Verontwaar digd publiek nam het voor Rus op VELEN DACHTEN AAN EEN ONTVOERING Meisje al een jaar bewusteloos door fout bij narcose Schippers voelen niets voor schriftelijke lessen voor kinderen Ontmanteling Beeren in volle gang Heftige taferelen bij arrestatie in Moreelsestraat te Amsterdam Nog niet alle pomphouders verhoogden de benzineprijs Kinderen dag ,van school gehouden A. E. M. Duynstee genoemd als onderminister POLITIE NIET OP DE HOOGTE Wellicht nieuwe functie voor Dr. Van Egeraat In Assen geen beschuit met muisjes Kapel beklad Kampeertarieven moeten omhoog GEEN INVLOED VAN B.V.D. BIJ SOLLICITATIES N.V.S.H. krijgt r.-k. voorzitter heb ik van sparen willen weten, maar nu... PREMIE SPAARPLAN GEWOND GROOT ALARM Minachting NOODZAKELIJK OUDERS KLAGEN ARTS AAN Ruim 700 man Basis voor persoonlijk bezit DONDERDAG 13 APRIL 1967 ROTTERDAM De exploitanten van benzinepompen aarzelen nog om het ad vies van hun organisatie (Bovag) op te volgen en de literprijs te verhogen met 0,3 cent. De Bovag heeft uitgere kend, dat er op een liter benzine slechts een netto winst van 0,17 tot" 0,3 cent kan worden gehaald. De grote oliemaatschappijen zullen zich niet tegen een verhoging van de benzineprijs verzetten. Zij hebben even wel hun afnemers aangeraden niet mee te doen aan de prijsverhoging. Het moet volgens hen mogelijk zijn dat op een marge van 4,85 tot 5,15 cent een beter resultaat kan worden bereikt, dan de Bovag meent. Het ministerie van Economische Za ken is akkoord gegaan met de verho ging van de benzineprijs. De arzeling van de pomphouders is begrijpelijk. Zij wensen eerst overleg 'met hun collega's tevens concurrenten in hun omgeving. Daarnaast speelt de aanwezigheid van witte pompen mee. Pomphouders, die zich bij de huidige prijzen al bedreigd voelen, zullen min der snel tot prijsverhoging overgaan, dan hun collega's die geen last hebben van de witte pompen en dan vooral zij, die langs de grote wegen hun stations hebben. De meeste witte-pomphouders zullen in ieder geval niet tot prijsverhoging overgaan. Waren tot nu toe de prijzen van de officiële pompen nog streeks gewijs vast te stellen, nu kunnen zij opnieuw van wijk tot wijk verschillen. ARNHEM Het overgrote deel van de ouders die kinderen hebben op de Sint Jansschool I in Arnhem, heeft gis teren gehoor gegeven aan de oproep van het oudercomité om hun kinde ren thuis te houden. Slechts tien van de 160 kinderen gingen gisteren aarze lend het schoolgebouw binnen langs een groot aantal moeders met kinderen, die buiten bleven staan. Onderwijzers noch leden van het schoolbestuur waren bereid enig com mentaar te geven op de situatie, die is ontstaan door de voorgenomen ophef fing van de Sint Jansschool I en over plaatsing van de kinderen van deze school naar de Sint Jansschool II. Vandaag zijn de kinderen weer ge woon naar school gegaan. Hun ouders hopen echter, dat de hulpbisschop van het aartsbisdom, monseigneur Th.Hen- driksen, zich nu meer moeite zal ge ven om tot een oplossing van het con flict tussen schoolbestuur en ouders te komen. (Van onze parlementaire redactie) DEN HAAG Voor de post van staatssecretaris van Defensie, speciaal belast met de landmacht, wordt ge noemd de KVP'er drs. A. E. M. Duyn stee, tot voor kort lid van de Tweede Kamer. Drs. Duynstee is voorzitter van de defensiecommissie van het Europese Parlement en een erkend deskundige in kringen van de NAVO. Zoals wij reeds eerder meldden, is voor het andere openstaande staatsse cretariaat aan Defensie de naam van generaal-majoor b.d. J. C. E. Haex ge noemd. Hij is lid van de CHU en na twee jaar staatssecretaris voor de Land macht in het ministerie -Marijnen te hebben bekleed, thans directeur van de Artillerie-inrichtingen te Hembrug. De heer A. van Es blijft, zoals bekend is, aan als staatssecretaris voor Marine. VV. GLOECHOF té veel belangstelling J. K. MOLENAAR het ging er ruw toe (Van onze Amsterdamse redactie) AMSTERDAM Taferelen, die in een overtrokken spionagefilm niet had den misstaan, hebben zich gistermorgen afgespeeld in de altijd rustige Moreelse straat (bij het Concertgebouw) in Amsterdam. Drie mannen van de rijksrecher che uit Den Haag overvielen en arresteerden daar de permanent vertegenwoor diger van de Russische staatsluchtvaartmaatschappij Aeroflot, W. Gloechof. het publiek, de echtgenote en de assis tent van de heer Gloechof op een af stand te houden. Nog steeds lukte het echter niet de Rus de auto in te wer ken. Veel omstander» begonnen te loeien kwartier werd de schreeuwende Rus begonnen te trekken. Na ongeveer een toen de rechercheurs ruw aan de man toch in de wagen gewerkt. Van de voorbank werd hij op de achterbank gegooid, waar twee rechercheurs op hem gingen zitten. Intussen beukte zijn vrouw woedend op de motorkap. Toen de auto tenslotte wegreed, dook de assistent op de motorkap. De familie Molenaar was evenals ve le omstanders zeer verontwaardigd over het ruwe optreden van de rijks recherche. „Het was heel lelijk zoals ze tekeer gingen", zegt mevrouw Mo lenaar. De Russische familie kwam regel matig in de melkzaak. Toen de melk boer en zijn zoon met oud en nieuw een grote bestelling bij de familie Gloechof afleverden, kregen ze een borreltje van de vriendelijke Rus. De twintigjarige Jaap Molenaar vond de manier waarop de man werd gear resteerd zeer schandalig. „Ik kwam tussenbeiden omdat ik werkelijk dacht aan een ontvoering. De assistent bleef aanvankelijk heel kalm. Hij probeerde de rechercheurs uit te leggen dat ze zo maar geen' Russen op straat konden arresteren, zonder dat er iemand van de Russische ambassade bij was". „Ik heb gezien dat Gloechof bloed aan zijn overhemd had, dus hij moet wel gewond zijn. Dat kon moeilijk an ders bij al dat getrek en geduw. Even als de politie begreep de assistent er niets van. Daarom sprong hij op de motor kap toen de auto wegscheurde", aldus Jaap Molenaar. Toen hij begreep dat niet om een il legale ontvoering ging, is hij zijn ca mera gaan halen om een foto te ma ken. De politie heeft hem en zijn ca mera meegenomen naar het hoofd bureau. Daar heeft men hem uitge legd wat er aan de hand was. Hij heeft zijn camera ongeopend terug gekregen. Bij de Amsterdamse politie ontstond aanvankelijk verontwaardiging over het ongecoördineerde optreden van de rijks-recherche binnen de Amsterdam se gemeentegrenzen. Bij aankomst in de Moreelsestraat wist de Amsterdamse politie nog steeds niet wat er werkelijk aan de hand was, JAAP MOLENAAR dacht aan ontvoering De Amsterdamse politie was van de arrestatie niet op de hoogte gesteld. Terwijl de drie rechercheurs uit Den Haag worstelden om de Rus in een personenauto te sleuren, gaf de Am sterdamse politie via telex en radio groot alarm, omdat men dacht dat het om een ontvoering ging. De luchtha ven Schiphol werd afgesloten voor uit gaande reizigers. Pas na een kwartier konden de re chercheurs met hun buit richting Den Haag vertrekken. Op het laatste mo ment wierp zich echter een assistent vertegenwoordiger van Aeroflot op de motorkap van de rechercheauto, die desondanks zo snel mogelijk weg scheurde. De schreeuwende Rus bleef op de motorkap liggen. Toen de auto voor het Concertge bouw plotseling remde, gleed de man, die zijn baas te hulp was geschoten, van de motorkap. Hij was licht ge wond, maar weigerde iedere hulp. Hij ging rechtstreeks naar het naburige ge bouw van de Russische handelsdelega tie. Ruim een jaar woonde de heer Gloe chof al in de Moreelsestraat 17 met zijn vrouw en zijn assistent. Omstreeks tien uur ging hij naar melkboer Mo lenaar op nummer drie om boter en kaas te kopen. Toen hij uit de winkel kwam om vervolgens naar de bakker te gaan, sprongen de drie rechercheurs hem op de nek. De Rus verzette zich heftig en be gon vreselijk te schreeuwen. Buurtbe woners dachten meteen aan een ont voering en begonnen zich er mee te bemoeien. De drie mannen zeiden dat ze van de recherche waren, maar ze hadden het te druk om zich te legiti meren, waarop een verwarde situatie ontstond. De twintigjarige zoon van de melk boer, Jaap Molenaar, schoot de Rus, die hij goed kende, te hulp. Op het ge schreeuw kwamen ook de echtgenote van de heer Gloechof en zijn assistent naar buiten gerend. De rechercheurs sloegen de Rus ten slotte in de boeien, maar zijn verzet was zo hevig, dat de drie rechercheurs hem niet in de zwarte auto konden krij gen. Toen dat bijna was gelukt, begon een steeds groeiend aantal omstanders er zich mee te bemoeien. Inmiddels was de politie van het bu reau Overtoom op het grote alarm uitgerukt. Ook die wist aanvankelijk niet waar ze aan toe was, want men was tevoren niet ingelicht over de ac tie van de rijksrecherche. Spoedig werd het misverstand opgehelderd. De Amsterdamse politie hielp toen GORINCHEM „Een onding" „Een belediging" „Afgekeurd" „Weg ermee" Met dergelyke uitlatingen van verontwaardiging werd gistermiddag ge sproken over het wetsontwerp betreffende leerplicht voor schipperskinderen. Dit gebeurde te Gorinchem op de twee dagen durende jaarvergadering van de Ko ninklijke Schippersvereniging Schuttevaer. Tien sprekers luchtten hun hart. Het misnoegen spitste zich toe op de mogelijkheid van schriftelijk onder wijs in plaats van normaal bezoek aan lagere scholen die staatssecretaris mr. J. H. Grosheide in het wetsont werp heeft opengelaten. „Wij zijn geen voorstanders van lig- plaatsonderwijs, maar dan nog liever dit dan het schriftelijk onderwijs van mr. Grosheide. Wij zijn ook geen voor standers van het continu-onderwijs en dit heeft de staatssecretaris nog uitge breid". Dit zei de heer H. Pors uit Rotter dam als secretaris van de commissie Leerplicht, die door een groot aantal organisaties in de binnenvaart is opge richt. De heer Pors riep uit: „Stelt u zich voor: schriftelijk leren lezen!" Schuttevaers voorzitter mr. J. C. v. Dam vulde aan: „Als je zes jaar ;ent". Al in 1892 vroeg de afdeling Zierik- zee van Schuttevaer om leerplicht voor schipperskinderen, herinnerde de heer Pors eraan. „Sindsdien is er gesmeekt en gesoebat, we zijn boos geweest en we hebben lelijke dingen gezegd en geschreven aan de minister van on derwijs en die waren nog juist ook". Hij repte over een mededeling van de staatssecretaris dat deze tevoren verschillende schippersorganisaties ge raadpleegd had: „Wie zijn dat dan wel, want volgens mijn inlichtingen weten zij van niets". De heer Pors meende: „Wij moeten onverkort bij onze eisen blijven: vol ledig en gewoon lagere school en geen uitzonderingspositie. De vergoeding van de kosten moet uit de algemene middelen komen". Ir. S. A. Pothumus, oud-staatsse cretaris van Verkeer en Waterstaat, zei er dit van: „Schipperskinderen moeten gelijkwaardige kansen hebben in vergelijking met kinderen aan de wal. Ik geloof erin dat de binnenvaart haar goede kansen voor de toekomst kan behouden als er snel wordt gemo derniseerd. De schipper zal dan onder legd moeten zijn om als ondernemer te kunnen optreden". Hij zei respect te koesteren voor de „capabele Grosheide", maar „nu be grijp ik hem niet helemaal". Hij con cludeerde, dat het departement van onderwijs „kennelijk onvoldoende op de hoogte is van de positie van het schippersgezin". De heren B. W. Touw (voorzitter van de Algemene Rijnschippersbond) en P. Aardnoudse (voorzitter van de Algemene Schippers Vereniging) hiel den emotionele betogen. Schipper K. Goudriaan uit Ouderkerk aan den-IJs- sel zei eenvoudig: „Als er al in 1892 over is gesproken, hebben we daarna nooit een ministerie van onderwijs ge had, dat voor haar taak was bere kend". De heer J. M. Walhout uit Terneu- zen meende: „Uit het wetsontwerp blijkt minachting voor de belangrijkste vervoerssector. Deze nam vorig jaar 57 procent van het transport in de EEG voor zijn rekening. De binnen vaart droeg voor tweehonderd miljoen gulden bij op de Nederlandse beta lingsbalans". Mr. Van Dam rondde de hartstoch telijk gevoerde betogen af. Daarbij zei hij met lichte ironie dat staatssecreta ris Grosheide vindt dat schipperskinde ren van zes tot acht jaar het best door de ouders kunnen worden „begeleid" bij de eerste beginselen van het lager onderwijs. Hij had ook in een publikatie gele zen dat mr. Grosheide had gezegd: „Als het op die manier niet goed gaat op het schip, komt de inspecteur aan de grens aan boord". Hij was wel benieuwd naar de praktijk in zulke si tuaties. De vergadering stemde ermee in dat aan de regering en alle Kamerleden een samenvatting van deze veroorde ling van het wetsontwerp zal worden toegestuurd. Van onze correspondent BREDA Dr. L. van Egeraat over weegt een aanbieding aan te nemen om directeur te worden van een te stichten onderwijsinstelling voor toeristische vor ming, die in september scholen zou moe ten openen in Breda, Utrecht en Ant werpen. De heer Van Egeraat is tegen 1 april op eigen verzoek ontslagen als directeur van het Nederlands Wetenschappelijk Instituut voor Toerisme in Breda, na een ernstig conflict met het bestuur. Volgens de heer Van Egeraat beteke nen de nieuwe scholen geen concurren tie voor zijn oude werkgever, omdat zij z(jn afgestemd op de opleiding van an dere functies in het toerisme. Het gaat hierby vooral om reisleiders, employés van reisbureaus, toeristische secretares ses, informaties, gastvrouwen, hotelre ceptionisten en toeristische medewerkers aan periodieken, radio en televisie. Het toeristisch instituut in Breda daaren tegen leidt uitsluitend toekomstige staf functionarissen voor het toeristenbedryf op. De nieuwe opleiding zal een .school jaar duren. De hoofdvakken zyn toeris me en moderne talen, waaronder ook Spaans, Russisch en Italiaans. De scho len worden opgezet, aldus de heer Van Egeraat, met medewerking van „Neder landse onderwijsinstellingen en buiten landse organisaties". Dr. Van Egeraat zei niet gerechtigd te zyn nu al nadere informaties te ver strekken over de scholen. Bij de opzet van het leervak toerisme zouden buiten landse deskundigen betrokken zijn ge weest. Het bestuur van het Bredase instituut onthoudt zich van commentaar. (Van onze correspondent) ASSEN. De Asser scholieren krij gen na de geboorte van een prinsen kind geen beschuiten met muisjes. De schoolhoofden zijn vergeten de bestel lingen te plaatsen. De bestelling had den zij binnen een bepaalde termijn via de Oranjevereniging in Assen moe ten opgeven aan de N.V. Verbisco, fa brikant van de beschuiten. De Oranje vereniging kreeg echter maar twee aanvragen binnen en de fabrikant kon deze order niet meer aanvaarden, om dat hij een week te laat was. KERKRADE. De Mariakapel bij de centrale begraafplaats van Kerkra- de is gisternacht beklad met spreuken, die de politie in verband brengt met de grafschennis van dinsdag in Val- kenswaard. hoewel de drie mannen zeiden dat ze van de recherche waren. „Iedereen kan natuurlijk wel zeggen dat hij van de recherche is. Wij konden ook niet direct weten dat het geen poging tot ontvoering was", aldus de Amsterdam se politie De chef van het bureau Overtoom, hoofdinspecteur H. Postma heeft ach teraf wel begrip voor de actie van de rijksrecherche. „Het gebeurt wel va ker dat men collega's in een andere gemeente niet op de hoogte kan bren gen. Men kan wel aannemen dat de Rus al lange tijd werd gevolgd en dat het dan op een bepaald moment nood zakelijk is toe te slaan". „Omdat dat moment niet tevoren is vast te stellen, kan men ook niet waar schuwen. Als wij een inbreker scha duwen, moeten we ook wel eens ingrij pen in een andere gemeente zon der dat de plaatselijke politie op de hoogte is", aldus de heer Postma. Naar zijn mening, werd het werk van de rijks-recherche zeer bemoei- In dit huis in de Moreelsestraat in Amsterdam woonde de permanent vertegenwoordiger van de Russische luchtvaartmaatschappij Aeroflot, die voor spionage is gearresteerd. Hij was van een nabijgelegen melkhandel op weg naar huis toen hij gistermiddag in de nek werd gegrepen. O lijkt door het heftige verzet van de Rus en doordat het publiek er zich mee ging bemoeien. „Toen de man werd vastgegrepen liet hij zich zeer deskun dig uit zijn jasje glijden. Daarna ging hij zo te keer dat men hem nauwelijks staande kon houden. Op zijn geschreuw kwam veel publiek toelopen en dan wordt de situatie moeilijk. Dan loopt een arrestatie, die als „geruisloos" is bedoeld uit de hand." Van de echtgenote en de assitent was na de arrestatie geen enkele com mentaar* te verkrijgen. De deur van het woonhuis bleef gesloten. Voorzover thans bekend kwam de vertegenwoor- ger van Aeroflot uitsluitend op de luchthaven van Schiphol. Hij is ruim een jaar gestationeerd. Zijn vorige standplaats was Engeland. (Van onze correspondent) ENSCHEDE Morgen is het pre cies een jaar geleden dat de 22-jarige Mia Versluis voor een lichte operatie aan beide hielen werd opgenomen in het Enschedese ziekenhuis Ziekenzorg. Zij ligt nog steeds in het ziekenhuis, want sinds de dag van de operatie is zij bewusteloos. De artsen hebben geen hoop meer dat zij nog ooit de ogen zal opslaan. Het Medisch Tuchtcollege houdt zich al enige tijd bezig met het onderzoe ken van de klacht die de vader van het meisje, de heer W. J. B. Versluis, heeft ingediend tegen een narcose- arts, die inmiddels zijn werk in Ziekenzorg heeft beëindigd. Volgens de heer Versluis zou de narcotiseur een jaar geleden een fatale fout ljebben gemaakt. De narcose heeft bij zijn dochter een onherstelbaar hersenlet sel veroorzaakt. Bij de officier van justitie in Alme lo heeft de heer Versluis een klacht gedeponeerd. De officier mr. C. H. Nuis zei ons gisteravond dat hij het re sultaat van het onderzoek door het Medisch Tuchtcollege afwacht alvorens een onderzoek te gelasten. „Ik neem echter wel aan dat het in de richting van een onderzoek zal gaan", aldus mr. Nuis. „Voorlopig echter kan ik niets doen dan de zaak rustig overwegen. Het Medisch Tucht college zou mij eventueel materiaal ter beschikking kunnen stellen". „Mijn vrouw en ik willen deze zaak aan de kaak gesteld zien", zei ons gisteravond de heer Versluis. Ik ben bereid een fout te vergeven, hoe groot het offer ook is. Als men echter de verantwoording afschuift op verouderd materiaal, dan vraag ik mij afhoe AMERSFOORT Op de 3500 kam peerterreinen in Nederland met een half miljoen slaapplaatsen worden dit jaar meer dan 25 miljoen overnachtin gen verwacht. Deze bezetting is be halve in juli en augustus niet be vredigend. Dit werd gisteren in Amersfoort ge zegd tijdens een voorlichtingsbijeen komst van de Nederlandse Kampeer- raad. „Voor het publiek is Nederland geen, voor de ondernemer wel een duur kampeerland. De Nederlander moet le ren voor zijn recreatie te betalen", zei de secretaris van de Kampeerraad, de heer H. Verdouw. Hij voorzag „een ge rechtvaardigde stijging" van de kam peertarieven in Nederland tot een peil, dat de ondernemingen voor economi sche ondergang behoedt. „De prijzen moeten betaalbaar en de exploitatie haalbaar blijven", aldus de secretaris. zo'n narcotiseur daarmee durfde wer ken". Eveneens bij het Medisch Tucht college heeft hij zich erover beklaagd dat dezelfde arts hem in bedekte ter men zou hebben voorgesteld het be wusteloze meisje uit haar lijden te verlossen. Ondanks het hopeloze van haar toestand, brengen de heer en me vrouw Versluis iedere dag drie maal een bezoek aan hun dochter. Van onze coeespondent. WEERT Er Is voor de N.V. Tri- cotagefabrieken Frans Beeren en Zoon in Weert (op 2 maart door de Roer- mondse rechtbank failliet verklaard) geen enkele hoop op redding meer. De liquidatie van het bedrijf is al in volle gang. De ondernemingen in Nieuw-Vossemeer, Heusden (België), Geilenkirchen (Duitsland) en Durban (Zuid-Afrika) zijn al gesloten. Voor de fabriek in Venray is nog geen gegadigde gevonden. Het moeder bedrijf in Weert zal vermoedelijk in kavels van de hand worden gedaan. Mr. J. Jacobs in Breda heeft daarvoor een plan gereed. Morgen wordt het werk in de fabrie ken in Weert en Venray voorgoed stil gelegd. Een kleine groep werknemers zal dan nog een week lang de machi nes in het vet zetten en enige zaken ad ministratief afwikkelen. Na 21 april zal geen loon meer worden uitbetaald. Mr. J. Jacobs heeft drie Zuidneder landse textielfabrieken bereid gevon den samen de produktie van stoffen van Frans Beeren in een nieuw te stichten bedrijf voort te zetten. Daar door zou voor 159 mannen nieuwe werk gelegenheid worden geschapen. Voor de overige ruim 700 mannen en vrou wen van de onderneming is nog geen nieuw werk gevonden. De gegadigden zijn evenwel niet be reid de fabrieksgebouwen over te ne men. Daarom heeft de curator een beroep op de regering gedaan. Hij wil het complex in zijn geheel aan de regering verkopen en de nieuwe onder neming bewegen daarvan gedeelten te huren. Morgen zullen hoofdambtenaren van het ministerie van economische zaken, dr. Swarttouw van „Vertrico" en mr. Jacobs die plannen bespreken. Mr. Ja cobs wil zo spoedig mogelijk ook huur ders zoeken voor de overige gedeelten van de fabriek. Dat zijn o.a. nog de confectle-ate- liers, een groot ketelhuis, een werk plaats van 800 vierkante meter, maga zijnruimte en een kantoorgebouw, dat groot genoeg is om er een com pleet ministerie in te huisvesten. Be langstelling bestaat voor de rechten om de produktie van Linda-Lu arti kelen voort te zetten. „Het is een minuut voor twaalf. Er zal een spoedeisende kabinetszaak van gemaakt moeten worden. Na de defini tieve sluiting van het bedrijf zal het moeilijker worden deze plannen nog uit te voeren. De banken zullen hun boedelkrediet dan zo snel mogelijk te rugvorderen", zei mr. Jacobs gisteren. AMSTERDAM „De beslissing over het al dan niet aannemen van een sol licitant wordt uitsluitend door B. en VV. genomen. Van beivloeding van het personeelsbeleid door de Binnenlandse Veiligheidsdienst is geen sprake. Dit antwoorden B. en W. van Am sterdam op vragen van het raadslid A. J. Bruggeman (PSP), tiet raadslid had zijn vraag gebaseerd op een tele visie-uitzending van de VPRO, waarin werd gezegd dat een werkneemster van de Gemeentelijke Geneeskundige en Gezondheidsdienst in Amsterdam zou zijn ontslagen wegens de politieke overtuiging van haar vader. Volgens B. en W. was zij op eigen verzoek ont slagen. DEN HAAG Een rooms-katholiek, mr. N. C. van Zeist uit Vught, is met ingang van 1 augustus benoemd tot di recteur van de Nederlandse Vereniging voor Sexuele Hervorming. Op het ogenblik is de heer Van Zeist secretaris van de Reclasseringsraad in Den Bosch. ADVERTENTIE Nu moest ik gewoon we!, want het sparen werd te aantrekkelijk. Mijn vrouw en ik sparen nu elk jaar 500,— en naast de normale rente krijgen we vanaf 1972 ieder jaar ook nog eens honderd gulden van het Rijk! Belastingvrij! En dat telt dubbel aan. Waarom Informeert u ook niet eens naar de spaarbewijzen van het Premie Spaarplan? Alle Spaarbanken, Poskantoren, Banken, Boerenleenbanken, Raiffeisenbanken en Bouwfondsen zullen u graag inlichten.

De Vallei | 1967 | | pagina 7