Tom Okker niet bij geplaatste spelers voor Wimbledon Touwtrekken om Somardzic Nieuws van de transfermarkt „""tx) Militair elftal versloeg GVAV Bouman nog geen clubkampioen Gianni Ronde Motta leider in van Zwitserland Wim Guldemond staat er goed voor in Kieler Woche Nico kón niet scoren Tom Okker voor Gisbert te sterk Twee Duitse ploegen Weer tijdbonificaties in Tour de France Joop Zoetemelk in Turkije tweede f Vijf jaar en boete voor Cassius Clay Wedvlucht Pont St.-Max van „De Luchtreiziger" Ledenvergadering v.v. Veenendaal Atletiek-titelstrijd van de NPSB Merkwaardig Lijsten HOOFDPIJN? WITTE KRUIS VDC-competitie 0 Henny van Nee (27), die vijfmaal in het Nederlandse elftal speelde, heeft een contract getekend bij de Belgische club La Gantoise. Van Nee speelde eer der voor Heracles en GVAV. 0 Chris Lammers (21) en Adrie Vo gel (19) van DOS zijn door Zwolse Boys gecontracteerd 0 De 29-jarige achterhoede-speler van PSV, Ger Donners, heeft dinsdag een contract getekend bij het gepromoveerde NEC uit Nijmegen. Na Hans Venneker (Feyenoord) is Donners de tweede grote aanwinst voor de Nijmegenaren. Wèg pijn Als u v__y poeders kiest! „Supermarkt" WOENSDAG 21 JUNI 1967 LONDEN Nederlands tenniskampioen Tom Okker, die zaterdag in Bristol nog zijn grote vorm demonstreerde met het veroveren van het kampioenschap van West-Engeland, komt niet voor op de lijst van de acht geplaatste spelers voor het toernooi van Wimbledon. Titelhou der Santana is door de plaatsingscom missie bovenaan de lijst gezet, gevolgd door Emerson, Newcombe, Roche, Drys- dale en Fletcher. Okker heeft Drysdale dit seizoen al twee keer verslagen, maar de commis sie zal rekening hebben gehouden met het feit dat de Zuidafrikaan een steeds groeiende vorm heeft getoond en nu weer is beland op het niveau van verleden jaar. MERKWAARDIGER is dat men ook de voorkeur heeft gegeven aan Leschly uit Denemarken (7) en de Australiër Bowrey (8), die eergisteren nog door Okker is verslagen. Behalve Okker zijn ook tennissers als Hewitt en Davidson niet geplaatst. Davidson drong verle den jaar via overwinningen op onder anderen de Amerikaan Graebner, Ok ker en de geblesseerde Emerson door tot de halve finales van Wimbledon. De plaatsingslijst is een duidelijk bewijs hoe gering de verschillen aan de top afgezien dan van Emerson en Santana op het ogenblik zijn. Waar schijnlijk heeft wat Okker betreft ook meegeteld dat hij bijna een jaar uit de roulatie is geweest op topniveau. De plaatsingslijsten: Herenenkelspel: 1. Santana (Sp); 2. Emerson (Austr); 3. Newcombe (Austr); 4. Roche (Austr); 5. Drysdale (Z Afr); 6. Fletcher (Austr); 7. Leschly (Den); 8. Bowrey (Austr). Damesenkelspel: 1. Billie Jean King (VS); 2. Maria Bueno (Braz.); 3. Ann Jones (GB); Frangoise Dürr (Fr); 5. Nancy Richey (VS); 6. Lesley Turner (Austr); 7. Annette van Zijl (Z Afr); 8. Virginia Wade (GB). Gemengd dubbelspel: 1. Davidson (Austr) Billie Jean King; 2. Fletcher Maria Bueno; 3. Roche Judy Tegart (Austr); 4. McMillan Annette van Zijl (Z Afr); Herendubbelspel: 1. Newcom be Roche; 2. Hewitt McMillan (Zd- Afr.); 3. Bowrey Davidson; 4. Emer son I Fletcher; Damesdubbelspel: 1. Maria Bueno Nancy Richey; 2. Ann Jones Virginia Wade; 3. Rosemary Casals Billie Jean King (VS); 4. Judy Tegart Lesley Turner (Austr.). LONDEN In het toernooi om de tenniskampioenschappen van Londen ze gevierde Tom Okker over de Spanjaard Gisbert (6-2, 6-1) en de Australiër Bow rey (6-3, 3-6, 6-3). De Nederlandse da mes deden het veel minder goed. Alleen Trudy Groenman zegevierde. Zij klopte de Australische Joan Cottrill met 6-0, 6-1. Betty Stove verloor vande Ameri kaanse Ann Richey (3-6, 2-6) en Lidy Jansen Venneboer van de Engelse Ann Jones (0-6, 1-6). Els Veentjer-Spruyt staakte in de eerste set bij een achterstand van 3-1 te gen de Amerikaanse Kathleen Harter de strijd wegens een verrekte beenspier. Een verrassing was de prestatie van de Fransman Contet, die de Australiër Fletcher uitschakelde: 10-8, 12-10. bestuur van de Enschedese vereniging Twente heeft bij de sectie betaald voet bal van de Koninklijke Nederlandse Voetbalbond een klacht ingediend over de transfer van de Zuidslaaf Samardzic van Twente naar Feyenoord. De Rot terdamse club echter is ervan over tuigd dat de Zuidslaaf het volgende sei zoen in Feyenoord mag spelen. Tijdens een bezoek van een Rotter damse delegatie aan OFK Belgrado, de vrogere club van Samardzic, is name lijk gebleken, dat de betrokken speler per 20 december '66 voor zes maanden ter beschikking is gesteld van Twen te. Na die periode zou hij moeten te rugkeren naar Belgrado. Feyenoord heeft nu onderhandeld met deze Zuid- slavische vereniging en daarmee is de zaak voor de Rotterdammers rond. Feyenoord meent op grond van de bestaande overeenkomst tussen Samar dzic en Belgrado dat het niet hoefde te gaan praten met bestuurders van Twen te, die echter hun klacht bij de KNVB op het uitgebleven contact baseren. De Enschedese club heeft zich bovendien van rechtskundige bijstand verzekerd, omdat zij meent dat deze zaak civiel- rechterlijke consequenties kan hebben. Samardzic heeft niettemin pas dezer dagen een brief gedateerd 14 juni naar Twente gestuurd waarin hij vraagt op de trandferlijst te worden ge zet. Over dit verzoek wil Twente nu praten met de KNVB. Voorts wil Twente de Zuidslavische voetballer contractbreuk verwijten. De Enschedeërs hebben zich voorgenomen van Feyenoord een hoog transferbe drag te eisen als zij door de KNVB in het gelijk worden gesteld. Op basis van de overeenkomst tussen Samardzic en Belgrado is Feyenoord er na een be spreking over de transfersom van over tuigd aan zijn verplichtingen te hebben voldaan. De Rotterdamse club wil de Zuidslaaf al op zaterdag 1 juli laten meespelen in de intertotowedstrijd tegen Straats burg. BERN (ANP) Twee Duitse voet balploegen zullen hun land vertegen woordigen in het komende toernooi om de Europese beker voor bekerwin naars. Naast Bayern München, bekerhouder van Europacup II, is ook de inschrij ving van Hamburg SV door de Euro pese Voetbal Unie geaccepteerd. Tom Okker: in vormmaar niet ge plaatst de leiders van de wielerronde van Frankrijk, Jacques Goddet en Felix Le- vitan, dinsdag een persconferentie ge geven ter gelegenheid van de 54e edi tie van de „Grande Bouclé" die don derdag 29 juni in Angers van start gaat en zondag 23 juli in Parijs eindigt. In tegenstelling tot de Tour van verleden jaar zullen dit jaar weer bonificaties gegeven worden aan de eerste drie aan komenden, namelijk 20 seconden voor de winnaar, 10 seconden voor de twee de en 5 seconden voor de derde. Deze bonificaties gelden echter niet voor de bergetappes en de ritten tegen het uur werk. Verder zal voor de renner (of ren ners), die in de laatste vijfhonderd me ter voor de eindstreep het slachtoffer wordt van een valpartij, dezelfde tijd worden genoteerd als voor degenen in wiens gezelschap hij zich bevond op 't moment van de val. Onregelmatigheden zoals het zich laten duwen op steile hel lingen, zullen zwaar worden gestraft. Als vrolijke noot vertelde Jacques Goddet, dat een Zwitserse supporter had uitgerekend, dat de etappe van Angers naar St. Malo de duizendste is sedert de „geboorte" van de Ronde van Frankrijk. UTRECHT Ontevreden over de fi nanciële regeling voor het komende sei zoen hebben, met urvgnnndeiaozit zoen hebben, met uitzondering van Teunissen, Kool, Huussen, Voorn en Kannemeyer, alle overige spelers van Elinkwijk geweigerd het hun aangebo den contract te tekenen. Van der Merkt, Coté en Van Laatum hebben het bestuur verzocht op de trans- ferlijst geplaatst te worden. 0 Arie Don (22) van NAC uit Breda heeft een contract getekend voor Hol land Sport uit Den Haag. f) Hermes DVS heeft Ton Rutz (21), oelman van Excelsior '20 gecontrac teerd. DOS heeft Arte Witzand van Zwolse Boys overgenomen. Ook Nico van Vul pen gaat voor DOS spelen. DOS en Zwolse Boys zijn overeenge komen dat zij het komende seizoen op velerlei gebied zullen gaan samenwer ken. ISTANBOEL (ANP) De Neder landse wielrenner Joop Zoetemelk is, achter de Oostenrijkse renner Kranis- ter, tweede geworden in de zesde etappe van de Ronde van de Zee van Marmora. Zoetemelk finishte in dezelf de tijd als Kranister, die de 102 kilometer, van Balikesir naar Bandir- ma, aflegde in 2.40.50. Van Lachterop eindigde, eveneens in dezelfde tijd, als vijfde. ADVERTENTIE GRONINGEN Het Nederlands mi litair elftal heeft dinsdag in Groningen een oefenwedstrijd tegen GVAV met 21 gewonnen. Het was een pittige wed strijd, waarin de Groningers iets ster ker waren, maar met weinig overleg te werk gingen. Het spel van de mili tairen was technisch beter verzorgd. Na tien minuten gaf Fritsen GVAV met 'n kopbal de leiding, maar na ruim een half uur scoorde Van der Kuylen uit een fraaie voorzet van Jan Mulder de gelijkmaker. Hoewel Mulder weinig in het spel betrokken werd, slaagde hij er toch in vijf minuten voor tijd het win nende doelpunt te maken. GVAV: v. Leeuwen, Petterson, Ren ders, Wortelboer (Breinburg), v. Vlier- den, Franssen (Van Tilburg), Koeman, Cornelis, Visser, Fritsen, Beuvink (Hor dijk). Militairen: Van der Wekke (Excelsior) Van Wijngaarden (Feyenoord); Hulshoff (Ajax), Aty Graaumans (NAC), Achter berg (DOS), Jansen (Feyenoord), Van der Heyde (Xerxes), Mulder (Ander- lecht), Kleinjan (DFC), Van der Kuylen (PSV), Geurten (MW). HOUSTON De gewezen wereld kampioen zwaargewicht boksen, Mo hammed Ali, alias Cassius Clay, is in Houston tot vijf jaar gevangenisstraf veroordeeld wegens dienstweigering. Een geheel uit blanken bestaande jury van zes mannen en zes vrouwen had hem schuldig bevonden. Hij kreeg bo vendien een boete van 10.000 dollar, waardoor hij de maximumstraf kreeg. De jury had 21 minuten nodig om tot de uitspraak te komen. Clay zelf zorgde voor de grote verrassing door na de uit spraak rechter Joe Ingraham te verzoe ken onmiddellijk het vonnis uit te spre ken. Clay's advocaten verklaarden in be roep te zullen gaan. De bokser kon de rechtszaal verlaten op dezelfde borgsom van 5.000 dollar, die hij op 8 mei van dit jaar had gestort, toen hij in staat van beschuldiging was gesteld. VEENENDAAL De volgende par tijen werden nog gespeeld voor het clubkampioenschap van V.D.C.: E. de KleuverW. de Kleuver 1-1 De Roderv. Barneveld 2-0 v. d. VliertBouman 2-0 De grote strijd tussen koploper Bou man en flefjsterke* v. d. Vlfèrt bracht door een feutzet van eerstgenoemde in het eindspel de winst aan de speler uit Renswoude. Het is nu nog de vraag of Bouman de beker wint, want wint v. d. Brandhof zijn laatste drie partijen (ook tegen v.d. Vliert!), dan behaalt hij juist één punt meer dan Bouman. W. de Kleuver, die in de eindfase van een spannende dampartij iets slechter kwam te staan, forceerde een remise en heeft nu in totaal 23 punten uit 20 par tijen, die hem wellicht juist een plaats in 't eerste tiental zullen opleveren! In de „zomercompetitie" behield Val kenburg sr. de leiding door een zeer ge lukkige winst op Verhoef. Grootste herstelwerkplaats NAVO staat in Nieuw-Miffi LOCARNO De Italiaanse wiel renner Gianni Motta heeft de der de etappe, een rit over 185 kilometer, van de Ronde van Zwitserland gewon nen. Hij finishte in de tijd van 4.03.47. Hij verstevigde zijn positie in het algemeen klassement. De uitslag van de derde etappe luidt: 1. Motta (It) 4.03.47; 2. Puschel (Did) 4.08.44; 3 .Delia Torre (It) zt; 4. Maurer (Zwi) 4.09.02; 5. Post (Ned.) 4.09.09; 6. Tosello (It) 4.09.15; 7. Junkermann (Did) zt; 8. Errandonea (Eg) 4.09.32; 9. Karstens (Ned) 4.09.41; 17. Tummers (Ned) 4.10.01; 36. Huub Harings (Ned) 4.28.59; 38. Haast (Ned) zt; 46. Otten- bros (Ned); 47. Jan Harings (Ned); 48. Kloosterman (Ned); 54. Zilverberg (Ned) zt; 56. De Roo (Ned) 4.29.46.a Het algemeen klassement: 1. Motta (It) 12.43.03; 2. Maurer (Zwi) 12.49.32; 3. Santamaria (Sp.) 12.50.52; 4. Junker mann (Did.) 12.52.35; 5. Fezzardi (It.) 12.54.03; 6. Errandonea (Sp.) 12.54.13; 7. Post (Ned) 12.55.06; 8. Van Rijckeghem (Belg.) 12.55.21; 9. Delia Torre (It.) 12.55.31; 10. De Pra (It) 12.56.34; 11. Tummers 12.59.08; 15. Karstens 13.06.13; 35. Haast 13.15.21; 39. Huub Harings 13.16.53; 44. Ottenbros 13.21.26; 46. Jan Harings 13.23.25; 54. Kloosterman 13.29.46; 58. De Roo 13.34.06. NIEUW-MILLIGEN In tegen woordigheid van de commandant van de eerste divisie „7 december", gene- raal-majoor H. J. van Veen, is vrij dagmorgen op het terrein van de 14de Herstelcompagnie, behorende tot de 14de divisie treinenbataljon, een nieu we grote werkplaats met voorraadma- gazijnen en kantoren officieel in ge bruik genomen. Het complex, in een L-vorm gebouwd, is naar men in mi litaire kringen aanneemt de grootste militaire werkplaats die in de landen van het NAVO-pact te vinden is. De ingebruikstelling van de grote werk plaatshallen, waarin reparaties van alle voertuigen en wapens, van jeeps tot centuriontanks en van pistolen tot houwitsers, kunnen worden verricht, geschiedde op een originele wijze. Op het geluid van een claxon van een gro te materiaal wagen werden alle gara ge- en werkplaatsdeuren automatisch geopend, waarna de talrijke gasten van de compagniescommandant het gi gantische bedrijf in volle werking kon den aanschouwen. L. Jarenlang hebben de mannen van de 14e Herstelcompagnie onder vaak on gunstige omstandigheden moeten wer ken en genoegen moeten nemen met veelal zeer bescheiden huisvestingen, desondanks werd er een goed stuk werk afgeleverd. Nu het werk onder zoveel betere voorwaarden kan wor den verricht zullen de prestaties onge twijfeld stijgen, aldus de compagnies commandant, die er prijs op stelde dat generaal Van Veen, die met in gang van 1 juli het commando over de divisie neer zal leggen om een nieuwe functie, die van voorzitter van de per- soneelsraad van het ministerie van de fensie te aanvaarden, de ingebruikna me van de werkplaats nog wilde bij wonen. De herstelwerkplaats, die het centra le punt is voor herstel en bevoorra ding van onderdelen voor de gehele divisie, waarbij alleen al rond de 4000 voertuigen in bedrijf zijn, nog afge zien van alle gemotoriseerde en niet gemotoriseerde wapens, is een enorm Juichend ging Gianni Motta in Locar no over de finish na de derde etappe in de Ronde van Zwitserland KIEL Na de derde dag van de Kieler Woche staat het vrijwel vast dat Wim Guldemond, in de 12 m2 Sharpie- klasse, regelrecht op de hoofdprijs afgaat. Ook de derde wedstrijd in deze klasse werd een triomf voor de Neder landse zeiler. Na het eerste kruisrak voerde D. Kuin het veld aan, maar tegen het geweld waarmee Guldemond kwam opzetten waren de Duitse en Neder landse Sharpiezeilers niet opgewassen. Kuin viel zelfs terug naar de zesde plaats. A. van Veen eindigde als twaalfde en R. J. Löw werd veertiende. In de Drakenklasse is de beslissing gevallen. De Deense zeiler Axel Holm behaalde zijn tweede overwinning en is daarmee onbereikbaar geworden voor zijn tegenstanders. Het verloop van de strijd in de Drakenklasse werd sterk beïnvloed doordat een aantal zeilers, waaronder de winnaar van de eerste race, de Duitser Oldendorff, de afkorting te laat opmerkten en een verkeerde koers insloegen. De Nederlandse prestaties bleven ook nu weer ver beneden de verwachtin gen 28e, A. Visser; 32e. ir. J. J. de Jongh; 40e. I. R. E. S. Faber; 52e. C. J. de Jongh. De Canadese zeiler Green heeft in de Flying Dutchman-klasse voor de eerste maal de Duitse hegemonie doorbroken. Hij eindigde als eerste voor de Olym pische kampioen Pedersen uit Nieuw Zeeland. Henk en Dick Bellinga be haalden met hun Archibaldus de acht ste plaats. De Duitser Beilken heeft de leiding in het algemeen klassement. De Nederlandse Finjollenzeilers kwamen voortreffelijk voor de dag. Boudewijn Brinkhorst, die zich lange tijd als vierde wist te handhaven, eindigde als goede zesde, Hans van Eist werd tiende. De overwinning in de Finjollenklasse ging naar de Duitser Kuhweid bedrijf. Per dag komen er zo'n 1000 tot 2000 aanvragen om materiaal binnen, variërende van een eenvoudig schroef je of een schakelaar tot grote DAF- motoren. In de kantoren wordt het werk voor de vele dagtaken voorbe reid, vaak vijftig tot zestig per dag. Administratie, registry e en voorraad- catalogisatie geschied rij wel geheel automatisch waarbij skhoudmachi- nes en zelfs compute* worden inge schakeld. In het magazijn heeft men ongeveer 75 tot 80 pet. van de circa 12.000 verschillende onderdelen die een rijdende divisie nodig heeft, in voor raad. Een overste van de staf van de divisie zag het bedrijf in Nieuw Milli- gen als de supermarkt van de divisie, een visie die veel op de werkelijkheid lijkt. Een deel van de totale „handel" van deze militaire supermarkt is onderge bracht in vrachtauto's die op elk ge wenst moment naar iedere plaats, tot in Duitsland toe kunnen worden gediri geerd. In de magazijnen, die zeer doel matig zijn ingericht, heeft men de be schikking over kisten met wielen, die gemakkelijk kunnen worden ver plaatst. Dank zij het zeer effectief werkende systeem van werkvoorbe reiding en planning menige grote garage kan hier een voorbeeld aan ne men kunnen de reparaties en de bevoorrading van de onderdelen op zeer snelle wijze geschieden. Een soe pel werkend ruilsysteem maakt het bovendien mogelijk om kapotte onder delen in een mum van tijd te verwisse len. Een en ander heeft er toe geleid dat achterstand in reparatiewerkzaam heden vrijwel niet voorkomt en bij op voering van de capaciteit zelfs geheel kan worden ondervangen. Een speciaal rijdend reparatiebe drijf, dat periodiek alle onderdelen be zoekt, is ingesteld om wapenreparaties snle en doeltreffend uit te voeren. De legering voor personeel en man schappen, die in de toekomst in toene mende mate door technische specialis ten worden vervangen, is modern. Vooral is veel aandacht besteed aan de sanitaire voorzieningen die werke lijk „model" mogen worden genoemd. Ook een gezellige bar, door de dienst plichtigen eigenhandig ingericht, be hoort tot de werkelijk voortreffelijke accommodatie van de herstelcompag nie. Het complex, dat vrijdag in gebruik is genomen, werd ontworpen door de nieuwbouwafdeling van het derde ge nie commandenment in Apeldoorn en uit- voerd door de firma Haarman uit Raalte. De werkplaatsen en kantoren zijn opgetrokken in een beton- en staalconstructie, de gevelwanden wer den met metselsteen bekleed. Een bij zonderheid is de dakconstructie, be staande uit licht doorlatende golfplaten van plastic. De bouw van het gehele complex zou naar verluidt ruim een VEENENDAAL De E.V.P.V. „De Luchtreiziger" te Veenendaal nam deel a.d. wedvlucht vanaf Pont St. Maxence over een afstand van 367 km. De duiven werden om 10.30 uur in vrijheid gesteld. De eerste duif meldde zich bij de heer B. H. C. Schuurman om 16.36 uur. De verdere uitslag is; B. H. C. Schuurman 1-2-3-4-5-7-9-12-13-15; A. v. d. Bovenkamp 6 - 8; W. J. v. Dam 10; M. Heikamp 11; O. Nekeman 14 en H. v. Kooten 16 - 17. VEENENDAAL Het DOVO-elftal dat het afgelopen weekend uitkwam tegen DTS '35, in het kader van het door deze vereniging georganiseerde nederlaagtoernooi, was niet zoals onze correspondent in Ede vermeld de de kampioensploeg, doch de tweede uitgave van de Veenendalers. Het tweede doelpunt van DOVO werd derhalve niet gemaakt door le- elftalspeler Nico Diepeveen, daar deze op dat tijdstip genoot van een voor treffelijk diner elders. Uit gastrono misch oogpunt bezien dus een „onmo gelijke" situatie om aan scoren te denken. miljoen gulden hebben gekost. Voor dat bedrag, op het eerste gezicht mis schien veel, is echter de divisie een herstel werkplaats rijker geworden die met zijn moderne en zeer uitgebreide technische outillage alle problemen in een minimum van tijd, mocht dat ooit nodig zijn, op kan lossen. Beslist een goede aanwinst voor een leger, dat in deze tijd afhankelijk is van een goede functionering van zijn gemechaniseerde onderdelen. De officiële opening van de werk plaats, die door zeer veel militaire au toriteiten werd bijgewoond, had ook de belangstelling van de garnizoenscom mandant van het garnizoen Apeldoorn, luitenant-kolonel W. L. Prins. VEENENDAAL De jaarlijkse le denvergadering van v.v. Veenendaal zal worden gehouden op maandag 26 juni a.s* in de kantine op het Salaman der-terrein. Op de agenda staan o.a. de verkie zing van een voorzitter (de huidige voorzitter, de heer Van Dolder stelt zich hiervoor herkiesbaar) en bestuurs leden, terwijl tevens een voorstel zal worden gedaan de contributie voor se nior-leden te verhogen met 25 cent per maand. Op het terrein van v.v. Veenen daal zal op 20, 21 en 22 juli a.s. een groot lunapark worden gehouden. APELDOORN Op de sintelbaan van he+ sportpark „Orderbos" werden de atletiek-kampioenschappen van dt N.P.S.B. gehouden. De organisatie van deze wedstrijden was in handen van de Sportvereniging Depot Koninklijke Marechaussee, hier in bijgestaan door in de atletiek wereld zeer bekende figuren, zoals mevr. Beintema, mevr. v. d. Winden en de heren Beintema, v. d. Winden, Har- tings, Brugman, Beetstra, De Man, Geerlings, Veldwijk, Gielink, Rozen- kamp, Foppen en Burger. Als wed strijdleider trad op de a.o.o. Verkerk. Begunstigd door het goede weer had den de wedstrijden een soepel verloop. Als hoogtepunt van de wedstrijden no teerden wij de recordpoging van Luctor Rotterdam op het nummer 4 x 400 me ter. Deze poging werd met succes be kroond en het bestaande NPSB-record werd met ruim 2 seconden verbeterd. De echte atletiek-sfeer welke bij de wedstrijden heerste dankt dee SDKM in hoofdzaak aan de goede aankleding van d baan. Het bestuur van de SDKM is bijzon der dankbaar voor de hulp van A.V. '34 en met name de voorzitter en de pen ningmeester, die met hun familieleden vanaf maandagavond in de week zijn geweest om de atletiekwereld van de Nederlandse Politie Bond en vlekkeloze atletiek baan aan tee biden. De atletiekwereld van de Nederlandse Politie Sport Bond, de heer Lutkeveld zei: „Het is af". Opgave naar klasse mm-maat. Appelen 75/opw, 70/75, 65/70, 60/65, 1, 2; Golden Delicious k2 131-149, 125-139, 124-129, 106-123; Goudreinet k 2 135-140, 123-126; Jonathan k2 126-128. Glasaardbeien per doosje van 2 ons 35-40, 20-29. x Koude grondaardbeien per doosje van 250 gram: Cambridge 34-38, 21-24; Dutch Evern 22-37, 19-22; Elistha 29-36; Glasa 23-40, 17-30; Go- rella 26-46, 20-34; Mach Fruehernte 33-37, 18-26; Red Gauntlet 29-41, 21-29; Senga Sengana 21-37, 19-26; Talisman 27-51, 30-35; Vola 26-42, 16-30. Fram bozen per doosje van 250 gram 54-75. Kersen: Duitse kersen 157-293, b 112- 103; vroege van de markt 240-252, 149; meikersen 190-227, 110-135, b 101- b 110-118, vroege van Spitshoven 193-211, b 110-112. Groenten: x bloem kool per stuk 35-83, 7-46; doperwten 70-81; kasprincessebonen 245-255, kas- snijbonen 160-220, 130-140; komkom mers, groene per stuk 26-28; kroten per bosje 21-23; rabarber 17-19; rode kool 21-23; savooiekool 15-25; spitskool 22-29; sla per 100 krop 5.10-10.00, 3.00-4.50. x Peulen 160-250; tuinbonen 42-61; uien per bosje 35-37; wortelen per bosje 65-68; aardappelen, middel 36-44, kriel 34-40. Bloemen: Begonia's per stuk 15-17; Lobelia's per stuk 10-15; Petunia's per stuk 7-10; Salvia's per stuk 10-15. x is hh hoofdaanvoer. Alles in centen per kg tenzij anders vermeld.

De Vallei | 1967 | | pagina 9