Veel Rhodesiërs willen overleg Felste rassenonlusten in Amerika sinds jaren Ravage en angst bij rassenrel in Amerika Huurlingen nog in Poenia 3 kinderen en vrouw bij brand omgekomen BRAND IN AMSTERDAM BIAFRA IN HET NAUW MISS HEELAL JACHT OP SLUIPSCHUTTERS; NEGERBEVOLKING GAAT DOOR MET PLUNDEREN Nazi moordenaar Reder houdt levenslang 'Groep van Tien' in Londen Brandweerman door schot in de rug gedood BLANKEN BEGINNEN SANCTIES AL „TE VOELEN" Schiphol ontving eerste reus voor K.L.M. Ruimtereisje Strandwacht van burgers tegen vernielers lj~i die móéten wd\ I ^m^goedzijn\ Razzia's in Hongkong W eerrapporten uit Europa NEW ARK (UPI, AP) De rassenonlusten in het dicht bij ew ork gelegen Newark zijn in het weekeinde uit gegroeid tot de felste die Amerika sinds jaren heeft ge kend. Het dodental steeg tot 23. Ten minste duizend mensen werden gewond, ongeveer eenzelfde aantal werd gearresteerd. STEMMING VERENIGDE TOERISTENBEDRUVEN n.v. AANGESTOKEN BARRICADES VLUCHTWEG GOEDE ONTVANGST 227 PASSAGIERS 8 PERSONEN VERDRONKEN HITTEGOLF IN PERZIË VERKEER IphTlTps batte rï Jënï MAANDAG 17 JULI 1967 IN NEWARK 23 DODEN Een kaartje, waarop de stad NE WARK in de Amerikaanse staat New Jersey is aangegeven, waar reeds dagen een ernstige opstand van negers aan de gang is. MARZABOTTO (AP/Reuter) De overlevenden van de massamoord, die Duitse S.S.-troepen in 1944 begingen in het Noorditaliaanse dorpje Marzabotto, willen de verantwoordelijke Duitse commandant geen vergiffenis schenken. De 288 nabestaanden van de achttien honderd vermoorde dorpsgenoten stem den gisteren met overweldigende meer derheid 282 tegen vier stemmen tegen de vrijlating van de Duitse com mandant, de nu vijftigjarige Walter Re der. Hij zal zijn levenslange gevangenis straf in Gaeta in Zuid-Italië pormaal moeten uitzitten. Reder had vorige maand aan de bur gemeester van Marzabotto om gratie gevraagd. Hij zou bij zijn bejaarde moe der in Wenen willen gaan wonen. Hij had daarop te horen gekregen dat een gratieverzoek alleen zou worden over wogen als de overlevenden hem verga ven. De gemeenteraad van Marzabotto had toen besloten een stemming te hou den. SCHIPHOL (ANP). De minister van financiën, prof. dr. H. J. Witteveen, de president van De Nederlandsche Bank, prof. dr. J. Zijlstra en jhr. mr. E. van Lennep, thesaurier-generaal van het ministerie van financiën, zijn gister middag van Schiphol naar Londen ver trokken om er vandaag en morgen de conferentie bij te wonen van de groep van tien geïndustrialiseerde landen en het Internationale Monetaire Fonds. Tij dens de vergadering zal het internatio nale liquiditeitsvraagstuk worden besproken. Voor zijn vertrek zei minister Witte veen te hopen, dat overeenstemming zal worden bereikt over een plan om nieuwe automatische trekkingsrechten bij het I.M.F. te scheppen, hoewel er nog grote verschillen zijn tussen de standpunten van de Verenigde Staten en de landen van de Europese Econo mische Gemeenschap Als de Groep van Tien het eens wordt over het plan zal het in septem ber in discussie worden gebracht tij dens de jaarvergadering van het I.M.F. in Rio de Janeiro ADVERTENTIE IN HEERLIJK HARDERWIJK IS EEN DOLFIJNE DAG NIET ZO DUUR entree Dolfinarium inclusief-Veluwe- strand, speeltuin en theehuis slechts f2.50, kinderen t/m 12 jaar f 1.50. Zonder Dolfinarium volwassenen f 1.-, hinderen f 0.60. Dolfinarium demonstraties dagelijks om 10.00, 12.00. 14.00, 16.00 en 17.30 uur. (demonstratie om lO.OOuur vervalt op zondag). Veluwestrand breed en schoon meteen zee zonder getij en stromingen. Gratis wisselcabine. Speeltuin één van de grootste in Europa Vanaf het strand vrij toegankelijk. Theehuis met zonneterrassen. Alle con sumpties. Gewone prijzen. Rondvaart van ca. 60 minuten langs de Zuiderzeewerken in vol bedrijf. Vertrek elk heel uur. Prijs f 2.- kinderen t/m 12 jaar f 1.25. ALLE ATTRACTIES OOK OP ZONDAG Boulevard-Harderwijk-Tel. 03410 2569 Richard Hughes, de gouverneur van de staat New Jersey, heeft de noodtoe stand afgekondigd voor Newark. Tege lijkertijd verklaarde hij de „totale oor log" aan de talrijke sluipschutters in de stad, die politie, nationale garde en brandweer zonder onderscheid onder vuur nemen. Ook gisteravond laaiden de gevechten in de stad weer op. waarbij twee per sonen werden gedood. Het laatste slacht offer was een neger, die werd neer geschoten toen hij gisteravond een win kel plunderde. De leiders van de burgerrechtenorga nisatie te Newark hebben een beroep op de gouverneur gedaan om alle man schappen van de Nationale garde terug te trekken als eerste stap tot herstel van de orde. Op een persconferentie ver klaarden zij, dat de „feitelijke agitato ren" de soldaten en manschappen van de staatspolitie waren. Ook waren zij ervan overtuigd, dat de toestand nog zal verergeren indien de eisen van de negers niet worden ingewilligd. De ne gerleiders verzochten direct een begin te maken met de bouw van nieuWe hui zen, scholen en het verschaffen van werkgelegenheid. Een blanke politieman is gister avond te Plainfield (New Jersey) neer geschoten, afgeranseld en doodgesla gen door een van de vele benden, die plunderend en brandstichtend door de negerwyk van de stad trokken. De ne gers zeiden, dat de politiemar werd ge molesteerd nadat een negerjongen was doodgeschoten. „Rust en orde kunnen alleen worden hersteld als we hebben afgerekend met de sluipschutters" aldus Hughes. Hij voegde er aan toe dat hij clementie zou betrachten met elke arrestant die sluipschutters zou aangeven. Onder de 23 mensen die sinds het uitbreken van de relletjes, don derdag, om het leven kwamen waren eenentwintig negers en twee blanken. De laatsten waren een politieman en een brandweercommandant die tijdens de bestrijding van een van de vele aan gestoken branden door een schot in de rug werd gedood. De relletjes braken donderdag uit na dat een neger taxichauffeur door de politie zou zijn mishandeld. Een menig te negers stroomde daarop samen voor het politiebureau om te protesteren. Toen de politie de mensen wilde verspreiden werd ze met stenen en fles sen bekogeld. Kort daarop werden uit de menigte ook de eerste schoten ge lost. In de daaropvolgende nachten kon den zelfs de hulp van de nationale gar de en een uitgaansverbod de negerbevol- king er niet toe brengen de geweldda digheden achterwege te laten. In de nacht van zaterdag op zondag bereik ten de onlusten hun voorlopige hoogte punt, waarbij aan beide zijden de vuur wapens onophoudelijk ratelden. Verscheidene delen van Newark, waar de bevolking voor het grootste deel uit negers bestaat, werden met barricades afgesloten. Politie en troe pen van de nationale garde patrouilleer den door de opstandige stadswijken, ge helmd en zwaar bewapend. Een groep van driehonderd negers en blanken probeerde in het weekeinde de oproerige bevolking tot andere gedach ten te brengen maar de vreedzame tus senkomst leidde niet tot resultaat. Toen de delegatie de betreffende stadswijk verliet ging het vuren en plunderen onverminderd voort. Het gemeentebestuur van Newark zocht inmiddels naar wegen voor besprekingen met de opstandige negers, wier belangrijkste grieven de werk loosheid en het gebrek aan badhuizen betreffen. KINSJASA (Reuter) Ruim tweehon derd huurlingen die vier dagen geleden uit Kisangani vluchtten zijn bezig zich in te graven in Poenia, 250 kilometer ten zuidoosten van Kisangani. Aanvan kelijk nam men aan dat ze zouden pro beren de grens met Zambia te berei ken. Ze hebben zich echter terug getrokken op een plantage van hun leider, de Belg Jean Schram. De huurlingen hebben naar schatting veertig gijzelaars met zich meegevoerd naar Schrams plantage, die midden in het dichte oerwoud ligt. Ze hebben het federale Congolese leger met deze ma noeuvre in een moeilijk parket ge bracht, omdat het bijna onmogelijk is de zwaar bewapende plantage dwars door het oerwoud heen te bereiken. Mochten de troepen van de regering er niettemin in slagen het bolwerk van de huurlingen te belegeren dan hebben de onstandelingen nog een uitwijkmoge lijkheid per vliegtuig naar Angola, dat duizend kilometer verder ligt. Inmiddels werd in Algiers bekend dat het Algerijnse hooggerechtshof woensdag het Congolese verzoek om uit levering van Moise Tsjombe zal behan delen. De Franse advocaat René Floriot zal Tsjombe verdedigen. Wanneer hij niet bij de behandeling wordt toegela ten zal een Algerijnse advocaat hem vervangen. NEWARK: geplunderde en verniel de winkels, neger-arrestanten, die bewaakt worden door leden van de nationale garde. Beeld van een stad, waar de negers in opstand zijn gekomen. Van onze correspondent LONDEN De man die weet of er nog een kans is op een vergelijk tussen Engeland en de blanke rebellenregering van Rhodesië is terug in Londen: Lord Alport, een conservatieve oud-minister en vroeger onder andere Hoge Commissaris in Rhodesië. Hij heeft op verzoek van premier Wilson in Rhode sië „temperatuur" opgenomen. MIAMI BEACH: Miss Amerika, de 21-jarige SYLVIA HITCHCOCK, is gekroond als Miss Universe 1967. De schoonheidskoningin studeert aan de universiteitt van Alabama. Zij werd gekozen uit 56 deelneem sters, afkomstig uit alle wereld delen. Voordat lord Alport uit Salisbury, de hoofdstad van Rhodesië vertrok, had men daar de stellige indruk dat hij Wilson zou aanraden om de onderhan delingen met de regering van premier Smith onverwijld te hervatten. Gisteren bij zijn terugkeer in Londen noemdë lórd Alport de berichten hier over pure speculatie. Maar hij zei wel dit: „Zonder twijfel willen de meeste blanken in Rhodesië een oplossing van het conflict door middel van onderhan delingen". Het conflict met Engeland is ruim anderhalf jaar geleden veroor zaakt, toen de regering Smith zonder toestemming van de Britse regering de onafhankelijkheid uitriep. Lord Alport is drie weken in Rho desië geweest. Hij noemde de ontvangst in Rhodesië zeer goed, ook van de vele tegenstanders van onderhande lingen met Engeland. Prmier Wilson staat met Rhodesië voor een moeilijke beslissing. Gaat hij akkoord met onderhandelingen dan zal hij water in de wijn moeten doen wat het beginsel aangaat: Zeggenschap voor de zwarte meerderheid van de Rhode- sische bevolking. Daar heeft Engeland altijd aan vastgehouden. Doet hij dit, dan wacht hem een bitter conflict met een belangrijk deel van zijn eigen frac tie en met een groot deel van het Geme nebest. Hoe Wilson zich hier uit kan redden, is nog moeilijk te zien. Dat de regering Smith nu waarschijn lijk weer tot een gesprek met Engeland bereid is, is voor een belangrijk deel een gevolg van de Britse sancties tegen Rhodesië die nu langzamerhand hun invloed flink beginnen te doen gevoelen, len. Van onze Amsterdamse redactie SCHIPHOL. De Koninklijke Lucht vaart Maatschappij heeft haar eerste mammoetvliegtuig binnen. Gistermid dag om tien over vijf parkeerde het voor pier C op het nieuwe Schiphol: De Christophorus Columbus, een DC-8-63, die met zijn lengte van bijna zestig meter nu het pootste passagiersvlieg tuig ter wereld is. Dr. G. van der Wal, president-direc teur van de K.L.M.was naar Schiphol gekomen om de nieuwe aanwinst van de maatschappij te ontvangen. Hij was de eerste die aan boord ging om de gezagvoerders J. Rose (een Australiër) en M. G. Nicolay (een Canadees) te begroeten. De Christophorus Columbus is ruim elf meter langer dan het type DC-8 dat de KLM al in dienst heeft. Hoger is hij haast niet. Hij kan we' veel meer passa giers meenemen dar. zijn kleinere broer. Als hij is ingericht voor uitslui tend passagiers in de economyklasse, kunnen er 227 reizigers met de Christophorus Columbus mee. Om hun allen een maaltijd voor te kunnen zet ten, bevat de DC-8-63 twee pantrys. De „gewone" DC-8 heeft er slechts een, maar die kan in economy ook maar 135 passagiers vervoeren. Zonder brandstof bij te tanken, kan de Columbus 8190 km afleggen. Daar voor is nodig dat het toestel zijn tien tanks vol heeft met bij elkaar 90.820 liter brandstof. Elk uur dat zij draaien, gaat er 8230 liter brandstof door de vier motoren die elk meer wegen dan het hele vliegtuig waarmee Lindbergh veertig jaar geleden zijn roemrijke tocht over de Atlantische Oceaan maak te. PASADENA (Reuter). Het Ameri kaanse ruimteschip Mariner-4, dat twee jaar geleden opnamen van de pla neet Mars naar de aarde seinde, reist nog steeds door de ruimte. De meeste apparatuur aan boord is nog intact. De Mariner-4 heeft sinds de lancering op 28 november 1964 ongeveer twee mil jard kilometer afgelegd. Men verwacht dat de Marine-4 het nog wel enige maanden zal uithouden. Gedurende zijn reis rond de zon heeft het ruimteschip al waardevolle gege vens gezonden over de uitwerking van de buitenste atmosfeer van de zon op radiosignalen Waarschijnlijk al binnen twee weken zal de Columbus op de Noordatlan- tische routes van de KLM gaan vlie gen. De capaciteit van het bedrijf krijgt daarmee een belangrijke uitbrei ding. In dit seizoen vertrekken elke middag om een uur drie DC-8's naar New York. In het najaar wordt de tweede super DC-8 van de KLM in ons land ver wacht. Die zal de naam van een andere ontdekkingsreiziger, Amerigo Vespucci, dragen. Volgende zomer komen er nog twee. Eind dit jaar verwacht de KLM overi gens nog een andere toestel: de DC-9-30, een langere uitvoering van de DC-9. waarvan de KLM er nu zes in dienst heeft. Van de „lange" DC-9 krijgt de maatschappij er tien. Tegen die tijd zullen de elf Lockheeds-Electra het veld gaan ruimen. WESTKAPELLE Op initiatief van burgemeester F. A. Bulder houden on geveer dertig inwoners van Westkapel- le (Walcheren) bij toerbeurt in de late avonduren de wacht op het strand. Zij willen voorkomen dat brooddron ken jonge kampeerders 's nachts strand- hokjes openbreken of in zee gooien of andermans spullen in brand steken. Burgemeetser Bulder loopt zijn rond jes met de Westkapellenaren zelf mee. Als vaste ploegmaat heeft hij Jan Hengst. Zijn hond, een Duitse „staan der" is hun derde man. „We kunnen alleen preventief wer ken", zegt de burgemeester, „maar dat is op zichzelf al voldoende". De politie en de officier van justitie in Middelburg zijn blij met deze spon tane actie. In Domburg denkt men er al over dit voorbeeld te volgen. Een Westkapelse politieman zei ons: „De gemeente telt 2500 inwoners in het hoogseizoen zijn er 10.000 gasten. Last berokkenen ons alleen de jongelui van zestien tot twintig jaar, die zonder ouders kamperen en pas naar bed gaan als een normaal mens opstaat. Tot zolang toeren ze met hun brom mers langs het strand en richten ze uit louter balorigheid vernielingen aan". De strandwacht werkt van ongeveer één uur voor sluitingstijd van de cafés tot een uur of twee, drie in de nacht. AMSTERDAM Bij een brand in een benedenwoning aan de Stuyvesantstraa in Amsterdam-West zijn zondagmorgen in alle vroegte een jonge, ongehuwde vrouw, en haar 3-jarig zoontje in de vlammen omgekomen. Haar vader, de heer J. v. d. Berg, bij wie zij inwoonde, is in zorgwekkende toestand in het Wilhel- mina gasthuis opgenomen. De woning brandde volledig uit, zodat nadere gege vens tot nu toe ontbreken. Ook de oorzaak van de brand is nog niet bekend. De drie bovenliggende woningen liepen enige brandschade op. De bewoners van twee van deze etages zijn op vakantie. Van de derde woning konden de mensen zich bijtijds in veiligheid stellen. Dt brandweer was het vuur binnen het uur meester. Bij een boerderijbrand in het Bra bantse dorp Liessel zijn de 11-jarige Rinie Kooien en zijn 10-jarige neefje Rinie van Loon om het leven geko men. Beide knaapjes zaten met een pick up en een filmapparaat te spelen in een van de slaapkamers, waar ook vermoedelijk door kortsluiting de brand is ontstaan. De brandweer van Deurne, die van enkele kilometers ver moest komen, heeft niet kunnen ver hinderen, dat Koerderij en woonhuis totaal uitbrano' n. De verkoolde stof felijke resten van de kinderen werden in de slaapkamer aangetroffen. Eén van de slachtoffertjes was doof stom. Hij was met vakantie thuis bij zijn ouders, die niet ver van de afge brande boerderij wonen. De 20-jarige E. Schooiderbeek uit Veenendaal is zaterdagavond in zee bij Kijkduin verdronken. Hij was met twee vrienden aan het zwemmen en verdween in de diepte zonder dat zijn hulpgeroep werd gehoord. Zondagavond was zijn stoffelijk overschot nog niet gevonden. De 19-jarige G. van der Poel uit Woensdrecht is zondagmiddag in de Delfshavense Schie, waar hij met zijn verloofde was gaan zwemmen, ver dronken. De heer Van der Poel, die als militair is ingedeeld bij de Lua in Ossendrecht, was bij zijn meisje in Rotterdam op bezoek. Kort nadat Van der Poel te water was gegaan verdween hij onder het oppervlak. Andere zwemmers probeer den hem te redden, maar vonden onge veer een half uur later zijn stoffelijk ovarschot. Zondagmiddag is de 4-jarige David Wildenberg uit Bilthoven in het Eem- meer bij Spakenburg verdronken. Van af de nieuwe Polderdijk was de kleine in een plastic bootje op het meer ge raakt en omgeslagen. Na ruim twee uur dreggen werd het stoffelijk over schot geborgen. Zondagmiddag is in het zwembad „De Heikant" te Aarle - Rixtel de 19- jarige Th. W. H. Smits uit Gemert ver dronken. De sinds woensdagmorgen vermis te 26-jarige mej. A. M. van Stokkum uit Made en de 36-jarige heer Hans Weber uit Kerkrade blijken te zijn ver dronken. Mej. Van Stokkum werd door opvarenden van een vrachtschip opge merkt. Zaterdagmiddag ontdekten voor bijvarenden het ontzielde lichaam van de heer Weber. Mej. Van Stokkum werd aangetroffen circa 300 meter van de plaats, waar beiden te water moeten gegaan zijn. De heer Weber lag op een slikplaat nabij de Moerdijkbrug, circa 1200 meter van de plaats waar de kleren en eigendommen woensdag nacht werden aangetroffen. Bij Formerum op Terschelling isi zondagmiddag de 24-jarige P. van der Meulen uit Oosterend (Fr.) verdronken. De man, die met zijn vrouw en twee kinderen bij zijn broer in Formerum logeerde, was met zijn broer te ver in zee gegaan. Zijn echtgenote, die zag dat beide mannen in moeilijkheden verkeerden, riep op hulp. Een zwem- instructeur slaagde er in beide man nen te pakken, maar hij kon slechts met eer. van hen de kant bereiken. Een te hulp geschoten 15-jarig meisje AMSTERDAM: Een brandweerman blust huisraad, waaronder 'n schom melstoel en een wandelwagentje voor de benedenwoning aan de Stuyvesantstraat. Bij de brand in het woonhuis zijn een 36-jarige moeder en haar 3-jarig zoontje om het leven gekomen. De vader van de vrouw is in zorgwekkende toestand in het ziekenhuis opgenomen. TEHERAN (Reuter). Een hittegolf heeft gisteren in Anwaz bij de Per zische Golf aan vier mensen het leven gekost. De thermometer wees er in de schaduw ongeveer 54 graden Celsius aan. trachtte daarop de heer P. van der Meulen te redden, maar zij moest haar pogingen staken omdat zij zelf in moei lijkheden dreigde te komen, omdat het slachtoffer zich aan haar vast klamp te. De Delfzijlse gemeentepolitie heeft zondagmorgen uit het Eemskanaal het stoffelijk overschot opgehaald van de 8-jarige Harm Koster uit Holwierde. De jongen werd sinds vrijdagmiddag vermist. Hij logeerde al enkele dagen bij zijn grootouders in Delfzijl. De 29-jarige C. N. de Groot uit Rotterdam is door nog onbekende oor zaak met zijn auto op de Burgemees ter van Sonweg in Amstelveen frontaal tegen de stalen damwand van een l, loorwegviaduct gereden. De man, die in het autowrak beklemd zat, moet op slag dood zijn geweest. Zaterdagmorgen is op De Kooltui- nerweg in Slootdorp, gemeente Wierin- germeer, een kleine bestelauto met twee inzittenden van de weg geraakt en gekanteld. De 20-jarige D. J. de Vries uit Slootdorp kwam onder de auto terecht en is overleden. Een in zittende vrouw werd licht gewond. Zaterdagmiddag is bij een botsing tussen twee bromfietsers op de Rijks weg Roosendaal-Breda de 48-jarige heer J. H. Verduit uit Bergen op Zoom gewond geraakt en later in het zieken huis te Roosendaal overleden. Op de Rijksweg in het Noordlim burgse dorp, Bergen zijn zaterdagnacht twee jongens van respectievelijk twin tig en negentien jaar, beiden afkom stig uit Rijswijk (ZH) om het leven ge komen toen zij door onbekende oor zaak met hun auto tegen een boom botste. De bestuurder, de twintigjarige H. van Leeuwen, was op slag dood. Zijn vriend, de negentienjarige H. Kleij werd uit de wagen geslingerd en overleed kort na aankomst in een zie kenhuis te Nijmegen. In een ziekenhuis in Enschede is de zestienjarige Johanna Hofsteede uit Delden als gevolg van een haar vrijdag middag overkomen verkeersongeluk overleden. LAGOS Het opstandige deel van Nigerië, dat zich op 30 mei had uitge roepen tot de onafhankelijke staat Biafra, valt langzaam maar zeker weer in handen van de federale rege ring. Onderlinge rivaliteit in het leger van Biafra zou de positie van zijn op perbevelhebber en regeringsleider luit.-generaal Odoemegwoe Odjoekwoe ondermijnen. Troepen van Biafra zouden zich in verwarring terugtrek ken. De universiteitsstad Nsoekka in Bia fra, het vermoedelijke centrum van de opstandelingen, is heroverd door de fe derale troepen. Zij rukken nu op naar Enoegoe, waar ltn-generaal Odjoekwoe zijn hoofdkwartier heeft. ADVERTENTIE HONGKONG (AP/Reuter) De po litie van Hongkong en het Britse leger hebben het afgelopen weekeinde met succes hun acties voortgezet tegen de Peking-gezinde terroristen. Ruim vijfhonderd Chinezen werden gearresteerd wegens terreurdaden. Duizenden zelfgemaakte wapens, bommen, flessen zuur, messen en an dere steekwapens werden in beslag ge- Tijdens de acties werden twee Chi nezen doodgeschoten en zes anderen ge wond. O. c 2 O <L) c 1 O» 2 co J"* CT5 S 5 Z Den Helder licht bew. zzo 21 0 Ypenburg mist ozo 21 0 Vlissingen onbew O 20 0 Eelde misl vvindst. 20 0 De Bilt mist windst. 21 2 Twente mist windst. 21 20 Eindhoven zw. bew. windst. 22 0 Zuid-Limburg onbew. zo 24 0 Helsinki onbew. nno 23 0 Stockholm zw. bew. wzw 25 0 Oslo onbew. windst. 24 0 Kopenhagen half bew. no 19 0 Aberdeen zw. bew. zzw 20 0 Londen half bew. ozo 25 0 Brussel onbew ozo 23 0 Luxemburg onbew. no 24 0 Parijs half bew. O 26 0 Bordeaux onbew. windst. 29 0 GTenoble onbew. windst. 0 Nice onbew. n 27 0 Berlijn geh. bew nw 21 0 Frankfurt onbew. nno 23 0 München zw. bew. z. 23 0 Zürich onbew. windst. 25 0 Genève onbew. wzw 26 0 Locamo half bew. windst. 30 0 Wenen licht bew nw 27 0 Innsbruck zw. bew. windst. 26 0 Belgrado onbew. wzw 30 19 Athene onbew. nnw 34 0 Rome zw. bew. ono 27 0 Barcelona onbew. windst. 27 0 Madrid onbew. windst. 36 0 Mallorca onbew. windst. 29 0 Lissabon onbew. nnw 27 0 9

De Vallei | 1967 | | pagina 6