Motocross is lust en leven voor acht Van Heugtens Twee titels in solo en zijspan Keeper Feyt wil geld voor foto op verkoopfolder Elftallen voor morgen Winnaar van topduel kan zich kampioenspretendent noemen NOURILAX 1 R.T.T.V.-teams leverden zwak gevecht tegen degradatiespook f.300.000 Jean Marty voerde biljartshow op en Vultink mocht toekijken HVC heeft nog alle kans op plaats voor promotie f.300.000 VOETBAL PROGRAMMA Eén goede melding in sporttoto f.300.000 Salamanderteams Bliksemverloting Trudy Groenman uitgeschakeld Geschiedenis Training Omgedraaid MORGEN STREEKDERBY VEENENDAAL-CANDIA TAFELTENNIS vang en win! aan pnjzen in Esso- tijgeijacht Kr. en Vr. 1-RTTV 1 vang en win! aan pnjzen in Esso- tijgerjacht RTTV 2-0ldra 1 vang en win! aan pnjzen in Esso- tijgerjacht DVSA-EMS OENK OVERAL EN ALTIJD WEER AAN HET KIND IN HET VERKEER Eredi ivisie Afdeling Utrecht ZATERDAG 18 MAART 1967 SCHERPENZEEL „Zondag in St.- Anthonis worden 't de wedstrijden van de waarheid voor 't komende seizoen. We kunnen dan zien, hoe de mensen hebben overwinterd, wat de nieuwe mo toren kunnen presteren en hoe de na tionale en internationale verhoudingen liggen. Het is de eerste grote motor cross van dit seizoen en daarom zal het er wel weer goed druk zijn. Van ons achten rijden in elk geval Ton op de solo en Cor in de zijspan- Cor (35 de rustigste ondanks zi jn ge boortedatum op de elfde van de elfde) in de zijspanklasse. Het rijden van die acht Van Heug tens (zeven van hen hebben een leiden de positie in een bedrijf van vloerbe dekking; de jongste Paul (20) is nog druk met zijn studie bezig) brengt uiter aard de nodige administratieve romp slomp mee en Dick is aangewezen dat op te lossen: hij is ook de woordvoer der van het achttal. In zijn ruime kantoor van de fabriek in Scherpenzeel modern bureau, veel glas, uitzicht op een polderachtig land schap kwam het er gemakkelijk uit: „Gerard (32) is er mee begonnen. Hij ging altijd op de motor naar zijn werk prutste er veel aan, reed graag heuvel tje - op - heuveltje - af en kwam zo tot motorcrosswedstrijden, waarmee hij in 1957 startte. Een paar van ons gingen vaak mee kijken en Cor volgde hem als eerste. Cor heeft drie jaar op de solo gereden en is toen naar de zijspan overgestapt. Na hem begon Martin (27) en toen die in 1958 meteen al bijna alle wedstrijden in zijn klasse ging winnen hadden we het opeerfs allemaal te pakken. In een paar jaar was de motorcorsswereld 8 rijders sterker". Dick is de man die niet alleen en soms wat te spectaculair het cros sen zelf ambieert, maar die ook de public relations voor het achttal moto crossers verzorgt. klasse mee. Of Steef in de zijspan zal starten hangt af van zijn bijrijder Guus Vermont; die is in militaire dienst en moet komend weekeinde misschien bin nen blijven". Dick van Heugten (25) is de man, die de public-relations verzorgt voor een wat bijzondere familie in de motorcross wereld. Van de tien zonen, die de naam Van Heugten dragen, komen er acht min of meer geregeld in motorcrosses uit; twee van hen zijn kampioen van Neder land, Ton (22) bij de 500 cc senioren, De acht Van Heugtens vonden een trainingsterrein ergens in de omgeving van Ermelo, ontdekten dat enige auto monteurs in het bedrijf plezier hadden in het knutselen en sleutelen aan die motoren, stelden hen als hun technici aan en stegen in rijvaardigheid. Zij waren het ook die onmiddellijk inschreven toen de sportcommissie van de Koninklijke Nederlandse Motorrij ders Vereniging een conditie- en motor training op de winterse zondagen ging instellen; een trainig. die erop gericht is cooral de talentvolle jeugd georgani seerd onderricht in het motorcrossen te geven op steeds wisselende terreinen, waar steeds motorcrosses worden gehouden komt die talentvolle jeugd in wedstrijdloze maanden bijeen. Jan van der Hoek uit Amsterdam, oud-coureur, neemt ze eerst met conditie-oefeningen onderhanden; daarna komt de motor eraan te pas. Slechts zelden zullen de Van Heugtens op die cursus ontbreken. Ton van Heugten is de Nederlandse kampioen senioren 500 cc, die evenals broer Cor zondag in de internationale cross van St.-Anthonis een grote rol hoopt te spelen. DEN HAAG Mag een onderneming die tafelvoetbalspellen verkoopt, op een verkoopfolder een actiefoto publiceren, waarop, weliswaar onherkenbaar, een foto van de contractspeler Feijt uit Til burg voorkom t f Over deze vraag buigt zich de president van de Haagse recht bank, jhr. mr. G. Witsen Elias. Hij kreeg de vraag voorgelegd in een kort geding, dat Feijt had aangespannen te gen de onderneming, Trading Compa ny SSS, waarvan mr. Fr. C. Stahle uif Voorburg directeur is. Feijt, die in zijn beste jaren reserve doelman van het Nederlandse elftal is geweest, is nu keeper bij de eerstedivi- sieclub DFC. Acht jaar geleden werd een actiefoto gemaakt van de wedstrijd Ado-Willem II. Op de foto staat, naar de vakbond van beroepsvoetballers, de Vereniging van Contractspelers, meent, d^ltman Feijt weliswaar in een sier lijke houding, maar op het moment, dat de bal in het net verdwijnt. Mr. W. Dommering uit Rotterdam nam het op voor Feijt. Hij stelde, dat een contractspeler toestemming moet hebben om zich beschikbaar te stellen ot te laten stellen voor reclamedoelein den en dat Feijt er redelijk geldelijk belang bij heeft als zijn foto voor re clamedoeleinden wordt gebruikt. Mr. Stahle ontkende, dat het doelman Feijt is, die op de foto staat. Bovendien achtte hij de auteurswet niet van toe passing, omdat geen portret was gepu bliceerd van een doelman. Als het kee per Adam Feijt is, is hij onherkenbaar. De foto werd van achter het doel ge nomen. De keeper hangt als een schim in de lucht. Mr. Stahle merkte op, dat de foto al langer dan vijf jaar op de folders voorkomt. Veertien dagen geleden werd hij er eerst op geattendeerd, dat het doelman Feijt zou zijn. Bovendien had mr. Stahle de auteursrechten voor de foto betaald. Hij zette uiteen dat naar zijn mening doelman Feijt er alsnog een slaatje uit tracht te slaan, nu deze actiefoto voor reclamedoeleinden wordt gebruikt. Volgens mr. Stahle had hij 'n reclamebureau opdracht gegeven de fol ders en bestelbiljetten te ontwerpen en samen te stellen. Daarbij is nog over wogen of men 'n portret van 'n beken de speler zou gebruiken. Maar dat werd volgens mr. Stahle te duur. Daarom be sloot men een actiefoto en geen portret te gebruiken. Als Feijt op de foto her- ZONDAG 4e klas H VeenendaalCandia '66 Midlandia—Vreeswijk VVY—-Zwaluwen Vooruit SVFKDS DVSA—EMS AmsvordeJSV 4e klas F Oost Oosterbeekse BoysSpel. E.D.S. AVW—Driel Opheusden—Arnhem ia Excelsior Z—Eldenia Hertog Hendrik—Oosterbeek Afdeling Utrecht 2e klas B Rivierwijkers—Scheipenzeel St. Maarten—RK Unitas OdinMal. Muda Spel. Domstad—Utr. Boys 3e klas B RUC—Fa ja Lobi Ares—SVMM kenbaar zou zijn geweest, zou de foto niet zijn gebruikt, want, spelend bij DFC, heeft deze doelman dit seizoen 48 ballen laten gaan. Mr. Dommering bleef bij zijn eis, dat het gebruik van de foto voor handels doeleinden moet worden verboden. Hij vorderde daartoe een dwangsom van honderd gulden per overtreding. Jhr. mr. Witsen Elias zal donderdag 23 maart vonnis wijzen. DEN HAAG De cijfers van sport toto 37 luidden: aantal deelnemers 618.300; bruto inleg: 854.257,80 gulden; prijzenbedrag: 281.905 gulden. Voor de eerste prijs van 155.047,75 gulden kwam 1 melding met 13 punten. Deze winnaar ontvangt bruto 117.647.06 gulden. Voor de tweede prijs waren er 82 meldingen waarvan 1 met 2 kolommen. Per kolom wordt bruto 1019 gulden uitbetaald. Er waren 112 meldingen voor de derde prijs. De winnaars ontvangen bruto 377,50 gulden. „Het is wel fijn om zo niet z'n ach ten dezelfde sport te beoefenen. Aan vankelijk was onze moeder er niet zo erg mee ingenomen, maar nu gebleken is, dat er praktisch geen enkel licha melijk risico aan is verbonden, is ze omgedraaid. Maar nu we er met z'n achten in zitten, si wel duidelijk gewor den dat de onderlinge band sterker is geworden. We kunnen elkaar in 'n wed strijd weieens proberen de loef af te ste ken - daar is het tenslotte sport voor - erbuiten vormen we een hecht team, dat niet alleen voor, tijdens en na wed strijden bijeen is. maar dat ook zake lijk een goed geolied geheel vormt." Motorcrossen kost geld, véél geld vaak. De acht Van Heugtens hebben daar één pot voor, waar alles in komt, waar alles uitgaat. De startgelden, prij zen en persoonlijke bijdragen gaan er in, motoren, banden, onderdelen worden er uit betaald. Over het algemeen wordt er zo quitte gespeeld. Cor, Gerard, Steef Martin, Dick, Fons, Ton en Paul heb ben het zakelijk en sportief goed beke ken. O Cor van Heugten, de oudste van de acht die de motocross tot hoby heb ben, laat hier zijn zijspan stijgeren, zonder ook maar een moment de con trole over het stuur te verliezen. Candia '66 (uit)Veenendaal: doel: M. Kok; achter: H. van Walsem, J. van Beek, P. van Baal en G. Szabang; mid den: H. Evers, N.N.; voor: J. Eibers, J. ten Braak, G. van Veenendaal en N.N. DVSA (thuis)—EMS: doel: J. Veenhof; achter: J. Buis en J. van Esterik; mid den: D. J. Bus, G. Breeschoten en E. v. d. Water; voor: C. van Ommeren, G. H. van Dijk, E. van Viegen, B. van Ommeren en B. Drost. /- Scherpenzeel (uit)Rivierwijkers: doel: C. van Geel; achter: M. Louwers en G. Tins; midden: A. Schipper, H. Veldhui zen en H. Hoefakker; voor: W. van Oostrum, W. J. Vonk, F. Rebergen, G. v. d. Broek en G. Vermeulen. RK Unitas (uit)St. Maarten: doel: P. Brekelmans; achter: H. Christiaans en R. Mering; midden: v. d. Broek, v.d. Haar en W. Romijn; voor: A. van Ojik, Selhorst, Corjanus, S. Molmans en v. Kessel. Veenendaal (thuis)Candia '66: doel: A. Blankespoor: achter: H. v. d. Boven- kamp en A. Muller; midden: G. Heij- kamp, C. Gerritsen en H. Stuivenberg; voor: W. Derksen, C. van Barneveld, H. Imbosch, J. Henzen en St. Rebergen. VEENENDAAL Alle clubs in de 4e klasse H van de KNVB komen zondagmiddag in het veld, terwijl het programma van de afdeling Utrecht nogal karig is. Topper in de 4e klas is zonder twijfel de ontmoeting Vee nendaalCandia '66, de streekderby, waarvan velen hoge verwachtingen hebben. Wanneer Amsvorde en Zwa luwen Vooruit met enkele wedstrij den minder gespeeld in de laatste competitiewedstrijden geen al te hoge (►gen meer gooien en koploper VVY eveneens een steek laat vallen in de laatste vier matches, bestaat er voor beide ploegen nog een kans op de ti- ADVERTENTIE f werkt zacht en zeker bij verstoppingsproblemen tel. Een prognose voor de ontmoeting op het Salamander-terrein is geen si necure. De Rhenenaren vorige week een vrije dag achten wij echter niet in staat in Veenendaal verder te komen dan een gelijk spel. De thuis club combineerde afgelopen zondag vrij aardig en als de Veenendalers te gen Candia de kansen benutten, welke zij in de wedstrijd tegen EMS (soms onbegrijpelijkerwijs) lieten liggen, ge loven wij in een bescheiden zege. De Rhenenaren versloegen twee weken ge leden Amsvorde, toen koploper, met 31. Een team, dat de capaciteiten heeft een ranglijstaanvoerder in eigen huis met dergelijke cijfers te kloppen, kan ook op het Salamander-sportcom plex wellicht een puntje mee naar huis nemen. Veenendaal 1721, Candia '66 18—22. Het Amerongse DVSA ontvangt op zijn terrein EMS uit Bunnik, dat vorige Het le team heeft door een teleurstellend gelijk spel tegen Kr. en Vr. in Renkuni toch kans gezien zich veilig te stellen voor degradatie; v. Breenen bleef weer ongesla gen en v.d. Brink bracht 't tot 1 winstpartij. Doch daar Engelhaar geen enkele partij kon winnen, bracht de winst van het dubbelspel het 5e punt. Het 2e team heeft zich door Van Oldra met 4-6 te ver liezen, in ernstige moeilijkheden gebracht en moet nu minstens een gelijk spel behalen in Velp deze week, om niet te degraderen. Engelaar verloor in de eerste partij van de avond van de goed spelende De Vries in 2 games met 21/17 en 21/18 waarna v. Breenen echter de partijen weer op gelijke voet bracht door ook in 2 games te winnen van Hartkoorn met 9/21, 17/21; v. d. Brink had hierna echter geen kans tegen v.d. Werfhorst. In 2 games (21/16 en 21/10) moest hij het onderspit delven. Door echter het dubbelspel te winnen in 3 games met 21/10-17/21 en 9/21 konden Engelaar en v. Breenen de stand weer in even wicht brengen. Door ruim verlies echter van Enge laar tegen Hartkoorn met 21/16 en 21/12 nam Kr. en Vr. weer afstand en toen na een spaunende strijd ook v. d. Brink verloor van De Vries in 3 f ames 12/21, 21/19 en 21/17 waardoor RTTV tegen een 4-2-achterstand aankeek zag het er niet best uit en leek het erop dat Kr. en Vr. zijn le winstpunten zou binnenhalen. v. Breenen verkleinde echter de ach terstand tot 4-3 door in 2 games 14/21 en 21/23 v.d. Werfhorst voor te blijven, en door een verrassend gemakkelijke winst van v.d. Brink op Hartkoorn 11/21 en 16/21 was de stand weer ge- ADVERTENTIE HEERLEN De Fransman Jean Marty, de keizer onder de kaderspelers heeft vrijdagmiddag vijftig minuten lang de toeschouwers in de foyer van de Heerlense schouwburg vergast op een magistrale biljart show. In dit korte tijdsbestek scoorde hij in het moeilijke ankerkader 71/2 driehonderd punten en werd daarmee glorieus winnaar van de partij, waarin onze landgenoot Hans Vultink aan zijn stoel genageld werd. De Nederlander kon slechts met be wondering toezien, hoe Marty de ballen onder appel hield en ogenschijnlijk zon der enige inspanning hoe simpel het spel lijkt, wanneer men het zo ziet spelen de caramboles uit zijn keu- top liet vloeien. „Zo, dat heb ik gewonnen", was het commentaar van de Aaltenaar, toen hij bij het „trekken" de keus kreeg en de Fransman voor liet spelen. Het zou het enige winstpunt voor hem worden, ofschoon Marty van acquit slechts tot 21 punten kwam. Toen hij voor de tweede keer aan de tafel verscheen, kende zijn scoringsdrift geen grenzen. Als uit 'n automaat rolden met 'n grote frequentie de caramboles over het groene laken. Slechts enkele centime ters van het biljart had de Parijse ex- prof, die ook de wereldtitel in deze spelsoort op zijn naam heeft staan, no dig voor dit spelletje, dat soms meer overeenstemming vertoonde met het li- bre- dan met het kaderspel. Nadat hij zijn eerste honderd punten bijeen had, viel de positie uiteen. Mar ty moest de ruimte in om de ballen weer in het gareel te krijgen. Hij be wees ook op de „lange golf" zijn mees terschap en bij 132 had hij de ballen weer op de lijn. Voort ging hij, en ten slotte strandde hy door een kleine on achtzaamheid. Zijn speelbal rolde precies tussen de „tegenpolen" door. Zelfs voor de eerste beginner zou deze stoot geen probleem zijn geweest. Vultink wi6t de kans, die hij zo on verwacht in de schoot geworpen kreeg, niet uit te buiten. Hij haalde er slechts 35 punten uit. Marty's derde beurt was beslissend. Het zelfvertrouwen van de Fransman was ongeschokt en met een serie van 58 maakte hij de partij uit. Het was Marty's tweede overwinning in drie beurten. In de nastoot wist Vul tink slechts veertien punten aan zijn schamele totaal toe te voegen. Marty had met deze prachtige overwinning zijn aanspraken op de titel nog eens duidelijk onderstreept. Op gelijke hoog te met hem bevond zich na de derde ronde op de ranglijst alleen nog de eveneens ongeslagen Tini Wijnen. De glans, die van Marty's spel straalde, kenmerkte vrijdagmiddag niet dat van de Ossenaar. Lang heeft hij zelfs in on zekerheid verkeerd, of het hem zou luk ken de Spanjaard Ramon Aguilera naar een nederlaag te voeren. Pas in de 14e beurt slaagde Wijnen erin de Span jaard, die sterk verdedigend speelde, in de hoop daarmee de tegenstand van de technisch superieure Nederlander te kunnen breken, met een reeks van 42 te overvleugelen: 278-243. De angst, die Wijnen voor Aguilera koesterde en die onder andere bleek uit het feit, dat onze landgenoot tot tweemaal toe een serie zag afgebroken, doordat de bal len dedans bleven liggen, viel van hem af, toen Aguilera eindelijk het weder woord moest schuldig blijven. De over winning, die Wijnen toch ten deel viel en verdiend was ditmaal zelfs zwaar bevochten. En niet door de kracht van de tegenstander, maar voor al door eigen onmacht. Johann Scherz behaalde een overwin ning op Corin, waarvoor een serie van 115 in de zevende beurt doorslaggevend was. Raymond Ceulemans, de Belgi sche titelhouder, behaalde zijn eerste overwinning. De Duitser Müller werd het slachtoffer. De Belg kon, evenmin als op de eerste dag, imponeren. Hij schijnt nog steeds moeilijkheden te heb ben met het materiaal, vooral wat be treft de in zijn ogen te zware ballen. Tini Wijnen, die bij de gratie van zijn tegenstander (Aguilera) nog zonder kleerscheuren de derde ronde was door gekomen, kon 's avonds de beul niet meer ontlopen. Deze manifesteerde zich in de persoon van de 26-jarige Luike naar Leon Corin, technisch een van de meest begaafde spelers in dit toernooi, die echter nog de internationale erva ring en daarmee de harheid mist nu reeds naar de titel te kunnen dingen. Door een intensieve studie van het spel van Marty heeft hij zich veel van de Franse grootmeester eigen gemaakt. Ceulemans ondervond reeds enkele ma len de kracht van zijn landgenoot en vrijdagavond maakte Corin Wijnen tot zijn slachtoffer. Ofschoon de Ossenaar met een serie van 99 in de derde beurt een ruime voorsprong nam, kon hij zich niet handhaven toen Corin in zijn spel kwam. Met een serie van 102 in de vijfde beurt plaatste de Belg zich in de schaduw van onze landgenoot (142-124) en met een knappe serie van 126 in de negende beurt sloeg hij Wijnens illusies in diggelen: 214-270. Wel kreeg Wijnen de kans om aan de wurgende greep van Corin te ontkomen, maar hij miste hier toe de macht. En er was ditmaal geen pardon/ Series van 100 en 140 ten spijt heeft de Spanjaard Aguilera nog een zware strijd moeten leveren om de mentaal sterke Oostenrijkse caramboleur Johann Scherz een nederlaag toe te brengen. Scherz kon deze echter niet ontlopen en dit tweede verlies betekende voor ex- wereldkampioen, dat hij zich als uitge schakeld voor de titel kan beschouwen. lijk (4-4). Hierna kon Engelaar de le game winnen. Van v.d. Werfhorst met 18/21 doch in de beide andere games was hij kansloos, gezien de cijfers 21/13 en 21/8. Hierdoor had Kr. en Vr. z'n le winstpunt binnen en moest v. Breenen proberen althans nog 1 punt voor RTTV binnen te halen. In een lange en spannende partij te gen de Vries lukte hem dit inderdaad. De le game was er geen vuiltje aan de lucht gezien de winst van 14/21, doch de 2e was erg spannend. Na nog met 13/17 voorgestaan te hebben verloor v. Breenen deze game toch nog met 22/20 De 3e game was eigenlijk al snel be slist doordat v. Breenen tot 10-1 uit kon lopen. Wel haalde De Vries deze achterstand gedeeltelijk in, doch verder dan 16/21 kwam hij toch niet, zodat de punten gedeeld werden en RTTV I in ieder geval le klasser blijft. Het team is deze week vrij. V. d. Broek won in deze wedstrijd 2 maal nl. van Siecker en Vriesene doch moest in v. Wolveren z'n meerdere er kennen. Meijer won van Siecker en door winst in het dubbelspel werd het 4e punt be haald. Lief tink kan nog steeds niet met z'n nieuwe batje overweg en verloor dan ook driemaal. Door deze nederlaag moet RTTV n dus in Velp een gelijkspel bevechten en of dat lukken zal is de grote vraag. Er gaan echter verschillende supporters mee, zodat ze daar een belangrijke rug gesteun aan zullen hebbenDe verde re uitslagen zijn als volgt: Capl-RTTV 3 5-5, RTTV4-Nizo 2 4-6, Panter 2-RTTV 5 4-6, Kr. en Vr. 2-RTTV 6 4-6. RTTV 7 RTC 2 6-4, RTTV 8-Winst punt 2 5-5, RTTV jun.-Velp jun. 4-6. Van het 6e team was dit de 3e over winning in successie, zodat het de de gradatie, die onafwendbaar leek stellig nog kan ontlopen, wanneer de spelers deze vorm kunnen behouden. Haarlem staat zondag voor een bij zonder moeilijke opgave in de uitwed strijd tegen Roda JC, dat de hoop op een „promotievolle" plaats nog lang niet heeft verloren. De Haarlemmers zullen natuurlijk alles doen om hun mooie voorsprong op de concurrenten te behouden. Een van die concurrenten is Fortuna VI., dat het moeilijk krijgt in de uit wedstrijd tegen SC Gooiland. Intussen wacht HVC op een misstap van Roda JC en Fortuna VI. om zich op de der de plaats te nestelen. De Amersfoor- ters gaan op bezoek bij Helmondia '55, dat aan de verkeerde kant van de score moet kunnen worden gehouden. Hermes DVS zal vermoedelijk niet te gen Excelsior opgewassen zijn, Zwolse Boys heeft tegen Hilversum redelijke kansen zijn puntentotaal wat op te vij zelen en Veendam behoudt zijn kansen via een zege op Heerenveen. Bij EDO-Baronie verwachten we een puntenverdeling, bij Limburgia-Wilhel- mina een zege voor de thuisclub en bij Tubantia-PEC een zege voor de gasten. AGOVV tenslotte zal vermoedelijk geen kans zien FC VVV in zijn plannen voor promotie te dwarsbomen. De koppositie van Ajax is in de Ere divisie na de laatste nederlaag van Feyenoord bijzonder sterk geworden en het valt niet te verwachten, dat de Amsterdammers zich zondag op eigen terrein door Go Ahead zullen laten ver rassen. De achterstand van de Rotter dammers zal dus wel gelijk blijven, want ze moeten toch wel van Telstar kunnen winnen. Intussen zal Sparta wel pogen stadge noot Feyenoord voorbij te streven op de ranglijst. Sparta heeft weliswaar momenteel drie punten achterstand, maar het heeft twee wedstrijden min der gespeeld. Om te beginnen moet het zondag de baas blijven over Elinkwijk, hetgeen ons geen al te zware opgave lijkt te zijn. ADO krijgt bezoek van PSV en heeft in dit duel wel de beste papieren, hoewel de Eindhovense ploeg in staat is voor verrassingen te zor gen. De overige uitslagen in deze afde ling worden volgens ons: GVAV-DOS 1, Firtuna '54 - Willem II 1, Xerxes-Sit- tardia 3, NAC-MVV 3 en FC Twente- DWS 3. VEENENDAAL Morgen ontvangt het jongensteam A van de hockeyvereni- ging Salamanders op het Panhuis-sport park zijn tegenstander voor die middag Union CCE, terwijl het jongensteam B bij Nijmegen E op bezoek gaat. Het dames- en het herenteam van Sa lamanders spelen zondag thuis. De da mes komen in het veld tegen Kromhou- ters II en de heren binden de strijd aan met het derde team van deze vereni ging- De Salamander-elftallen zowel de dames als de heren boekten vorige week enkele fraaie overwinningen met respectievelijk 6-0 en 7-0. VEENENDAAINaar wij verne men van het bestuur van de voetbal vereniging Veenendaal zal er zondag middag a.s. tijdens de streekderby Vee- nendaal-Candia '66 uit Rhenen op sport complex „De Salamander" een blik semverloting worden gehouden met als hoofdprijs een dames- of herenrijwiel. De trekking zal plaatshebben direct na afloop van de wedstrijd en zal geschie den door adjudant Hoevens van het plaatselijke politiekorps. Het bestuur van v.v. Veenendaal houdt deze verloting in verband met verbetering van de ac commodatie op „De Salamander". week tegen Veenendaal een 2-1 neder laag leed. DVSA, dat nog steeds in de gradatiestrijd is verwikkeld met Mid landia en SVF, zal deze wedstrijd moe ten gaan winnen om zich een veiliger positie te verschaffen op de ranglijst. Het EMS-team is echter een moeilijke tegenstander. Een vaak pijlsnelle voor hoede en een hechte defensie (met een zeer verdienstelijke goalie) zullen de Amerongers nopen met een volledige inzet te spelen. Vooral de afwerking zal wat effectiever moeten zijn van de Amerongers, hetgeen zij vorige week aan den lijve hebben ondervonden in de uitwedstrijd tegen Vreeswijk. De voor hoede kon daar ondanks een groot overwicht voor de rust niet tot sco ren komen. Wanneer de DVSA-trainer ten aanzien hiervan maatregelen kan treffen, bestaat de mogelijkheid dat het puntentotaal van zijn mannen met twee wordt vermeerderd. Vindt hij hiertegen geen wapen, dan gaat EMS onherroe pelijk met de volle winst naar huis. DVSA 18-9, EMS 17-15. Opheusden - 4e klas F Oost gaat op bezoek bij Arnhemia. Een gelijk spel kan het team onzes inziens wel beha len bij de Arnhemmers. Scherpenzeel dat de eervolle plaats achter kampioen Utrechtse Boys bezet, gaat bij hekkesluiter Rivierwijkers op bezoek. De thuisclub, die uit 15 wedstrij den zegge en schrijve 2 punten heeft vergaard, zal het de bezoekers ongetwij feld niet moeilijk maken, alhoewel de Rivierwijkers theoretisch nog een kans hebben het degradatiegevaar te ontlo pen, maar deze is wel bijzonder nihil. RK Unitas gaat zondag op bezoek bij St. Maarten. De Veenendalers hebben een voorsprong van 4 punten op Ri vierwijkers en zijn in deze ontmoeting in de gelegenheid door middel van een zege het degradatiegevaar vrijwel te ontlopen, daar zoals reeds aange haald Rivierwijkers nagenoeg geen kans heeft tegen Scherpenzeel. Mocht het het geval zijn, dat Rivierwijkers in staat is Scherpenzeel toch met een ver rassing naar huis te sturen, dan is er voor Unitas nog geen man overboord. Het is echter beter vooruit te lopen op de dingen die komen gaan, hebben we op school van een wijze Fransman ge leerd ADVERTENTIE CARACAS. Trudy Groenman heeft de halve finales enkelspel van het inter nationale tennistoernooi van Caracas niet gehaald. In de kwarteindstrijden moest de Groningse, die in de eerste set haar tegenstandster geen enkele game toestond, haar meerdere erkennen in de Westduitse Helga Niessen. De set standen waren: 60, 26 en 16. ADVERTENTIE

De Vallei | 1967 | | pagina 7