Veenendaals - dagblad Buiten Oude man schedel ingeslagen Groko INHAALMANOEUVRE MISLUKT Bus slipte op Autobahn; 12 doden, 31 gewonden WIJ Gelders-Utrechtse streekcourant voor Rijn- en Gelderse Vallei Plan van Westen als V.N. falen: weekend-systeem Beter weer inde ROOFMOORD IN UTRECHT PRIJZEN FORS GESTEGEN Dit jaar geen inhouding 2 pet. vakantiegeld bouwvakkers Nederland: V.N. blijven spil EEG-marathon geslaagd WW-wet herzien als werklozen arbeid weigeren Mr. Biesheuvel met tyfus in ziekenhuis Nederlanders dood bij botsing in Spanje Dagen van juni KRO stopt Batman LAGERHUIS OVERV \LLER SLOEG VLAK VOOR ZIJN HUWELIJK MAN MET BIJL NEER Graanvleeseieren Grondverf droog na 50 minuten. Plamuur hard na 15 minuten I Sterke toeneming criminaliteit in West-Brabant H. H. WEMMERS Bur. voor redactie en administratie: Prins Bernhardlaarr 28, Veenendaal, Telef. 08385-3550 (adm.), 3757 en 3955 (red.). Giro 1321600. Rhenen: Boekhandel C. Waiboer en Recl.- bureau J. Baars. VALLEI Voortzetting van het nieuwsblad „De Vallei", opge richt in 1926. Uitg.: Wegener's Couranten Concern n.v. Advert losse mm-prijs 17 cent. Kleine -annonces „Vraag en Aanbod" op di., do. en za. 1-10 woorden ƒ1,50, ieder woord meer 15 cent. DONDERDAG I JUNI I967 4le JAARGANG DOORVAART FORCEREN r -riJL-JtrX - ■- v-* - In de kamer achter dit snoep- en feestartikelenwinkeltje speelde zich gistermiddag ongemerkt een drama af. De tachtigjarige eigenaar van de win kel, de heer J. J. A. Donse, werd door een overvaller de schedel ingeslagen. De man overleed kort daarna. T>EN HA AG fA.N^) - "Do prgze» in ons land zijn van half maart op half april fors gestegen. Het indexcijfer voor de kosten van levensonderhoud steeg met vier punten tot 134. Het Centraal Bureau voor de Statistiek ging bij de berekening van dit cijfer uit van de situatie in de jaren 1959- 1960. De -stijging, die vorig jaar even groot was, werd hoofdzakelijk veroorzaakt door het duurder worden van aardap pelen, groenten, fruit, brood, melk, bloemen, dagbladen en het interlokale busverkeer. Goedkoper werden koffie en eieren. De prijsstijging van aardap pelen, groenten en fruit hangt nauw samen met de typische seizoenken- merken van het basisjaar. VALENCIA Een Nederlander en zijn zoontje hebben de dood gevonden en zijn vrouw en twee Spaanse vrien den zijn ernstig gewond geraakt, bij een botsing in Tabernes de Valldigna, 100 km van Valencia. De guardia civil gaf de namen van de doden als Peter Denos (27) en Erick Denos (10 maanden). Zijn vrouw Rita (26) werd gewond naar een zieken huis in de stad Sueca gebracht. T^rie weken lang neemt in zomer maand de dag nog in lengte toe, nl. tot de 22e met twintig minuten to taal, doch daarna korten ze twee mi nuten en hier merkt geen mens wat van. Intussen gaan we dan toch maar ongemerkt de tweede helft van het jaar in, doch daarom niet getreurd, want zij kan veel moois en boeiends in landschap, park en tuin brengen. Wanneer de vandaag begonnen maand ons op gezette tijd zon en regen brengt, kunnen we niet alleen nog vol op genieten van meise bloei, maar ook van haast alle zomerbloemen. In het oude „Wandelboekje" van Heimans en Thijsse staat dan ook terecht, dat in de junimaand driekwart van onze Nederlandse planten in bloei zijn te vinden. Bij de wilde flora kunt ge om trent Sint Jan zonder bezwaar de fleur van de bloemenhof rekenen, gebracht door de riddersporen, de toortsen, de geraniums, de rododendrons, de cos- mea's, de lelies, de spirea, het vinger hoedskruid, de jasmijn, de anjelieren en niet te vergeten de rozen om er maar enkele van het bonte boeket te noemen. Op aparte bedjes werden door onze buurvrouw de tweejarigen ge zaaid, de muurbloemen, de vergeetme- nietjes en de duizendschoon; tegen het eind der maand hopen we van onze lathyrus te kunnen plukken en zo opent zich in de dagen van juni menig verschiet. Kijk echter ook eens naar de bloeiende rogge, de kamperfoelie, de Gelderse roos, het guichelheil, de muurpeper, de waterviolier en veel niet genoeg. Misschien zingen nachte gaal of zwartkop er een lied bij en an ders ongetwijfeld de onvermoeide tuinfluiter. l-6-'67 A. B. WIGMAN UTRECHT Op de drukke Laan van Nieuw-Guinea te Utrerte is gistcrmid- Aap de tarhtlgj*rJjEt v. J. J A. Donse in de kantel achter zijn winkel neergeslagen en beroofd. De onbeken de dader, die ongezien het snoep- en feestartikelenwinkeltje met de naam Cupido is in- en uitgegaan, had brand gesticht nadat hij alle kasten en laden had leeggehaald. Het slachtoffer is bij aankomst in het ziekenhuis overleden. Zijn schedel was op drie plaatsen inge slagen. Om vijf uur gistermiddag werd de roofmoord ontdekt. Een twaalfjarig meisje, dat snoep wilde kopen, zag rook uit de achterkamer komen. Ver schrikt holde het kind de groentewinkel ernaast in en riep: Brand, brand! Mevrouw Beune, winkelierster van een groentezaak, holde de winkel van haar buurman binnen. „De hele zaak stond vol rook", vertelde ze. „Ik liep met mijn hand voor mijn mond de ka mer in en daar ik goed de weg wist, kon ik zonder iets te zien in die zwarte rook op de tast in de keuken komen. Daar gooide ik de ramen en keuken deur open en liet vlug een emmer wa ter vol lopen. Mijn eerste gedachte was: die brand moet worden geblust. Met twee emmers water was het vuur gedoofd." „Toen pas zag ik Donse liggen. Hij zag er vreselijk uit. Zijn hele gezicht zat vol bloed en hij had twee dichtge slagen ogen. Ik hoorde hem zwaar zuchten. Ik ben direct naar mijn win kel teruggegaan en heb de politie ge beld." De politie liet het slachtoffer zo spoe dig mogelijk naar het ziekenhuis bren gen, maar tijdens dit vervoer overleed de heer Donse. Uit de ruïneuze sporen in de kamer is vastgesteld, dat de heer Donse, die sinds vorig ja£r zeer slecht liep na een beroerte, in zijn woonkamer is neerge slagen. De overvaller heeft, nadat hij naar geld had gezocht, een stapeltje kranten onder het buffet in brand ge stoken, maar het vuur is blijven smeu len. Het moordwapen heeft de overvaller kennelijk meegenomen. Het is nog niet gevonden. De heer Donse, die sinds ve le jaren weduwnaar was, woonde het laatste jaar alleen in het huis achter de snoep- en feestartikelenwinkel. Des avonds kwam zijn zoon, die aan het an dere eind van de stad Utrecht woont, zijn eten verzorgen. HILVERSUM Het Amerikaanse fe nomeen Batman, in oktober vorig jaar door de KRO in ons land uitgebracht, zal in het volgende seizoen niet worden geprolongeerd. ADVERTENTIE INTRODUCTIE OOGST 1967 KWALITEITS DIEPVRIES LONDEN In Engeland en in de Verenigde Staten wordt, in onderling overleg, hard gewerkt aan plannen om de vrije vaart door de door Egypte geblokkeerde Golf van Akaba desnoods af te dwingen door middel van een internationaal zeevarend eskader. Die plannen, waarin alle mogendheden (waaronder Nederland) worden gekend, zijn bedoeld voor het geval dat de V.N. er niet in zou slagen, een oplossing te vinden voor de crisis in het Midden-Oosten. Via de Straat van Tiran geeft de Golf van Akaba toegang tot de Israëlische haven Eilat. Egypte heeft veertien dagen geleden bekend gemaakt dat deze wateren worden beschouwd als onderdeel van de Egyptische territoriale wateren en ge sloten zijn voor de scheepvaart van Israël. Op grond echter van een resolutie van de V.N. uit 1956 zyn deze wateren open zee. Een Amerikaans vliegdekschip, de 33.000 ton metende Intrepid, was gister avond met zeventig vliegtuigen aan boord, op weg via het Suezkanaal van de Middellandse Zee naar de Rode Zee. Het is mogelijk dat het schip de Golf van Akaba tot bestemming heeft. Over de bewegingen van het vliegdekschip heeft de Amerikaanse marine niets wil len meedelen. Tegelijkertijd echter hebben de Vere nigde Staten in de Veiligheidsraad van de VN een resolutie ingediend waarin op alle bij het conflict betrokken partij en een beroep wordt gedaan om ge hoor te geven aan de oproep van Oe Thant, de secretaris-generaal van de VN, om af te zien van geweld en alles na te laten wat de spanning zou kun nen verhogen. De Veiligheidsraad zou dan de tijd krijgen om naar een oplos sing te zoeken. De Veiligheidsraad is gisteravond om half negen bijeengekomen, o.a. om over deze Amerikaanse resolutie te be raadslagen. De verwachting was dat de resolutie, zij het dan met allerlei amendementen, nog voor het weekein de zal worden aangenomen. Behalve de Amerikaanse resolutie werd ook een Egyptische ingediend, waarin ambassadeur El-Kony voorstel de de Israëlisch-Egyptische gemengde bestandscommissie weer in te stellen en Israël verantwoordelijk te stellen voor het opvoeren van de spanning in het Midden-Oosten. Het oorlogsgevaar in het Midden-Oos ten vloeit voornamelijk voort uit de handelwijze van de grote mogendheden die grote hoeveelheden wapens J naar het gebied hebben gezonden met liet doel het machtsevenwicht ov«& de hele wereld ix- vcVanuoreifo SJüt lieen ui Brit* se minister van Buitenlandse Zaken George Brown gezegd als inleiding tot een debat in het Lagerhuis over de cri sis in het Midden-Oosten. Het was de eerste maal dat het huis bijeen was sedert het pinksterreces van drie weken. Premier Harold Wilson zal een slotverklaring afleggen na het de bat. Brown zei dat het grotere oorlogsrisi co van vandaag minder een gevolg is van een toegenomen vijandigheid tus sen Israël en de Arabische landen, dan van de wapenzendingen, die niet be doeld zijn geweest voor lokale conflic ten maar ter verandering van het machtsevenwicht in de wereld. De wa penzendingen zijn afkomstig van Enge land, Frankrijk, de Verenigde Staten, Tsjecho-Slowakije en de Sovjet-Unie en zijn al vele jaren aan de gang. Het debat heeft plaats aan de voor avond van het vertrek van Wilson naar Canada en de Verenigde Staten, voor overleg over het Midden-Oosten. Wilson zei ter afsluiting van het de bat dat strijd in het Midden-Oosten kan leiden tot een tragische oorlog waarvan de gevolgen de wereld zullen overspoe len. Hij was van mening dat de huidi ge confrontatie tussen Israël en de Arabische landen alle gevaren en alle kenmerken heeft van een „heilige oor log", die zich kan uitbreiden. Functionarissen van het Amerikaan se ministerie van Buitenlandse Zaken hebben vandaag ontkend, dat Amerika andere zeevarende mogendheden heeft voorgesteld een zeemacht te vormen voor het met geweld openhouden van de vaart door de Golf van Akaba. Volgens de functionarissen lopen alle Amerikaanse initiatieven via de VN, hoewel andere zeevarende mogendhe den geraadpleegd worden over de mo gelijke uitgifte van een verklaring dat de Golf van Akaba en de Straat van Tiran internationaal vaarwater zijn. AMSTERDAM De bouwvakarbei ders zullen hun vakantiegeld dit maal voor de volle honderd procent krijgen uitbetaald. In tegenstelling tot vorig jaar zal er geen twee procent admini stratiekosten op de bonnen in minde ring worden gebracht. Vorig jaar leidde deze inhouding tot grote onrust bij de ongeorganiseerde bouwvakarbeiders, die anders dan hun erkend georganiseerde collega's deze kosten niet via een omweg terug kregen. De inhouding werd aanleiding tot de massale ongeregeldheden op 13 en 14 juni in Amsterdam. Nadat de kantonrechter in Amster dam de „twee procent" onrechtmatig had verklaard heeft de Stichting va kantiefonds voor de bouwnijverheid de inhouding gestaakt en beroep aangete kend bij de Amsterdamse rechtbank. Deze zal op 20 juni uitspraak doen. Hoe deze ook zal uitvallen, het is dan te laat om alsnog tot inhouding over te gaan. Het bouwbedrijf gaat namelijk van 3 tot 14 juli met vakantie en gewoonlijk zijn ver voor die tijd de meeste bonnen al verzilverd. DEN HAAG Michel Comay, advi seur van cfe Israëlische minister van buitenlandse zaken, voert vanmorgen besprekingen op het ministerie van buitenlandse zaken in Den Haag. On derwerp van gesprek is de crisis in het Midden-Oosten. Mededelingen over de inhoud van het overleg werden niet verstrekt. Uit de verklaringen die premier De Jong en minister Luns gisteren bij hun te rugkeer uit Rome op het vliegveld Ypenburg aflegden, is evenwel duide lijk geworden dat Nederland bereid is aan een eventuele actie van de Ver enigde Naties in de Golf van Akaba mee te werken. De Nederlandse regering gaat er voorlopig van uit dat de Verenigde Naties de spil van het overleg over de situatie in het Midden-Oosten vor men. Zij meent dat er nog geen te kenen zijn die er op wijzen dat een actie buiten de V.N. om zal worden gevoerd. Eerst moet worden gepro beerd binnen de volkerenorganisatie tot overeenstemming te komen. Voor een optreden buiten de Ver enigde Naties om, zo zei premier De Jong, is zorgvuldige studie nodig. STUTTGART Een Engelse reisbus is gisteravond op de natte Autobahn tussen Stuttgart en München verongelukt, waarbij 12 mensen de dood vonden en 31 andere gewond raakten. De bus, waarin voornamelijk bejaarden zaten, reed in de richting van Mün chen toen hij 15 km ten zuiden van Stuttgart bij Neuhausen van de weg raakte en enige keren over de kop sloeg. De groentehandelaar K. Boes zat gis termiddag met verbonden hoofd voor het raam. Hij wilde over zijn gevecht met de bijlzwaaiende kopergieter niets zeggen. BRUSSEL De ministers van Land bouw van de E.E.G. hebben vanochtend om zeven uur, na een volle nacht on afgebroken vergaderen, een marathon zitting besloten, waarop zij de basis hebben gelegd voor ingang van de vrije EEG-markt, op 1 juli a.s., voor een aantal belangrijke produkten. Het betreft de sectoren graan, var kensvlees, eieren en gevogelte, en olie houdende zaden, die 35 procent van de totale EEG-landbouw uitmaakt en die een waarde vertegenwoordigt van 75 miljard gulden, ongeveer evenveel als het totale Nederlandse inkomen. Minister Lardinois verklaarde na* de vergadering dat hij bijzonder tevreden was over de bereikte resultaten. De besluiten, die de ministers in de ze zitting hebben genomen, zullen in de loop van de maand juni nog moeten worden aangevuld met de goedkeuring van een groot aantal toepassingsrege lingen. Een novum voor Nederland op de ge meenschappelijke landbouwmarkt zal zijn, dat de mogelijkheid wordt ge opend voor overheidsingrijpen in de markt voor varkensvlees. Als de prij zen zouden dalen onder een bepaalde basisprijs (van 2.80 per kg) zal de EEG-commissie in overleg met het des betreffende comité van nationale des kundigen beslissen, of men tot over- heidsaankopen ter ondersteuning van de markt mag overgaan. ADVERTENTIE Van onze correspondent HAARLEM Enkele uren voordat hij zou trouwen, is de 21-jarige Haar lemse kopergieter J. J. W. gistermor gen aangehouden. Hij had 's morgens in alle vroegte de bejaarde groente handelaar K. Boes met een bijl neerge slagen. Het slachtoffer werd slechts licht gewond. De kopergieter was het huis binnen gedrongen op zoek naar geld. De groentehandelaar werd van het lawaai wakker en ging poolshoogte nemen. De jongeman schrok van hem en greep in paniek de bijl die hij op het erf van de groentehandelaar had gevonden. Hij zwaaide wild met de bijl om zich heen en sloeg de groentehandelaar op het hoofd. Deze zakte bewusteloos in elkaar. Gewekt door het kabaal storm de de huishoudster van de groentehan delaar naar beneden. De inbreker had het toen echter al op een lopen gezet. Toen de vrouw zag wat er was gebeurd, sloeg zij een ruit in waardoor de buren werden gealarmeerd. Zij waarschuwden de politie die binnen enkele uren de dader arresteerde. „Wij zouden gaan trouwen, maar ik had geen geld genoeg", bekende de kopergieter tegenover de politie. De volkomen uit het lood geslagen bruide gom had een nog blanco strafregister. „De groentehandelaar is er bijzonder gelukkig vanaf gekomen", meende de hoofdinspecteur Sandijck van de Haar lemse politie. BREDA De criminaliteit in West- Brabant is vorig jaar met 42 procent toegenomen. Dit blijkt uit het jaarover zicht van de Rijkspolitie in het district Breda. Het district bestrijkt geheel West-Brabant, met uitzondering van de steden Breda, Bergen op Zoom, Roo sendaal en Oosterhout. Het totaalcijfer wordt vooral opge voerd door het in de laatste jaren snel toenemende aantal winkeldiefstallen, maar ook door de stijging van de zware misdrijven. Opvallend is dat de jonge lui tussen de achttien en tweeëntwintig jaar de grootste leeftijdsgroep vormen. Somber zijn ook de cijfers van de verkeersbalans, hoewel er in 1966 min der doden op de weg vielen dan in 1965, de aantallen zijn respectievelijk 67 en 75. Wel waren er aanmerkelijk meer zwaar-gewonden. Het aantal verkeers- misdrijven bedroeg 361 en in bijna de helft van deze gevallen was sprake van misbruik van alcohol. Dit was het tweede ernstige busonge luk op de Autobahn in minder dan een jaar. Op 25 juli voi^ jaar, stortte een Belgische bus met kinderen op weg van Oostenrijk naar Brussel bij Limburg van een Autobahnbrug. 33 van de inzit tenden vonden de dood. Het ongeluk gebeurde omstreeks ne gen uur. De gewonden werden naar ziekenhuizen in Stuttgart «n omliggen de plaatsen gebracht. Volgens een ooggetuige was de bus bij een inhaalmanoeuvre geslipt en om geslagen. Met de wielen omhoog gleed hij nog een flink eind over het natte wegdek door en kwam vervolgens tegen 'n aantal bomen tot stilstand. De 67-jarige Arthur Rames Re vans, een van de overlevenden, vertelde dat in de bus 40 bejaarde reizigers, twee vrouwelijke gidsen en een chauffeur zaten. Revans zei, dat het ongeluk gebeurde toen de chauffeur „plotseling moest remmen om een auto te ontwijken die ons met hoge snelheid inhaalde en ons de weg afsneed. De weg was nat en het motregende.... Ik herinner me alleen maar dat we van de Autobahn afraak ten en dat de bus over de kop sloeg". De politie deelde mee dat de reis georganiseerd was door het bureau Straws uit Leicester. Het ziekenhuis in Plochingen meldde opname van acht ernstig gewonde vrou wen tussen de 68 en 70. De politie schat dat de bus een snel heid van ongeveer 120 km/u had toen het ongeluk gebeurde. „De handhaving van onze welvaarts positie zal grote inspanning vergen Het betrekkelijke gemak waarmee die positie is bereikt, mag niet onze ogen voor dat feit sluiten. Het dringt ook in kringen buiten de ondernemers en hun organisaties door, dat de investeringen in het gedrang dreigen te komen en daarmee de toe komstige werkgelegenheid en de wel- vaartsontwikkling. De toekomst in economisch opzicht zal voor ons land niet gemakkelijk zijn". Dit heeft de voorzitter van het Ver bond van Prot.-Chr. Werkgevers in Ne derland, de heer H. H. Wemmers, van middag meegedeeld in zijn jaarrede. Hij sprak die rede uit in de algemene ledenvergadering van zijn organisatie, die in het Kurhaus te Scheveningen is gehouden. De heer Wemmers zei het te betwij felen of men uit die door vrijwel ieder een getrokken conclusie ook altijd de juist consequenties trekt. Dat gebeurt nl. niet, zo zei hij, wanneer zoals hier en daar is voorgekomen men sen zonder werk, de voorkeur geven aan werkloos blijven boven het aan vaarden van beschikbare tijdelijke of anderssoortige werkgelegenheid. Ten gevolge daarvan moeten buitenlandse werknemers worden aangetrokken. Moet de werkloosheid langduriger en harder toeslaan om in deze misstand verandering te brengen? Naar de mening van de heer Wem mers is het ook nodig, dat op dit punt de wachtgeld- en werkloosheidwet en haar toepassing worden bezien. Ook in de vakbeweging wordt thans erkend dat terughoudendheid in loon eisen geboden is. Dit inzicht biedt een basis voor overleg, aldus de heer Wemmers. In het bijzonder het komende overleg acht hij van groot belang. Het zal er om gaan, na alle moeilijkheden die er zijn geweest een nieuw begin te vinden. Een politieman inspecteert het wrak van de Engelse autobus, welke op de autobaan is geslipt en omgeslagen. Er zijn 11 doden geborgen en 30 per sonen zwaargewond naar ziekenhui zen gebracht. DEN HAAG De antirevolutionaire Tweede-Kamerfractie zal waarschijn lijk tot september haar voorzitter, mr. B. W. Biesheuvel, moeten missen. Hij is na een vakantiereis in het Midden- Oosten met tyfus opgenomen in het Eli- zabethgasthuis te Haarlem. Hoewel geen gevaar aanwezig is, zal de genezing geruiine tijd vergen. De oor/aak is vermoriïelijk het drinken van een geïnfecteerde' mank in net Midden-Oosten, die een ernstige infec tie in de spijsverteringsorganen tenge volge heeft gehad. ;.vSB 0 De Rhenense raad staat er om be kend nog wel eens een zijspronge tje te maken. Verschillende raadsleden weten hun opvattingen nog wel eens te doorspekken met hartige woorden en voor de publieke tribune valt er altijd wel wat te genieten. Wat gisteravond gebeurde echter had niets met het be sturen van een gemeente te maken. Bij een stemming bleek dat een van de raadsleden de naam van een bekende voetballer op zijn stembriefje had inge vuld. Terecht vroeg men zich op de pu blieke tribune af of een dergelijk raads lid wel voor zijn taak berekend is. 0 In Veenendaal gaat de plaatselijke afdeling van de EHBO een zaterdag se kruistocht door de gemeente onder nemen om de inwoners de geheimen van de mond-op-mondbeademing bjj te brengen. 0 De Leersumse gemeenteraad ver nam gisteravond dat het nog onze ker is of wethouder De Vries zijn func tie kan blijven vervullen. De meerder heid sprak zich uit voor vervanging van de door ziekte geplaagde wethou der. De heer Schapenk zal zyn opvolger worden wanneer de dokter zyn fractie genoot adviseert het byltje erby neer te leggen. In deze raad werd verder geruime tijd gedebatteerd over het al of niet handha ven van het ambtsgebed. 0 De gymnastiekvereniging „Sparta" te Veenendaal is van plan binnen kort een grote reünie van oud-leden te houden. (Van onze weerkundige medewerker) ]V"a de kille en regenachtige inzin- king op de laatste dag van mei, begint juni hoopvoller. De voorste be grenzing van drogere en warmere lucht in Duitsland komt weliswaar niet dichterbij deze strekt zich langs de Elbe uit maar de ermee samenhangende neerslag-activiteit is sterk verzwakt, terwijl de bewolking aan een geleidelijk oplossingsproces onderhevig is. Vandaag vertoont de zon zich slechts zeer plaatselijk, maar de kans op opklaringen neemt verder toe, wat ten goede komt aan de tem peratuur, die vanmiddag tot 16 a 18 graden kan oplopen en morgenmiddag tot waarden tussen 18 en 21 graden. Regen wordt er de komende 36 uur niet meer verwacht. Verscheidene plaatsen in ons land hadden met 100 tot 110 mm de natste meimaand van de laatste ruim twintig jaar. Engeland beleefde de regenrijk- ste bloeimaand sedert 1773. In Scandinavië en Finland zomert het door: tegenover de 12 graden gister middag in. Nederland, stelden Hel sinki 21, Stockholm 24 en Oslo 25 graden. •«VXWWVl^WVWXVWWWVWWWWWWVWVWVWV

De Vallei | 1967 | | pagina 1