Rassenrel in Florida eist tonnen schade BRITSE TOP NIET VOOR VROUWEN t is Zondag Reclame-t.v. in Engeland in opschudding TelAviv herademt na De zeilscheepvaart wil concurreren N.A.V.O. zoekt antwoord Sibe HS Herstel ALLEMAAL IJS? Over de V.S. vrezen weer nieuwe onlusten Diplomaten uit receptie gelopen BOEING-BABY Beul van Oslo staat terecht Mengele herkend op film NADER BESCHOUWD ESJKOL DANKT VOOR HULP I POLITIE SLAAGS MET NEGERS Vele modellen en kleuren! I Vanaf 5.95 WAPENS BRAND IN ANTWERPEN FROST Zo fijn...zo lekker Jordanië beperkt geld opvragen DINSDAG 13 JUNI 1967 PEKING {Reuter) Britse, Russi sche en andere diplomaten uit Oost- europese landen zijn gisteren weggelo pen van een receptie, die de Nepalese ambassade in Peking gaf ter gelegen heid van de verjaardag van koning Mahendra. Oorzaak was een felle rede van de Chinese minister van buiten landse zaken, Tsjen Ji, die de westerse en de communistische regeringen kapit telde voor hun houding in de oorlog tussen Israël en de Arabische landen. De eerste diplomaat die wegliep was Donald Hopson, de Britse zaakgelastig de. Hij stond van zijn plaats op toen Tsjen Ji uitriep dat de „Britse imperia listen" in samenwerking met de „Ame rikaanse imperialisten" Israël hadden opgestookt een oorlog tegen de Arabi sche landen te beginnen. Hopson drukte de hand van de Nepalese ambassadeur, die naast de Chinese premier Tsjoe En- lai zat en ging heen. Enkele ogenblikken later beschuldig de Tsjen Ji de Sowjetunie ervan dat zij de Arabische landen in de steek had gelaten. Hij sprak in dit verband van de „Russische revisionistische kliek". Bij deze woorden stond de Russische zaakgelastigde op, gevolgd door de ambassadeurs of zaakgelastigden van Polen, Hongarije, Oost-Duitsland, Bul garije, Tsjechoslowakije en Zuidslavië. Zij liepen allen naar de tafel van de Nepalese ambassadeur, drukten hem de hand en verlieten de zaal. Alleen de zaakgelastigde van Roe menië bleef rustig op zijn plaats zitten. LONDEN. Voor vrouwen die in Engeland „de top" willen bereiken valt dat niet mee. Zij moeten opboksen tegen allerlei vormen van discriminatie die de mannen bevoordelen. Dit blijkt nog eens uit een onderzoek dat in Engeland is ingesteld. Het aantal mannelijke werkers in Engeland is twee maal zo groot als het aantal werkende vrouwen, maar in de inkomensgroep van 20.000 tot 30.000 gulden per jaar vindt men op elke twintig mannen maar één vrouw. Hoe verder men naar boven gaat in Enge land, hoe minder vrouwen men vindt. De verhouding in de salarisgroep bo ven de 50.000 gulden is zelfs vijftig mannen tegen één vrouw. Een van de conclusies uit het onder zoek is dat in de komende twintig jaar de vrouwen die daarvoor in aanmer king komen, alles in het werk zullen stellen om te proberen ook functies te krijgen die een salaris opleveren boven de 20.000 gulden. Zoals de toestand in Engeland nu is moeten de meeste vrouwen genoegen nemen met kantoor- of fabrieksbanen. In de periode 1961-'62 was het aan deel van de vrouwen in het hooglera- renkorps op de Britse universetieten maar twee procent. Bij de lectoren en privaatdocenten waren er wat meer, maar ook daa^ overwegen de mannen. Bij het onderwijs en in de verpleging bereiken natuurlijk veel meer Engelse vrouwen de top, maar de salarissen in die sectoren staan in geen enkele verhouding tot de verantwoordelijk heid die men daar draagt. Ook al worden sommige vrouwen in Engeland voor topfuncties benoemd, dan nog worden ze dikwijls geweerd uit de eetzaal van de topfunctionaris sen en uit allerlei vakorganisaties. In de statistieken van slachtoffers van de zogenaamde managersziekten komen vrouwen in Engeland nagenoeg niet voor. Wanneer er wat meer gebruik zou worden gemaakt van vrouwelijk talent dan zouden heel wat mannen, die eigenlijk niets voelen voor de spanning die hun werk meebrengt, het heel wat rustiger en gezonder kunnen hebben in hun werk, zo zou men uit het onder zoek kunnen concluderen. ADVERTENTIE «VOOR DE HANDEL: B. D. LEEFSMA N.V.. Ikérkstr. Amsterdam, tel. 23 27 271 MIAMI In de stad Tainpa in de Amerikaanse staat Florida hebben giste ren hevige rassenrelletjes gewoed. Een grote politiemacht raakte slaags met een menigte van ongeveer vierhonderd negers, die plimderend en brandstich tend door de straten van de stad trok. Politie en brandweer werden be schoten met munitie die uit een wapen- winkel was gestolen. De branden richt ten voor een kwart miljoen dollar (ongeveer negenhonderdduizend gul den) schade aan. De onlusten begonnen nadat een politieman een jonge neger had dood geschoten die gesnapt was by een inbraak. De jongen negeerde het bevel om te blijven staan en rende weg. Hy werd daarop neergeschoten. Toen het nieuws van de schietpartij in de stad bekend werd verzamelden zich grote groepen negers in de stra ten. Zij staken winkels en huizen in brand, plunderden winkels, hielden automobilisten aan, vernielden hun auto's en gooiden met stenen naar de politie. De politie van Tampa zag zich ge dwongen versterkingen te laten komen. Op het hoogtepunt van de onlusten werd in een gebied van anderhalve kilometer in het vierkant gevochten. De strijd kreeg een nog grimmiger karakter, toen de vechtende negers een wapenwinkel binnenvielen en met geroofde wapens en ammunitie de po litie begonnen te bestoken. Politie auto's met luidsprekers reden door de straten en waarschuwden dat op ieder een die in het bezit van een wapen werd gezien zonder waarschuwing zou worden geschoten. Na twee en een half uur namen de relletjes geleidelijk af. Op dat ogen blik was de gouverneur van Florida, Claude Kirk, naar Tampa onderweg om met de politie-autoriteiten te be raadslagen over de ernstige situatie. Hij zei later dat hij geen nieuwe uit barstingen van geweld vreesde. Maar de negerleiders in Tampa waren dat niet met hem eens en waren van oor deel dat het nog wel een week onrus tig zal blijven. De brandweer, die pas na het vuur gevecht tussen negers en politie doel treffend kon optreden, stond voor een ondankbare taak. Zij kon niet verhin deren dat twee woonhuizen, twee pak huizen en twee winkelcentra afbrand den. BRUSSEL Een Belgische vrouw heeft maandagochtend vroeg aan boord van een Boeing van de Belgische luchtvaartmaatschappij Sabena het le ven geschonken aan een zoon. Het kind werd geboren enkele minuten voor het toestel, dat op weg was van Kongo naar Brussel, een tussenlanding zou maken in Genève. Een Ameri kaanse vrouwenarts die zich onder de passagiers bevond, heeft de jonge moe der bijgestaan bij de bevalling siw vlot verliep. Moeder en kind maakten het bij aankomst in Genève uitstekend. ANTWERPEN Brand heeft een koeltoren van Petrochim, petrochemi sche fabrieken vernield. De schade wordt op 17 miljoen francs geraamd. Na vijf uur was de brandweer de brand meester. Van onze correspondent. LONDEN Op de Londense effec tenbeurs zyn de aandelen van sommige commerciële televisiemaatschappijen gisteren gekelderd met meer dan 110 miljoen gulden. Oorzaak daarvan is een ingrijpende reorganisatie bij de commerciële tele- A Amerikaanse politie in actie tegen neger-schutters, die tenslotte zich overgaven. A Een bittere oorlogsweek is voorbij, maar in de straten van de Israëli sche stad Tel Aviv is daar geen spoor meer van te vinden. Verliefde paartjes slenteren ongedwongen door de straten die weer hel verlicht zijn, nu de ver duisteringsbepalingen zijn opgeheven. De café-terrassen stromen vol. De men sen hebben elkaar veel te vertellen. Er is in één week ook zoveel gebeurd. BONN Zeilschepen kunnen ook te genwoordig nog concurreren met mo torschepen, meent ir. Wilhelm Prölss uit Hamburg. De 66-jarige scheeps bouwkundige en amateur-zeiler heeft een zeilvrachtschip ontworpen, dat zijn lading dertig procent goedkoper ver voert dan een gewoon motor- of stoom schip. „Dynaschiff" heeft ir. Prölss dit scheepstype gedoopt, waarmee hij denkt de scheepvaarthistorie te kunnen terugdraaien. De 160 m lange zeemas- ter is berekend op een vracht van ze- BONN In Baden-Baden is gis teren het proces begonnen tegen de 55-jarige Helmuth Reinhard, die tij dens de Tweede Wereldoorlog hoofd was van de Gestapo in Noorwegen. De voormalige majoor van de SS wordt beschuldigd van moord en van depor tering van 530 Joodse Noren naar het concentratiekamp Auschwitz. Reinhards eigenlijke naam is Patsch- ke, maar in de nazitrjd liet hij die veranderen in het „arischer" klinkende Reinhard. Na de oorlog nam hij zijn oude naam weer aan. Toen hij in 1964 werd gearresteerd had hij een voor aanstaande positie in een uitgeverij. Reinhard wordt ervan beschuldigd dat hij vier Noren had doodgeschoten. Bovendien zou hij een verzetsstrijder hebben vermoord. Hij ontkende echter. Naar hij zei handelde hij uit zelfverde diging. ventienduizend ton massagoed. Elk van de zestig meter hoge masten draagt vijf zeilen. Prölss' voornaamste vondst is, dat deze masten hol en draaibaar zijn. In de holle masten kunnen de zeilen worden opgeborgen. Een druk op de knop in de stuurhut is voldoende om de zeilen langs elektronische weg te hij sen of te strijken. Zij worden tevoor schijn getrokken langs raas, zoals gor dijnen langs hun roetjes. Het schip zou daardoor veel minder personeel nodig hebben dan een motor schip. Een van de zwakste punten van de zeilvaart-oude-stijl was, dat deze een enorme behoefte hadden aan matrozen, de zeilen en touwwerk konden bedienen. Dank zij de draaibaarheid van de masten kan het schip, volgens ir. Prölss sneller manoeuvreren dan de zeilschepen van vroeger. De zeilen zijn zo nauw aan de raas bevestigd, dat de vijf zeilen van één mast steeds als het ware één groot zeiloppervlak vormen. Met zijn in to taal 9600 m2 zeil een ongekende op pervlakte zou het „Dynaschiff" dan ook veel sneller kunnen varen dan de historische zeilschepen. Ir. Prölss heeft tien jaar gewerkt aan zijn ontwerp. Het schip is beproefd in een windtunnel van het Hamburgse Instituut voor de scheepvaart. Daarna is het ontwerp, met subsidie van de stad Hamburg, tot in detail getekend en berekend. Daarbij bleek dat de onkos ten per ton lading ongeveer een derde lager waren dan die van de huidige mo torvrachtvaarders. Ir. Prölss wacht nu met spanning op een reder, die bereid is 10 miljoen mark neer te tellen voor een werkelijk „Dynaschiff". FRANKFORT Dr- Josef Mengele, kamparts van het voormalige concen tratiekamp Auschwitz, zou door meer dan 100 mensen zijn herkend op een stukje film, dat in maart in 1966 in Ar gentinië werd opgenomen door een Bra ziliaanse televisieverslaggever. Mengele, die wordt beschuldigd van het toepassen van experimentele chi rurgie op gevangenen in Auschwitz, staat met Hitiers plaatsvervanger Mar tin Bormann bovenaan de lijst van meestgezochte nazimisdadigers uit de Tweede Wereldoorlog. Een van de bekendste officieren van justitie van West-Duitsland, in zaken van oorlogsmisdaden Fritz Bauer uit Frankfort, probeert nu vast te stellen of bedoelde man op de film inderdaad Mengele is. Volgens een van Bauers assistenten, dr. Hans Grossmann, komt „Mengele" maar op drie en een halve seconde van de film (16 mm) voor. Een groot aantal getuigen, onder wie veel gevangenen uit Auschwitz, zouden volgens het Westduitse weekblad Der Spiegel dr. Mengele hebben herkend toen de Tsjechische journalist Miroslav Strafelda hun de film vertoonde. De man op de film zou twee keer per week in een boot de Parana in Argentinië oversteken. De boot heet Viking, zoals ook de S.S.-divisie heette waartoe Mengele behoorde. Mengele zou sinds 1959 de Paraguayaanse na tionaliteit bezitten. T")e crisis in het Midden-Oosten heeft opnieuw aangetoond dat de Europese landen in de wereldpolitiek geen rol van betekenis meer spelen. Dat de wapens nu rusten is vooral te danken aan de overeenstemming die Moskou en Washington hebben be reikt, waardoor een optreden van de Veiligheidsraad mogelijk werd. De westelijke, grote landen heb ben een „neutraliteitspolitiek" ge voerd. Dat mocht overigens niet ver hinderen dat de Arabische teleurstel ling over hun militaire onmacht ge koeld werd op Britse en Ameri kaanse eigendommen. Frankrijk lijkt er nog het gunstigste van af te ko men, hoewel Israël allerminst tevre den is over zijn grootste wapensle verancier, die in de moeilijkste uren een uitvoerverbod in werking liet treden. A^andaag zal in Luxemburg menig harde noot worden gekraakt over de situatie in het Mid den-Oosten. De ministers van Buiten landse Zaken van de vijftien landen aangesloten bij de NAVO, komen er voor hun voorjaarsvergadering bij een. Aangezien louter politieke za ken op de agenda staan, zal ook de Franse minister Couve de Murville aanwezig zijn. Als bondgenootschap is de NAVO niet rechtstreeks betrokken bij de strijd tussen Israël en de Aiabische landen. Men ontkomt er evenwel niet aan de toestand in een zo nabij ge bied te bespreken. Die bespreking echter zal direct duidelijk maken hoe verschillend de opvattingen binnen de NAVO zijn. Tegenover een duidelijk uitgesproken sympathie voor Israël van Neder landse zijde, staan de onverholen verklaringen van sympathie voor de Arabieren, zoals die door Turkije en Griekenland zijn afgelegd. Engeland en Frankrijk heten dan wel neutraal te zijn, maar zij torsen steeds de er fenis van hun optreden tijdens de Suezcrisis van 1956. Van Duitsland zou niemand accep teren dat het zich tegen Israël keert, maar aan de andere kant heeft Bonn de laatste maanden juist kleine suc cessen geboekt met het herstel van de betrekkingen met Arabische lan den. rje belangrijkste figuur in Luxem burg zal ongetwijfeld de Ameri kaanse minister Dean Rusk zijn. Van hem wordt verwacht dat hij een verklaring zal geven van de Amerikaanse politiek van de laatste dagen. Hij ook zal pogen de bondge noten te bewegen een zo groot moge lijke eenheid te brengen in de poli tiek ten aanzien van het Mid den-Oosten. De toestand zal daar explosief blij ven, zolang niet de vrije doorvaart door de Straat van Tiran wordt gega randeerd en geen einde komt aan de bedreiging van de grenzen van de Joodse staat. Anderzijds moet het Nasser en zijn vrienden duidelijk worden gemaakt dat het Suezkanaal en de olievoorraden in het Midden- Oosten weliswaar uiterst belangrijk zijn, maar niet onmisbaar. Terecht is in de Tweede Kamer opgemerkt dat niet het verschil in economische ontwikkeling de voor naamste oorzaak van de uitbarsting is geweest. Al behoeft men dan niet de ontwikkelingshulp te vergeten, in de eerste plaats is de crisis een poli tiek probleem. Of de NAVO in staat zal zijn een gemeenschappelijk poli tiek antwoord te geven, zal in Luxem burg moeten blijken. visie die gisteren is aangekondigd. Een van de maatschappijen krijgt geen contract meer, er worden drie nieuwe opgericht en twee andere worden samengesmolten. Dit alles heeft een uittocht tot gevolg van allerlei hoge functionarissen van de BBC, die nu in de leiding van de nieuwe organisaties worden opgenomen. Eens in de zes jaar worden de contracten van alle commerciële televi siemaatschappijen in Engeland, die al lemaal op regionale leest zijn ge schoeid, onder de loep genomen. Dat gebeurt door de Independant Tele vision Authority, het hoogste en toe zichthoudend orgaan van de commer ciële televisie. Ditmaal ging die na maanden van intensieve besprekingen met de belanghebbenden wel erg gron dig te werk. Men hoopt door de reorga nisaties een reservoir van nieuw talent te kunnen aanboren. In Wales en West-Engeland wordt de vroegere diplomaat lord Harlech. Er komt een nieuwe onder leiding van de vroegere diplomaat lord Harlecht. Een van zijn commissarissen wordt de bekende acteur Richard Burton. Samen met zijn vrouw, de filmster Elisabeth Taylor, heeft hij een financieel belang bij deze nieuwe televisie - onderne ming. Ook de acteur Stanley Baker heeft dat. In Londen heeft een nieuwe groep het recht verworven om de uitzendin gen te verzorgen op de weekeinden. Daar heeft de vermaarde 28-jarige David Frost geld ingestoken, de win naar van de Gouden Roos van Mon- treux met zijn „Frost over England". Frost wil meer serieuze en actualitei tenprogramma's op de weekeinden, waar nu de leut en de frivoliteit nogal overheersen bij de reclametelevisie. Bepaald is dat de groep van David Frost, die onder leiding komt te staan van een van de bekendste functionaris sen van de B.B.C.-televisie, investerin gen moet aanvaarden van een landelijk dagblad, een weekblad en een zondags blad. Het dagblad is The Daily Tele graph, dat gaat met vier miljoen gulden deelnemen aan het kapitaal van de onderneming, dat 45 miljoen gul den groot wordt. Ook een nieuwe maatschappij, die vanaf heden zendtijd in Yorkshire heeft gekregen, krijgt belangrijke steun uit de krantenwereld, maar The Independant Television Authority ziet erop toe dat geen enkele krant een meerderheid van de aandelen verwerft in een commerciële televisiemaatschap pij. Bij Scottish Television was dat wel het geval. Die maatschappij behoort nu toe aan het concern van de Canadese krantenmagnaat Roy Thomson, eige naar onder meer van de Times en de Sunday Times. Hij moet zijn aandelen pakket van Scottish Television terug brengen van 55 pet. tot 25 pet. Daar mee blijft hij de grootste aandeelhou der. DEN HAAG Premier Esjkol van Israël heeft gisteren „namens de rege ring en het volk van Israël" zijn „diep ste en oprechtste dank" betuigd aan de genen die zich als vrijwilliger voor Is raël hebben opgegeven. „In de van noodlot vervulde en moei lijke periode die de staat Israël de laat ste weken heeft doorgemaakt, heeft de wetenschap dat ons volk op dit uiterst gewichtige ogenblik niet alleen stond maar dat uit bijna alle delen van de wereld tienduizenden joden en niet-jo den spontaan en zonder aarzelen hun diensten aangeboden, ons vervuld met vertrouwen en vreugde. Het was voor ons een bron van onbegrensde kracht en inspiratie", aldus de premier. „De snelle loop der gebeurtenissen heeft het intussen onnodig gemaakt vrijwilligers uit hun woonplaatsen te laten vertrekken en hen van hun fami lie te scheiden. Niettemin zal de herin nering aan de geestdriftige bereidheid die aan de dag is gelegd om in deze his torische dagen schouder aan schouder met ons te staan, nooit in onze dank bare harten vervagen." „Onze zekerheid dat wij in het uur van de beproeving niet aan ons lot zouden worden overgelaten, is honderd voudig bevestigd", zegt de premier. Hij heeft zijn dank via de Israëlische am bassades laten verspreiden. ADVERTENTIE w - k i SIBEMA-VERKOOP. bel 04490-5055 "T|avid heeft Goliath opnieuw in het bijbelse land geveld. Maar hoewel 't schieten is ge staakt, is de oorlog niet afgelopen. Nog jarenlang zullen grote en klei ne landen geplaagd worden door de gevolgen van een dramatische week. Tsraëls bliksemoorlog heeft som mige mythen vernield. Allereerst de mythe van de Arabische solidari teit en van de Arabische bevrijder overste Gamal Abdel Nasser, die, eens geprezen als de held van alle Arabieren, thans moet toegeven dat hij de schuld is van de vernedering. Hij is teruggekomen op zijn besluit om heen te gaan, maar zijn bekente nis heeft de Arabieren in de war ge bracht. De schok zou er toe kunnen leiden, dat de Arabieren opnieuw uit eenvallen, zoals in vorige crises is ge beurd. Ten tweede was er de mythe in het Westen van het handhaven van een bewapeningsevenwicht in 't Midden- Oosten. Die mythe is in rook opge gaan. Britse, Amerikaanse en Franse wapens in Israëlische handen bevoch- KONING HOESSEIN zondebok? ten Britse en Amerikaanse wapens in Jordaanse handen. Israël's westelijke wapens werden zowel tegen Westelij ke als Russische wapens in Egypte en Syrië gebruikt. Het „evenwicht" had geen betekenis. Ten derde was er de communisti sche mythe: dat een grote en dure toevoer van Sovjet-wapens voldoende was om een beschermeling op te bou wen tot een betrouwbare bondgenoot. Het zal de nerveuze grote mogend heden geruime tijd vergen om conclu sies te kunnen trekken uit de balans van de vorige week. Israël's bliksem- overwinning op zijn buren bevrijdde de Ver. Staten van een onprettig di lemma. Israël had geen interventie nodig om zich te vrijwaren tegen de vernietiging, waarmee de Arabieren hadden gedreigd. Maar de betrekkin gen van de Arabische landen met Washington zijn lelijk gehavend. Zelfs gedeeltelijk herstel zal lange tijd duren. T"|e Sovjet-Unie kreeg zware litte- kens. Moskou vertoonde zijn vlag op de Middellandse Zee, maar toen het erop aankwam, deinsde Moskou vijf jaar na de Cubaanse rakettencri- sis opnieuw terug voor een kracht proef. De Arabieren die excuses zoe ken voor hun nederlaag, zijn stellig van oordeel, dat het Kremlin hen heeft laten vallen. De „image" van Rusland bij de ongeduldige revolutio nairen van Azië, Afrika en Latijns- Amerika heeft zwaar geleden, en communistisch China zal daarvan trachten te profiteren om zijn invloed overheersend te maken, vooral bij de Afrikaanse ballingen die bij tientallen in Cairo rondlopen. West-Europa heeft reden zich zor gen te maken over de olie van het Midden-Oosten, indien de Arabieren de producerende landen er toe kun nen bewegen, de olie achter te hou den, ongeacht de schade die hun eigen economie daarvan zal ondervin den. Een lange onderbreking van de olietoevoer kan in West-Europa tot grote moeilijkheden leiden, o.a. door de scherpe stijging van de vervoer kosten van brandstof uit andere bron nen. ügypte, Syrië en Jordanië zijn ernstig gehavend. Voor honderden mil joenen dollars aan Sovjet-uitrusting hebben de Egyptenaren in nog geen week verloren. Waar moet Nasser heen, nu zijn economie zwaar is getroffen, hem de middelen ontbreken om de wapens te vervangen en zijn leiderspositie ernstig is aangetast? Syrië, dat van alle Arabieren de meest oorlogszuchtige was en groten deels de verantwoording draagt voor de crisis die tot oorlog leidde, is verne derd en geschokt. Zijn economie bloedt en zijn naar Moskou neigend bewind kan de straf betalen, misschien in de vorm van een revolutie. Hangende komende besprekingen heeft Jordanië al zijn gebied ten wes ten van de Jordaan verloren. Uiteinde lijk lijkt het waarschijnlijk, dat de Arabieren de jonge koning Hoessein tot zondebok zullen maken voor hun vernedering, aangezien zijn wapens en steun uit Amerika en Engeland kwa men. Koning Feisal van Saoedi-Arabië, die lange tijd een politieke oorlog met Nasser heeft gevoerd, zal ook het voorwerp van agitatie worden, ook al heeft hij de gewapende steun van ziin land voor de gezamenlijke Arabische zaak toegezegd. Saoedi-Arabië heeft al/ zwaar te lijden door het verlies van inkomsten uit de olie en de druk op zijn economie kan tot gevaarlijke po litieke moeilijkheden leiden. AMMAN De centrale bank van Jor danië heeft de banken in het land mee gedeeld de geldopvragingen te beper ken tot tweehonderd dinars, ongeveer tweeduizend gulden per maand. Hier van zijn uitgezonderd: overheidsdien sten, diplomatieke missies, instellingen van de Verenigde Naties, kerkelijke en liefdadige instellingen, ziekenhuizen maatschappijen op aandelen en buiten landse rekeninghouders.

De Vallei | 1967 | | pagina 7