Raad Leer sum financierde bejaardencentrum aarzelend MEERDERHEID GING TENSLOTTE OVERSTAG Vijf VAV-atleten namen deel aan propagandacross SKF promoveert reeds na eerste competitie Geen vierde leslokaal voor chr. lagere school Verveling op de vlucht door „Instuif"-werk 7 Ijobiflettee.e.g 399,- Hij en zij lezen DE VALLEI mist u PARADE vieux 3550 4079 Slecht week-end voor DYSA Burgemeester: „Als vrouw kan ik me op jullie mannen verduveld boos maken.r' Atletiek Tafeltennis Hogere tarieven bij de N.B.M. AGENDA REIN VEENENDAAL De nieuwsbron voor Uw omgeving Successen voor „Lunaruitertjes'* PROBEER NU DE NIEUWE NUR DIE KWALITEIT UW DE VALLEI? Bel: Urgentie Invloed DAMMEN B. en W. adviseren: Planologie in Achterberg Simavi-collecte Voor al uw herenmodes Ik ben blij voor u en voor mij... Gortstraat 1 VEENENDAAL Telefoon 2456 A JA Maatsch. werk aan krappe kant DONDERDAG 30 MAART 1967 dagblad tot 17.30 u. van 17.30 tot 19.30 u. Zaterdags 16.30—17.30 uur LEERSUM In een raadsvergadering, die bijna vier uur duurde, heeft de Leersumse gemeenteraad zonder hoofdelijke stemming besloten een lening van f 2.324.709,toe te kennen aan de woningbouwstiehting ten behoeve van de financiering van het bejaardencentrum. Aanvankelijk zag het er niet naar uit, dat de meerderheid van de raad zich achter dit raadsvoorstel zou scha ren. De fracties van de VVD, de PvdA en Leersums Belang lieten zich in ne gatieve zin uit, omdat zij bezwaren koesterden tegen de samenstelling van de woningbouwstiehting, die de bouw van het bejaardencentrum zal realiseren. Bovendien bleek dat er in het college een duidelijke verdeeldheid was ont staan. Wethouder J. K. de Vries (VVD) tevens voorzitter van de omstreden woningbouwstiehting, raakte in felle debatten verwikkeld met zijn socialisti sche collega J. M. van der Valk, die te kennen gaf weinig voor de huidige wo ningbouwstiehting te voelen, omdat het bestuur ervan een te kerkelijke signa tuur draagt. De burgemeester, mevrouw C. M. s' Jacob-des Bouvrie, maakte zich na de urenlange beraadslagingen boos over de eindeloze meningsverschillen in de raad. „Het is zo langzamerhand een vervelende zaak geworden", zo riep zij uit. „Ik kan me als vrouw verduiveld kwaad maken wanneer jullie als man nen steeds maar weer over allerlei kleine bijkomstigheden vallen. Het is hier in Leersum altijd hetzelfde liedje De samenstelling: van de woningbouw stiehting die het bejaardeneentrum te zijner tijd zal verhuren aan de Prot. Christelijke Stiehting voor Bejaarden zorg, werd door het merendeel van de raadsleden gekritiseerd. Het bestuur van de stiehting wordt gevormd uit verte genwoordigers van vtff kerkelijke ge nootschappen en door een vertegenwoor diger van het CNV, in totaal elf leden. Bovendien zijn aan dit hestuur tijdelijk twee ambtenaren toegevoegd. De heer J. C. C. Dell (Leersums Be lang) bracht als eerste zijn bezwaren naar voren. „Dit bestuur beantwoordt niet aan het begrip neutraal", zo stelde hij vast. Wethouder J. K. de Vries (VVD) zei hierop dat de deskundigheid van de be stuursleden voorop staat en niet hun ge loofsovertuiging. De heer H. Slijkhuis (WD) sloot zich bij de aanmerkingen van de heer Dell aan. „Het bestuur van de stichting is geen afspiegeling van de Leersumse bevol king", was de mening van de heer drs. J. A. M. Verbeek (ex-VVD). „Ik ben tegen verzuiling van het maatschappe lijk leven en ik acht het daarom niet te verteren, dat er hier een bestuur is, dat een aantal kerkelijke groeperingen vertegenwoordigt". Hij drong vervolgens aan op een sta tutenwijziging, zodat het stichtingsbe stuur een wat neutralere koers zou kun nen gaan varen. Burgemeester 's Jacob zei, dat de ge meente de statuten niet op eigen houtje kan veranderen omdat het hier om een ministeriële beschikking gaat. „De statuten zijn door het ministerie opgesteld", verklaarde zij. Wethouder De Vries wilde de heer Verbeek en de andere raadsleden die bezwaren had den aangevoerd tegen de woningbouw stiehting wel enigszins tegemoet komen door hun vrijwel met zekerheid te ga randeren dat het bestuur binnenkort zal worden uitgebreid met enkele „neutra le" personen, om zo meer openheid te verkrijgen. De burgemeester trachtte de raadsle den van de urgentie van het bejaarden centrum te overtuigen met het argu ment dat „er veel mensen om dit ge bouw zitten te springen". „Laten we alle problemen daarom maar overboord gooien", zo suggereerde zij moederlijk. Maar de heer A. van de Bogert (Leer sums Belang) en nog andere sprekers na hem waren over de materie nog lang niet uitgepraat. De heer Van de Bogert kwam zelfs met een geheel nieuwe samenstelling van het bestuur op de proppen. Hij wilde daarin naast de kerkelijke vertegenwoordigers ook on der meer personen uit het NVV opne men. De heer Verbeek had nog weer ande re bezwaren. Volgens zijn mening was de raad niet voldoende Ingelicht over het plan tot oprichting van de woning bouwstiehting. „Alles is zo maar uit de lucht komen vallen. De moeilijkheden, die zich nu voordoen zouden we niet hebben gekregen als we beter op de hoogte waren gesteld". AMERONGEN Het afgelopen week end is er voor de diverse DVSA-elftal- len weinig nieuws te melden. Alleen za terdag werd er gevoetbald. Het tweede elftal van de zaterdagaf deling ging op bezoek bij Renswoude 2. De Amerongers verloren met 6-4. Van de jeugdelftallen verloren de DVSA ad spiranten met 9-3 van de VRC jeugd. De pupillen deden het al niet beter. Zij verloren van de VRC toekomst met 5-1. Geen al te beste resultaten dus. Voor de tweede paasdag stond op het programma de wedstrijd DVSA 2 tegen Dorestad 2. Tegen half twaalf kwam een deputatie van Dorestad melden, dat zij geen acht spelers bijeen konden krij gen en dat dientengevolge de wedstrijd geen doorgang kon vinden. Wethouder De Vries: „We stonden nu eenmaal voor het feit, dat er zo spoedig mogelijk een bejaardencentrum moet komen en vandaar dat we ook haast gemaakt hebben met de samen stelling van het bestuur van de woning bouwstiehting. De beide wethouders kregen het daar na woordelijk met elkaar aan de stok. In feite hadden zij in hun argumenten de hele vergadering al fel tegenover el kaar gestaan. Wethouder De Vries ver weet zijn collega Van der Valk, dat hij aanvankelijk wel akkoord was gegaan met de samenstelling van het stichtings bestuur en hij nam het hem daarom kwalijk dat hij zich daar nu niet meer kon verenigen. „U heeft de desbetref fende stukken zelfs voor akkoord gete kend", vo voerde h(j aan. „De hele zaak berust op een vergis sing", verdedigde de heer Van der Valk zich. „Je zou het overmacht kunnen noe men, want ik kreeg het voorstel 's nachts onder ogen en toen heb ik in mijn persoonlijke agenda een paraaf gezet. Ik heb naast mijn functie als wethouder mijn eigen dagtaak en als iemand denkt dat hij het beter kan doen moet hij het maar zeggen..." De woordenwisseling liep uit op een nietes-welles-debat. „Het is geen vergis- VEENENDAAL Vijf atleten van de Veenendaalse Atletiek Vereniging (VAV) hebben het afgelopen weekend deelgenomen aan een propagandacross in het Brabantse Mariahout. Bij de Ju nioren A waren vertegenwoordigd Jan tl arteman. Steven Huibers en Herman van Alfen en bij de jongens C verscheen Jan Hensbergen aan de start. Roe li van Alfen debuteerde bij de meisjes B. Jan Harte man draaide in de eerste paar ronden zeer verdienstelijk mee. Hij bleef de Nederlandse kampioen T. van Uden op de voet volgen en werd enthousiast aangemoedigd door de Vee nendaalse supporters. In de laatste ron de verhoogde Van Uden evenwel het tempo en dat werd te veel voor Hart man. Hij raakte door dit zeer hoge tem po achter en werd nog enkele ma len gepasseerd. Steven Huibers draai de ook in de eerste ronden zeer soepel maar na een valpartij kon hij zijn rit me moeilijk terugvinden en zakte ge leidelijk af naar de middenmoot. Herman van Alfen had een zwakke dag. De in andere wedstrijden zo agres sieve junior ontbrak het deze middag aan vechtlust. Hij was ver achter de kopgroep te vinden in deze cross. De afstand, welke de junioren moesten af leggen was 5000 m. Op 2 april neemt VAV deel aan de AVRO-cross. sing", zei de heer De Vries. „Wel een vergissing", repliceerde de PvdA-wet- houder. Aan het begin van de vergadering hield de raad zich nog geruime tijd be zig met de vraag in hoeverre het col lege invloed kan uitoefenen op het plaat sen van bejaarden in het nieuwe cen trum. Drs. A. G. W. Schapenk (CHU) en A. Takken (PvdA) voerden hierover het woord. Aan deze zaak bleken ver schillende juridische aspecten te kle ven, die door de burgemeester uitvoerig uiteen werden gezet. Men kwam over een de bevoegdheden van het college en van de commissie, die door de raad is samengesteld om de toewijzing te re gelen, nader te bestuderen. De heer Verbeek tenslotte bracht het standpunt van de fracties van Leersums Belang, WD en PvdA naar voren wat betreft de samenstelling van de woning bouwcommissie. „Gezien de urgentie van de zaak wil len we een uitzondering maken. De be zwaren die zij tegen de samenstelling VEENENDAAL Dezer dagen speelde het eerste tafeltennisteam van SKF bestaande uit de heren Vink, Roks en Eimers de voorlaatste wed strijd van dit seizoen tegen R.T.C. 2. De Veenendalers zouden bij volle winst kampioen worden van de 4e klasse Kring Gelderse Vallei en automatisch promoveren naar de 3e klasse. Een zeer strijdlustig SKF begon fel en haalde de eerste 4 punten binnen, waarna Duindam van het R.T.C.-team Roks in drie games een punt afsnoepte. De resterende partijen waren echter alle voor het SKF-team. Bij de stand van 8-1 geloofde Vink het schijnbaar wel en moest hierdoor zijn meerdere erkennen in Van Voorst. Eimers bracht alle drie partijen op zijn naam. Door deze ruime zege op R.T.C. 2 werd SKF ongeslagen kampioen. Drie maal speelde het tafeltennisteam gelijk. Een prachtig resultaat van de SKF- heren, die voor het eerst in de compe titie speelden en meteen promoveren naar een hogere klasse, in casu 3e klas. EDERVEEN. Dinsdagavond werd er in de onderlinge competitie van DCE weer gedamd en er waren op deze avond meermalen verrassende uitslagen te no teren. T. Middelman speelde remise tegen v. Heerdt, hetgeen een mooi resul taat is voor eerstgenoemde. St. Vierwin- den verloor geheel onverwachts van A. Huibers en G. J. Dlkkenberg kwam in zijn part(j tegen W. Veldhuizen niet ver der dan remise. De verdere uitslagen zijn als volgt: J. D. KoningA. van Hunnik 20 G. VlastuinVan Nieuwamerongen 20 B. van BeekJ. Lagerweij 02 A. van HunnikG. van Heerdt 02 J. BoeveJ. de Koning 02 Het begint zo langzamerhand duidelijk te worden welke spelers zich gaan plaat sen voor het achttal, dat deze herfst de competitie ingaat. De stand bijge werkt tot 20 maart luidt G. J. Dikkenberg 2740 J. de Koning 2634 G. van Heerdt 1933 G. Vlastuin 24—31 St. Vierwinden 2030 A. Wegen 22—25 J. Boeve 1421 T. Middelman 28—21 D. van Heerdt 1920 E. Hendriks 2919 B. van Beek 2218 J. Lagerweij 2417 A. v. Hunnik 1816 W. Veldhuizen 1815 A. Huibers 2012 Van Nieuwamerongen 52 J. Stoboom 242 RESTEREN Het bestuur van de Stichting Hervormd Onderwijs Reste ren heeft het gemeentebestuur ver zocht medewerking te verlenen om het in bruikleen gegeven schoolgebouw ten behoeve van zijn school voor gewoon lager onderwijs uit te breiden met een vierde leslokaal. Het ziet er echter niet naar uit, dat het hoogste college in de gemeente Resteren deze mede werking zal verlenen. ADVERTENTIt Als reden van het verzoek geeft de stichting op dat met ingang van de cursus 1966-67 een vierde lokaal no dig was, omdat een aangestelde Veer kracht een onderdak moest hebben. Hiervoor is als tijdelijke oplossing een lokaal van de bijzondere kleuterschool te Kesteren gevonden. Ten aanzien van het verzoek heeft het gemeentebestuur het advies gevraagd van de inspec teur van het lager onderwijs, die het echter voorbarig achtte en dus niet juist op deze gronden een vierde leslo kaal aan te vragen. „Het is namelijk stellig niet zeker, dat met ingang van het nieuwe schooljaar een boventallige leerkracht door het Rijk zal worden toegestaan. Door deze onzekere «titua- tie zouden door inwilliging van het ver zoek de normale eisen worden over schreden. Dientengevolge behoort de gevraagde medewerking te worden ge weigerd", aldus de inspecteur voor het lager onderwijs. Gezien dit advies stellen B. en W. in de gemeente Kesteren de raad voor bo vengenoemde medewerking niet te ver lenen. Wethouder VAN DER VALK (Pv.d.A.) te kerkelijk hebben blijven bestaan en wij zullen de ze in de toekomst zeker laten gelden". Daarmee ging de raadsvergadering in feite als een nachtkaars uit, al werd het duidelijk dat men voortaan wenste sa men te werken met een andere woning bouwstiehting. Wethouder De Vries haastte zich nog te zeggen dat hij met de wensen van de raad zeker rekening zou houden. Als voorzitter van de stichting zegde hij toe, dat men zich in het bestuur over de gewenste samenstelling zou beraden. De raadsleden die bezwaren hadden aan gevoerd bleken echter maar half geluk kig met deze garantie te zijn, want slechts de urgentie van de bouw van 't bejaardencentrum had hem overstag doen gaan. RHENEN Het was de heer A. Jan sen, raadslid voor de V.V.D., opgeval len dat tijdens de in de buurtschap Achterberg gehouden forumavond vele vragen grandioos van de tafel waren geveegd onder het motief, dat eventu ele plannen voor Achterberg zoveel geld gaan kosten, dat de inwoners als gevolg daarvan een veel te hoge rekening ge presenteerd zullen krijgen. De heer Jan sen trok hieruit in de vergadering van de raad van afgelopen dinsdagavond de conclusie, dat de planologische commis sie met Achterberg dan ook wel weinig werk zal hebben. De heer Jansen was van mening, dat ook Achterberg een ze kere financiële inbreng heeft en mits dien recht heeft op voorzieningen uit de algemene middelen. De burgemeester wees de heer Jan sen erop, dat een forumavond en het werk van een planologische commissie, niet te vergelijken zijn. Een planologi sche commissie kan intern veel meer doen en uitdenken dan een forum, dat in het openbaar werkt en waar per soonlijke meningen naar voren worden gebracht. In dit licht gezien zag de bur gemeester voor de planologische com missie wel degelijk een belangrijke en omvangrijke taak weggelegd. Het is een schrale troost voor hen die Achter)>erg een zekere nieuwe toekomst hebben toegedacht, maar alle hoop is dus nog niet verloren. Ook voor Ouwehands Dierenpark gold hetzelfde Paasbeeld als voor alle ande re uitgaansgelegenheden in ons land. Het slechte weer van vooral tweede Paasdag heeft het aantal bezoekers flink gedrukt. De directie schrijft het wat mindere bezoek bovendien toe aan het tijdstip van Pasen, dat dit jaar wel bijzonder vroeg viel. Tijdens een onderhoud met directeur Baars gaf deze als zijn mening: „Het wordt hoog tijd, dat er op zo kort moge lijke termijn een vaste jaarlijkse datum voor Pasen wordt bepaald. En dan niet te vroeg in het seizoen. Daarmee is iedereen gebaat. Niet alleen de men sen die plannen maken, maar ook de mensen die de gasten moeten ontvan gen". De totaal vernielde auto van de veehandelaar E. J. B. uit Kootwij kerb roek, die gisterochtend omstreeks half zes op de Rijnbrug te Rhenen op het nippertje aan de dood ontkwam, gaf een troosteloze aanblik. Tengevolge van een opgevroren wegdek, raakte de wagen in een slip en belandde tegen de leuning van de Rijn brug, waaruit hij over een lengte van enkele meters het hekwerk rukte. De bestuurder liep hierbij wonder boven wonder geen schrammetje op. Bij het zien van de gapende diepte en het natte Rijnwater liepen de ongelukkige veehandelaar de rillingen over de rug. Personeel van de Rijkswaterstaat heeft direct na het ongeval de vernielde brugleuning provisorisch hersteld. Het garagebedrijf Chr. van Leyen sleepte de wagen, die total loss was, naar veiliger oorden. VEENENDAAL Uitgaande van het jeugdwerk „De Instuif is er voor de Vt nendaalse jeugd weer een aantrekkelijk vakantieprogramma vertoond. Gedurendt drie dagen werd een groot deel van de jeugd voor verveling gevrijwaard. Dinsdag en woensdag konden de jongelui naar het Verenigingsgebouw aan de Eikenlaan, terwijl vandaag op twee plaatsen tegelijk de voorstelling van dezelfde film plaats vond, namelijk in het Jeugdgebouw aan de Sandbrinkstraat en in het Trefpunt. De belangstelling voor deze activiteiten was weer enorm, zodat de organisatoren op een geslaagd initiatief kunnen terugzien. Dinsdag werd in het Verenigingsge bouw de film „Bobby wordt vermist" gedraaid, een bijzonder spannende film .waarvan de kinderen echt genoten hebben. Beide voorstellingen werden goed bezocht. Veel kinderen waren er ook tijdens de voorstellingen die woens dag in het Verenigingsgebouw gegeven werden. Toen was er voor de jeugd een optreden van een accordeonist en een artiest, die een zeer vlot program ma brachten. De accordeonist verzorg de enkele meezingertjes. Verder bestond het programma uit een groot aantal nummers zoals goochelen, buikspreken, poppenkast en conférence. Er werden ook enkele wedstrijden ingelast, waar onder het kampioenschap van Veenen- daal in het „sabbelen", het leegdrinken van een zuigfles met water. De stem ming was uitstekend in de zaal; volop werd er meegedaan en als er geen scheuren in het Verenigingsgebouw ge komen zijn, is dat aan het hechte met selwerk te danken het lawaai was er nu en dan groot genoeg voor. Vandaag het grote experiment: het zelfde programma op twee verschillende de plaatsen. Omdat het Verenigingsge bouw niet vrij was was voor dit werk, moest men naar een andere oplossing uitzien. Bij een vorige gelegenheid is gebleken dat het jeugdgebouw alleen nooit de gehele stroom kinderen aan RHENEN Met ingang van 1 april a.s. zal bij de NBM op de interlokale lijnen een tariefsherziening plaats vin den voor enkele reis- en retourplaatsbe wijzen en met ingang van 1 mei a.s. voor de 6-retourenkaarten en maand- kaarten. Ingaande 1 april 1967: de tarieven voor de reisafstanden tot plm. 6 km blijven ongewijzigd, voor de afstanden tussen 6 en plm. 12 km wordt de prijs zowel voor het enke le reis- als het retourtarief met f 0,05 verhoogd, vanaf 12 km is de verhoging afhanke lijk van de afgelegde reisafstand. Zij varieert voor de enkele reisplaats be wij zen van f 0,10 tot f 0,25 maximaal en voor de retours van f 0,20 tot f 0,45 maximaal. Ingaande 1 mei 1967: verhoging van de prijzen van de 6-re- tourenkaarten en maandkaarten. De prijzen van deze plaatsbewijzen zijn ver houdingsgewijs afgeleid van de nieuwe enkele reistarieven. Ongewijzigd blijven vooralsnog de ta rieven van de maandabonnementen. Ongewijzigd blijven de tarieven van de stadsdiensten te Hilversum en Bus- sum en die van het lokale vervoer bin nen de gemeenten Ede en Zeist. Even eens wordt niet gewijzigd het tarief van de dag-abonnementen en het algemeen abonnement. LEERSUM In de week van 3-8 april wordt ook in Leersum weer de jaarlijkse SIMAVI-collecte gehouden. Heden, donderdag BIOSCOOP Luxortheater Veenendaal 19.30 uur: „Fantastisch Experime t". Morgen, vrijdag RENSWOUDE Gebouw Rehoboth 19 uur: Opening ba zaar muziekvereniging. BIOSCOOP Luxortheater Veenendaal 19.30 uur: „Fantastisch Experiment". TENTOONSTELLING Streekmuseum Rhenen t.m. I april: Schilderijen en portretten van Els Am man uit Groningen. Dagelijks geopend van 11-12 en van 14-17 uur. REGENJASSEN een zeer aparte collectie HOOFDSTRAAT 75 - VEENENDAAL dat een Mobylette nauwelijks of geen onder houd vraagt. Zo'n model E.E.G.? Daar hebt u geen omkijken naar. U hebt wel de lusten, maar niet de lasten van niet-trappen-comfort! Dat demonstreer ik u graag! Want ik sta er helemaal achter! een volautomatische kaptein mobylette! kan, zodat men ook in het Trefpunt een voorstelling gaf. Men had beslag weten te leggen op twee kopieën van dezelfde film: „Oom Erik en zijn detectives", een film waarin spannende en humoris tische momenten elkaar afwisselden. Het experiment mag geslaagd wor den genoemd, al waren er zoals al tijd kinderen, die naar het Vereni gingsgebouw gingen. Ook dachten enke len, dat als ze 's morgens naar het Trefpunt en 's middags naar het Jeugd gebouw gingen, ze twee verschillende films te zien zouden krijgen. Hoewel het een noodoplossing is, is het te ver wachten, dat in de toekomst als het Ver enigingsgebouw bezet is, deze twee za len weer gelijktijdig gebruikt zullen worden. ADVERTENTIE RHENEN De A.R.-afgevaardigde in de gemeenteraad van Rhenen, de heer H. Griffioen, heeft in de raadsver gadering van afgelopen dinsdagavond zijn bezorgdheid uitgesproken over het maatschappelijk werk. De lieer Griffi oen had veel waardering voor de acti viteiten van de gemeentelijke maat schappelijk werker, maar hij bleef van mening, dat één man het uitgebreide werkterrein niet aan kan. Naar zijn smaak beperkt het maatschappelijk werk van de gemeente zich tot het ver strekken van bijstand waar dit nodig is. Van begeleiding van de gezinnen of van elk soort ander maatschappelijk werk is geen sprake, om dat daarvoor de tijd ontbreekt. De heer Griffioen plaatste deze opmerkingen naar aanlei ding van een verzoek om subsidie van de R.-K. Stichting voor maatschappelijk werk op de Utrechtse Heuvelrug, waar op de raad unaniem afwijzend beschik te. De burgemeester gaf ten dele toe, dat de heer Griffioen gelijk had. Maar uit zijn verdere mededelingen bleek, dat sinds kort een nieuwe kracht is aange trokken op de afdeling sociale zaken en dat er daarom meer tijd vrijkomt om het maatschappelijk werk in Rhenen op grotere schaal te kunnen gaan uitvoe ren. De heer Griffioen bleef echter bij zijn standpunt. Naar zijn overtuiging behoeft ook de woninginspectie drin gend voorzieningen en ook dit uitgebrei de werk kan niet momenteel in het geheel niet worden verricht. Het resultaat van de opmerkingen van de heer Griffioen was, dat burge meester en wethouders deze belangrij ke zaak opnieuw zullen gaan bezien. RENSWOUDE Zaterdag hebben de leden van de ponyclub van Lunteren en Renswoude meegedaan aan de eerste streekwedstrijd voor pony's in dit sei zoen. De wedstrijd werd gehouden in Barneveld. Er waren ongeveer honderd ponyruiters uit de Gelderse Vallei aan wezig. De „Lunaruitertjes" behaalden de volgende resultaten: Springen klasse L: 1. Evert Jan Fluit met Whisp; 3. Gijs Roelofsen met Va lentino. Dressuur klasse B: 2. Jannie Hooijer met Annabel; 2. Thijmie Steenbeek met Quicksilver; 3. Evert Jan Fluit met Whisp. Perfecte pasvorm, ingewerkte hiel op maat, 2 lad- derstoppen, versterkte zool en teen, zeer rekbaar dubbel boord, de lengte die bij u past. Voor f 1.95 bij uw kruidenier

De Vallei | 1967 | | pagina 5