BURGEMEESTERIK HEB GOEDE HOOP Komt er in V eenendaal Ook speeltuinvereniging Engelenburg een muziekschool van gemeente Renswoudes bejaarden genoten van hun reis stelde wijkraad in Leerlingen van v. Zanten lieten prestaties horen Ulo-scholen krijgen in 1968 speciale sportdag Vakantieregeling Veenendaalse huisartsen Ziekteverlof aanleiding AGENDA Flatbewoners MARKTEN gaan met veel animo aan de slag Op sportpark gisteren 1500 kinderen in volle actie Nieuwe garage Jan de Ruiter N.V. V) eer een demonstratie van E.H.B.O. Mevr. Griindlehner nam afscheid Aan de stok met vader en moeder SECRETARIS BIK: AANTREKKELIJKER Opbrengst collecte G.M.F. VEENENDAAL Gister avond sprak burgemeester mr. dr. J. Hazenberg in zijn ope ningswoord voor de uitvoering van leerlingen van de muziek school G. van Zanten over de mogelijkheid van een toekom stige Gemeentelijke Muziek school in Veenendaal. „Ik heb goede hoop dat er iets van komt", zei de burgemeester na zijn woorden va;i lof aan het adres van de welvarende mu ziekschool van de heer Van Zanten. Wanneer de muziek school er zal zijn is nog niet bekend, maar dat zij er zal komen staat vrijwel vast. Wat het aantal inwoners betreft vol doet Veenendaal aan de gestel de eisen. ACTIEF Met bromfiets ten val gekomen BURGERLIJKE STAND AMERONGEN SCHERPENZEEL TEVREDEN KERNPUNT ENTHOUSIAST HINDERNISSEN UIT HET ZAKENLEVEN Nieuwe drogisterij in Amerongen DONDERDAG 22 JUNI 1967 Ruzie in top van V.S.W. VEENENDAAL In de toplei ding van de Kon. Veenendaalse Stoomspinnerij en Weverij is een con flict ontstaan, waarvan directeur J. C. Bottenheim het slachtoffer dreigt te worden. President-commissaris H. Muller heeft hem een telegram ge zonden, waarin hij op het ontslag van de directeur aandringt. De heer Bot tenheim heeft op zijn beurt voorge steld de heer Muller te ontslaan. Er zal een buitengewone aandeelhou dersvergadering naar aanleiding van het conflict worden belegd. De heer Bottenheim heeft op de agenda een punt laten toevoegen, waarin hij het vertrek van de president-commissaris aan de orde wil stellen. De ruzie is ontstaan uit het langdu rige ziekteverlof dat de heer Botten heim heeft genoten. Hij is bijna twee jaar lang uit zijn functie geweest en president-commissaris Muller is daar om van mening dat hij niet langer deel kan uitmaken van de directie. De heer Muller heeft diverse geneeshe ren geraadpleegd om een inzicht te verkrijgen in de gezondheidstoestand van de directeur en is tot de conclusie gekomen, dat hij niet geschikt is om te werken De heer Bottenheim heeft echter een geneeskundige verklaring in zijn be zit, waaruit blijkt dat hij wel arbeids geschikt is. Inmiddels is tegen hem door een raadsman van de heer Muller een kort geding aangespannen, dat maan dag voor de rechtbank te Amsterdam zal dienen. De heer Bottenheim is 'n nazaat van het geslacht dat het be drijf heeft opgericht. Hij heeft 'n flink pakket aandelen in zijn bezit en heeft daardoor een belangrijke stem in de plotseling uitgebroken ruzie-affaire. Hem wordt het kwalijk genomen, dat hij onlangs op het bedrijf is versche nen om te informeren naar de gang van zaken. De raad van commissaris sen, onder aanvoering van de heer Muller, beschouwt dit als een bewijs van de stelling dat de heer Botten heim wel in staat is zijn functie op normale wijze te vervullen. De laatste beweert echter zich sinds weken weer prima gezond te voelen. „Ik had zin om weer aan het werk te gaan", zo zei hij onder meer. Hij is verder van mening dat de raad van commissarissen er bewust naar streeft hem buitenspel te zetten. In Veenen- daal is bekend, dat er nogal eens me ningsverschillen bestonden tussen de commissarissen en de directie, met name over beleidskwasties. Mr. H. J. van Leeuwen, de raads man van de heer Muller, gaf op de gerezen moeilijkheden- als commen taar, dat de onverwachte terugkeer van de heer Bottenheim tegen de wens van de commissarissen indruiste. „Er zijn nu in het bedrijf moeilijkheden ontstaan", zo concludeerde hij. Algemeen wordt verondersteld dat er voor de buitengewone aandeelhou dersvergadering een grote belangstel ling zal bestaan. VEENENDAAL De collecte voor de Gezamenlijke Militaire Fondsen die van 15 tot en met 20 mei*in Veenen- daal werd gehouden heeft f 3.904,45 opgebracht. t WINKELCENTRUM VEENENDAAL 0 Winkels zijn tot 6 uur 's avonds open. 0 Vrijdagsavonds KOOPAVOND tot 9 uur. 0 's Woensdagsmiddags zijn de win kels na 1 uur gesloten. (De Hema aan de Markt is deze middag wel geopend en is 's maandagsmorgens gesloten). 0 Kappers zijn 's maandags de gehele dag gesloten. 0 Markt: dinsdagsmorgens tot 1 uur, 's zaterdags de gehele dag. 0 VW-Inlichtingenkantoor: Hoofdstr. 84, tel. 08385-4607 en 4602. I Burgemeester Hazenberg opende de leerlingenuitvoering van de Veenendaalse muziekschool. Hij wenste de heer Gijsbert van Zanten nog veel succes met zijn leerlingen. Burgemeester Hazenberg toonde begrip voor de situatie bij huize Van Zanten. Hij zei zich te kunnen in denken dat de heer Van Zanten liefst een speciaal gebouw voor zijn mu zieklessen zou hebben, zodat hij deze niet meer bij hem thuis zou hoeven te geven. Vooral omdat de school zo is uitgebreid in de loop des tijds, acht te de burgemeester het welhaast on mogelijk, de school langer in een woonhuis onder te brengen. „De heer Van Zanten heeft nu ze ven medewerkers. Hieruit blijkt wel, dat de muziek in toenemende mate ac tief wordt beoefend", aldus de burge meester. De muziekschool telt nu 250 leerlingen. Als er een school komt, die door de gemeente wordt gesubsi dieerd, wordt dit aantal nog groter volgens de heer Van Zanten: „Met VEENENDAAL Zaterdagmorgen zet de E.H.B.O.-afdeling Veenendaal de serie demonstraties mond-op-mondbe- ademing voort in de Rehobothschool aan de Koninginnelaan. Even als de vorige keren begint de demonstratie om half elf en ook nu zyn er geen kosten aan de deelneming verbonden. Iedereen kan meedoen. Volgens de E.H.B.O. gaat het om een zeer belangrijke zaak. In nog geen vijf minuten is men de kunst van deze leven reddende ingreep machtig. Het is heel gemakkelijk. Ook kinderen kunnen ko men want iedereen kan het leren. Twee weken geleden begon de actie in de Christelijke Nationale school II aan het Dr. Slotemaker de Bruïneplein. Vorige week zaterdag werd de actie voortgezet in de Dr. Heksterschool aan de Palmen- grift. Volgende week zal weer een an dere wijk van Veenendaal aan de beurt komen. VEENENDAAL Woensdagavond reed de 18-jarige mej. H. G. J. van M. uit Veenendaal over de Prins Bernhard- laan, en viel ter hoogte van de Juliana- kerk met haar bromfiets. Ze bleef bui ten kennis liggen. Mej. van M. is naar het Julianazieken- huis overgebracht. Zij klaagde over pijn in haar rechterbeen en rechterarm. De oorzaak van haar val moet gezocht wor den in een plotseling opgetreden flauw te. RENSWOUDE De Renswoudse bejaarden hebben weer het jaarlijkse uitstapje gemaakt. Om 12 uur werden zij thuis afgehaald door de vele auto bezitters die Renswoude thans rijk is en om 1 uur was de file van 24 auto's gevormd en vertrok men richting Barneveld naar Bunschoten Spakenburg, waar de benen even wer den gestrekt en de dames een versna pering ontvingen. De heren werden poffertjes en een sigaar aangeboden. Hierna werd de tocht voortgezet naar de Radiostad Hilversum, waar de NCRV-studio werd bezocht en een kop koffie werd gebruikt. In hotel Bergzicht op de Leusder- heide stond een broodtafel gereed. Hier werd ook de speeltuin druk be zocht. Daarna keerde men weer te rug naar Renswoude, waar bij hotel de Dennen de muziekvereniging „Ons Genoegen" klaar stond en de bejaar den feestelijk binnenhaalde. Bij het verenigingsgebouw „Rehoboth" werd de stoet ontbonden. Alle deelnemers werden binnen getrakteerd op koffie en er werd gebak aangeboden door de scheidende organisatrice van deze tochten, mevr. Griindlehner, die 17 keer de reis heeft helpen organiseren en nu zelf met pensioen gaat. Dr. Ter Velde dankte mevr. Griindlehner voor het vele werk en de bejaarden die een geldinzameling hadden gehouden, boden een prachtige bloemenhulde aan. In de plaats van mevr. Griindlehner werd gekozen mevr. Lagerweij-v. Dommelen. Ook de muziek werd dank gebracht en de beide motor or donnansen R. v. Burken en H. v. Ran- dewijk kregen een doos sigaren aan geboden, evenals de chauffeurs die zich belangeloos beschikbaar stelden. VEENENDAAL De bewoners van de nieuwbouwwijk De Engelenburg hebben gisteravond tijdens een druk bezochte vergadering in de bovenzaal van de brandweerkazerne een wijkraad geïnstalleerd. Van elk flatgebouw en ook van het gedeelte dat udt eengezinswoningen bestaat werden vertegenwoor digers gekozen. Uit hen werd het bestuur van de wijkraad geformeeerd. In De Engelenburg wonen ongeveer 650 gezinnen. Dit aantal is een goede basis om op velerlei gebied tot activiteiten te komen. Gisteravond werd er dan ook tevens een speeltuinvereniging opgericht. Hoewel er nog geen definitieve plan nen zijn, heeft men al overleg gepleegd met de Nederlandse Unie van Speel tuin Organisaties (NUSO). Tijdens de vergadering werd er door een van de bestuursleden van de speeltuinvereniging een pleidooi gehouden voor zelf werkzaamheid van de bewoners om op deze wijze tot een financieel haalbare realisering van een speelgelegenheid te komen. een subsidie van de gemeente kunnen wij de prijzen verlagen", aldus de muziekleraar. Hij haalde voorbeelden aan als Kesteren, Wageningen en Amersfoort. Al deze plaatsen hebben een muziekschool van de gemeente, waarom dan Veenendaal niet „De AVM-klassen zijn hier twee maal zo duur als die in Nijmegen", vertelde de heer Van Zanten, „Als de gemeen te gaat meewerken, kunnen we het voor dezelfde prijs als Nijmegen doen. Ook de heer Van Zanten is optimis tisch wat betreft de muziekschool; „maar" zo zei hij „ik heb geleerd om te kunnen wachten in Veenendaal", zei hij. Volgens hem zijn de Veenen- dalers heus wel muzikaal, alleen wil len ze het niet zo best weten: „Er is hier geduld nodig, veel geduld. Maar ik ben er van overtuigd dat het goed- komt. De burgemeester heeft ook ge zegd, dat hij gelooft in een gemeente lijke school." Het is duidelijk, dat het de grootste wens is van de heer Van VEENENDAAL De 15-jarige A. v. E. uit Veenendaal kreeg dinsdagmiddag om twee uur onenigheid met zjjn ouders. Hierom liep hij kwaad weg. Die dag durfde hij niet meer naar huis te gaan. De volgende dag werd hij door de politie aangehouden. Hij had Veenendaal in de tussentijd niet verlaten. GEBOREN: Gerdina Jacoba, d.v. A. Hulshof en G. J. Rebergen, Donkerstr. 21; Judith Wilhelmina, d.v. L. Blankestijn en H. van den Berg, Kon. Julianalaan 10. ONDERTROUWD: Adrianus Henzen, wonende te Rhe- nen en Agatha van Ommeren, Elster- straatweg 17; Johann Hermann Hein- rich Görtemöller, Kersweg 72 en Chris tina Brienesse, Kersweg 31; Nicolaas Spaink, Utrechtsestr.weg 38 en Hen- drika Hoogendoorn, wonende te Vollen hoven. GEHUWD: Dick Wurster, wonende te Veenen daal en Mina Looijen, Pr. Beatrixl. 30. OVERLEDEN: Th. Boelhouder, 89 jr., Nederstr. 24. INGEKOMEN: H. Eimers, van Haarlem in Kon. Wilhelminaweg 83; H. Th. Smit, van Veenendaal in Kon. Wilhelminaw. 18. VERTROKKEN: M. Wurster-Looijen van Pr. Beatrix- laan 30 naar Veenendaal; H. J. Wij nand van Haarweg 25 naar Laren; H. Paas van Kon. Juliana 32 naar Driebergen. Eiermarkt. Aanvoer 900.000 eieren. Prijzen kippeëieren van f 11,75f 12,75 per 100 stuks. Henneëieren van f 8,00 f 11,75 per honderd stuks. Handel, traag. Varkensmarkt. Aanvoer 169 biggen. Prijzen van f 75,00f 85,00 per stuk. Aanvoer zeugen: 4. Prijzen f 550,tot f 600,Handel matig. Zanten, de gemeentelijke muziek school in Veenendaal zo spoedig moge lijk te verwezenlijken. Als we de prestaties van zijn leer lingen op de uitvoering die gisteren in het verenigingsgebouw aan de Ei kenlaan werd gegeven horen, mag dat wel ook. Voor de pauze speelden ongeveer twintig leerlingen de kinder symfonie van Haydn. Het werd een succes. De kinderen musiceerden met volle overgave. De koekoek, de nach tegaal, de triangel en de ratel, alles werd op het juiste moment ingezet. Er volgde dan ook een spontaan ap plaus. Na de kindersymfonie passeer de een selectie van leerlingen uit de muziekschool van de heer Van Zan ten de revue, die na de pauze werd voortgezet. Nu waren echter de meer gevorderde leerlingen te horen. Hier onder scholen werkelijk muzikale ta lenten. Rob van Haarlem bijvoorbeeld ver tolkte op boeiende wijze een fuga van Bach op het orgel. Hij speelde het tuk spontaan en met vaart. Hij heeft zes jaar piano- en drie jaar orgelles gehad. Die orgelles kreeg hij in het verenigingsgebouw aan de Eikellaan, op het kerkorgel van dat gebouw. Ook Gert Jan Voerman boeide het publiek. 0 De uitvoering van gisteravond stond op een hoog muzikaal peil; de jonge muzikanten gingen volkomen in hun spel op. Hij bracht een viool-sonate van Vival di. Hij had nog een beetje last van plankenkoorts, maar zijn muzikaliteit leed er niet onder. Pianist Theo Bak ker speelde op virtuoze wijze een wals van Chopin waarna de avond werd besloten met een herhaling van de Kindersymfonie van Haydn (op veler verzoek). De heer Van Zanten was bijzonder tevreden over de uitvoering. Ook was hij blij met de goede opkomst van het publiek. Maar hij was er van overtuigd, dat hij veel meer zou kun nen bereiken als hij een eigen ge bouw zou hebben. „Als je het goed bekijkt subsidiëren m'n vrouw en ik nu eigenlijk de school", zei hij. „Niet dat er geld bij gaat, maar de tijd en het werk dat er nu extra bij inschiet. Iets wat je niet hebt met een echt schoolgebouw." Maar de heer Van Zanten heeft zoals gezegd goede hoop. Hij kent Veenendaal; als je maar ge duld hebt komt alles in orde meent hij. De burgemeester en zijn echtgenote werden voor hun aanwezigheid beloond met een boeket bloemen dat hun werd aangeboden door een der muzikantjes. De leerlingen werden op hun beurt voor hun werk beloond met een harte lijk applaus. Hun ouders keerden huis waarts, in volle tevredenheid over de leraar of lerares die hun kind deze prachtige kunst bijbracht. Het initiatief tot het oprichten van een wijkraad is voortgekomen uit een voorlopig comité, dat uit een aantal Engelenburg-bewoners bestaat. Er werd een soort enquête gehouden, die aan het licht moest brengen welke wensen er in de wijk leefden en wel ke klachten er waren. Er kwamen on geveer tweehonderd reacties binnen en even talrijk waren de voorstellen en de suggesties die men naar voren bracht. Men wenste betere voorzieningen rond de flatgebouwen (garages, fiet- senklemmen, bloembakken e.d.) en ook het interieur van de flats werd voor verbetering vatbaar geacht (be tere verlichting, betere ventilatie, tochtvrije kamers en nog vele andere wensen). De heer M. G. H. Hendriks, die tot voorzitter van de wijkraad werd be noemd, stelde al deze feiten tijdens de vergadering, die door enkele be stuursleden van Patrimoniums Bouw vereniging werd bijgewoond, aan de orde. „Er is een fikse aanpak nodig om aan onze wijk een leefbare inhoud te geven en we hebben al gemerkt, dat het gemeentebestuur meeleeft met on ze plannen..." Hij stelde duidelijk vast dat het niet de bedoeling was een soort klachtenbureau in te stellen en anderzijds wees hij er op, dat men de vele verlangens die er in de wijk le ven niet moet overtrekken. „Dat zou een hogere huur tot gevolg kunnen hebben", zei hij met lichte waarschu wing in zijn stem. „Het kernpunt van alles, van al on ze activiteiten, is de samenwerkings- gedachte. In de huizenzee, waarin wij wonen, schuilt het gevaar, dat de mens zich als een mol gaat verstop pen. Er zijn sociale contacten nodig", dig Volgens de heer Hendriks wordt er soms in Veenendaal nogal laatdun kend over de flatbewoners in het al gemeen gesproken. „Je hoort wel eens dat wij tweederangs burgers of iets dergelijks zouden zijn. De gemid delde Veenendaler is geneigd om ons nogal minderwaardig aan te kijken..." VEENENDAAL Met ingang van 1968 zal voor de Veenendaalse Ulo-scholen in het vervolg een spe ciale sportdag worden georganiseerd. Voorheen hadden de Ulo-scholen hun sportdag samen met de leerlingen van het vijfde en zesde leerjaar van de lagere scholen. Dit jaar heeft het uit gebreid lager onderwijs niet aan de sportdag, die gisteren op het Panhuis complex werd gehouden, deelgeno men. De heer K. Bik, secretaris van de Commissie Lichamelijke Opvoeding in Schoolverband, te Veenendaal ziet als voornaamste reden tot de splitsing van de sportdag dat de opdrachten die de deelnemers krijgen te eenvou dig zijn voor leerlingen van ULO-scho- len. Over het algemeen draagt de sportdag voor hen een te kinderlijk karakter. Dat zal nu gaan verande ren. „De ULO-scholieren krijgen vol gend jaar atletiekopdrachten, zoals bij voorbeeld kogelstoten", zegt de heer Bik, „we maken het geheel v^at aan trekkelijker voor deze al wat oudere Gemeenteambtenaar K. Bik het was voor de ULO eigenlijk een beetje kinderachtig O jeugd". De splitsing brengt ook ande re voordelen met zich mee. Vroeger duurde de sportdag tot halverwege de middag. Nu is men 's morgens al om ongeveer half twaalf klaar. Dit is niet alleen voordeliger in verband met de huur van de geluidsinstallatie en het sportterrein, het is ook voor de jeugd aangenamer. Zij hoeven nu niet meer zo lang te wachten tot ze aan de beurt zijn. De organisatie van de ULO-sport- dag zal waarschijnlijk ook anders zijn, maar daar zijn nog geen vastom lijnde plannen voor gemaakt. Wel wil men dezelfde sfeer als bij de lagere scholen bewaren: geen competities, maar elk kind individueel bezig laten zijn. Elke deelnemer krijgt een aan tal opdrachten te vervullen. Deze op drachten staan vermeld op een „diplo ma". De organisatoren vullen bij die opdrachten in, hoe goed of slecht de deelnemer de opdracht tijdens de sportdag heeft volbracht. Er is dus geen sprake van een wedstrijd-ele ment. Elk kind staat centraal. Zo ho pen de organisatoren bij het kind be langstelling voor de sport te wekken. De opdrachten bij de gisteren voor de lagere scholen gehouden sportdag waren achtereenvolgens: 60 meter snelloop, verspringen, hoogspringen, kastiebal werpen, grote bal werpen en hindernisbaan c.q. duurloop. Voor de ULO-scholen wil men bijvoorbeeld op drachten geven als: kogelstoten, dis cus werpen, speerwerpen enz. De ULO-scholieren zullen dit ongetwij feld op prijs stellen. De sportdag voor de lagere scholen verliep gisteren overigens geheel naar wens. Er deden zich geen moeilijkhe den voor. Ondanks het feit, dat giste ren de ULO-scholen niet meededen, was het aantal deelnemers boven ver wachting: een kleine 1500, om precies te zijn: 150 deelnemers meer dan vo rig jaar inclusief de ULO-scholen. De kinderen werkten enthousiast mee aan het het welslagen van de sportmor- gen. Als beloning werden ze na af loop op een flesje limonade getrak teerd. Ze keerden met hun diploma's huiswaarts in de hoop volgend jaar het „zwaardere ULO-diploma* te zul len halen. De wijkraad zal gaan fungeren als spreekbuis van de Engelenburg. Men wil met verschillende instanties, on der andere met het gemeentebestuur en met Patrimoniums Bouwvereni ging geregelde contacten onderhouden om te trachten de vele idealen die er in de wijk leven ten uitvoer te bren gen. Wat de speeltuinvereniging betreft; er bestaat goede hoop dat men het ge wenste doel kan bereiken, ook al ziet men zich nog voor een aantal hinder nissen geplaatst. Enkele problemen werden tijdens de vergadering aL aan de orde gesteld. Er moet grond be schikbaar zijn. Men heeft echter al bepaalde toezeggingen gekregen van de Bouwvereniging. Een kostbaar ob ject vormt verder de omheining van de toekomstige speeltuin. Een van de bestuursleden deed zelfs de sugges tie een „oude" speeltuin aan te ko pen. De bijeenkomst werd door bijna honderd vijf tig bewoners van de Enge lenburg bezocht, een opkomst die al gemeen als bijzonder verheugend werd beschouwd. VEENENDAAL De praktijken van de Veenendaalse artsen zullen tij dens hun vakantie in de maanden ju li en augustus voor wat betreft de huisbezoeken Worden waargenomen door mevrouw Rasker-Krijgsman, arts Buurtlaan West 70. De spreekuren wor den waargenomen door de aanwezige artsen. Mevrouw Rasker is telefonisch bereikbaar onder nummer 3204, na 1 augustus nummer 10204 (van Dolder). Bij geen gehoor zal het Julianazieken- huis zorg dragen voor het doorgeven van de boodschappen; tel. 2945 (na 1 augustus 12945). Boodschappen moe ten echter als regel voor 9 uur 's mor gens worden opgegeven. VEENENDAAL Vanmiddag om 4 uur opende burgemeester Hazenberg de nieuwe garage van de N.V. v.h. Jan de Ruiter aan het Verlaat. Het bedrijf werd meer dan honderd jaar geleden gesticht. Jan Janz. de Ruiter sr., bij zijn u- welijk tolgaarder op de Nieuweweg en Verlaat (Gelderse zijde), vestigde zich op 8 juli 1863 aan het Verlaat 8, Hij begon daar een slijterij en smede rij. De zaken gingen kennelijk goed, want in 1880 werd veel grond bijge- kocht. Zijn zoon Jan Janz. de Ruiter jr., volgde vader op, begon een meelhan- del en verhuurde aken en platbodems. In 1911 werd het bedrijf uitgebreid met een groothandel in levensmidde len, die door zijn zoons Hamp en Gert werd voortgezet. In 1933 werden de 2 oude woningen afgebroken en werd de grossierderij gebouwd. Toen in 1959 de huidige generatie Jan en Henk naast de grossierderij begonnen met een exportfirma was de naam Jan de Ruiter c.v. voor de hand liggend. Na de fusie van de groothandel met N.V. Schouten te Wijk en Aalburg, bleek dat de ruimte te klein was om een moderne levens middelengroothandel te herbergen, zo dat in 1964 naar Wijk en Aalburg werd verhuisd, waar inmiddels flink was bijgebouwd. Als exporteur begon de firma zaken te doen in export van Europese auto mobielen naar Amerika en hieruit volgde weer het idee om een garage te openen aan het Verlaat. De speciale autobanden-afdeling werd direct geopend. Dunlop, door zijn samenwerking met de VSW in Vee nendaal geen onbekende, leverde auto banden exclusief voor Veenendaal. Met de Shell, de fa. J. W. van Eist, garagehouder aan de Hoogstraat en de gemeente werd overeenstemming be reikt. De verbouwing kon beginnen. Simca Nederland N.V. stelde, na overleg met de Fa. W. Waayenberg, N.V. v/h Jan de Ruiter aan als Sim- ca-dealer voor Veenendaal, Ameron- gen en Leersum. AMERONGEN In het perceel Koenestrat 4 te Amerongen waarin thans de zaak van de heer Kraak ge vestigd is zal binnen enkele weken door mej. E. C. A. Bouman een dro gisterij worden ingericht onder de naam Drogisterij „de Koenhoek".

De Vallei | 1967 | | pagina 3