schoenpoets automaat... voor 1.95? w* GRIFFIN neert 4 STRIK ZN Laatste kans voor goede ruil Meuwe eamera +geld voor oude Twintig gulden verdiend! Neem de vertrouwde geur van échte koffie mee ook UW caravan staat in Harderwijk «I Alleen tot en met zaterdag kan het nog: U krijgt f 7,50 terug bij aankoop van een nieuwe film- of foto camera tot f50,-. U verdient f10,- bij een nieuwe tot f100,-. U wint f 15,- bij een bedrag tot f 250,- en wanneer u een camera koopt van f 250,- of meer, dan heeft u zelfs Wie nu ruilt maakt morgen de mooiste opnamen met de modernste camera. Dagbladen zijn „hoogfrequent"Ze verschijnen elke dag. U kunt er elke dag in adverteren. Elke dag. Hoogfrequent. Laagfrequent natuurlijk ook. Dat hangt af van het reclameprobleem en uw oplossing. Doch in iedere oplossing past de krant. Om de frequentie-mogelijkheden. Om de reactie-snelheid. Om de actualiteit. Om het formaat. Om alles wat het dagblad onmisbaar maakt als drager van goede reclame. Uw reclame hoort erin. Nu. Morgen. En frequent. Vakantie-koffieuur. Je benen languit en de zon op je rug. Zo smaakt koffie zéker. Echte koffie. SUPRA. Voor camping, caravan en huisje. Want Supra is kant-en-klaar gemalen, dus kant-en-klaar gemakkelijk. En Supra blijft brandvers in het vacuumpak, waar u ook heenreist. Geniet van de geuren in bossen en bergen, Turijn of Wijk aan Zee. Maar neem de vertrouwde geur van échte koffie mee. Van de lékkerste die er is. Van Supra van Van Nelle. Doe een paar pak Supra in die vakantie-koffer! •Prijs:f 1.94 per pak KANT-EN-KLAAR GEMALEN BRANDVERS VACUUM VERPAKT Ja mevrouw, sinds uw drogist Griffin voor u heeft, is schoenpoetsen geauto matiseerd Het enige wat u doet is het handige flesje even omgekeerd op uw schoen duwen, waardoor het sponsje volgezogen wordt. Dan haalt u het even over de schoen en laat het een paar seconden drogen. That's all!! en uw schoenen glanzen als nooit tevoren. Wees modernLaat dat spetterende, onhandige, vieze schoenpoetsen voorwat het is en schakel over op Grif- fin. Griffin, kwaliteit, en comfort in één pro- dukt verenigd. Uw drogist heeft het voor u. GLOBOL-IMPORT - MAASTRICHT Kies op een dag èen NS-Vakantiedagtocht, een alles-inbegrepen miniatuurvakantie. U kunt er alle kanten mee op, want NS biedt u liefst 31 verschillende mogelijkheden. Stuk voor stuk fijne plannetjes voor een heerlijke dag. In eigen land en daarbuiten. Vraagt u op het station maar naar het kleurrijke, fleurige boekje NS-Vakantiedagtochten. Dan weet u ook meteen de aantrekkelijke prijzen. En de vele voordelen die zo'n dag tot een succes stempelen. Zoals deze: De grote 4 van een succesvolle vakantiedag IMet een NS-Vakantiedagtocht weet u precies waar u aan toe bent U koopt aan het stationsloket een gecombineerd biljet, waar bij alles is inbegrepen: reis èn toegang tot alle evenementen. 2U hoeft van tevoren niets te regelen of te reserveren. U koopt eenvoudig uw tocht aan het stationsloket wanneer het u het beste uitkomt. U kunt uw beslissing dus tot op het laatste moment uitstellen. 3U bent op een NS-Vakantiedagtocht vol komen vrfi. Deel de dag maar in zoals u wilt U neemt gewoon de trein op een uur wanneer het schikt. U bent er zeker van dat elke* NS-Vakantie dagtocht altijd doorgaat. Uw plannetje is nooit afhankelijk van het aantal deelnemers. Om u een indruk te geven van de prijzen van de NS-Vakantiedagtochten, inclusief de bijbeho rende attracties, volgen hier enkele voorbeelden. (Voor kinderen van 4 t/m 9 jaar kaarten tegen halve prijs.) Dagtocht 1 „De Efteling" Treinreis naar en van 's-Hertogenbosch, busrit naar en van Kaatsheuvel en toegang tot „De Efteling" Van Almelo f 14.40, Deventer f 11.50, Hengelo f 13.60, Kampen f 14.60, Lochem f 11.60, Zutphen f 10.30, Zwolle f 13.80. ,Westerbonwing en Burgers' Dagtocht 10 Dierenpark" Treinreis naar en van Arnhem, toegang Burgers' Dierenpark en boottocht naar en van Rijnterras- Westerbouwing. Van Almelo f 10.40, Deventer f7.70, Hengelo f9.70, Kampen f 10.80, Lochem f7.80, Zutphen f6.50, Zwolle f9.80. Op «nze grote, doorlopende expositie introduceren wij in onze prachtige, verwarmde showroom, dit Jaar de fonkelnieuwe collectie 1967-modellen. Een unieke serie toer- en stacaravans vanaf f 3450.-. Fraai van opbouw, met schitterende comfortabele interieurs. Het zijn dan ook streng geselecteerde wereld merken uit eutopa'a grootste caravan- fabrieken. Uw - vrijblijvend - bezoek kan een prachtige oriëntatie zijn voor uw nieuwe vakantieplannen! SUPRA

De Vallei | 1967 | | pagina 10