Meesterknecht Dino Zandegu gaat grote toekomst tegemoet Nederlanders uit de strijd Geleen zal Fortuna '54 uit moeilijkheden helpen tanksc >aar Mobil-miniaturen GVAV en Sparta deelden punten in matige strijd Jaap Oudkerk onstuitbaar op de Stadionbaan Panters in nationaal volleybaltoernooi De vakman adviseert: rVelasques t j WK Tafeltennis 1969 in München Heren-hockeyteam onqewijzigd Wijziging in Nederlandse ploeg Sprint voor Janssen Peter Soeters in Davis Cup-team Cassius Clay wil eed niet afleggen Bandini reed 175 km op Zandvoort Gimondi heeft plaatsvervanger Winst voor Hewitt-Emerson oude... of jonge... klare is toch maai je ware! Heren 3 nog in degradatiestrijd Zelfvertrouwen Vorm W.K. Tafeltennis Taktiek Eisen Degradatieduels VRIJDAG 21 APRIL 1967 Luciano Pezzi, leider van het Italiaanse merk Salvarini, pleegt de aan hem toevertrouwde wielrenners op een zeer orthodoxe wijze aan te pakken en hij heeft daar succes mee. Onder zijn leiding kwam Vittorio Adorni tot bloei en groeide de uiterst begaafde Felice Gimondi uit tot een grootheid in de harde wereld van de beroepsrenners. Het laatste „produkt" van Pezzi heet Dino Zandegu. Dat Dat neemt niet weg, dat Zandegu bijzonder veel te danken heeft aan Pezzi, want die haalde hem naar boven op het moment dat hij als jong professional dreigde onder te gaan tussen de fel concurrerende profs. Zeker, af en toe was er eerder al wel eens een succesje voor Zandegu weg gelegd; daarvoor stond zijn scherpe eindsprint borg. Na twee magere jaren in 1964 bij Cynar en in 1965 bij Bianchi kwam hij vorig jaar tot een triomf, nog steeds bij Bianchi, in de Ronde van Romagne en won hij twee etappes in de Ronde van Italië. Maar voldoende om bij de werkelijk grote te horen was dat nog lang niet. In het voorbije „dode" seizoen wierp Pezzi, slim leider van de Salvarini's, het aas uit en Dino Zandegu beet toe. Pezzi zag in de sterke coureur kwali teiten, waarvan zijn collega-ploegleiders nog niet hadden gedroomd. Het ging er volgens Pezzi in eerste instan tie om Zandegu van zijn eigen kwali teiten te overtuigen. „Jij kunt", her haalde hij steeds weer, „een grote koers winnen. Een Ronde van Vlaan deren, of zelfs Parijs Roubaix. Maar dan moet je er ook welbewust naar toe werken en er voor zorgen, dat je helemaal in onze ploeg wordt opgeno men. Met dit soort peptalk bracht psycho loog Pezzi zijn nieuwe pupil langzaam maar zeker meer „moraal" bij. Zande gu begon te geloven in eigen kunnen en daaraan was hij de laatste jaren juist een beetje gaan twijfelen. Een kou, die hij opliep in de zesdaagse van Milaan, remde zijn opmars wel, maar kon zijn zelfvertrouwen niet schokken evenmin als een aanval van bronchitis, die hij, net als de Televizier Eef Dolman, overhield aan de Ronde van is een beer van een coureur: tachtig kilo zwaar en 1.82 meter lang. Zandegu kan niet beschouwd worden als een ontdekking van zijn chef d'équipe, want hij had al een ze kere naam. In 1962 namelijk won het met als makkers Maino, Grassi en Tagliani de rit om het wereldkampioen schap ploegentijdrit voor amateurs. aanjoeg, hij kreeg ze niet meer te pakken en in de eindsprint was Foré lang niet tegen Zandegu opgewassen. Waarmee Dino Zandegu zijn stalbaas eerder in het gelijk stelde, dan deze zelf had verwacht. Maar Gimondi heeft nu een meesterknecht waarvan hij dit seizoen veel plezier kan beleven want Zandegu kent zijn plaats en als het zo uitkomt kan hij de meester op passen de wijze vervangen. Felice Gimondi: Veel plezier Na zijn herstel van die bronchitis begon zich de vormverbetering te ma nifesteren die zijn climax zou krijgen in de Ronde van Vlaanderen en de enkele dagen geleden gereden Ronde van Campania. Zandegu was al heel dichtbij geëin digd in de openingsklassieker Milaan San Remo en hij won ook een ADVERTENTIE 100 J» genot STOCKHOLM Voor de Nederlan ders is het toernooi om de wereldkam pioenschappen tafeltennis, dat in Stockholm wordt gehouden, afgelopen. Gisteren werden alle Nederlandse com binaties in het gemengd dubbelspel uitgeschakeld. Bert Schoofs en Ria Bogmans verloren in de derde ronde van de Engelse combinatie Barnes/Ma ry Wright. Ook het koppel Bert Onnes en Annemarie Wijnants kon zich niet voor de vierde ronde plaatsen. Zij verloren van het sterke Russische duo Amelin/Zoija Rudnova in drie games. Bert van der Helm kwam met Ursula Stuhlemeijer-Arts wel door de derde ronde door een overwinning op de Zwitsers Schmidt -Lehman, maar in de vierde ronde moesten zij alle hoop laten varen, toen zij door de Zweeeds- Russische combinatie Mellstroem/Ba- lashite uitgeschakeld werden. De uitslagen: damesdubbel: Ursula Stuhlemeijer-Arts/Ria Bogmans Pirc/ Stojsil 21-23, 18-21, 11-21. Ge mengd dubbel: Van der Helm/Stuhle- meijer-Arts Schmid/Lehmann 21-18, 21-13, 21-16; Mellstrom/Balashite v. d. Helm/Stuhlemeijer-Artz 22-20 22-20 Rudnova 19-21, 17-21, 21-23; Schoofs/ Bogmans Barnes/Wright 18-21 13-21 In de halve finales van het heren dubbelspel komen uit Amelin/Gomos- kof, Miko/Stanec, Johansson/Alser en Hazekawa/Kono. Kwartfinales in het damesenkelspel: Naoko Fukazu (Japan) verslaat Mary Wright (Eng) 21-14 21-19 21-19, Sachi ko Morisawa (Japan) versl. Gabriele Geissler (O.-Dld.) 21-19 21-16 21-17. Noriko Yamanaka (Japan) versl. Marta Luzova (Ts-sl) 21-16 21-18 21-17. Rud nova (Rusl) versl. Maria Alexandru (Roem.) 23—21, 21—12, 21—5. Dino Zandegu is over het dode punt heen. Pezzi overtuigde hem van zijn kwaliteiten en Zandegu stelde hem niet teleur. etappe in een Italiaanse meerdaagse wedstrijd. Pezzi zag in zijn nieuwe man een eerste assistent voor Gimondi, vooral voor de zware klassiekers... „Als je nog wat harder wordt, iets feller ook en je leert je door tegensla gen heen te bijten, dan duurt het echt niet lang meer voor je een belangrijke overwinning in 't buitenland behaalt", verzekerde hij zijn pupil daags voor Gent Wevelghem. In deze wedstrijd gedroeg Zandegu zich zoals zijn patroon dat zo graag wilde zien. Hij vocht zich voortreffe lijk door alle moeilijkheden heen en eindigde in het eerste peloton, minder dan een minuut na de winnaar. Het laatste restje twijfel was bij Pezzi weggenomen; Zandegu werd aange steld als Gimondi's rechterhand voor de Ronde van Vlaanderen. Nu wilde Gimondi die koers graag zelf winnen en de tactiek van de Salvarini's werd daar dan ook op afgesteld. Gimondi zou aanvallen en Zandegu moest die aanvalsacties steu nen. Maar Gimondi had goed gezien dat de nieuwe Belgische wielerkroon- prins Eddy Merckx wellicht als enige capabel was hem de voet dwars te zetten. En Ginjondi was niet zo kortzichtig alleen op zijn eigen kaart te willen spelen. Zandegu mocht het offensief overnemen, wanneer de oud-Tour-winnaar zelf niet mocht sla gen. Deze dubbele dekking van de Salva rini's was niet overdreven. Merckx stopte zeer consequent de eerste man van de Italianen af en Gimondi be greep dat hij niet weg zou komen. Zandegu kreeg een blanco volmacht om te rijden zoals hij wilde. Hij maakte er dankbaar gebruik van. Alleen de oudgediende Noël Foré kon volgen. Toen moest Merckx in de aanval, maar hoewel hij twee kilome ter in volle sprint achter het duo STOCKHOLM. Tijdens het congres van de internationale tafelten- nisfederatie in Stockholm is besloten, dat de volgende wereldkampioenschap pen tafeltennis van 17 tot 28 april 1969 in München worden gehouden. Een voorstel van Frankrijk om de tafeltennissport een Olympische status te geven werd door vele landen onder steund. De pas gekozen voorzitter Roy Evans zal deze kwestie ter sprake brengen bij het secretariaat van het Internationaal Olympisch Comité in Lausanne. Igor Montagu, de scheidende voorzit ter werd benoemd tot ere-lid met de speciale titel: voorzitter-stichter. Als vertegenwoordigers van de continenten werden de volgende vice-voorzitters gekozen: Jupp Schlaff (W.-Dld.) voor Europa, ^Vilkinson (Nieuw-Zeeland) voor Oceanië Brusa (Uruquay) voor Zuid-Amerika, Hunnius (Canada) voor Noord-Amerika, Abou Heif (Egypte) voor Afrika en Ramanuja (India) voor Azië. GELEEN De gemeente Geleen zal Fortuna '54 met ongeveer vierhon derdduizend gulden uit de moeilijkhe den helpen. Vijftien jaar lang wil het gemeentebestuur elk jaar bijna dertig duizend gulden betalen voor renten en aflossingen van een vijftienjarige lening van drie ton, waarvoor de gemeente zich garant stelt. Al dagen lang wordt koortsachtig gepoogd die drie ton te gen 5 pet. rente bij particulieren te lenen. Tot nu toe is men daar nog maar voor ongeveer een vierde gedeel te in geslaagd. De raad van Geleen heeft ook geen bezwaar tegen de vestiging van een groots benzineverkooppunt op een van MADRID Tijdens een internatio naal toernooi in Madrid heeft Bob He witt (Z.-Afrika) met zijn ex-landgenoot Roy Emerson (Australië) in de halve finales van het herendubbelspel met 6-1, 6-4 gewonnen van Elsenbrotch W.- Dld. )/Lundquist (Zweden). De andere finalisten zijn: Arillay/Orantes (Span je), die het Braziliaanse duo Kochy Mandarino met 3-6, 9-7, 8-6 uitschakel den. ADVERTENTIE kleine glaasjes, groot genoegen de bijterreinen van het Fortunastadion. Een oliemaatschappij wil voor dat pompstation (bemand door spelers van Fortuna) graag twee ton neertellen. Met die half miljoen gulden zou Fortu na de meest dringende schulden kunnen voldoen. Het gemeentebestuur van Geleen wil wel een stevige vinger in de pap hou den bij een nieuwe aanpak. Een van de eisen is, dat een vertegenwoordiging van 't gemeentebestuur in 't bestuur van de voetbalclub zitting krijgt. Het lijkt overbodig, maar toch bepaalt het ge meentebestuur nog eens nadrukkelijk dat alle thuiswedstrijden in Geleen moeten worden gespeeld. Van de nauw aan de bankroete Vascomij-bouwonder- neming verwante n.v. Panta Rei ver langt de gemeente een 25-jarig huur contract van het stadion, waarbij de n.v. in de opzegging sterk wordt be perkt. Fortuna '54 zal dat contract mo gen annuleren bij degradatie of liquida tie. Tenslotte, zo bepaalt het bestuur van de gemeente, zal zij de door haar gegarandeerde lening bij een onver hoopte ondergang van de eredivisieclub moeten kunnen verhalen uit de „op brengst van de spelers en andere acti va". De gemeente Geleen gaat in haar welwillendheid tegenover de voetbal club nog verder. Met de eerder ge noemde steun zal de exploitatie zijn verzekerd. Om de club ontplooiingsmo gelijkheden te geven zal het totaal van de wekelijks door Fortuna af te dragen vermakelijkheidsbelasting in een „be stemmingsfonds" terecht korhen. Uit dat bestemmingsfonds zullen nieuwe spelers kunnen worden aangekocht. B. en W. van Geleen menen met het helpen van de eredivisieclub de recrea tiemogelijkheden in stand te houden. „Dat hoeft dan niet alleen passief (tekorten dekkend), maar mag ook ac tief (stimulerend) gebeuren," aldus B. en W. in het voorstel aan de raad. Het bestuur van de voetbalclub zal zich van daag over de voorstellen van de ge meente beraden. ADVERT**'™ Als u Mobil tankt, kunt u kos telijk miniatuurspeelgoed sparen. U ontvangt dan bij iedere 5 liter benzine een zegel en 6 zegels geven recht op een fijn stukje speelgoed, tegen bijbetaling van slechts... 40 cent! Er zijn veel Mobil verkooppunten op uw route en er is er ook één bij u in de buurt. Mobil speelgoed sparen is een leuke hobby, voor jong en oud! M©bil AMSTERDAM. Het Nederlandse heren-hocke-team, dat zaterdag 29 april in het Wagenerstadion van Am stelveen tegen West-Duitsland uitkomt, wijkt niet af van de formatie, die begin van de maand met 1-0 van de Belgen won. De samenstelling van de ploeg ls: Doel: Joost Boks (Amsterdam); ach ter: Theo Terlingen (Amsterdam) en Sebo Ebbens (Kampong); midden: Tip py de Lanoy Meijer (Laren), Jan Piet Fokker (Laren, aanvoerder) en John Elffers (H.G.C.); voor: Theo van Vroonhoven (SCHC), Otto ter Haar (Hilversum), Frank Zweerts (Hilver sum) en Arie de Keyzer (Breda). Reserves: Aart Brederode (HHYC), Jan Benninga (Kampong), Ewald Kist (HHYC), Kick Thole (Laren) en Frans Spits (Amsterdam). Ij I» 4» DEN HAAG De Nederlandse boks- ploeg (amateurs), die maandag 24 april in Krasnapolsky te Amsterdam tegen Oostenrijk uitkomt, heeft een wijziging ondergaan. Pierre Dooren bosch (Den Bosch), die ons land aan vankelijk in het middengewicht zou vertegenwoordigen, heeft moeten be danken omdat hij de dag na de wed strijd in het huwelijk treedt. Zijn ver vanger is de Rotterdammer Gerard Bok. GRONINGEN De inhaalwedstrijd tussen GVAV en Sparta heeft niet dat gebracht wat ervan verwacht werd, niet voor de 8.000 toeschouwers, die geen doelQunt te zien kregen, en ook niet voor bondscoach Georg Kessler, die de beide Oranje-kandidaten Tonny van Leeuwen en Pim Doesburg gisteravond nauwelijks in actie zag. Van Leeuwen kreeg in de eerste helft nog wel het meeste werk te verrichten, maar bijzonder moeilijk heeft hij het niet gehad. Slechts twee lastige schoten AMSTERDAM De vroegere Ne derlandse stayerskampioen Jaap Oud- kerk, die het vorige jaar bijzonder slecht reed, heeft in grote stijl de eer ste stayerswedstrfjd op de baan van het Olympisch Stadion in Amsterdam gewonnen. Tijdens de populaires, die van nu af tot de wereldkampioenschappen iedere donderdagavond worden gehouden, reed Oudkerk al zijn tegenstanders op minstens een ronde. Oudkerk, kundig geleid door Bertus de Graaf, reed een bekeken wedstrijd. Hij liet in de eerste twintig kilometer de Nederlandse ama teurkampioen Dries Helsloot het „vuile werk" opknappen en toen deze na zo wel Rinus Neesman, Bert Romeijn en Henk van Campen gelapt te hebben, dacht even op adem te kunnen komen, sloeg Oudkerk toe. Daarna draafde Oudkerk onstuitbaar langs de anderen, van wie Helsloot het eerst, vervolgens de amateur-wereldkampioen Piet de Wit en tenslotte ook Hennie Marinus voor de snelheid van Oudkerk hij reed de 40 km in 31 min. en 42 sec. moest buigen. Marinus, na een afwe zigheid van een seizoen weer achter de motor gekropen, eindigde op een ronde als tweede, Piet de Wit werd derde, eveneens op een ronde. Helsloot (2 ronden), Romeijn (vijf ronden), Nees man (acht ronden) en Van Campen (negen ronden) raakten ver achter. Bij de amateursprinters zegevierde Wim Koopman voor de jonge Amster dammer Lei Loevesen. Sprintkampioen Jan Jansen, nog nauwelijks hersteld van een keeloperatie, volgde de strijd vanaf de tribunes. Tijdens deze wedstrijden deed zich een vrij ernstig ongeluk voor tijdens een wedstrijd over 10 km voor nieu welingen. Bij het ingaan van de laatste bocht klapten twee renners over el kaar, van wie de achttienjarige Am sterdammer Piet Buisman bewusteloos op het beton bleef liggen. Hij heeft waarschijnlijk een hersenschudding opgelopen en werd dan ook in het Wil- helminagasthuis opgenomen. kreeg h(j te verwerken. En daarbij toon de hij dat hij zijn zelfvertrouwen her wonnen heeft. Pim Doesburg moest na de hervatting enkele malen handelend optreden, maar ook hij had bij enige felle schoten van Fritsen en Piet Fran sen een juiste instelling en daardoor bleef de strijd onbeslist: 00, De zwakke voorhoede van Sparta waarin Charlie Bosveld in de eerste spelperiode zo nu en dan voor enig vuur werk zorgde en de snel sprintende Deen Ole Matsen die na de hervatting de no dige aandacht van de Groningse ver dedigers vroeg, bereikte niets. GVAV was voor de rust maar zelden tot een goede combinatie gekomen, die echter weinig gevaar opleverde. In de tweede helft hadden de Groningers een voortdurend overwicht, maar de bijzon der stevig spelende Spartaanse verdedi ging hield de poort hermetisch gesloten. GVAV: Van Leeuwen; Petterson, Koe man, Fransen, Van Vlierden; Libuda, Visser; Fritsen, Beuvink, Van Tilburg, Bosschieter (Cornells). SPARTA: Doesburg; Langhorst, Ter Horst, Eijkenbroek, Bentzen; Bosma, Kemper; Bouman, Van Beveren, Bos veld, Matsen. Scheidsrechter: Bootsen. De stand aan de kop van de eredivisie is nu: Ajax 30 23 4 3 50 110—28 Feijenoord 20 18 8 4 44 69—29 ADO 30 17 8 5 42 62—33 Sparta 29 17 7 5 41 46—23 Go Ahead 30 16 5 9 37 52—32 BEZIERS De Fransman Bernard Guyot versloeg gisteren Jacques An- quetil in de sprint tijdens de Grote Prijs van de Marseillaise, die in Be- ziers betwist werd. Onze landgenoot Jan Janssen won de sprint van het pe loton en eindigde op de derde plaats. Arie den Hartog werd tiende. VEENENDAAL Morgenmiddag trekken twee herenteams en het eerste damesteam van Panters naar Doetinchem om deel te nemen aan een nationaal volleybaltoernooi, georganiseerd door de plaatselijke vereniging DVC. Kam pioen Panters 2 van de heren en dames 2 komen uit in de ereklasse. Voor de he ren betekent dit toernooi een goede voorbereiding voor de promotiewed strijden op 6 mei a.s. en de dames zullen ongetwijfeld fel gebrand zijn op een eerste plaats na de vorige week zo dramatisch geleden nederlaag in het pro motieduel tegen GVC. De heren van Panters 3 gaan vanavond naar Zeist om degradatiewedstrijden te spelen samen met de Utrechtse ploegen SSVU1 en Athlon 1. De inzet is het behoud van het tweede klasserschap voor een der ploegen. Het toernooi te Doetinchem heeft een sterk nationaal karakter gezien het feit dat er zelfs uit Sneek en Dedemsvaart ploegen komen. Het is niet een al te sterk bezet toernooi, doch de meeste ploegenkomen uit in dé oostelijke of noordelijk overgangs- of hoofdklasse. De ploegen van de heren van Panters zijn wederom de enige eerste-klassers, maar het verschil tussen west en oost is nogal groot, zodat Panters geenszins kansloos is voor de eerste plaatsen. In tegendeel, want vooral de heren zullen steevast met veel inzet spelen. Immers over twee weken zal men in optimale conditie en vorm moeten aantreden in de Utrechtse Jaarbeurshallen in een on getwijfeld slopend promotie-toernooi. Zonder afbreuk te doen aan de kwali teit van de andere hogere geklasseerde ploegen is het zeer goed mogelijk dat zowel de dames als de heren in de ere-afdeling een eerste plaats gaan be zetten. De heren van Panters, enkele weken geleden nog juist gered voor de eerste klas van de bond, gaat het pro beren in de eerste-klassepoule. Panters 3 gaat vanavond naar Zeist om degradatiewedstrijden te spelen. Athlon is favoriet om in de tweede klas te blijven, maar Panters 3 is DEN HAAG Het Nederlandse Da- vis Cupteam, dat op 4, 5 en 6 mei a.s. in Scheveningen tegen Zuid-Afrika aan treedt, bestaat uit Jan Hajer, Tom Ok- ker, Evert Schneider en Peter Soeters. Van de vijf spelers, die zich de afge lopen maand intensief hebben voorbe reid op het Davis Cupduel voor de eer ste ronde van de Europese zone, is Niek Fleury afgevallen. De Amster dammer had de handicap, dat hij mid den tijdens de trainingsperiode twaalf dagen in het militair hospitaal beland de wegens een vrij ernstige beenblessu re opgelopen b(j een basketballwedstrijd. Davis Cupaanvoerder Wim Breuking is er niet zeker van dat Fleury een zwa re Davis Cupwedstrijd in zijn huidige conditie zal kunnen doorstaan In vergelijking met het team, dat vo rig jaar tegen Zuid-Afrika aantrad, is de helft van de ploeg vervangen. Alleen Okker en Hajer zijn gebleven. Niek Fleury en de naar Amerika vertrokken Ron van Gelder maakten plaats voor Evert Schneider, die na het succesvol afsluiten van zijn studie weer tijd kreeg voor tennis en de in Davis Cup kringen debuterende Peter Soeters. De ze laatste studeert in Delft, maar het is mogelijk, dat hij volgend jaar zijn studie onderbreekt om een jaar lang alleen te tennissen. In verband hiermee acht Breuking het nuttig, dat deze jon ge speler internationale ervaring op doet. geenszins kansloos. Thuis won men in de competitie ruim van Athlon, maar uit werd het een nederlaag. De eerste wedstrijd gaat tussen de ploegen van Anthlon en SSVU. Wint Athlon deze strijd en daarna van Panters 3 dan blijft het tweedeklasser. Wint Panters 3 dan gaat het ongetwijfeld daarna ook winnen van SSVU en dan blijft Panters 3 in de tweede klas. Het is overigen» een droeve zaak met Athlon, want het is nog niet zo lang geleden, dat het 'n toonaangevende ploeg was in de afde ling Utrecht. Het is de laatste acht jaar drie klassen gezakt en staat nu weer voor een degradatie. LOUISVILLE. De wereldkampioen boksen in het zwaargewicht Cassius Clay ook bekend onder de naam Mohamed Ali wil bij zijn inlijving voor militaire dienst op 28 april de eed van trouw niet afleggen. Tijdens een interview voor een Ame rikaans televisiestation verklaarde het veel-gekritiseerde boksfenomeen, dat hij dat zelfs niet zou doen als de Ame rikaanse autoriteiten hem bij een niet- strijdend onderdeel zouden indelen. Op een vraag of hij wel wist, welke straf hem mogelijk te wachten stond, ant woordde Clay zonder aarzelen: „Vijf jaar gevangenisstraf en mogelijk 10.000 dollar boete. Maar wat doet dat er toe. Het gaat om een keuze tussen de machtige Amerikaanse regering en Allah". ZANDVOORT Anderhalve dag heeft de Italiaanse coureur Lorenzo Bandini op het circuit van Zandvoort banden beproefd van de Amerikaanse firma Firestone. Hij reed met een nieu we 3 L Ferrari formule 1-ren wagen. Woensdag kwam de coureur al tot een tijd van 1 min. 27,1 sec. op het zeer winderige circuit. Dit is 1,1 sec. onder het baanrecord dat in bezit is van we reldkampioen Jack Brabham. Gisteren bleek de Italiaan nog sneller te kun nen. Hij draaide een snelste ronde van 1,26,2, wat neerkomt op een gemiddel de van 175,111 km per uur. Bandini reed met de nieuwe Ferrari ongeveer 140 ronden, dat is zeshonderd kilometer. APELDOORN WSV heeft een nieu we trainer. Per 1 juli is als zodanig benoemd de AGOW-er Jan Vreugd, die van de Apeldoornse semi-profclub de toezegging heeft gekregen, dat zijn thans lopende contract per genoemde datum kan worden verbroken. Vreugd wordt als trainer opvolger van Anton Gabriel, die WSV drie jaar heeft getraind. ADVERTENTIE ru ALABAST NE Want de echte Alabastine zet iets uit en klemt zich daardoor muurvast in naden, scheuren, barsten enz. Werkt mooi strak af. Brokkelt niet weg, laat niet los. Echte Alabastine is alleen verkrijgbaar in het bekende oranje-groene pak. De naam staat er groot op! Nu ook Instant Alabastine in handige grote tube.

De Vallei | 1967 | | pagina 11