„Onze hulp schiet vaak doel voorbij" Veenendaler Vercijs vol indrukken uit 't arme India terug VZC-heren kunnen Zeus in eigen huis verslaan „Losse" meningen over 1 Rhenen's gemeente raad I De bedelarij is 'n plaag voor de toerist leuk stadje „Indianen" zochten wat ander vertier Bouw overdekt zwembad start medio augustus BURGERLIJKE STAND Geslaagd Allerhande Ouwehand -Mi* Bouten afgebrand, auto uitgebrand AGENDA Waterpolo Kritiek valt I erg mee 4 w*mm DUIF VIEL BUIS A IN DE SOEP VEENENDAAL SCHUW NUCHTER Homlend r essu u r op H.D.S.-terrein RHENEN AMERONGEN LEERSUM 0 De geboortegolf rolt nog steeds verder over Ouwehands Dierenpark. Op de helft van de bouwvakvakantie kwam er een pauw uit het ei kruipen. De oavianenfamilie werd verblijd met een alleraardigste baby en ook één van de Java-aapjes kreeg een kindje. Monumen tenwet KESTEREN AARDIG I HOPELOOS ÏOREIS WASSETS VERSTAJSD DONDERDAG 13 JULI 1967 VEENENDAAL De heer C. Vercijs uit Veenendaal heeft India gezien. Het land, dat voor velen direct associaties oproept met de woorden „eten" en „honger", was een half jaar lang zijn gastheer. De SKF-afdelingsbaas Vercijs heeft vele mensen in India van nabij leren kennen. Hij is dage lijks met hen omgegaan, heeft hen in hun werk bekeken en heeft zijn conclu sies getrokken. Hij zegt, nu hij weer bij vrouw en kinderen in de Aart de Gelderstraat terug is: „Je ziet er dingen die eigenlijk nog in het stenen tijd perk thuishoren. Heilige koeien die zo maar op een drukke verkeersweg lo pen. In Europa maken de mensen zich druk over de actie Eten voor India, maar in het land zelf hoor je er weinig over. Ik heb de indruk dat veel van de buitenlandse hulp de mensen die het nodig hebben niet bereikt. Veel komt op de zwarte markt terechten de corruptie viert er hoogtij." De heer Vercijs werd door 't hoofd kantoor van SKF in de Zweedse stad Gotenburg uitgezonden. Het SKF- dochterbedrijf in India werd drie jaar geleden gesticht en het bleek dat nog niet alle afdelingen volgens de oor spronkelijke opzet functioneerden. „De fabriek daar, waar ongeveer 600 mensen werken, draait nog niet op volle capaciteit. Er moet nog veel op gang gebracht en verbeterd wor denVandaar dat de SKF-leiding Europese vakmensen naar India stuurt om hun kennis aan het India se personeel over te brengen. Een opgave, die in de praktijk, ge duld en doorzettingsvermogen vereist. Vercijs vertelt: „De Indiërs.... ja, de meeste zijn vrij dom. Als ze iets een maal door hebben dan loopt het wel, maar zo gauw er iets mis gaat, zo gauw er moeilijkheden ontstaan kun nen ze die niet verwerken De eerste indrukken van India deed Breiend bij de tent zat mevrouw Bog mans uit Rotterdam op camping „De Hoge Linde" in Overberg. Voor het eerst op de Hoge Linde, echter niet voor het eerst in Overberg: vele malen stond haar tent op de Ossenberg. De reden, dat mevr. Bogmans nu voor de Hoge Linde gekozen heeft is dat haar moeder daar het hele seizoen met een caravan staat. zijn we dus lekker gezellig bijeen". Het is trouwens pas een „voor vakantie" voor mevr. Bogmans, de „echte" moet nog komen. Die zal het gezin doorbrengen op een camping er gens in Drente. ,^De oudere kinderen willen weer eens iets anders. Dit jaar moeten er hunebedden bekeken wor den", verklaart mevr. Bogmans. Veenendaal noemt mevr. Bogmans 'n aardig stadje". In de vorige jaren dat ze haar vakantie in deze omgeving door bracht was daar trouwens nog een spe ciale trekpleister: „Een nichtje van me werkte in een cafetaria in Veenendaal, daar gingen we dan vaak een kopje kof fie drinken". „Veenendaal is wel gezéllig, het is geen Rotterdam natuurlijk, maar dan zou je ook niet hierheen hoeven te ko men, maar je kan er toch goed bood schappen doen", aldus mevr. Bogmans. Voor mevr. Bogmans evenmin als voor meneer, als hij hier is bestaat er geen behoefte om 's avonds uit te gaan: ,J)ie tijd hebben we gehad, je kunt de kinderen niet alleen laten en ook niet meenemen behoefte aan ontspan ningsmogelijkheden in Veenendaal heb ik dus echt niet". Veenendaal kan mevr. Bogmans be reiken met de fiets. De auto heeft haar man in gebruik, voornamelijk om heen en weer te rijden tussen Rotterdam en Overberg. Hij komt namelijk nog wél eens 'n nacht in de tent slapen. Overi gens is mevrouw Bogmans, zowel als haar kinderen, een goede wandelaar ster: „We hebben ook wel eens naar Veenendaal gelopen, dan doe je er een uur over ongeveer", vertelde ze. De excursies, onder leiding van Adri- aan P. de Kleuver, zouden haar wél lij ken, Als mijn man hier was, dan gin gen we beslist mee, maar nu heb ik te veel moeite met de kinderen. Dat zijn goede lopers: in Rotterdam hebben ze de avondvierdaagse meegelopen, zodat ze zo'n excursie best mee zouden kun nen maken. Als mijn man ook hier was, deden we het vast", aldus mevr. Bog mans. hij in de wereldstad Bombay op, waar hij op het vliegveld landde. Het was een sombere kennismaking. „Vooral in de buitenwijken is het erg gesteld met de armoede. Ik had me er van te voren al op ingesteld, dat ik een arm land zou aantreffen, maar dat 't zo wasnee, dat kun je je niet in denken...." Hij beschrijft die armoe met zijn eigen woorden. De armzalige hutten, de lompen-achtige kleding van de mensen, de hardnekkige bedelaars.... het zijn allemaal indrukken die de gastvrije Veenendaler voorlopig niet zal vergeten. Is er wel werk in India? Hoe is de temperatuur er? De vragen zijn legio. „Het klimaat drukt zijn stempel op het werktempo van de mensen dat is duidelijk, al moet ik er bij zeggen dat zij van nature niet bepaald vlug zijn. In Poona de stad waar ik verbleef, er wonen ongeveer een miljoen men sen is vrij veel industrie, zodat een aanzienlijk percentage van de men sen in staat is zelf het dagelijks brood te verdienen. De temperatuur, ja, 43 graden Celsius is heel normaal. De vochtigheidsgraad van de lucht is er echter laag. Als je er als Europeaan komt, moet je even doorbijten. Na 'n paar maanden, is het er wel om uit te houden Over de honger: „De prijzen zijn er veel te hoog. Bovendien is alles er niet te koop. De ene week is er geen suiker, dan weer geen rijst, maar voor mensen die goed bij kas zitten bestaat 'er geen honger. Zij kunnen overigens ook op de zwarte markt te recht. De Indiër die als arbeider op een fabriek werkt verdient ongeveer dertig gulden per week. Ze hebben me verteld dat ze om van te kunnen leven aan een gulden per dag genoeg hebben „De Indiër is schuw. Op het bedrijf gaat het nog wel, maar er buiten ont breekt de openheid. Ze beschouwen je als de rijke buitenlander, die ze op straat in alle nederigheid groeten, zo wel de mannen als de vrouwen Vercijs heeft te veel ervaringen op gedaan om een volledige beschrijving van land en volk te kunnen geven. Er zouden uren mee gemoeid zijn. Hij laat het dan ook bij een paar details. De bedel-manie bijvoorbeeld. „Die bedelarij is.een plaag voor de toerist. Het is ronduit vervelend te noemen. Vooral de kinderen maken het bont. Als je ze wat geeft, kom je niet meer van ze af en er zit dan meestal niets anders op dan ergens naar binnen te vluchten India is voor de doorsnee Europe aan geen land om permanent gehuis vest te zijn. Vercijs („ik ben blij dat ik weer htuis ben") zegt: „Ik ben on der alles wat ik heb gezien vrij nuch ter gebleven, alhoewel ik eerlijk moet bekennen dat vooral die armoede me in 't begin wel even overvallen heeft. Maar als je je aanpast en je geen vreemde eend meer in de bijt bent, is het er wel uit te houden. Voor mij althans. Want ik heb bijvoorbeeld een Zweed ontmoet die er echt niet tegen kon. Om er te wonen.... nee, daarvoor is het in de eerste plaats al niet hy giënisch genoeg. Wij als propere Hól landers voelen ons daar toch niet thuis...." De Veenendaalse afdelingsbaas ver zekert ons er tenslotte van dat hij des ondanks geen moment spijt heeft ge had van zijn verblijf in het land van de heilige koeien. VEENENDAAL Naar wij van wel ingelichte zijde vernemen zal de bouw van het overdekte zwembad, dat is ge projecteerd tegen de oostgevel van het instructiebad, medio augustus of be gin september van start gaan. Zoals bekend is, wordt in de eerste fase het 25-meterbad gebouwd met een diepte variërend van 1.40 tot 2 meter en de afzonderlijke kleed- en douchegelegenheden. Voor de naaste toekomst is een restau rant gepland in het project. Ook wor den momenteel plannen uitgewerkt om het complex' te zijneT tijd uit te breiden met een openluchtzwembad en een kleuterbad. VEENENDAAL Bij de firma Mac- co aan de Smalle Zijde was de heer A. v.d. P. uit Veenendaal bezig enkele bouten van een vrachtwagen af te branden. De bouten lagen in de buurt van de motor van de auto. Op een gegeven moment vloog de auto, waarschijnlijk door oververhit ting, in brand. Met blusmiddelen van Macco en de SKF werd geprobeerd het vuur te bedwingen, doch daarin slaagde men niet. De brandweer, die wellicht te laat te hulp geroepen werd, kon ook niet voor komen, dat de wagen geheel uitbrand de. WIN KELCENTRUM VEENENDAAL 0 Winkels zijn tot 6 uur 's avonds open. 0 Vrijdagsavonds KOOPAVOND tot 9 uur. 0 's Woensdagsmiddags zijn de win kels na 1 uur gesloten. (De Hema aan de Markt is deze middag wel geopend en is 's maandagsmorgens gesloten). 0 Kappers zqn 's maandags de gehele dag gesloten. 0 Markt: dinsdagsmorgens tot 1 uur, 's zaterdags de gehele dag. 0 VVV-Inlichtingenkantoor: Hoofdstr. 84, tel. 08385-4607 en 4602. RHENEN Heden, donderdag. Bel la Vista 19 uur: Start Bromfietsrally. BIOSCOOP Luxortheater Veenen daal 19.30 uur: „Help". VEENENDAAL Morgen, vrijdag. Winkelcentrum, avonduren: Optreden Boerenkapel; Grote Pekken 578, 14 - 21 uur: Modelwoning firma Matser. AMERONGEN Sportpark „De Burgwal" 19.30 u.: Openluchtbal DVSA. BIOSCOOP Luxortheater Veenen daal 19.30 uur: „Help". SCHERPENZEEL Eiermarkt: Aanvoer ca. 900.000 stuks. Prijzen kip- peëieren f 10,tot f 11,25; henneëieren f 7,tot f 10,alles per 100- stuks. Handel traag. Biggenmarkt: Aanvoer 100 biggen, prijzen f 78,tot f 88,en 1 zeug f 450,Handel slecht. LEERSUM Donderdagavond geeft de Politiehonden Vereniging „Het Vrije Veld" uit Amerongen een demonstratie op het H.D.S.-terrein. Deze demonstratie geschiedt in sa menwerking met de V.V.V. „Leersums Bloei". Het programma dat onder algehele leiding staat van de heer T. de Man bevat enkele leuke attracties. VEENENDAAL Morgenavond trekt de herenformatie van VZC naar Njjmegen om de voorlaatste competitiewedstrijd te spelen tegen Zeus. Thuis had VZC niet veel moeite met de Nymegenaren, want het werd toen een klinkende 101-over- winning. Het ligt dan ook in de lijn der verwachtingen, dat het door vakantie ietwat gehavend VZC de punten mee naar huis zal nemen. Geboren: Arno Stefanus, z.v. W. J. Daamen en B. J. van den Berg; Dirk, z.v. J. van de Wardt en S. S. A. Oel- derik; Jacobus Marinus, z.v. A. Klomp en E. Leppers (Eist); Franz Xaver, z.v. W. Haisch en M. S. Stocker (Eist); Jannetje, d.v. D. Pitlo en A. Kroon (Eist); Linda Annalies, d.v. H. L. Pa ter en J. W. van Baaren, (Renswoude); Janna Maria, d.v. J. Veldhuizen en N. E. Veenbrink (Veenendaal). Elders geboren: te Arnhem Joyce, d.v. R. H. Wildekamp en A. H. A. van Benthem. Ondertrouwd: A. Pomp, (Veenendaal) en C. W. Mol (Rhenen). Getrouwd: N. van Walsem (Rhenen) en G. Lodder (Rhenen). Overleden: G. A. van Leur, 31 j., e.v. A. M. Hannisse, (Amerongen); J. Sep- ter, 27 j„ e.v. J. Slotboom; G. C. Henseh, 64 j., e.v. L. van den Berg. Elders overleden: te Ede, C. Hagoort 89 j., e.v. J. Schumacher. Vertrokken personen: S. A. Ferraro, g/m Tan naar Kesteren; M. C. Altena g/m Oosthoek naar Ridderkerk; J. H., te Velde, naar Avereest; W. van Dijk, met gezin naar Utrecht; M. Roseboom, met gezin naar Hendrik Ido Ambacht; H. W. van de Beek met gezin naar Ede; K. S. E. Manheim g/m van Dommelen naar Castricum; C. F. Co- dina naar Veenendaal; M. N. Rave- steijn naar Veenendaal; A. M. van Swetselaar met gezin naar Ameron gen; C. J. G. Vogelaar naar Aalsmeer; E. M. Jacometti naar 's-Gravenhage. 's-Gravenhage. AMERONGEN Gehuwd: Stam en Willem van Geffen. Maria Ingekomen personen: P. G. van Alte- na-van den Bergh, Burg. W. Martens- laan 12 van Leersum; J. Brinkman- Hootsen, Burg. H. Spruytlaan 9 van Veenendaal; J. C. Mater-Wouters, Rijn straat 13 van Tiel; M. W. Mackenzie, Kon. Julianalaan 51 van 's-Gravenha ge; A. M. van Swetselaar, Vissersweg 42 van Rhenen; E. A. E. Spoelstra, Drostestr. 2 van Voorburg; H. T. L. van Kessel, Pr. Hendriklaan 7 van Nij megen; M. Langelaar-van Dusschoten, Overstraat 18 van Leersum; M .T. van den Bout, de Breelaan 13 van Rotter dam; Th. M. P. J. van Bouwhorst- Voermans, Dwarsweg 26 van Leersum; G. C. van Oostenbrugge, Heuvelse Steeg 2b van Woudenberg. Vetrokken personen: A. Beek, Elster- straatweg 13 naar Veenendaal. OVERLEDEN: Ch. van der Veer, 56 jaar, geh. m. M. F. Otten. Te Utrecht: C. P. den Dunnen, 56 jaar, geh. m. J. Langelaar. Te Wageningen: L. Jansen, 84 jaar, geh. m. A. G. Veenhof. ONDERTROUW: E. Bertelink, 26 jaar (Hilversum) en W. van Reede, 20 jaar. BEVOLKINGSREGISTER: VESTIGINGEN: Fam. M. van Doorn, Plaggeberg 43 gekomen uit Doorn, Piet Heinlaan 33; Mw. A. Verheul, Plaggeberg 43, geko men uit Doorn; dhr. D. de Jong, Rijks- str.weg 45 gekomen uit De Bilt. VERHUISD: Fam. A. van Loon, Planterslaan 28, naar Rijksstr.weg 163; Dhr. A. P. van Bouwhorst, Mr. BQsweg 10 naar MC. Verloopweg 28; Dhr. H. Zenner, Hof- laan 16, naar Rijksstr.weg 142; Fam. A. Gijsbertse, Kon. Wilhelminalaan 15 naar de Perken 2; Fam. H. M. Wouters Rijksstr.weg 1 naar Scherpenzeelseweg 37a; Fam. A. C. van der Hel-Korevaar, Rijksstr.weg 37 naar Scherpenzeelse weg 48; Fam. C. Loef, Hoolweg 4 naar Kon. Emmalaan 30. VERTROKKEN: Dhr. A. Brouwer, Majoors weg 1, naar Smallingerland, Drachten Alfer- hof 52; Dhr. Ch. Blankestijn, Bergweg 1, naar Renswoude, Dorpsstr. 43; Dhr. H J. Ederveen, Schermlaan 35 naar Renswoude, Taets van Amerongenweg 26. Voor het eindexamen van de School voor de Grafische Vakken afdeling chemigrafie slaagde de heer C. H. Keur uit Leersum. Voor het eindexa men van de Uitgebreid Technische School slaagde de heer A. Bosch voor de afdeling typografie-technisch. Bij VZC ontbreken enkele vaste spe lers, maar dit mag geen bezwaar heten, daar Zeus ons nu niet bepaald een for matie lijkt die tegen VZC voor een ver rassing kan zorgen. VZC moet overi gens winnen wil het in the running blijven, want ook Brandenburg uit Bilt- hoven heeft tot nu tpe geon fouten ge maakt en staat samen met VZC aan de kop van de ranglijst in de derde klasse. In Ouwehands aquarium worden alle barbelensoorten die er op de hele we reld bestaan in één groot bassin bijeen gebracht. De barbeel is een vis, die behoort tot de familie van de karpers. Hij komt voor in de bovenloop van al le grote rivieren. Er is een grote verzameling in alle vormen en in alle kleuren aanwezig, af komstig uit alle werelddelen. Maar nog lang niet zijn alle soorten binnen. Ze ker al tweehonderd varianten treft men in Ouwehands Dierenpark aan. Op zich al een unicum, maar de directie is naarstig op zoek naar nog ontbreken de exemplaren en wanneer de verza meling compleet is zal deze dierentuin opnieuw een bijzondere collectie vissen rijker zijn. De jonge witte zebu, die vanaf de ge boorte als verschoppeling moest leven en kunstmatig werd opgefokt, is nu zo ver, dat hij samen met een zwarte lot genoot al in de wei stapt. Zwart-wit en toch geen rassenprobleem. Beide ploegen hebben twee verlies- punten en een nederlaag of een gelijk spel voor één der ploegen betekent uit schakeling voor de titel. Brandenburg presteerde het verleden week om Flevo in eigen huis te kloppen en het ziet er naar uit dat de twee kemphanen van morgenavond gezamenlijk zullen fi nishen. In dat geval is een beslissingswed strijd in neutraal water noodzakelijk. De winnaar van deze match zal dan moeten uitkomen in een promotiecom petitie van drie wedstrijden, één wed strijd thuis, één wedstrijd uit en een wedstrijd in een neutraal bad. LEERSUM De burgemeester van Leersum maakt ingevolge artikel 9, lid 1 van de Monumentenwet bekend, dat de Minister van Cultuur, Recreatie en Maatschappelijk Werk bij besluit dd. 22 mei 1967 de lijst van onroerende archeologische monumenten voor de gemeente Leersum heeft vastgesteld. Genoemde lijst en een exemplaar van de Monumentenwet liggen gedurende de openingsuren op het gemeentesecreta rie voor iedereen ter inzage. KESTEREN Dezer dagen zal in het dorp Kesteren een verkoop van lo ten worden gehouden ten bate van de be j aarden-ontspanningsavondenHet ligt in de bedoeling om het komende winterseizoen opnieuw twee gezellige avonden te organiseren voor de bejaar den van Kesteren. Aangezien de ont spanningsavonden steeds door een gro ter aantal bejaarden wordt bezocht, heeft het organiserende comité meer geld nodig om de avonden te laten sla gen. Aan de verloting zijn verschillen de prachtige prijzen verbonden. De trekking vindt plaats in café „De Kuip" te Kesteren op 19 augustus. De prijs van de loten bedraagt vijftig cent. RHENEN De gemeenteraad is met vakantie. De eerstvolgende ver gadering wordt pas weer half augus tus gehouden. Er heerst rust aan het politieke front, alhoewel zo af en toe nog wat nageprikt wordt over het al of niet restaureren of slopen van het oude gemeentehuis aan de Vismarkt. Een welkome gelegenheid de straat op te trekken om aan enkele voorbijgangers in deze politieke pauze naar hun mening te vragen over het hoogste college van de ge meente, want dat is toch uiteinde lijk de gemeenteraad. VEENENDAAL De op één na laatste dag van het Indianen- landwerd door 124 het tot nu toe laagste aantal Indiaantjes doorgebracht in het bos bij de Bergweg. In de ochtenduren hielden de diverse stammen zich bezig met allerlei spelletjes. In de middaguren werden diverse wedstrijden voor de kinderen georganiseerd, waaraan ondanks de warmte naar hartelust werd deelgenomen. 5 Op het Van Suylenplein werkt schilder F. v. d. Berg (56) uit Eist. „Zo nu en dan lees ik de gemeen- teraadsverslagen wel," zegt hij. „Ik heb me er nooit zo sterk in verdiept dat ik volledig op de hoogte ben. Een gefundeerd oordeel kunt u dus van mij niet verwachten. Maar volgens mij doet de raad het wel aardig. Je kunt wel kritiek uitoefenen, want er mankeert altijd wel wat aan, masar dat is dan een oppervlakkig oordeel, omdat ik er eigenlijk te weinig van weet". Op de Valleiweg wandelt de hef truckchauffeur N. Vrij (43). „Ik houd alle raadsverslagen bij, niet op de tribune, maar in de krant Ik vind het momenteel hopeloos. Er wordt op het persoonlijke vlak gekibbeld over futiliteiten. Op elk gebied is het hopeloos, waar je ook komt. Er wordt een boel beloofd, maar niets gedaan. Neem nou het commissiewerk. Ik zit in een gemeentewoning, maar van de klachtencommissie gaat niets uit. Ook daarin moet het mes worden gezet". Op de Achterbergsestraatweg ont- moetten we oliehandelaar L. Klaas- sen (42). „Ik dacht dat de raad het behoorlijk doet. Ik ben beslist niet ontevreden. Als sportman moet ik zeggen dat er zelfs veel tot stand is gekomen. Ik heb dat wel anders ge- v kend. Goed, er zijn wel kibbelpar- tijen, maar voor het totale beeld 5 vind ik dat geen bezwaar, als het maar gezond blijft. De raadsleden mogen elkaar voor mijn part flink de oren wassen". De heer Klaassen heeft vele wen- sen. „Laat men meer aandacht be- steden aan het vuil langs de wegen. Ik had de laatste keer de derde prijs in de siertuinwedstrijd. Ik doe mijn best de voortuin zo netjes mogelijk te hebben. Maar vlak naast mijn mooie tuin ligt rommel op openbaar terrein, die de gemeente moet oprui- men. Wanneer de gemeente die taak verwaarloost, heeft het geen zin dat er een siertuinwedstrijd wordt uit- geschreven". Slijter J. Hovestad (62) heeft weer een andere mening. „Leeftijd speelt voor een raadslid geen rol", zegt de heer Hovestad. „Een man op leef- tijd kan veel verstand hebben, hoe- wel het goed is dat er jongeren tus- sen zitten. Maar ik blijf erbij, dat oude politieke figuren acceptabel zijn. Ik denk in dit verband aan de heer E. P. v. Dijk. Die man bijvoor- beeld weet precies wat er in de ge- meente gebeurt. Laten we het los zien van zijn politieke kleur. Wan- neer iemand eenmaal in de raad zit moet hij voor het gemeentebe- lang staan en niet voor het partijbe- lang. Van Dijk is een man die veel onthoudt, die alles nog weet van wat hij voor jaren terug bij het eind heeft gehad". Zo, dat waren dan vijf meningen, niet bedoeld als een graadmeter, 5 doch zo maar een paar losse uit- spraken, interessant genoeg om ze op te tekenen. 'ggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggg/fglMMtgggggggggggg RHENEN De kok in de keuken van Ouwehands Dierenpark heeft langs een minder gebruikelijke weg een vreemdsoortige gast binnen gekregen, namelijk een postduif. De vogel stortte dodelijk vermoeid via een tuimelraam naast het fornuis neer in de keuken van het parkrestaurant. Daar liet hij zich rustig op pakken en verzorgen. De vogel bleek volkomen uitgehongerd te zijn. De heer Radema, bedrijsleider van het Rhenense dierenpark, heeft de duif mee naar huis genomen om hem verder te verzorgen, totdat de eigenaar komt opdagen Om elke poot zit een ring. Op de rose plastic ring staat: N.A.B.V.P. Utrecht R 98-0-78 en op de metalen komen voor de cijfers: 151811-3-67. De eigenaar kan zich in verbinding stellen met de heer Radema onder telefoon nummer 083762190.

De Vallei | 1967 | | pagina 3