HET WERD EEN PRETTIGE DAG J ubileum-uit s t ap j e ouden van dagen Eist Brandweer sloofde zich weer bijzonder uit Raad Leersum vergadert Initiatief van dr. Guépin Activiteiten van de V. V. V. in Rhenen Burgerlijke stand Rhenen OOK PLAATSVERVANGER VOOR WETH. v. d. VALK Geen waterleiding voor de Maarsbergseweg Veiling Septer Tiel Judoka Van Heun naar België Raiffeisenbank Amerongen had "n goed boekjaar O.B.K. Rhenen gaat geld inzamelen Vroeg Speeltuin Clublied Bekeuring Tentoonstelling van Teehn. school Maarsbergen GEEN ALCOHOL BIJ SNELVERKEER Leersums college stelt voor DONDERDAG 22 JUNI 1967 ELST Woensdagavond 8 uur. 45 auto's met ongeveer 120 bejaarden keren na elf uur op pad te zijn geweest in hun woonplaats Eist terug. Honderden Elstenaren staan langs de kant van de weg om de „reizigers" te begroeten. Rhenense muzikanten zorgen voor een vrolijk welkom, terwijl ook de jong ste leden van de beide voetbalverenigingen die Eist rijk is, hun vreugde over het heelhuids terugkomen van deze grote groep kenbaar maken. In optocht gaat men naar café Sportlust, waar de geslaagde dag van het bejaardenuit stapje besloten wordt. Onder het genot van een kop koffie, de zoveelste die dag en een glaasje van „het een of ander" wordt nagepraat over de beleve nissen, tijdens dit twintigste bejaardenreisje dat in Eist georganiseerd werd. Behalve een schat aan prettige herineringen krijgen de oudjes ook nog iets tastbaars mee naar huis: voor iedereen is er 'n wandbordje, dat vermeldt, dat op deze dag de 20e tocht gehouden is en een zak sinaasappels en speciaal voor de heren een doos sigaartjes. De dag was voor de oudere ingeze tenen van Eist reeds vroeg be gonnen. Om acht uur moesten ze aanwezig zijn op Zwijnsbergen, w^ar vandaag de karavaan zou ver trekken. Natuurlijk was het niet mo gelijk om de vertrektijd precies aan te houden, daar had ook niemand op gerekend, maar voor negen uur had men het dorp Eist reeds ach ter zich gelaten. Voor men echter kans kreeg om de door politie en brandweer vrijgehouden Veenendaal- seweg over te steken werd iedere auto eerst door een brandweerman aangehouden: deze bood de heren een doos sigaren en de dames een flesje eau de cologne aan. De tocht ging onder een zonnige he mel over de route Amerongen, Doorn, Zeist, De Bilt, Groenekan, Maarsen, Vleuten, Bodegraven naar Alphen aan de Rijn. Om ongeveer 11 uur, een half uur later dan ge- gepland, arriveerde het gezelschap in Avifauna. De vertraging was voor een deel te wijten aan een omweg, die in de gemeente Utrecht gemaakt moest worden. Later werd door de grote man achter deze bejaarden reisjes, de heer D. Slok, opgemerkt, dat „dit speciaal bedoeld was om Utrechts industrieterrein te laten zien". Hoe het zij, al gauw werd de Gageldijk en dus de juiste route weer gevonden en zonder storing be reikte men Alphen aan de Rijn. Daar gebeurde het enige ongelukje van deze dag. Door het plotseling remmen voor een grote vrachtwa gen botste een auto op zijn voorgan ger. Blikschade aan de twee auto's die elkaar geraakt hadden en enkele schrammen en builen van de inzit tenden van de achterste wagen wa ren het gevolg. Niemand tilde er zwaar aan: daarvoor had men te veel plezier in de tocht. In Avifauna kreeg het gezelschap kof fie geserveerd, waarbij door de or ganisatiecommissie broodjes uitge reikt werden het was ondertussen tegen half twaalf en dat zal wel mede de reden geweest zijn, dat doze brood jes met smaak naar binnen gewerkt werden. Daarna ging het gezelschap het park in. Natuurlijk had de ape- kooi, die het park rijk is de groot ste belangstelling. Iedereen blijkt nieuwsgierig naar de levensstijl van wat volgens Darwin zijn voorouders zijn. In de speeltuin trokken de lach spiegels veel belangstelling. De vo gels, waar Avifauna zijn naam aan te danken heeft, werden veelal nog al vluchtig afgedaan. Na een korte rondgang door het park volgde een uitstekende maaltijd in het restaurant van het park. Een groot deel van de bejaarden bleek over een eetlust te beschikken, die een jongere beschaamd zet. Er gin gen dan ook weinig volle schalen te rug naar de keuken. De maaltijd was om half drie afgelopen, en tot kwart over drie kreeg men nogmaals de gelegenheid het park te bezichti gen. En waarheen trekken ouden van dagen in zo'n geval? Natuur lijk naar de speeltuin. Bij de speel tuin bestond de mogelijkheid om paard te rijden. Er werd een wed strijd uitgeschreven, waaraan door enkele chauffeurs, maar ook door en kele ouderen deelgenomen werd. De deelnemers aan de wedstrijd werden gekleed in een shirt, dat de kwaliteit van een bekend biermerk aanprees. Overigens werd de wedstrijd een lachertje. De meeste paarden liepen niet harder, dan zij zelf wilden, al le aanmoedigingen ten spijt en het enkele paard, dat er wel de sokken inzette slaagde er bovendien bijna in zijn berijder van zich af te schud den. Kwart over drie zouden de auto's weer bemand moeten zijn, zoals de heer Slok na het zingen van het' „Club lied": „Wij ouden van dagen uit Eist aan de Rijn...", meegedeeld had. Overigens werd er tussen de middag nog meer gezongen; „Lang zal ze leven" voor het echtpaar van de Pijl, dat zaterdag 40 jaar getrouwd is. Tijdens het samenzijn in Sport lust werd door de chauffeurs aan deze twee mensen een bloemenmand aangeboden. Tijdens de tocht was daarvoor een actie gehouden. Het werd half vier, toen de auto's weer begonnen te rijden. Niet lang echter, tenminste wat de voor ste 15 wagens betrof: Even buiten Alphen aan de Rijn moesten deze stoppen, omdat de rest van de kara vaan ergens rechtdoor gereden was. in plaats van rechtsaf te slaan. Dat kostte een kwartiertje. Zonder onge lukken bereikte men via een toeris tische route over Nieuwkoop, Uit hoorn en Vinkeveen. de stad Hilver sum. Zonder al te veel moeite werd deze doorkruist op weg naar de An- nahoeve, een restaurant met een uit gebreide speeltuin. Jong (de chauf feurs) en oud vermaakte zich naar hartelust met de attracties, die de speeltuin hier te bieden had. Er wa ren zelfs bejaarden, die zich niet te oud voelden om onder het zingen van „Waar we heen gaan, Jelle zal wel zien" in de Rutschbaan te gaan zitten (Jelle is de voornaam van de heer v.d. Pijl, die op dit lied rea geerde met het dreigen met zijn wandelstok) Om half zeven werd de terugreis aan vaard. In de buurt van Amerongen bleek dat te vroeg te zijn geweest, reden om de karavaan een kwar tiertje te laten pauzeren. Precies om acht uur, het afgesproken tijdstip arriveerde men bij de grens van Eist gem. Amerongen. Hier werd 0 De bejaarden wachtten met alle ge duld van de wereld op hun beurt bij de skelterbaan Ouden van dagen zeggen ze dan (bovenste foto) De Elstenaren zetten tijdens hun tocht een paarden-race op touw, die overi gens niet geheel zonder kleerscheuren verliep. (onderste foto) O de karavaan veranderd in een op tocht. OBK zorgde dat iedereen in de maat liep en de brandweer zorg de, dat de stoet op de juiste wijze geformeerd werd. De brandweer had een groot aandeel in het welslagen van de dag. Behal ve de traktatie in de ochtenduren bekostigde zij het optreden van OBK dat overigens alleen bestond uit de buskosten en een comsumptie. Voor „het komen" wilde het korps niets hebben. Een ander groot aandeel in het wel slagen van de tocht hadden de vier motorrijders, die als ordonnans op traden. Op gevaarlijke kruisingen zorgden zij er voor, dat de karavaan vrije doorgang kreeg (dat was ove rigens iets, waar de politie het niet altijd mee eens was. Een van deze heren werd eenmaal zelfs aangehou den om een reprimande in ontvangst te nemen. Gelukkig had de dienst doende politieambtenaar wel zoveel gevoel, dat hij er geen bekeuring van maakte). Een van hen verklaar de na afloop van de tocht „knap moe" te zijn en dat is begrijpelijk. Zij hadden de rit ongeveer tweemaal gereden die dag en bovendien steeds meer dan gewoon moeten opletten. Tijdens de bijeenkomst in café Sport lust bracht de heer Slok „hartelijk dank aan de bevolking van Eist, die het door de goede gaven mogelijk gemaakt had, deze twintigste tocht te organiseren". Aan mevrouw Bosch van Rosenthal, echtgenote van Rhe- nens burgemeester, werd het eerste herinneringsbordje uitgereikt. Zij had die dag als chauffeuse gefungeerd. Wethouder T. van Lienden, passa gier, kreeg het twee.de, waarna de andere bejaarden en chauffeurs volg den. Eerst tegen middernacht wer den de laatste bejaarden naar huis gebracht. MAARSBERGEN Donderdag, 29 juni houdt de Technische School Maars bergen een tentoonstelling en een ver koop van de vervaardigde werkstukken. Ook houdt men een openbare les. De avond begint om acht uur en eindigt om tien uur. De toegang is voor ieder een vrij. LEERSUM De gemeenteraad van Leersum vergadert op woensdag 28 juni om 19.30 uur in hotel Het Centrum. De agenda bevat de volgende punten: 1. Notulen. 2. Mededelingen. 3. Ingekomen stukken. 4. Benoeming plaatsvervangend wet houder voor wethouder J. M. v. d. Valk. 5. Wijziging wachtgeldverordening. 6. Verrekening ondermaat grond Th. J. Nijland. 7. Verzoek om schadevergoeding ir. J. S. Duyvis. 8. Aankoop grond fam. Kwakernaak. 9. Besluit tot onbewoonbaarverklaring woning Zandweg 23. 10. Ingebruikgeving weide H. de Lange aan ponyclub. 11. Verkoop grond aan T. van Schup- pen. 12. Vaststelling woonforensenbelasting. 13. Opnieuw vaststellen verordening reinigingsrechten. 14. Wijziging verordening rioolafvoer- recht 1963. AMERONGEN Dezer dagen werd de Algemene Vergadering gehouden van de Coöp. Raiffeisenbank „Ame rongen en Omgeving" op haar kan toor te Amerongen. Uit de jaatstukken bleek dat de uitkomsten over het af gelopen boekjaar gunstig zijn geweest. In 1966 werden 350 nieuwe spaarders ingeschreven terwijl het tegoed der spaarders toenam met f 665.000. Aan leningen werd verstrekt f 1.797.611,78. Ook de overige werkzaamheden blij ven regelmatig groeien, hetgeen blijkt uit de telling der rekening 1966, te we ten f 41.356.913,49. Aan de reserve werd een bedrag van f 56.139,73 toegevoegd. De aftredende leden van Bestuur en Raad van Toezirht, de heren A. van Eek Hzn. en G. J. G. van Schaik werden beiden herkozen. OPHEUSDEN De Opheusdense judoka H. van Heun, pupil van sport school Budding, is gisteren naar België vertrokken met eén militaire afvaardi ging. Hij zal in Antwerpen aantreden voor een judo-landenontmoeting tussen België en Nederland. De Nederlandse groep is samengesteld uit vijf judoka's en twee reserves. Zwartebander Van Heun (le dan) eindigde bij de jongste militaire judokampioenschappen op de' derde plaats, terwijl hij bij de landelijke titelgevechten van de luchtmacht kam pioen werd. De verwachting is gerechtvaardigd dat, wanneer de Opheusdense judoka zijn wedstrijd in deze landenontmoe- ting België-Nederland in winst weet om te zetten, hij zich daarmee tevens een plaats verwerft in de selectie die bin nenkort met Engeland de strijd aan- Teach-in over „China-Amerika*' in veilinghal Resteren RHENEN De Rhenense muziek vereniging „Oefening Baart Kunst" houdt van 25 juni tot 1 juli in Rhenen een huis-aan-huis inzameling door mid del van intekenlijsten. De muziekver eniging kan niet bekostigd worden van de contributies van de leden. Men heeft enorme dure instrumenten te bespelen en vele andere uitgaven. Rhenen is zonder harmonie niet denk baar. Daarom ligt het in de lijn van de verachtingen dat de inwoners van de Grebbestad met milde hand zullen geven. RHENEN In het kader van het be jaardenvoetbaltoernooi heeft de Post duivenvereniging kans gezien het elftal van Cunera met 4-2 te verslaan. De Postduivenmelkers waren helemaal niet zo zoetsappig. Minstens drie Cunera- mensen (de directeur incluis) lopen al twee dagen mank. Winer speelde tegen Johiad. Deze wedstrijd eindigde in een 2-1 overwinning voor Johiad. Vrijdag avond wordt de finale gespeeld, waar voor de burgemeester de aftrap zal verrichten. RHENEN Van 30 juni t/m 8 juli organiseert de VVV-Rhenen een groots Lunapark op de gemeenteweide aan de Veerweg. Vrijdag 30 juni vindt er ter gelegen heid van de opening van het Lunapark 's avonds om plm. 11.00 uur een groots vuurwerk plaats op de gemeenteweide aan de Veerweg. Dit vuurwerk wordt herhaald op zaterdag 8 juli. Zaterdag 1 juli is er een middag fiets- en auto-excursie naar de Leer- sumse plassen met prachtige wande ling en bezoek aan kapmeeuwenbroed- kolonie. De tocht gaat door het mooi ste deel van Z.O .Utrecht; door de bos sen bij Leersum, Amerongen en Rhe nen. De leiding berust weer als gewoonlijk bij onze veldbioloog Adriaan P. de Kleu- ver. Vertrek om 12.55 uur vanaf VVV- kantoor te Rhenen voor deelnemers uit Rhenen, Kesteren, Ochten en Opheus- den. Om 12.50 uur vanaf Markt te Veenen- daal voor deelnemers uit Veenendaal, De Klomp, Renswoude e.o. Om 13.30 uur verzamelpunt Veerweg Eist, waar deelnemers uit Eist, Lien den, Ommeren, Eek en Wiel, Maurik enz. kunnen aansluiten. Automobilisten kunnen ook op eigen gelegenheid gaan en moeten dan aan de Maarsbergseweg bij de stenen palen met het opschrift „Het Veld" (bij Val- kenheide) wachten. KESTEREN Op initiatief van de Ommerense arts, dr. J. P. Guépin, zal er op zaterdag 1 juli een teach-in worden gehouden over de verhouding China-Amerika in de Veilinghal te Kesteren. De bijeenkomst begint om half acht *s avonds en als sprekers zullen enkele experts op het gebied van de buitenlandse politiek optre den. Dr. W. Verkade, prof. dr. B. Landheer, Kamerlid C. Egas en jour nalist Henk Neuman hebben hun me dewerking inmiddels toegezegd. Dr. Guépin heeft een theorie opge zet over een soort „Marshall-plan" voor China. Vele politici uit binnen- en buitenland (onlangs ontving hij nog een schrijven van senator Robert Kennedy) hebben van zijn idee ken nis genomen. De teach-in is voor iedereen toegankelijk. Dr. J. P. Guépin initiatiefnemer Geboren: René Peter z. v. C. Hei kamp en E. Leppers, Veenendaal; Jo hannes, z. v. A. de Man en T. van Er ven, Veenendaal; Rosalina Agnes Lau- rentia, d. v. K. de Kievid en R. Scher- renburg, Veenendaal; Nicolaas Robert z. v. H. van Bruchem en W. Kuperus, Scherpenzeel; Jacoba Gerarda d. v. J. G. Baars en D. van Brakel; Harmanna d. v. R. Wessels en A. Klinkhamer; Jasper z. v. J. van de Pol en K. W. van Scharrenberg; Everarda Jeanëtte d. v. H. Mol en W. E. H. van Appel doorn; Wijnand Adriaan, z. v. W. A. Blankestijn en P. L. Heikamp; Her- manna d. v. R. van Dijk en J. A. Bunt; Berendina Reinira d. v. C. Bouman en L. C. Hannisse, Veenendaal; Fran cisco, z. v. J. Aguilar en F. Romero, Veenendaal; Albert Arie Jacobus, z. v. J. Bouman en L. van Rijn, Eist; Mar co Gerrit Hendrik, z. v. M. H. Lit en we van A. Slok Veenendaal; Cornelis G. W. L. Hartman; Eduard, z. v. A. S. Geers en A. van Sparrentak; John, z. v. J. D. van den Berg en C. van Kesteren; Bertha d. v. J. Donkelaar en E. van Doorn. Overleden: Johanna van den Berg, 75 j., echtgenote van G. Drost; Hen drik Gerrit Jansen, 76 j. echtgenoot van S. van Ginkel, Veenendaal; Mari- nus van Dolderen 81 j. echtegenoot van C. van Walsem; Johanna de Gooijer, LEERSUM ln de raadsverga dering van 28 juni zal een voorstel aan de orde komen om de bewoners van duplexwoningen en hen, die zelf standig bij anderen inwonen, 'n ho ger riool af voerrecht te laten betalen. De gemeenteraad besloot op 31 mei deze belasting in algemene zin te ver hogen van f 35,— tot f 45,— per jaar. De meerderheid van het college acht het billijk dat ook de genoemde be woners van duplexhuizen en hen, die bij anderen inwonen (en een zelfstan- LEERSUM Het gemeentebestuur van Leersum is afgestapt van het plan om langs de Maarsbergseweg waterleiding aan te leggen. Het college van B. en W. heeft 26 huiseigenaren aan deze weg gevraagd of zij bereid waren hun eigendommen in het kader van de superonrendabele gebieden aan te sluiten op de waterleiding. Er zijn slechts vijf positieve reacties gekomen; de meeste bewoners van de Maarsbergseweg beschikken over een eigen waterinstallatie. Op grond hiervan acht men het niet mogelijk deze weg op het waterleidingnet aan te sluiten. dige huishouding voeren) in de belas tingverhoging te betrekken. Men stelt voor het tarief van f 25,op f 30, te brengen. Het college van B. en W. is tevens van mening dat de procentuele aan slagen voor de bedrijven naar rato van de belastbare opbrengsten verhou dingsgewijs ook verhoogd dienen te worden. Dit geldt eveneens voor de droogweerafvoer van „De Hoogstraat". Als de raad er mee instemt zal voorts het reinigingsrecht (f 20,- per emmer) niet meer per kwartaal worden geïnd, maar per maand. In de vorige raadsvergadering werd drs. Schapenk benoemd als plaatsver vangend wethouder voor de heer De Vries, die om gezondheidsredenen zijn functie niet ten volle kan uitoefenen. Aangezien wethouder Van der Valk bijna twee maanden met vakantie gaat wordt voorgesteld ook voor hem een plaatsvervanger te benoemen. De ponyclub van de sportvereniging Larsheim heeft verzocht een weiland van 1500 m2 aan de Hof laan te mogen huren. Het college stelt voor deze huur niet toe te staan. De woonforensenbelasting zal, als de raad er mee akkoord gaat, definitief worden vastgesteld. De opbrengst hier van wordt op f 8.000,- geraamd. Met ingang van 1 januari 1967 zal deze be lastingmaatregel van kracht worden. ARNHEM Het Trompetters en Fan fare wielrijderskorps van de genie uit Den Bosch oefent consciëntieus voor zijn aandeel in de NATO-taptoe. 62 j. echtgenote van J. Slok, Veenen daal; Gerrit Kroesbergen 84 j. geh. Adrianus van Neerbos, 17 maanden. Gehuwd: H. van Arkel te Leersum en W. Berkhof te Rhenen; P. J. J. van Helden te Rhenen en K. J. Hazewin- dus te Rhenen; S. Berhemer te Wage ningen en I. Koudstaal te Rhenen; K. de Ruiter te Ermelo en W. H. van der Grift te Rhenen; J. W. J. van der Stelt te Wageningen en H. Duizer te Rhenen. Ingekomen personen: M. Th. C. Möl- ler van Leersum naar Cuneraweg 425; J. H. te Velde van Veenendaal naar Cuneraweg 340; T. W. van Kooten van Loenen naar Herenstraat 84; H. Slob, van Leersum naar Cuneraweg 425; C. van der Laan, Huizen N.H. met gezin van Goor naar Geertesteeg 10; E. C. van Schaik van Lienden naar Valleiweg 103; L. Bolier van 's-Gravenhage naar Achterbergseweg 47; E. M. Ghzili van Utrecht naar Cuneraweg 411; G. van der Burgh met gezin van Heerjans- dam naar Margrietstraat 12, Eist; M. J. M. de Gier met gezin var Ede naar Eikenlaan 35; N. J. Duijster met gezin van Utrecht naar Achterbergsestraatw. 66; J. W. D. Schaftenaar met gezin van Amsterdam naar Rozenlaan 70; A. J. Henzen van Amerongen naar Engweg 20, Eist; G. K. v. IJmeren van Kesteren naar Zuidwal 4; M. A. Bos van Amsterdam naar Willibrordweg -0; E. M. Timmerman van Leersum naar Cuneraweg 425; G. M. Baars van Maastricht naar Heimersteinselaan 19; M. M. Beerens van Wageningen naar Roelofzijde 2; J. de Weeger met ge zin van Zaandam naar Kastanjelaan 32; G. Schalk van Kesteren naar Ban- tuinweg 29; I. H. Blank van Duitsland naar Herenstraat 110; K. Marker van Duitsland naar Driftweg 23a, Eist. Vertrokken personen: C. J. van der Zee Houweg 27 Eist naar Amerongen; H. van Soelen Engweg 32 naar Ame rongen; J. H. Engelaar Berkenlaan 11 naar Veenendaal", A. Takken met ge zin Utrechtsestraatweg 218 naar Rhe- den; T. J. Lammerts Cuneraweg 171 naar Renkum; B. H. M. Abdeslam, Cuneraweg 411 naar Utrecht; B. M. Chaib Cuneraweg 411 naar Utrecht; J. P. A. van Nieuwenhuize Nude 36-38 naar Zaandam; R. A. Kuhlman Oude Veensegrindweg 76 naar Amsterdam; T. J. Opperman Vreewijkplein 31 naar Maurik; H. J. van Oort Dokter Waller- straat 70 naar Apeldoorn; A. Abdes lam Mohand Cuneraweg 411 naar Utrecht; G. H. Altena Nieuwe Veenen- daalseweg 74 naar Canada J. Sma ling met gezin Cuneraweg 398 naar Do- dewaard; B. Oudlad Kon. Elisabeth- plantsoen 4a naar Kesteren; M. A. B. Metalsi Kon. Elisabethplantsoen 4a naar Kesteren; M. A. M. Metalsi Kon. Elisabethplantsoen 4a naar Kesteren; K. M. van Zoelen Kloosterstraat 8 naar Veenendaal; J. van der Voort Biezenwêide 14 naar Noordwijk; M. H. Kuijer Zwijnsbergen 43 Eist naar Veenendaal; B. van Laar Prins Bern- hardstraat 12 naar Wageningen; A. Lieuwen met gezin Irenestraat 29 Eist naar Beverwijk; J. Rutz Irenestraat 29 naar Beverwijk; L. C. Rutz Irene straat 29 naar Beverwijk; B. E. M. Mohamed Cuneraweg 411 naar Veenen daal. 31—34 24—28 21—25 30—33 17—21 30—33 21—24 31—40 22—30 24—30 20—24 29—41 22—32 24—37 21—30 28—37 23—26 30—42 20—28 111—130 85—107 Opgave na klasse mm maat Appelen 75/opw 70/75 65/70 60/65 1 Golden delicious k. 2 144147 141—145 136139 122125 Glasaardbeien per doosje van 2 ons 3137 2227 *Koudegrondaardbeien per doosje van 250 gram Cambridge Dutch evern Glasa Elistha Gorella Mach Fruehernte Red Gauntlet Senga sengana Talisman Vola Aarbeien met dop Aardbeien zonder dop 131 Frambozen per doosje van 250 gr 7982 Groenten Bloemkool per stuk 4080 Doperwten 7082 Kassperziebonen 240250 Kassnijbonen 196210 Komkommers p. st. groen 1626 Komkommers p. st. witte 3032 Kroten per bosje 2426 Rabarber 1618 Rode kool 4268 2125 Savooiekool 2426 Spitskool 3033 Spinazie 4060 Peulen 220—280 Tuinbonen 5259 Uien per bosje 2529 Nieuwe aardappelen middel 2736 kriel 28—32 Is hoofaanvoer. Alles in centen per kg tenzij anders vermeld. 10—47

De Vallei | 1967 | | pagina 5