Speciale invalidenwoning Bouw bejaarden woningen in Opheusden van start IxLi Raad komt bijeen Nieuwe leermogelijkheden op Streekhuishoudschool WITTE KRUIS Geslaagde zangavond in Sionskerk Particuliere woningbouw Kesteren blijft doorgaan Spreekuren wethouders VINYL Uitgebreid feestmenu in Scherpenzeel Dikkenberg verraste koploper Van Heerdt AGENDA Zebra's IK HOUD HET BIJ POEDERS i Vreemde pijlen in Dorpsstraat Blizzards in het Dorpshuis We wilden niet karig zijn Engels bezoek in Leersum Allerhande in Ouwehand TT isent Vrolijke middag V erkeersexa men in Kesteren Compleet U.S.O. bij concert op 2 mei Schietuitslagen ,De Eendracht' hier moet een ITHO komen wyers 25 stuks 1.25 Doden he rdenk ing op mei V erkeersexamens BURGERLIJKE STAND LEERSUM Lezing voor C.B.P. over kloosterleven Opbrengst collecte H.D.S.-voetbal Iers gaan vergaderen oor lichting over kankerbestrijding KROMMENIE VENTILATOREN WOENSDAG 12 APRIL 1967 yOOGG£V£/. ADVERTENTIE Het internationale merk voor goedgekeurde tapijten. Intertest tapijt wordt geleverd via de erkende woninginrichter. OPHEUSDEN De bouw van 11 bejaardenwoningen in de Iepenlaan te Op heusden waarvoor de raad onlangs toestemming verleende, gaat volgende week van start. De eerste woningen zullen nog voor het einde van dit jaar worden op geleverd. Onder de 11 te bouwen speciale woningen bevindt zich een aangepaste woning, bestemd voor invalide bewoners. Het aannemersbedrijf D. C. van Raven- stein en Zoon te Resteren is belast met de uitvoering van deze belangrijke voor ziening in het dorp Opheusden. In de bejaardenwoningen bevinden zich alle vertrekken gelijkvloers, zodat de bewoners zich zonder enige hinder door hun huis kunnen verplaatsen. De schuur is vanuit de woning direct bereikbaar. Aan de voorzijde bevindt zich een overdekt terrasje, waar men uit de wind heerlij van de zon kan genieten. De invalidenwoning, wordt in ver band met de speciale voorzieningen, bijna twee maal zo groot als de be jaardenwoningen. De bewoner zal zich in een rolstoel gemakkelijk door het huis kunnen begeven, aangezien drem pels en andere obstakels worden weg gelaten. Bovendien worden de deurope ningen en de gang extra breed uitge voerd. Ook de keuken wordt geheel aan de omstandigheden aangepast, zo dat de bewoner zelf, zonder al te veel moeite zijn eten kan klaar maken. Naast het bijna voltooide bejaarden centrum te Resteren vormen ook de be jaardenwoningen in Opheusden een be - langrijke aanwinst voor de gehele ge meente Resteren, waardoor het Betuw- se dorp, met name voor zijn bejaar de inwoners, nog leefbaarder zal wor den. ADVERTENTIE «f 4r RHENEN Voor een uitgebreid gehoor, bestaande uit de ouders van de leer lingen van de tweede en derde klas van de huishoudschool aan de Nieuwe Vee- nendaalseweg en de dames Bosch van Rosenthal en Klinkenberg van de commis sie van toezicht, hield mej. G. E. Brouwer, consulente van de Stichting Opleiding Verzorgende en Dienstverlenende Beroepen, dinsdagavond een buitengewoon in teressante lezing over het onderwerp: „De opleiding voor de meisjes in de ver zorgende beroepen". Tegen griep, verkoudheid en pijnen zijn Witte Kruis poeders zéér aktief Als het er op aankomt neem ik Witte I Kruis. Dan kijk ik weer helder uit 1 mijn ogen. De directrice van de streekhuishoud school, mej. G E. Regtering, sprak een korte inleiding vooraf, waarbij zij de Mammoetwet aansneed, die voor de school in Rhenen tot gevolg zal hebben iedere leerling op de juiste plaats te brengen, waarbij „zittenblijven" in het vervolg wordt voorkomen. Mej. Brouwer sprak over de éénjarige opleiding volgens het leerlingenstelsel. De meisjes hebben dan 28 uur prak tijk en 10 uur school. Die praktijk houdt in het werkzaam zijn in een ge zin met liefst een baby en kleuters. Meisjes met het getuigschrift van de primaire opleiding van een nijverheids- jes vindt plaats in instellingen, zoals kinderhuizen, kraamverzorgingsinrich- tingen, gezinsverzorging, tehuizen voor chronisch zieken en bejaardencentra. Aan het eind van de opleiding wordt een examen afgelegd, ter verkrijging van het diploma en het insigne. Dit examen staat onder toezicht van een door de minister te benoemen commis sie. Het zogenaamde „leerlingstelsel" kent nog veel andere mogelijkheden voor leerlingen van de streekhuishoud school. Er bestaat van de zijde van de ouders grote belangstelling voor, hetgeen ook bleek uit de vragen en SCHERPENZEEL Sinds 1 januari jl is er in Scherpenzeel een verwar rende situatie ontstaan. Het vroegere verkeersbord parkeerverbod voor beide zijden van de weg komt tamelijk veel voor in de Dorpsstraat. Met ingang van 1 januari jl. moet een dergelijk bord aan beide zijden van de weg geplaatst zijn, indien er een parkeerverbod geldt voor beide zijden. Vorige week heeft men deze borden bijgeplaatst, echter zo, dat aan het begin van het verbod en aan het einde ervan aan de zelfde zijde van de weg het bedoelde bord staat. Om nu ook voor het tege moetkomende verkeer kenbaar te ma ken dat men er niet parkeren mag, heeft men onder het laatstgenoemde bord grote witte borden met een te rugwijzende pijl geplaatst. Dit is voor velen misschien verwar rend. Eenvoudiger en duidelijker was het geweest als men normaal de vast gestelde regels had opgevolgd en aan het begin van het verbod aan beide zijden van de weg het bekende blauwe bord met rode rand en streep had ge plaatst en bij het einde het vierkante bord einde parkeerverbod voor beide zijden. VEENENDAAL In de Sionskerk werd een zangavond gegeven, door het Hervormd Evangelisaticzangkoor „Con Amore" en het meisjeskoor „Soli Deo Gloria". Deze avond werd geopend door ds. Graafland terwyl ds. S. P. v. Assenbergh de meditatie en de sluiting verzorgde. Het gemengde koor Con Amore be gon met psalm 146 die uitstekend werd gezongen. Vervolgens kreeg het meis jeskoor „Soli Deo Gloria" gelegenheid zijn kunnen te tonen. Dit koor, dat pas anderhalf jaar geleden werd opge richt, leverde 'n verdienstelijke presta tie. Het beste nummer van het meis jeskoor was ongetwijfeld „Hij is mijn". „Con Amore" bracht hierna het gro te koorwerk „Die Himmel erzahlen die Ehre Gottes" op een bijzondere wijze. Vooral de solisten uit het eigen koor verdienen een pluim. Mevr. Bui- tink-Landman was de sopraansoliste van deze avond, die enenkele solo's ten gehore bracht. De organist Gert van Suksum was de ze avond wel zeer goed op dreef, want zijn begeleiding deed denken aan een van onze beste organisten. Als geheel kan gezegd worden dat deze avond geslaagd was. De heer C. Budding had het koor onder zijn be kwame hoede. AMERONGEN Zaterdagavond 15 april wordt er weer een beatavond geor ganiseerd in het Dorpshuis. De muziek zal worden verzorgd door de bekende rythm- en bluesband „Cuby and The Blizzards", RESTEREN Het bouwbedrijf D. C. van Ravestein en Zn. te Kesteren is onlangs in het uitbreidingsplan achter de openbare lagere school in het dorp Kes teren gestart met de bouw van acht royale middenstandswoningen. De huizen worden gebouwd in blokken van twee in de Guido Gezellestraat en maken deel uit van het uitbreidingsplan „Zuid". Omstreeks eind juni zullen de eerste wo ningen aan de betreffende eigenaar worden opgeleverd. Na voltooiing van deze serie van acht volgt de bouw van nog eens vier middenstandswoningen, die echter een groter volume zullen hebben dan die welke momenteel worden gebouwd. De acht middenstandswoningen krij gen ieder een afzonderlijke garage van 6,5x3 meter. De indeling van de bene denverdieping luidt: een grote woonka mer (6,20x3,75 meter), een ruime keu ken, kelder, flinke hal en toilet, alsme de voldoende bergruimten. De boven verdieping zal bestaan uit drie slaap kamers, waarvan 2 grote en 1 kleinere en een grote douchecel. Over het gehe le huis bevindt zich een volledig be vloerde zolder, waar ruimschoots gele genheid bestaat een slaapkamer te creëren. De garages worden uitgerust met zowel een kantel- als een loop deur. De grotere middenstandwoningen, die op het programma staan, worden ge bouwd met vier slaapkamers en zullen Heden, woensdag Leersum Maarsbergseweg 19 uur: Excursie Lees- sumseveld, broedplaats meeuwen. Hotel Centrum 14.30 uur: Raadsverga dering. Bioscoop Luxortheater Veenendaal 19.30 uur: „Geheim agent op Malakka". Morgen, donderdag Veenendaal Korenbeurs 19.30 uur: Bijeenkomst C.P.B. Gebouw Ned. Prot. Bond 20 uur: Bij eenkomst Soefi-beweging. Lezing door de heer L. W. Carp „het probleem van goed en kwaad". Bioscoop Luxortheater 19.30 uur: „Raspoetin". ADVERTENTIE Daarom moeten we ons nu matigen met adverteren Toegegeven. U zou er niets van geweten hebben als we de kwaliteit van Navy Club 'n tikkeltje kariger hadden aangepakt. Of als die 25 smakelijke Amerikanen wat minder verzorgd waren ingepakt Wij wel. Want Navy Club zou dan nooit zo'n suc ces zijn geworden. Zelfs niet voor die in teressante prys van 1,25; lage prijs alleen zegt tenslotte niets. Misschien hadden we Navy Club toch voor 1,50 moeten brengen. Voor die prijs was het óók 'n bijzonder goede sigaret geweest. En dan hadden we dat ook met lekker grote advertenties kunnen vertellen. Enfin. Met zo'n krap kleintje gaat 't ook. Navy Club. 25 pure Amerikanen. U rookt cr goed van voor lj25> Eunt bovendien worden uitgerust met centra le verwarming. Beide soorten middenstandswoningen krijgen de beschikking over een grote tuin. LEERSUM Van 15 tot en met 20 april zullen de burgemeester en de secretaris van Ramsey uit Engeland een tegenbezoek brengen aan Leersum. Vorig jaar bezocht Leersums burge meester deze Engelse plaats. Het ge zelschap zal in Leersum enkele bouw- objecten bezichtigen en een be»oek brengen aan het Leersumse Veld en aan de Keukenhof. Ook zal een bezoek worden gebracht aan de landbouwhogeschool in Wage- ningen. In Romsey worden veel toma ten gekweekt en verschillende studen ten uit Romsey bezoeken in Wagenin- gen deze universiteit. SCHERPENZEEL Op woensdag 3 mei a.s. zal 's avonds om 8 uur op de algemene begraafplaats aan de Glashorst te Scherpenzeel de dodenher denking worden gehouden. Verzocht wordt om 19.45 uur op de Prinses Marijkelaan aanwezig te zijn, waar de stoet geformeerd zal worden. RHENEN De controverse tussen de gemeente Rhenen en een expediteur over het gebruik van het Keldermanspad leid de gisteren er toe dat personeel van de dienst gemeentewerken een zware ijzeren balk midden in het omstreden pad heeft geplaatst. Om te voorkomen dat de ge belgde expediteur direct na het plaatsen weer tot het slopen van de paal zou overgaan kregen de gemeentewerklieden de opdracht te wachten tot het beton waarmee de paal in de grond is veran kerd hard was geworden. Ondertussen werd de tijd gedood met een kop koffie. Ouwehands Dierenpark heeft opnieuw een zending nieuwe dieren in het voor uitzicht. Er komen struisvogels en oli fanten, met nog verschillende andere soorten. De kangoeroes zorgden zelf voor nieuw leven. Eén van de vrouw tjes heeft een baby in haar buidel. De tapir krijgt een vrouwtje. Het jonge paar verhuist dan meteen naar een rus tiger plekje in het park, ergens naast de wolven. Waar de tapir nu huist komt een oase voor water- en weidevogels. En zo blijft de levende have steeds in beweging. Aanvankelijk lag het in de bedoeling, dat de drie jonge olifantjes per schip naar Nederland zouden worden overge bracht. Inmiddels zijn deze plannen voorlopig gewijzigd. Eén van de dikhui den is op een vliegtuig gezet. Hij staat nu in Rome te wachten op doorvoer naar Schiphol. Slaagt dit transport dan zullen de twee soortgenoten hem direct volgen. Valt het vervoer per vliegtuig tegen, dan gaan de beide andere oli fantjes alsnog op een schip. Zebra's en trouwens alle paard- achtigen moeten de ruimte hebben om te kunnen rennen. Dit is van het allergrootste belang voor een goede conditie. In Ouwehands Dierenpark kunnen de zebra's dat naar hartelust. Zij beschikken over een ruime steppe. En vooral 's ochtends, wanneer de paardjes-in-pijama de steppe opren nen, wordt het zelfs hoorbaar, dat ze bezig zijn zich te relaxen. Onder het draven knallen de uitlaatgassen in het rond. Het lijkt wel of de snelle paard- jes de geluidsbarrière doorbreken. Ouwehands Dierenpark bezit sinds vorig jaar twee wisenten, een stier en een koe. Het is een ruiltje geweest. Wi senten worden namelijk vanwege hun grote zeldzaamheid niet meer verhan deld. Dit is een overeenkomst tussen alle bonafide dierentuinen over de ge hele wereld. De wisent, de zogenaamde Europese bison, komt namelijk alleen nog maar voor in Polen. Daar leven on geveer zevenhonderd exemplaren in het wild. Verder treft men deze op de Amerikaanse bison gelijkende dieren alleen nog maar aan in dierentuinen, 't Paar in Ouwehands Dierenpark heeft sinds' enkele weken een huwelijk geslo ten. De wisent-koe is nu in blijde ver wachting. Beide dieren zien er bijzon der goed uit. Ze zitten prima in hun vlees en hun wollige vacht glimt als een spiegel. Wanneer zich geen compli caties voordoen zal er binnenkort in Ouwehands Dierenpark bij dit paartje gezinsuitbreiding plaats vinden. VEENENDAAL Gisteren hebben 290 leerlingen van de twee christelijke huishoudscholen en de twee christelij ke ULO-scholen van Veenendaal het schriftelijke verkeerexamen afgelegd. Volgende week maandag de gehele dag en verder dinsdag-, woensdag-, en don derdagmorgen zal de kandidaten het praktische gedeelte worden afgenomen in Veenendaal-Zuid. De uitslag van het schriftelijke gedeelte is nog niet be kend. VEENENDAAL Gistermiddag verzorgde een kleinkunstgezelschap uit Amsterdam, bestaande uit drie dames, een ontspanningsmiddag voor de Vee- nendaalse bejaarden in het OCB-ge- bouw. Met hun liedjes en voordrachten hebben zij de aanwezigen bijzonder weten te amuseren. Volgende week dinsdag wordt de ontspanningsmiddag verzorgd door hei bejaardenkoor „Oud Wageningen". Dit uit 50 leden bestaande Wageningse koor staat onder leiding van de heer J. van Leersum uit Wageningen. Geboren: Helena Catharina, d. v. C. A. A. Steeman en P. C. M. de Dood; Benjamin Joseph, z.v. W. van den Broek en M. W. van Os; Michiel Wil lem, z.v. Th. A. G. Ellenbroek en M. A. G. Delen; Commerina, d.v. B. P. Fransz en M. van den End. Gehuwd: L. Albers en D. H. Bos. Ondertrouwd: M. Berkhof (Rhenen) en H. M. van Esse; D. M. van Brenk en R. W. van Dijk. Ingekomen: E. Terwei van Ameron- gen; J. M. H. Boek van Nijmegen; J. F. Haeck van Maarn; E. Frank-de Raadt van Indonesië; W. Valk van In donesië; H. Schurman van Doorn; J. van der Vegt van Delft; A. H. de Jeu- Ravenhorst van Amerongen; W. H. Graumans van Breda. Vertrokken: J. A. de Vos naar Eist; C. Doornenbal naar Doorn; M. Pols naar Driebergen; P. de Wijs naar Be verwijk; K. H. Kanits naar Duitsland. OPHEUSDEN Hedenavond vindt in gebouw „Eltheto" te Opheusden een gecombineerde vergadering plaats van de afdelingen Kesteren en Opheusden van de Christelijke Bond voor Platte landsvrouwen. Mej. Stilma uit Apel doorn houdt een lezing met als onder werp „het kloosterleven'Mej. Stilma heeft van dit onderwerp een uitvoeri ge studie gemaakt en is zelf ook met het kloosterleven geconfronteerd ge weest. school of met het diploma gezinshulp antwoorden die na de lezing een geani- kunnen de opleiding tot kleuterhulp meerd karakter kregen, gaan volgen. Het is de bedoeling, dat de leerlingen na hun opleiding in een verzorgend be roep terecht komen. Daaronder wordt verstaan het beroep van bejaardenver zorgster, kleuter- of kinderverzorgster. Na het behalen van het diploma kleu terhulp kunnen de leerlingen een ver dere opleiding volgen tot verzorgings assistente. Deze opleiding is ook toe gankelijk voor meisjes, die in het be zit zijn van het diploma kinderverzorg ster. De praktijk-opleiding voor deze meis- ADVERTENTIE Druivensap drinken - veilig rijden GRAPILLON alcoholvrij druivensap (gebr. steur nvJ LEERSUM De Simavi-collecte in Leersum heeft 836,72 opgebracht. KESTREN Gisteren werd op de scholen van het voortgezet lager onder wijs in de gemeente Kesteren het schriftelijk verkeersexamen afgenomen. Een en ander vond plaats in nauwe samenwerking met het Verbond voor Veilig Verkeer, afdeling Kesteren, wel ke instantie onder andere ook belast is met de correctie. Het examen be vatte talrijke moeilijke tot zeer moei lijke vragen. Over enkele weken zal burgemeester D. J. Pott gewoontegetrouw de geslaagden de diploma's overhandigen, alsmede een Veilig Verkeersspeldje. SCHERPENZEEL Dinsdagavond 18 april komt de raad der gemeente Scherpenzeel in openbare vergadering bijeen ten gemeentehuize. De agenda luidt: Opening en beëdiging van de heer G. Aarsen; Vaststelling notulen vergadering 9 februari 1967; Ingekomen stukken; Aanvaarding schenking t.b.v. bejaar dencentrum; Aangaan geldlening groot ƒ50.000, t.b.v. Pr. Margrietlaan; Aanwijzing lid adviescommissie re gionale sociale werkverbanden te Amersfoort en omstreken; Aankoop twee strookjes grond voor trottoiraanleg langs de Vlieterweg; Voorschot exploitatievergoeding Bij zondere Lagere School Glashorst over 1967; Beschikking op bezwaarschriften rioolbelasting en rioolafvoerrecht I960; Toekenning pachtschade aan de heer J. Tichelaar voor een perceel grond gelegen in plan Zuid; Vaststelling exploitatievergoedingen 1966 en 1967 ULO-school; Vaststelling vergoeding Vakonderwijs over 1966 en 1967 van de ULO-school; Toekenning subsidie Caecilia inzake verplaatsing muziektent; Vaststelling gemeenterekening 1965; Aankoop tweewielige brandspuit ter vervanging van de luchtbeschermings- spuit 1939; Beschikking op 3 aanvragen ex. art. 72 der L.O.wet van de ULO school; Verhuur winkel Oosteinde aan de heer H. J. Rustenhoven; Invoering rang keurmeester-opzich ter bij de vleeskeuringsdienst; Aangaan kasgeldlening groot ƒ194.000,rente 5Vt pet.; Voorstel tot opening onteigeningspro cedure perceel sectie E 1382 (in plan Zuid); Mededelingen; Rondvraag; Sluiting. LEERSUM Op vrijdag 14 april wordt in hotel „het Centrum" een ver gadering gehouden van de sportvereni ging H.D.S. Op de agenda staat o.a. verkiezing voetbalsecretaris, jeugdcom missie en -elftalcommissie. OPHEUSDEN Het Koningin Wil- helmina Fonds organiseert op donder dag 13 april in hotel „De Zwaan" te Opheusden een propaganda-bijeen- komst. De plaatselijke arts, dokter G. J. Jonker houdt een causerie over het ziekteverschijnsel „kanker", waarna een film vertoond zal worden over de kankerbestrijding. Tot slot van de avond, die bijzonder leerzaam en boei end belooft te worden, krijgt het pu bliek een film te zien, die als titel draagt „Engeland". VEENENDAAL Op dinsdag 2 mei komt het Utrechts Symfonie Orkest weer naar Veenendaal voor het verzor gen van een concert in 't Verenigingsge bouw aan de Eikenlaan. Het ligt in de bedoeling met het volledige orkest op de planken van het Verenigingsgebouw te verschijnen. Ook deze uitvoering staat weer onder leiding van de heer Paul Hupperts. LEERSUM Wethouder De Vries is voorlopig verhinderd spreekuur te hou den. Het spreekuur van wethouder Van der Valk, iedere vrijdagavond van 7 tot 8 uur, blijft gewoon gehandhaafd. ADVERTENTIE gezien op tv Nu in KLEUR bekijken- bij uw woning inrichter den gehouden, die om 19.30 uur start op het marktterrein. De bevolking van Scherpenzeel wordt verzocht op de geboortedag, indien de geboorte voor 4 uur 's middags plaats vindt op die dag te vlaggen. Mocht de geboorte na vier uur plaats vinden dan wordt ook de volgende dag gevlagd. Het programma voor Koninginnedag luidt: Op zaterdagmiddag 29 april 1967 wordt om 14.30 uur een wielerronde ge houden. Het circuit is uitgezet langs de volgende route Glashorst, Prinses Marijkelaan, Prinses Margrietlaan, Eikenlaan, Industrielaan en Glashorst. Op maandag 1 mei 1967 wordt voor de 3e, 4e, 5e en 6e klas van de lagere scholen 's morgens 9 uur in gebouw Filalethes een filmvoorstelling gehou den. 's Middags om twee uur wordt voor de kleuterschool en de le en 2e klas van de lagere scholen in Filalethes een pop penkastvoorstelling gegeven. Om drie uur vinden ringrijwedstrijden plaats op de Royaardslaan/Dorpswei- de. Aan deze wedstrijden kan worden deelgenomen door paardrijders(sters), ponyrijders(sters) en berijders van trac toren. Deelnemers(sters) moeten zich om 14.45 aanmelden. OSKADI houdt op maandagmiddag voor de jeugd een dansfeest in Boszicht. 's Avonds kan wederom in Boszicht wor den gedanst. De opbrengst van deze avond komt ten goede aan het fonds „tocht voor ouden van dagen". SCHERPENZEEL De Oranjever eniging Scherpenzeel heeft het volgen de programma vastgesteld voor de dag, waarop een kroonprins(es) op Draken- steyn wordt geboren. 's Morgens om 7 uur zullen de klok ken van de N.H. Kerk en de Geref. Kerk gedurende een kwartier luiden. Hierna zal een groep herauten een rondgang door het dorp maken, waar bij een proclamatie wordt voorgelezen. De kinderen op de kleuterschool en de drie lagere scholen ontvangen 's mor gens op school beschuit met muisjes en een beker ranja. 's Avonds zal een lampionoptocht wor- -;a, EDERVEEN Maandagavond werd in Ederveen bij damclub DCE de on derlinge competitie voortgezet. De op komst was goed en er werd een acht tal wedstrijden gespeeld. G. J. Dikken berg bracht G. van Heerdt zijn twee de nederlaag toe in dit seizoen, het geen toch wel een uitstekende presta tie genoemd mag worden, daar Van Heerdt lijstaanvoerder is bij DCE. De verdere uitslagen van deze avond wa ren bepaald niet verrassend, wanneer men het klassement bekijkt. De partij en eindigden als volgt: A. van Hunnik—A. Huibers 02; W. Veldhuizen - J. Lagerweij 2-0; A. Hui bers - A. van Hunnink 0-2; T. Middel manVan Nieuwamerongen 20; Van Nieuwamerongen - J. de Koning 0-2; A. van Hunnik - Van Nieuwamerongen 2-0; St. Vierwinden - J. Stoboom 2-0; B. van Beek - J. de Koning 0-2. BARNEVELD De uitslagen van de onderlinge schietwedstrijden van „De Eendracht" te Barneveld luiden deze week als volgt: W. Vinkenborg 96, A. Bouw 96, C. Mas tenbroek 95. W. Adams94. A. Willems 93, J. Westerneng 93, A. v.d. Brink 92, W. de Gijdt 91, H. J. van Ee 90, M. Ze- gers 98. T. Roskam87, C. van Turnhout 87, M. van Ginkel 87, G. v.d. Langemeen 87, A. G. J. Oudsten 86, L. D. Huisman 85, M. Teunniasen 85, W. Pater 84, A. Hooijer 80, M. van Bruggen 80, J. Be- kebrede 79 en W. Timmer 76. Voor er volgende week maandag ge schoten wordt, wordt er een korte le denvergadering gehouden. ADVERTENTIE ^^^vanaf: f 69.

De Vallei | 1967 | | pagina 3