voor alle muziekliefhebbers in Veenendaal en omgeving 55 f74, Wij delen U mede, dat wij aan onze reeds bijna 50 jaar bestaande zaak een afdeling hebben toegevoegd voor Wij hopen deze afdeling a.s. VRIJDAGMIDDAG 5 MEI om 3 uur in gebruik te nemen en nodigen U gaarne uit onze collectie te komen bezichtigen. HOOFDSTRAAT 102 VEENENDAAL 55 IIIIIII1IIIIIIIIIII11II1IIIIIHIIIIIIII3I1IIIIIIUIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII «initffflMMEPKIIFIIFI Met een Polaroid camera hoeft u alleen maar te richten, op de knop te drukken en de foto uit de camera te trekken. (De foto ontwikkelt zichzelf - automatisch). En 15 seconden later trekt u het negatief los en u ziet de foto die u net genomen hebt. Scherp. Helder. Briljant. Zelfs al hebt u nog nooit gefotografeerd. Als u niet helemaal gelukkig bent met de compositie knipt u gewoon weer. In 15 seconden hebt u dan precies wat u wilt. (U hoeft niet een heel rolletje vol te schieten en te wachten tot het ontwikkeld is, Model 210 maakt ook kleurenfoto's. In 60 seconden. Voor slechts f248,- Polaroid Swinger om te zien wat u hebt). Ziet u hoe eenvoudig fotograferen kan zijn? Als u 15 seconden over hebt, stap dan bij uw fotohandelaar binnen, en lach. Hij geeft u dan 15 seconden later uw foto. Polaroid Camera's 50 WOENSDAG 3 MEI 1967 groot nieuws RHMM0F00NPLATEN Fa. W- van Schupnen Zn. +U+- fit# „Polaroid" an „Swinger" zijn handelsmerken van Polaroid Corporation, Cambridge. Mass.. U.SA lach klik trek klaar 15 seconden na klik" hebt u de foto

De Vallei | 1967 | | pagina 12