Spaar na "Speciaal-Pimmet jes" voor deze fraaie artikelen! gratis "speciaal-pimmetjes" zitten op de pakjes pim margarine en pim plantenmargarine. ADVERTEREN DOET VERKOPEN Twintig gulden contant in uw7 hand! ri, liet deze strijktafel is iets bijzonders aan de hand! Droogproblemen? Tornado lost ze voor u op! SANDERS-HATTEM U spaart dus snel. Pim gebruikt u immers elke dag. Kijk maar aan de onderkant! Het strijkvlak heeft allemaal 't Gaat veel vlugger, veel lichter. Een reuze verbetering, gaatjes in het solide staal. Daardoor kan de stoom, die Strijkdag hoeft écht niet zo vermoeiend te zijn, als u onder het strijken vrijkomt, gemakkelijk ontsnappen. Iets maar modern strijkt: op de geheel stalen Tomado-strijk- NIEUWS, mevrouw: "ventilerend droogstrijken"-! tafel. Wilt n méér weten over de Tornado-strijktafels? Wilt u méér nieuws over Tornado? Vraag uw winkelier om de uitzoekfolder "Hartewensen". Of schrijf aan Tornado, Tomadohuis, Afd. K., Dordrecht. Al kwam u met een camera uit het jaar nu! Van nu tot 1 juli kunt u van dat voordeel profi teren. Bij aankoop van een nieuwe foto- of filmcamera tot een bedrag van f 50,- krijgt u voor een oudje f 7,50 terug. Bij een nieuwe tot f100,- verdient u f 10,-. Bij een camera tot f 250,- boekt u f 15,- schone winst en wanneer u f 250,- of meer besteedt, krijgt u De tijd fs rijp voor ruif. Pak uw oude camera. Welke? Elke! Geld ligt klaar. Komt u maar. Waar elders vind je, zo dichtbij, zo'n geweldige uitgebreide veelzijdige kollektie meubels. U kiest toch ook liever uit honderden verschillende zitkamers, slaapkamers, bankstellen, kleinmeubelen, enz. tegen de laagst mogelijke prijzen! Waardoor de prijzen bij Sanders zo laag kunnen zijn? Dat is geen geheim: De kortste weg zonder tus senhandel is altijd de voordeligste. Kijk gerust eerst ergens anders. U slaagt uiteindelijk tóch bij Sanders. Uw gehele woning kunnen wij kompleet installeren. Keuze uit een enorme kollektie gordijnen, tafelkleden, vloerbedekking. Bij ons gekochte meubels slaan wij desgewenst gratis voor U op tot U ze nodig heeft. VRIJDAG 5 MEI 196/ pl :hl aan ontbijt en lunch! Zwaar uitgevoerde luxe ontbijtset, bestaande uit tafellaken 4 servetten. Frisse motieven in licht- en donker blauw. 250 Speciaal-Pimme- tjes f 2.75. Geen sla meer op tafel zonder dit solide, roestvrijstalen sla- couvert. Prachtig uitgevoerd met teakhouten heften. 75 Spe- ciaal-Pimmetjes f 1.-. Verras uw gasten met deze pindaset. Pindaschaal en 6 bakjes van porcelein. „Old fashioned cars" vormen op deze set een origineel en af wisselend motief. 75 Speciaal- Pimmetjes f 1.50. Krachtige hand-schijnwerper met speciale knipperlicht-in stelling. Onmisbaar in de auto. Handig in de boot: geheel waterdicht - blijft drijven. Op vallend uitgevoerd in oranje en geel. Excl. batterijen: 75 Spe- ciaal-Pimmetjes f 2.50. Vraag uw leverancier het bestelformulier met waardebon. Pim Margarine Fijner op het broodl Prettiger in de panl Pim Plantenmargarine Zuiver plantaardige speciaal margarine! p.i.m. margarinefabriek- bolsward Lfcht van gewicht. Ingeklapt héél plat, dus gemakkelijk op te bergen. Amerikaanse maat met extra groot strijkvlak, ideaal voor het persen Standaardmodel, met dikke onderlaag en stevige overtrek f 46,50 en strijken van mantelpakjes en pantalons, f 49,50 Drogen boven badkuip of lavet? Tornado heeft een bijzonder handig rek voor u gemaakt. Dank zij draaibare steunen past het op elk bad, lavet etc. Van roestvrij Tomestic, breed 52 cm., 12 m drooglengte f 15,75 Droogrek voor balkon, zolder of tuin, witTomestic, stabiele staan ders, verzinkt en nog eens blauw overgelakt, 26 m drooglengte f37,50 Naar voren uitklapbaar droog rek, Tomestic, met brede op- hanghaken voor balkon, schut ting of deur, 10 m drooglengte 17,25 Zijwaarts uitklapbaar droogrek, Tomestic, 13 m. drooglengte f9,25 Elke oude camera heeft nu een inr uilwaar de! maak een reis langs vierduizend vierkante meter sa nd ers meubelen Meubelfabriek Industrieweg 2 - Tel. 05206-1800

De Vallei | 1967 | | pagina 14