In „de Eekhoorn" Mevrouw Lotgering-Hillebrandt keurde Rhenense pannekoeken RAIFFEISENBANK VEENENDAAL Wethouder mr. Deen speelde wit over rood ,Vox Jubilans' in de Pniëlkerk Eervolle opdracht Weekagenda Utrecht Opening „De Driehoek Hinderwet Hinderwet Hinderwet AGENDA BURGERLIJKE STAND Ds. NIJEBOER DOET 16 APRIL ZIJN INTREDE Uitbreiding VEEMARKT DOETINCHEM Bessenjenever Haal Henkes in huis de zilvervloot: jong gespaard, jong verdiend! spaarbank en alle bankzaken Kleuter gewond, glas in scherven ZONDAGSDIENSTEN EDE Raad vergadert in Leersum SCHERPENZEEL LEERSUM VRIJDAG 24 MAART 1967 RHENEN Gistermiddag was me vrouw Lotgering-Hillebrandt die al bij na 40 jaar voor de AVRO radio praatjes houdt op het culinaire vlak, de gast in het pannekoeken- en kip- specialiteitenrestaurant De Eekhoorn aan de Utrechtsestraatweg, om daar haar licht op te steken over pannekoe ken in al hun soorten en variëteiten, teneinde als jurylid op de huishoud beurs in Amsterdam volledig op de hpogte te zijn, wanneer daar straks wedstrijden worden gehouden in hel bakken van pannekoeken, waaraan medewerking wordt verleend door de importeur van de Franse „Tefal"-pan- nen. Het was voor de eigenaar van het pannekoekenhuis, de heer Jac. Kool, een hele eer mevrouw Lotgering-Hille brandt als gast in zijn zaak te mogen begroeten en wanneer mevrouw Lot- ADVERTENT1E RHENEN Op de secretarie van de gemeente Rhenen ligt ter inzage een verzoek met bijlagen van Joh. Drost, Rijksstraatweg 93, te Rhenen, post Eist (U) om vergunning tot 't oprichten, in werking brengen en in werking houden van een inrichting voor metaalbewer king aan de Rijksstraatweg 93, kadas traal gemeente Rhenen, sectie H, num mer 2697. Schriftelijke bezwaren tegen het ver lenen van de vergunning kan een leder gedurende tien dagen na dagtekening van deze bekendmaking inbrengen bij het gemeentebestuur, waar dit verzoek ter inzage ligt. De ingekomen bezwaar schriften worden mede ter inzage ge legd. Mondelinge bezwaren kan een ieder persoonlijk of bij gemachtigde inbren gen op een openbare zitting te houden op dinsdag 11 april 1967, 11.00 uur, in het gemeentehuis te Rhenen. Beroep tegen een beschikking kan la ter o.a. slechts worden ingesteld door: a. een inwoner van een gemeente waar deze openbare kennisgeving is ge schied, mits hij in persoon of bij ge machtigde op de bovenbedoelde zit ting is verschenen; b. een andere belanghebbende, mits hij binnen de gestelde termijn schrifte lijk bezwaren heeft ingebracht. 24 maart 1967. B. en W. van de gemeente Rhenen De secretaris, W. C. Pieters. De burgemeester, Li. Bosch v. Rosenthal. RHENEN Op de secretarie van de gemeente Rhenen ligt ter inzage een verzoek met bijlagen van fa. G. H. v. Leeuwen, Stationsweg 13 te De Klomp (Ederveen) om vergunning tot het op richten, in werking brengen en in wer king houden van een inrichting bestemd tot het opslaan en afleveren van mo torbrandstoffen aan de Candialaan 6, kadastraal gemeente Rhenen, sectie E, nummer 2039. Schriftelijke bezwaren tegen het ver lenen van de vergunning kan een ieder gedurende tien dagen na dagtekening van deze bekendmaking inbrengen bij het gemeentebestuur, waar dit verzoek ter inzage ligt. De ingekomen bezwaar schriften worden mede ter inzage ge legd. Mondelinge bezwaren kan een ieder persoonlijk of bij gemachtigde inbren gen op een openbare zitting te houden op dinsdag 11 april 1967 om 11.00 uur in het gemeentehuis te Rhenen. Beroep tegen een beschikking kan la ter o.a. slechts worden ingesteld door: a. een inwoner van een gemeente waar deze openbare kennisgeving is ge schied, mits hij in persoon of bij ge machtigde op de bovenbedoelde zit ting is verschenen; b. een andere belanghebbende, mits hij binnen de gestelde termijn schrifte lijk bezwaren heeft ingebracht. 24 maai't 1967. B. en W. van de gemeente Rhenen, De secretaris, W. C. Pieters. De burgemeester, L. Bosch v. Rosenthal. gering dan nog zegt: „Ik zal proberen de heer Kool een recept te ontfutse len", dan behoeft niemand zich meer af te vragen hoe de pannekoeken van de heer Kool sfnaken Het moet voor de heer Kool een eervol le opdracht zijn geweest, de bekende radiospreekster van de avro panne koeken te mogen voorzetten. „Ik moet mij prepareren op de wedstrijd, die in de Huishoudbeurs te Amsterdam wordt gehouden", licht mevrouw Lot gering toe, „daarom ben ik hier. Ik wil zien hoe een goede pannekoek er duit moet zien en moet smaken". En onderwijl snijdt zij er één aan. Er Mevr. Lotgering-Hillebrandt laat zich de Rhenense pannekoeken goed smaken. liggen op de keurig gedekte tafel vier soorten pannekoeken, deels met spek, deels met kaas en nog andere grond stoffen bereid, waaronder ham, honing en gember. „De radio-praatjes? Oh, dat doe ik al meer dan zeven en dertig jaar, met een onderbreking in de oorlog. Voor mij betreft mag de AVRO er rustig mee doorgaan, maar binnenkort zet ik er toch een streep onder. De zendtijd wordt bekort en ik kan in tien minuten de dames in Nederland beslist geen juiste voorlichting geven. Dat moet minstens een kwartier zijn", aldus mevrouw Lotgering, wier vertrouwde stem dus binnenkort uit de ether zal verdwijnen. En wat de pannekoeken van de heer straks nog een recept te ontfutselen", zegt mevrouw Lotgering dan. Voor de heer Kool een hele eer! „De Eekhoorn" is inmiddels uitgebreid. Het restaurant heeft er een oppervlak te bijgekregen van ongeveer 60 m2, die aansluit op het bestaande gedeelte en evenals het overige reeds bestaan de restaurant geheel op het zuiden is gelegen met een riant uitzicht over Rijn en Betuwe. Dit is de eerste fase van het uitbreidingsplan, dat in de toe komst de bouw van een bar en een vergaderruimte met talrijke nieuwe hotelkamers omvat. De jongste /er- bouwing is van dien aard, dat er mo menteel in „De Eekhoorn" voor 250 personen tegelijk gedekt kan worden. De buffetten zijn centraal ten opzichte van de zalen komen te liggen, met aan de overzijde daarvan een keurig inge richte souvenirshop. „Talrijke gasten vragen om souvenirs", aldus de heer Kool, „maar altijd op avonden en op zondagen, wanneer de winkels gesloten zijn. Ik kan hen nu zelf van dienst zijn". Het Rhenense aannemérsbedrijf Siefkes heeft de verbouwing verricht. Ook alle andere aannemers en leveranciers wa ren Rhenenaren. ADVERTENTIE RHENEN Op de secretarie van de gemeente Rhenen ligt ter inzage een verzoek met bijlagen van de heer W. Spijk, Nieuwe Veenendaalseweg 234 te Rhenen, om vergunning tot het oprich ten, in werking brengen en in werking houden van een inrichting voor de op slag van plm. 10 flessen butaangas voor eigen gebruik aan de Nieuwe Vee nendaalseweg 234, kadastraal gemeen te Rhenen, sectie G, nummer 1810. Schriftelijke bezwaren tegen het ver lenen van de vergunning kan een ieder gedurende tien dagen na dagtekening van deze bekendmaking inbrengen bij het gemeentebestuur, waar dit verzoek ter inzage ligt. De ingekomen bezwaar schriften worden mede ter inzage ge legd. Mondelinge bezwaren kan een ieder persoonlijk of bij gemachtigde inbren gen op een openbare zitting te houden op dinsdag 11 april 1967 om 11.00 uur in het gemeentehuis te Rhenen. Beroep tegen een beschikking kan la ter o.a. slechts worden ingesteld door: a. een inwoner van een gemeente waar deze openbare kennisgeving is ge schied, mits hij in persoon of bij ge machtigde op de bovenbedoelde zit- ting is verschenen; b. een andere belanghebbende, mits hij binnen de gestelde termijn schrif telijk bezwaren heeft ingebracht. 24 maart 1967. B. en W. van de gemeente Rhenen, De secretaris, W. C. Pieters. De burgemeester, L. Bosch v. Rosenthal. VEENENDAAL De hervormde predikant ds. H. Nyeboer van Beilen, die beroepen is in de vacature van ds. A. A. Bos, zal op zondag 16 april in de avonddienst zijn intrede doen bij de her vormde gemeente „Sola Fide". Eerder werd meegedeeld dat de predikant al op zondag 26 maart zou komen, doch dit bericht berust op een misverstand. STADSSCHOUWBURG Zaterdag 25 maart 20 uur: Toneelgroep Theater met „Hoe groen is Julia" Zondag 26 maart en maandag 27 maart: Toneelgroep Centrum met „Alleen op vrijdag". Dinsdag 28 maart 20 uur: Nederlandse Comedie met „De Idioot". Woensdag 29 maart 20 uur: Haagsche Comedie met „Lied in de Slavernij". Donderdag 30 maart, 14.30 uur: Kinder voorstelling door Scapinoballet. Donderdag 30 maart 20.15 uur: Cabaret PePijn. Vrijdag 31 maart 20 uur: Toneelgroep Ensemble met „Elisabeth, de vrouw zonder man". NICOLAÏKERK Iedere zaterdag 19.30 uur: Orgelvesper. Steeds wisselende organisten. WERFKELDER Vrijdag t.m. maandag 20.30 uur (zater dag ook 23.30 uur): Muzevalcabaret o.l.v. Hennie Oliemuller: „Dat kan je in je zak steken". CINÉ CAVE Woensdag 29 maart 21 uur: Café chan- tant en carabet „Dómci-Domga". ADVERTENTIE ADVERTENTIE Als je tussen de 15 en 21 jaar bent. sta je er financieel goed voor! Want je kunt dan sparen tegen een aantrekkelijke rente PLUS 10% extra spaarpremie. Tien procent, zomaar, cadeau! Dat is het jeugd- spaarplan "De Zilvervloot". Doe er aan mee, dan sta je er goed voor. Ons advies: even langskomen, informaties inwinnen en dan meteen beginnen. Hoe jónger je begint, hoe méér je verdient! 21 maart 1967 Aanvoer: slachtvee 671 stuks; gebruiks- vee 1342; vette kalveren 72; vaarskalve ren 2125; schapen 24; geiten 6; paarden 25; totaal 4265 stuks. Prijzen (in guldens): melk- en kalf- koeien, per stuk 8601460; mest- en weidevee 8201180; drachtige vaarzen 8801435; guste vaarzen 840—1210; pin ken 430—700; graskalveren 420610; vaarskalveren 90160; stierkalveren 40— 70; schapen 110—130; vette kalveren le kwal. per kg lev. gew. 3,403,70, 2e kwal. per kg lev. gew. 3,103,30, 3e kwal. per kg levend gewicht 2,50—2,90; slachtvee le kwal. per kg gesl. gew. 4,00—4,30, 2e kwal. per kg gesl. -gew. 3,65—3,90, 3e kwal. per kg gesl. gew. 3,10—3,40; worst koeien, per kg gesl. gew. 2,70—3,10; slachtpaarden, per kg gesl. gew. 2,90 3,30. Handel: slachtvee redelijk, weidevee matig, vaars- en stierkalveren kalm, vet te kalveren matig, schapen en lammeren matig, paarden kalhi. VEEMARKT UTRECHT 23 maart 1967 Totale aanvoer 3640 stuks; runderen 1405; vette kalveren 253; graskalveren 59; nuchtere kalveren 1564; schapen 271; lammeren 58; bokken en geiten 31. Prijzen (in guldens): melk- en kalf- koeien, per stuk 10501325; kalfvaar- zen 9701250; vare koeien 900—1060; pin ken 650790; stieren 8251100; graskal veren 320525; nuchtere kalveren 3570; fokkalveren 125—245; schapen 85—130; lammeren 95140; bokken en geiten 12—58; vette koeien, le kwal., per kg gesl. gew. 4,004,30; 2e kwal., per kg gesl. gew. 3,853,95; 3e kwal. per kg gesl. gew. 3,753,90; vette kalveren, le kwal. per kg lev. gew. 3,253,45; 2e kwal. per kg lev. gew. 3,153,25; 3e kwal. per kg lev. gew. 3,10—3,15; nuchtere kalveren, per kg lev. gew. 1,301,65. Overzicht (resp. handel en prijzen): melk- en kalfkoeien redelijk, prijshou dend; vette koeien williger, prijshoudend; vare koeien rustig, prijshoudend; vette kalveren williger, hoger; graskalveren rustig, prijshoudend; nuchtere kalveren williger, lager; fokkalveren williger, la ger; schapen matig, prijshoudend; lam meren matig, prijshoudend. VEENENDAAL Op de Prins Ber- nardlaan, ter hoogte van het kantoor van „De Vallei" liep gistermiddag de 3-jarige Corrine v. d. Pol plotseling de rijbaan op, vlak voor een met glas be laden vrachtwagen, bestuurd door de heer M. P. uit Arnhem. De heer P. trachtte door krachtig remmen waarbij zijn wagen dwars over de weg kwam te staan een on geluk te voorkomen, hetgeen hem ech ter niet geheel gelukte. Het meisje werd geraakt en moest naar het Julia- naziekenhuis overgebracht worden. Haar toestand werd echter niet levens gevaarlijk genoemd. De lading'van de vrachtauto kwam vrijwel geheel op straat terecht en ver anderde in scherven. Slechts een grote ruit bleef gespaard. RHENEN. Gistermiddag werd door de heer Schrijvershof uit Leerdam café „De Driehoek" officieel heropend met een receptie, die druk werd bezocht, onder anderen door de wethouders mr. J. Deen en T. van Lienden. Daar de burgemeester door een vergadering ten gemeentehuize was verhinderd, ver richtte loco-burgemeester mr. Deen de opening, door op het gloednieuwe biljart de eerste „stoot" te doen. Hij speelde weliswaar .geen tien over rood, maar wel van wit over rood. Na de stoot riep hij uit: „En hiermee is „De Drie hoek" officieel heropend". Het interieur heeft een complete ge daanteverandering ondergaan. Het ziet er allemaal even keurig uit. De heer Schrijvershof en diens echtgenote wer den flink in de bloemetjes en de ge schenken gezet. Het voltallige dagelijks bestuur van R.M.C. en V.V'.V. gaf even eens acte de présence. Het ligt in de bedoeling van de exploi tant, geen onbekende in de Nederlandse biljartwereld, van zijn café een biljart centrum te maken. Binnenkort beginnen de eerste officiële wedstrijden, terwijl er ook plannen zijn voor demonstraties door bekende biljarters. m. Heden, vrydag VEENENDAAL Zaal Leger des Heils 19.3020.30 uur: „Uur rond het Kruis". BIOSCOOP Luxortheater Veenendaal 19.30 uur: ,,'t Is een gekke, rare, dolle, dwaze wereld". Morgen, zaterdag EDE Nieuwe Hervormde Kerk, Maanderbuurt- weg, 20 uur: Zang- en orgelavond. BIOSCOOP Luxortheater Veenendaal 19.30 uur: ,,'t Is een gekke, rare. dolle, dwaze wereld." TENTOONSTELLING Streekmuseum Rhenen t.m. 1 april: Schilderijen en portretten van Els Am man uit Groningen. Dagelijks geopend van 1112 en 1417 uur. Op zondag, woensdag en tweede paasdag gesloten. Morgen, zaterdag Pniëlkerk, 20 uur: Zangavond te houden door „Vox Jubilans" uit Waddinxveen. VEENENDAAL: Zaterdag 25 maart: J. Schilperoort, (za terdag 10.00 uur tot zondag 8.00 uur) Kerkewijk 40, tel. 2134. Zondag 26 maart: J. H. Kets, (zondag 8.00 uur tot maandag 8.00 uur) Hoofd straat 26, tel. 3056. Maandag 27 maart: H. E. G. Pilon (maamdag 8 uur tot dinsdag 8 uur) Kerkewijk 82, tel. 2481. Apotheek: Zuidersma, Hoofdstraat 53, tel. 2123, Groene Kruis: Zr. Gerrits, Schrijvers park 76-111, tel. 2230. RHENEN: le en 2e Paasdag: dr. Stegeman, Heren straat 69, tel. 2315. Apotheek Goede Vrijdag: Apotheek Deys tot 18.00 uur geopend, le Paasdag: Dienstdoende apotheek Wa- geningen. 2e Paasdag: Deys. AMERONGEN: De praktijken van de doktoren Kars en Ossendorp uit Amerongen, Bakker en Van de Burg uit Leersum en van Van Ommeren uit Eist, worden het a.s. week end waargenomen door dr. S. M. van Ommeren. DE KLOMP, EDERVEEN en RENSWOUDE: le en 2e Paasdag: dr. Rademaker, Eder veen, tel. 201. Dierenarts: T. Nutma, Hoofdweg 49 A, Ederveen, tel. 457. SCHERPENZEEL: Zaterdag 25 en zondag 26 maart: dr. H. G. v. d. Hoek, Stationsweg 10, Wou denberg, tel. 03498-1330. Leersum Apotheek Weekeinde-, avond-en nachtdienst van 25 maart 12 uur t.m. 1 april: Apotheek v.d. Meent, Driebergen. Wijkzusters Zuster P M. Mostert, Meester Bosweg 9 Leersum Tel. 1423. GEBOREN: Wouda J., d. van M. J. van den Brink en J. M. Maassen; Daphne F. d.v. A. H. Kievits en I. M. M. Stok; Evert je, d.v. F. J. van Ooij- huizen en W. Kleinloog; Anna d.v. G. van de Craats en W. Visser; Marion, d.v. H. Hulsbergen en M. C. A. Huls bosch; Aartine A. d.v. T. van Elten en H. Bouw; Jan W., z.v. J. v. d. Lagemaat en M. van de Meent; Yolanda B. C., d.v. W. van Norden en G. Borgers; Eveline, d.v. J. van Voorthuizen en J. Methorst; 16,veenendaal VEENENDAAL Zaterdagavond treedt in de chr. geref. Pniëlkerk aan de Hoofdstraat de bekende hervormde gemengde zangvereniging „Vox Jubi lans" uit Waddinxveen op. Het koor, onder leiding van zijn diri gent, de heer Andries Noordegraaf, en begeleid door Wim v. d. Panne, geeft een uitvoering van tal van bekende werken. Hieronder zijn „Jezus, zie hoe'k op u wacht", „Was mein Gott will, das ist wohlgetan", J. S. Bachs bewerking van „Oh Haupt voll Blut und Wunden", en tot slot de bewerking van bewijs van toegang, dat ook reeds za- Jan Zwart van „Daar juicht een toon", die culmineert in een samenzang. Samenzang zal er ook zijn in de pau ze. De tekst van de dan gezongen lie deren is vermeld op het programma/ terdagmiddag tussen 16.00 en 17.00 uur verkrijgbaar is aan de kerk. LEERSUM Op woensdag 29 maart vergadert de Leersumse raad in de zaal van hotel „Het Centrum". De agenda luidt: Geldleningen aan de woningbouwstichting Leersum voor de bouw van een bejaardencentrum; twee onbewoonbaarverklaringen woningen Koningin Julianalaan 47 en 47a en Ben- tincklaan 17 en 19 en verkoop sloop Middelweg 58. Diana, d.v. W. van de Blaak en J. W. Wolsing; Eric, z.v. A. Busser en H. J. A. C. Meijer; Yvonne M., d.v. J. Bragt en-P. M. J. Wolters; Jacoba M., d.v. M. H. Gerritz en T. G. A. Geutjes; Hen- drika, d.v. J. H. Franken en G. van Ga len; Cornelis, z.v. L. Bruggeman en M. A. Brokking; Edith, d.v. A. Teunissen van Manen én P. T. Nijenhuis; Elisa beth F., d.v. H. Kenemans en M. L. Penninga; Hendrik, z.v. G. van de Kamp en W. G. Roelofsen; Jan, z.v. E. J. Achterstraat en J. van de Munt; Ca rolina B., d.v. C. B. Slemmer en T. C. Hardeman. ONDERTROUWD: Abraham P. Fran sen en Pieternella H. de Rek; Abraham Luteijn en Jannie Kateman; Derk Blom en Rijkje van de Haar; Johannes J. van Omme en Wilhelmina A. Kroeze; Hen drik J. van Wijde en Jannetje Methorst; Willem van Gorkomen Feka J. G. S. Fens; Gerrit J. Geerling en Maria E. de Regt; Robert W. R. Eijsten en Ger rit je Hendriks; Bauke Lebbing en Teun- tje Harmsen; Nanne van Eijk en Wil- lemina Nap; Aris M. Smit en Cornelia M. Frankenhuizen; Aart Werkman en Maria J. W. Buunk; Klaas Evers en Jantje Urbach; Luciano Brondi en Eli sabeth H. Hendriks; Mechelinus C. Ver- hoeks en Anna G. Schoutema. GETROUWD: A. van 't Voort en A. van Doorn; A. Heijnekamp en P. Rozen- boom; P. van Oosterom en L. G. Roze- boom; A. van Geerenstein en G. W. K. Mak; G. van Reemst en H. Janssen; W. Roseboom en H. van Hunnik; A. G. W. Pothof en R. J. Pfister; J. Bolhuis en G. C. van Beek; M. Depetri en H. Veenendaal; J. G. Blad en B. Deij; P. van der Dussen en J. C. van de Voort. OVERLEDEN:Jan van Dijk, 72 jr.; Dirk van Ginkel, 78 jr.; Cornelis Achter berg, 71 jr.; Maaijtje W. van der Craats, 69 jr.; Geertruida M. de Voogd, 78 jr.; e.v. N. Padt; Marinus Ree, 80 jr.; Gijs- bert van Lagen, 74 jr.; Anthonie G. Hendriks, 72 jr.; Melis Jansen. 78. jr.;. Jannes van de Beek, 69 jr.; Gerrit van den Brink, 57 jr.; Jan Eduard van Koo- ten, 11 dagen; Albert Verkuijl, 39 jr.; Jan H. Cornelissen, 79 jr.; Eduard J. Moniharapon, 60 jr.; Hendrika Vermeer 65 jr. e.v. T. van Beijnhem. uit Texel; de heer W. Lerrick, Scherpen- zeelseweg 43, gekomen uit Zutphen. Verhuisd: Fam. A. v. Ruler, Ge zichtslaan 18 naar Wilhelminahof 2; fa milie A. de Waard, Schermlaan 8 naar Wilhelminahof 4; fam. J. Ederveen, Englaan 47a naar Schermlaan 8; fam. W. van den Bos, Bremweg 4 naar Eng laan 47a; fam. H. Troelstra, Rijks straatweg 241 naar Wilhelminahof 6: mej. L. K. van Meurs, Rijksstraatweg 241 naar Wilhelminahof 6; fam. E. J. Roosen, Middelweg 17 naar Wilhelmina hof 8; fam. W. B. Lourens, Kon. Julia nalaan S5a naar Wilhelminahof 10; fa milie IJ. Jongsma, Schermlaan 26 naar Wilhelminahof 12; fam. J. v. Guilik, Rijksstraatweg 24 naar de Uitweg 6: fam. J. W. Volmer, de Uitweg 6 naar Middelweg 70; fam. M. Cornelisse. Rijksstraatweg 16 naar Middelweg 68: fam. M. van Wijk, Broekweg 1 naar Middelweg 66; fam. J. Marchal, Hool- weg 12 naar de Middelweg 64; fam. H. M. Willemsen, Middelweg 58 naar Middelweg 62; fam. G. L. A. Roosen, Middelweg 49 naar Middelweg 60; mevr. V. E. Kaulbach. M. C. Ver loopweg 50 II naar Scherpenzeelseweg 19. LEERSUM Geboren: Gerda Cor- ry, d. v. C. J. Kluun en A. de Jong. Getrouwd: H. M. Kaptein, 27 j. (Arn hem) en M. P. Bakker, 25 j.; N. G. P. van Oss, 18 j. (Tiel) en W. Treep, 21 jaar. Ondertrouwd: L. Alberts en D. H. Bos; W. Grootveld (Den Helder) enW. de Cleen. Overleden: S. Bakker, 73 j., geh. m. M. H. van de Water; E. D. L. Ooster man, 71 j., geh. gew. met Ch. S. Lech- ner. Bevolkingsregister Vestigingen: De heer D. Nieuwhoff, Middelweg 49 uit Utrecht; fam. H. Hel- linga, Scherpenzeelseweg 49, gekomen Geboren: Jannette Christine, d. v. L. Wisse en L. Verhage; Hendrikus, z. v. J. Vlastuin en W. G. v. Galen; Helena Jacoba Elizabeth, d. v. L. S. Hulshui zen en E. Snetselaar;-Elizabeth, d. v. H. J. G. van Appel en E. H. Becker. OndertrouwdLambertus Kraak (Ede) en Odina van Bruggen; Hendrik Ditewig (Veenendaal) en Antonia A. Iprenburg. Overleden: Johan Floor, 78 j. Vallei-Stad, A. Klaassen Burgerlijke stand - VEENENDAAL Geboren: Geertruida Hendrika, d. v. A. van Burken en G. H. van Viegen; Albert Marinus, z. v. W. Taverne en R. Schimmel; Jannetje Jolanda, d. v. D. J. Roelofs en J. de Fluiter; Dirkje, d. v. G. A. van Barneveld en J. P. van Brummelen; Jannet Christine, d. v. H. Rebergen en A. G. van den Berg; Ger rit, z. v. H. van den Bos en T. Baars; Hendrika, d. v. J. Bruis en W. C. van Stempvoort; Ronald, z. v. L. Kaiter en T. C. David; Anthonia Frederika, d. v. G. Leppers en E. v. Voorst; Geertrui, d. v. C. Pol en J. H. Versteeg; Petro- nella, d. v. G. Huigen en H. G. Arp; Carolina, d. v. G. Huigen en H. G. Arp; Dirk Jan, z. v. P. J. Coenen en G. van de Craats (geboren te Rhenen); Frits Hubertus Theodorus Johannes, z. v. M. H. Hanssen en T. J. A. Bons (geb. te Rhenen). Ondertrouwd: G. W. M. Arts en M. T. E. Jansen; L. Dijkstra en W. Fasse; T. F. Hiensch en J. M. M. Erzepky. Getrouwd: H. A. Budding en H. Bek- ker; A. G. van Beek en T. Davelaar; P. Vonk en H. Sleijfer; A. van de Weerd en M. H. Roelofsen; H. Kramer en J. Hardeman; H. Dijksterhuis en A. J. H. van Ginkel; M. v. Beek en J. J. van de Scheur; W. A. van de Wetering en C. van Voorst. Overleden: Marianne Boers, 4 j., d. v. C. Boers en M. van Kempen.

De Vallei | 1967 | | pagina 5