Georges van Coningsloo won monsterrit Bordeaux-Parijs Gelders jeugdelftal (16-18 jaar) won verdiend van Niederrhein Mooie atletiekprestaties in het buitenland Opmerkelijk rustig in Ronde van Italië Snaphaan als stormer en Kempers als ausputzer vonden 't eerst hun rust De Jong evenaarde nat. record 100 m Belg vestigde nieuw wedstrijdrecord Onbekende man viel vrouw lastig Kouwenaar wandelde naar 2e plaats Rijverenigingen hielden geslaagde streek- wedstrijden in Barneveld Reebok dood gereden op Oude Zwolseweg Machine- en Apparatenfabriek Fijenoord Gevaar Warm Succesvol begin van internationale trip Zenuwachtig Prima doelman 1 ik - !i: Nederlanders voor Verstand zoek Weer gelijk Dinsdag in Düsseldorf als U kotteraar - carrouseldraaier - center-, revolver-en kopieerdraaier - coördinatenboorder - radiaalboorder - rondslijper - kopieerfrezer machinebrander - electr. lasser - apparatenbouwer - ketelmaker transporteur/aanpikker voor intern transport van grote en kostbare machinedelen Gewestelijk Arbeidsbureau in uw woonplaats Bronswerk-Fijenoord N.V. MAANDAG 29 MEI 1967 HEERDE Een naar schatting 35- jarige lange slanke man heeft verleden week een 34-jarige vrouw uit Kampen, die in de omgeving van de Koerberg kampeerde, geprobeerd aan te randen. De politie te Heerde verzoekt ieder die inlichtingen over genoemde man kan geven zich met haar in verbinding te stellen, telefoon 05782 - 1700. CHATELLERAULT Dc 26-jarige Belg Georges van Coningsloo heeft zon dag de 66e editie van de 557 lange weg wedstrijd Bordeaux Parijs gewonnen. Hg is daarmee de eerste Belg die se dert 1960, toen Marcel Janssens win naar werd, deze monsterrit heeft ge wonnen. Van Coningsloo die al na 200 km van zijn belagers wegtrok en dus ruim 300 km alleen heeft gereden, reed met een gemiddelde snelheid van 39.993 km/uur, hetgeen een nieuw wed strijdrecord betekende. Het oude record stond sinds vorig jaar op naam van de Nederlander Jan Janssen, die de 557 km aflegde met een gemiddelde snel heid van 38.869 km/uur. Om een uur in de nacht van zaterdag op zondag gingen 17 deelnemers van start voor de 66e editie van de 557 km lange monsterrit BordeauxParijs. In tegenstelling tot vorig jaar, toen Jan Janssen deze rit won in 14 uur 19 minu ten en 48 seconden, ontbraken ditmaal Nederlandse deelnemers. Het veld werd gevormd door acht Fransen (Poulidor, Foucher, Letort, Levervre, Riotte Le- baube, Salmon en Jourden) en negen Belgen (Fore, Van Springel, Seis, Mon ty, Bocklandt, Spruyt, Van Coningsloo, Armand Desmet en Mertens). ren op hun beurt het verschil van Le- baube verkleinden: Poulidor, Foucher en Letort lagen nog slechts zeveneneen- halve minuut op hem achter. De nacht was de renners goedgunstig gezind. „Het was zelfs warm", zei Jourden bij het ochtendkrieken. Er deed zich geen valpartij voor, zelfs geen lek bandje werd gesignaleerd en de 17 renners zetten met een gemiddel de van 35 km/uur koers naar Parijs. Na 200 km kregen ze even rust om zich wat op te knappen, zich te wassen en de warme kleding te verwisselen voor luch tiger kledij. Sommigen deden daar wat korter over dan anderen en het kleine peloton viel in twee groepen uiteen. Van Coningsloo ging als eerste op weg gevolgd door Salmon. De Belg had al spoedig een flinke voorsprong op de overigen van wie Bocklandt, Desmet, Jourden en Riotte waren achtergeraakt. Het was duidelijk dat de eerste gevaar lijke aanval was geplaatst. Bij Poitiers (224 km) had Van Coningsloo een voor sprong van 6 min 35 sec op het peloton, dat werd aangevoerd door Poulidor. In middels hadden de achterblijvers weer aangehaakt. Bij Chatellerault (258 km) waar de dernies in de strijd kwamen, had v. Coningsloo zijn voorsprong zelfs opgevoerd tot 10 min. 45 sec. De achter volgers waren wel gedwongen het tem po te verhogen en dat leidde ertoe dat er twee groepen ontstonden. De eerste werd gevormd door Foucher, Jourden, Riotte, Desmet en Salmon, terwijl Le- baube in zijn eentje aan de achtervol ging van Van Coningsloo was begonnen. Bij Sainte Maure (293 km) was Lebau- be nog 6.20 achter op de Belg. De ande ren kwamen op 11.30. Inmiddels was het gaan regenen. Bocklandt en Salmon verlieten het peloton en naderden in vrij hoog tempo de koplopers van wie Le- baube regelmatig inliep op v. Conings loo. Bij Chateau-Renault (356 km) was het verschil nog maar 2 min 25 sec. Bocklandt en Salmon lagen op 7.45 en Riotte, die zich inmiddels naar voren had gewerkt, kwam op 11.30. Lebaube scheen iets te veel van zijn krachten te hebben geëist. Hij verkleinde het ver schil weliswaar nog tot iets minder dan twee minuten, maar Van Coningsloo, die een zeer fitte indruk maakte, had op 140 km van de finish 20 sec aan zijn voorsprong toegevoegd, terwijl de ande- VAASSEN Zaterdag nam de afde ling wandelen van de speeltuinvereni ging De Kouwenaar aan wandelwedstrij- den te Tiel deel. De Vaassenaartjes tip pelden op de 15 km afstand 626 punten bij elkaar hetgeen ruim voldoende was voor een tweede prijs. Terwijl de regen in stromen neerguts- te, viel Lebaube steeds meer terug en na 447 km achterhaalden Bocklandt en Salmon de vermoeide Fransman. Van Coningsloo had toen nog maar 'n voor sprong van ruim drie minuten. De Belg voelde echter het gevaar en verhoogde het tempo. Op dat moment vonden Fore en Van Springel het tijd worden het pe loton, dat 7.20 achterstand had op Van Coningsloo, te verlaten. Voortreffelijk samenwerkend kwamen de Belgen naar voren en bij kilometerpaal 500 kregen zij hun landgenoot Bocklandt in het vizier, die inmiddels Salmon ach ter zich had gelaten. Bocklandt kon het hoge tempo van het Belgische duo even volgen, maar moest na een aantal kilometers toch lossen. Bij Dourdon (506 km) had Van Coningsloo echter nog steeds 4 minuten voorsprong op zijn fel aanvallende landgenoten van wie Fo re het hoge tempo niet kon volgen en met lede ogen zijn makker Van Sprin gel moest laten gaan. Deze probeerde nog wel van alles om Van Coningsloo in te halen, maar de man die ruim 300 km in zijn eentje het rennersveld had aangevoerd, liet zich de zege niet meer ontnemen. Van Springel kwam welis waar steeds dichterbij, maar op de fi nish had Van Coningsloo nog oltijd een voorsprong van 1 minuut en 7 se conden. Van Springel werd tweede en Fore derde. Riotte kwam na de als 4e eindigende Blocklandt met bijna een kwartier achterstand op de winnaar als eerste Fransman op de vijfde plaats. De uitslag: 1. Van Coningsloo (Belg) de 557 km in 13.55.38; 2. Van Springel (Belg) 13.56.45; 3. Noel Fore (Belg) 13.58.32; 4. Bocklandt (B.) 13.59.51; 5. Riotte (Fr) 14.10.26; 6. Monty (Belg) 14.01.55; 7. Letort (Fr) z.t.; 8. Spruyt (Belg) 14.04.52; 9. Mertens Belg) 14.04.53; 10. Seis (Belg) 14.08.14; 11. Poulid r (Fr) 14.10.20. Venio is gisteren hockey kampioen van Nederland geworden. De Venlose ploeg versloeg H.M.C. met 3I en maakte het de doelman van H.M.C. gisteren bijzonder moeilijk, getuige deze foto. EMMERICH Enkele duizenden toeschouwers, waaronder veel Nederlanders uit het naburige grensgebied, waren zondagmiddag in het prachtige Eugen Rein- tjes-Stadion in Emmerich am Rhein getuige van een zeer aantrekkelijke partjj voetbal tussen het jeugdelftal van de afdeling Gelderland (1618-jarigen) en de geselecteerde jeugd van Niederrhein, een wedstrijd die door de Nederlanders in het laatste kwartier na een langdurig Duits overwicht met 32 werd gewonnen. Deze wedstrijd van de eerste van het toernooi dat het Fussballverband Niederrheim organiseert ter gelegen heid van zijn 20-jarig bestaan en waar aan naast de ploegen van de eigen Duitse elftallen van de Duitse voetbal bond ook ploegen uit andere West- europese landen deelnemen. Aan de sfeer onder de spelers was het reeds voor de wedstrijd aan de Gelderse jongeren duidelijk te merken dat dit voor hen de vuurdoop ging wor den, want toen wij de jongste speler van de groep van vijftien geselecteer den, de 16-jarige Freek Moorman in de hallen van dit stadion even spra ken, vertelde hij onmiddellijk erg blij te zijn bij deze vuurproef buiten de lijnen te mogen blijven en te mogen wa-hten tot aanstaande dinsdag om in de tweede wedstrijd, tegen de jeugd groep van Berlijn, pas zijn kunnen te tonen. De Nederlandse jongens waren kenne lijk een beetje angstig om voor zo'n groot publiek op te treden, maar na het eerste felle offensief van de Duit sers waren het de jongens van de beta lende clubs die het eerste hun rust terugvonden. Uiteraard hebben deze knapen wat meer wedstrijd- en vooral ook stadion-ervaring opgedaan, hetgeen in de voorhoede het duidelijkst werd gedemonstreerd door de AGOW'er Snaphaan en in de achterhoede door de boomlange Graafschapspeler Kem pers, die reeds in de eerste minuten succesvol moest optreden als „Ausput zer". Ook de schooljongensachtig aan doende doelman Ummers van Victo- George van Coningsloo M MODESTO Twee Amerikaanse sprinters, de 20-jarige Jimmy Hines en de vrijwel onbekende 18-jarige Willie Turner, hebben zich zaterdag in Modes to onder de beste sprinters van de we reld geschaard. In dezelfde race evenaarden Hines en Turner het we reldrecord op de 100 meter met een tijd van 10.0 seconden en verstevigden hier mee de positie van de Verenigde Sta ten, tot nu toe alleen met Bob Hayes onder de vier snelste 100 meter-lopers ter wereld vertegenwoordigd, ook op deze afstand. Het wereldrecord op de 100 meter werd voor het eerst in juni 1960 door de Westduitser Armin Hary gevestigd, waarna twee niet-Amerikaanse atleten het record evenaarden: de Canadees Harry Jerome in 1960 en de Venezo laan Horacio Esteves in 1964. Eerst in oktober van dat jaar schaarde de eer ste Amerikaan, Bob Hayes, zich onder deze snelste sprinters ter wereld. In 1965 kwam de Chinees Chen Chiva Chouan ook nog tot 10.0 seconden, maar zijn prestatie werd, omdat China niet bij de IAAF is aangesloten, niet erkend. In de race van zaterdag, bijgewoond door ruim 11.000 toeschouwers, nam Harry Jerome vanaf de start de leiding, maar na 75 meter werd hij gepasseerd door Hines en Turner. Drie chronome ters wezen na afloop voor Jimmy Hines een tijd van 100 seconden aan, terwijl één klok op 9.9. seconden stil was blijven staan. Voor Willie Turner we zen de chronometers viermaal 10.0 aan. Naast de prestatie van Jimmy Hines, die dit jaar reeds in Houston met 9.1 se conden 't wereldrecord op de 100 yards had geëvenaard, sprak bovenal de prestatie van Willie Turner, een onbe kende grootheid, tot de verbeelding. Turner liep namelijk in Modesto voor het eerst in zijn leven een 100 meter. Tot dan toe had de nieuwe wereld recordhouder uitsluitend yard-afstan den gelopen en was daarbij dit jaar op de 100 ya;^s (met sterke rugwind) tot 9,3 en 9,4 seconden gekomen. Óp 17-jari- ge leeftijd liet hij reeds een tijd van 9.5 seconden voor zich noteren. Daarmee waren de sensaties echter nog niet op, want achter Hines en Tur ner finishten drie atleten, met de nog juist toegestane wind van 1,99 meter per seconde in de rug, in de tijd van 10.1, terwijl de zesde atleet op 10.2 se conden uitkwam. Naast de opzienbarende 100 meter van Hines en Turner, werden zaterdag in Modesto nog meer prestaties van wereldformaat geleverd. De Tsjechi sche wereldrecordhouder discuswerpen, Luvik Denek, die tijdens de Europese kampioenschappen in Boedapest teleur stelde, kwam sterk terug en liet met 'n worp van 63,81 meter zijn Amerikaanse concurrenten achter zich. Rink Babka legde met 63,12 meter belag op de tweede plaats en Jay Silvester werd met 62,59 meter derde. Ook Willie Davenport leverde in Mo desto een wereldprestatie. Davenport kwam op de 120 yards horden tot 13,5 seconden, de beste tijd van dit seizoen. Achter Davenport eindigden bovendien nog drie atleten in dezelfde tijd. De 1.82 meter lange en 77 kilo wegen de Willie Turner bewees, kort na zijn explosie op de 100 meter, zijn kracht nog eens door de 220 yards achter Tom mie Smith (20.3) in 20.4 seconden op de tweede plaats te eindigen. Ook Ralph Boston liet zaterdag van zich spreken. Met een sprong van 8.29 meter leverde hij de beste prestatie van dit jaar bij het verspringen. De Hongaarse speerwerper Gergely Kulcsar kwam tijdens atletiekwedstrij den in Boedapest tot een afstand van 83.54 meter, de beste prestatie van dit seizoen. Kulcsar bleef met deze worp zijn landgenoot Miklós Nemeth, de zoon van de vroegere Olympische kampioen kogelslingeren Imre Nemeth, 4.42 me ter voor. Bij het discuswerpen kwam de Pool Edmund Piatkovski tot een afstand van 60,68 meter. Tijdens de 25ste Istaf-atletiekwedstrij- den in West-Berlijn heeft de Westduitser Franz-Josef Kemper de 800 meter ge wonnen in 1 minuut 46.9 seconden, de snelste tijd dit jaar op deze afstand ge maakt. Zijn landgenoot Bodo Tümmler, Europpes kampioen op de 1500 meter, werd tweede in 1.47.7. Wilson Kiprugut, de atleet uit Kenia, die bij de Olympi sche Spelen derde werd, stelde de 8000 toeschouwers nogal teleur. In 1.51.4 ein digde hij slechts op de zesde plaats. Zijn landgenoot Benjamin Kogo deed het beter en won de 3000 meter steeple chase in 8.40.8. De mijl leverde een overwinning op voor de Westduitser Ha- rald Norpoth (3.59.6) terwijl Kurt Bend- lin in het speerwerpen won met een worp van 77.12 meter. Op de 100 meter was Karl-Peter Schmidke de snelste in 10.3 seconden. Het polsstokhoogspringen eindigde in een zege voor de Westduitser Klaus Lehnertz, die 5.10 meter sprong. Bij de dames liep Hannelore Trabert de 100 meter in 11.5 seconden. Anne Smith heeft zaterdag op de eer ste dag van de Britse atletiekkampioen- schappen in Londen de 880 yards ge wonnen in de tijd van 2.04.4 (ongeveer 2.03 op de 800 meter), de beste tijd van dit seizoen op deze afstand. Anne Smith, die wordt getraind door Gordon Pirie, bleef met deze tijd slechts 0.2 se conden onder haar eigen Europese re cord. Bij de heren leverde de 880 yards een overwinning op voor de Brit John Boulter, die op de verregende baan tot een tijd van 1.50.2 kwam. De Ier Noel Carroll finishte in dezelfde tijd als tweede. TARANTO Ook dit weekeinde hielden de renners zich in de Ronde van Italië opmerkelijk rustig. Zaterdag zorgde Jean Stablinsky nog voor eni ge opwinding door in zijn éentje 17 mi nuten voorsprong te nemen op het ge zapig doorpeddelende peloton, maar in de laatste vijftig kilometer werd er nog even flink gereden, zodat de ex- wereldkampioen op de streep nog maar een minuut voorsprong had op zijn be lagers. Zondag waren er in de 203 km lange etappe van Iosenza naar Taranto wel talrijke uitlooppogingen, maar pas in de slotfase werd de beslissende stoot geplaatst door een groep van 16 ren ners, die 22 seconden voorsprong wist te nemen op het peloton. De rappe Belg Albert van Vlierberghe was in de eindspurt de snelste. De uitslag van de achtste etappe luidde: 1. Stablinski F(r) 218 km in 6.14.52; 2. Zandegu (It) 6.16.34; 3. Gimondi (It) 4. Adorni (It); 5. Planckaert (Belg); 6. Aimar (Fr); 7. Taccone (It); 8. Merckx (Belg.); 9. Echevarria (Sp.); 10. Gonzales (Sp) allen z.t. als Zande gu; 38. Ottenbros (Ned) 6.21.21; 56. Lute (Ned) 6.30.17; 68. Den Hartog (Ned.); 73. De Roo (Ned.); 75. De Wolf (Belg), allen z.t. als Lute; 94. Ley ten (Ned) 6.38.57. De uitslag van de 9de etappe: *1. Van Vlierberghe (Belg) 5.17.43; 2. Zandegu (It); 3. Armani (It); 4. An- dreoli (It); 5. Basso (It) 6. Basso (It); 6. Lemeteyer (Fr); 7. Franchini (It); 8. Delia Torre (It); 9. Bingelli (Zwits); 10. Guerra (It), alien in de zelfde tijd als de winnaar; 20. Merckx (Belg) 5.18.02; 22. Perez Frances (Sp); 23. Ottenbros (Ned.); 43. ex aequo Anque- til (Fr), Aimar (Fr), Den Hartog (Nëd) Perez Frances (Sp), De Roo (Ned), allen in dezelfde tijd als Merckx. Het algemeen klassement na de 9e etappe luidt: 1. Perez Frances (Sp) 44.16.02; 2. Moser (It) op 3 sec; 3. Schiavon (It) op 43 sec.; 4. Bitossi It.) op 47 sec.; 5. Gonzales (Sp) op 50 sec; 7. Merckx (Belg) op 1.10; 9. Gimondi (It) op 1.13; 14. Altig (Did) op 1.26; 15. Aimar (Fr) z.t.; 16. Anquetil (Fr) z.t.; 37. Den Hartog (Ned) op 21.29; 39. Ottenbros (Ned) op 24.03; 55. De Roo (Ned) op 40.36; 88. Lute (Ned) op 1.07.50. HULST. Ad de Jong van Diomedon uit Steenbergen heeft zondagmiddag tijdens de derde klasse-competitiewed strijd RKHAVDiomedon, te Hulst, het Nederlandse record op de 100 meter geëvenaard. De Jong, die vorig seizoen al 10.5 en 10.6 sec. heeft gelopen, ver beterde zijn persoonlijke record tot 10.3 sec. Hij evenaarde hiermee het Neder landse record, waarvan wijlen Chris Berger (26 aug. '34 te Amsterdam) en Rob Heemskerk (Leiden 28 aug. '65) gezamenlijk houder zijn. Dit jaar was de beste prestatie van de 21-jarige atleet uit Steenbergen 10,7 sec. ria Boys in zijn gele sweater met een wit kraagje bewees in deze eerste mi nuten reeds over goede kwaliteiten te beschikken tegen deze rustig voetbal lende en stug doordrukkende Duitse spelers. Het duurde dan ook ruim een kwar tier voor de Duitse doelman Menneken van de SSV 1900 uit Wuppertal de eer ste bal kreeg te verwerken, maar dat was dan ook meteen 'n enorm schot van de Graafschap-linksbuiten Bruil, die uit een keurig aangegeven bal van midden voor Snaphaan vanaf de vleugel ineens op doel schoot. Dit kwam het zelfver trouwen van de Nederlanders ten goede en de aanvallen groeiden dan ook in aantal. Bij een van deze aanvallen pikte de AGOW'er Meelaard op het midden veld de bal precies weg voor de neus van zijn Duitse belager, omspeelde nog twee man en liet daarna doelman Men neken met een hard diagonaal schot het nakijken. Nog net voor rust kwamen de Nie- derrheiners, die pas enkele weken ge leden in Zuid-Frankrijk een internatio naal jeugdtoernooi als overwinnaars hadden afgesloten, weer op gelijke voet toen de Duitse middenvoor met een prachtig en onhoudbaar schot doelman Ummels versloeg. Na de rust een hernieuwd offensief van de Duitse jeugd dat voor de rood-wit- blauwen het ergste deed vrezen. Bij de hardwerkende Gelderse jongens groeide echter de voornamelijk uit Graafschapspelers bestaande achterhoe de naar een betere vorm en ook de halfsgelers Westerhof van SDOUC en Pollman van Be Quick uit Zutphen, die aanvallend te weinig durfden, speelden defensief steeds beter. Het verband tussen de linies werd door deze verdedigende speelwijze min der en succes voor de Duitse jeugd kon dan ook niet uit blijven. Nog een keer kon de lat te hulp komen, maar toen had doelman Ummels tegen een hard en van dichtbij afgevuurde kogel van de blonde middenvoor Röhling geen verweer meer, ook al had hij voor die tijd reeds een paar keer op zijn eentje een toestormende Duitse aanvallende moeten stoppen. Het tweede Nederlandse doelpunt kwam eigenlijk vrij onverwacht en ont stond na goed doorzetten van Meelaard en Bruil welke actie door de Doetin- chemmer succesvol werd afgerond (2-2). Nog één keer kon Van London op de doellijn redding brengen toen alles en iedereen reeds was verslagen en beide partijen leken zich toen met een ge lijk spel verzoend te hebben. Wel bleven de Duitsers ver opdrin- ge.i en hierdoor kreeg de Apeldoorner Meelaard de vrye ruimte en bleek voor de Duitse doelman niet te sluiten. Kennelijk hadden deze jeugdige spe lers hun kruit verschoten en ook de Duitse knapen, die toch reeds jong zijn uitgeselecteerd en voor wie de voetbalopleiding reeds in hun school jaren als een studie geldt, konden geen vuist meer maken. Verfelde van MEC uit Miste bij Win terswijk die in het laatste deel van de wedstrijd nog even mocht invallen, was de enige speler die in deze sportieve wedstrijd nog bijna groggy zou gaan, toen een hard schot van dichtbij afge vuurd op zijn gezicht afstuitte. De Gelderse ploeg heeft zich door deze overwinning tot een gevreesde tegenstander gemaakt, want na het Zuidfranse succes werden de Nie- derrheiners in deze poule 2 algemeen als de beste jeugdploeg beschouwd. De Gelderse jongens, die de gehele week in Duisburg logeren, spelen dinsdag in Düsseldorf tegen Berlijn en donderdag in Rheinberg tegen Mittelrhein. Vrijdag en zaterdag worden in Dins- laken en Duisburg de wedstrijden ge speeld om de derde, vierde, vijfde, zes de, zevende en achtste plaats en zon dag volgt de finale om de eerste en tweede plaats in het Wedean-stadion te Duisburg. Op de tussenliggende dagen worden de Nederlandse spelers onthaald op excur sies, een bootreis en bezoeken aan ver schillende Westduitse steden. Tot de geselecteerden van deze groep, die onder leiding staat van de heren Goedhart, Hlddink en Boetes behoren Ummels van Victoria Boys uit Apel doorn, Wolsink, Kempers, Van London, Bruil en Kok van De Graafschap uit Doetinchem, Westerhof en Niersman van SDOUC uit Ulft, Wijland van Go Ahead uit Deventer, Moorman van Ulftse Boys uit Ulft, Verfelde van MEC uit Miste, Meelaard en Snaphaan van AGOVV uit Apeldoorn en Pollman van Be Quick uit Zutphen. BARNEVELD Zaterdag werden op het terrein van de heer E. C. van Beek aan de Valkseweg te Barneveld streek- wedstrijden gehouden uitgaande van 't streekverband West-Veluwe van Lande lijke Rijverenigingen. De prijzen wer den uitgereikt door de voorzitter van het Streekverband, de heer H. W. Bouw man. Vooraf bracht hij dank aan de juryleden en aan de heer Van Beek voor de beschikbaarstelling van het terrein. De prijzen waren als volgt: Dressuur (jury de heer J. Huurde- man): 1. Mej. M. Simon op Chio van Gouden Hert Putten 99'/», 2. J. Bos op Alice van Randmeerruiters, Ermelo 98Vi, 3. H. van Ramshorst op Lodewijk van Neuderuiters, Nijkerk 98, 4. H. v. d. Brink op Brandy van Gouden Hert, Putten 97Vf, 4. D. Pap op Ada van Randmeerruiters, Ermelo 97'/i en 6. G. Klaassen op Fred van „Schaffelaar", Barneveld 93'/t. Dressuur (jury dr. Hoogland): 1. R. van Beek op Comando van Veluws Ros uit Hierden, 11, 2. Mej. G. Jansen op Bonaparta van Veluws Ros, Hierden 103Vï, 3. H .van Slooten op Arinka van Veluws Ros, Hierden 103, 4. W. van Epe op Betinka van Veluws Ros, Hier den 99 en 5. Mej. J. van Hoeven op Corchon van Veluws Ros, Hierden 98. Dressuur (jury J. Huistink): 1. G. J. de Gooijer op Prins van VEO uit Voort huizen 99 Vt, 2. J. van Heil op Cupido van VEO, Voorthuizen 93, 3. G. v. d. Poll op Moonlight van Neuderuiters, Nijkerk 92, 4. B. Knevel op Jacoba van Neuderuiters, Nijkerk 90, 5. J. Dibbets op Ra pi to van Valouwe, Ede 89 Vs en 5. Mej. H. de Boer op Selota van VEO, Voorthuizen 89V2. Caprille springproef: 1. G. J. de Gooijer op Prins van VEO, Voorthuizen 1022. J. Kamphuis op Pasha van „Schaffelaar", Barneveld 100, 2. H. van Ramshorst op Lodewijk, Neuderuiters, Nijkerk 100 en 4. H. v. d. Brink op Brandy van Houden Hert, Putten 97V*. Hindernis springen (aantal fouten en stijl): 1. G. J. de Haas op Comando van Veluws Ros, Hierden 0-7V», 2. Ine ke Bos op Furie van „Schaffelaar", Barneveld 0-6%, 2. G. Overeem op Eve lien van „Schaffelaar", Barneveld 0-6'/», 2. J. v. d. Top op Gira van „Voor waarts", Essen 0-6V« en 2. R. Schutte op Alegro van „Lunaruiters", Lunte- ren 0-61/». Op de Oude Zwolseweg is in de nacht van zaterdag op zondag een reebok doodgereden door een personenauto, welke bestuurd werd door de 30-jarige mevrouw J.J. een goed vakman bent... ...dan hebben wij plaats voor U, in de functie van Bent U geïnteresseerd in één dezer functies en verlangt U een baan met een goede en veilige toekomst, stel U dan in verbinding met het dat U alle gewenste inlichtingen omtrent het werk, de beloning, kostgeldvergoeding, huisvesting, de sociale voorzieningen e.d. kan verschaffen. i-xueicl tot omscholing; In enkele vakken bestaat mog „ftUed-ig inlichten. hierover kan het Attentie a.s. woensdagavond te 19 uur precies, zijn ook vertegenwoordigers van het bedrijf aan wezig op het G.A.B. te Apeldoorn, v. d. Houven- v. Oordtlaan 8. Telef. (057601 -18666. .t" deel uitmakend van Wilton - Fijenoord -Bronswerk N.V. I f* ADMIRAAL DE RUYTERSTRAAT 14 SCHIEDAM TELEFOON 010 - 269200 U

De Vallei | 1967 | | pagina 13