Geen zomer-activiteiten van Amerongse winkeliers ONZE SEIZOEN-OPRUIMING ANBEEK Ron. V.S.W. vergadert op 22 sept. Verordening aanleg van siertuinen E Ooms: Kinderen moeten op tijd naar bed „We krijgen niet genoeg medewerking'* ZOMERJURKJES en MANTELTJES 20% JEUGDMARKT EN UCHTWEEK VAN DE BAAN Aanvragen reispapieren Wie mist fiets Raad maandag bijeen Auto schepte wielrijder Schietnieuws Grote loterij voor kantine AMERONGEN Deze zomer zal de Amerongse winkeliersvereniging geen speciale activiteiten ont plooien; er zal geen jeugd- markt worden gehouden zoals vorig jaar en men is ook definitief afgestapt van de gedachte de lichtweek weer op touw te zetten. De winkeliers zijn divere ma len bijeen geweest om de mogelijkheid toch wat leven in de brouwerij te brengen9 te bespreken. Men kwam tot de conclusie dat op vele fronten de zo noodzake lijke medewerking van be volking zowel als van het verenigingsleven ontbrak. FONDS Leersum gaf bijna f 1,— per inwoner begint donderdag 13 juli Uitsluitend onze eigen voorraad tegen sterk VERLAAGDE PRIJZEN Hoofdstraat 66a, Veenendaal, Tel. 2976 DINSDAG II JULI 1967 De voorzitter van de winkeliersver eniging, de heer S. van Bameveld, zei in dit verband: „We hebben de medewerking nodig van heel Ame- rongen. Echt, wij als vereniging wil len ons heus wel voor een bepaalde zaak inzetten. We hebben het trou wens ook wel geprobeerd om bijvoor beeld die jeugdmarkt weer te orga niseren. Er heeft een oproep in de kranten gestaan, die echter maar en kele reacties van verenigingen ople verde. Kijk, op zo'n manier durfden we het niet aan De medewerking van heel Ameron- gen, daar gaat het om. Brandstoffen- handelaar Van Bameveld is er overi gens de man niet naar om alle Ame- rongers het verwijt te maken, dat ze de handen niet uit de mouwen willen steken als het om het organiseren van bepaalde evenementen gaat. Hij weet evengoed als iedereen, dat het dorp wat gemeenschapszin betreft vrij hoog staat aangeschreven. De bouw van het zwembad De Blaauwe Schuur is er nog altijd het overtui gende bewijs van. „Toch is er weinig animo, dat kun je gerust stellen", verzekert Van Bameveld, „maar er zijn ook andere oorzaken. Ik geloof dat de mensen te druk zijn. En bovendien, ais wij om medewerking aankloppen, wil men daarvoor altijd betaald worden. Die zakenlui kunnen wel een paar centen missen, wordt er al gauw gezegd. Voor een vereniging wil men nog wel eens iets gratis doen, maar als de winkeliers komen aankloppen, moet er meestal geld op tafel komen...". Dit financiële aspect heeft er ook toe bijgedragen, dat Amerongen een bijzonder rustige zomer tegemoet gaat. Overigens hebben de winke liers nog niet alle plannen overboord gezet. Van Bameveld vertelt, dat de mogelijkheid „er dik inzit", dat er volgend jaar wel iets gebeurt. „Neem de lichtweek", zegt hij. „Die is nog steeds niet van de baan. Er zijn veel mensen, die nog steeds warm lopen voor dit evenement. Wij hebben een fonds gesticht. Het over schot van onze Sint-Nicolaasactie bij voorbeeld komt daarin terecht..." Naarmate de kas van het fonds wordt gespekt, komt de lichtweek weer dichterbij. De lichtweek is vooral financieel gezien altijd al een zorgenkind geweest. In 1964 gloeiden de lichtjes voor het laatst in de dorps kern van Amerongen. Daarna heeft men nog wel op kleinere schaal ge tracht enkele markante punten in de gemeente te verlichten, maar van een echte lichtweek is het niet meer gekomen. Van Bameveld: „De lichtweek heeft een paar jaar heel goed ge- LEERSUM De op initiatief van een plaatselijk actiecomité georganiseer de geldinzameling ten behoeve van Is raël heeft in totaal 4.302,64 opge bracht, hetgeen neerkomt op bijna f 1.- per inwoner of f 3,60 per gezin, (en dat nog ongerekend de bedragen die recht streeks op rekening van de Collectieve Israël-Actie (CIA) zijn gestort). De plaatselijke actie is beëindigd. Het comité dankt allen die deze actie tot een succes hebben gemaakt. De Gouden Regen hangt vol peultjes. Nu weet ik heel goed, dat het een aar dig gezicht is, doch het is beter die zaadpeultjes te verwijderen. Deze zijn vergiftig! Vooral voor hen die kinde ren hebben is het aan te raden de tros sen peultjes op te ruimen. Het is beter te voorkomen dan te genezen. Aan de voet van de struikrozen ont staan nogal eens wilde loten. Deze ont staan onder de oculatie, dat is de plaats waar de veredeling plaats had. Daarop moet men goed letten, want er ont staan ook jonge loten of scheuten, die geen wilde uitlopers zijn, die ontstaan echter boven de veredelingsplaats. Die wilde scheuten, die meestal anders van kleur zijn dan de gewone en vele doorn tjes bezitten, moeten zo diep mogelijk bij hun oorsprong worden weggenomen. Zou men deze maar rustig hun gang la ten gaan dan overwoekeren zij ten leste de gehele struik en wordt het geheel wild. In talrijke tuinen ziet men de Rodo dendrons nu staan met zaadlobben. De plant heeft prachtig gebloeid en wordt nu blijkbaar gerekend tot „die niet ge teld worden". Weg met die zaadlobben! Die zaadvorming put de planten geheel uit, de knopvorming lijdt er heel erg on der. Dat wegnemen van die uitgebloei de bloemen moet voorzichtig gebeuren. Vlak naast de uitgebloeide bloemen zit ten al weer jonge scheutjes, die als ze kunnen doorgroeien, de bloemknoppen voor 't volgend jaar leveren. Gaat men onvoorzichtig te werk dan worden de jonge scheutjes tegelijk met de zaadlobben weggebroken en dat mag natuurlijk niet gebeuren. De bol-Irissen moeten uit de grond ge haald worden en op een koele luchtige plaats gedroogd worden. Nimmer de bollen in de zon laten drogen! Eind sep tember worden de bollen weer in de tuin geplant. Uitgebloeide pioenen (Pioenrozen), mogen nu niet afgesneden worden. Dat zou funest voor de plant zijn. Laat haar rustig afsterven, wanneer het loof ge heel bruin en dor is geworden, dan pas en niet eerder, mag het afgesneden en opgeruimd worden. Tot eind juli kan men nog zomerwor- teltjes zaaien. De beste soort is de „Am sterdamse bak". Het gezaaide levert tot diep in de herfst fijne malse worteltjes op. De tuinen zijn nu op z*n mooist, laat ons er van genieten. Er is volop werk aan de winkel! Al het uitgebloeide moet zo spoedig mogelijk verwijderd wor den. Laat men uitgebloeide bloemen zit ten dan gaan deze tot zaadvorming over en de bloei houdt geheel op. Dit geldt ook voor de rozen. Smijd de uit gebloeide roos in tot op een volgroeid blad. Uit de oksels der bladeren komt dan een nieuw scheutje dat weer bloe men geeft. Echter is het bij de Botani sche Rozen geheel anders. Laat bij deze de zaad knoppen ongemoeid. Het gaat bij de Botanische soorten om de fraaie bot tels. Een bekend dichter heeft gezegd: „Een tuin is een geliefde, die nooit te leurstelt". Kom nou? Ik kan het met dit gezegde niet eens zijn, want heeft de ondervinding ons dan niet geleerd, dat die geliefde verre van een gemakkelijke liefde is? Dat meen ik toch ook. Zij heeft soms rare kuren, is nukkig en bo vendien vaak nog wispelturig ook en verleidend. En toch? Steeds opnieuw gaat men die ongemakkelijke nukkig heid en wispelturigheid aanvaarden en met zorg en liefde omringen. Waarom? Omdat bloemen spreken met gevoel en mooie bloemen missen nim mer doel! Een tuin(tje) is geen hand werkje, dat men naar believen kan los tornen of zoals een kous of sok kan uit trekken, wanneer kleur of patroon niet bevallen. Bij het tuinieren heeft men, evenals in ons leven, met tegenslagen te kam pen. Deze zijn om overwonnen te wor den .Meesmuilen en jeremiëren kan niet baten. Een gemaakte fout kan hersteld worden. Wij plukken de laatste knop en nemen met liefde de last weer op! De vakanties zijn ten volle aangebro ken. Velen rukken zich los uit de sleur der dagelijkse beslommeringen en ne men de fijne geuren van de altijd groe nen (dennen en sparren) en van de loof bomen in zich op. De echte liefhebber van Moeder Natuur zoekt de bossen op en verlustigt zich reeds vroeg in de mor gen bij het jubelkoor der gevederde vriende. Abonnee mevr. Van K. vraagt of zij gewone groene klimop zelf kan stekken. Ja, dat gaat heel goed. Neem stekken ter lengte van 15 cmen zet deze in'n flesje water. Binnen enkele weken heb ben deze wortels gevormd en kan men de stekken in een potje verder kweken. De Kerstster, u bedoelt de Poinsettia, of in het Latijn gezegd „Euphorbia pulcherrima", heeft u juist behandeld. Licht de pot nu elke week uit de grond en geef haar volop water. Zet de plant begin september voor een zonnig raam. Tegen Kerstmis kunt u de rode schut bladeren verwachten. RHENEN E. J. GRIJSEN draaid, maar langzamerhand begon het af te zakken. Het lukte niet meer; de kosten werden te hoog en de me dewerking van de Amerongse ingeze tenen werd steeds kleiner..." Ook hier spraken de financiën dus weer een woordje mee. „De mensen hadden er echt niet veel geld meer voor over...", aldus de voorzitter van de winkeliersvereniging. ADVERTENTIE VEENENDAAL De heer J. C. Bot- tenheim, de directeur van de Konink lijke Veenendaalsche Stoomspinnerij, die op last van de commissarissen van het bedrijf en de rechter met ziekte verlof is, gaat akkoord met het voor stel van het bestuur om op 22 septem ber een buitengewone vergadering van aandeelhouders te beleggen. De heer Bottenheim was zonder toe stemming van het bestuur in het be drijf teruggekeerd en werd daarop ge schorst totdat de rechter uitspraak had gedaan in het kort geding dat te gen de heer Bottenheim was aange spannen. Om deze kwestie aan de aandeelhou ders voor te leggen, had de heer Bot tenheim zelf om een vergadering ver zocht. Hij gaat onder protest akkoord met de door commissarissen vastge stelde datum, omdat hij meent dat de vergadering binnen zes weken bij el kaar had moeten komen. Zijn raadsman, mr. J. R. Voüte, wenst dan ook een nieuw punt op de agenda te zien: een voorstel tot afkeu ring van dit onderdeel van het beleid van de raad van commissarissen. Ook heeft mr. Voüte geprotesteerd tegen de omstandigheid, dat commissarissen, zon der dat zij daartoe volgens hem be voegd zijn, een punt van de door zijn cliënt opgestelde agenda hebben afge voerd. Het gaat hier om het voorstel de commissarissen te verbieden stappen te ondernemen tot ontbinding van het arbeidscontract met de heer Botten heim. Als dit punt niet binnen drie da gen opnieuw op de agenda wordt ge plaatst, zal mr. Voüte hierover een kort geding aanhangig maken. Op de agenda, die de heer Botten heim heeft opgesteld, komt ook een voorstel tot ontslag van een van de commissarissen, de heer H. Muller voor. AMERONGEN Het komt nog her haaldelijk voor, dat personen ten ge meentehuize komen voor het aanvra gen van een toeristenkaart A, een toe- ristenkaart B of een paspoort. Toeristenkaarten A, die vroeger door de gemeenten zelf werden afgege ven bestaan echter niet meer. Thans heeft men de keus tussen een toeris tenkaart B, welke twee jaar geldig is of een paspoort, dat vijf jaar geldig is. Voor beide reispapieren is het ech ter nodig, dat twee foto's ten gemeen tehuize worden ingediend en wel min stens twee weken voordat men het reispapier nodig heeft. AMERONGEN Gevonden; een bos sleutels, witte regenjas, 1 kinderfiets, rode portemonnaie met geldbedrag. Verloren: gouden kettinkje, groene driekwart regenjas. AMERONGEN Op maandag, 17 ju li zullen de vroede vaderen der gemeen te Amerongen bijeenkomen voor de be handeling van een uit 14 punten be staande agenda. Allereerst zal gesproken worden over een verordening siertuinen. Nu alle 72 woningen van het bouw- stroomcomplex binnenkort gereed ko en en de voor- en zijtuinen door de be woners zullen worden aangelegd vinden de burgemeester en wethouders 't wen selijk om die maatregelen te nemen waarbij open tuinen gehandhaafd kun nen worden. Ieder heeft omtrent de in richting van zijn tuin eigen opvattingen en is geneigd deze inrichting minder te bezien vanuit een oogpunt van samen hang met de omgeving. Daardoor kan een van de grondslagen die het aanzien van dit gedeelte bepalen minder tot zijn recht komen. Er is thans een regeling ontworpen inhoudende de verplichting om een tuin als siertuin in te richten en dienover eenkomstig te onderhouden. Deze verordening zal, wanneer de raad haar vaststelt in de volgende gedeelten van de gemeente gelden: het gebied, gelegen ten noorden van de Pr. Beatrix- laanv ten westen begrensd door een ge deelte Pr. Bemhardlaan en de Boslaan, ten noorden door de Burg. H. Spruyt- laan en ten oosten door de Koenestraat. Mocht de raad de verordening vast stellen dan zal deze onmiddellijk in werking treden. SPEELPLAATS Er is een plan uitgewerkt voor de ver dere aanleg van het onbebouwde terrein, omsloten door de Pr. Hendriklaan en de Pr. Beatrixlaan. Het plan voorziet in de aanleg van 'n plaats, waar verschillende balspelen be oefend kunnen worden. Voorts is een ge deelte speciaal ontworpen voor kleine re kinderen. Gedacht is hier aan een met gras ingezaaid terrein, waarop een aantal vaste speelwerktuigen kunnen worden geplaatst. Met de gedachte voorzieningen zal 'n bedrag van 10.000,gemoeid zijn. ONBEWOONBAAR Aan de raad zal verder worden voor gesteld om de woningen Kon. Wilhelmi- naweg 87 en Nederstraat 2 tot en met 10 onbewoonbaar te verklaren. Deze wo ningen vertonen ernstige gebreken wel ke niet door het treffen van voorzienin gen kunnen worden weggenomen en dientengevolge ongeschikt zijn ter ver dere bewoning. Uit een oogpunt van verkeersveilig heid en in het kader van een toekomsti ge sanering wordt de raad tevens voor gesteld de woning Kon. Wilhelminaweg 87 aan te kopen. Na ontruiming door de huidige bewoners kan de woning wor den afgebroken. In het geldende uitbrei dingsplan valt dit perceel in een strook voor woningbouw, waarbij winkels en kleine bedrijven zijn toegelaten. CONCERTEN Evenals vorige jaren vraagt de Con certcommissie van de Sint Andrieskerk een eventueel tekort op de serie zomer avondconcerten voor rekening van de gemeente te willen nemen. Evenals tot nu toe gebruikelijk was wordt voorge steld een garantie te verlenen in een VEENENDAAL Onderwijs en opvoeding staan gelijk genoteerd voor het hoofd van de Groen van Prinster er school, de heer E. Ooms. Hij ziet het onderwijs op de lagere school als iets wat niet van de op voeding van de kinderen gescheiden kan worden, en dan vooral ook een opvoeding op het geestelijke vlak: „De taak van de christelijke onder wijzer is grootmoedig en afhanke lijk mee te werken aan het vormen van burgers van het koninkrijk dat niet van deze wereld is," aldus de heer Ooms. In de welvaart ziet de heer Ooms een groot gevaar, om dat dat de leegte in de hand werkt. Men wordt veel te passief, iets wat door de TV nog in de hand gewerkt wordt." De heer Ooms heeft „iets" tegen televisie: „Er wordt door de kinde ren te veel naar de televisie gekeken waardoor men veel te weinig slaap krijgt. De prestaties worden daar door nadelig beïnvloed. Lagere- schoolkinderen behoren op tijd naar bed te gaan: 8 uur of uiterlijk half negen," meent de heer Ooms. „Ik tracht mijn leerlingen zoveel mogelijk te activeren, door ze zelf te laten werken en ze zelf denken en nadenken te leren. Niet alles wat de kinderen op school doen moet door de onderwijzer worden voorgedacht of -gedaan, maar de kinderen moeten zelf proberen de oplossingen te vin den. Een methode om dit te bereiken is bijvoorbeeld het werken aan pro jecten. Zo hebben ze dit jaar een project gemaakt over het 100-jarig bestaan van het Rode Kruis. Zo'n project bestaat uit een opstel, teke ningen, kranteknipsels en -foto's. De kinderen krijgen op die manier een waardevol cahiertje bijeen en boven dien wordt het hele huisgezin erbij betrokken. De kinderen vragen thuis naar bijzonderheden en daarom is het hele gezin genoodzaakt aandacht aan dergelijke gebeurtenissen te schen ken," aldus de heer Ooms. De zesde klas van de heer Ooms bestond uit 44 leerlingen. Hiervan gaan er 5 naar het Lyceum, 12 naar de Ulo, 16 naar de Huishoudschool, 9 naar de Technische school, 1 naar de VGLO en 1 is niet meer leerplichtig. „Ik vind het aantal dat dit jaar naar ULO en Lyceum gaat niet erg hoog, vorig jaar waren het er meer. Het is echter niet goed teveel kinderen naar het Lyceum te sturen, want elk jaar vallen er daar na de eerste klas heel veel af," aldus de heer Ooms. Sjanie Achterberg gaat naar het Lyceum. „Ik weet echt nog niet wat ik worden wil", vertelde ze. Ze had wel over kleuterleidster gedacht. Als het mooi weer is zwemt ze graag, anders leest ze. Gerrit Reede gaat naar de ULO. Gevraagd of hij wel eens over een beroep had nagedacht antwoordde hij: „Ja, we hebben het over poli tieagent gehad. Mijn moeder had een advertentie gelezen en daarin stond, dat je als leerling-agent een hoop verdient." Na schooltijd en in de va kanties gaat Gerrit naar een vriend je in Eist: „werken op de boerderij". Gerda Middelhoven gaat naar de Huishoudschool. Wat ze worden wil weet ze nog niet: „Kinderverzorg ster lijkt me wel leuk, maar verder kan ik er niets van zeggen." Zwem men en schaatsen zou ze het liefst altijd in haar vrije tijd doen. Als dat niet kan leest ze: meer dan 1 boek per week, zowel meisjes- als jongens boeken. Dit zijn ze alle 44: Sjanie Achterberg, Johanna van Beek, Annemarie Blad, Alie van de Bos, Anke v. d. Bovenkamp, Thea v. d. Broek, Carrie van Ginkel, Ria Heikamp, Wilma Hendriks, Ria Hoo gerhuizen, Jeanette Houtman, Gerda van Kesteren, Ria Kleijer, Mienke van Kooten, Hennie van de Meent, Gerda Middelhoven, Hennie Mudde, Drika Muller, Annie de Roos, Corrie van Santen, Ria Vlastuin, Hannie van Wakeren, Hetty van Zoeren, Ria Zuidema, Hans Arends, Robbie Bou- ter, Frits van Dam, Joost Flohil, Ni co van Hal, Arie Hazenboom, Eddy Heikamp, Henk v. d. Hoef, Job Pol, Gerrit Reede, Epie van Santen, Cor Schoeman, Henk van Soest, Henk Stuivenberg, Jan van Viegen, Tonnie van de Weerd, Wim Westerink, Bert v. d. Weijden, Wim Van Wijk. eventueel tekort tot een maximum van ƒ100,-. VUILNIS Een nu twee jaar durend overleg tus sen verschillende gemeenten en afge vaardigden van de provincie heeft ertoe geleid, dat wordt voorgesteld aan de raad om deel te nemen aan de gemeen schappelijke regeling vuilnisstortplaats te Maam. Diverse gemeente kampen met stort- gebrek. Hoewel Amerongen momenteel nog enkele jaren vooruit kan, zijn burge meester en wethouders van mening dat het toch wenselijk is om nu reeds deel te nemen aan de gemeenschappelijke re geling. KAMP Ingevolge de bepalingen van de wet op de ruimtelijke ordening heeft gedu rende een maand ter inzage gelegen het partieel bestemmingsplan „Kamp Over- berg". Tegen de vaststelling van dit plan zijn binnen de daartoe gestelde ter mijn nogal wat bezwaarschriften inge diend. Omtrent de vaststelling van het plan zal maandagavond de raad een be slissing dienen te nemen. VEENENDAAL Maandagmiddag tegen half vijf sloeg het zevenjarig zoontje van de familie De R. uit Vee nendaal met zijn fiets rijdend over de Rembrandtlaan in de richting van het Rembrandtpark, plotseling linksaf. Een achter hem rijdende personenauto, be stuurd door de heer J. M. van L. uit Veenendaal kon hem onmogelijk ontwij ken. De jongen kwam op de motorkap terecht en werd enkele meters meege sleurd. Eerst toen de auto in het plant soen tot stilstand gekomen was viel de jongen op de grond. Het knaapje werd met een hersenschudding en enige schaafwonden naar het Julianazieken- huis overgebracht. AMERONGEN De leden van de Amerongse schietvereniging Willem Teil waren weer bijeen voor de onderlinge competitie. De uitslag werd als volgt: P. Brinkman 95 pnt.; J. de Greef 94 pnt, A. de Haas 93 pnt; H. den Uijl 92 pnt; W. Engelaar 89 pnt; J. Pakvis 89 pnt; J. L. Engelaar 87 pnt en J. v. Leeuwen 83 pnt. AMERONGEN Zeer binnenkort zul len DVSA-loten worden aangeboden ten bate van 't Kantinefonds. Zoals bekend, is de voetbalvereniging DVSA voorne mens om op het sportpark De Burgwal te Amerongen een clubhuis te bouwen. Voor déze boüw is gefd nodig en verder wordt een beroep gedaan op de leden. Het plan is n.l. om de kantine te bou wen in zelfwerkzaamheid. De loterij is aangevraagd aan de mi nister van justitie en deze heeft besloten om zijn goedkeuring aan de verloting te hechten. Ondergebracht zullen wor den 1000 loten 25,per stuk. Te be talen contant of met 2,50 per maand, waarvoor dan een coupon wordt uitge reikt. De eerste prijs bestaat uit een perso nenauto ter waarde van ƒ5.500,—, als tweede prijs een tv ter waarde van 1.000,derde prijs een bromfiets ter waarde van f 500,- en als vierde prijs een radio van ƒ250,.— Tevens zal elke maand een prijs van 50,worden uit geloot. Inwoners van Amerongen, lid zijnde van DVSA (ook niet leden is goed) die zich straks in willen zetten voor de bouw van het clubhuis hetzij door het ophalen van de maandelijkse bedragen, hetzij door mee te werken aan de bouw van het gebouw, worden verzocht zich thans reeds te melden aan het adres Nassaulaan 12 te Amerongen. WINKELCENTRUM VEENENDAAL 0 Winkels zijn tot 6 uur 's avonds open. Vrijdagsavonds KOOPAVOND tot 9 uur. 'n Woensdagsmiddags zijn de win kels na 1 uur gesloten. (De Hema aan de Markt is deze middag wel geopend en is 's maandagsmorgens gesloten). 9 Kappers zijn 's maandags de gehele dag gesloten. 0 Markt: dinsdagsmorgens tot 1 uur, 's zaterdags de gehele dag. 0 VW-Inlichtingenkantoor: Hoofdstr. 84, tel. 08385-4607 en 4602. uur: Concert door orgel en Pim den geen voor- Heden, dinsdag AMERONGEN St. Andrieskerk 20 Ewald Kooiman, Hollander, hobo. BIOSCOOP Luxortheater Veenendaal, stelling. Morgen, woensdag VEENENDAAL Grote Pekken 578, 1418 uur: Model woning firma Matser. RHENEN Veerplein 20 uur: Vertrek nachtelijke Rijnvaart. BIOSCOOP Luxortheater Veenendaal 19.30 „Postkoets naar Cheyenne". uur: UTRECHT Paardenmarkt. Aange voerd 361 dieren. Prijzen: Luxe paarden 12001600, werkpaarden 1360—1550, oude paar den 8501450, driejarige paarden 8001225, tweejarige paarden 725— 825, veulens 275600 en hitten ƒ725ƒ950. Slachtpaarden per kg ge slacht gewicht ƒ2,70—ƒ3,60 en jonge slachtpaarden per kilogram geslacht ge wicht ƒ3,60—ƒ3,95. Handel kalm. Eiermarkt Veenendaal. Aanvoer: 55.000 stuks. Prijzen f 11, f 12,- voor grote; f 7,f 10,- voor klei ne. Alles per 100 stuks. Handel: rede lijk.

De Vallei | 1967 | | pagina 3