Nieuwe school en viering van tiende lustrum in Heldringgem eenschap KERKDIENSTEN Coöp. Raiffeisenbank tevreden over 1966 VRC morgen - als generale voor promotieduels - in bekerstrijd Elftallen voor zaterdag Dubbel feest in Zetten Voetbalprogramma TOPSCORERS SKF1 morgen in Utrecht kampioen 66 teams in Schoolhandbal- toernooi Rhenen Badpak of Bikini NET WINKELMEISJE Afdeling Utrecht Na-competitie Bekerprogramma Afdeling Utrecht Na-competitie Burgemeester sprak voor de jeugd ZONDAGSDIENSTEN Geslaagd Mengelmoes van matches op (karig) voetbalprogramma Bunnik—DVSA Na-competitie Hans van Schie opvolger van E. van Asselt Blikschade na botsing Nieuw schoolhoofd YGLO benoemd VRC—BPV SP0RTHUIS „C0CKY" HALFWAS LEERLING N.V. v/h Fa. J. E. v Sehuppen PIET v. d. BOVENKAMP VEENENDAAL ACHTERBERG EDERVEEN AMERONGEN OVERBERG ELST RHENEN LIENDEN SCHERPENZEEL RESTEREN OPHEUSDEN LEERSUM LOODGIETERS LOODGIETERS hele en tweedelige pakjes Heren- en Jongens- zwembroeken Overhemden en Weekenders Textiel- en Woninginrichting VAN EKERIS VRIJDAG 21 APRIL 1967 ZETTEN De Christine Hermine School, de parel van de Heldring-gemeenschap, viert deze week een dubbel feest. Enerzijds wordt het vijftig jarig bestaan van de school gevierd en anderzijds zijn de festiviteiten gericht op de ingebruikneming van de nieuwbouw, waarnaar zo veel jaren is uitgezien. Het gouden festijn is dinsdag be gonnen met een feestavond in .diet Trefpunt" voor de jongere leerlingen met hun ouders, terwijl woensdag het hoogtepunt volgde met 'n herdenkingsdienst in de Vlucht heuvelkerk, waarin voorging prof. dr. G. van Leeuwen, oud-directeur van de Heldringstichtingen en de officiële opening van de nieuwbouw namens de staatssecretaris van Onderwijs en Wetenschappen door mejuffrouw J. J. M. Moorsel.e inspect rice van het N.O. Het officiële ge deelte werd besloten met een receptie, waarop velen van Een paar honderd genodigden waren in de ruime nieuwe ontvangsthal, wel ke in het oude gedeelte van het school gebouw is gemaakt, getuige van de of ficiële ingebruikneming. Deze werd voorafgegaan door een welkomstwoord, gesproken door de voorzitter van de Vereniging de Hel dring Stichtingen, jhr. mr. H. G. van Holthe tot Echten. Hij legde de nadruk op de grote dankbaarheid, die allen die bij de CHS betrokken zijn vervult je gens God, daar Hij dit deel van de Heldringstichting zo gezegend heeft. Mej. J. J. M. van Moorsel sprak over de belangrijke taak van de huis houdscholen in het handhaven en de ontwikkeling van het peil van de wel vaart. Zij noemde een goed gebouw, al is het slechts een middel, belangrijk voor goed onderwijs. Het moet een leefgemeenschap zijn, waarin de leer lingen een leerzame en prettige tijd hebben. Vervolgens opende zij als teken van de officiële ingebruikneming met een sleutel de voordeur, waarop zeven meisjes binnentraden van gelijke lengte in de leeftijd van 12-21 jaar, elk getooid met 'n sjerp in een van de kleuren van de regenboog, waarmee zij de opleidingen vertegenwoordig den, die op de Christine Hermine School worden gegeven. Vervolgens werd het woord gevoerd door de burgemeester van de gemeen te Valburg mr. G. A. F. baron van Lynden, die het bestuur en de directri ce geluk wenste met de vreugdevolle dag en het 50-jarig bestaan. Voordat de architect, ir. G. Potho ven uit Amersfoort, het nieuwe gedeel te aan het bestuur overdroeg, releveer de hij het een en ander uit de geschie denis over de groei van het C.H.S.-ge- bouw. De directrice, mej. B. H. Obbink, die als laatste sprak trok een parallel tus sen Christine Hermine, de jong gestor ven dochter van ds. H. Pierson, en de school, die naar deze vrouw werd ge noemd. Zij leefde na haar dood, aan het einde van de 19e eeuw, nog voort in de verhalen van de mensen, omdat zij met grote liefde zorgend optrad in allerlei kleine dagelijkse dingen. Zo leeft ook de school voort in verha len over de gezelligheid, de netheid, de strengheid enz., die er waren, terwijl de leerlingen leren zorgend bezig te zijn, met allerlei kleine dagelijkse din gen. We gaan nu een nieuw gebouw met nieuwe plannen en idealen gebrui ken in Christine Hermlne'a geest: werk zaam, volhardend en met grote liefde, aldus de directrice. de mogelijkheid gebruik maakten om het bestuur van de Vereniging de Heldringstichtingen, de directeur van de Heldringstichtingen mr. M. Meijer en de directrice van de C.H.S., mej. B. H. Obbink, geluk te wensen. Met het ver leden wat de prachtige resultaten in de afgelopen vijftig jaar betreft en met de toekomst gezien de nieuwbouw en de verdere verbeteringen welke in het bestaande gedeelte zijn aangebracht De feestelijkheden werden woensdagavond voortgezet met een feestavond voor genodigden, docenten en een deel van de leerlingen, terwijl gisteren de ontvangst plaats vond van de oudere leerlingen met hun ouders, een maal tijd en daarna een feestavond. Vandaag is er een reünie van oud-leerlingen, waarvoor zeker 300 belangstellenden worden verwacht. ZATERDAG 2e klasse C: SpakenburgZuidvogels. ie klasse: Tersch. BoysMontfoort; VVJ CSW. 2e klasse A: VVZ '49—Hulshorst. Se klasse A: geen wedstrijden. Se klasse B: DEVBeverw. Boys; ValkenheideMontagnards; Bunnik DVSA. SVPKul an; CandiaRensw.; Wou denbergValleivogels. VRCBPV ZONDAG: 4e klasse H: MldlandiaAmsvorde; Zwaluwen VooruitVeenendaal, uitgest DVSA—EMS. 4e klasse F Oost: Oosterbeekse Boys Opheusden. 2e klasse B: geen wedstrijden Se klase B: AreeSVMM. Oranje-WitHDS. De vertegenwoordigster van het minis terie opent de deur van de nieuwe school. RHENEN Burgemeester Mr. L. Bosch ridder van Rosenthal heeft in het buurtschapshuis te Achterberg een le zing gehouden over de geschiedenis van de gemeente Rhenen met als gehoor een aantal leden van de plattelands jongeren gemeenschap. Na fcfloop kon den vragen worden gesteld. Uit erkentelijkheid bood de afdeling de burgemeester een ouderwetse siga- rempers aan, als een herinnering aan de vroeger in Rhenen bloeiende tabaks bouw en -industrie. Ook mevrouw Bosch van Rosenthalden Tex woon de de avond bij. Ned. Herv. Kerk: Oude Kerk: 09.30 uur: d». Terlouw, 17.00 uur: ds. Wisgerhof. Julianakerk: 09.30 uur: ds. Graafland, 17.00 uur: ds. Vroegindeweij. Vredeskerk: 09.00 en 10.30 uur: ds. Jon- gerden, 17.00 uur: ds. Westland van Uddel. Sionskerk: 09.30 uur: ds. Vroegindeweij, 17.00 uur: ds. Graafland. Bejaardencentrum: 09.30 uur: kand. Van Wijngaarden (Utrecht). Veeneind: 15.00 uur: ds. v. d. Haar (Achterberg). Dijkstraat: 14.45 uur: da. Vroeginde weij. Hervormde gemeente „Sola Fide": 10.00 uur: ds. Nljeboer, 17.30 uur: ds. Vijzelaar en 19.45 uur: interkerke lijke samenkomst. Geref. Kerk: Oude Kerk: 09.30 uur: ds. Overduin en 17.00 uur: ds. IJtsma. Petrakerk: 09.30 uur: ds. IJtsma en 17.00 uur: ds. Overduin. Geref. Kerk (OCB): 09.30 uur: leesdienst en 15.00 uur: ds. Arnold van Amersfoort. Chr. geref kerk: Bethelkerk: 09.30 en 17.00 uur: ds. Langbroek. Pniëlkerk: 09.30 en 17.00 uur: ds. Keu- ning. Geref. Gemeenten (Ned.): 09.30 en 18.30 uur: ds. Mallan. Geref. Gemeente (Syn.): 09.30 uur: H. A.; 17.00 uur: ds. Verhoef uit Barneveld. Ned. Prot. Bond: 10.30 uur: mevr. Dra A. E. A. Went- van der Vring te Bloem endaal. R.-K. Kerk: Salvatorkerk: 08.00 en 11.00 uur: H. Mis en 17 uur: Lof. Willibrorduskerk: 09.00 en 11.00 uur: H. Mis. Leger des Heils: 10.00 uur: Heiligingssamenkomst en 19.30 uur: Verlossingssamenkomst. Jehova Getuigen (NW gebouw) Geen bijeenkomst. „Veeneind": woensdag 26 april: 19.30 uur: ds. Middelkoop uit Zwolle. Herv. Kerk: 10 uur en 18.30 uur: ds. J. van der Haar. (10 uur H. Doop). Ned. Herk. Kerk: 9.30 en 18.30 uur: ds. J. C. de Bie. Ned. Herv. Kerk: 10.00 uur: ds. H. G. Groenewoud uit Amersfoort; 18.30 uur: ds. A. Westra uit Rhenen. Dorpshuis: 10.00 uur: Jeugdkapel. Geref. Kerk: 10.00 uur: ds. L. Zwaan; 17.00 uur: ds. Hoorweg. Ned. Prot. Bond: 10.30 uur: ds. C. F. Brtisewitz uit Utrecht, Doopsgez. Ned. Herv. Kerk: 10.00 uur: ds. C. van Viegen; 18.30 uur: ds. C. van Viegen. Oud Geref. Gemeente: 10.00 en 18.30 uur: leesdienst. Ned. Herv. Kerk: 9.30 uur: ds. A. Wisgerhof uit Veen endaal; 18.00 uur: ds. W. R(jnsburger uit Amersfoort. Oud. Geref. Gem. Maandag 24 apr. 19.00 uur: ds. Toes uit Kinderdijk. Oud. Herv. (Geref.) Evang.) 10 uur: ds. Den Boer, Zeist; 17 uur: ds. De Bruin, Lunteren. Geref. Gem. Plantsoen dinsdag 25 apr. 19.30 uur: ds. Van de Woesijne, uit Barneveld. (bev. lidma ten). Geref. Kerk 10 uur: ds. A. W. T. Nijenhuis; 17 uur: ds. L. C. Rietveld uit Wageningen. Ned. Herv. Kerk: 10.00 uur: ds. E. S. de Lint, bevesti ging nieuwe lidmaten; 18.30 uur: ds. E.S. de Lint. Ned. Herv. kerk, 9.30 en 18.30 uur: ds. J. T. Cazander. Geref. Kerk, 10.00 uur: prof. dr. C. van der Woude, hoogleraar te Kampen. 18.30 uur: ds. P. W. van der Veen. Geref. gem., 10.00 en 18.30 uur: de heer B. Roest. Vrije Evang. gem., 15.00 uur: ds. W. E. Van Petegem. De dienst wordt gehou- dën in het Ver. Gebouw aan de Mo lenweg. Ver. van Vrijz. Herv. Woudenberg e.o.: geen dienst. R.-K. Kerk: 8.30 uur: H. Mis. De dienst wordt ge houden in het Verenigingsgebouw aan de Molenweg. Herv. Kerk: 10 en 18.30 uur: ds. C. v.d. Berg. Herv. Kerk: 10 en 18.30 uur: ds. J. Catsburg. Geref. Gem. (Syn.) 10 en 18.30 uur: leesdienst. Geref. Gem. in Ned.: 10 en 18.30 uur: ds. M. van Beek RENSWOUDE Als we terugzien op het jaar 1966 dan moeten we consta teren, dat het jaar niet ongunstig is geweest voor de melkveehouderij. Vooral het feit, dat de vastgestelde richtprijs voor de melk kon worden gehaald stemt tot voldoening. Aldus de waarnemend voorzitter van de Coöp. Raiffeisenbank Renswoude tijdens de deze week gehouden algemene ledenvergadering die in de zaal van de Landbouwvereniging werd gehouden. De heer A. P. Wolleswin- kel gaf vervolgens een overzicht van de nationale en internationale ontwikke lingen op agrarisch gebied. Tevens liet hij het wel en wee van de plaatselijke Raiffeisenbank in 1966 de revue passeren. Grote nadelen bracht het mond- en klauwzeer onder varkens in de eerste maanden van 1966. Het ingrijpen van de overheid door middel van onder an dere de invoering van invriesregelin- gen heeft het effect van het bijna tot stilstand komen van de export in zo verre kunnen opvangen dat de varkens- prijzen op een enigszins redelijk peil Veenendaal Zaterdag 22 april G. Annot, Kerkewijk 56, tel. 3198. Zondag 23 april N. Rijlaarsdam, Kerkewijk 86, tel. 3885. Groene Kruis: Zr. Gerrits, SchQvers- park 76 HI, tel. 2230. Apotheek: Zuidersma, Hoofdstr. 53, tel. 2123. Renswoude, De Klomp, Ederveen Dr. Ter Velde, Renswoude, tel. 450. Dr. T. Nutma, Hoofdweg 49 A, Eder veen, tel. 457. Amerongen Het weekend worden de praktyken van de doktoren Kars en Ossendorp uit Amerongen, Bakker en Van de Burg uit Leersum en Van Ommeren uit Eist waargenomen door dr. S. M. v. Ommeren, Ryksstraatweg 158, Eist, tel. 08377—217. Rhenen Arts: Dr. Wijchers, Achterbergsestraatweg, tel. 08376—2328. Apotheek Wageningen. SCHERPENZEEL-WOUDENBERG Zaterdag 22 en zondag 23 april: Arts M. Pon, Holevoetplein 291 te Scher- penxeel, tel. 03497—1250. De dienst geldt vanaf zaterdag 9 uur 's morgens tot maandagmorgen 8 uur. RESTEREN Art»: Voor de gemeenten, Kesteren, Om meren en Lienden neemt waar: dok ter Van der Veen te Leinden .Tel. 03443-220. Wijkverpleging: Voor de gemeenten, Echteld en Kesteren neemt waar: zuster S. Westerhof te Kesteren. Tel 08886-210. OPHEUSDEN Arts: Voor de gemeenten Echteld, Op heusden en Dodewaard, neemt waar: dokter Tromp te Dodewaard Tel. 08885-213. Wykverpleging: Voor de gemeenten Op heusden en Dodewaard neemt waar: zuster E. de Winter te Opheusden Tel. 08887-210. Hervormde kerk, 10 uur: ds. E. H. Broe- kema; 18.30 uur: da. G. F. Over- gaauw. Rehoboth, 10 uur: jeugdkapeldienst. Gereformeerde kerk, 10 uur: ds. L. Hoor weg; 18.30 uur: ds. L. Zwaan. Oud Geref. gem., 10 en 18.30 uur: lees dienst. Donderdag 27 april 19.30 uur: ds. S. de Jong uit Houten. Tydrede. Ned. Prot. Bond, Imminkstraat, Ame rongen, 10.30 uur: da. C. F. Brtise witz, Utrecht (Doopsgezind). R.K. kerk, 8.15 en 10.15 uur: Mis. zijn gehandhaafd, waardoor de gevol gen voor de boeren nog binnen de per ken zijn gebleven. Voor de kalvermesters waren de ge volgen vaak catastrofaal. De mond en klauwzeerepidemie heeft overigens wel duidelijk aangetoond van welk be lang de agrarische export is voor onze nationale handels- en betalingsbalans, die door het wegvallen van deze uit voer een gevoelige klap kreeg te ver duren. Met ingang van 1 juli 1967 treedt het gemeenschappelijk landbouwbeleid van de EEG in werking. Met deze da tum in zicht heeft het buitenland en vooral West-Duitsland zich ingespan nen de eigen produktie te stimuleren. De rentesubsidies hebben hierbij een zeer belangrijke rol gespeeld. De stimu lering heeft een grote produktieuitbrei- ding tot gevolg gehad voor slachtpluim- vee en eieren. De gevolgen in de vorm van een vrij sterke prijsval bleven niet uit. Helaas is de eierproduktie door de lage prijzen sterk gereduceerd. Het jaar 1966 is voor de Centrale Bank en voor de aangesloten banken weer een jaar van grote activiteit ge weest. In alle sectoren van het bedrijf werd voortgewerkt aan de modernise ring en de ontwikkeling. Het bedrag van de toevertrouwde middelen steeg bij de organisatie in het afgelopen jaar met f 594 miljoen, tegen 610 miljoen in het voorafgaande jaar. De mutaties in de middelen waren samengesteld uit f 353 miljoen spaar gelden, f 176 miljoen bijgeschreven spaargeldrente over 1966 en f 65 mil joen toeneming van creditgelden in re- kening-courant. Als gevolg van deze stijging van spaar gelden en rekening-courant gelden kwam het totaal van de toevertrouwde middelen op f 6062.8 miljoen. Weliswaar lag de toeneming van spaargelden bij onze bank ten achter bij het voorgaande jaar doch het einde van het jaar gaf toch een vermeerde ring van f 195.941.81. Het spaartegoed per 31 december bedroeg f 3.263.720.19. De vraag naar hypotheken, voorschot ten en kredieten bleef onverminderd voortgaan. Men was in staat aan de meeste aanvragen te voldoen. Het financieel verslag werd uitge bracht door de kassier, de heer G. de Vries. De totale omzet van de bank bereikte in 1966 een hoogte van f 15.370.902.12. Bij de spaarbank werd door de spaarders in 1966 ingelegd f 1.125.629.12 en in genoemd tijdvak werd terugbetaald f 1.040.423.55. Aan rente werd bijgeschreven f 110.736.24. Het spaartegoed is verdeeld over 1059 spaarrekeningen. Uitstaande hypothe ken en voorschotten: f 1.273.191.83. Aan effecten werd uitgeloot en verkocht f 91.000.-, zodat het saldo.per 31 decem ber f 612.919.20 werd. Saldo rekening houders met krediet f 423.569.52.. De netto winst bedroeg f 16.698.31. De re serve geeft thans, na bijschrijving van de winst, f 177.369.65 aan. Bij de bestuursverkiezing werd de heer W. van de Brandhof weer herko zen en bij de verkiezing van de raad van toezicht de heer A. de Vries. SCHERPENZEEL De heer W. Huisman uit Scherpenzeel slaagde voor het examen kleinhandelaar ln vers vlees. VEENENDAAL Het programma voor het zaterdag- voetbal van dit weekend is een scala van competitiewed strijden, vriendschappelijke matches en duels in de KNVB- nacompetitie en voor het bekerprogramma. De competitie is nagenoeg ten einde en hierin worden slechts enkele wed strijden gespeeld. Spakenburg moet nog twee matches spelen in de 2e klasse C, Terschuurse Boys en WJ ne men het in de eerste klasse afdeling Utrecht op tegen respectievelijk Montfoort en CSW en in de 2e klasse A gaat kampioen Hulshorst op bezoek bij WZ '49 om daar en passant nog even twee punten binnen te halen. In de derde klasse A staat er geen enkele ontmoeting op het programma. Het Amerongse DVSA moet de reis naar Bunnik ondernemen om daar morgen aan te treden tegen de gelijknamige voetbalclub. In de nacompetitie de wedstrijden van morgen vormen het begin hiervan in da zaterdagafdeling worden enkele streekontmoetingen gestreden, waarin ongetwijfeld, ondanks het feit dat de competitie voorbij is, de rivaliteit nog sterk op de voor grond zal treden. VRC ten slotte gaat morgen weer beke ren en wel tegen het Zaandanise BPV, dat op bezoek komt bij de succesvolle Veenendalers. Ook ln de ontmoeting BunnikDVSA staan er geen belangen meer op het spel. Advendo heeft vorige week in de derde klasse B de titel bemachtigd en voor de beide ploegen zit er niet veel meer in dan een bescheiden positiever betering op de ranglijst. Bunnik bezit wel de beste papieren, daar het thuia speelt en bovendien een mooie vierde plaats inneemt op de ranglijst. Vermoe delijk zal het een matig duel worden, waaruit de Amerongers geen winst kun nen puren. De nacompetitie van de KNVB afde ling Utrecht gaat morgen van start. Hoewel de verenigingsbesturen niet be paald gelukkig waren met de vastge stelde wedstrijdprogramma's (de deel nemende verenigingen moeten evenala in de competitie weer uitkomen tegen ploegen uit hun klasse), heeft de KNVB de samenstelling van de poules toch ge handhaafd. In poule C wordt morgen op het SVP-terrein de wedstrijd ge speeld tussen SVP en Kulan, twee Vee- nendaalse clubs, die elkaar volstrekt niets toe zullen geven. Wij tippen de thuisclub als favoriet voor dit srtreek- treffen. Renswoude moet de uitwed strijd tegen Candia spelen en ook hier zullen de gastheren het Renswoudse RHENEN Burgemeester en wet houders hebben Hans van Schie (3(1) benoemd tot gemeentelijk sportleraar en sweminstructeur in de vacature E. van Asselt, die door het gemeentebe stuur van Veenendaal werd benoemd tot directeur van de sportstichting in die gemeente. De heer Van Schie is momenteel werkzaam als sportleraar in dienst van de gemeente Hardinxveld-Giessendam. Hij is daar tevens lid van de gemeente lijke zwembadcommissie en gedele geerde voor de jeugdschaatssport bij de Koninklijke Nederlandse Schaatsen rijders Bond gewest Zuid-Holland. Na het behalen van het Mulo-diplo- ma-A, het diploma HBS-B en het diplo ma zwemonderwijzer, bezocht hij de Academie voor de Lichamelijke Opvoe ding in Den Haag. De heer Van Schie treedt op 1 augus tus 1967 in dienst van de gemeente Rhenen. RHENEN Op de Nieuwe Veenen- daalseweg is de Veenendaler G. v. B. met zijn bestelauto op de personenwa gen gebotst van de kruidenier J. M. uit Rhenen. Van B., die langs de weg ge parkeerd stond, wilde wegrijden toen op hetzelfde moment M. passeerde. Met een fikse klap kwamen beide auto's tot stilstand. De blikschade was vrij aan zienlijk. OPHEUSDEN In verband met het vertrek van de heer M. de Zeeuw is tot hoofd van de christelijke v.g.l.o.- school te Opheusden benoemd de heer H. J. Verdoenk, momenteel hoofd van de christelijke v.g.l.o. te Monster. De benoeming van het nieuwe Opheusden- se schoolhoofd gaat in per 1 augustus. team wel met lege handen naar huis sturen. Het Scherpenzeelse Vallei vogels in ingedeeld in poule D en moet het morgen opnemen tegen Woudenberg in de kampioensstrijd verslagen door de plaatsgenoten van Valleivogels zal in deze ontmoeting wel als overwinnaar uit de strijd komen. Na de overwinning op het Nijkerkse Sparta, eveneens in een thuiswedstrijd, krijgt VRC morgen bezoek uit Zaan dam van vierdeklasser BPV in de stryd om de KNVB-beker. De Veenendalers moeten het zonder P. Hasselaar stellen en met de promotiestrijd van volgende week voor de boeg tegen Hatto Heim, zal VRC wel geen al te grote risico's nemen, daar de promotieduels uiter aard alles gaan vergen van de spelers. Toch geloven we in een zege voor de ADVERTENTIE Kerkewijk 35. Veenendaal Telefoon 4335 Aalbers (VRC) 29 Cor Henzen (Musketiers) 29 Donkelaar (Advendo) 28 Westerneng (Scherp.-zat.) 27 Mandersloot (Scherp.-zat.) 25 Van de Berg (Merino's) 22 Van Mourik (D VS A-zat.) 21 Greuter (Advendo) 21 Jan Henzen (Kulan) 20 Diepeveen (DOVO) 19 C. v. Ommeren (DVSA - zond.) 19 Van de Berg Candia-zat.19 Cees Henzen (Musketiers) 18 Rebergen (Scherp.-zondag) 17 J. Veldhuizen (Renswoude) 16 H. van Kooten (DOVO) 13 Marcus (Advendo) 13 Slok (Oranje-Wit) 13 G. v. Veenendaal (Candia-zond.) 13 Idzerda (Valleivogels) 12 L. Rebergen (VRC) 12 Ten Braak (Candia-zondag) 12 Schoeman (VRC) 11 B. v. Ommeren (DVSA-zondag) 11 Vink (Renswoude) 10 T. Heykamp (Veenendaal) 10 H. Gaasbeek (Merino's) 10 Rebergen (Scherp.-zondag) 10 Van de Bovenkamp (Scherp.-zat.) 10 Van Kessel (Unitas) 10 Imbosch (Veenendaal) 10 G. van Eist Valleivogels) 9 Van de Broek (Scherp.-zondag) 9 T. v. Kranenburg (Musketiers) 9 VEENENDAAL Wanneer de SKF- korfballers van het eerste twaalftal morgen gelijk spelen in de uitwedstrijd tegen Welgelegen uit Utrecht, kunnen de Veenendalers zich kampioen noe men van hun klasse. De kansen zijn er in ieder geval wel, want hoewel Welge legen enkele goede resultaten behaalde in de afgelopen competitie, staat het Utrechtse twaalftal vrijwel onderaan de ranglijst. Alleen een bijzonder ongeluk kige wedstrijd zou SKF van de titel kunnen afhouden. Het verdere programma ziet er als volgt uit: SKF 4 - Meeuwen; SKF jun. 2 - DOS C jun. 1; SKF jun. 3 - Avanti jun. 1. De SKF E-pupillen zijn het afgelopen weekend als eersten geëindigd in hun afdeling. Op het jeugdprogramma voor zaterdag komen voor: SKF A - KVO A en SKFEGelria D. Veenendalers, die de laatste tijd duide lijk hebben bewezen over een goed team te beschikken. Een overwinning zou bovendien een belangrijke stimu lans zijn voor de spelers in de zware wedstrijden tegen Hatto Heim en Ber- gentheim. GVW speelt morgen een vriend schappelijke uitwedstrijd tegen het Put- tensen SDCP, een nogal wisselvallige derdeklasser. GVW (ult)-SDCP vriendschappelijk)! doel: W. van Dijk; achter: J. v.d. Bo venkamp, K. Zwetselaar, G. Hoedeman, H. van Manen; midden: M. v.d. Boven kamp, J. van Manen; voor: D. van Lim burg, P. v.d. Bovenkamp, D. van Manen en R. Schinkel. DVSA (uit)Bunnik: doel: H. van Ree; achter: G. van Engelenburg, A. van Toly, G. Wagensveld; midden: B. v.d. Berg, D. van Engelenburg; voor: G. v.d. Berg, G. de Kroon, J. G. van Mourik, G. Blankestyn en A. van Blitterswyk. SVP (thuis)Kulan: doel: Robbertsen; achter: A. v.d. Heuvel, B. v.d. Pol, Stuy- venberg; midden: A. v.d. Pol, W. van Soest; voor: C. van Stempvoort, J. Re bergen, J. Bolderman, P. Kalter en J. van Remmerden. Kulan (uit)SVP: doel: A. van Wake ren; achter: W. Blankestyn, J. Budding; midden: J. W. Budding, H. Elmers, J. D. Smalink; voor: J. Maassen, J. Bruys, J. W. Henzen, T. Beijer en E. A. van de Broek. Renswoude (uit)Candia '66: doel: W. van Ommeren; achter: R. Dykstra, H. v.d. Veer; midden: G. Vink, M. Harde man, C. Koetsier; voor: A. de Jager, G. van 't Foort, J. Veldhuizen, A. Veld huizen en B. J. Vink. Candia '66 (thuis)Renswoude: doel: P. de Jong, achter: K. de Gier, H. Baars, B. ten Braak; midden: R. Evers, G. Budding; voor: C. v.d. Pol, J. Derks, K. v.d. Berg, R. Kooymans en W. Opper man. Valleivogels (uit)-Woudenberg: doel: J. Vlaatuin; achter: W. Dorrestijn, J. Root- selaar Hzn., W. Idzerda, J. Overeem; midden: R. Domselaar, J. Harskamp; voor: D. van Wyk, J. Rootselaat Gzn., G. van Eist en C. van Manen. VRC (thuis)—BPV: doel: A. Cornelis- sen; achter: M. van Kooten, C. Hey kamp; midden: K. Rebergen, P. Reber gen, G. v.d. Weerthof; voor: W. Ver woerd, G. Hasselaar, C. Aalbers, H. Schoeman en L. Rebergen. Deze wed strijd begint om 3 uur. RHENEN Op zaterdag 29 april organiseert de Rhenense Handbal Club op het gemeentelijk sportpark Candia te Rhenen weer een groot schoolhand- baltoernooi. Men heeft het programma zodanig vastgesteld, dat in de ochtend uren van 10.00 tot 12.30 uur de lagere scholen aan bod komen, terwijl 's mid dags van 13.30 tot 17.30 uur de overige scholen hun wedstrijden spelen. Dat er voor dit toernooi grote belang stelling is blijkt wel uit het feit, dat zich in totaal 66 teams opgaven (bijna twintig meer dan vorig jaar). De teams komen van scholen uit Rhenen, Veenen daal, Wageningen, Zeist, Amerongen, Ingen en Kerk-Avezaath. Er wordt op een negental velden ge speeld. Het Wagenings Lyceum verde digt de fraaie wisselbeker bij de oudste jongensgroep. Ook voor de oudste meis jes is er een wisselbeker beschikbaar. RHC wil er door deze toernooien aan meewerken de jeugd enthousiast te ma ken voor de handbalsport. KOOP NU UW Gevraagd: Dan bent U verzekerd van ruime keuze. Wij brengen de nieuwste modellen en kleuren in Helanca en Badstof. Ook voor kinderen Aanmelden by: LOODGIETERSBEDRIJF Zie onze grote collectie EIKENLAAN 20 - VEENENDAAL - TEL. 08385- 2234. in effen, gestreept en geruit. BADSTOF SWEATERS in heren- en kindermaten. Zie etalage Zie etalage Gevraagd wegens uitbreiding liefst met enige ervaring. PATRIMONIUMLAAN 23 VEENENDAAL Telef. 2637 Middellaan 55 en Kerkewijk 74 Veenendaal

De Vallei | 1967 | | pagina 4