32y|.3550 Burgemeester reikte diploma's uit „DE TOLLEKAMP" OFFICIEEL OVERGEDRAGEN AAN BESTUUR VAN HERVORMD RUSTHUIS Verpleegden deden aquarium cadeau Prinses Margrietlaan krijgt ander gezicht Eerst verbouwing klaar dan pas het beheer AGENDA Boek voor uitblinkers MARKTEN Rodekruis- motieven in bloemen Explosieven in de Meent De Tollekamp in cijfers MIST u uw Betuwestraatweg krijgt zebrapad Met 3 cognacjes op in Veenendaal uit de bocht Reprise van feestavond Opdracht Vrij o Rechterhand OVERBERGS BELANG: Kippen weg maar Reintje de vos deed het niet dagblad DE VALLEI? 4079 Sportmiddag voor school jeugd Geslaagd voor examen H.B.S.-a VRIJDAG 26 MEI 1967 RHENEN Tijdens het uitgraven v a sloten in de Achterbergse Meent is men op munitie gestuit, voornamelijk gevulde mitraüleurbanden. Vermoede lijk ligt er ter plaatse nog meer oor logstuig. Veiligheidshalve heeft men het werk stil gelegd. De mijnopruimings- dienst is gewaarschu- vd, die op korte termijn een onderzoek gaat instellen. VEENENDAAL Bij de heer Van de H. aan de Bergweg zijn in de nacht van woensdag op donderdag 5 kippen uit het hok gehaald. Reinaart de Vos heeft het niet gedaan, dat staat wel vast, want het slot dat op de deur van het kippehok zit was ge forceerd. De politie heeft de zaak in onderzoek. Bel: tot 17.30 U. Cl a»i>*Q Yrsig van 17.30 1 1 fZjgjg tot 19.30 u. xs jötsai zaterdags 16.30—17.30 uur RESTEREN Nabij het kruispunt Betuwestraatweg Oude Rhenense- weg zal een zebrapad worden aange legd. Hiertoe hebben het college van Burgemeester en Wethouders besloten, zo vernemen we van bevoegde zijde. Het plaatselijk Verbond voor Veilig Verkeer heeft reeds meermalen aange drongen om enkele voetgangersover steekplaatsen in het dorp Resteren aan te leggen. Een van de punten betrof onder andere ook de kruising bij het nieuwe bejaardencentrum „Het Anker" in Resteren met het oog op de veilig heid van de toekomstige bewoners. Voor zover bekend is het nog niet de bedoeling, dat men op dit punt ook al overgaat tot de aanleg van een zebra pad. VEENENDAAL Gisteravond reikte burgemeester mr. dr. J. Hazen berg de diploma's uit aan de tien ge slaagde Handelsavondschool-cursisten in de bestuurskamer van de Koningin Julianaschool. De voorzitter van de Veenendaalse Winkeliersvereniging, de heer Ant. de Ruiter en een vertegen woordiger van de Kamer van Koop handel reikten bovendien aan de twee beste leerlingen een boek uit in het bij zijn van de directeur van de Handels avondschool, dr. J. G. Thoomes, de gecommitteerden en de leraren van de school. Voor de diploma-uitreiking kreeg de heer Thoomes het woord. Hij wenste de geslaagden succes met het behaalde di ploma maar wees erop, dat dit diploma slechts een basis is waarop men de ver dere studie kan bouwen. „Wanneer je meer wilt bereiken met administratieve functies, zul je ook meer moeten stude ren", zei hij. „Dit is slechts een aan loop." De heer Thoomes sprak ook zijn erkentelijkheid uit aan hen, die het mo gelijk hebben gemaakt de school ook dit jaar weer te laten bestaan. Hij dankte hiervoor de Veenendaalse Winkeliers vereniging, het gemeentebestuur en de Kamer van Koophandel, die de school gesubsidieerd hebben en ook de prijzen voor de beste leerlingen beschikbaar hebben gesteld. Ook tot de leraren en de gecommitteerden sprak hij een woord van dank. Daarna ging burgemeester Hazen berg over tot het uitreiken van de di ploma's. Hij zei dit met een groot ple zier te doen. „Het is altijd weer een hoogst aangename taak", zei hij, en LEERSUM Gisteravond hebben de hoofden van de lagere scholen uit Amerongen, Overberg en Leersum een vergadering belegd om tussen deze scholen te komen tot een sportmiddag. Aanvankelijk lag het in de bedoeling om een sportdag te houden, maar daar de tijd van voorbereiding hiervoor te kort is en doordat het voor de eerste keer is dat een dergelijk iets wordt gehouden, wordt het niet zo groot op gezet. Alleen de zesde klassen zullen er aan deelnemen. De bedoeling is om deze middag te houden op 29 juni op het sportterrein in Amerongen. Onderde len die de jongens en meisjes te ver werken krijgen zijn: hoogspringen, verspringen, balwerpen, hardlopen, es tafette. De middag wordt besloten met een voetbalwedstrijd tussen de onderwij zers van deelnemende scholen en een schoolelftal samengesteld uit leerlin gen van de zesde klassen uit Ameron gen. Overberg en Leersum. Het is maar goed, dat deze zesde klassers de volgende dag de school gaan verlaten, want anders bestaat de kans dat de meesters veel prestige hebben verloren. overhandigde achtereenvolgens de di ploma's aan mej. G. Blankestein, mej. M. J. E. Bruidsman, mej. J. T. Bruu- voort, de heer G. J. de Groot, mej. J. G. van de Haar, de heer C. A. de Jong, de heer P Oudshoorn, de heer W. van Woerkom, mej. W. J. M. van Schaik en mej. J. G. Willemse. Daarna ontving de heer P. Oudshoorn uit handen van een vertegenwoordiger van de Ramer van Roophandel het boek „Encyclopedie voor iedereen". Reden daarvoor was, dat de heer Oudshoorn niet alleen een prachtige cijferlijst had (drie negens, een acht en een zeven), maar wel in het bijzonder omdat hij de drie jaar du rende cursus in twee jaar heeft afge legd. De heer De Ruiter overhandigde eenzelfde encyclopedie aan mej. M. Bruidsman die ook met een voortreffe lijke eindlijst het diploma heeft gehaald. Tenslotte nam een der gecommitteerden het woord. Ook hij feliciteerde de jonge lui, maar drong er bij hun op aan bij hun verdere studie secuurder te werk te gaan: „Jullie hebben soms nog fouten gemaakt die helemaal niet nodig weren geweest. ARNHEM „Nee, ik was niet in staat om een auto te besturen, dat heb ik tot mijn spijt gemerkt." „Maar waarom reed u dan toch?", vroeg de Arnhemse politierechter mr. C. H. de Kat de 44-jarige procuratiehouder P. A. de B. uit Bussum. „Ja, ik dacht dat het wel ging, ik had maar drie cog nacjes op." Maar het ging duidelijk niet Op 2 februari van dit jaar merkte een Vee nendaalse politiepatrouille een auto op, die met een vaartje van 90 kilometer door de Kerkewijk en de Hoofdstraat stoof. De wagen vloog even later uit de bocht. De H- had een vergadering ge had waarna hij onder het genot van een paar cognacjes met zijn directeur nog even een paar zaken doorpraatte. Omdat hij vond dat het nog best kon reed hij toch. „Maar die 90 km per uur vind ik wel wat erg hoog." „Dat leek de politie ook", repliceerde de of ficier van Justitie mr. J. H. G. Boek raad. „Het ongeval betekent een harde les voor de verdachte. Ik vind het maar droevig, dat het allemaal zo moet gaan men moet zich toch kunnen beheersen." aldus de officier. Hij eiste een gevan genisstraf van twee weken en een ont zegging van een jaar De raadsman van verdachte vond dat men de verschillende gevallen van rij den onder invloed niet over een kam mag scheren. Hij beschreef hoe zijn cliënt zich een paar dagen wat „lande rig" had gevoeld door een ontsteking aan zijn voet- „Dat vind ik toch wel iets excusabels'zei hij. Bovendien toont hij duidelijk in te zien dat hij fout is geweest. Verder rijdt De B. al 20 jaar zonder brokken. Politierechter vonniste clement: veertien dagen voor waardelijk met een proeftijd van 2 jaar 500 gulden boete en een ontzegging van 8 maanden met aftrek. Heden, vrydag ELST Garage v. Lienden, Rijksstraatweg 103, 19-23 uur: Bazaar voor schoolvereniging. OPHEUSDEN Gemeentehuis, 19.30 uur: Raadsvergade ring Resteren. BIOSCOOP Luxor Theater, Veenendaal, 19.30 uur: „Genghis Rhan". Morgen, zaterdag VEENENDAAL Buurtlaan, 15 uur: Opening Speeltuin. ELST Garage v. Lienden, Rijksstraatweg 103, 14-17 uur en 19-23 uur: Bazaar voor schoolvereniging. BIOSCOOP Luxor Theater, Veenendaal, 19.30 uur: „Genghis Khan". Het oude rusthuis dat plaatsgemaakt heeft voor een nieuw modern bejaar dencentrum. RHENEN Ter gelegenheid van het honderdjarig bestaan van het Neder- landsche Roode Kruis is de plantsoen dienst van de gemeente Rhenen begon nen met het aanbrengen van bloem- versieringen in de vorm van een rood kruis. In het Kon. Elisabethplantsoen is er al een aanvang mee gemaakt. Ongeveer zeshonderd begonia's zijn daar al ver werkt. Hierna zullen nog volgen het gazon voor de voormalige ambtswoning van de burgemeester „Bella Vista" en het park nabij de „Lijsterberg". Het bestuur van de afdeling Rhenen is het gemeentebestuur bijzonder er kentelijk voor deze bijzonder aardige geste. Van 22 mei tot 3 juni wordt in de gemeente de jaarlijkse geldinzameling 1 gehouden ten bate van het Roode Kruis. Het afdelingsbestuur hoopt, dat de be volking van Rhenen, Eist en Achterberg voor een jubileumgave zal zorgen. S::" LEERSUM Door het enorme suc ces van de vorige maand is de feest commissie van HDS aangemoedigd om nog voor de vakantie een contactavond voor leden en niet-leden te houden. Op vrijdag 2 juni kunnen de liefhebbers van kaarten en sjoelen weer terecht in hotel „Het Centrum". Martien van Dijk, Cees van de Berg en Jan Bor zorgen ervoor dat het weer een echte HDS-avond wordt. VEENENDAAL Van de afdeling HBS-A van het Chr. Lyceum slaagden de navolgende kandidaten: Jacob van den Berg, Eist (U); Kees Blankestijn, Leersum; Jaap Budding, Veenendaal; Frits Davelaar, Veenen daal; Arte van Eist, Resteren; Jan de Gier, Rhenen; Hans van den Ham, Scherpenzeel; Hans Jansen, Rhenen; Paul van Kreel, Veenendaal; Roelof van Laar, Rhenen; Wim van Manen, Veenendaal; Cor Meijer, Rhenen; Henk van Schuppen, Veenendaal; Gert van Veldhuizen, Ederveen; Edo de Vries, Wageningen; Egbert Wolleswin- kel, Renswoude.- Geen der kandidaten behoefde te worden afgewezen. RHENEN -r- Gistermiddag om halt' drie werd in de recreatiezaal van „De Tollekamp" aan de Nieuwe Veenendaalseweg het nieuwe bejaardencentrum officieel door Rhenen's burgemeester, jhr. mr. L. H. N. F. M. Bosch, ridder van Rosenthal, overgedragen aan het bestuur van het Hervormd Rusthuis, dat dit prachtige gebouw van de gemeente Rhenen zal huren en waarvoor de gemeenteraad in de vergadering van komende woensdag het officiële huurcon tract zal vaststellen. Uit naam van het Rusthuis-bestuur aanvaardde voorzitter ds. N. Koore man het nieuwe centrum in grote dankbaarheid. Talrijke sprekers voerden het woord, waarvan er verschillende geschenken aanboden. Namens de verpleeg den sprak de heer Lammers, voorzitter van de bejaardencommissie van „De Tollekamp". Hij bood een tropisch aquarium aan, dat in de prachtige hal stond opgesteld. Uit naam van de afdeling Rhenen van het Nederlandsche Roode Kruis overhandigden de heren B. Drost en De Jong een weegschaal en een rolstoel. Uit naam van het personeel werd een plastiek geschonken, voor stellende een ploegende boer met onderschrift: „Niets zonder moeite". Deze overdracht en officiële opening werd bijgewoond door een select gezel schap genodigden, waaronder het voltallige college van burgemeester en wet houders, alsmede talrijke leden van de gemeenteraad. na nog het woord, waaronder ds. Wes- tra namens de kerkeraad. Allen boden het bestuur de hartelijke gelukwensen aan. Ds. Westra herinnerde nog aan wijlen de heer Hofman, destijds lid van het bestuur, die ook al met zoveel energie aan de nieuwbouwplannen zijn medewerking had gegeven. Ds. Koore man noemde tenslotte het geschenk van de bewoners van „De Tollekamp", het tropisch aquarium het mooist. „Het is een bewijs, dat u het hier naar uw zin hebt." Na deze officiële overdracht en opening vond nog een druk bezochte receptie plaats in het huis, waarvoor op feestelijke wijze alle provincievlag- gen vrolijk wapperden. Ds. Kooreman opende de bijeenkomst met schriftlezing en gebed. Daaruit bleek, dat het bestuur een eerste steen legging niet belangrijk vond en dat dit symbool was weggelaten. Nadat de voorzitter van het Rusthuis-bestuur de talrijke aanwezigen had welkom gehe ten, waaronder vertegenwoordigers van de provinciale directie voor de volks huisvesting in Utrecht, architecten en aannemers, sprak de burgemeester. „Als we wat doen moeten wij ons goed afvragen in hoeverre wij werken voor allemaal, in hoeverre wij werken voor een achtergrond en waar het weer Maar belangrijk is het niet. Belangrijk de afbeelding van ons eigen gezicht is. daag is er iets tot stand gekomen. Het is het, dat iets tot stand komt. En van- heeft drie miljoen gekost". De burgemeester dankte een lange rij van mensen, die aan de totstanko- ming hun medewerking hebben ver leend, waaronder architecten en aanne mer met onderaannemers, de opzich ters, de uitvoerder en de dienst van gemeentewerken. „Ik wil „De Tollekamp" graag over dragen aan het bestuur met een op dracht, een opdracht, die ds. Koore man al aanduidde in de bijbelwoorden van straks. We zijn voor elkaar verant woordelijk, maar laten we elkaar niet bevoogden. Laten we de bejaarden die hier zijn als volwaardige mensen be schouwen, die zelf mogen kiezen, die zelf hun leven mogen regelen. Op die wijze kan de verantwoordelijkheid van de werkende bevolking voor de niet- werkende bevolking tot uiting komen. Ik geloof dat als door al degenen in het huis hier gewerkt wordt met re spect voor de ander en eerbied voor het eigen leven van de ander, dat dan onder Gods zegen dit huis een taak kan vervullen. Hiermede heb ik namens de gemeente die dit huis gebouwd heeft „De Tollekamp" overgedragen aan het bestuur van het Rusthuis". Ds. Kooreman aanvaardde „De Tol lekamp" met grote dankbaarheid en verklaarde het bejaardencentrum na de overdracht door de burgemeester officieel voor geopend. Hij legde er nog eens de nadruk op, dat het bestuur de bejaarden méér wil geven dan een on bezorgde oude dag. „Eén van de doel stellingen van het bestuur is, dat de bejaarden in „De Tollekamp" geheel zichzelf kunnen zijn. Maar het is niet de enige doelstelling van de stichting", aldus ds. Kooreman. „We zijn vanmiddag begonnen met schriftlezing en gebed. We zijn daar mee misschien in de ogen van anderen hartstochtelijk eigenwijs geweest. We hebben welbewust het hervormde rust huis in een nieuw hervormd bejaarden centrum willen voortzetten. We zouden namelijk zo graag, maar iedereen is daarin volkomen vrij om het aan te nemen, nog iets meer aan de bejaar den willen geven dan alleen een goed en modern geoutilleerd huis en een goede verzorging". Ds. Kooreman was verheugd, dat de plannen om het oude rusthuis, in de volksmond genoemd „het ouwemannen- Rhenen's burgemeester draagt het nieuwe gebouw over aan het bestuur van de Tollekamp SCHERPENZEEL Sinds vorig jaar juni is het oude pand van de heer Koster dat doortrekken van de Prinses Margrietlaan onmogelijk maakte, gesloopt. Lange tijd heeft dus dit stuk grond braak gelegen. Men wachtte namelijk op goedkeuring en voor deze er was kon men natuurlijk nog niet met het werk aanvangen. In de raadsvergadering van 18 april j.L kon worden medegedeeld dat met de riole ring en bestrating van de Margrietlaan zou worden begonnen. Vorige week is men begonnen met de graafwerkzaamheden en de bronbemaling. Binnen afzienbare tijd zal men via deze nieuwe straat het dorp kunnen bereiken. Bij de uitmonding op de Dorpsstraat zal men een geheel nieuwe situatie creëren. De Prinses Mrgrietlaan zal uitmonden op de Dorpsstraat terwijl de Glashorst een zijstraat wordt van deze nieuwe weg. Overzicht: (resp. handel en pry zen): melk- en kalfkoeien: rustig, niet geheel prijshoudend; vette koeien: rustig, prijs houdend; vare koeien: redelijk, ruim prijshoudend; vette kalveren: matig, even hoger; graskalveren: matig, ruim prijshoudend; nuchtere kalveren, vlotter, even hoger; fokkalveren: stug, duurder; schapen: stug, duurder; lammeren: stug, duurder; varkens: rustig, ruim prijshou dend; biggen: rustig, ruim prijshoudend. Utrecht, veemarkt, 25 mei 1967 To tale aanvoer 4888 stuks; runderen 1044; vette kalveren 177; graskalveren 30; nuchtere kalveren 902; schapen 273; lammeren 1035; varkens boven 100 kg 320; varkens beneden 100 kg 54; biggen 1026; bokken en geiten 27. Prijzen (in guldens): melk- en kalf koeien^ p. st., 10001450; kalf vaarzen p.st. 10001275; vare koeien p. st., 915 1100; pinken p. st., 650700; stieren p. st., 9001150; graskalveren p. st., 400525; nuchtere kalveren p. st., 40 65; fokkalveren p. st., 100165; scha pen p. st., 100160; lammeren p. st., 90125; drachtige varkens p. st., 425 525; lopers p. st., 100120; biggen p. st., 7585; bokken en geiten p. st., 1060. vette koeien le kwal. per kg gesl. gew. 4,304,60; vette koeien 2 kwal. per kg gesl. gew. 4,104,20; vette koeien 3e kwal. per kg gesl. gew. 4,004,15; vette kalveren le kwal. per kg lev. gew. 2,70 2,90; vette kalveren 2e kwal. per kg lev. gew. 2,602,70; vette kalveren 3e kwal. per kg lev. gew. 2,202,60; nuch tere kalveren per kg lev. gew. 1,351,65 zware vette varkens per kg lev. gew. 1,851,95; zouters per kg lev. gew. 2,10 2,15; slachtzeugen per kg lev. gew. 1,751,85; jonge slachtzeugen, per kg lev. gew. 1,851,90. huis", hoewel er ook vrouwen in opge nomen waren, te verbouwen, niet zijn doorgegaan. Het zou half werk geweest zijn. Hij noemde het een blijde dag, toen de vergunning voor de nieuwbouw afkwam. Nog tijdens de bouw werd hei huis verlengd, verhoogd en ver diept, dit laatste als gevolg van het feit, dat Rhenen op de helling is ge bouwd. Dankbaar gestemd was voorzitter Kooreman, dat men tijdelijk in het ou de rusthuis van de Veenendaalse her vormde gemeente een onderkomen mocht hebben. Hij dankte ook het ge meentebestuur van Rhenen voor het be schikbaar stellen van bouwvolume en gelden en voor de medewerking voor en tijdens de bouw en voor het bijzon der snel genomen besluit om tijdens de bouw tot uitbreiding over te gaan. Hoe wel de voorkeur van het gemeentebe stuur was uitgegaan naar een algemeen rusthuis, was hij toch zeer erkentelijk voor de enorme medewerking die van het gemeentebestuur werd ontvangen en van alle ambtenaren van de ge meente die bij de bouw betrokken zijn geweest. Na een lange lijst van medewerkers met voor elk een persoonlijk woord te hebben dank gebracht, ook de verschil lende bedrijven die geschenken hadden aangeboden, ging de bijzondere dank van de dominee uit naar de secretaris van de stichting, de heer Ph. de Roo- der. „U hebt als het ware dag en nacht gewerkt om dit project te verwezenlij ken. U was méér dan een rechterhand voor mij," aldus ds. Kcoreman. Verschillende sprekers voerden hier- OVERBERG Het bestuur van „Overbergs Belang" heeft geweigerd de ongeveer een jaar oude kleuter school in Overberg als verenigingsge bouw te gaan gebruiken. De gemeenteraad van Amerongen besloot verleden jaar de woning van de heer Hasselaar aan de Haarweg te Overberg te verbouwen om er 'n kleu terschool en tevens verenigingsgebouw van te maken. De helft van de wo ning is nu verbouwd en daarin is de kleuterschool gehuisvest. Overbergs Belang" weigert echter van deze ruim te gebruik te maken. „We kunnen het niet gebruiken", zegt de heer H. Regeling, voorzitter van „Overbergs Belang", „het is veel te klein". De gemeenteraad van Ame rongen heeft het bestuur van de ver eniging gevraagd het beheer van de kleuterschool op zichrte nemen. Het be- RHENEN De bouw van „De Tollekamp" geschiedde in de zogenaamde woningwetsfeer, wat uiteraard tot gevolg had dat alles zo sober mogelyk moest worden uitgevoerd. De kosten waren echter nog f 3.250.000, Hieronder volgen de cyfers: Grond Gebouwen Tuin- en wegenaanleg enz. Byzondere voorzieningen Liften Centrale verwarming en warmwaterinstallatie Huistelefoon Oproepinstallaties Inventaris Stoffering Meubilair Linnengoed Zonweringen Huishoudelijke apparaten Keukenmachines enz. Aanloopkosten f 125.000,— f 2.400.000,— f 65.000,— f 60.000,— f 2.590.000,— 200.000,— 13.000,— 62.000 f 335.000,— f 2.925.000,— 50.000,— 100.000,— 10.000,— 50.000,— 210.000,— 15.000,— 75.000,— 25.000,— f 325.000,— Totale kosten f3.250.000, Het verzorgingshuis bestaat uit: 110 eenpersoonskamers 110 bedden 12 echtparenkamers 24 bedden 5 ziekenkamers 10 bedden 3 logeerkamers 4 bedden 14 personeelskamers 14 bedden Verder zijn er nog 11 bejaarden woningen De voorlopig vastgestelde pensionprijs bedraagt: voor een eenpersoonskamer f 400,per maand voor een echtparenkamer f 650,per maand Huur incl. verwarming enz. voor een bejaarden woning f 130,per maand stuur heeft dit geweigerd: „We willen voor het gebouw zorgen, als het hele maal klaar is", legt de heer Regeling uit. „De woning van de heer Hasse laar is nu nog maar voor de helft ver bouwd en die ruimte die nu beschik baar is, is veel te klein voor ons. Als ook de andere helft erbij komt kun nen wij het gebruiken en dan zullen wij het beheer in handen nemen". Overigens maakte de heer Regeling er zich niet druk om. Er zijn volgens hem helemaal geen moeilijkheden. „We hebben het gebouw helemaal niet nodig. We vergaderen maar twee keer per jaar en dat doen we in de lagere school hier". Het verenigingsgebouw ziet hij meer als een ruimte, waar in bruiloften gevierd kunnen worden, en waarin ook andere verenigingen kunnen vergaderen, zoals bijvoorbeeld de af deling, van de Nederlandse Chris ten Vrouwen Bond van Overberg, die nu ook gebruik maakt van de lagere school. De dames doen dit ongeveer 8 keer per jaar. Ds. C. van Viegen, voorzitter van 't schoolbestuur van de kleuterschool is het helemaal met de heer Regeling eens. Hij zegt: „De ruimte is veel te klein om te vergaderen. Er kunnen hooguit dertig mensen in. Het gebouw is alleen rendabel wanneer het als school wordt gebruikt. Ook ds. Viegen wacht op het voltooien van het vereni gingsgebouw. Hij vindt het evenals de heer Regeling jammer dat het gebouw nog maar voor de helft klaar is. „We wachten maar rustig af, er zit helemaal geen haast achter". Het zal overigens nog wel even du ren voor de gemeente Amerongen over gaat tot het voltooien van het gebouw. Eerst moet de heer Hasselaar naar de bovenverdieping van zijn woning ver huizen. Hij is daar wel toe bereid, maar dan moet die bovenverdieping eerst verbouwd worden tot etagewo ning. Dan pas kan men beginnen met het verbouwen van de rest van 't huis, zodat er een grote vergaderruimte ont staat.

De Vallei | 1967 | | pagina 5