Deltawerken uitgebeeld Zomertentoonstelling in het gemeentehuis van Amerongen Opening door Ir. Slagter I Bestuur MACRO gaat met KNMV onderhandelen Ernstige aanrijding in de Engelenburg Raad is wachten op politiebureau moe Bos in Leersum verdwijnt voor aanleg tennisvelden 4079 Twee vluchten van „De Ordonnans" Opheusden startte nederlaagtoernooi met zege 3550 Honderden kuikens doodgebeten Plannen voor 20 woningen Leersum heeft begrotingstekort Aanrijding in Veenendaals centrum Bromfietser na vakantie gewond MIST u uw Alweergeen voorrang Meisje liep tegen auto en verdween Politie was bermbrand snel de baas Zware schade Auto raakte van weg in de tuin COLLEGE WIL BOVW BESPOEDIGEN bij aann i j ding Auto's botsten in Kesteren Veiling Kesteren AM^( tONGEN Vrijdag avond werd de zevende zomer tentoonstelling in successie in het gemeentehuis geopend. De titel van deze tentoonstelling luidt: „Delta, dijken en sluizen, techniek en schoonheid". In een serie tekeningen, aangevuld met wat foto's en instructie materiaal wordt een overzicht gegeven van de Deltawerken. BURGERLIJKE STAND SCHERPENZEEL dagblad DE VALLEI? Bel: AFSPLITSING TWEE GEWONDEN MAANDAG 31 JULI 1967 Na een korte rede van burgemees ter jhr. v.d. Bosch verklaarde ir. Slagter de tentoonstelling „Delta, dij ken en sluizen, techniek en kunst" voor geopend, (foto boven). gg&gj; 0 De Veenendaalse wethouders Bast- meijer en Van Kuyk toonden veel belangstelling. Zou een „Deltaplaatje" voor het nieuwe raadhuis geschikt zijn? (foto onder). Na een korte rede van de burge meester jhr. mr. O. R. van den Bosch, waarin hij dank bracht aan dhr. mr. dr. K. F. O. James, vice-voorzitter van de Stichtse Culturele Raad voor de hulp verleend bij de samenstelling van de tentoonstelling („ik ben blij dat de Culturele Raad elk jaar weer ons artistieke geweten wil zijn") gaf hij het woord aan de hoofdingenieur directeur van Rijkswaterstaat, ir. J. C. Slagter-oud Ameronger - voor opening van de tentoonstelling. De heer Slagter zei in zijn toe spraak o.m.: „De Deltawerken, vor men een onderwerp dat je in twee punten kunt verdelen: hoe beleef je het en hoe zie je het. Er gaan dagelijks grote groepen mensen naar de Delta werken kijken. Na enige bemoeienis van een beurtschipper die zijn schip voor dat doel in gereedheid heeft - gebracht zien die mensen dan een klein stukje van de Deltawerken. Er komen ook de technici van Waterstaat. Deze zien het op een heel andere, nogal nuchtere manier. Iedereen denkt al tijd bij het zien van de Deltawerken aan de februariramp in 1953, maar de spoedige uitvoering van de Delta werken daarna was alleen mogelijk, doordat de plannen reeds in 1953 in een gevorderd stadium waren. De instel ling van de technicus is dus een heel andere dan die van het publiek: hij vindt het niet zo'n groot wereldwonder Dan is er nog een derde categorie: die der kunstenaars. Deze mensen zie je er eigenlijk nooit, maar ze blijken wel degelijk aanwezig geweest te zijn. Een deel van wat deze mensen ge zien hebben en hoe zij het zagen, wordt hier getoond" aldus de heer Slagter. De heer Bins gaf voordat de geno digden gelegenheid kregen de getoon de werken te bewonderen, een techni sche uiteenzetting. Hij sprak er te- LEERSUM Het begrotingstekort voor 1967 geeft een bedrag aan van f 21.059,41. Om de begroting sluitend te maken stellen B. en W. de raad voor tot, verhoging over te gaan van de secrétarieleges (f 4.000.en van bijstand voor in inrichtingen verblij vende personen (f 12.000.-). Het restant van het tekort, groot f 3.490,59, wordt dan toegevoegd aan de post onvoorziene uitgaven. GEBOREN: Alex Arie Gerard z.v. H. A. Renes en G. de Kruif, Dorpstr. 213; Margo Jantina d.v. J. v. Enge lenhoven en B. Pul, Pr. Margrietl. 38; Willem Gijsbertus z.v. E. v.d. Brink en J. Veenendaal. Oosteinde 53; Nico- laas z.v. N. Wallet en J. v.d. Berg, Bruinhorsterlaan 28; Nadia Herta d.v. J. B. H. A. Weijers en J. B. J. Woel- ke, Dorpstr. 160. GEHUWD: M. v.d. Brandhof en A. Wagensveld, Industrielaan 10 te Scher- penzeel. vens zijn dankbaarheid over uit, dat Rijkswaterstaat de beste grafici had uitgenodigd om van deze werken een serie afbeeldingen te maken. Bij de opening van de tentoonstel ling waren, behalve notabelen uit Amerongen ook aanwezig de burge meester van Rhenen jhr. L. H. N. F. M. Bosch ridder van Rosenthal en de wethouders C. N. van Kuyk en M. Bastmeijer uit Veenendaal. De expositie bestaat in hoofdzaak VEENENDAAL Mevrouw Van D. uit Veenendaal werd zaterdagmiddag bij een aanrijding gewond, toen zij op de fiets werd aangereden door de be stuurster van een personenauto, me vrouw N. uit Ederveen. Volgens een getuige zou de Ederveense automobilis te vlak voor de kruising Hoofdstraat- Hoogstraat, waar de aanrijding plaats vond, naar rechts zijn gegaan en zo doende de fiets geschept hebben. Zelf ontkende zij dit echter. De juiste toe dracht is daarom nog niet achterhaald. Mevrouw Van D. werd met diverse verwondingen naar het Julianazieken- huis overgebracht. tot 17.30 u. van 17.30 Zaterdags 16.30—17.30 uur uit grafisch werk o.a. van Frits Lensvelt, H. Berserik, Cor de Wolff, E. v. Zanden en Nico Wijnberg en H. Huig. De tentoonstelling zal in het ge meentehuis blijven tot 18 augustus en is iedere dag geopend van 10-12, 14- 17 uur, en van 19-21 uur. Zondags en 's zaterdagsavonds is de expositie gesloten. VEENENDAAL De heer L. van de Munnikenweg deed bij de politie aangifte dat er op zijn bedrijf enkele honderden kuikens zijn doodgebeten.. Vermoedelijk heeft een wilde kat deze daad op zijn geweten. De politie is ve le uren in de weer geweest om de da der op te sporen en onschadelijk te maken, maar het posten bleef zonder resultaat. VEENENDAAL Zaterdagmorgen omstreeks half elf verleende de heer "e K. uit Veenendaal geen voorrang an de automobilist S. eveneens uit Veenendaal die vanaf de Gortstraat de Zamstraat wilde inrijden. De K. reed op de Zandstraat en bemerkte de van rechts komende auto te laat. De aan rijding die volgde was niet van ernsti ge aard. De beide bestuurders bleven ongedeerd; er ontstond alleen wat blikschade. VEENENDAAL Automobilist B. uit Veenendaal deed zaterdag bij de politie aangifte dat er een meisje van ongeveer tien jaar tegen zijn auto was gelopen, toen hij op de J. P. C. Lein- weberstraat reed. Het meisje was hierbij blijkbaar niet gewond geraakt, want toen B. uitstapte was zij alweer verdwenen. Tot op heden is haar iden titeit nog onbekend. RENSWOUDE Zondagmiddag ont stond er een bermbrand langs de Kooi weg. Over een lengte van ongeveer ze ventig meter werden bermgras en an dere gewassen een prooi der vlammen. Omdat de Veenendaalse gemeentepoli tie tijdig ter plaatse was, bleek het niet noodzakelijk de brandweer te waarschuwen. De agenten wisten het vuur te doven, zodat de schade aan het natuurschoon beperkt bleef. RHENEN Op de kruising Lijn- weg-Achterbergsestraatweg vond een aanrijding plaats tussen een Franse automobilist en de Wageninger A. H. H., die kwam aangereden uit de rich ting Kesteren en probeerde de overste kende Franse automobilist nog wel te ontwijken door naar links uit te halen en krachtig te remmen, ma' 'e bot sing was onvermijdelijk. I 1 nie mand van de inzittenden rd ge wond, liepen beide voertuigen aanzien lijke schade op. mm WINKELCENTRUM VEENENDAAL 0 Winkels ztjn tot 6 uur 's avonds open. Vrijdagsavond* KOOPAVOND tot 9 uur. 4 's Woensdagsmiddags zijn de win kels na 1 uur gesloten. (De Hema aan de Markt is deze middag wel geopend en Is 's maandagsmorgens gesloten). Kappers zijn 's maandags de gehele dag gesloten. Markt: dinsdagsmorgens tot 1 uur, 's zaterdags de gehele dag. VW-Inlichtingenkantoor: Hoofdstr. 84, tel. 08385-4607 en 4602. VEENENDAAL Vrijdagavond ontstond er op de kruising van de Tinneweide en de Palmengrift een ernstige aanrijding, toen de wielrijder L. uit Veenendaal geen voorrang verleende aan de automobilist T., die vanaf de Tinneweide het kruispunt naderde. De heer L. vervoerde zijn vrouw op de bagagedrager en zij beiden werden met ernstige verwondingen naar het Julianaziekenhuis in Vee nendaal overgebracht. Zondagavond bereikte ons de mededeling dat het levens gevaar inmiddels was geweken. Automobilist T. kwam er zonder persoonlijk let sel af. De auto en de fiets werden zwaar beschadigd. RHENEN De ledenvergadering van de Macro, de motor- en autoclub Rhenen e.o, heeft vrijdagavond het bestuur gemachtigd onderhandelin gen te openen met het bestuur van de KNMV, met het oogmerk te trachten aansluiting te zoeken. Van de drieen dertig aanwezige leden stemden der tig leden voor. Drie stemmen werden blanco ingeleverd. De Macro werd in 1945 opgericht als telg van de K.N.M.V. Niet minder dan negen jaar bleef de vereniging on der de vleugels van deze bond. In 1954 kwam de splitsing. Er kwam verschil van mening met het hoofdbestuur over het organiseren van de cross in Rhe nen. Het Macro-bestuur wilde daarvoor de Hemelvaartsdag bestemmen, maar van bondszijde had men bezwaar en men wees die dag aan een andere vereniging toe. Het Marco-bestuur stapte toen over naar de RKNMB, de Zuidnederlandse bond, de tegenhan ger van de KNMV. Waarom men thans met de KNMV wil gaan onderhandelen over, aanslui ting is niet uit de vergadering geko men. Uit welingelichte bron verne men wij, dat de motieven pas op een volgende bijeenkomst zullen worden uiteen gezet. Kennelijk wil men méér publiciteit voor tv, radio en via de pers. Vele publiciteitsmedia erkennen uitsluitend de K.N.M.V. en voor wed- RENSWOUDE In de Nieuwe Buurt, tegenover het Kasteelbosch, is zondagmorgen een auto, komende uit de richting Veenendaal-De Klomp, van de rijweg geraakt. De oorzaak hiervan is tot op heden onbekend. De personen auto ramde de afrastering van de heer S. en belandde daarna zwaar bescha digd in de tuin van de heer B. De twee inzittenden moesten met verwon dingen in het ziekenhuis worden opge nomen. KESTEREN De gemeenteraad van Kesteren heeft tijdens 'n extra raadsver gadering zijn teleurstelling uitgesproken over de bijzonder trage handelwijze van de Rijks Gebouwendienst inzake de bouw van het nieuwe politiebureau in Opheusden. Op voorstel van de heer Th. Haan (PvdA) drong de raad er bij het college op aan stappen te ondernemen, die zouden leiden tot realisatie van de bouwplannen op korte termijn. De bouw van het politiebureau kwam in de raad ter sprake naar aanleiding van een publikatie in onze courant, waarover de heer Haan vragen stelde. „Ik betreur het dat we nog steeds geen politiebu reau in onze gemeente hebben. De vergunningen voor de bouw zijn al enkele jaren geleden afgegeven, maar tot op dit ogenblik valt nog geen enkele activi teit te bemerken", aldus het PvdA-raadslid tijdens zijn betoog. „Onze gemeen te heeft beslist een eigen bureau nodig. De politiemensen in Kesteren en Op heusden moeten toch minstens over een eigen werkruimte kunnen beschikken", besloot de heer Haan. Loco-burgemeester J. van Appeldoorn kon zich evenals de overige raadsleden volledig achter de mening van de heer Haan scharen. Hij zegde toe de Rijks Gebouwendienst over deze kwestie zo J. v. Appeldoorn 20 woningen KESTEREN Zndagmiddag vond in Kesteren een aanrijding plaats tus sen een personenwagen, bestuurd door L. uit Eerbeek en twee bromfiet sers. De aanrijding gebeurde op het kruispunt Marktstraat-Nieuwedijk. De bromfietsers, J. de J. en T. S. uit Rhenen merkten de auto, die van rechts kwam te laat op. J. de J. liep bij de aanrijding, die ontstond, vlees wonden op en moest naar het Juliana ziekenhuis te Veenendaal worden over gebracht. Beide bromfietsen werden, evenals de auto vrij ernstig beschadigd. De bromfietsers kwamen juist terug van een vakantie in Duitsland. LEERSUM In plaats van tennisbanen bij het sportveld zijn nu tennisba nen geprojecteerd bij het toekomstige zwembad. Hiervoor moet een klein ge deelte bos worden gerooid en geschikt worden gemaakt voor 2 tennisbanen. De kosten hiervan zullen naar raming f 55.000,bedragen. Het woongedeelte van de boerderij de Hof wordt bestemd voor pottenbakkerij en cultureellokaal. De pottenbakkerij wordt ingericht door de gemeente en ter beschikking ge steld aan de sportvereniging „Larsheim". Het cultureellokaal wordt ter beschik king gesteld van diverse verenigingen. De kosten van inrichting bedragen naar raming f 7500, spoedig mogelijk te zullen benaderen. De heer Van Appeldoorn onderstreepte het nut van een centrale politiepost in de gemeente Kesteren. Hij was van oor deel, dat de politie na de realisatie van de bouwplannen dag en nacht bereik baar moest zijn. „Met een streekfunc- tie voor de politie, zoals die momenteel bestaat kunnen wij niet meer akkoord gaan. Onze wegen eisen een eigen poli- tie-apparaat", aldus de loco-burgemees- ter. De extra raadsvergadering was uit geschreven in verband met een voorstel tot het aangaan van een geldlening van f 600.000,bij de N.V. Bank Neder landse Gemeenten in Den Haag. Van deze lening is f 250.000,bestemd voor de bouw van het Gymnastieklo kaal in de Nedereindsestraat te Keste ren. De overige f 350.000 is ter consolida tie van de vlottende schulden. De raad gaf met algemene stemmen zijn goed keuring aan bovengenoemd voorstel. De heer R. de Jongh (PvdA) wilde ech ter wel weten hoever men met de voor bereidingen van de bouw was gevor derd. Loco-burgemeester Van Appel doorn merkte op, dat de bouw waar schijnlijk reeds eind september zal aan vangen. De heer H. Remmelink (Gem. Bel.) wilde weten of de bouw al gegund was. Het antwoord luidde, dat het hier seriebouw betreft, waarbij één aanne mer door geheel Nederland belast is met de bouw. „Een en ander is vorig jaar al zo gepland, zodat we moeilijk meer kunnen veranderen", aldus de heer Van Appeldoorn. De heer Rem melink bleef echter pleiten om meer projecten in de gemeente aan eigen aannemers te gunnen. Spreker zag hier zelfs een geldelijk voordeel in. De rondvraag leverde ditmaal een ge zellig en nuttig spreekuurtje op, waar bij het belang van de gemeente nu eens niet uit het oog werd verloren. De heer L. van Eldik (B.P.) vroeg naar de financiële positie van de ge meente Kesteren, waarop de heer Van Appeldoorn hoopgevend op merkte, dat het volgens zijn mening aanmerkelijk beter wordt. Naar aanleiding van een publikatie in onze courant over een tij delijk dorpshuis in het voormalige Tur kenpension te Kesteren toonde de raad zich niet enthousiast. De heer De Gier (PvdA), vond, dat men hier niet aan moest beginnen, omdat een tijdelijke oplossing wel eens een blijvende oplos sing kon betekenen. Ook de overige raadsleden waren dit oordeel toege daan. Fractiegenoot de heer R. de Jongh vroeg hoever men op het ogen blik met de plannen voor het dorpshuis Th. Haan (P.v.d.A.) bureau nodig was gevorderd. De loco-burgemeester zegde toe, dat in de volgende raads vergadering de plannen aan de raad zouden worden voorgelegd. Wethouder J. van Eek interrumpeerde echter door te zeggen, dat burgemeester Poll niet zo'n hoge dunk had van het huidige plan. Naar aanleiding van een vraag van de heer Remmelink of het ook mogelijk was in de gemeente Kesteren een aan tal verbeferde woningwetwoningen te gaan bouwen deelde de heer Van Ap peldoorn mee, dat momenteel de plan nen worden uitgewerkt voor een twin tigtal middenstandswoningen. Ook hier over zal de raad waarschijnlijk op kor te termijn nader worden ingelicht. De heer Remmelink drong voorts nog bij het college aan op gen regelmatige politiepatrouille in de Hoofdstraat te Kesteren. „Wij zien bijna nooit politie in de Hoofdstraat, terwijl op deze druk ke doorgaansweg buitengewoon qreel overtredingen worden gemaakt." aldus de heer Remmelink. Wethouder Van Appeldoorn meende deze belangrijke zaak aan de burgemeester te moeten voorleggen. Tijdens de rondvraag kwamen tevens nog enkele wegen aan de orde, die no dig aan een onderhoudsbeurt toe zijn. KESTEREN Op het kruispunt Hoofdstraat-Nedereindsestraat te Kes teren onstond een aanrijding toen een luxe wagen, komende uit de Nedereind sestraat en bestuurd door H. O. uit Opheusden, geen voorrang verleende aan een uit de richting Rhenen nade rende personenwagen, bestuurd door de heer R. uit Kooten, die op de Hoofdstraat reed. Beide wagens liepen aan de voorzijde aanzienlijke schade op. Persoonlijke ongelukken deden zich echter niet voor. strijden van de NMB schijnt men om onbegrijpelijke redenen overigens geen of weinig belangstelling te hebben. Wel is duidelijk naar voren gekomen, dat de Macro de aanslui ting bij de KNMV zal laten afhangen van het oude twistpunt, de cross in Rhenen op Hemelvaartsdag. De KNMV had destijds veel meer lief hebbers voor die dag hetgeen nu niet het geval meer schijnt te zijn. Bovendien streeft deze bond meer en meer naar vaste wedstrijddata. In dit opzicht schijnen de kaarten voor de motorclub Rhenen gunstig te lig gen. Vandaag wordt het circuit op de Grebbeberg door de KNMV-sport- commissaris Ben Majoor gekeurd. Het zal vermoedelijk wel op een goedkeu ring neerkomen. Dan rest alleen nog maar de vraag: krjjgt men overeen stemming over de datum van de Lee- '•ius de Riddercross. OPHEUSDEN De leden van de Opheusdense postduivenvereniging „De Ordonnans" hadden voor de vlucht vanaf Duffel niet minder dan 383 duiven mee gegeven, die een afstand moesten afleg gen van ongeveer 122 km. Ze werden gelost met ZW. wind om 7.30 uur. De le duif die in Opheusden binnen kwam was van A. v. d. Kolk, die een tijd maak te van 9.19.05 uur en een snelheid van 1122.03 meter per minuut. De uitslag voor de vereniging was als volgt: 1, 2, 21, A. v. d. Kolk; 3, 4, 20, 22, 25, 32, 40, 41, 43, 57, 64, 77 D. Lindner; 5, 7, 16, 24, 48, 71, 75, 76, 80, 90 Arends-Peter-; 6, 27, 28, 88, 93, 99 G. Kerkstra; 8, 9, 31, 54, 55, 85 J. v. Neerbosch; 10, 17, 39, 44, 60, 69, 81, 95 T. Verwoert; 11, 36, 56, 82 R. v. Leijen; 12, 14, 53, 78 R. Vink; 13, 29, 62, 67, 70, 74, 94 H. Prijs; 15, 45, 86; O. de Wit; 18, 47, 84, 100 Gebr. van IJmeren; 19, 59, 61, 83 D. Arends; 23, 33, 37, 38, 46, 63, 68 C. Verwoert; 26, 96 J. Roel of se; 30, 42, 87 D. Ver woert; 34, 35, 51, 65, 66, 72, 73, 79, 92. 93 A. Aalbers; 49, 50 G. Huibers; 52 Bruk- man-v.d. Pol; .8. ..e sen sen; 97 H. Verwoert. In rayon 3 afdeling Oost eindigde v. d. Kolk op de 18e plaats van de in totaal 157z meegegeven dui ven. Aan de vlucht vanaf Quievrain over een afstand van ongeveer 217 km namen de leden van De Ordonnans deel met 282 duiven die met NO. wind gelost wer den om 10 uur. De le duif die in Op heusden aankwam was van G. van IJme ren met de t(jd van 13.49,48 uur en een snelheid van 946,69 m. Als laatste prys- duif kwam binnen de duif van J. v. Neerbosch om 14.48,13 uur. De uitslag van deze vlucht was: 1. 15 Gebr. van IJmeren; 2, 7, 11, 16, 22, 26, 27 A. Aal bers; 3, 8, 9, 13, 17, 21, 37, 47, 54 D. Lindner; 4, 25, 49 H. Verwoert; 5, 39, 44, 52 C. Verwoert; 6, 18, 42, 55 Arends- Peters; 10, 35, 43 R. v. Le(jen; 12, 31, 38 H. J. Cornelissen; 14 J. Roelofse; 19, 23, T. Verwoert; 20, 34, 40 O. de Wit; 24, 36, 41 R. Vink; 28 G. J. v. Holland; 29, 45, 48 D. Arends; 30, 56, 57 J. van Neer bosch; 33, 46 A. v. d. Kolk; 53 G. Hui bers. In rayon 2 afdeling Oost waren voor deze vlucht 998 duiven meegegeven. De Gebr. van IJmeren eindigde op de 4e plaats. KESTEREN De prijzen van de op de veiling te Kesteren aangevoerde pro- dukten waren vrijdag 28 juli als volgt: Rode bessen: EI 26-33 per doosje a 250 gram. Aanvoer 2550 doosjes. I 90-116 I- 85. Aanvoer 11 ton. Early Laxton: I 188-197, 11+ 130-138, II 85. Aanvoer V* ton. Eldense Blauwe: I 126-143, 11+ 96- 121, II 69-78. Aanvoer 1 ton. Czarpruimen: E I 220-242, I 178-182, 11+ 118, II 64. Aanvoer V* ton. Bramen: EI 30-51 per doosje a 250 gram. Aanvoer 500 doosjes. Aardbeien: I 82-87 per doosje a 250 gram, 11+ 55-59 per doosje a 250 gram, II 43-46 per doosje 250 gram. Aanvoer 350 doosjes. Yellow Transparent: E I 55-60: 18-20 EII 55-60: 17-19; EI 55-65: 18-22, EII 60-65: 19-22; EI 60-65: 24-26; EII 65- 70: 30-31; EI 60-70: 27-33; EII 65-75: 30-35; E I 65-70: 31-39; E I 65-75: 35-40; EI 70-80: 43-48. Aanvoer 40 ton. Stark Earliest: EI 55-60: 28-31; EI 60-70: 50-55; E I 70-80: 71. Aanvoer 2V« ton. Prijzen genoteerd in centen per kg, tenzij anders is vermeld. OPHEUSDEN „Opheusden" speelde zaterdagavond de eerste wed strijd in het kader van zijn nederlaag- toernooi. De eerste tegenstander was „Uchta" uit Ochten. Beide ploegen speelden een forse wedstrijd, waarin nogal eens gepraat werd. De „Uchta"- speler Strömann had reeds op- en aan merkingen op de leiding en meende al tijd dat hij niets gedaan had. De wed strijd op zich was niet zo best. De sa menhang was zoek deze avond. Daarbij kwam dat „Opheusden" 2 klassen lager speelde dan „Uchta" en toch aan haar stand verplicht was te winnen. Dit is gelukt, maar als Uchta niet zo zelf zuchtig gespeeld had, was de score mis schien andersom geweest. Na 10 minuten spelen was het Win kelman, die Opheusden met een be heerst schot de leiding gaf. Lang ple zier had „Opheusden" hier niet van want Staal ondernam een solo, gaf de bal juist af en Warringa scoorde (1-1). Tot rust deden zich nog goede kansen voor, maar de achterhoedes bleven baas. Na rust hetzelfde spelbeeld; kan sen aan beide zijden. Het was „Opheus den", dat door W. Huibers op 2-1 kwam toen Van Osenbruggen zijn schot door doelman Van Setten gekeerd zag en de terugspringende bal door Huibers werd ingeschoten. Eenmaal nog had Uchta pech toen zijn rechtsbuiten een hard schot loste dat keeper Van Eldik net uit de hoek wist te werken. „Opheusden" won tenslotte deze le wedstrijd van het nederlaagtoernooi met 2-1.

De Vallei | 1967 | | pagina 3