EXTRA KOOPJES VAN DE WEEK pijn-seintje voelt W Unieke Bloemsierkunst „FLORA" Veenendaal en al Uw plezier van de „stad in" meteen is vergald.» en dat been-ongemak zich in Uw lopen laat aflezen... Hierin zit Uw jonge benen-geheim.» 2-richtingmassage Zeer a la mode Juiste maat is belangrijk De enige en echte Gratis voorlichting 14 Mei Moederdag BLOEMENDAG HOMMES Libelle Supp-hose nylons bestaan uit een „verend" lussenweefsel, dat èn horizontaal èn verticaal constant een zachte massage op Uw benen uitoefent. De constante massage activeert huid en bloedvaten. De bloedsomloop verbetert daardoor. De pijn en ver moeidheid veroorzakende druk van binnenuit heft zich op. Uw benen blijven fit en jong. En worden niet moe! Want ze tonen niet minder chic dan wandelnylons. Er zit namelijk niet één rubbervezeltje in. En door hun enorme elasticiteit omsluiten ze Uw benen rimpelloos. Libelle Supp-hose nylons zijn zeldzaam solide. U kunt ze niet stuktrekken. Ladders laten zich perfect repareren. De prijs is 18.90. U hebt keuze uit Libelle Supp-hose met naad en .naadloos. Ze worden gebracht in de zeer modieuze tinten: Solera, Caprice, Goldskin en Portorico. Me' naad bovendien in taupe en zwart. Want dèn en dan alléén doen Uw Supp-hose nylons hun weldadigste werk. Raadpleeg daarom *">oral eerst bij uw winkelier de speciale matentabel. Geen enkele andere kous biedt U die ingebouwde weldaad van het „verende" lussenweefsel. Libelle Supp-hose garandeert dit... (Ned. octrooi nr. 107410). In onze Zelfbedieningsplantenkas achter - FLORA - bieden wij U een zeer grote sortering kamerplanten. U zult versteld staan van de hoeveelheid en kwaliteit. Leuke vaasjes bloemen Geen parkeerproblemen. Bloemstukjes - Plantenbakken Parkeergelegenheid op eigen terrein Allerlei snijbloemen en i.o.v. Postkantoor. Ingang Kerkewijk 27 en Tuinstraat. Fa. A. P. v. Ginkel. Tel. 2827. Cadeaux voor Moederdag! r. V.-uitzending gemist? Ga dan met uw Blo-tox krant In de hand naar uw leverancier en vind daar de oplossing van de leuke prijsvramet 1001 prijzen tot een totaal van Zendt uw oplossing in voor of op 10 met a.s. U hebt nog 7 dagen WOENSDAG 10 MEI 1967 li hel Ie Schrijf naar Libelle Kousenfabrieken, Postbus 704, Haarlem. U krijgt dan geheel gratis een boekjevol goede raad van Libelle Supp-hose. Vrouwen met een druk huishouden of een staand beroep, a.s. moeders, vrouwen met spataderen - allen vinden baat (en élégance) bij Libelle Supp-hose. INSTITUUT GEMEENTELIJK INTERNAAT opgericht 1906 HOOGEZAND BEKEND JONGENSINTERNAAT OP ALGEMENE GRONDSLAG Gymnasium A en B 5-jarige H.B.S. A en B Doeltreffende leiding bij het huiswerk, i.v.m. plaatsing op het Gemeentelijk Lyceum is tijdige aanvrage en opgave zesr gewenst Prospectus wordt U vrijblijvend gaarne toege zonden door de directeur A. J. A. Büller, 05980-2085 Hoogst modern Tricot nylon overhemd in 'n fijne fantasiestreep met boord en lange mouwen - net als va ders overhemden - voor jongens, die maat 27 tot 36 dragen. Prijs 3.95 tot 5.95 Een praktisch r}(eCmai broekje voor jongens van ongeveer 4 jaar met handige elastieken band in de taille. In ver schillende kleurencom binaties verkrijgbaar voor 3.95 in de maten 98-128. Genopt zonnejurkje m. vierkante halslijn, een aangeplooid rokje en een grote strik van achteren die net onder het effen bolle- rootje uitkomt. 100% katoen. Maat 116-146. Prijs 8.95 tot 9.75. Katoenen jurkje voor één-jarige meisjes. Ge ruit bovenstuk m. effen rokje. De ruime plooi vóór heeft een tegen- stuk van dezelfde ruit- stof als het pasje. Ritssluiting op de rug. M 74 tot 86. Prijs 5.95 3roekpak in „militaire stijl" met lang over de heup vallend jasje, epauletten op de schouder en 10 blin dende knopen. Heupbroek met voor sluiting en recht-uitlo- pende pijpen. 100% katoen, in rood, groen, marine en geel, in de maten 36 tot 42. Prijs 69.75 -aelige variatie-set fa bloemetjesmotief. Zachtgroen, roze en lichtblauw. Maat 38-44. Mouwloze blouse met reverskraag. Prijs 10.— Broekvan dezelfde stof, rechtuitlopende pijpen. 17.-Mouwloze pullover. Badstof in bijpassende tinten 6.en 'n iets uitlopend rokje,ceintuur van dezelfde stof 15.— Doorgestikte nylondus- ter met voering van acryl-watten. Recht mo del met mouw en kantgarneringen langs hals en mouwen. In allerlei kleuren in de maten 40 t/m 52 ver aar. Prijs: 15. krjjgta Een feestelijk begin van moederdag met deze nylon duster. Het model - met .kant garnering-valt iets wijd na het gladde pasje en heeft een nylon voering In vele kleuren en dessins in de maten 38-52 voor 15.— A 64

De Vallei | 1967 | | pagina 14