„Veenendaal" recipieerde Een van de pijlers waarop KNVB rust <B> Actiecomité voor Israël Geen klassejustitie, wel bofje door „status" Verzwakt VKC-negental boekte opnieuw overwinning (5-9) Filmweek Arnhem ONGENODE GAST OP BRUILOFTSFEEST Aaaaaardbeien volop smullen!! Kleefsman heropende filiaal Weekagenda Utrecht Uitslagen wedvlucht p.v. „De Snelpost" Voetbalfestijn van Opheusden zeer geslaagd DE GRAAUWE HENGST Zaterdagteam Rhenen won met 3-2 van AKU KNV B-bestuurder Bos: „U heeft het niet altijd gemakkelijk ge/iad" Beroepen AGENDA KROMMENIE VINYL Auto sloeg op hol Speeltuin vereniging vergadert Bejaarden naar de Hoge Veluwe Denk overal en altijd weer aan het kind in 't verkeer HCAW 5 in slijtageslag van werpers verslagen Oude Nederlandse producties 'n jonge uit een "grote" stal 'n volbloed 10.45 Collecte voor Israël Vergissing Wisselend succes Werpersproblemen het paard met ue mooiste jonge....! Tennis MAANDAG 12 JUNI 1967 VEENENDAAL Een eindeloze rij bezoekers trok zaterdagmiddag langs de met bloemen overdekte tafel in het N.V.V.-gebouw aan de Tuinstraat. Achter die tafel stond het bestuur van voetbalvereniging „Veenendaal" opgesteld, om de vele gelukwensen en geschenken in ontvangst te nemen. Af en toe kondigde ce remonie-meester Evert Bouman een bezoeker aan, die het bestuur wilde toe spreken. Tijdens de speeches verzamelden zich weer een nieuwe schare belang stellenden uit de sportwereld. Mede door het gezellige geroezemoes en de uit stekende organisatie werd het een sfeervolle receptie, waarbij het Veenendaal- bestuur op overtuigende wijze heeft kunnen bemerken dat zijn vereniging veel sympathie geniet, in en buiten Veenendaal. Behalve de vele vertegenwoordigers van voetbalverenigingen uit de omge ving waren verder nog vele gasten aanwezig. Onder hen bevond zich ook de heer Bos, die namens de KNVB RENSWOUDE Vorige week ont ving ds. L. van de Peut een beroep naar de Ned. Herv. kerk van Ochten (Bet.). Dit beroep werd uitgebracht om te voorzien in de vacature ontstaan door het vertrek van ds. J. G. v. d. Vlist naar Zevenhuizen. Ds. L. v. d. Peut heeft bijna 10 jaar de Herv. Gem. van Renswoude gediend en was hiervoor predikant in Eist (Ut.). Ds. Van de Peut heeft nog geen beslis sing genomen. VEENENDAAL Vrijdagmiddag werd Kleesman's Boekhuis op de Patrimo niumlaan heropend. De winkel, sinds 1942 een filiaal van Kleefsman's Boek huis in de Zandstraat, is geheel ver bouwd en bovendien is er een speciale afdeling voor kantoormachines bijge voegd. Voorheen werden ook al schrijf machines, kasregisters etc. verkocht, maar men had niet de beschikking over een speciaal hiervoor ingerichte ruim te. Ook de buitenkant van de winkel is er op vooruit gegaan. Een royale eta lage in een fraaie aluminium pui toont het publiek letterlijk en figuurlijk wat er in de winkel te koop is. Een blik door de etalage in de lichte, ruime zaak nodigt de kijker uit binnen te ko men. Hij heeft dan niet alleen de gele genheid zich op de hoogte te stellen van het laatste boekennieuws, ook kan men hem alles vertellen over de mo dernste kantoormachines en benodigdhe den. Het moderne interieur stelt de be zoeker op z'n gemak, en vooral in een boekhandel is het van belang dat de klant rustig zijn keus kan bepalen, voor al bij een dergelijke grote en veelzijdi ge sortering. De opening trok vele belangstellenden. De vele bloemstukken verhoogden het feestelijke element van de gebeurtenis. De heren Kleefsman, eigenaars van de zaak, waren bijzonder gelukkig met hun nieuwe werkruimte en hopen dat ook de bezoekers zich in de toekomst thuis zul len voelen in de nieuwe zaak. mm KOOPAVOND tot WINKELCENTRUM VEENENDAAL t Winkels zijn tot 6 uur 's avonds open. Vrijdagsavonds 9 uur. t 's Woensdagsmiddags zijn de win kels na 1 uur gesloten. 0 Kappers zijn 's maandags de gehele dag gesloten. Markt: dinsdagsmorgens tot 1 uur, 's zaterdags de gehele dag. VW-Inlichtingenkantoor: Hoofd straat 84. Heden, maandag VEENENDAAL Rode-Kruisgebouw, 20 uur: Slotavond inzamelingsactie. BIOSCOOP Luxor Theater, Veenendaal, 19.30 uur: „La Ronde". Morgen, dinsdag RHENEN M.S. Henri Dunant, 20 uur: Programma verzorgd door af deling Veenendaal van het Nederland se Rode Kruis. AMERONGEN St.-Andrieskerk, 20 uur: Orgelconcert. RENSWOUDE Gemeentehuis, 20 uur: Raadsvergadering Renswoude. BIOSCOOP Luxor Theater, Veenendaal: Geen voor stelling. gelukwensen kwam aanbieden en in een stijlvolle toespraak de jubilerende vereniging ook dank bracht voor het werk dat Veenendaal gedaan heeft in het belang van de voetbalsport. „Als KNVB-organisatie hebben we natuurlijk wel oudere clubs in ons land, maar toch is 40 jaar een respec tabele leeftijd. Voor een voetbalver eniging is 40 jaar een mensenleeftijd en dan kan er heel wat gebeuren. U heeft het als zondagvereniging in Vee nendaal niet altijd gemakkelijk ge had. Ik ben echter blij dat ik U kan zeggen dat Veenendaal als een goe de vereniging bekend staat bij de KNVB. Daarom durf ik ook wel te zeggen dat „Veenendaal" een van de pijlers is waarop de KNVB rust" aldus de heer Bos. ADVERTENTIE IETS NIEUWS OF» DE VLOER RHENEN Naar schatting 200 Rhene- naren hebben vrijdagavond in de R.-K. Gedachteniskerk de interkerkelijke ge bedsdienst bijgewoond. Pastoor Van Kooten opende met gebed en schriftle zing. Annemieke Scholten las uit Ro meinen 12 en ds. Westra hield een me ditatie. Namens het gemeentebestuur woonde wethouder mr. J. Deen de dienst bij. De aan het slot gehouden in zameling voor hulp aan Israël bracht f214,07 op. Inmiddels is men druk bezig een co mité te vormen voor verdere hulpac ties. Vermoedelijk zullen op verschillen de plaatsen in Rhenen offerbussen wor den geplaatst. Aankondiging van de ac tie zal plaats vinden met geluidswagens en door middel van klokgelui. ging van RHENEN Aan de Eikenlaan een geparkeerde auto, eigendom de heer H. W. v. D. uit Ingen, aan de haal. De man, die naar zijn bijenstal ging kijken, had zijn Duitse staander in de auto achtergelaten. De wagen, die wel op de handrem was gezet, botste op drie andere geparkeerde auto's, eigen dom van de Rhenenaar R. v. L. In ga rage Van Leijen is door de verkeers- groep van de rijkspolitie de auto van v. D. onderzocht op mankementen. De aanrijding bleef beperkt tot materiële schade. EDERVEEN Ook in Ederveen zal een collecte worden gehouden voor Israël. Maandagavond is hier gelegen heid voor bij de Ned. Herv. kerk van 7-10 uur terwijl dinsdag een huis aan huis collecte zal worden gehouden. Ook de heer E. v. d. Kaa, voorzit ter van de afdeling Utrecht van de KNVB, liet zich in prijzende bewoor dingen uit over de reputatie van Vee nendaal. Hij bood namens de afdeling Utrecht een prachtige clubvlag aan, die achter de bestuurstafel dadelijk werd ontplooid. Intussen was er op die tafel reeds een groot aantal waardevolle geschen ken gedeponeerd, allemaal blijken van waardering voor de jubilerende ver eniging- Onder de bezoekers merkten we verder op burgemeester, dr. J. Ha zenberg en wethouder Ant. de Ruiter, oud-voorzitter van Veenendaal de hr. Dorgelo, het bestuur van de Sport stichting en vele anderen. Namens de leden van „Veenendaal" bood de heer E. Bouman enige praktische geschen ken aan, waaronder een magnetisch oefenbord en een paar doelnetten. Breeduit lachend nam voorzitter Henk van Dolder al deze blijken van waardering in ontvangst. STADSSCHOUWBURG Tot en met zondag 18 juni a.s. iedere avond 20.00 uur: AN ATE VK A (Fiddler on the roof), de bekroonde Broadway- musical van Joseph Stein, m.m.v. o.a.: Lex Goudsmit, Enny Mols-de Leeuwe en Jenny Arean. GEERTEKERK Vrijdag, 16 juni, 20.15 uur: Nederlands Kamerkoor en Nederlands Kamerorkest o.l.v. Felix de Nobel. Werken van J. S. Bach en Ch. Montverdi in het kader van het Holland Festival. TIVOLI Woensdag, 14 juni, 20.00 uur: Einduit voering door leerlingen van het Utrechts Conservatorium m.m.v. orkest en solis ten. VEENENDAAL De speeltuinver. „Noord" belegt woensdagavond 14 juni een ledenvergadering in hotel „La Cam pagne" aan de Nieuweweg. Behalve 'n bestuursverkiezing staat ook de behan- van de statuten, het huishoudelijkre te deling van de statuten, het huishoude lijk reglement en de rechtspersoonlijk heid op de agenda. OPHEUSDEN Woensdag gaan de bejaarden van Opheusden weer hun jaarlijkse reisje maken, dank zij de be reidwilligheid van de inwoners van Op heusden. Een lijstcollecte leverde een fraai bedrag van f 1.470,- op. Ook dank zij het beschikbaar stellen van auto's door particulieren, kan deze tocht weer gemaakt worden. De reis gaat ditmaal naar de Postbank, de Hoge Veluwe en de Achterhoek. m m - VVAGENINGEN De twee stu denten aan de Wageningse Land bouwhogeschool Petrus A. W. H. (20) en Relnerius B. M. K. H. (19) stonden bij de vrijdagge zitting van het kan tongerecht terecht omdat ze op de hoek van Veerstraat en Rustenburg wat al te baldadig waren geweest. De kantonrechter, mr A. C. van den Brand, wilde van de twee keurig in het blauw geklede heren wel eens weten hoe dat nu zo kwam. „Had u een borreltje op waardoor u in een vrolijke stemming was?" Dat bleek niet helemaal het geval te zijn. De stemming was inderdaad goed en er was ook wel een borreltje geweest maar zeker geen overmatige hoe veelheid. Petrus vertelde dat hij zijn aan deel aan de vernielingen al geldelijk aan gemeentewerken vergoed had. Dit voorbeeld was door Reinerius niet gevolgd omdat hij het bedrag dat door de instelling voor repara tiekosten in rekening was gebracht, wat al te hoog had gevonden. Hij had hier een briefje over geschreven en als antwoord, zo zei hij, had hij enkel een dagvaardiging gekregen, 't openbaar ministerie, vertegenwoor digd door substituut-officier van jus titie mr J. Reinders, legde uit dat de dagvaarding van hem afkomstig was en dat hij absoluut niets met ge meentewerken te maken had en an dersom evenmin. Aansluitend kwam cie officier met zijn rekwisitoor voor de dag en zei dat de heren boften dat hij het feit als baldadigheid had be oordeeld, maar dat opzettelijk iets vernielen of beschadigen ook als mis drijf gestraft kan worden, waarvoor de zaak „verhuisd" zou zijn naar de rechtbank. Zijn beoordeling moti veerde hij met de woorden dat hij er rekening mee had gehouden dat beide verdachten studeren en een ver oordeling door de rechtbank een nu niet bepaald gunstige invloed zou kunnen hebben op de toekomstige carrière van de twee, zoals hij het noemde, „belangrijke toekomstige staatsburgers.' Wel vond hij dat de heren behoor lijk over de schreef gegaan waren, en dat een flinke straf op zijn plaats was. Hij eiste tegen ieder een geld boete van 75 subsidiair zeven da gen hechtenis. De griffier sprong op en attendeerde fluisterend de kanton rechter er op dat het artikel waar onder baldadigheid verscholen gaat slechts een maximum straf van 30 toelaat. De kantonrechter maakte op zijn beurt de officier hierop attent, die de eis tot 30 of drie dagen te rugbracht. De kantonrechter vonnis te conform, waarna het tweetal, ver moedelijk blij met hun ditmaal voor deel brengende „status" de gerechts zaal verliet. VEENENDAAL. Uitslagen- van de wedvlucht Orleans over een afstand van 533 km. E. Sukkel 1-22-23-26-34; J. v. Nieuw- amerongen 2-7-14; G. de Geit 3-13; R. v. Doorn 4-8-10-18; G. Heikamp 5; H. Ulrich 6-9-17-28; A. J. v.d. Kolk 11; J. Geerenstein 12-16-31; C. v. Ginkel 15- 20-30; C. Donkelaar 19-21; A. v. Doorn 24; E. Heiwegen 25; T. den Hartog 27; P. W. v. Zetten 29-33; W. H. Roelofs 32. De duiven werden gepost om 6 uur. Eerstaankomende duif 14.25.13 uur. Hoogste snelheid 1052,9 m/min. BÜSSUM Ondanks het ontbreken van drie „vaste-kern"-spelers hebben The Blue Soeks de uitwedstrijd tegen het altijd lastige HCAW 5 met 5-9 gewonnen. Dat deze wedstrijd is gewonnen zonder Jan van de Hoef, Rini van Kooten (bei den dienst) en aanvoerder Jan van Rijnbach (blessure) is opnieuw een bewijs, dat het Veenendaalse honkbal zeer sterk vooruitgaat. Vooral door het ontbre ken van werper Jan van de Hoef had coach Leo Vonk het team nogal ingrijpend moeten wijzigen. Dit had hem tevens doen besluiten zelf de verdediging te leiden. Hij deed dit niet onverdienstelijk (10 x 3-slag, 2 x 4-wijd), doch hij moest de Bussummers toch zeven honkslagen toestaan. Hierbij waren echter vier „lucky- hits", veroorzaakt door de onwennigheid van het zeer jeugdige Socks-veld (ge middelde leeftijd 16jaar). De jeugd toonde echter ook duidelijk haar talent door o.a. een „duik-vangbal" van Jurriën Bosga en een dubbel-spel van korte stop Harry Beckers. wijd toestaan. Daarop verscheen de lste man van de Bussumse slagploeg in 't slagperk, doch deze werd door Harry Beckers uitgevangen en omdat de honk loper te vroeg van het eerste honk was vertrokken, kon Beckers door een aan gooi op het eerste een dubbel-spel ma ken. In de eerste VHC-slagbeurt namen de Veenendalers direct een 01 voor sprong, maar deze werd in de gelijkma kende door HCAW omgezet in een 21 achterstand door twee honkslagen en een scheidsrechterlijke dwaling, waar door achtervanger Kees van Hall even van de wijs werd gebracht. In de twee de innings kregen de Soeks wel twee honken bezet, doch kwamen niet tot sco ren. HCAW zag in deze innings zelfs geen kans tot het eerste honk door te dringen. Door tweemaal 3-slag van wer per Vonk en een grondbal naar eerste- honkman Van der Klift werden zij naar de „dug-out" teruggewezen. In de derde innings bleek opnieuw de zwakke mentaliteit van HCAW's eerste werper Bosch. Net als in de eerste wedstrijd liet hij het volledig afweten toen de Soeks-aanval zich begon te roe ren. Hiervan profiteerden de Soeks goed en scoorden driemaal (24). Het werpen moest nu overgenomen worden door Warnecker, die de VHC-ers, on danks de „volle" honken, van verder scoren kon afhouden. In de gelijkmakende derde slagbeurt zag de „kop" van de HCAW-slaglijst kans d.m.v. drie honkslagen even zove le punten te scoren, doch toen werden de Bussumers door een vangbal en tweemaal 3-slag resoluut afgestopt (5-4). In de vierde innings waren de Soeks reeds dicht bij de overwinning. Doch na dat Vonk de gelijkmaker had gescoord en alle honken nog bezet waren, maak ten zij een tactische fout, waardoor HCAW een dubbelspel kon maken (55). In de vierde HCAW-slagbeurt schakel de Vonk de eerste man op 3-slag uit, doch hij moest de volgende slagman 4- ARNHEM Vanavond begint de internationale filmweek in Arnhem met de vertoning van „You are a big boy now", een van de vele premières die er de komende dagen plaatsvinden. In het Rembrandt theater worden zestien internationale films gepresen teerd, waaronder ook een Tsjechische en een Zweedse produktie. Drie buiten landse filmacteurs komen naar Arnhem. Het zijn Jana Brejchova en Vlastimil Brodsky, hoofdrolspelers in de film „Sla nooit een vrouw, zelfs niet met 'n bloem" van de Tsjechische regisseur Zdenek Podskalsky, en Alan Arkin, ster uit „Daar komen de Russen, daar komen ze aan". In theater Saskia wordt een serie films uit de jaren 1934 tot 1936 ver toond. Het zijn: „Dood water" van Ge rard Rutten, „Op Stap" van Ernst Wi- nair, „De big van het regiment" van RHENEN De familie B., wonende aan de Valleiweg, heeft een ongenode gast gehad op het zilveren bruilofts feest. Eigenlijk was dat al afgelopen, want de vreemdeling is op bezoek ge weest, toen iedereen al heerlijk lag te ADVERTENTIE slapen na alle drukte van het feest. In het „Eigen Gebouw" was de fami lie B. tot ongeveer half drie bijeen. Te gen drie uur kwam men thuis. Verschil lende bruiloftsgasten, die niet meer naar huis konden omdat ze buiten Rhe nen woonden, gingen met het zilveren paar mee. Zij sliepen gedeeltelijk in de woonkamer en gedeeltelijk boven. In de gang hadden verschillende da mes hun handtasjes achtergelaten. Toen alles rustig was is er een insluiper ge komen. De man vond in de openstaan de schuur achter het huis de sleutel hij binnengestapt. Uit een handtasje van de keukendeur. Zonder moeite is nam hij de portemonnaie mee en uit drie andere beursjes nam hij het geld weg. Er wordt naar schatting honderd gulden vermist, en een polshorloge, dat in één van de tassen zat. De politie, die verschillende sporen heeft gevonden, heeft de zaak in onder zoek. Van nog een geval van insluiping is de Rhenenaar C. Z. de dupe geworden. Hij had achter zijn huis in een schuur tje dat al evenmin op slot zat, een brom fiets staan. Deze bleek 'sochtends te zijn verdwenen. Max Nosaeck, „Oranje Hein" van Max Nosaeck, „Lentelied" van Simon Koster en „Jonge Harten" van H. M. Joseph son en Charles Huquenot van der Linden. Velen zullen de populaire vedettes uit de jaren dertig nog eens willen zien en voor de jongeren zijn deze vooroor logse films ongetwijfeld bijzonder in teressant. In het internationaal gezelschap van films wordt in het Rembrandt theater de Nederlandse film „de verloedering van de Swieps" geïntroduceerd. Re gisseur is Eric Terpstra. Deze pre mière is in ons land met ongeduld te- gemoetgezien, omdat men benieuwd is hoe Ramses Shaffy, toneelspeler en zanger van de tophit „Sammy" het er op het witte doek afbrengt. Ram ses Shaffy heeft als hoofdrolspeelster naast zich Hetty Verhoogt. De titel van de film doet ons niet veelbelovend aan, maar titels zijn bedrieglijk. In onze rubriek „waar gaan we heen?" vindt u het volledig programma van de Arnhemse filmweek. ADVERTENTIE Toen in de vijfde innings de eerste twee „Blauwkousen" op de honken door drongen, moest ook HCAW's tweede werper van de werpheuvel af. Maar ook de derde werper Dalhuizen kon de Veenendalers niet meer tegenhouden. Nadat door 4-wijd voor Kees van Hall de honken „vol" kwamen, scoorde eerst Ries de Man door een foutieve aangooi van de HCAW-catcher (56). Leo Vonk velde toen het oordeel over zijn derde tegeristandêr-collegadoor 'n tweehonkslag, waarop Joop van Zee land en Kees van Hall over de thuis plaat snelden. (58). Opnieuw kwam er een werperswissel bij HCAW. Deze werper Brouwer bracht Jurriën Bosga d.m.v. een honkslag ook Vonk nog eens over de thuisplaat (59). Volgende slagman Beckers werd ech ter op het eerste honk uitgemaakt. In de laatste Bussumse slagbeurt leg de Leo Vonk de HCAW-ers volkomen zijn wil op. Wel kwamen door 2 honk slagen en een veldfout alle honken nog bezet, doch Vonk schakelde drie slag mensen op 3-slag uit. Hij kon met een gerust hart van de „mound" afstap pen, de zevende achtereenvolgende ze ge van de „Blauwkousen" was een feit. OPHEUSDEN. Het voetbalfeest, dat v.v. Opheusden telkenjare weer or ganiseert is ook dit jaar weer geslaagd. Vrijdagavond werd gestart met een wedstrijd van Sparta tegen een combi natie van Opheusden-spelers. Candia, dat tegen Sparta 1 zou spelen, kon niet komen, waarom Sparta een 6-tal spe lers uit het eerste had gelaten, aange vuld met spelers uit de tweede uitgave. Sparta ging snel van start en het was J. Huibers, die binnen de 2 minuten de stand op 1-0 bracht. Sparta toonde zich overigens veel sterker dan de Op- heusden-combinatie. Pas tegen de rust wist B. v.d. Pol de score tot 2-0 op te voeren. Na de rust weer een veel sterker Sparta, dat direct al door J. v. Kleef op 3-0 kwam. Toen pas kon Opheusden profiteren van een misverstand in de Sparta-achterhoede en H. v.d. Burg doelpuntte (3-1). B. v.d. Pol en J. v. Kleef zorgden er tenslotte voor, dat de Sparta combinatie won met 5-1. Zaterdagmiddag werd het voetbal- feest voortgezet met een jeugdwed strijd tussen Opheusden A en WAVV A uit Wageningen. Opheusden A miste nogal wat spelers en was niet opgewas sen tegen de Wageningse bezoekers, die met 6-2 wonnen. Zaterdagavond werd er een wed strijd gespeeld tussen een Opheusden- combinatie en een team van Dode- waard. Het werd een slechte wedstrijd, waarin Dodewaard uitkwam met de achterhoede van het eerste elftal. Op heusden had op de middenvoorplaats opgesteld de nog jeugdige J. v. Ossen bruggen, een talentvolle speler. Op heusden startte overrompelend en links buiten Arends scoorde de openingstref fer reeds na 10 minuten. Van de Berg bracht even later de stand op 2-0. Hier na volgde er een produktief kwartier tje voor Opheusden. Arends, Van Os senbruggen, nogmaals Arends en H. v.d. Brug voerden voor de rust de stand op tot 6-0. Na de hervatting mis te Dodewaard een strafschop jen direct daarop was het Arends, die de stand op 7-0 bepaalde. Met een afstandsschot wist A. Geurts voor Dodewaard tegen te scoren (7-1) en even later werd de stand nog 7-2. Tegen het einde van de match was het 'weer Van Ossenbrug gen, die met twee fraaie doelpunten de eindstand op 9-2 bracht in het voor deel van de Opheusden-combinatie. De publieke belangstelling viel enigszins tegen, maar 's avonds werd het druk ker. Het moment, waarop V.H.C. de score van 56 opvoert tot 58. Joop van Zeeland (no. 3) en Kees van Hall zijn beiden op weg naar de thuisplaat Score verloop: VHC 1 0 3 1 4 is 9 HCAW 5 20300 is 5 Werpersresultaten HCAW: Bosch, Warnecker, Dalhuizen, Brouwer: 7 x 3-slag, 12 x 4-wijd, 5 honk slagen tegen. VHC: Vonk: 10 x 3-slag, 2 x 4-wijd, 7 honkslagen tegen. Teamslaggemiddelde: 0.238. Hoogste persoonlijk-gemiddelde: L. Vonk 1.000 K. van Hall 0.333 J. van de Klift 0.333 H. Beckers 0.333 ADVERTENTIE JONGE per 1 liter fles RHENEN Door een 3-2 zege op AKU 3 uit Arnhem heeft het zaterdag middagteam van de Tennisclub „Rhe nen" zijn weg naar de promotie op een bijzonder goede wijze ingeslagen. Het was afgelopen zaterdagmiddag enorm spannend. Uit de eerste partij werd al direct een tegenpunt gescoord., Paul van der Schaaf wist zijn single niet te winnen en moest met 6-1, 6-3 het onderspit delven. Hierna speelde Corrie Visch het da- mes-enkel en bracht door een 6-2, en 6-1 zege de stand weer op gelijke voet. Het damesdubbel was een gemakke lijke prooi voor Corrie en Lucy Visch. Zij wisten met 6-0 en 6-1 te winnen. Het gemengd dubbel van Paul Stevens en Lucy Visch was het spannendst. Zij moeten beslissen of het 2-1 of 3-1 zou worden. Er werd met veel overga ve gespeeld en de Rhenenaren wisten er ternauwernood een 6-2, 2-6 en 6-3 eindstand uit te slepen. De heren-dub bel tenslotte bracht het tweede tegen punt. Hier verloren Paul Stevens en Henk Bosch met 6-2, 1-6 en 1-6. De promotiewedstrijd, die het team aan staande zaterdag tegen een nog onbe kende tegenstander op eigen terrein zal spelen, belooft bijzonder interes sant te worden. Vele supporters zullen bij deze match hun plaatsgenoten onge twijfeld aanmoedigen.

De Vallei | 1967 | | pagina 3