met onze fchaats- kampioenen naar de Olympische Winter spelen! ing-O-heat imz o centrale Q flatverwarming VOLLEDIG GEÏNSTALLEERD TREETS SMELT IN UW MOND NIET IN UW HAND BIJ INRUIL VAN UW GASHAARDEN RING-O-HEAT RINGVERWARMING Zorg dat U zonder zorgen met uw kinderen op vakantie kunt gaan. C A helpt U daarbij. Laat uw kinderen volop genieten en maakt U zich geen zorgen over hun kleding. Die kan tegen ravotten en vuil worden. Het is vakantiekleding van C A, dus: sterk, wasbaar, kleurecht, krimpvrij, zonnig en... voordelig. ■liJÓ Beantwoord onderstaande vragen. Schrijf zo op een briefkaart (let op de Juiste frankering: 15 cent) en zend deze vóórl 6 augustus 1967 naar postbus 65, te Veghel N.B. U hebt dan kans opéén van de tien reizen voor twee personen naar de Olympische Winterspelen in Grenoble! Tevens 100 troostprijzen. Een deskun dige jury zal de beste inzendingen uitkiezen. De uitspraak van de jury is bindend; over de wedstrijd wordt niet gecorrespondeerd. Personeelsleden van Mars en haar reclamebureau zijn, evenals hun gezinsleden, van deel name uitgesloten. HIER ZIJN DE VRAGEN: 1 Wat is in werkelijkheid de kleur van het pakje A? Is het geel/groen/rood/oranje? pakje A pakje B 2 Welk van de Treets-pakjes bevat pinda's in melkchocolade, pakje A of B? 3 Onderstaande slagzin geeft het voordeel aan van Treets met de pinda en Treets met louter melkchocolade van binnen. 4 Bedenk een eindregel voor onderstaand rijmpje. Schrijf deze regel op uw briefkaart. tluC grote Treets wedstrijd Wat is in werkelijkheid de kleur van het pakje B? Is het blauw/violet/oranje/geel? Welk van de Treets-pakjes bevat melkchocolade-pastilles in een krokant suikerlaagje, pakje A of B? Maak deze slagzin af. Treets smelt niet Wie wil er Treets? Nou asjeblieft I Na school, op feestjes, tussendoor Treets is bij groot en klein geliefd Vergeet vooral niet op de briefkaart duidelijk in blokletters uw naam, straat en woonplaats in te vullen. fl 1900-- Deze prtfs is alléén mogelijk bij inruil van uw gebruikte gashaard of gashaarden. Ringverwarming, Europa's grootste installatiebedrijf voor individuele centrale verwarming geeft voor uw onbeschadigde gas haard, mits deze niet ouder is dan bouwjaar 1964 en afhankelijk van de kwaliteit van de haard, een inrullwaarde van max. 60% van de koopsom. Maximaal mogen 2 gashaarden per installatie ingeruild worden. Zonder inruil ligt de prijs van een Ring- O-Heat-installatie reeds uiterst laag, n.l. minimaal f 2350.en maximaal f 2850.compleet geïnstalleerd. Ring-O-Heat is een revolutionair en door ons beproefd centraal verwarmingssysteem voor flats, waarbij een elegante moederhaard als warmtebron dienst doet. Deze c.v.-haard verwarmt tevens het water van maximaal 6 radiatoren. Het geheel is thermostatisch regelbaar, terwijl de radiatoren ook afzonderlijk aan- en afgesloten kunnen worden. Onze prijzen zijn inclusief installatiekosten en alle materiaal, zoals haard, radiatoren, leidingwerk, thermostaat, pomp en expansievat. Het geheel wordt uitgevoerd in rond leidingwerk van geringe diameter door eersteklas tech nici, dus geen foeilelijke koppelingen in uw circuit. De temperaturen worden uiteraard gegarandeerd, terwijl de in stallatie in haar geheel verhuisbaar is. Ringverwarming is een verfijnd verwarmingssysteem, dat met een uiterste precisie wordt uitgevoerd. Het voldoet aan de hoogste normen, zowel warmtetechnisch als esthetisch. Bij de warmteberekening wordt met alle factoren rekening gehouden. Zo wordt met behulp van een computer niet alleen rekening met windrichting en bouwwijze gehouden, doch ook met openingen (spleten) van alle beweegbare delen in uw woning. Het leidingwerk wordt in vierkante buis van geringe diameter uitgevoerd en na opmeting door technische deskundigen geheel voorgefabri- ceerd in ons produktiebedrijf en daarna pasklaar (tailor-made) in uw woning aangebracht. Niet alleen wordt hier mee bereikt, dat alles in de kleinste details uiterst zorgvuldig wordt uitgevoerd, doch ook dat één en ander zonder noemenswaardig bezwaar in uw bestaande woning kan worden gemonteerd. Ringverwarming is in meerdere capaci teiten leverbaar, zodat de installatie aan verschillende omstandigheden kan worden aangepast. Doordat de haard tevens de warmte levert voor de radiatoren, worden de laagst mogelijke stookkosten bereikt. De haarden zijn zowel in moderne als klassieke vorm uitgevoerd en daardoor aanpasbaar aan elk interieur. Ringver warming is ook te leveren in een 2-pijpleidingssysteem, uiteraard is de prijs dan beduidend lager. Bij dit 2-pijpleidingssysteem wordt een unieke c.v.-ketel geleverd, welke aangluitbaar is op het bestaande schoor steenkanaal of te plaatsen met gevelafvoer. De plaatsbaarheid is nog vergroot door de uiterst geringe breedte 16 - 24 cm, afhankelijk van de capaciteit. Uniek is daarbij, dat één wand van de ketel fungeert als radiator, dus dubbele ruimtewinst. NAAM: ADRES: coupon WOONPLAATS: Opsturen aan Ringverwarming n.Y. Kelders 29/33 Leeuwarden. Gelieve mij uitvoerige documentatie te zenden over Ringverwarming/Ring-ó-heat/c.v. ketel. (doorhalen wat niet van toepassing is)

De Vallei | 1967 | | pagina 8