D.E.-waardepunten op de grote voorraadpot NlQccona! Dat is: sneller sparen voor ai die waardevolle D.E.-toegiftartikelen. Haal nfi zo'n voordelige voorraadpot in huis! Lekker-pittige Moccona... koffie van Douwe Egberts! little Honda..... Honda-dealer REIN VEENENDAAL bij Hij herenmode Wat de opmerkelijke man draagt: En wat het hem kost:* NANNEKE M. GEURTS THIJS N.T.H.VAN LEEUWEN Gerritje van Geerenstein- Nap Komt u geld tekort €mu CITROEN BRANDEWIJN GROTE VOORRAADPOT 6.95 GORTSTRAAT - VEENENDAAL TEL. 2456 Minder dan drie tientjes voor alle drie. We zijn zo vrij dit uniek te noemen. herenmode Eind mei al. Sportieve badstof sweater. Kort fel-geruit badbroekje. Visgraat-shirt in bleu, geel en rood. Pagina 4 ÖONDERDAG 25 MEI 1967 Mevrouw T. A. van Leeuwen-van Leeuwen heeft het ge noegen U kennis te geven van het huwelijk van haar dochter met de heer De heer en mevrouw M. Geurts-Lodder hebben het ge noegen U kennis te geven van het huwelijk van hun zoon met mejuffrouw De kerkelijke inzegening van het huwelijk vindt plaats op vrijdag 16 juni des namiddags om 14.30 uur in de Gereformeerde Petra Kerk te Veenendaal. Receptie van 16.00-17.30 uur in Hotel „De Korenbeurs" Markt, Veenendaal. Veenendaal, 24 mei 1967 Kerkewflk 43 Opheusden, Markstraat 1 Na een langdurig geduldig gedragen lijden heeft de Heere van onze zijde weggenomen in de volle zekerheid des Geloofs, m|jn innig geliefde vrouw en der kinderen zorgzame moeder, behuwd- en grootmoeder op de leeftijd van 64 jaar. „De Heer is mijn Herder" J. van Geerenstein C. Langelaar-van Geerenstein D. Langelaar D. D. Vrieling-van Geerenstein B. J. Vrieling G. Boers-van Geerenstein T. Boers H. J. van Geerenstein J. Lam en kleinkinderen Veenendaal, 24 mei 1967 Stationsstraat 54 De teraardebestelling zal D.V. plaats vinden zater dag 27 mei om 2 uur op de Algemene Begraaf plaats te Ederveen. Gelegenheid tot condoleren 's avonds na 7.30 uur. Geen bloemen. voor aanschaf van duur dere gebruiksgoederen Sluit een lening bij Kastanjelaan 40 - Rhenen Telefoon 2720. Binnen 24 uur klaar ADRIANUSvuocEELAART SCHIEDAM Plaats voor uw boodschappen, uw tas, uw mandje, kortom.alles wat u nodig heeft om gemakkelijk mee te nemen. Daarbij, boven de platte benzinetank een extra bagagedrager. Sjouw niet zelf meer, uw Little Honda heeft er plaats voor. Gemakkelijke, lage Instap, doordat de mo tor en tank op de goede plaats zitten: achter u. Niets dat u hindert bij het rijden en geen olievlekken op uw kleding. Alle Irritatie van "ouderwets brommen" behoort met de Little Honda tot het verleden. Alle mechaniek achter u, dat is veilig en een volmaakte gewichtsverdeling. Honda heeft een viertaktmotor met bovenliggende nokke'n- as (net als een auto),dus: geen mengsmering en daardoor geruisloos en zuinig en bovendien geen oliewalm. Little Honda, een nieuwe telg van 's werelds grootste tweewielerfabrikant! Gemaakt voor het hele gezin, om dag in-dag-uit klaar te staan voor boodschappen, werk, weekend of vakantie. De meest volledige bromfiets in de goed kope prijsklasse (viertakt, volautomatisch) voor slechts.f. 448,-. Alleen Honda biedt u zoveel extra's voor zo'n prijs! Kijkt u zelf maar. Little Honda is volautomatisch, om zo op te stappen en weg te rijden. De instap is laag en gemakkelijk, geen motor of tank aan het frame. Alle mechaniek bevindt zich veirig achter U.geen vuile kleren en een betere gewichts verdeling. Little Honda heeft een viertaktmotor, rustig, geruisloos en zuinig! Voor die 448,— krijgt U een fantastische lichte bromfiets, uitgerust met: verstelbaar stuur en zadel (schuimrubber), een koplamp met ingebouwde snelheidsmeter, een stuurslot voor extra veiligheid, een standaard voor eenvoudig wegzetten, twee bagagedragers, (één voor en één achter op de platte tank), verende voorvork en krachtige trom melremmen, (beschermd tegen stof en water). Het frame kreeg een speciale anti-roest behandeling. En vergeet niet: een Little Honda heeft een vol jaar garantie. Honda Motor N.V. - Zenoslr. 186 -Rotterdam-24 /448.- Uw trouwe vriend! Met een vol jaar garantie (inclusief arbeidsloon). Maak epn GRATIS proefrit bij uw Honda- dealer of vraag zonder verplichtingen een prachtige kleurenfolder aan. Amsterdam: 8 filialen. Rotterdam: Zwart Janstraat. Den Haag: Dierenselaan. Utrecht: Steenweg. Amersfoort: Langestraat. Apeldoorn: l.ootdstraaL Arnhem: Presikhaaf.' Breda: Ginnekenstraat. Dordrecht: Voorstraat. Eindhoven: Marktstraat. Haarlem: Grote Houtstraat. Hilversum: Kerkstraat. wftijswjjk: In de Bogaard. Vlaardingen: Liesveld - Veerplein.

De Vallei | 1967 | | pagina 4