Tsjechische Vera Caslavska veroverde vijf ma al goud wil je een stuk f I kaas g uit het I vnistje I JONGE JENEVER Wisselende resultaten voor Nederlandse boksers Voetbal in het buitenland HVC vergrootte, Roda JC verpeelde promotiekans Porsche overheerste op Nürburgring i Jannie b Promotiewedstrijden India verloor van West-Duitsiand Standaard Luik won Belgische beker Engeland versloeg Oostenrijk0-1 België winnaar drielandentoernooi Amerikaans DC-team gelijk met Mexico Wielersuccessen in Luxemburg Triton stond Njord geen revanche toe Marge Klees beste Nederlandse turnster *Wh nmaaoA DE GRAAUWE HENGST Europese kampioenschappen sa VOEDZAAM MAK** Volleybal Ontdekking Nederlands succes ,de jonge van de Graauwe Hengst getipt als winner...." zet eens F 10.45 op de tien tegen een voortaan uw favoriet Korfbal SPORT van hier en daar Frankrijk Italië Onfortuinlijk Weinig succesvol MAANDAG 29 MEI 1967 Dolgelukkig over het behalen van haar vijfde Europese turntitel holde Vera Caslavska naar prinses Margriet om haar de bloemen te geven, die haarzelf evetevoren waren aan geboden. ADEN AU Veertien dagen nadat Porsche in de Targa Florio op Sicilië de eerste drie plaatsen in de eindrang schikking opeiste, verbeterde de Duitse fabriek haar positie in de competitie om de wereldkampioenschappen merken op nieuw. Voor 250.000 toeschouwers zorg de Porsche in de 1000 kilometer van de Nürburgring opnieuw voor een drievou dige zege. De Duits-Amerikaanse equi pe Udo Schütz-Joe Buzetta ging na 6 uur 54 min 12 sec-gem. 145,5 km per uur - als eerste over de streep. De Duits- Australische combinatie Gerhard Koch- Paul Hawkins werd tweede. De Duitser Jochen Neerpasch en de Brit Vic El- ford, winnaar van de Tulpenrallye, maakte de triomf voor Porsche com pleet door met een 2 liter prototype als derde over de streep te gaan. Schütz en Buzetta benaderden het wedstrijdrecord, in 1965 door Surtees en Scarfiotti met een Ferrari op 6.53.05,4 gebracht, dicht. Het is, bij stralend weer, een ware afvalrace geworden. De Ame rikaan Phil Hill, met een automatische Chaparral de snelste in de training, moest na elf van de 44 te rijden ronden wegens machinepech opgeven. Oud-we reldkampioen John Surtees trof even later hetzelfde lot, toen zijn Lola dienst weigerde. Na dertig ronden stond eigen lijk al vast dat Porsche de zege niet meer kon ontgaan. De Ford-mirage van de Brit Richard Atwood moest toen we gens bandenpech opgeven. Zes Porsches vier fabriekswagens en twee privé Carrera's voerden toen het veld aan. Een dramatisch slot kreeg de race voor de Duits-Belgische Porsche-equipe Hans Mitter-Lucuin Bianchi. In leiden de positie werd de combinatie acht kilo meter voor de finish door machinepech uitgeschakeld. Met één ronde achter stand werden Bianchi en Mitter als vier de geklasseerd. ADVERTENTIE n w gj n DEN HAAG De hoofdklasse ver eniging US is zaterdag naar de ere divisie (heren) van de Nederlandse vol leybalcompetitie gepromoveerd. In een van de laatste wedstrijden van de com petitie zegevierde US met 31 over BVC. De uitslagen van de zaterdag ge speelde wedstrijden luidden Promotie eredivisie heren US—BVC 3—1 (9—15, 15—9, 15—11, 155), US promoveert; Kweekschool Tornado 2—3 (15—13, 7—15, 15—11, 6—15, 1—15). Eredivisie dames BoemerangKweekschool 32 11 15. 14—16. 15—11, 15—9. 15- 8). Promotie eredivisie dames ValbovalCV A 2—3 (15—7, 13—15, 12—15, 15—12, 13—15). AMSTERDAM Terwijl de laatste noten van Smetana's wondermooie Moldau door de doodstille RAI weerklonken, brak op het gezicht van Vera Caslavska een stralende lach door. Het succes van de blonde Praagse was compleet. Met een juweel van een vrije oefening bekroonde zij de revanche op Natalia Kutsjinska- ja, het achttienjarige Russinnetje, dat haar vorig jaar september tüdens de we reldkampioenschappen in Dortmund van de vyf gouden medailles had afgehou den. Niet alleen voor „Natascha" Kutsjinskaja. maar voor de hele Russische afvaardiging is het zesde Europese kampioenschap op een teleurstelling uitge lopen. De Russen, die naar Amsterdam waren gekomen om hun suprematie in het damesturnen te herstellen, gingen weliswaar met vijf medailles naar huis, maar het begeerde goud was daar niet bij. Vera Caslavksa, die de „waarschuwing" van Dortmund terdege had begrepen, heeft het laatste half jaar alles gedaan om de vijf gouden medailles, die zij twee jaar geleden in Sofia veroverde, met succes te verdedigen. De Tsjechische is daarin niet alleen geslaagd, zij heeft ook nog eens overduidelijk getoonde welk een uitzonderlijke klasse zij is. Het duidelijkst kwam dat tot uiting op de evenwichtsbalk. Op de tien centi meter brede en vijf meter lange balk presenteerde Verouschka, zoals zij door haar. landgenoten wordt genoemd, een perfecte oefening, die door de vijf jury leden met het „droomcijfer" tien, het absolute maximum, werd beloond. Niet alleen bij de balk wilde de jury zover gaan, ook na haar vrije oefening werd vier maal het bordje met de tien om- omhoog gestoken. Alleen het Bulgaarse jurylid Popova wilde zo hoog niet gaan. Zij waardéerdé dé kür, die van een on geëvenaarde schoonheid was en waar in turntechniek, acrobatiek en ballet op feilloze wijze in elkaar verweven wa ren, met slechts 9.80 punten. Het zal Ve ra weinig gedeerd hebben. Het zesde toernooi om de coupe d'Eu- rope dat zaterdag door een mislukking voor haar aan de brug met ongelijke leggers, wat somber leek begonnen, was in een complete triomf voor de meervoudige Olympische en wereld kampioene geëindigd. Roem en tragiek gingen ook in dit toernooi hand in hand. Het verwachte duel tussen Vera Caslavska en Natalie Kutsjinskaja vond zaterdag laat in de middag een abrupt einde toen de Rus sin die na drie onderdelen een voor sprong van 0.067 punten had opgebouwd, op de brug een greep naar de hoge leg ger miste en ten val kwam. Het kwam haar op de reglementaire aftrek van een punt te staan. Dat ook haar af sprong op dit toestel niet helemaal vlek keloos was, speelde toen al geen rol meer. Overigens had Vera Caslavska, die met de brug ongelijk begonnen was, de handicap van haar mislukking op waar lijk grandioze wijze hersteld op de an dere drie onderdelen. Bij 't paardsprin- gen en de evenwichtsbalk behaalde zij 9.833 punten, terwijl haar vrije oefening nog hoger werd gewaardeerd: 9.866. Het Tsjechische succes werd gecom pleteerd door de derde plaats van Ma ria Krajcirova, die achter de donkerha rige Russische schoonheid Zinaida Drou- ginina, beslag legde op de derde plaats in de vierkamp. De grote ontdekking van Amsterdam was de 15-jarige Karin Janz. De kleine Oostduitse, voortreffelijk voorbereid door haar moeder, de trainster van de Oostduitse formatie; turnde volkomen onbevangen en vooral op de evenwichts balk maakte zij grote indruk. Met dit flonkerende talent en de wat meer erva ren Erika Zuchold, die vooral bij het paardspringen met de moeilijke Yama- shita-sprong imponeerde, heeft Oost- Duitsland voor de Olympische Spelen van Mexico grote troeven in handen. Het tweetal eindigde in het klassemant van de vierkamp als vierde en vijfde. Karin Janz. die op de eerste wed strijddag al de lieveling van het pu bliek was geworden, was zondags toen BERLIJN Het Indiase hockey- elftal, dat eerder met 21 van Neder land verloor en doelpuntloos gelijkspeel de tegen België, heeft zaterdag voor het eerst in 37 jaar van West-Duitsiand verloren. De Westduitsers zegevierden in Berlijn met 31 na een voorsprong van 30 bij rust. Het was de tiende landenontmoeting tussen beide ploegen. Viermaal zegevierde India en vijfmaal werd gelijk gespeeld. Zaterdag had In dia geen verweer tegen het in 4-2-4 op stelling spelende Westduitse team. Het werd 10 door een doelpunt van Carsten Keiler, die zijn 63ste interland speelde, 20 door linksbuiten Michael Krause en 30 door Norbert Schuier. Twee minuten nadat de Indiase mid denvoor Balbir Singh had tegen ge scoord (in de 50ste minuut), raakte de Duitse rechtsbuiten Detlef Kittstein ge blesseerd. Hij werd met een gebroken arm in het ziekenhuis opgenomen. de finales per toestel werden verwerkt op de brug ongelijk de gevaarlijkste concurrente voor Vera Caslavsca. Het Oostduitse turnstertje, dat zaterdags evenals haar grote voorbeeld tot 9.433 punten was gekomen, draaide een zeer gedurfde oefening vol vaart en fantasie. Op de lage legger miste zij echter het juist moment om over te gaan naar de hoge. Zij was daardoor gedwongen om nogmaals rond te gaan. Het minimale foutje kostte haar een kostbare aftrek en de gouden medaille. Hoe goed de óefening was bleek uit de jury waar de ring: 9.733 tegen 9.766. voor Caslsvska. Het was het enige onderdeel, waarop de Praagse „turndame" na elk on derdeel kwam uit haar tas de make-up serieus bedreigd werd. Op de ande re onderdelen was zij ongenaakbaar. Bij het paardspringen bracht Caslavska een vlekkeloze Yamashita-sprong (9.900) terwijl de „tienen" die zij bij de balk en de vrije oefening kreeg, voor zich zelf spreken. Niet alleen organisatorisch, maar ook sportief is het zesde Europese kampi oenschap een succes voor Nederland ge worden. Margo Klees, die pas enkele weken voor de titelstrijd definitief hoor de, dat zij mee zou doen, zorgde met een veertiende plaats voor de beste prestatie ooit door een Nederlandse ge leverd. De kleine Beverwijkse kwam tot een totaal van 36.298 punten, een ge middelde van ruim negen per onder deel. Was het symbolisch dat zij rug nummer negen droeg? Jannie Vierstra, pas hersteld van een gebroken teen, had pech dat zij bij haar brug-oefening ten val kwam. De Friezin, die op de andere onderdelen ook 'n ge middelde van ruim negen haalde, ver speelde daardoor een klassering bij de eerste vijftien. Zij yverd nu drieëntwin tigste. Voor het Koninklijk Nederlands Gym nastiek Verbond dat met dit kampioen schap de viering van het honderdjarig bestaan inleidde, was het succes van Margo Klees en Jannie Vierstra, de eer ste grote beloning voor de stap, die vijf jaar geleden gewaagd werd door wed strijden aan te gaan tegen sterke Oost- europese landen en het aantrekken van buitenlandse trainsters. De Russische Natalia Kutsjinskaja actie op de evenwichtsbalk ADVERTENTIE BRUSSEL. Standaard Luik heeft in Brussel de Belgische beker gewon nen door een 31 overwinning op F. C. Mechelen, na verlenging. In de eerste helft werd niet gescoord en na negen tig minuten stonden de ploegen met 11 gelijk. WENEN Engeland heeft zaterdag in Wenen een gelukkige, maar verdien de 10 overwinning op Oostenrijk be haald. Het enige doelpunt in deze door 55.000 toeschouwers bijgewoonde ont moeting werd in de 20ste minuut door Ball gescoord. ANTWERPEN. België heeft in Antwerpen het traditionele drielanden toernooi korfbal gewonnen door zowel Nederland als Engeland te verslaan. Nederland eindigde op de tweede plaats door een duidelijke overwinning op het Engelse twaalftal. De .uitslagen waren: BelgiëEngeland 92 EngelandNederland 49 BelgiëNederland 87 MEXICO Na de eerste dag van de Davis Cup ontmoeting tussen Mexico en de Verenigde Staten voor de finale van de Noordamerikaanse zone is de stand gelijk 11. De Mexicaan Rafael Osu- na won met 63, 46, 16, 63, 61 van Cliff Richey, vervolgens zegevier de de Amerikaan Arthur Ashe met 75, 62, 75 over Marcelo Lara. BUENOS AIRES Equador nam zondag een beslissende 31 voorsprong tegen Argentinië. Veteraan Francisco Guzman had in het enkelspel weinig moeite met de Argentijn Roberto Aubo- ne 63, 63, 61. Equador zal het in de volgende ronde moeten opnemen tegen de winnaar van MexicoVer. Staten. ROME Winst en verlies voor de Ne derlandse boksers op de Europese boks kampioenschappen te Rome. Winst voor de Amsterdamse student in de lichame lijke opvoeding Rudi Lubbers, die zijn rivaal in het halfzwaargewicht Kalvei Kanto (Finl) geen schijn van kans gaf en hem op punten versloeg. Verlies voor de technisch zo vaardige midden gewicht Jan van Ispelen, die niet op kon tegen het slagengeweld van de ster ke Italiaan Mario Casati en eervol op punten verloor. Het heeft weinig gescheeld of de Ne derlandse kampioen in het zwaarwel- tergewicht, Herman Schregardus, had gezorgd voor de uitschakeling van de 4e Russische titelhouder Viktor Agejev. De Russische ploegleiding had na de uitschakeling van de Europese lichtge wichtkampioen Baranikov en de kampi oen in 't bantamgewicht Grigorjew za terdag met spijt in het hart moeten be kennen dat de Europese titelhouder in het vedergewicht, de 26-jarige Olympi sche kampioen Stanislav Stepasjkin niet meer tot boksen in staat was. Hij had donderdag in zijn partij tegen de Itali aan Pasotti een middenhandsbeentje gebroken. Herman Schregardus ondermijnde 't zelfvertrouwen van de aangeslagen Rus sen nog meer door de Europese en Olympische kampioen Agejev in de grootste moeilijkheden te brengen. Al in het begin van het gevecht trof de Nederlandse kampioen, die pas vrij laat vrijaf had kunnen krijgen voor de ze titelwedstrijden, zijn tegenstander met een linkse hoek. De Rus had er duidelijk last van, maar redde zich voorlopig door vasthouden, waarvoor hij tot 3 maal toe een vermaning kreeg. In de tweede ronde beheerste Schregar dus het gevecht opnieuw. Hij zond Agejev na een linkse hoek op de kaak naar het canvas, maar de aangeslagen Rus hield zijn tegenstander vast en sleepte hem mee in zijn val. De ver bouwereerde scheidsrechter vergat daarop te tellen. De Nederlandse kam pioen, die inmiddels een ruime pun ten- voorsprong had opgebouwd, was in het begin van de 3e ronde even onattent. Hij werd getroffen door een wilde linkse swing en ging neer. Na de acht tellen rust was hij echter opnieuw superieur aan de Rus, die hij raakte met linkse hoeken op het lichaam. Met nog ander halve minuut te boksen, zette Agejev een wanhoopsoffensief in, dat hem zo waar succes bracht. Schregardus ging neer op een stoot naar het lichaam. Wel was hij bij acht tellen overeind, maar aangezien het zijn twee knock down was in één ronde, staakte de BONN Eintracht Braunschweig heeft, ondanks een 0-0 gelijk spel tegen het gedegradeerde Rot Weiss Essen, sinds zaterdag het Westduitse kam pioenschap dicht binnen bereik. Met nog één wedstrijd te spelen heeft Braunschweig een voorsprong van twee punten op Eintracht Frankfurt en Mün- chen 1860 en zelfs wanneer de Bruns- wijkers de laatste wedstrijd op eigen terrein tegen FC Nürnberg zouden verliezen, kan hun door het goede doel- gemiddelde de titel nauwelijks meer ontgaan. Eintracht Frankfurt heeft zaterdag geen gebruik kunnen maken van de halve misstap van Braunschweig. Ein tracht Frankfurt kwam op eigen terrein tegen Borussia Dortmund niet verder dan een 3-3 gelijk spel. München 1860, dat de uitwedstrijd tegen Werder Bre men met 2-4 won, kwam hierdoor wel gelijk in punten met Eintracht Frank furt, maar ook de kansen van de „Lö- wen" om Eintracht Braunschweig in te lopen zijn weer gering. Naast Rot Weiss Essen heeft ookFor- tuna Düsseldorf, de tweede degradant uit de Bundesliga, zich zaterdag goed geweerd. Fortuna won in de laatste thuiswedstrijd met 3-1 van FC Kaisers- lautern. UITSLAGEN: Werder Bremen - Müchen 1860 2-4; FC Nürnberg - FC Köln 1-1; Bayern München - Hamburger SV 3-1; Fortuna Düsseldorf - FC Kaiserslautern 3-1; Rot Weiss Essen - Eintracht Braun schweig 0-0; Hannover '96 - Schalke '04 1-2; Borussia Mönchen Gladbach -VFB Stuttgart 1-2; Karlsr. SC - MSV Duis burg 3-0; Eintracht Frankfurt - Borus sia Dortmund 3-3. St. Etienne is zondag voetbalkam- kampioen van Frankrijk geworden. St. Etienne, dat de titel voor de derde maal behaalde, versloeg zondag in de voorlaatste competitiewedstrijd Reims met 3-1, terwijl FC Nantes, de enig overgebleven concurrent, met 3-3 ge lijk speelde tegen Marseille. In de twee de divisie werd Ajaccio kampioen en zal het komende seizoen in de eerste di visie uitkomen. UITSLAGEN: Sedan - Lyon 0-0, Nantes - Marseille 3-3, Monaco - Rouaan 0-0, Stade Parijs- Toulouse onbek.; Sochaux - Angers 2-5; St. Etienne - Reims 3-0; Nimes - Rijssel 0-0, Rennes - Straatsburg 4-3, Lens - Bordeaux 3-2, Valenciennes - Nice 1-0. De stand, met nog één wedstrijd te spelen, luidt: 1. St. Etienne 52 pnt; 2. Nantes 49 pnt; 3. Angers 44 pnt. Foggia - Atlanta 4-1, Milaan - Lecco 1-1, Napels - Torino 2-1, Fiorentina - Rome 1-0. De ontmoeting Mantua - Internaziona- le en Juventus - Lazio, die móeten be slissen over het kampioenschap, zijn verschoven naar donderdag 1 juni. De stand aan de kop van de ranglijst luidt, met nog een wedstrijd te spelen: 1. Internazionale 48 pnt uit 33 wed strijden; 2. Juventus 47 uit 33; 3. Bo logna 44 uit 33. LUXEMBURG. In een ploegentijd rit, die zaterdag in Luxemburg werd gehouden, heeft een Nederlandse af vaardiging, bestaande uit Oosterhof (Eelde), Van Vught (Boxtel), Van Scha len (Lierop) en Bakker (Wieringerwerf), de tweede plaats voor zich opgeëist ach ter de nationale ploeg van Zwitserland. De Zwitserse ploeg legde de 65 km af in 1 uur 33 min. en had een voorsprong van 25 sec. op de Nederlandse ploeg en van 1 min. 53 sec. op de ploeg van Peugeot, die zich als derde klasseerde. De wegwedstrijd die zondag in Kop- stal werd verreden, werd een compleet Nederlands succes. Van Schalen zege vierde over de 132 kliometer in de sprint over zijn vluchtmakker Van Vught, die het bergklassement won. Uitslag: 1. Van Schalen 3.35.08; 2. Van Vught z. t.; 3. Geissler (Did.) 3.37.38; 4. Oos terhof z. t. scheidsrechter het gevecht en kende hij de Rus de overwinning toe. De Nederlandse vlieggewichtkampi- oen Jan Huppen leed een onfortuinlijke nederlaag tegen de sterke Roemeen Ciuca. Een openbare waarschuwing in de derde ronde deed de jury-waarderin gen juist in het voordeel van Ciuca doorslaan: 6058, 6058, 6057 en 59 57. Ciuca begon voorzichtig en in de le minuut was er nog niet veel actie. Hup pen ging hierna fel in de aanval. Hij velde Ciuca met een rechtse hoek. De Roemeen herstelde zich echter krachtig en Huppen moest zelfs tijdelijk zijn heil zoeken in een dubbele dekking. De eer ste ronde werd met een kleine punten- voorsprong voor Ciuca afgesloten. In de tweede ronde had Huppen het initiatief en hij had succes met treffer» op het lichaam. Wel kreeg de Neder lander een vermaning wegens slaan met de binnenkant van de handschoen. De tweede minuut gaf een felle slagwis seling te zien met Huppen iets in de meerderheid. Ciuca nam echter het ini tiatief over. Aan het eind van de twee de ronde was de Amsterdammer weer iets sterker dan zijn tegenstander en deze ronde kwam verdiend op zijn naam. De derde en laatste ronde zou de be slissing moeten brengen. De Roemeen opende indrukwekkend, maar langza merhand herwon Huppen terrein en juist toen hij Ciuca in een hoek had ge drongen en een knock-out nabij leek, onderbrak de scheidsrechter het ge vecht en gaf de Nederlander een open bare waarschuwing wegens slaan met de binnenkant. Er volgden nog enerve rende slagwisselingen, maar de Roe meen gaf zijn opponent geen kans meer. Het gevecht leverde een kleine punten- zege op voor de Roemeen, waardoor voor Huppen het toernooi om de Eur - pese bokstitels voorbij was. De titelhouders waren tot nog toe in het toernooi van Rome opmerkelijk wei nig succesvol. Zondagavond waren al 5 kampioenen, die in 1965 in Oost-Berlijn in finales triomfeerden, uitgeschakeld. Het waren de vlieggewicht Freistadt (W.-Dld), de bantamgewicht Grigoriq* (Rusland), de vedergewicht Stepashkiiï (Rusland) de lichtgewicht Barranikov (Rusland en de weltergewicht Tamulis (Rusland). De Nederlandse scheidsrechter Ben Bril nam Tamulis in zijn partij tegen de Roemeen Hodoson 12 sec voor het einde uit de strijd. De Rus, die op dat mo ment duidelijk op punten leidde, had erg veel last van een hevig bloedende verwonding aan de wenkbrauw. ALPHEN a/d RIJN De sterke Tri ton-vier heeft zaterdag op het woelige water van de Oude Rijn, waar Hol- landia volgens een oude traditie zorgde voor de eerste ontmoetingen van het seizoen van sterke studenten- en bur- gerroeiploegen, Njord geen kans gege ven op een revanche voor de neder laag in de Varsity. De oude vier met stuurman uit Utrecht liet op de over winning in het sprintnummer een over tuigende zege in de race over 2000 me ter volgen. Triton ging met een straat lengte voorsprong over de aankomst- lijn en Njord moest zelfs de formatie van de Batavier nog twee volle lengten winst toestaan. Met meer dan normale belangstel ling werd op de Alphense „reünie" in de rustieke omgeving van hotel „Mo- lenaarsbrug" ook uitgezien naar de race van de gestuurde twee. Wereld kampioen Van Nes door moeilijkhe den tussen het bestuur van Laga en Jany van de Graaf is de ploeg, die in Bied goud won, uiteengevallen start te er met Suselbeek als nieuwe part ner. In recordtijd wonnen zij vrijdag avond het sprintnummer. Daags daar op was de Laga-twee eveneens opper machtig. De eens zo gevreesde Njord- ploeg Koch-Bergsma was geen partij voor de debuterende twee met stuur man. Weinig spanning was er helaas bij de hoofdnummers. Nereus, dat in zijn se rie gemakkelijk Njord versloeg, gaf de Leidenaren als snelste tweede toch in de eindstrijd ook in de finale geen schijn van kans. De acht van coach Sjoerd Wartena leidde, sterk roeiend, van start tot finish. Toen de „kanonnier" zijn werk deed en aangaf dat de winnende ploeg de lijn was ge passeerd bedroeg de voorsprong op Njord vijf lengten. De dubbel vieren van Fargo en Ne reus hebben de toeschouwers bij het hoofdnummer van de dames eveneens alleen maar in de eerste honderden meters tot enthousiasme kunnen bren gen. Daarna liepen de Wageningse stu denten regelmatig van Nereus weg. Ook hier moest het verschil bij de eindstreep in lengten worden uitge drukt. Roda JC heeft door een nederlaag tegen De Baronie de promotiekansen lelijk ver- speeld. De Zuldlimburgers raakten daar door een punt achterop bij F.C. V.V.V. en Veendam, die nu betere kansen heb ben. H.V.C. deed goed werk door kam pioen Haarlem de volle winst te ontne men en heeft zijn promotie nu volkomen in eigen hand. De overige wedstrijden waren van geen enkel belang meer. TubantiaHennes D.V.S. 3-2; E.D.O. Zwolse Boys 9-0; HeerenveenWage- ningen 2-1; SC. Gooiland—NO AD 2-3; Helmondia '55—A.G.O.V.V. 4-1; Baronie Roda J.C. 2-1; VeendamLimburgia 4-2; Fort. VI.—Wilhelmina 4-2; H.V.C. —Haarlem 2-0; F.C. V.V.V.—Excelsior 3-2; P.E.C.—Z.F.C. 1-3; N.O.A.D.—Hel mondia 4-0. Haarlem 43 26 9 8 61 9236 H.V.C. 43 22 14 7 58 79— 42 V.V.V. 43 21 15 7 57 77— 41 'Vendam 43 24 9 10 57 71— 47 Roda J.C. 43 21 14 8 56 69— 37 Fortuna VI. 43 19 17 7 55 66— 35 Wageningen 43 20 11 12 51 65 46 Limburgia 43 18 15 10 51 64 50 N.O.A.D. 44 21 9 14 51 66 59 P.E.C. 43 22 6 15 50 80— 68 Excelsior 43 20 9 14 49 66 53 Baronie 42 19 7 16 45 71 64 Z.F.C. 44 17 10 17 44 51 52 Helmondia '55 44 14 14 16 42 56— 53 Hermes D.V.S. 43 13 12 18 38 61— 62 Gooiland 42 10 17 15 37 40— 46 Wilhelmina 42 12 12 18 36 66— 80 Hilversum 43 14 5 24 33 45— 70 A.G.O.V.V. 43 13 4 26 30 58— 82 Heerenveen 42 11 6 25 28 42— 89 E.D.O. 43 10 8 25 28 53— 73 Tubantia 43 10 5 28 25 52—106 Zwolse Boys 43 1 4 38 6 27—126 Programma &.s. zondag: Hermes D.V.S.E.D.O.Zwolse Boys Heerenveen; WageningenS.C. Gooi land; N.O.A.D.—Helmondia; A.G.O.V.V. P.E.C., Roda J.C.Tubantia; Limbur giaBaronie; Wilhelmina—Veendam; HaarlemFortuna VI.; Excelsior— H.V.C.; Hilversum—F.C. V.V.V.

De Vallei | 1967 | | pagina 10