL Gereformeerde kerk 19.30 uur: Kerk- concert „Soli Deo Gloria". Hotel Boszicht 20 uur: Oskadi-dans- avond m.m.v. „The Combiners" EDE Nieuwe Hervormde kerk Maanderbuurt- weg 20 uur: Zang- en orgelavond. BIOSCOPEN Luxortheater Veenendaal 19.30 uur: „Girl Happy" Het Centrum Leersum 20 uur: „Ideaal In Tanger". Morgen, zondag BIOSCOPEN Luxortheater Veenendaal 15 uur: „Girl Happy" en 19.30 uur „Onze man in Libanon". Het Centrum Leersum 15 uur: „Rio Conchos" en 20 uur: Ideaal in Tanger' TENTOONSTELLINGEN Streekmuseum Rhenen t.m. 1 april: Schilderijen en portretten van Eist Amman uit Groningen. Dagelijks ge opend van 11 - 12 en 14 - 17 uur. Op zondag en woensdag gesloten. RHENEN De tennisclub „Rhenen" start volgende week het seizoen. De ten nisbanen op het sportterrein Candia worden 25 maart voor de leden openge steld. Tijdens de paasdagen zal er in Rhenen dus weer naar hartelust ge tennist kunnen worden. RHENEN Er is een kleine wijzi ging gekomen in de gang van zaken bij de eierzoekwedstrijd, die morgen zaterdag 18 maart, door de Rhenense Middenstands Centrale wordt georgani seerd voor de jeugd van Rhenen. Voor heen konden de deelnemers hun gevon den stenen eieren inwisselen op het wei land aan daarvoor speciaal ingerichte kiosken. Morgen gaat het anders. Dan kunnen de kinderen, die stenen eieren hebben gevonden, deze inwisselen tegen echte eieren bij de uitdeelpost, die de RMC ingericht bij het VVV-informatie- kantoor op het Fred. v. d. Paltshof. De ze nieuwe maatregel is genomen, om de leeggezogen stad weer te bevolken, wanneer het eierenzoeken tegen 't ein de loopt. WAGENINGEN Met een „heren vriendelijk be dankt" verliet de heer C. M., bewoner van het woonwa genkamp in Rhenen de rechtzaal nadat de kantonrechter, mr. J. P. Tiddens hem had gevonnist met een geldboete van f 75,— subsidiair acht dagen hechtenis. De 33-jarige M. was op een nacht om een uur met hoge snelheid in een wagen zonder verlichting verscheidene keren de Veer- straat doorgereden, hetgeen door de politie waargenomen was en waarvoor hij later werd opgeroepen en een pro ces-verbaal kreeg. Verdachte had het over ruzie met be woners van die straat, maar ook vertelde hij, dat hij de wagen ging verkopen. De kantonrechter vond dat hele maal geen reden om dan zonder licht te gaan rijden en de officier van justitie, mr. R. A. Th. Gevers Deynoot, adviseerde wanneer er onenigheid is elkaar dan ook maar niet te bezoeken. De kantonrechter die de straflijst bestu deerde van M. merkte op: „Uw straflijst is ook niet geheel blanco, een flinke waslijst waar een vrij grote kamer mee behangen kan worden". Over de ruzie vroeg hij: „Met wie had U ruzie, met magere Josje of zo?" De verdach te bracht naar voren dat het proces-verbaal niet helemaal in orde was, omdat het wel gemaakt was maar dat hij op de bewuste nacht geen agent had gezien. De kantonrech ter vond geen enkele reden aanwezig om aan de juistheid van het verbaal te twijfelen, waarna de officier gelegen heid kreeg voor zijn requisitoir. Hij eiste een geldboete van f 50 of vijf dagen. Bij het uitspreken van het vonnis zei de kantonrechter dat hij boven de eis van de officier ging omdat hij het bijzonder nuttig vond verdachte aan het verstand te brengen dat hij niet maar telkens kan zeggen dat de gegevens van de politie niet juist zijn. Over de straflijst zei hij: „Bij het bepalen van de straf heb ik ook rekening gehouden met de rollen behangselpapier en het feit dat U een regelmatige klant bent van Hare Ma- jesteits justitie". Kerkewijk 167 Veenendaal Telefoon 083853000 VertegenwoordigerH. Logtenberg, Larikslaan 4, Veenendaal. Van de vele snelheidsovertreders die terecht stonden hadden de heer J. C. L. (51) uit Vught en de Arnhemmer L. v.d. B. (61) deze zonde gedaan op de Bennekomseweg te Ede. De eerste, L., op wiens lijstje al twee eerdere veroor delingen stonden voor hetzelfde feit en die ook al eens een voorwaardelijke veroordeling had gehad vertelde, dat hij weinig verweer aan te voeren had. De Arnhemmer zei erg veel langs de weg te zitten en eigenlijk ook niet har der dan vijftig had gereden, maar juist toen hij de draadjes naderde was de pijp van zijn broek afgezakt en bij het optrekken ervan was door de beweging automatisch zijn snelheid verhoogd. De officier van Justitie had wel oog voor de situatie en vond dat verdachte wel een beetje gewanboft had. Hij eiste een geldboete van f 30,- of drie dagen. Dê kantonrechter raadde Van der B. aan in het vervolg even te stoppen wanneer hij iets aan zijn broek moest doen en vonniste met f 25,- of twee dagen. Over de heer L. vond de officier van Justitie het een beetje moeilijk om een eis uit te spreken in verband met voor waardelijke ontzegging in het verleden. „Er zijn echter", zo zei hij, „geen aan wijzingen dat meneer een permanent hardrijder is. Ik kan ook wel aanne men, dat hij, hoewel dat fout is,zijn gedachten er niet bij heeft gehad". Hij eiste een geldboete van f 150,- of vijf tien dagen. Verdachte voerde als laatste verweer aan dat hij, hoewel afkomstig uit deze buurt, niet op de hoogte was geweest van de reconstructie van de we g, waar na de officier vonniste met f 100,- of tien dagen en met aan v erdachte's adres toevoegend dat hij niet garan deerde wat zijn ambtgenoot in Gorkum zou doen, in welk kanton L. nog een voorwaardelijke straf had lopen. De 20-jarige Heelsummer J. K. M. R. had met zijn bromfiets op de Utrecht- seweg te Oosterbeek ook last gehad met de snelheid. Verdachte ontkende het ten laste gelegde en zei dat zijn snelheidsmeter niet meer dan dertig had aangewezen. Officier: „Waarom hebt U het transactie-bedrag eigenlijk niet betaald?" Verdachte antwoordde dat gedaan te hebben omdat hij het er helemaal niet mee eens was. De kantonrechter was van mening, dat R. maar eens moest leren dat de politie werkt met nauwkeurige meters en dat wanneer de politie zegt 45, het geen 30 is. De officier eiste een geld boete van f 45,- of vijf dagen, waar de kantonrechter f 65,- of zeven dagen van maakte. Technisch adviseur A. J. K. (51) uit Driebergen had op Rijksweg 12 gere den zonder dat zijn achterlichten in or de waren. Bovendien had hij zijn gas pedaal niet voldoende met rust gelaten. Verdachte: „Ik heb er weinig op te zeg gen. Ik wil het niet bestrijden". De officier van Justitie vond het jam mer, dat verdachte niet aangevoerd had dat hij zo hard had gereden om het verkeer door zijn slechte achter lichten niet in gevaar te brengen en te zorgen, dat er iemand tegen hem op botste. Hij concludeerde dat er in ieder geval met deze snelheid niemand voor bij had kunnen komen en meende dat door het tijdstip waarop de overtreding plaats vond, tien uur 's avonds, er ge lukkig niet zoveel gevaar bij was ge weest - Hij eiste voor de lichten f 25,- of twee dagen en voor de snelheid f 100,- of tien dagen. De kantonrechter maakte er f 20,- of twee dagen van en kon zich verenigen met de f 100,-. De 28-jarige garagehouder J. G. M. uit Amsterdam had in Veenendaal een auto laten rijden zonder kentekenbewijs en W.A.-verzekering. De officier van Justitie vond het feit, gezien het beroep van verdachte, zeer ernstig en begreep niet hoe hij een wagen de weg op kon sturen zonder de vereiste papieren. Hij eiste voor het ontbrekende kentekenbe wijs f 25,- of twee dagen en voor de verzekering f 200,- of twintig dagen. De kantonrechter vonniste conform de eis en besliste dat de wagen wanneer de papieren in orde waren terug gegeven kon worden aan de eigenaar. Chauffeur M. B. (30) uit Amerongen en garagehouder H. (39) uit Overberg stonden naast elkaar voor de kanton rechter. B. had in een te zwaar bela den wagen gereden en H., de eigenaar van de wagen, had deze laten rijden zonder doeltreffende bedrijfsrem. De officier van Justitie wilde van B. we ten of hij enig belang had zijn wagen zo zwaar te laden. Verdachte antwoord de ontkennend, waarop de officier con cludeerde, dat het dus enkel slordigheid was geweest. De wagen was met zand beladen door een dragline-machinist De kantonrechter vroeg zich hierop af, waarom B. de machinist van „dat grijpding" niet gewaarschuwd had op te houden met nog meer zand te stor ten. De officier vond het maar gevaar lijk en eiste een geldboete van f 60,- of zes dagen. De rem vond hij een ern stig feit en tegen H., die hem tweemaal in zijn requisitoir onderbrak en die hij moest vermanen met „houdt u nu toch uw mond!", eiste hij f 150,- of vijftien dagen. De kantonrechter maakte er voor B f 50,- of vijf dagen en voor H. f 125,- of twaalf dagen van. De 19-jarige J. van R., leerling van de Arnhemse toneelschool, had met een auto in Oosterbeek een bocht te ruim genomen, bovendi°- bad de wagen. waarin hij reed, geen deugdelijke stuur inrichting en geen behoorlijke rem. Verdachte verklaard#, dat hij inderdaad wat erg ver had voorgesorteerd. Wat de kwaliteiten van de wagen betreft vertelde hij, dat deze voor de verzeke ring gekeurd was en toen in orde was bevonden. De wagen, die hij speciaal voor zijn vakantie had gekocht, was nog eens aan een onderzoek onderwor pen voor het vertrek naar de vakantie bestemming door een vriendje, die monteur is. De hele vakantie had alles goed gefunctioneerd en had hij nooit iets van ondeugdelijkheid gemerkt. Na zijn opmerking dat hij de wagen net aan het terug brengen was toen hij door de politie werd aangehouden vond de officier, dat R. niet geboft had en eiste tegen hem f 20,- voor de bocht en tweemaal f 25,- voor de gebreken Hij vond hierbij dat remmen en stuur wanneer niet in orde maar „iets griezeligs" zijn en zei in zijn eis reke ning gehouden te hebben met de finan ciële omstandigheden waarin een stu dent verkeert. De kantonrechter wilde het eerste ten laste gelegde niet zo zwaar aanrekenen en vonniste met f 10,- of een dag, voor de twee andere feiten ieder f 20,- of twee dagen. VEENENDAAL De heer A. v. d. P. uit Veenendaal reed met zijn perso nenwagen over de Frans Halslaan in de richting van de Jan Steenlaan. Bij de kruising met deze laan merkte hij de voor hem van rechtskomende perso nenauto, bestuurd door de heer T. H. D., uit Veenendaal niet op. Bij de botsing, die het gevolg was van het minder goed opletten van de heer v. d. P. ontstond een vrij aanzienlijke materiële schade. Persoonlijke ongeluk ken deden zich niet voor. RHENEN Jn het Streekmu seum te Rhenen exposeert momen teel de jonge Groningse Elly Am man. Deze kunstenares werd in 1931 te Den Haag geboren. Zij bleek reeds vroeg artistieke begaafdheid te heb ben, naast pianolessen studeerde zij compositieleer aan het conservato rium, en werd na haar H.B.S.-tijd leerlinge van de Koninklijke Acade mie voor Beeldende Kunsten in Den Haag. Zij werkte o.a. in Parijs, Zuid- Frankrijk en Spanje, illustreerde de gedichten van Huub Oosterhuis en kreeg in 1962 een eervolle vermelding van de Talens prijs. In het Berenhuis in Groningen heeft zij een eigen salon, waar per manent werk van haar te zien is. Er hangen op de Rhenense exposi tie veel portretten en het is verwon derlijk hoe geraffineerd de portret kunst is van kleur. Bovendien is er aan al dit werk uiterlijk bijzonder veel aandacht geschonken. De lijsten en het passe-partout zijn geheel in overeenstemming gehouden met de schildergen. Zij vloeien als het ware in een. Wie dit werk vergelijken wil met de gewone portretkunst komt be drogen uit, maar wie een portret wil zien als een uiterlijke weerspiegeling van het innerlijk in al zijn boeiende facetten, voor diegenen is er hier veel te beleven. niet alleen voor deze kunstenares, maar in diepste wezen voor alle mo derne kunst en dat wat waarlyk leeft behoort tot de moderne kunst en dan zyn de primitieven van duizende jaren geleden even modern, ja moderner dan wie dan ook van vandaag. Gaat u deze kunst eens bekyken en ii zult er zelf die vreugde aan beleven die ik er ook aan mocht beleven. Wout van den Born. ADVERTENTIE Het meest gave schilderij wat hier hangt is no. 20, waarin we een jonge vrouw zien, die geheel afgeleefd, moe deloos en verloren het leven in kijkt. Bekijkt u dan ook eens de ontroeren de handen, niet de handen van Al- brecht Dürer, waaruit een grote rust spreekt, maar handen die volkomen het houvast verloren hebben in deze bezeten wereld. Qua kleur munt dit werk bijzonder uit. Heel het verlaten wezen komt tot uitdrukking in de wezenloze en starre ogen, die staren naar het oneindige niets, een niets waar geen leven en geen kleur meer schijnt te zijn. Haar werk is daarom zo begaafd omdat het zo duidelijk zeer emotioneel is en tegelijk ook weer pril, zoals in een enkele meisjeskop of portret. Hier en daar doet haar werk denken aan de impressionisten of aan dat van de Barbizonners, zoals Millet. Soms is het grotesk en doen haar koppen pri mitief aan. Juist door dit grotestke zijn ze kostelijk en grappig. Dat haar werk soms weelderig is, is volkomen begrijpelijk. We zagen dat reeds bij figuren als Rubens e.a., om van Je roen Bosch nog maar niet te spreken. Uit vele werken, zo komt het mij voor, spreekt een diepe symboliek, die wij helaas niet kunnen verklaren, hooguit misschien zouden kunnen gissen. Het Streekmuseum heeft met deze expositie een zeer goede gooi gedaan. U moet dit werk zelf gaan zien en op u in laten werken. Niet wat wij er van vinden, maar wat u er inziet en hoe u zelf de vreugde aan deze kunst kunt beleven is van wezenlijk belang Secretariaat: Berkel 46 Apeldoorn EDERVEEN, 17 maart. Eiermarkt. Aanvoer ca. 1 miljoen. Prijzen: Kippe- eieren f 12,25—f 13,25; henneëieren f 10 f 12. Handel redelijk. VEENENDAAL De Stichting Na tionaal Rheumafonds doet in de week na Pasen, dus van 28 maart tot en met 1 april een beroep op de offervaardig heid van het Veenendaalse publiek. Ge durende die week zal er namelijk een huis-aan-huis collecte plaats vinden waarvan de opbrengst bedoeld is de slachtoffers van deze pijnlijke volksziek te genezing, of in ieder geval verlichting van hun pijnen te brengen. Indien men geen bezoek van een col lectant krijgt, dan wordt men verzocht de bijdrage over te maken op postgiro 324, t.n.v. Stichting Nationaal Rheuma fonds, Den Haag. ADVERTENTIE

De Vallei | 1967 | | pagina 3