Veenendaals dagblad Door vakanties zeer veel volmachten SPREKENDE CIJFERS IVAft I 7WAT T 17 Buiten Rijksweg 28 in gebruik Ned. vredesplan in de V.N. WIJ Gelders-Utrechtse streekcourant voor Rijn- en Gelderse Vallei WANHOPIGE VROUW OVERVIEL CAISSIèRE inde BOERENPARTIJ INCASSEERDE ZWAARSTE VERLIEZEN Bij spinnerij 103 ontslagen MET 400 PASSAGIERS 1000 KM PER UUR DOOR DE LUCHT Jayne Mansfield verongelukt HUISARREST VOOR K.L.M.- PERSONEEL Pravda per radio naar vissers Ongeregeld heden in Buffalo HOESSEIN OP WITTE HUIS Representatief voor landelijke gevoelens Mr. Luns met eigen voorstel GROTE ACTIE BIJ SAIGON In Tricht eerste huizen zaterdag weer gereed Mislukte overval op postkantoortje WESTELIJKE WIND ZWOLLE Zwolle hebben een forse De raadsverkiezingen, die gisteren in en vier omliggende gemeenten zijn gehouden, overwinning opgeleverd voor D'66. HERKEND mmm- Grondwetscommissie wordt ingesteld Levenslang geëist voor Gestapo-ohef WAARSCHUWING Raket-technici in Egypte blijven Bur. voor redactie en administratie: Prins Bemhardlaarr 28, Veenendaal, Telef. 08385-3550 (adm.), 3757 en 3955 (red.), Giro 1321600. Rhenen: Boekhandel C. Waiboer en Recl.- bureau J. Baars. VALLEI Voortzetting van het nieuwsblad „De Vallei", opge richt in 1926. Uitg.: Wegener's Couranten Concern n.v. Advert, losse mm-prijs 17 cent Kleine -annonce» „Vraag en Aanbod" op di., do. en za. 1-10 woorden "1,50, ieder woord meer 15 cent. DONDERDAG 29 I967 4le JAARGANG Een totaaloverzicht van de raadsverkiezingen in Zwolle, Genemuiden, Ji_JL -L i M d T V M JlJl JKJÊ Hasselt, Heino en IJsselmuiden (in welke gemeenten Zwollerkerspel is opgegaan): raad 1966 kamer 1967 raad 1967 stemmen zetels stemmen stemmen zetels Prot. Chr19274 37.7 43 19241 36.3 18684 36.4 37 P.v.d.A14116 27.6 24 14177 26.7 13206 25.7 20 K.V.P8337 16.3 15 7929 15.0 7537 14.7 13 V.V.D4707 9.2 5 4380 8.3 3871 7.6 3 P.S.P 2577 5,1 2 1274 2.4 1939 2.6 1 B. P729 1.4 1 2247 4.2 1610 3.1 1 D '66 1349 2.5 3683 7.2 3 C.P. N817 1.6 802 1.5 777 1.5 Overigen 570 1.1 2 1640 3.1 617 1.2 3 Totaal 51133 100 92 53039 100 51324 100 81 GROTE WINNAAR (Van een onzer verslaggevers) COEVORDEN Kort nadat gisterochtend om 11 uur in Coevorden het alarm was geslagen dat de Nutsspaarbank was overvallen, hield de Rijkspolitie de 45- jarige mevrouw W. uit Coevorden aan. Zy had de overval gepleegd. De vrouw, die buiten medeweten van haar man nogal wat schulden had ge maakt die zy niet kon inlossen, had in haar wanhoop een hamer meegenomen in haar boodschappentas. De gezamenlijke protestants-christelijke partijen en de C.P.N. bleven op peil; de P.S.P. boekte geringe winst: alle overige partijen leden verlies. Daarbij komt nog dat D'66 alleen kandidaten had gesteld voor de raad van Zwolle. De grootste verliezer was de Boerenpartij. In de vijf deelnemende gemeenten (Zwolle, Genemuiden, Hasselt, Heino en IJsselmuiden) liep haar stemmenper centage terug van 4.2 in februari tot 3,1 thans. In Zwolle gingen de Boeren zelfs terug van 4.1 naar 2.7 procent. In Zwolle steeg het percentage van op D'66 uitgebrachte stemmen van 3.3 bij de Kamerverkiezingen in februari van dit jaar tot 9.4 bij de verkiezin gen van aisteren. Deze partij bleef daarmee slechts 188 stemmen achter op de V.V.D. .Naar zij verklaarde had zij op dat moment nog geen idee hoe zij met be hulp van die hamer aan het geld moest komen. Toen zij langs het kantoor van de Nutsspaarbank liep en zag dat er niemand voor de loketten stond, besloot zij echter in een opwelling de cassière te overvallen. Zij ging het bankgebouw binnen. Voor het loket gaf zij de cassière een flinke tik met de hamer op het hoofd. Daar na griste zij wat geld bij elkaar in totaal ongeveer tweehonderd gulden en holde de spaarbank weer uit. Op dat moment werd zij herkend door 'n voor bijganger, die de politie inlichtte over de identiteit van de vermoedelijke da- deres. Na haar wanhoopsdaad was de vrouw gaan zwerven, maar nog geen uur na het overvalalarm had de rijkspolitie haar opgespoord. Onder tranen beken de zij haar daad. Zij zei dat zij niet be greep hoe. zij tot de overval had kun nen komen. Mevrouw W., moeder van vier kinde ren, had al eens eerder schulden ge maakt. Die waren door haar man aan gezuiverd. Nu zij toch weer in haar ou de kwaal was vervallen, wilde zij een oplossing zoeken zonder haar man erin te kennen. De vrouw is opgesloten. Zij zal over morgen aan de officier van justitie te Assen worden voorgeleid. De cassière, die rg geschrokken was, leek niet ernstig gewond. TILBURG. By de spinnery Swagemakers - Bogaerts in Tilburg zijn 103 mensen ontslagen. Zij komen zonder werk wegens reorganisatie en modernisering van de spinnerij. Door deze maatregelen voor de kam- garenspinnerij, die sinds 1950 bestaat, hoopt de directie beter in staat te zijn het hoofd te bieden aan buitenlandse concurrentie. De afvloeiing van het personeel ge beurt in enkele maanden, waarbij reke ning wordt gehouden met de wettelijke opzegtermijn en het in bedrijf stel len van nieuwe apparatuur. De onderne mingsraad en de mensen die het be drijf moeten verlaten zijn op de hoogte gesteld, terwijl het arbeidsbureau en de vakbonden betrokken zijn bij het over leg over de ontslagen. 'J'oen ik dezer dagen iets nazocht over het Wilgeroosje, werd ik er plotseling aan herinnerd, dat deze soort, die in het minst niet op een roos, noch op een wilg gelijkt, tot de aparte familie der Teunisbloemen behoort. Ge kent deze wellicht beter aan de aardige volksnamen nacht kaars en wilde lantaarn, omdat de grote lichtend-gele kroon zich pas tegen donker ontplooit, om zich de daarop volgende avond weer te slui ten, maar wekenlang worden er nieuwe lampen ontstoken. Met deze figuur stelde de wereldberoemde prof. Hugo de Vries vast, dat alle erfelijke eigenschappen van een plant als zelf standige en goed te onderscheiden eenheden in het nageslacht bewaard blijven. Er werden dikke wetenschap pelijke boeken over die erfelijkheids- wetten geschreven en ons wilgeroosje bleef wel echt in de schaduw van haat vermaarde verwant. Wanneer op de kapvlakte zich de paarsig rose, luch tige deken van haar trossen tussen wilgebladachtig lover uitspreidt, kan ik onze wilde salie, zoals de epilobium nu en dan genoemd wordt, nochtans evengoed waarderen als de teunis bloem. Juist de plekken, waarvan niet lang voordien het plantendek werd verwoest, kiest zij tot haar stand plaats en bedekt dit liefderijk. We be zitten ongeveer een half dozijn soor ten van het wilgeroosje, waarvan de meeste een vochtige bodem prefere ren (wederik). Laten we dus maar dankbaar wezen, dat er zich eentje echt op de zandgrond thuis voelt, waar ge het op tal van plaatsen van juni tot september aantreft. 29 juni '67 A. B. WIGMAN f SEATTLE Verwacht wordt dat de KLM begin 1971 met de eerste van de drie Boeings 747, die zoals we gisteren in enkele van onze edities al schreven KLM-directeur v. d. Wal nu officieel heeft besteld, het luchtruim zal kunnen kiezen. Met de order is een bedrag van 3 miljoen gemoeid. De Boeing is 70,5 m lang, heeft een kruissnelheid van bijna 1000 kilometer per uur en kan 400 passagiers en 25 ton vracht en bagage vervoeren. J NEW ORLEANS (Louisiana, V.S.) De filmactrice Jayne Mansfield is van morgen oni het leven gekomen bij een auto-ongeluk, waarbij de auto waarin zij zat in botsing kwam met een vracht wagen. In de auto zaten nog twee perso nen, wier identiteit echter niet bekend gemaakt is door de politie. DEN HAAG De KLM heeft offi cieuze en nog niet bevestigde berich ten ontvangen, dat de autoriteiten in Guinee de KLM-vertegenwoordiger te Conakry en honorair consul H. A. van Dijck (31), de station-manager aldaar J. M. Hoffenaar (39), de manager van het passagekantoor te Conakry H. Oost veen (34) en diens assistent H. Setje (39) vrijheidsbeperking hebben opge legd. Pogingen om contact op te nemen met de vestiging voor het verkrijgen van nadere bijzonderheden blijven tot nog toe zonder resultaat. Het vermoeden bestaat dat een en an der in verband gebracht kan worden met soortgelijke maatregelen die de autoriteiten in Ivoorkust hebben geno men ten aanzien van de Guinese VN-de- legatie, die na een landing met het KLM-vliegtuig te Abidjan, maandag avond werden vastgehouden. DEN HAAG Na overleg tussen de fractievoorzitters is de Tweede Kamer akkoord gegaan met een voorstel tot het instellen van een bijzondere com missie voor herziening van Grondwet en kiesstelsel. Deze bijzondere commissie zal 21 le den tellen en 20 plaatsvervangende le den, zo is meegedeeld. De constitutie van de commissie, die zich zal bezig houden met het regeringsbeleid inzake Grondwet en Kieswet, zal waarschijn lijk plaats hebben op 22 augustus. In de nota over het regeringsbeleid inza ke de herschrijving van de Grondwet en de grondwettelijke regeling van het kiesrecht heeft de regering laten we ten de instelling van deze bijzondere commissie op prijs te stellen. MOSKOU De Pravda, het dagblad van de communistische party der Sovjet-Unie met een oplaag van 6 mil joen, wordt thans per radiofoto naar Russische vissersschepen in de noorde lijke zeeën gezonden. Het ministerie van Visserij heeft be kendgemaakt, dat weldra ook zal worden begonnen met transmissies ten behoeve van de vissers voor de kusten van Afrika, Zuid-Amerika en andere gebieden. De redactie van de Pravda bevindt zich te Moskou. Het blad wordt in 23 Sovjet-steden gedrukt. Sommige drukkerijen werken met matrijzen die per vliegtuig uit Moskou komen. In toenemende mate wordt echter ge bruik gemaakt van radiofototrans- missies. O O BADEN-BADEN Tegen het vroe gere hoofd van de Gestapo in Noorwe gen, Helmut Reinhard, is in het proces te Baden-Baden levenslange gevange nisstraf geëist. De 55-jarige Reinhard staat terecht wegens hulp aan de deportatie van 532 Noorse Joden naar Auschwitz en het medewerking verlenen aan de executie van vier andere Noren. Een andere tenlastelegging, betreffende een moord op een Noorse verzetsstrijder, heeft Reinhard ontkend met de motivering dat hij uit zelfverdediging had gehan deld. Het proces is nu de derde week inge gaan. Reinhard heeft zelf geen ver klaring afgelegd. De ontkenning van het ene deel van de beschuldiging kwam via zyn advocaat. De oud-majoor van de SS heet eigen lijk Patzschke. Hij heeft zijn naam la ten veranderen om deze „Arischer" te laten klinken. Hij is sedert 1964 in hechtenis. In februari was het verschil nog 3.031 stemmen geweest. Beide partyen ver wierven in de Zwolse raad drie zetels. De V.V.D. kwam vijftig stemmen te kort voor een vierde zetel. In Zwolle hebben van de veertigdui zend kiezers meer dan vijftienhonderd stemgerechtigden hun stem bij vol macht laten uitbrengen. Dat grote aan tal is te wijten aan het ongewone tijd stip van deze verkiezingen midden in het vakantieseizoen. Gisterochtend is de Zwolse politie nog druk in de weer geweest om tientallen verkiezingsborden, die de P.S.P. gister nacht zonder toestemming bij de stem bureaus had geplaatst, te verwijderen. De borden waren in de grond gezet, aan palen bevestigd en op de muren van de stemgebouwen aangebracht. Overigens zijn de verkiezingen in de vijf gemeenten, nodig geworden door de opdeling van de gemeente Zwoller kerspel, rustig verlopen. In Zwolle zagen de uitslagen er als volgt uit (de stemmenaantallen met daarachter de percentages vergeleken met die van de K^jnerverkiezingen op 15 februari en vervolgens cfc zetelver deling): ARP en GHIjJe.T^1. tv »•- 24.7) 9; CPN: 777 (2 2) PSP 1.339 (3.4 3.1) 1; SGP 559 (1.4 1.2) P.v.d.A.: 11.369 (29.1 30.8) 11; KVP: 5.891 (15.1 15.4) 6; GVP: 1200 (3.1 2.9) 1; VVD: 3.871 (9.9 10.8); 3; D'66 3.683 (9.4 3.3) 3; BP 1.038 (2.7 4.1) 1. BUFFALO. In Buffalo is het woens dag voor de tweede achtereenvolgende avond onrustig geweest. Grote troepen jonge negers trokken door de oostelijke wijken van de stad. Zij gingen zich te buiten aan het gooien van stenen, plun deren en ander vandalisme. De politie trad streng op. Tenminste zeven personen, waarbij twee politie agenten, kregen schotwonden. Bij de overige vijf gewonden waren tieners en een vrouw. Het plunderen van winkels begon laat op de avond. Toen de avond was gevallen steeg de lijst van gewonden snel. Groepen negers, sommige 200 man sterk, verlieten de wijk, die zij dinsdag avond met stenen hadden bekogeld. Zij kantelden auto's, verbrijzelden win kelruiten en wierpen benzinebommen. Het aantal arrestaties nam snel toe, vooral toen op een punt 20 personen te gelijk in hechtenis werden genomen. De ongeregeldheden van woensdag avond waren veel feller dan die van dinsdag. Vele winkeliers hadden hun zaken vroeger dan normaal gesloten. WASHINGTON Koning Hoessein van Jordanië heeft twee uur op het Witte Huis vertoefd en onder vier ogen met president Johnson gesproken. Na afloop werd bekend gemaakt dat de staatslieden niet tot overeenstemming zijn gekomen, maar dat het gesprek wel definitieve waarde heeft gehad. Hoessein heeft woensdagavond ver klaard, dat „de hele wereld krachtig stand moet houden" tegen de Israëli sche annexatie van de heilige stad Je ruzalem. De socioloog drs. M. van Dam die in opdracht van het ge meentebestuur van Zwolle de ver schuivingen onder de kiezers heeft bestudeerd, noemt de uitslagen van de meeste partijen represen tatief voor de landelyke gevoe lens. De enige party die daarbij duidelyk uit de boot valt is de VVD, die, zo zegt hy, een vry la biele aanhang heeft. Drs. Van Dam heeft zyn be vindingen evenals in Utrecht na de Kamerverkiezingen, neer gelegd in statistieken. Daaruit blijkt o.m. dat bijna de helft van het bruto verlies van de Partij van de Arbeid aan D'66 ten goede is gekomen. Van het verlies van de VVD ging ruim 47, van het verlies van de Boe renpartij ruim 38 procent naar de Democraten. Rooms-katholieken die bij de Kamerverkiezingen op de Anti- Revolutionaire Party hebben gestemd, zijn kennelijk weer te rug bij de KVP, zo concludeerde drs. Van Dam verder. NIJKERK/HARDERWIJK Met veel feestelyk vertoon is woensdagmiddag op de grens van de gemeenten Nykerk en Putten het laatste wegvak van ryksweg 28 door minister J. A. Bakker officieel voor het verkeer opengesteld. Gister middag hadden de 1-pk'ers van de Neude-ruiters en de ponyclub De Toekomst uit Putten er nog de ruimte om aan de officiële opening extra luister by te zet ten. Vandaag zoeven de auto's over de, zoals de minister het noemde „mooiste snelweg can ons land", die berekend is op snelheid, maar waar gas op de plank geen voorschrift is. „Want", aldus de minister, „wie op ryksweg 28 altyd haast heeft doet zichzelf te kort". Zie verdere elders in dit blad. Door een erehaag lopen hier van links naar rechts burgemeester jhr. mr. W. F. Quarles van Ufford van Putten, minister J. A. Bakker en burgemeester J. Hoek stra van Nykerk aan het hoofd van een lange stoet over de nieuwe weg. NEW YORK Nederland is gisteren in de Uno gekomen met een eigen vredes plan inzake het Midden-Oosten. De Nederlandse minister van Buitenlandse Zaken, mr. J. M. A. H. Luns, diende een plan in dat zeven punten behelsde en dat zyns inziens voor alle betrokken partyen billyk en aanvaardbaar was. De Nederlandse ontwerp-resolutie werd naar voren gebracht ter vervanging van de resolutie die Rusland en Amerika vorige week indienden. Voor hij met een eigen voorstel kwam, had minister Luns zich krach tig gekeerd tegen de Russische resolu tie. Hij verklaarde dat terugtrekking van de Israëlische troepen alleen niet tot duurzame vrede kan leiden. Veel bevredigender vond hij de Ame rikaanse plannen, maar hij was toch van mening dat „verscheidene aspec ten veel duidelijker in een nieuwe re solutie zouden kunnen worden gefor muleerd". Het voorstel van minister Luns om vatte de volgende punten: Het recht van bestaan van alle sta ten; Vrije doorvaart door alle waterwe gen; Beëindiging van de bewapenings wedloop in het Midden-Oosten; Regeling van het probleem van de Arabische vluchtelingen; Regeling voor het gebruik van het water van de Jordaan; Een definitieve oplossing die voor ziet in de vrije toegang tot alle hei lige plaatsen; Bemiddeling in het Midden-Oos ten door een speciale vertegenwoor diger van Oe Thant. „Wij hebben tijdens dit debat", al dus minister Luns in zijn toespraak tot de Asemblee, „vele malen gehoord hoe groot de druk was welke voor de Arabische staten is ontstaan door de militaire bezetting van Israël. Ik zal niet tegenspreken dat dit een argument is dat ernstig moet worden overwogen. Maar ik denk dat het niet billijk zou zijn als ik deze Assemblee niet herinnerde aan de eveneens grote druk welke is uitgeoefend op de soe vereine staat Israël door de weigering van de Arabische staten om zijn be staan te erkennen en doordat zij de staat van oorlog handhaafden". Hij drong er op aan de twee proble men gelijktijdig op te lossen. „De be trokken partijen zouden er goed aan doen aan de conferentietafel met de onderhandelingen te beginnen"! Een Amerikaanse woordvoerder heeft zich al tegen de ontwerpresolutie uit gesproken. De Libanese minister van buiten landse zaken, Georges Hakim, waar schuwde Israël dat het de komende vijftig jaar zal staan tegenover een Arabische wereld welke aan kracht wint. Hij vroeg zich af hoe Israël kan voortbestaan tegenover de „onsterfe lijke haat en vijandschap van de Ara bieren die het zelf met geweld en ter reur heeft ingeplant?" Uit naam van de niet-gebonden lan den diende Danilo Lekitsj, de Zuid- slavische ambassadeur, een resolutie in waarin werd aangedrongen op te rugtrekking van de Israëlische troepen. Lekic verklaarde dat de stap van het Israëlische parlement waarbij de oude en de nieuwe stad van Jeruzalem ver enigd worden een primaire reden was dat van de vergadering onmiddellijk optreden gevraagd wordt. Hij verzocht om er morgen op zijn laatst over te stemmen. SAIGON Een sterke strijdmacht, bestaande uit Amerikaanse pantser troepen en Zuidviëtnamese infanteris ten, is vanmorgen op 72 km ten oos ten van Saigon, een dicht oerwoud binnengetrokken om 500 guerillastrij- ders op te sporen, die in een hagel van luchtbombardementen en artille rievuur voor hun leven vechten. De bevelvoerende officieren me nen, dat de guerillastrijders vrijwel zeker in een val zitten en niet meer zullen kunnen ontkomen. Amerikaanse straalbommenwerpers hebben woensdag ten noorden en ten zuiden van Hanoi aanvallen gedaan, waaronder de 12de aanval op de elek trische centrale in Thai Ngoejen. F105 Thunderchiefs concentreerden zich op de elektrische centrale 60 km ten noorden van de communistische hoofdstad. De piloten maakten mel ding van treffers op de generator- en ketelgebouwen en zeiden dat hun tref fers het gebied met zwarte rook vul den. 0 Verschillende Leersumse gemeente raadsleden spraken er gisteravond hun misnoegen en verontrusting over uit dat een van de wethouders twee maanden met vakantie gaat. Het onbe- stuurd achterlaten van de gemeente om die reden vond men maar onverant- woordelijk. Pas toen de burgemeester verzekerd had dat in ieder geval een van de wethouders in die periode het roer van de gemeente zal hanteren kon men gerust zelf ook met vakantie gaan. 0 De zandafgraving van de firma Schoonhoven by de Wielingsheuvel in Veenendaal trekt hoe langer hoe meer dagjesmensen die al of niet met kleine kinderen er hun vertier komen zoeken. Alhoewel de betrokken onder neming al by herhaling door middel van waarschuwingsborden heeft geatten deerd op het latente verdrinkingsgevaar, blyft men komen. 0 In de Halschool van meester Runge te Rhenen exposeert de schooljeugd de met veel liefde en toewyding opge kweekte bloemen. 0 De Veenendaalse veldbioloog Adriaan P. de Kleuver las in de klei van het Betuwse Hien veel over de bewoners van die streek van enige duizenden jaren geleden. Van een onzer verslaggevers TRICHT De eerste Trichtenaren die zondag door de windhoos uit hun huis ^zijr verdreven, riillftn zaterdag hun woning weer kunnen betrekken. Dan zijn negen huizen weer zover her steld, dat zij bewoonbaar zijn. Burgemeester Sanders van Tricht verwacht dat de eerste serie van tien in aanbouw zijnde woningwetwoningen over tien dagen kan worden opgele verd. Gezinnen, die door de ramp hun woning hebben verloren, zullen in de ze huizen onderdak krijgen tot hun ei gen huizen weer zijn opgebouwd. Begin volgende week zal in grote lij nen bekend worden gemaakt hoe de re geling is van de schade die door de windhoos van zondag is aangericht. DEN HAAG lil een noodpostkan- toortje aan de Erasmusweg in Den Haag werd gistermiddag de 45-jarige kantoorhoudster mevrouw J. H. Z. den B. door een onbekende jongeman neer geslagen. De vrouw was aan het werk toen de jongen via de dienstingang binnenkwam. Hij vertelde haar dat hij kwam schoon maken, scharrelde wat rond en ging op een gegeven moment naar het toilet. Vandaar riep hij de vrouw, dat zij moest komen. De vrouw kwam kijken, bukte zich en zag toen in een flits dat de jonge man een houten of rubber hamer in de hand had. Daarmee sloeg hij haar enkele keren op achterhoofd en arm. De kantoorhoudster gilde om hulp, waarop de jongeman er snel vandoor ging. Hij is nog niet gevonden. CAIRO De werkzaamheden van de in dienst van de Egyptische regering staande Duitse en Oostenrijkse motor en raketspecialisten gaan kennelijk ge woon door. Naar woensdag in Cairo verluidde, moesten zij hun werk alleen tijdens de Israëlische luchtaanvallen van begin juni onderbreken. Onder lei ding van een Oostenrijkse ingenieur wordt thans de laatste hand gelegd aan een straalmotor, die al een keer tijdens een vlucht beproefd is. jpen uitloper van het Azorenhoge- drukgebied strekt zich uit via Frankrijk tot Midden-Europa. Langs de noordflank trekken zwakke oceaan storingen via de Britse eilanden, de Noordzee en ons land oostwaarts. De aangevoerde lucht is tamelijk voch tig, zodat er over het algemeen veel bewolking voorkomt waaruit plaat selijk wat lichte regen of motregen valt. Een volgende storing op de oceaan wordt voorafgegaan door een zwakke rug van hoge druk. In verband hiermee wordt vrijdag op de meeste plaatsen droog weer ver wacht met af en toe zonnige perioden. De wind zal matig zijn uit westelijke richtingen, terwijl in het temperatuur- verloop weinig verandering komt.

De Vallei | 1967 | | pagina 1